Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Srbsko stále mokré 18.6. 18.06.2013 Proteka prava cast Blazi.Vlastina.Stitek-tezke cesty. I Fotogenicka vlhka. Muze vytekat klidne jeste dva tydny
Roviště 17.06.2013 Ahoj, máte někdo info, jak to vypadá na Rovišti po povodních? Je to lezitelné, nebo to hrozí uvolněním volných částí skály? Díky
  Re: Roviště 17.06.2013 Ahoj,
o víkendu se dalo lézt dobře, víc než vlhké chyty v některých cestách vadilo vedro. Ni
Alternativy k Petzl I'D S 17.06.2013 Existuje nejaka alternativa k Petzl I'D S, ktera pobere lana od 10 do 11.5 mm (Rig je az od 10.5).
Chtel bych to pouzivat na lezeni na stromy metodou Yo-Yo.
Vzhledem k tomu, ze se mi ne vzdy podari spravne umistit lano, tak lezu na dynamice
  Re: Alternativy k Petzl I'D S 17.06.2013 A co Petzl Grigri?
  Re: Alternativy k Petzl I'D S 17.06.2013 Kup si RIG.
Pokud nemáš uplně nové lano, tak drží i na 9mm laně. A gri-gri je v tomto ohledu
Arco-Laghel 17.06.2013 Ahoj lidi!Nevíte jak to vypadá v Arcu s oblastí Laghel je stále nepřístupná? Děkuji
  Re: Arco-Laghel 17.06.2013 Jestli je to vedle hradu, tak v dubnu jsme jeli kolem a pořád zakázané a stále se pod stěnou staví n
  Re: Arco-Laghel 19.06.2013 já tam byl začátkem června a potvrzuji, staví se tam barák.
Jak se prestat bat na skale 16.06.2013 Mam vic nez rok lezeni za sebou, na preklizce mam maximum sest - tedy nic moc. V lete jsem hodne jezdil po skalach, ale jit na prvniho nezvladam. Kdyz lezu druhej, vybehnu nahoru tak rychle, ze jistic nestiha dobirat, ale kdyz vzapeti tu stejnou cestu, ob
  Re: Jak se prestat bat na skale 17.06.2013 Čus, jsou lidi, kteří prostě netahaj, ale většinou protože nechtěj (ten malej strach jim za to nesto
    Re: Jak se prestat bat na skale 17.06.2013 Ahoj, diky za reakci, nezda se to, ale asi mi hodne pomuze. Jistici verim, bojim se padat. Na prekli
      Re: Jak se prestat bat na skale 17.06.2013 Ahoj. Předám pár vlastních zkušeností. Docela mi pomohlo na skalách párkrát si vyzkoušet pád - v pře
      Re: Jak se prestat bat na skale 17.06.2013 Už to někdo psal níž, ale problém může být v tom, že na skalách lezeš moc lehký cesty (3+). V nich s
      Re: Jak se prestat bat na skale 17.06.2013 Pokud ti nevadí padání na umělé stěně - lez maximum, co to jde venku, nejdřív šutr s háky a až dosta
      Re: Jak se prestat bat na skale 18.06.2013 Jen k tomuhle: 1) Bát se padat není zas až tak špatný. V klasickejch cestách, na písku zvlášť, je sp
        Re: Jak se prestat bat na skale 18.06.2013 dneska, kdy jsou frendy s ocelovými lanky se zlomit nemůže a zakládání je možné v libovolné pozici
          Re: Jak se prestat bat na skale 18.06.2013 :) Nevíš, jaký má dotyčný frendy, třeba je od někoho dostal nebo tak. Ty zlomení schopný jsou pořád
  Re: Jak se prestat bat na skale 17.06.2013 Ahoj, mal by si začať trénovať na umelke pády, najskôr s horným, tak že Ti nechá istič trošku povole
  Re: Jak se prestat bat na skale 17.06.2013 1) To, že se u lezení bojíš je normální. Bojí se hodně lezců. A zajímavý je právě to překonávání str
  Re: Jak se prestat bat na skale 17.06.2013 Presne tak. Mnoho vysmykanych, polozenych ciest III+ je "moralovejsich" ako nejake pekne o
  Re: Jak se prestat bat na skale 17.06.2013 Já měl stejnej problém jako ty. Nakonec jsem došel k tomu, že se bojím, že mě nechytí jistič. Vyřeši
    Re: Jak se prestat bat na skale 17.06.2013 Je smutný že víc věříš marketinku firmy než člověku s nímž lezeš ...
      Re: Jak se prestat bat na skale 17.06.2013 Tak ono Petzlu se snadno uvěří a musím říct, že mu taky věřím víc než lecjakejm spolulezcům.
        Re: Jak se prestat bat na skale 17.06.2013 No a o tom to celý je :-) "lecjaký spolulezec"
  Re: Jak se prestat bat na skale 18.06.2013 Odkud jsi? Tohle je možná spíš na osobní debatu, nebo na to potkat se ve skalách...
    Re: Jak se prestat bat na skale 18.06.2013 Jizni Morava
  Re: Jak se prestat bat na skale 18.06.2013 Je ž ťebe klašičkej přeškliškář... :-))
    Re: Jak se prestat bat na skale 18.06.2013 Tož nevím, a co nějaký moralín? třeba jeden, dva rumy.
Konce lana 16.06.2013 Ahoj. Když je lano zkrácené na obou koncích. Lze nějak dobře zajistit konce proti posunutí opletu při slaňování? Dělá někdo ultrazvukové zatavení konců? Díky
  Re: Konce lana 17.06.2013 Když to uděláš nad vařičem postupně a šikovně, tak docílíš skoro továrního zakončení. Jen párkrát se
ČARODĚJŮV UČEŇ - FULL HD 16.06.2013 Tak kde je problém kua, už je to půl roku, co byla slíbená FullHD verze "chvíli" po zakoupení té HalfHD!!!
  Re: ČARODĚJŮV UČEŇ - FULL HD 16.06.2013 Tak kua, co to zkusit u Bernartwood a ne tutaj takhle vyšuměně?
Parkování St.Smokovec 16.06.2013 Ahoj,
jedeme na Terynu, kde dobře zaparkovat ve Starém Smokovci ? Placené(=hlídané ?)-kde-za kolik ? Zadarmo-kde ?
  Re: Suché oblástky v juře 16.06.2013 Zdar, zimmerbergwände ok, rother fels vypadala v patek taky dobre. Naopak eibenwände proteklý. Obecn
1
...
514
515
516
517
518
519
520
521
522
523
524
525
526
527
528
529
530
531
532
533
...
2263
Srbsko stále mokré 18.6. Proteka prava cast Blazi.Vlastina.Stitek-tezke cesty. I Fotogenicka vlhka. Muze vytekat klidne jeste dva tydny torous 13:50:31 18.06.2013odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: