Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 50. 9986 51.Šenkýř 9969 52.S 9953 Bouldry: 50.Tran 9078 51.Šolc 9053 52.Čech 9050 Hory: 21.Novák 2688 22.Bernard 2632 23.X. 2532
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Řecký ostrv Kós 05.12.2013 Ahoj, jedeme s bandou na celý jaro na ostrov Kós...Jen jsme nikdo neobjevil solidního průvodce pro tenhle ostrov. Teda jestli vůbec existuje...A je tam kde kloudně lézt, ale podle fotek by to mohlo jít...dík
  Re: Řecký ostrv Kós 05.12.2013 jo takže dotaz zní, jestli někdo nemáte průvodce, nebo tam nebyl lézt, díky
  Re: Řecký ostrv Kós 05.12.2013 Spíš vedle Kalymnos, na který se přes Kos dostaneš. Na Kosu jsou myslím jen nějaký bouldry a ještě j
    Re: Řecký ostrv Kós 06.12.2013 ok, dík za tip, kdyžtak to přeplavem:)
      Re: Řecký ostrv Kós 06.12.2013 Jezdí loď, myslím, že každý 2 hodiny a jedeš tak půl hodiny
        Re: Řecký ostrv Kós 08.12.2013 dobře, tak nějakej průvodce o Kalymnosu?
          Re: Řecký ostrv Kós 08.12.2013 Na Kalymnosu ve vesnici Masury si koupíš průvodce na pohodu info o lezení na Kalymnosu najdeš pohodě
            Re: Řecký ostrv Kós 10.12.2013 Jen bych podotkl, že správně česky se říká na Kalymnu.
klasifikace 05.12.2013 Zdar vsem, mam dotaz ohledne klasifikace. Nechce se mi to psat jako komentar pod clanek o Adamove prelezu, kam patri jen a jen gratulace. A ani nechci spekulovat o obtiznosti cesty Vasil Vasil. Jen jsem si vsiml v prevodni tabulce klasifikace UIAA vs. fra
  Re: klasifikace 05.12.2013 IMHO to tak jednoduché není, mrkni se třeba sem
    Re: klasifikace 05.12.2013 V tom je kouzlo fr. klasifikace ;-) Bez lomených stupňů je totiž jemnější než UIIA. Problémem je, že
  Co když je to 9c? 05.12.2013 Třeba Adam soudí, že to je spíš 9c, kdo ví?
Ale souhlasím s Tebou, myslím si totéž. J
  Re: AO válí :) 05.12.2013 Nema mit vyvrklej kotnik??
No aspon, ze mu to zraneni nezebralo vic nez finale mejcup
    Re: AO válí :) 05.12.2013 Když by sis přečetl článek tak víš že má naraženou patu. Napřed čti a potom piš!
      Re: AO válí :) 05.12.2013 ooook
"Fortunately, it is only a lump on the heel and this little injury made me
      Re: AO válí :) 05.12.2013 Melo to znamenat "to jako vylezl s vyvrklym kotnikem 9b+? Ajak se mujinak dari?"
<
střed lana-kdo barví 04.12.2013 nechce se mi prasit nový lano fixkou, netušítě jestli v PZE nějakej shop/stěna apod na počkání neobarví střed lana?
Díky
Mejcup 04.12.2013 Kdypak se objeví výsledky Mejcupu? Ofiko web nefachá...
  Re: čím omotat rukojeti cepínů 04.12.2013 veloduši, navlíkneš kousek a pak přehrneš naruby
    Re: čím omotat rukojeti cepínů 04.12.2013 Elektrikářská je nejlepší.
  Re: čím omotat rukojeti cepínů 04.12.2013 Videl jsem tam i napatlanej silikon, takovyho jakoby jezka. Prej hodne dobry a nesmeka se to...kdyz
    Re: čím omotat rukojeti cepínů 05.12.2013 Lepší je černé lepidlo na autoskla. To se mi osvědčilo jako nejlepší varianta. Silikon mi přijde dos
  Re: čím omotat rukojeti cepínů 04.12.2013 Vulkanizacni paskou.
Nohy navíc 04.12.2013 Na dnešním foto dne jsou jedny nohy navíc! Jak se tam vzaly?
  Re: Nohy navíc 04.12.2013 To jsou Pokáčovy náhradní, jedny do rajbu, druhé do spár :-))))
    Re: Nohy navíc 04.12.2013 :D
      Re: Nohy navíc 04.12.2013 :)))))
  Re: Jak vyprat smrad z lezeček? 03.12.2013 cus, u lezeček nevím, ale totál smradlavé propocené věci (přestože třikrát vypráno) mi jedna holka d
  Re: Jak vyprat smrad z lezeček? 03.12.2013 Zkus napsat do Restdaye, nebo Salticu, imho s tim něco dělají, nejjednodušší je se smířit... a nepra
  Re: Jak vyprat smrad z lezeček? 03.12.2013 Ahoj, cas od casu si do lezecek nasypu trosku zasypu pro miminka. Lezecky to odsmradne a taky dezinf
    Re: Jak vyprat smrad z lezeček? 03.12.2013 zásyp pomáhá tak první měsíc od koupi. Slepá ulička
      Re: Jak vyprat smrad z lezeček? 03.12.2013 samozřejmě! pravidelnost, to je ten tajemnej recepis. si jako myslíte, že se nemytejma nohama desetk
    Re: Jak vyprat smrad z lezeček? 03.12.2013 To pomůže na smrad? Vyzkouším, pak použiju dětský zásyp. A pak je vyhodím a zase budu lézt v ponožká
    Re: Jak vyprat smrad z lezeček? 04.12.2013 Taky mám dobrý zkušenosti s mrazem. Je ale dobrý je do toho mrazáku dát když přijdeš po lezení a kdy
  Re: Jak vyprat smrad z lezeček? 03.12.2013 Doporucuju Boot Banans, specialne delane pro lezecky. Mame je skoro rok, vynikajici, lezecky vubec n
    Re: Jak vyprat smrad z lezeček? 03.12.2013 Díky za tip! Kde jsi to koupil? Díval jsem se letmo na jejich stránky a prodejci jsou většinou jen l
      Re: Jak vyprat smrad z lezeček? 03.12.2013 Zkus jim napsat:) Myslim, ze kdyz vemes vic kusu nez jeden, tak by nemel byt problem.
        Re: Jak vyprat smrad z lezeček? 04.12.2013 Pokud budeš objednávat, tak se kdyžtak připojuju k množstevní objednávce ;) poštovné pak nějak rozpo
        Re: Jak vyprat smrad z lezeček? 04.12.2013 Pokud budeš objednávat, tak se kdyžtak připojuju k množstevní objednávce ;) poštovné pak nějak rozpo
    Re: Jak vyprat smrad z lezeček? 03.12.2013 Si kup normální banán a rozšlašpej ho v lezkách! Ti budou vonět i nožičky! :-D
  Re: Jak vyprat smrad z lezeček? 03.12.2013 když jsme v noci přitáhli z hospody, smrdutý hadry jsem vždycky naházeli odvšivit na teplej radiátor
    Re: Jak vyprat smrad z lezeček? 03.12.2013 u chlapu se to da, ale zenskejm bych smradlavy lezecky zakazal uz u vstupu. je to asexualni, kdo je
      Re: Jak vyprat smrad z lezeček? 03.12.2013 kdyby zakázali smradlavý lezky už u vstupu, tak tam nikdo neleze :D
  Re: Jak vyprat smrad z lezeček? 03.12.2013 BIOSTAT zásyp s aktivním stříbrem - při velkém smradu zasypat po každém lezení, až to trochu vysmrád
  Re: Jak vyprat smrad z lezeček? 03.12.2013 Vystříkej to Savem, nech to přes noc a pořádně vymáchej. Asi umeješ i barvu, ale mělo by to zabrat
  Re: Jak vyprat smrad z lezeček? 04.12.2013 Nasypat to síťky "kočkolit" a vložit do bot...
    Re: Jak vyprat smrad z lezeček? 04.12.2013 Ono tam vlastne smrdia bakterie a plesne. Restday robi dezinfekciu lezeciek myslim za 3€. Raz za cas
      Re: Jak vyprat smrad z lezeček? 07.12.2013 na totálně propocený hnoje funguje dezinfekce v restdayi (jen za 40,-) dokud v lezkách dvakrát třikr
Kam do hor??? 02.12.2013 Nevíte někdo kam tet na hory nebo na ledy?? Chtěl jsem do tater ale ještě tam neni snih:-(
  Re: Kam do hor??? 02.12.2013 Tak jed´ do Alp tam je ho 4 metry :-D
    Re: Kam do hor??? 02.12.2013 Jo a kde?
  Re: Kam do hor??? 03.12.2013 A co bys tam tak chtel delat?
Co se tyce skialp, hodne nasnezilo v Nizkych Taurach (G
    Re: Kam do hor??? 03.12.2013 To je parádní info, nechceš ho dělat pravidelne :-)
    Re: Kam do hor??? 03.12.2013 Taky díky
Domácí kampus 02.12.2013 Zdravím,
nestavěl jste někdo "domácí" campus board? Jsou na to nějaká specifika, návody, vychytávky atd. Moc jsem toho na netu nenašel, no možná jen hledám na špatných místech, nevím. Budu rád za každou reakci, poznatek, zkušenost, odkaz.
  Re: Domácí kampus 02.12.2013 Když dáš mail, můžu ti poslat fotku toho mého.
    Re: Domácí kampus 02.12.2013 posli mne, prosim. (peter.agrikola @ centrum. sk)
  Re: Domácí kampus 02.12.2013 Zadej casnacaj campus, tam cosi najdeš. Podle mě malej campus netřeba, stačí pár lišt na visy-shyby.
  Re: Domácí kampus 02.12.2013 Ahoj, nedavno jsme to taky resili a dosli k zaveru, ze stacionarni campus v byte zabira prilis mnoho
    Re: Domácí kampus 02.12.2013 Díky, místa by bylo dost i na řádnou bouldrovku jak do šířky tak do víšky, jen toho kapitálu není do
    Re: Domácí kampus 02.12.2013 Jojo, na amuerte.cz jsou hodně dobré věci za solidní ceny. Je to dost variabilní a udělají i mimokat
1
...
472
473
474
475
476
477
478
479
480
481
482
483
484
485
486
487
488
489
490
491
...
2263
Řecký ostrv Kós Ahoj, jedeme s bandou na celý jaro na ostrov Kós...Jen jsme nikdo neobjevil solidního průvodce pro tenhle ostrov. Teda jestli vůbec existuje...A je tam kde kloudně lézt, ale podle fotek by to mohlo jít...dík Pajda 18:15:57 05.12.2013odpovědět
  Re: Řecký ostrv Kós jo takže dotaz zní, jestli někdo nemáte průvodce, nebo tam nebyl lézt, díky Pajda 18:18:03 05.12.2013odpovědět
  Re: Řecký ostrv Kós Spíš vedle Kalymnos, na který se přes Kos dostaneš. Na Kosu jsou myslím jen nějaký bouldry a ještě jich je pár Míra 20:56:36 05.12.2013odpovědět
    Re: Řecký ostrv Kós ok, dík za tip, kdyžtak to přeplavem:) Pajda 07:42:33 06.12.2013odpovědět
      Re: Řecký ostrv Kós Jezdí loď, myslím, že každý 2 hodiny a jedeš tak půl hodiny Míra 11:14:29 06.12.2013odpovědět
        Re: Řecký ostrv Kós dobře, tak nějakej průvodce o Kalymnosu? Pajda 07:34:57 08.12.2013odpovědět
          Re: Řecký ostrv Kós Na Kalymnosu ve vesnici Masury si koupíš průvodce na pohodu info o lezení na Kalymnosu najdeš pohodě na internetu je to dost známá oblast. Jeník Pleticha 08:33:11 08.12.2013odpovědět
            Re: Řecký ostrv Kós Jen bych podotkl, že správně česky se říká na Kalymnu. Tonda 21:38:06 10.12.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: