Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 5. 11697 6.Stribrny 11506 7.Nespoutaný 11494 Bouldry: 5.Mokroluský 10950 6.Kopecký 10675 7.Popovský 10475 Hory: 10.Veselá 4592 11.Hess 4095 12.Zvonková 4029
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Dachstein stav ledovce 25.07.2013 Ahoj. Nevíte v jakém stavu je ledovec na Dachsteinu? Jestli na sestup jsou třeba mačky?
  Re: Dachstein stav ledovce 25.07.2013 Byl jsem před 2 týdny v Totes Gebirge a okolo 2tis. metrů bylo spousta sněhu, který tam běžně nebývá
    Re: Dachstein stav ledovce 25.07.2013 Chjo to je otazka... hora+ledovec ... :)) To sou macky+pikl takova zatez? Jestli spadnes do (kamkoli
      Re: Dachstein stav ledovce 25.07.2013 Díky za odpověď,ale tohle všechno vím. A taky vím, proč se na to ptám. Ať ti chutnají konzervy.
        Re: Dachstein stav ledovce 26.07.2013 Neurazej se, nemyslim to zle:)
Je 21 stoleti! V evrope vsichni vsechno uz umi a vsech
  Re: Dachstein stav ledovce 25.07.2013 Dva týdny zpět, jsem tam byl a ani jednou sem je z batohu nevytáh... občas to sice ujede, ale je to
    Re: Dachstein stav ledovce 25.07.2013 Díky moc za validní odpověď.
      Re: Dachstein stav ledovce 25.07.2013 jj taky jsme tam byli a bylo to hodne nataty i pres noc. Sestupovali jsme po ferate a je tam taky sn
Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Zdravím a prosím o doporučení, tip. V září bychom měli snad vyrazit s ročním klukem do tater a řešíme ubytování. Prozatím jsem to vždy řešili spaní na Brnčálce, jen společná izba pro 8 horalů by asi nebyla to pravé. Takže nějaký samostatný pokoj (s koupel
  Re: Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Majlathova chata na popradskem plese. Pokoje pro dva-tri se zachodem a sprchou...cisto, klid, prijem
  Re: Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Byli jsme s našim mládětem na Popradském a bylo to super.
    Re: Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Ve Smokovci :
        Re: Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Mám pocit ,že to stálo 15-16 éček na jednu postel v dvojlůžkovém pokoji. My jsme si vzali z domu ce
          Re: Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Klasicke Popradske pleso a Majlathova chata jsou dve ruzne chaty. Je pravda ze Majlathova chata na t
  Re: Tatry - ubytovaní - kojenec 25.07.2013 Mě se líbila Zamkovského chata,nad Hrebienokem,malý,jednoduchý,příjemný.Čtyřlůžák,ale nechali nás ta
Úrazové pojištění 25.07.2013 Ahoj, chtěl bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s úrazovým pojištěním, myslím tím u nás v ČR.
  Re: Úrazové pojištění 25.07.2013 jestli ti jde o lezeni, vygoogli si rizikovy pojisteni, do ciziny to pred casem delala asi nejlip un
Pruvodce Stramberk u Telce 24.07.2013 Ahoj, nemate nekdo stazeneho pruvodce na bouldery u Stramberku u Telce? Na strankach HO Javorice je na nej link, lec bohuzel nefunguje.
Diky moc
Ivan
Skály u Ochozu u Brna 24.07.2013 Ahoj, jedeme teď na dovolenou poblíž Ochozu u Brna (Kaprálův mlýn), tak se chci zeptat znalců na nějaké skály v okolí. Jedeme s dětmi, tak to mohou být klidně i nějaké malé skalky. Prosím i o info k jištění.
Díky.
    Re: Skály u Ochozu u Brna 24.07.2013 Horní mlýn co je na mapce = Kaprálův mlýn :-)
    Re: Skály u Ochozu u Brna 24.07.2013 A pozor, Bajerka je vyhlášena klíšťaty. Záleží taky, jak máte starý děti, s kočárem bych jel do Slou
  Re: Skály u Ochozu u Brna 24.07.2013 Jeďte do Rudic, jsou tam 3jky pro děcka.
    Re: Skály u Ochozu u Brna 24.07.2013 jj v Rudicích ted bude v tech 40-tkach fakt hodne dobre :-D
Jinak jak uz bylo receno tak Baye
Lago di Garda / Arco 23.07.2013 Ahoj všem, prosím o radu. Rádi bychom jeli s přítelkyní do Arca, bydlení máme zařízené, jen nevíme jak nejvhodněji a i nejlevněji, bez různých zbytečných mýt, placených průjezdů, dojét na místo.. nemáte nějakou vhodnou trasu, která je pro co nejlevnější p
  Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Např. za Sarajeva to je nejlepší přes Banja Luka, Maribor, Villach, Bolzano a Trento. Pokud se chcet
    Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Naposledy, když jsem se chtěl vyhnout placení na Breneru a ušetřit za rakouskou dálničku a poplatek
      Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 krom toho, ze ty vesnicke silnice ti veznou daleko vic benzinu, takze stejne neusetris Nahoru-dolu,
        Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Víc benzínu ti nevezmou, protože při 50 - 60 km/h mají auta obvykle nejnižší spotřebu.
          Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 to mužeš jet i na dalnici bez zatacek a stoupani. a nema auto nejnizsi spotrebu pri optimalnich otac
            Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Znám jednoho, co jezdí všude 80 na pětku s očima upřenýma na spotřebu na palubním computeru. Po dáln
            Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Jasný, pak sice budeš mít ještě menší spotřebu, ale zase zaplatíš to mýto, no. Jinak nevylučuju, že
      Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Jojo taky jsme se chtěli vyhnout placení na Breneru a za most,tak jsme to cestou domu vzali "vy
  Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Ahoj, my jezdíme ze severu čech takto München- Garmisch- Innsbruck- mimo dálnici na Brenner v Itálii
    Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Přesně tak, z Ga-Pa na Mittenwald, Scharnitz, dole v údolí dávat pozor a nenajet na dálnici, ale na
    Re: Lago di Garda / Arco 25.07.2013 No zas tak pohodovy mi to neprijde. GaPa nebo Inntal po dalnici to je celkem jedno, zalezi jak moc s
  Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 Děkujeme za rady, moc nám to pomohlo!
    Re: Lago di Garda / Arco 24.07.2013 nejlepší bude neplatit za dálnice, průjezdy, spát v lese zadarmo, průvodce okopírovat a večer si sní
      Re: Lago di Garda / Arco 25.07.2013 Neplatit za dálnice a průjezdy se mi nezdá jako dobrej nápad, protože při nezaplacení ti při výjezdu
      Re: Lago di Garda / Arco 25.07.2013 No holt kazdej nema na to aby platil 15€ za noc v kempu a chodil kazdej den na pizzu do hospody.
kobercovka v Praze? 23.07.2013 cus, nevite, kde se v Praze da sehnat nejaka DOBŘE lepící kobercovka? Vím, že takové existujou (kámoš v Brně kupuje), ale prodávají se i tady? OBI a další hobbymarkety mají jen samé shity (ale co taky cekat od Rakusaku)
  Re: kobercovka v Praze? 24.07.2013 drogerie, železářství, domácí potřeby,... ?? To už jsou všichni zblblí z XXmarketů nebo co?
    Re: kobercovka v Praze? 24.07.2013 chci nějaký konkrétní krám, kde ta kobercovka LEPÍ a ne jen, kde je obecně mají! co je na tom k nepo
  Re: kobercovka v Praze? 24.07.2013 spolehivej zdroj byly vzdycky koberce od smichovskym nadrazim - nikdy nezklamalo!!
    Re: kobercovka v Praze? 25.07.2013 a neni uz tahle prodejna zrusena?
  Re: Vstřelovač 23.07.2013 Vstřelování: vstřelování kotevních hřebů expanzními přístroji, do různých materiálů (betonu, zdiva,
    Re: Vstřelovač 24.07.2013 Jak vypadají ty hřebíky, jsou někde obrázky?
      Re: Vstřelovač 24.07.2013 Jsou. Mnohem rychlejší než psát dotaz sem, je do googlu napsat "vstřelovací hřebíky" a kli
  Re: Vstřelovač 23.07.2013 do betonu dobry (=v panelaku kde nezatluces hrebik jedna z mala moznosti jak pridelat neco na zed).<
    Re: Vstřelovač 23.07.2013 Na písek jako dělaný ;-))
      Re: Vstřelovač 24.07.2013 pisek neni kamen ;-))
ždárák 23.07.2013 Poraďte, prosím, jaký ždárák používáte. zatím nemám vůbec a rád bych přidal do batohu pro neplánovaný bivak v Alpách.
děkuji.
Vláďa
přístup s kočárkem 23.07.2013 Ahoj, najde se dobrá duše, která poradí nějaké lezecké oblasti v okolí Plzně (cca okolí 150km), které jsou přístupné s terénním kočárkem. Lezecká obtížnost 5-8. Prosím poraďte, doma se furt sedět nedá :-)
  Re: přístup s kočárkem 23.07.2013 Ještě bych chtěla dodat, že nemáme pro malou pas, takže Frankenjura je tabu. Kdo nemá v hlavě, jede
    Re: přístup s kočárkem 23.07.2013 Tak jí pořiďte občanku.
    Re: přístup s kočárkem 23.07.2013 neni frankenjura v schengenu??
      Re: přístup s kočárkem 23.07.2013 mají děti občanku?? :)
        Re: přístup s kočárkem 23.07.2013 Mají. Kámoš má kvůli Juře OP pro mimino. Ale vydání chvíli trvá, takže to teď tazatelce nepomůže.
    Re: přístup s kočárkem 23.07.2013 Zelenej rychlopas lze vystavit i hodně narychlo (vloni ho dělali synovi do druhýho dne, kdy jsme byl
  Re: přístup s kočárkem 23.07.2013 V okolí Plzně jednoznačně Polínko nebo Radyně.. co se týká přístupu, a je tam toho celkem dost co lé
  Re: přístup s kočárkem 23.07.2013 Děkuju za tipy. Občanku ani pas nestíháme a riskovat, že tě haluzově zkontrolují fakt nebudeme. A ud
1
...
501
502
503
504
505
506
507
508
509
510
511
512
513
514
515
516
517
518
519
520
...
2263
  Re: Dachstein stav ledovce Byl jsem před 2 týdny v Totes Gebirge a okolo 2tis. metrů bylo spousta sněhu, který tam běžně nebývá, některé traverzy sněhových polí byly opravdu nepříjemené. Takže mačkama asi nic nezkazíš. camillo 15:05:43 25.07.2013odpovědět
    Re: Dachstein stav ledovce Chjo to je otazka... hora+ledovec ... :)) To sou macky+pikl takova zatez? Jestli spadnes do (kamkoliv kde je na stene led a snih, tak se bez toho nevyhrabes) Pikelm se daji kdyztak otvirat konzervy, a macky jsou fajn na delani der v batohu ;) judovana 15:16:28 25.07.2013odpovědět
      Re: Dachstein stav ledovce Díky za odpověď,ale tohle všechno vím. A taky vím, proč se na to ptám. Ať ti chutnají konzervy. Gejza 18:31:09 25.07.2013odpovědět
        Re: Dachstein stav ledovce Neurazej se, nemyslim to zle:)
Je 21 stoleti! V evrope vsichni vsechno uz umi a vsechno muzou. A navic to z nudy i delaji.... S troskou stestito vydrzi vecne.. ale spis ne :( judovana 14:53:03 26.07.2013odpovědět
  Re: Dachstein stav ledovce Dva týdny zpět, jsem tam byl a ani jednou sem je z batohu nevytáh... občas to sice ujede, ale je to natátá břečka... 15:24:47 25.07.2013odpovědět
    Re: Dachstein stav ledovce Díky moc za validní odpověď. Gejza 18:31:47 25.07.2013odpovědět
      Re: Dachstein stav ledovce jj taky jsme tam byli a bylo to hodne nataty i pres noc. Sestupovali jsme po ferate a je tam taky snih, ale pridana lana, takze slo to bez macek. pokud jde o nastup ke skale (lezli jsme Steinerweg) s trochou jistoty na snehu to slo taky bez macek a cepinu. pokud bych neco bral s sebou, asi bych volil cepos :) Danny 19:35:52 25.07.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: