Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 Bouldry: 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
    Re: Lezecka stena nad vodou? 16.12.2013 Toz pry to u nas nekde je.. a mit to doma tak bych si to zatrasene uzil :))
Ale prest
      Re: Lezecka stena nad vodou? 16.12.2013 Třeba pískovna u Tišic - Mlékojed. Chápu, že teď si to asi neužiješ, ale v létě se tam normálně leze
        Re: Lezecka stena nad vodou? 16.12.2013 hehe, to je hodne dobry, jak ten skoknaskej mustek (jako la nlyze) tak ta celkem fakt regulerni buld
          Re: Lezecka stena nad vodou? 16.12.2013 Jako na lyže? Ten je opravdu na lyže. Viz video: youtu.be/nIKLghSuypc
  Re: Lezecka stena nad vodou? 16.12.2013 V Zdari nad Sázavou, ale je tam jen pár chytu
  Re: Lezecka stena nad vodou? 16.12.2013 Na léto je i lom v Hříměždicích viz odkaz:
  Re: Lezecka stena nad vodou? 19.12.2013 Maličká deska je myslím v Uherském Hradišti.Tak 1/4 výšky tvého obrázku
Ledy Krkonoše 15.12.2013 Zdravím Vás. Jaká je podle Vás pravděpodobnost že Vás chytí ochranáři mimo značené trasy nebo přímo na ledech v Labském dole nebo v Labské rokli? A případně jak velký postih hrozí? Děkuji za odpovědi.
  Re: Ledy Krkonoše 15.12.2013 I pres to, ze je 15.12., tak to kvete dost.
    Re: Ledy Krkonoše 15.12.2013 Doufam ze velka a postih dost vysoky aby jsi priste chvilku pockala:) btw na strankach krnapu je i a
      Re: Ledy Krkonoše 15.12.2013 Myslím, že pořád platí postih do 10000 Kč pro jednotlivce. Pokud bys to dělala kvůli zisku (třeba ja
        Re: Ledy Krkonoše 16.12.2013 Neříkám že tam pojedu teď, když je tam opravdu málo sněhu, ale někdy v průběhu zimy kdy tam nemam ša
          ledy Krkonoše 16.12.2013 takže lezení v Labském dole v 1 zóně NP při dostatečné ohleduplnosti je ok, ale z plánované pseudofe
            Re: ledy Krkonoše 16.12.2013 Zase tak absurdní to není. A rozpor bych v tom neviděl. Zatímco feráta znamená nevratné poškození př
  Re: Ledy Krkonoše 16.12.2013 Mila Jaroslavo, podle Tvyho dotazu bych rek, ze oblast o kterou mas zajem, neznas. Ver, ze ti co Te
    Re: Ledy Krkonoše 16.12.2013 :-D doporučuji bílou kombinézu proti pevným i tekutým částicím z pracovních pomůcek. Lyže, boty, hůl
      Re: Ledy Krkonoše 16.12.2013 A když to sjedeš na skialpech s lavinou, středně velkou odpružíš, na Buď fit přezuješ běžky (klasika
        Re: Ledy Krkonoše 16.12.2013 jak kdo pomáhá s "udáváním"? s tímhle jménem bych tohle slovo používal opatrně (????).
          Re: Ledy Krkonoše 16.12.2013 Udáš se sám. Kde je špeditérství v Hamburku, se zeptej bývalého lodníka.
  Re: Ledy Krkonoše 16.12.2013 jo, občas tam ochranáři chytají
    Re: Ledy Krkonoše 16.12.2013 Oblast moc neznám, proto se ptám.
      Re: Ledy Krkonoše 17.12.2013 Zkus se priste trochu vic zamyslet, nez zacnes ventilovat takovyhle pitomy dotazy na net.
  Re: Ledy Krkonoše 18.12.2013 Vloni v obřáku 500,- na hlavu. Rozumná domluva. Záleží koho člověk potká. Když chceš dělat to co nem
    Re: Ledy Krkonoše 18.12.2013 Díky za odpověď.
      Re: Ledy Krkonoše 19.12.2013 RAději bych vyhledával jiné destinace než Labskej, ledů je v Krkonoších dosti i jinde a není to tak
podmínky v Tatrách 15.12.2013 Nevíte někdo z vás jak to vypadá s podmínkami v Tatrách? Například v severce Kežmaráku? Díky
  Re: podmínky v Tatrách 15.12.2013 Na piču
    Re: podmínky v Tatrách 16.12.2013 Paráda, to jsem potřeboval. Soudě podle popisu to zas tak na 3,14ču nebude, jak tady Kuba výše struč
    Re: podmínky v Tatrách 16.12.2013 Paráda, to jsem potřeboval. Soudě podle popisu to zas tak na 3,14ču nebude, jak tady Kuba výše struč
  Re: podmínky v Tatrách 16.12.2013 Ahoj, teď o víkendu jsem lezl na vysokou. Je tam sníh který přes den taje , takže přístupy jsou o ni
    Re: podmínky v Tatrách 16.12.2013 Fajn, beru to jako vcelku pozitivní postřeh a pro jistotu k mačkám přibalím i lezečky :) Když to nep
      Re: podmínky v Tatrách 17.12.2013 V MKŠ trávy drží dobře, skála spíše suchá, kde je sníh tak ten moc nedrží. Sestup po Německém žebřík
Plány ccest 13.12.2013 Ahoj, chtěl bych si postavit cestu na umělé stěně. Nevíte, jestli se dají někde sehnat nějaké plány cest?? Díky P.
  Re: Plány ccest 13.12.2013 Bez komentáře !!
    Re: Plány ccest 13.12.2013 Normálně dojdeš na umělku s foťákem, při lezení nafotíš, změříš rozestupy vrtání a doma postavíš.
      Re: Plány ccest 13.12.2013 Se to tu na můj vkus hemží stupidními otázkami. Zkus použít a trochu namáhat hlavu a nedělej z komár
        Re: Plány ccest 13.12.2013 Chápu ho! Sežene si plány, postaví někde na umělce cestu a pak tam poleze zadarmo. Tomu já říkám plá
          Re: Plány ccest 14.12.2013 Uplně od věci to není pokud shání plány nějaké konkrétní cesty, třeba Action Direct...
            Re: Plány ccest 15.12.2013 :) Tak, tak. Ale vytesat ty dirky a vubec napodobit jursky vapno bude teda fuska. Zacal bych se &quo
              Re: Plány ccest 15.12.2013 Bych rovnou začal něčim z Hlubočep tam bude stačit čistá OSB deska...
Ukradené věci 12.12.2013 Ahoj, chtěl bych poprosit o pomoc. V neděli večer nám v Praze v Letňanech vybrali auto. Mezi ukradenýma věcma byl i šedý batoh Deuter Guide 45+ a oranžová čelovka Black Diamond Storm. Batoh se dobře pozná protože byl bez bederáku. Předpokládám, že když ně
  Re: Ukradené věci 12.12.2013 hlídej si aukro, naše ukradený věci tam byly asi do 4dnů. jen dodávám, že ani policajti je nedobyli
    Re: Ukradené věci 12.12.2013 tomu nerozumim. jaky byl zaver vaseho oznameni na pcr? pripadne trestniho oznameni? aukro svym zpuso
      Re: Ukradené věci 13.12.2013 Z vlastní zkušenosti vím, že autorizaci na aukru i jinde není problém obejít, takže nic není 100%.
        Re: Ukradené věci 13.12.2013 Klidně ho můžou najít, ale jestli lup nemá u sebe a nemá prachy, tak pápá, nic z něj nedostanou...
          Re: Ukradené věci 13.12.2013 jo, to už jsme bohužel nestihli, někdo je tehdy koupil před náma...
Fotky v profilech na L. 12.12.2013 Možná jste si všimli, že se vám při přidání fotografie změní i fotka ve vašem profilu. Pokrokový engine Lezce umožňuje vyměnit foto ve vašem profilu v deníčcích.
Skutečně umím nastavit, že tam bude ta, kterou chcete a ne ta poslední v řadě, jak je
  Re: Fotky v profilech na L. 16.12.2013 jirkasi dobry vtip na konci roku 2013 :-) ve svetle faktu ze script na uzivatelskou vlastni fotku j
Lana Mammut 11.12.2013 Zdravim, jaké máte zkušenosti s lany Mammut? Nejlíp osobní zkušenosti s modelem Serenity 8,7 nebo Swiss Rope 9,5. Ale beru všechno ;) díky
  Re: Lana Mammut 11.12.2013 Ahoj!
Mám lano mammut, nevím jaký přesný model. Má 10mm, 60 metrů. Lano jsem koupil v rockpoi
    Re: Lana Mammut 11.12.2013 Mám od Mammuta 2 lana. 60m, 9,8mm a 60m, 10mm.
S tím 9,8 spokojen nejsem, protože oproti té 1
    Re: Lana Mammut 12.12.2013 Ahoj,s mammmutem jsem nelezl mockrát, takže nemohu soudit, ale teď jsem měl příležitost pár-krát zku
    Re: Lana Mammut 12.12.2013 Tak to máme naprosto jiné zkušenosti, lano Mammut jsem měl, rychle ztvrdlo a velmi špatně se s ním j
      Re: Lana Mammut 12.12.2013 to dělaly ty nejlevnější lana kupovaný v Arcu a když byly ještě k tomu v "akci" i s lanova
        Re: Lana Mammut 12.12.2013 Ne, ne. To moje bylo od Šťávy a byl to Mammut Vertex. A vyznačovalo se narozdíl od Mammutů z Arca šp
  Re: Lana Mammut 12.12.2013 Levná lana od Mammutu jsou katastrofa. Hlavně si nekupuj Vertex nebo Climax.
Ta drahá jsou le
  Re: Lana Mammut 15.12.2013 Zdar! Mam dve mamuti lana: jednu levnou sedesatku, ktera je tuha jak roxor a naprosto k nicemu. Druh
Zachranka na Smichove 11.12.2013 Ahojte, vcera bolo na smichaci nebyvalo rusno. Zachranka, zurive pobiehanie v satni so stiepackami a fixom... neviete, ci je dotycny ok?
Preco sem ale hlavne pisem je nasledovne. I potom ako sa personal dostal do skrinky dotycneho, tak sa u
  Re: Zachranka na Smichove 11.12.2013 Je pravda, že o některých parťácích vím jen velmi málo - Jméno, Příjmení a max. bydliště...
    Re: Zachranka na Smichove 11.12.2013 Co se stalo? Blbe se navázal? Nebo jistič pochybil?
      Re: Zachranka na Smichove 11.12.2013 Zkolaboval v šatně, pravděpodobně srdeční slabost. Do mobilu se nakonec holky dostaly, údajně se dov
        Re: Zachranka na Smichove 11.12.2013 Chci moc poděkovat všem, kteří pomáhali s první pomocí a věřím, že sem někdo napíše nějakou dobrou z
  Re: Zachranka na Smichove 12.12.2013 No, ted uvazuji co jsme vlastne mi chudacci delali kdyz jsme zadny mobily nemeli, treba u mne to trv
    Re: Zachranka na Smichove 12.12.2013 prominte...pocitace nebyly
    Re: Zachranka na Smichove 12.12.2013 Samozřejmě, že to lze i bez toho. Ale pokud je tu šance, že ti rychlé spojení s kýmkoliv zachrání ži
      Re: Zachranka na Smichove 12.12.2013 ja bych v te dobe zil, rodit mezi drubezi zase znamenalo ze byla vetsi prirozena selekce a tim padem
        Re: Zachranka na Smichove 12.12.2013 Někdo má dar do jakéhokoliv projevu zařadit něco co s tím naprosto nesouvisí. A opatřit to krásným s
      Re: Zachranka na Smichove 12.12.2013 bych to zas tak nehrotil, když někdo někde zkolabuje a je tady stav fakt ohrožující život, tak fakt
        Re: Zachranka na Smichove 12.12.2013 Tak tohle má hned dvě roviny :-)
První je ta, že když někde někdo venku spadne, tak m
          Re: Zachranka na Smichove 12.12.2013 to samozřejmě. ehm, když jedeš v autě, codíš po ulici atakdále, tak to platí taky, žejo?
    Re: Zachranka na Smichove 12.12.2013 No takhle ale můžeš argumentovat úplně na všechno.. A jestli to tak děláš, tak potěš koště, to musí
boulder Praha a okolí 09.12.2013 Hoj, nemáte někdo tipy na bouldrový místečka v Pze nebo blízkym okolí? Díval jsem se okolo kozích vršků a v roztockým háji, ale nic moc.
  Re: boulder Praha a okolí 11.12.2013 cus,nevim,jestli je to pro Tebe jeste okoli, ale dale napr. Hornopozarsky les (rozsahle, ale spousta
    Re: boulder Praha a okolí 11.12.2013 eště zakázaný pískovcový šutr na Petříně
  Re: boulder Praha a okolí 11.12.2013 ....pískovce pod Střešovickou nemocnicí:-)
    Re: boulder Praha a okolí 12.12.2013 ... jsou zakázané a nějaké nové povolení jsem nezaregistroval. Tak aby ses jednou nedivil nějaké pok
      Re: boulder Praha a okolí 13.12.2013 lezli jsme tam s klukama ještě na prvnim stupni na základce, cestou z fotbalu a tohle jsem fakt nikd
        Re: boulder Praha a okolí 13.12.2013 S klukama z Norbertova? Já tam taky takhle lezl :-)
          Re: boulder Praha a okolí 16.12.2013 S klukama z Břevnova a Petřin:-) Hráli jsme za Střešovice, tak cestou břes Baterky
  Re: Ledy Rakousko? 09.12.2013 Okolo Insbrucku uz jsou pry podminky velmi dobre, aktualni info od rakusaku co byli na zavodech v Br
1
...
471
472
473
474
475
476
477
478
479
480
481
482
483
484
485
486
487
488
489
490
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: