Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 26.Janošová 10352 Bouldry: 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 26.Jurečka 9775 Hory: 23.Bernard 2632 24.X. 2532 25.Opice 2510
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Kteří dva Češi lezli v roce 1980 na Denali? 18.01.2014 Nevíte někdo kdo lezl v roce 1980 na Denali? P.Habeler ve své knize Cílem je vrchol vzpomíná, že v roce 1980 zachránili dva Čechy, kteří tam seděli naprosto apatičtí a v podstatě čekali a smrt a nakonec ještě byli naštvaní, protože byli "úplně v poho
  Re: Kteří dva Češi lezli v roce 1980 na Denali? 18.01.2014 Dan Navrátil a Jan Matuš?
Waterman, J. Surviving Denali: A Study of Accidents on Mount McKinl
Jizni Francie 17.01.2014 Ahoj. Pokud by byl nekdo ochotny mi poradit nejaky jakoby itinerar na 14 denni trip po skalkach jizni Francie s lezenim kolem 6a-6b byl bych vdecen. Jedno ci dvojdelky po fixnim. Dvakrat jsem jiz byl napr.v Buoux , Tarnu, Orpiere, Ardeche ale je to uz dav
  Re: Jizni Francie 19.01.2014 Zajed do Marseille nebo Cassis = Calanques je tam dost oblasti a pohodovych cest.
    Re: Jizni Francie 19.01.2014 No, jo ale co u Marseille?
      Re: Jizni Francie 19.01.2014 calanques
  Re: Jizni Francie 19.01.2014 Nám se docela líbilo v Thaurac. Jsou to takový poklidnější skály. Je tam v okolí ještě mnohem známě
    Re: Jizni Francie 19.01.2014 Jo a v dosahu je Hortus a ještě jedna oblast taková ultra zajímavá.Saint Guilhem le Desert.
      Re: Jizni Francie 20.01.2014 Diky chlapi, mrknu taky na ten clanek a mozna bych poshanel pruvodce, je neco treba na Lezci v shop
krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 Zdar. Koupil jsem si friend DMM demon cam 4 (jednoosičkový). Hlavní důvod ke koupi byl že i přes to, že to je singleaxle, má ůžasný rozsah v porovnání např s jednoosičkovým koubou, ale trošku mě na něm zklamalo, že táhlo je příliš blízko čelistem. Nemáte
  Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 Caues,
zadnej trik sice nemam...ale zato otazku?
K cemu to potrebujes?
    Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 zatím jsem ho ještě nepoužil. Pravě jsem ho dostal za zkoušku z histologie XD, ale prostě mě přijde
      Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 Nejdřív ho vyzkoušej na skále a až pak vymýšlej upgrady ;-)
      Re: krátké táhlo u kámoše 19.01.2014 A proč potřebuješ ty táhla dlouhý?
        Re: krátké táhlo u kámoše 19.01.2014 No uznávám že v téhle velikosti k ničemu, ale u menších, kde nestrčíš do spáry celou pěst s friendem
          Re: krátké táhlo u kámoše 19.01.2014 Ještě musíš brát v potaz, že nemáš k dispozici větší velikost, kterou by jsi založil méně hluboko. C
    Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 Jenom pro upřesnění nemám dragona (dvouosičkového) ale demona. Je totiž teď ve slevě v RP a navíc má
  Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 Jednou jsem s nima lez, a hned na zacatku jsem si uvedomil, jak je to ocko na BD nebo Koubovi dulezi
    Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 nerozumím ti. Jaké óčko myslíš? mám 2 a 3 koubu manta a jsou úplně v pohodě. Jediný co se mi nelíbí
      Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 Kromě toho, že jde jasně o skrytou reklamu na RP, se chci DMM camů zastat. Jejich systém se smyčkou
        Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 Nevim co je na tom reklamního když jsem napsal, že jsem toho kámoše od DMM koupil výhodně. Chtěl jse
          Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 Kouba versus DMM a BD je něco jako PIGI čaj proti CTC Assamu.
            Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 ok ale ne všem je souzeno lést v Yosemitech (finance, schopnosti, odvaha...). A takoví si radši koup
            Re: krátké táhlo u kámoše 17.01.2014 pigi caj je uplne v pohode...
              Re: krátké táhlo u kámoše 18.01.2014 Žejo. Já mám s těma dobrejma anglickejma čajema fakt problém. S mlíkem to nepiju, to mi na doživotí
                Re: krátké táhlo u kámoše 18.01.2014 Po par letech v Anglii to radeji ten Pigi caj. Jinak lezl jsem roky s Koubou ajedinej duvod proc jse
ledy Maltatal a Gastein 17.01.2014 Ahoj!
Mate prosim nekdo info, jak jsou natekle ledy v Maltatalu a v ice arene u Bad Gasteinu? Diky moc za info. Petr tel 603215417
      Re: ledy Maltatal a Gastein 17.01.2014 Dik za info, tenhle vikend nejedem, planujem nekam pristi nebo prespristi vikend. Petr
        Re: ledy Maltatal a Gastein aktualne 17.01.2014 Malta aktualne
slusne pouze Kathedrale, horni cast Gamsecku a Wintasunu, Superfeucht
  Re: Spaní na Lanovce na Skalnatém 16.01.2014 Když máš spatecni jizdenku tak te tam nechají.
    Re: Spaní na Lanovce na Skalnatém 16.01.2014 Spáteční podle vzoru "spát"?
      Re: Spaní na Lanovce na Skalnatém 17.01.2014 Díky, před spaním jsem se zasmál :-)
Pruvodce - Alghero 16.01.2014 Ahoj, nemel by nekdo el. verzi pruvodce na sever Sardinie, konkretne okoli Alghera? Nazev "Arrampicare ad Alghero".
  Re: Pruvodce - Alghero 19.01.2014 jeste porad to shanis ?
    Re: Pruvodce - Alghero 19.01.2014 jiz ne, diky!
Lezeni po vlastnim v jiznim Norsku 16.01.2014 Ahoj,
mel by pro me nekdo tip, kde se da v jiznim Norsku (trojuhelnik Oslo, Bergen, Stavanger) dobre lezt po vlastnim?
Premyslime, ze pojedeme do Setesdalu (ale tam jsou to temer jenom samy plotny), a ja bych rad nejaky spar
  Re: Lezeni po vlastnim v jiznim Norsku 16.01.2014 pruvodce na Oslo je plný spár na trad. je ke stažení v celku (oslo/drammen z coronnu) a jsou i strán
    Re: Lezeni po vlastnim v jiznim Norsku 16.01.2014 a ještě - osobně bych ani tak daleko nejezdil. Bohuslan ve švědsku je mnohem blíž, je to taky žula a
      Re: Lezeni po vlastnim v jiznim Norsku 16.01.2014 Norsko - Setesdal - jsou to hlavně plotny, ale spáry se taky najdou - zalezl jsem si dobře.
Š
  Re: Lezeni po vlastnim v jiznim Norsku 16.01.2014 Klatring i Rogaland, v knížce sou jedno i hodnědýlky, s nýtama i po vlastním. Šupec je Kjerag.
  Re: Lezeni po vlastnim v jiznim Norsku 16.01.2014 Skvělej je taky Haegefjell. Jsou to vícedýlky, vynejtovaný i po vlastním. Spaní a parkování je čtvrt
    Re: sneznik - traverz na sutru kde je Gilotina 15.01.2014 Jojo levák bob 6C+ z madla a traverz víš doleva do horní hrany
      Re: sneznik - traverz na sutru kde je Gilotina 15.01.2014 Jak pisou ostatni, Levak Bob. Psano 6C+, realne tak 6B.
Marmot Ama Dablam 15.01.2014 Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s pánskou péřovkou Marmot Ama Dablam? Díky
  Re: Marmot Ama Dablam 15.01.2014 to nemám, chtěl bych ale upozornit, že skvělé anglické péřovky Rab už se dají koupit také u nás a to
  Re: Marmot Ama Dablam 20.01.2014 není moc bytelná, ale o to lehčí a supr zbalitelná a ten komfort-prostě peří :) důležitý aspekt je c
    Re: yr.no 14.01.2014 Vypada na diskuzi "od konce", ktera zacina souhlasem a konci dohadovanim.
      Re: yr.no 14.01.2014 :D
        Re: yr.no 15.01.2014 Prosímvás někdo, neexistuje nějakej dobrej server na počasí, něco jako yr.no, jen v češtině? Nikde s
  Re: yr.no 14.01.2014 Ten výkřik do tmy působí fakt směšně. Nicméně Yr.no mi zrovna za nejlepší nepřijde. Maj tam velmi ča
    Re: yr.no 15.01.2014 a kterej je ten spolehlivej server ?
    Re: yr.no 15.01.2014 yr.no myslim nema v aktualnich predpovedich nejak zasadnejsi minely nez ostatni servery,nicmene kazd
      Re: yr.no 15.01.2014 A vybere si z nich to nejlepší. Na den až dva se jim celkem daří předpovídat, ale cokoliv na delší d
        Re: yr.no 20.01.2014 to máte z toho že jste líní číst. vobrázky se sluníčkama jsou fajn, ale slušná textová předpověď je
          Re: yr.no 20.01.2014 "Zwischendurch bestehen überall Chancen auf Sonne" zni jako nazev nejakyho hardcorovyho LP
          Re: yr.no 21.01.2014 Nevýhoda textový předpovědi je ta, že se aktualizuje jednou denně vždy ve čtyři odpoledne (nebo je j
  Re: yr. cz 14.01.2014 A ten web je k čemu?
  Re: yr.no 15.01.2014 Trochu nevydarenej pokus o reklamu na vlastni web - priste zkus nejdriv napsat dotaz "Nevite o
    Re: yr.no 15.01.2014 Vsak to udelal. Viz honzuv dodaz z dneska :) Uznavam, ze trochu poplet posloupnost, ale i marketingo
      Re: yr.no 15.01.2014 Pokud by to někomu náhodou přišlo jako marketinkovej trhák (jako třeba Tomovi), pak si dovoluju nabí
        Re: yr.no 17.01.2014 Největší problém této diskuze je v tom, že je hodně nepřehledná:
1/ chtěl jsem reagovat na př
          Re: yr.no 21.01.2014 Ichisah!
  Re: yr.no 16.01.2014 Prdlačky, existuje českej web o počasí, kterej je tak dobrej, že za něj platí lidi z celýho světa, d
  Re: yr.no 16.01.2014 Konečně někdo udělal něco pro ten náš středoevropskej národ a přeložil z norštiny ty čísla a obrázky
1
...
464
465
466
467
468
469
470
471
472
473
474
475
476
477
478
479
480
481
482
483
...
2263
Kteří dva Češi lezli v roce 1980 na Denali? Nevíte někdo kdo lezl v roce 1980 na Denali? P.Habeler ve své knize Cílem je vrchol vzpomíná, že v roce 1980 zachránili dva Čechy, kteří tam seděli naprosto apatičtí a v podstatě čekali a smrt a nakonec ještě byli naštvaní, protože byli "úplně v pohodě" 007 00:07:42 18.01.2014odpovědět
  Re: Kteří dva Češi lezli v roce 1980 na Denali? Dan Navrátil a Jan Matuš?
Waterman, J. Surviving Denali: A Study of Accidents on Mount McKinley, 1903-1990. Str. 56. Dá se najít na google books. Holby 12:02:16 18.01.2014odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: