LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Zakládej jenom tutový jištění, neser se s blbejma smyčkama a lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Mala Fatra10.01.2013
Ahoj, nevite nekdo, jaky je stav hrebene Male Fatry  (+vystup, sestup)? Lze jej bez potizi prejit bez skialpu ci sneznic (jen macky, cepin?)?!

 Lezecky vyjazd - Finale Ligure, Chulila, 15.1. -4.2.10.01.2013
Zdravim vsetkych, buduci tyzden vyrazame na lezecky vyjazd, smer Chulilla s medzi zastavkou vo finale ligure. Bohuzial nam vypadli dvaja kamarati a teraz sme traja. Hladame dalsiu dvojicu (alebo aspon jednotlivca) ktora by nam pomohla zaplnit auto, nech c
 Re: Lezecky vyjazd - Finale Ligure, Chulila, 15.1. -4.2.13.01.2013
Tohle také patří do inzerce, spolujízda nebo spolulezení. Podobné diskuze budu dál mazat, díky.

 Hory pro začátečníka09.01.2013
Ahoj. Chtěl bych vzít přítelkyni na nějaký lehčí kopec v alpách. Nějakou zimní tůru s přespáním bud´ venku v záhrabu a nebo ve winteraumu. Můžete mi něco snažšího doporučit? cca tak do 3200?





 Re: Hory pro začátečníka09.01.2013
Otztalské alpy, vesnice Vent, chata MartinBusch hutte, kopec Similaun. Totes Gebirge, chata Priel Sc
  Re: Hory pro začátečníka09.01.2013
myslel jsem něco na sněžnice
   Re: Hory pro začátečníka10.01.2013
Oboje mnou jmenované je na sněžnive v pohodě. Na Similaun je příznivý sklon. Výstupový hŕeben potom
    Re: Hory pro začátečníka10.01.2013
na similaun moze byt akurat pri horsich snehovych podmienkach /tvrdy firn, hlboky sneh / problem dos
 Re: Hory pro začátečníka10.01.2013
Vem ji na Breithorn. Je to sice 4000, ale do 3800 vyjedes lanovkou. Po ledovci na sneznicich, az na
  Re: Hory pro začátečníka10.01.2013
Jasne a na Rossi e Volante sa priatelka zblazni od bolesti hlavy ako ja. Ideal pre rychly rozchod :)
 Re: Hory pro začátečníka10.01.2013
Zkus lanovkou na Rudolfshutte pesky na Granatspitze 3086m nebo Stubacher Sonnblick 3088 a prespat mu
 Re: Hory pro začátečníka10.01.2013
Kvůli nezvyku na výšku a hlavně bolestem hlavy bych volil spíš Vysoké Tatry. Jednu noc na chatě před
  Re: Hory pro začátečníka16.01.2013
To by snáď ani nebol JT, aby neodporučil niečo nelegálne.
   Re: Hory pro začátečníka16.01.2013
ehm. právě pro ten vochranářskej folklor bych tatry a slovensko obecně škrtnul. doporučil bych pro z
   Re: Hory pro začátečníka16.01.2013
Přžedpokládám, že Petr je člen ČHS nebo OEAV nebo jakéhokoliv spolku, který se dá označit za horolez
    Re: Hory pro začátečníka17.01.2013
1. Odporúčaš napr. Rysy, kde je chodník sezónne uzatvorený. Výnimka pre horolezcov neplatí, pretože
     Re: Hory pro začátečníka17.01.2013
hodnocení toho jestli je ten zákaz dobře nebo špatně se zdržím, nicméně je to dobrý důvod tam nejezd
     Re: Hory pro začátečníka17.01.2013
Beru zpět. Už jsem to sice dlouho v Tatrách nezažil, ale jestli jsou tam takoví prudiči jako Ty, tak
      Re: Hory pro začátečníka17.01.2013
Tupá je CH zo Sedla pod Ostrvou aj z Lúčneho sedla (1972, Puškáš). A celá táto debata by mala zmysel
       Re: Hory pro začátečníka17.01.2013
Špatné příkazy by se měly ignorovat.
       Re: Hory pro začátečníka18.01.2013
tady bych to nepřeháněl a nebyl tak rasantní a konfrontační. já bych je mírumilovně nechal pomřít hl

 TRX trénink08.01.2013
sakra, se mi to nějak samo odeslalo, ještě než jsem to dopsala...tak ještě jednou:
Čauec, máte někdo zkušenost s TRX, že byste mi poradili? Vrhám se na tréning síly, páč jsem strašně slabá a udělám jen půlku shybu:) tak jsem si objednala trx, ve čt
 Re: TRX trénink08.01.2013
Mela bys posilovat lezeni.
  Re: TRX trénink08.01.2013
no to dělám celkem pravidelně, ale když je pak zlepšení limitovaný silou, tak to jinak bez tréninku
   Re: TRX trénink08.01.2013
Na lezeni pulka schybu staci, pokud je to ta prvni. Jiank sila prstu (listy) a sila pazi (schyb) je
    Re: TRX trénink08.01.2013
jj, to já vím. Však se snažím:) Ale poradí mi skara někdo co s tím trxem? Zlepšuje se tím obratnost,
     Re: TRX trénink08.01.2013
Zadej do Google "trx workouts"... Ja bych to vsak videl na druhou pulku shybu, pozdeji shy
      Re: TRX trénink08.01.2013
:o))))))
      Re: TRX trénink08.01.2013
no shyby na jedné asi opravdu vynechám:)) díky!
      Re: TRX trénink08.01.2013
Nevim, asi bych poradil lézt hustší věci (jestli dáváš OS šestky bez použití síly, lez těžší věci, p
       Re: TRX trénink08.01.2013
(sorry, přilepilo se to k někam vedle...) jinak to vše IMHO -sám mám v metodice tréninku kvalitní gu
        Re: TRX trénink08.01.2013
no stejně si asi každý musí přijít na to, co mu vyhovuje:)stropy to je něco co mi fakt nejde. Já ho
         Re: TRX trénink09.01.2013
A prodává se to dobře?
          Re: TRX trénink09.01.2013
to nevím, já to neprodávám, ale kupuju:) myslím, že o tom moc lidí neví, tak asi moc ne. Mě se na to
           Re: TRX trénink10.01.2013
Na mě podle týhle reklamní kampaně na aukro působíš spíš jako prodejce.
            Re: TRX trénink10.01.2013
:)) co??? tak to fakt nee:) sem to psala jako odpověď tomu, kdo napsal, že o tom uvažuje a psal o ce
           Re: TRX trénink10.01.2013
Je to takovej brak pro chabruse, kterej pomůže zlehka nahlídnout do gymnastiky. Něco jako když jisti
            Re: TRX trénink10.01.2013
no a já sem právě ten chabrus..
             Re: TRX trénink10.01.2013
Tak to je potom TRX ta správná volba:-DDD
              Re: TRX trénink10.01.2013
že jo:)
           Re: TRX trénink hluboke svaly10.01.2013
posileni hlubokych zadovych svalu je k nicemu pokud chybeji spravne instinkty k zapojovani techto
   Re: TRX trénink08.01.2013
na TRX ťa motivovala kniha od Tufiho? :-) a tréning na lišty máš od koho, ak sa smiem spýtať?
    Re: TRX trénink08.01.2013
jj, trénink sportovního lezce 2:) na lišty mám od Helči Lipenské
     Re: TRX trénink08.01.2013
Čau. Napiš mi na mejl, dám ti tip na osobu, která by ti mohla pomoct.
      Re: TRX trénink08.01.2013
Nepiš! Je to past!! :D
     Re: TRX trénink09.01.2013
nejlepší informace a pomoc lze získat přímo u zdroje:
      Re: TRX trénink09.01.2013
tam je jen kontakt..??? A knížku mám, tam se právě o TRX píše ale nijak se to tam nerozvíjí, jen že
   Re: TRX trénink08.01.2013
o Hudym se říká, že dříve lezl desítky (tedy pískovcové) než se naučil shyb, takže i s "nulovou
    Re: TRX trénink08.01.2013
     Re: TRX trénink08.01.2013
díky:)
     Re: TRX trénink08.01.2013
???
    Re: TRX trénink08.01.2013
no já teda nevěřím úplně všemu, co se píše nebo říká. Na písku nelezu, ale X se přirovnává k 9 UIAA.
     Re: TRX trénink08.01.2013
Na vlastní oči jsem viděl kámoše po půl roce, kdy opravdu nelezl (ani na skále, ani na překližce), j
      Re: TRX trénink09.01.2013
A já viděl na Panťáku jak Hudy trénije (asi 20 let nazpět) a tak o tom, že neudělal ani shyb si můžu
       Re: TRX trénink09.01.2013
Jo, Panta Rhei nahoru dolů s batohem, nevím kolikrát dokola :)
        Re: TRX trénink10.01.2013
Jo, jo. A taky jsem viděl, že čestu vylezt nahoru a dolů, pak v nástupovejch chytech 10 nebo 20 shyb
    Re: TRX trénink08.01.2013
Jestli to byly zrovna desítky nevim, ale kažodopádně lezl starý labácký VIIc, což může bejt téměř co
     Re: TRX trénink08.01.2013
Taky bych to bral spíš s rezervou. Třeba tak, že prostě shyby nijak netrénoval. Možná by se ale aspo
   Re: TRX trénink21.11.2019
Jestli lezeš 6 na OS, tak lez. Síla je past, nenaučíš se lízt a polezeš hnusně tzv. jako prase. K 6
  Re: TRX trénink21.11.2019
Souhlas. Čas vyhrazený na skupinové TRX věnuj boulderingu, lez dál na laně tak jak jsi byla zvyklá a
 Re: TRX trénink08.01.2013
Obecne bych se nespolihal na TRX jako nejakou zazracnou pomucku, ktera cloveku pomuze ziskat silu (z
  Re: TRX trénink08.01.2013
super, moc díky!!
 Re: TRX trénink09.01.2013
Káčo, neuraž se, ale jako první bys měla trochu potrénovat hlavu a rozumu.
Očividně v lezení
  Re: TRX trénink09.01.2013
setkal jsem se s názorem, že jestli posilovat, tak především břicho, a když už tupý jednoduchý cvik,
   Re: TRX trénink09.01.2013
Hele Káčo, radši zůstaň u Lipenské,tady ti radisti, to je nářez :D,obvzlášť ten co hodnotí tvoje těl
    Re: TRX trénink09.01.2013
Klidně, ale doporučuji si od Lipenské ten tréninkový program a rady nechat dát písemně. To aby pak m
     Re: TRX trénink09.01.2013
hele zacnete se podepisovat, takhle je to fakt jen placani vody...
     Re: TRX trénink09.01.2013
"Pokud postavíte pod stěnu normálního zdravého člověka v dobré kondici, který nikdy nelezl, měl
      Re: TRX trénink09.01.2013
Když jsem poprvé lezl, bylo to hned na prvním a v 5+. Kámoš dal 6 a jedna známá proseděla trojku. Je
       Re: TRX trénink09.01.2013
Taky sem videl na poprve prelezt sestku na umelce... ale trenovat na sestku visy na listach je konin
      Re: TRX trénink09.01.2013
Ale to jsi hluboce na omylu. Já třeba začínal na 6+. Kamarádka si byla zalézt na Smíchově, kde mě vz
       Re: TRX trénink09.01.2013
100 Km na kole a 3 kiláky v bazénu bych nikdy nedal, ale pár 8a jsem už vylezl. A teď nemyslím ty na
        Re: TRX trénink09.01.2013
Jenže jsi nepochopil příspěvek. Nepsal jsem, že je to podmínka pro dobré lezení. Psal jsem, že pokud
        Re: TRX trénink09.01.2013
Svatá pravda, na kole jsem jezdil vic nez 100 km se slusnym prevysenim, behal jsem, plaval klidne 4
         Re: TRX trénink09.01.2013
A dělal jsi i ten zbytek, o kterém píšu? Tedy "třeba s kamarády zápas jednou týdně, občas zajít
          Re: TRX trénink09.01.2013
Jiné sporty jsem nedělal, ale jde mi o to, že to je nejenom nedostatečné, ale podle mě Ti to pro lez
           Re: TRX trénink09.01.2013
Když myslíš. Hádat se s tebou nebudu :-)
            Re: TRX trénink10.01.2013
Hele dělal jsem bojové sporty dvakrát týdně chodil i do fitka a kdybych dělal všechno co tu píšeš,vy
             Re: TRX trénink10.01.2013
:D pobavil....ale jsem stejného názoru... Jako trénink k lezení je nejlepší zase jenom to lezení a t
             Re: TRX trénink10.01.2013
Hele, a chápeš, o čem se tu píše? Toto je o přípravě na lezení pro začátečníky, co se plácají v pětk
              Re: TRX trénink10.01.2013
ale dyť já jsem mezi 6 a 7. 6 OS.
               Re: TRX trénink10.01.2013
ignoruj ho a dělej na co máš chuť. prostě si to udělátko pověs a makej. když zjistíš že tě nebere,ta
                Re: TRX trénink10.01.2013
:)přesně to si myslím taky. Právě je blbý, páč to na stěnu máme daleko a na jaře chci být trochu v k
                 Re: TRX trénink10.01.2013
tak na zahradě na stromě,nebo v okolí na nějaké zídce a nebo se poraď s klukama z amuerte.cz oni ně
      Re: TRX trénink10.01.2013
Tak to, člověk bez lezecký průpravy vyleze 6 na stěně bych neřekl. To spíš venku.
Aspoň já m
       Re: TRX trénink10.01.2013
Chces tvrdit, ze venku das 9- a na stene 6+ po nacviceni? To mi nejak nesedi :-).
        Re: TRX trénink10.01.2013
pokud jde o krátkou boulderovou cestu třeba v Krasu za 9- a vytrvalostní 6+ na dlouhé převislé stěně
     Re: TRX trénink10.01.2013
Sice se autor nepodepsal, ale to nic nemeni na tom, ze ma tento anonym do problematiky sportovniho t
    Re: TRX trénink09.01.2013
no jo.. ono v každé diskuzi o tréninku se najde někdo, kdo ví všechno:) ale tak já si vybírám příspě
     Re: TRX trénink09.01.2013
Problém je, jak poznáš ten relevantní. Totiž ty jako amatér ho nepoznáš, jen si to budeš myslet. A n
      Re: TRX trénink10.01.2013
třeba když se aspoň podepíše..a nebude tady psát bláboly, že každý, kdo je v dobré kondici dá na pop
       Re: TRX trénink10.01.2013
Ne, machrování to není. Je to obráceně. Kdo to nedá, jen omlouvá svoji nešikovnost a špatnou kondici
        Re: TRX trénink10.01.2013
Ale zaprvý já nelezu pětky, ale šestky OS po dvou týdnech lezení (teda před roční pauzou jsem lezla
        Re: TRX trénink10.01.2013
Pekna blbost, jsem z vesnice, kde jsme s klukama lezli po stromech, hral jsem zavodne fotbal 12let (
         Re: TRX trénink10.01.2013
Naprosty souhlas. Lezeni je dost o talentu a genetickych dispozicich (sila prstu, slach, pomer svalo
   Re: TRX trénink09.01.2013
u břicha právě spoléhám na TRX, to mám fakt špatný..
  Re: TRX trénink09.01.2013
No, dobře si mě odhadl ohledně aerobní vytrvalosti. Běhám půlmaratony a už mám za sebou i horský ori
   Re: TRX trénink09.01.2013
Zůstaň, ale nepomůže ti to. Samotná vytrvalost je k ničemu. A jestli myslíš, že je lepší dělat izol
    Re: TRX trénink10.01.2013
nechcem sa tu s tebou hádať, ale keď sa už oháňaš svojimi trénerskými skúsenosťami, naozaj by si sa
     Re: TRX trénink10.01.2013
Máš naprostou pravdu - proto také doporučuji posilovat přirozeně při sportech. Lehy/sedy máš také pr
      Re: TRX trénink10.01.2013
nedá sa povedať, že nesúhlasím, ale príde mi to dosť nereálne... na lezenie najlepšie natrénuješ lez
   Re: TRX trénink09.01.2013
Mimochodem, když máš ty nohy tak skvělé, jak si myslíš, kolik sérií dřepů po patnácti opakování uděl
    Re: TRX trénink10.01.2013
A není ke dřepům nějaká alternativa? Mám strach o kolena..
     Re: TRX trénink10.01.2013
Koukni se na to takhle - zvedneš nohu na chyt a buď se vytáhneš rukama a nebo se zvedneš na té noze.
      Re: TRX trénink10.01.2013
ne zvednutí na noze, ale dřep.
      Re: TRX trénink10.01.2013
To chce spíš pohyblivost/protažené svaly než extra sílu. Dřep na jedné noze mi nikdy nedělal problém
     Re: TRX trénink10.01.2013
Dřepy jen do pravého úhlu.
      Re: TRX trénink22.11.2021
U cviku dřep mam odlišný názor. Kolenní kloub je stavěn na práci v plném rozsahu, asi bych doporučil
  Re: TRX trénink10.01.2013
Vážení,
asi nevíte, že řešíte někoho, koho jste na stěně lézt neviděli. TRX jsem nezkoušela,
   Re: TRX trénink11.01.2013
Jé, ahoj Helčo:) to je diskuze,co? Jedu podle tvého tréninku a je to super. Už zase začínám (kousnut
 Re: TRX trénink09.01.2013
1. plnohodnotný trx si samo doma vyrobíš ze tří popruhů, jedný mailony a dvou novodurových trubek. Z
 Re: TRX trénink09.01.2013
2. a trénovat na něm můžeš pak cokoliv, co neuděláš v plný váze. Neuděláš shyb na hrazdě? Přidělej s
 Re: TRX trénink09.01.2013
3. lezení sice není o shybech, ale síla se hodí. Radši ale posiluj břicho a visy na lištách a hodně
  Re: TRX trénink09.01.2013
No, při lezení šestek bych na ty lišty byl radši trochu opatrnej...
  Re: TRX trénink09.01.2013
kdo nikdy nelezl, si z visů na lištách akorát oddělá prsty. Nechápu ani ty placené lezecké instrukto
   Re: TRX trénink09.01.2013
Souhlas. Předpokládám že se holcina doptá. Začátečníci samozřejmě visy jen na velkých oblých listach
    Re: TRX trénink09.01.2013
nevím, všichni jsou proti visům a mě to docela pomáhá a nepřijde mi, že by mi to oddělávalo prsty..
     Re: TRX trénink09.01.2013
Rok zas tolik neni. + Kolik času po tý pauze lezeš teď?? Osobně bych fakt doporučil spíš dávat bacha
      Re: TRX trénink09.01.2013
po pauze lezu asi dva týdny. Já se tu zlobím jen na lidi, který mi tady dělají osobní sportovní rozb
       Re: TRX trénink09.01.2013
No vidíš, víš o tom kulový. Já jsem si myslela... a lezeš na lišty. Neznáš základní souvislosti, n
        Re: TRX trénink10.01.2013
Ty kraaaso :) to se to tu rozjizdi :)) To je super, ze tu mame tolik fundovanejch treneru. Akorat te
         Re: TRX trénink10.01.2013
Adam tajně bojuje s přáteli šestkrát týdně.Proto je tak dobrej. Jábych chtěl vědět,kde trénuje ten t
          Re: TRX trénink10.01.2013
:D talky jsem nečekala, že nevinným dotazem na trx rozjedu tak brutální diskuzi:))
           Re: TRX trénink10.01.2013
Protože většina lidí tu jsou joudové, co mají problémy sami se sebou. A hlavně pochopením psaného t
            Re: TRX trénink10.01.2013
dík, hned zítra se jdu ve svých 31 letech přihlásit do dětského karatistického kroužku, to se pak o
             Re: TRX trénink10.01.2013
Ach jo, ty musíš být dobře zkostnatělá a nechápající. Když už jsi to nakousla, tak proč by ses v 31
              Re: TRX trénink10.01.2013
tak zrovna ohebnost je má nejsilnější stránka. nasednutí na patu u pasu nebo roštěp pro mě fakt není
            Re: TRX trénink10.01.2013
:D . Ty tvý komentáře jsou fakt dobrý. Někdo se zeptá na TRX a ty z něj uděláš blbce a ještě napadne
             Re: TRX trénink10.01.2013
Helenu Lipenskou nenapadám, pokud někomu něco napsala, asi k tomu měla více informací, než o sobě Ká
              Re: TRX trénink10.01.2013
že by se diskuze ubírala ke konsensu? neuvěřitelný:) Víš, já nepovažovala za nutný to sem psát, prot
               Re: TRX trénink10.01.2013
To záleží na tom, co považuješ za konsensus. Přečti si svůj příspěvěk. S jeho znalostí trvám na všem
  Re: TRX trénink09.01.2013
super, díky, konečně někdo, kdo mě pochopil:)
 Re: TRX trénink09.01.2013
  Re: TRX trénink09.01.2013
Z hlediska pobavení skvělá debata :-D Zajímalo by mě, kolik přispívajících má zkušenosti z plnohodno
   Re: TRX trénink10.01.2013
No tak napiš (narozdíl od ostatních), že ideální trening pro nováčky jsou visy na lištách. Od toho t
    Re: TRX trénink10.01.2013
Stačí si koupit ,výše zmíněnou knihu, od Tefelnera. Tam je dokonce popsán i tréning nováčků a začína
     Re: TRX trénink10.01.2013
:D
     Re: TRX trénink10.01.2013
Ne, tu knihu opravdu nemusím a trénovat na Tefelnerovu úroveň nemám potřebu :-)
      Re: TRX trénink10.01.2013
Asi jsi víc trénovanej no. To se občas tak stane. :D
   Re: TRX trénink10.01.2013
Ahoj Kačena. Lezenie je dosť komplikovany sport, ale nebranil by som sa pouzitiu TRX ani listam ani
   Re: TRX trénink10.01.2013
Možná se snaží poučit ze svých chyb, ale čas nevrátí:)
 Re: TRX trénink10.01.2013
Káčo, ještě jeden dotaz: boulderuješ? Ptám se, protože u mě to byla věc, která mě znatelně posunula
  Re: TRX trénink11.01.2013
strašně ráda bych boulderovala, ale nemám kde. Jen když jedu někam na služebku, kde boulder je:(
 Re: TRX trénink10.01.2013
 Re: TRX trénink21.11.2019
lízt,lízt,lízt
  Re: TRX trénink21.11.2019
Jenze on kazdy nema cas a moznosti lizt,lizt a pak jeste lizt. Jako doplnek urcite dobry-stejne jako
 Re: TRX trénink21.11.2019
na TRX si raději ze začátku zajdi několikrát na vedenou, třeba skupinovou,lekci. i když můžeš mít pe

 Leze.cz08.01.2013
Už jsem to nevydržel a musím to napsat.Nevím,kam redakce tohoto super webu chce směřovat.Od té doby,co odešla Simona se z Lezce stává tak trochu skanzen.Články jen o horách,skialpech a softmoverech.Tím opravdu nechci nikoho urážet,ale kde jsou sakra také
 Re: Leze.cz08.01.2013
Všechny informace jsou dřív na socialní sítích,osobních strankách lezců...atd.Lezec už je asi jen do
 Re: Leze.cz08.01.2013
Pardon,chyba v titulku.Lezec.cz
  Re: Leze.cz08.01.2013
No pěkný rozcestník toho co, kde, kdo, co dělají každý den třeba tady: montana.cz
 Re: Lezec.cz10.01.2013
A co ti vadí na tom, že ne všechno najdeš na lezci. Já se podívám na lezece i na 8a a vůbec mi to ne
  Re: Lezec.cz10.01.2013
Člověče, ale já mám taky takovej pocit,že Lezec.cz začíná být tak trochu mizerie. Už nejsou ani zají

 Foto dne07.01.2013
Nevíte, jestli Rosťa Š. ještě leze? A pokud ano, tak jak?
 Re: Foto dne08.01.2013
Leze sice méně, ale pořád skvjele, aspoň co vím.

 Sháním video07.01.2013
Ahojte, na youtube visel donedávna film Cikán leze spáru na Amora. Nevíte prosím kdo je autorem? Nebo nemáte ho někdo stažené a neposkytl mi jej? Pro osobní účely. Díky moc. jk
 Re: Sháním video08.01.2013
Ted je tady, staci pouzivat hlavu a google!!!
  Re: Sháním video08.01.2013
hlavu pouzivam, i kdyz je to cim dal tezsi.. ale co s tim kdyz mi to rika ze tohle video je privatni
   Re: Sháním video08.01.2013
Ha, sorry, ja to nepoustel, jen nasel......
    Re: Sháním video08.01.2013
Tak hlavně že jsi nejchytřejší že?

 lezeni indoor stockholm07.01.2013
Zdarec, jsem momentalne na mesic ve stockholmu ve svedsku, neni tady na lezci nejaky pavouk ktery tu je momentalne taky a sel by zalozit? zatim sem tu byl jen na boulderu ale kdyby se nekdo nasel, moc rad bych zasel na stenu. Jsem sice zacatecnik ale leze

 ČP Bouldering07.01.2013
ahoj prosim nevite jak to bude tento rok s neakym boulderovym českym poharem asi už jsou nejake terminy nebo tak něco ? asi to zase bude terex atd atd.. prostě nějake informace nebo pripadně link díky :)
 Re: ČP Bouldering07.01.2013
11.5.2013 čp, 24.8.1013 čp, 9.11.2013 mčr
  Re: ČP Bouldering08.01.2013
to budou jen dva pohary a jedno mčr ? to jde už vážně takto doprdele
   Re: ČP Bouldering08.01.2013
Nebo je začátek ledna a letošní kalendář se teprve tvoří.
   Re: ČP Bouldering08.01.2013
Klidek anonyme. Zavodu je hromada a jen se doladi datum jedne nominace a velice brzo se vse dozvis.

 Pojištění OeAV vs. ČHS07.01.2013
Nazdar bazar, dělal jste někdo detailnější rozbor rozdílů nabízených pojištění u UNIQA, které nabízí zprostředkovaně ALPY.cz vs. to co nabízí ČHS. Případně praktické zkušenosti z nehod a záchranných akcí? Dík...
 Re: Pojištění OeAV vs. ČHS07.01.2013
Taky jsem to kdysi řešil. Jedině OEAV hradí záchranu, i když k tomu není zdravotnická idikace (počas
  Re: Pojištění OeAV vs. ČHS07.01.2013
Ta spoluúčast je ale jen u ambulantního oštěření...při záchranné akci nikoliv, ne?
   Re: Pojištění OeAV vs. ČHS07.01.2013
Je to tak jak pises, pri zachrane akci ne.
  Re: Pojištění OeAV vs. ČHS08.01.2013
Cestovní pojištění u pojišťovny Uniqa, které nabízí ČHS svým členům, zahrnuje léčebné výlohy, asiste
 Re: Pojištění OeAV vs. ČHS07.01.2013
Na stránkách hedvábné stezky je zrovna celkem drsný článek o problémech komunikace s pojišťovnou u p
  Re: Pojištění OeAV vs. ČHS07.01.2013
A navíc- s kartou AV slevy na chatách, s ČHS málokde...
  Re: Pojištění OeAV vs. ČHS07.01.2013
do prkený vohrady - udělejte už klikací odkazy, nebo aspoň napište proč to nejde
   Re: Pojištění OeAV vs. ČHS08.01.2013
pokud se nepletu, jde o historickou záležitost, kdy čuramedáni zasviňovali reklamama, odkazama na sv
    Re: Pojištění OeAV vs. ČHS09.01.2013
proti většině spamu stačí captcha :-/
  Re: Pojištění OeAV vs. ČHS09.01.2013
Myslím že tenhle článek na hedvábné stezce vydá za sto rozborů a teoretických srovnání.
   Re: Pojištění OeAV vs. ČHS09.01.2013
Mno ale propracované srovnání např ve dvou či třech sloupečkách by bylo super... Lidskej faktor je p

1   ...   551   552   553   554   555   556   557   558   559   560   561   562   563   564   565   566   567   568   569   570   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Mala Fatra
Ahoj, nevite nekdo, jaky je stav hrebene Male Fatry  (+vystup, sestup)? Lze jej bez potizi prejit bez skialpu ci sneznic (jen macky, cepin?)?!
pk13:26:24 10.01.2013
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1462 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi