Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 47. 10037 48.Pelikán 10013 49.Zaoral 9994 Bouldry: 47.Chovanová 9153 48.Ondra 9134 49.Skočdopole 9103 Hory: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Fotka Wadi Rum 15.02.2023 Ahoj,
co je to za cestu na fotce dne z Wadi Rum? Díky
  Re: Fotka Wadi Rum 17.02.2023 Cesta se jmenuje L Aperitiv, asi za 5.
Moonboard Logbook 13.02.2023 Zdravím, omylem jsem si smazal logbook na Moonboardu. Skoro se mi zhroutil svět :-) V rankingu jsem ale stále uvedený. Nevíte někdo jestli by to nešlo nějak vrátit?
  Re: Moonboard Logbook 13.02.2023 moonboard.com .. u přihlášení je zapomenuté heslo. Tak jestli mas email?
    Re: Moonboard Logbook 13.02.2023 Ahoj, díky. Ale ten logbook je ten "deníček" s bouldrama. V aplikaci jsem normálně přihláš
      Re: Moonboard Logbook 13.02.2023 Tak to je jako dybys nebyl :o) Konec světa.
  Re: Moonboard Logbook 13.02.2023 Budeš muset zabrat šponu a zas to vylézt znova, jinak ti to nikdo věřit nebudem :) haha
  Re: Moonboard Logbook 13.02.2023 Stalo se mi to taky. Ani mail do UK nepomohl.Tak jsem jel znovu. Neni spatny si prelezt znovu benchm
    Re: Moonboard Logbook 13.02.2023 Tak díky kluci, toho jsem se bál. Tak tedy nezbývá, než začít na čistý list, zatnout drápek a vylézt
      Re: Moonboard Logbook 14.02.2023 v tyhle post-fakticky dobe je to asi nejlepsi co se ti mohlo stat, mas smysluplnou napln do dalsiho
        Re: Moonboard Logbook 14.02.2023 Možná by jsi se divil, ale i taková blbost jako Moonboard mě naplňuje a přináší do života radost. Bo
          Re: Moonboard Logbook 14.02.2023 Dyt jo.. :) hlavne ze nas neco bavi
          Re: Moonboard Logbook 15.02.2023 hele nedivil. clovek hleda radost tam kde muze.
ten muj prispevek na tema obnoveneho smyslu z
Nevhodná diskuze osob které nemají ani šajnu 08.02.2023 Sledovat zábavu a diskuzi osob, které kdyby měly pod zadnicí 6 - 7 metrů nějaké jištění a ne každé va metry jištění na stěně někde na umělce – tak mají stažené půlky - je pro mne zábavné.
«Vo co vám pardálové vůbec jde»?
  Re: Nevhodná diskuze osob které nemají ani šajnu 08.02.2023 Hele v podstatě jediný o co tady jde, je že někdo, kdo nevydrží bez mobilu v ruce víc jak 10 minut,
    Re: Nevhodná diskuze osob které nemají ani šajnu 09.02.2023 Marťana neznam ale mam ho rad, podle vseho co tu za roky ctu udelal pro lezeni a ostatni hodne a as
      Re: Nevhodná diskuze osob které nemají ani šajnu 10.02.2023 Ten štand je samozřejmě úplně blbý. Ale když není nic jiného, tak je člověk i za takhle blbý štand h
Marťan 04.02.2023 Dnešní foto dne, je od toho slovutného metodika, heroického strážce pravidel lezení a ochrany přírody, nenapravitelného kvakovrta Marťana? Opravdu nám tady pan předseda OVK ukazuje své umění štandování?
Kdyby bylo 1.4., tak to chápu, ale ta
  Re: Marťan 04.02.2023 Zas takovej průser to není.
Tak se nevztekej.
    Re: Marťan 04.02.2023 A kdyby náhodou prvolezec nad štandem zhučel, tak že to jističe vytáhne nahoru, tak co? Tak nemá šta
      Re: Marťan 04.02.2023 Chápu jak to myslíš.
Ale asi neměl v dosahu nic tutovějšího.
        Re: Marťan 04.02.2023 Dvoje masivní hodiny asi klid, spíš ten úhel, vole drž ten úhel... Úhel pod kontrolou!! Franto!! Úhe
  Re: Marťan 04.02.2023 Tak ono je i důležité, co na fotce není. :-) Podle mého to vypadá tak, že vlevo i vpravo jsou hodiny
    Re: Marťan 04.02.2023 Jo hodinky to zřejmě zálohují.
Myslíš bejt dva tři metry bod štandem na loďáku?
Aby tě
      Re: Marťan 04.02.2023 Jo jo, tak jsem to myslel.
  Re: Marťan 05.02.2023 Twl to je zase příspěvek lidstvu tento koment.
  Re: Marťan 05.02.2023 S tímhle pohledem do Wadi Rum raději nejezdi. Někdy tam musíš být rád i za horší.
  Re: Marťan 05.02.2023 Kdybys mel koule a nebyl prizdisrac tak se podepises :)
Zkratka az se to srovna uklidis si u
    Re: Marťan 06.02.2023 Asi jak ty.
      Re: Marťan 08.02.2023 Zakladni pravidlo diskuze s anaonymem
    Re: Marťan 06.02.2023 Bohužel malý péro někoho jiného znám líp, než bych chtěl.
A chápu, že štand nemůže být vždy
      Re: Marťan 08.02.2023 Tak to se máš teda čím chlubit.
  Re: Marťan 08.02.2023 Nojó ,nó. Možná neni uplně metodickej a vrtá kvaky, ale pořád žije a to se počítá.
    Re: Marťan 10.02.2023 Jednou nám smazal cestu
Bouldry okolí Pardubic 02.02.2023 Ahoj jaká bouldrova oblast na kterou je schopný průvodce je poblíž Pardubic? Dík za tipy
  Re: Bouldry okolí Pardubic 02.02.2023 Ahoj,
nejlepší venkovní bouldrování je Škrovád (u Slatiňan). Online průvodce třeba tu
    Re: Bouldry okolí Pardubic 02.02.2023 A co třeba něco jiného něco jako spíš shluky kamenů z výlezy než škvoradske plotny...
      Re: Bouldry okolí Pardubic 03.02.2023 Fontáč
        Re: Bouldry okolí Pardubic 03.02.2023 Přéésně. to je širší okolí pardubic. v uším okolí pak bor nebo ostaš.
          Re: Bouldry okolí Pardubic 04.02.2023 Jj já Jsem si to myslel pojedu na Ostaš... Chtěl jsem se jen poptat jestli tam není ještě třeba něco
            Re: Bouldry okolí Pardubic 04.02.2023 Taky už nemáš o moc dál Sněžník.
            Re: Bouldry okolí Pardubic 05.02.2023 Hele u Opočna je nejakej lom, opuka jako HiS v Nováči, kde se boulderuje, kolmárny. Pak asi Tisá ska
              Re: Bouldry okolí Pardubic 05.02.2023 "Zhluky kamenů "z" výlesy."
                Re: Bouldry okolí Pardubic 06.02.2023 Něco by se našlo i na Zemské bráně, v Mladkově a na Studenských skalách. Alespoň je to v Pardubickém
NOVÁ STĚNA - KBELY 01.02.2023 Ahojte.
Prosím vás. Ve Kbelích nebo v Letňanech se prý chystá otevření nové lezecké stěny. Vím o Jungli i Karešově stěně. Tohle je prý něco nového. Netuší někdo jak se to bude jmenovat? Díky.
  Re: NOVÁ STĚNA - KBELY 06.02.2023 Je to celé fejk!
  Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 26.01.2023 Ne neni a nebude...uz jim to zakazali.
    Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 26.01.2023 Kdo to komu zakázal??
  Nebude.... 26.01.2023 ....to dlouho trvat:)
  Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 27.01.2023 Na hudy se staví.. dej tomu tak mesic..dva :)
    Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 27.01.2023 Kde na Hudy se staví? Pište kdo něco ví!
      Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 27.01.2023 Nestaví....zakázali jim to klasici, prý se pak množí překližkáři a obsírají pak hovna kolem skal.
      Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 28.01.2023 jak jako "moderní"? to znamená z 19. století. nemyslíš spíš postmoderní?
        Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 28.01.2023 Co nechápeš na slovu moderní?
          Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 29.01.2023 No dává mi zabrat ten "mod" , "er" ještě zvládám! Ale to "ní" je vyslo
            Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 29.01.2023 Ty máš těžký život kamaráde.
      Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 29.01.2023 pripravuje se ve vedlejsi hale, jestli bude moderni to se uvidi podle stavecu :-)
        Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 30.01.2023 Díky Zobane za info!!
          Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 31.01.2023 UŽ je postavená. Jen nějaké dodělávky a čeká se na dopadiště. Kdyby sem šlo dát video dám ho sem.
            Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 01.02.2023 Dopadiště bude písek!
            Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 01.02.2023 není jednoduché si přijet zalést na stenu a při té příležitosti oslovit obsluhu o ukázku druhé půlky
              Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 02.02.2023 Jakože nějakej ňoumes bude šmejdit po staveništi (pokud se bouldrovka momentálně staví), šlápne na v
        Re: Bouldrovka Ústí nad Labem 02.02.2023 Tak snad se budou nové bouldery nahazovat častěji než cesty na stěně.
  Re: Bivak pod Vlajkovou. 20.01.2023 Ty jo , diky za zajimavy odkaz!
  Re: Bivak pod Vlajkovou. 20.01.2023 Kolikrát jsme tam hezky bivakovali :-) I s holkama!
    Re: Bivak pod Vlajkovou. 20.01.2023 taky by mě zajímalo, co tam po nás ve vrstvě z 80. let 20. století zůstalo za vykopávky.
      Re: Bivak pod Vlajkovou. 21.01.2023 Tak správně by tam snad nemělo být nic ne?
        Re: Bivak pod Vlajkovou. 23.01.2023 Pár Valtrovek se tam snad najde, ne? Stejně jako tam předci nechávali hroty šípů.
  Re: Nova stena Praha Kbely 12.01.2023 Řekl bych, že se upsali u otevření. Spíš tam mělo být 2024 :D
    Re: Nova stena Praha Kbely 29.01.2023 Vypadá to tak...
Pojisteni do Turecka (lezeni) 10.01.2023 Zdravim, je tady nekdo kdo byl lezt v Turecku a resil pojisteni? Zatim mi nejlepe vychazi od CHS s pripojistenim na delku pobytu. Ale nejsem si jista jestli to neni uplne zbytecne a pripadny problem by normalne resila domaci pojistovna. Predem diky za zku
1
...
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: