Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 33. 10255 34.Kubíček 10215 35.Chejn 10208 Bouldry: 33.Stadtherrová 9550 34.Stribrny 9534 35.Kollár 9503 Hory: 19.Petr 3142 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English K2 climbing club Plzeň 13.10.2011 Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá nějaké info o K2 bulder clubu v Plzni, přemejslel jsem, ze se tam zajedu podívat, ale to co jsem se dočet na netu mě docela odradilo tak se chci zeptat co je na tom pravdy. Poměrně dost lidí píše, že je to spíš
  Re: K2 climbing club Plzeň 13.10.2011 Problem je ze boulder souvisi s hospodou nevalne kvality a pritahuje tak pochybne existence... :-( D
  Re: K2 climbing club Plzeň 13.10.2011 stěnka nebývala špatná (i když "hustej undergound", jak se kdosi vyjádřil), ale vlhlo to t
    Re: K2 climbing club Plzeň 13.10.2011 Koukal jsem na ten Rock in wall co jste mi doporucili, ale na strankach jsem nenasel ani jednu fotku
      Re: K2 climbing club Plzeň 13.10.2011 Rock n Wall normálně funguje už několik měsíců a je to kvalitní nová bouldrovka. Vstupný asi 80,-.
      Re: K2 climbing club Plzeň 13.10.2011 Přímo na úvodní straně
mára holeček 12.10.2011 Ahoj nevíte někdo jak to vypadá s Márou Holečkem na Nanga Parbat.
    Re: mára holeček 13.10.2011 Článek určitě bude, jen prosíme o strpení. S.
  Re: lezecké filmy 12.10.2011 V diskusích tady už pár slušných sezmamů bylo, zkus hledat třeba podle film.
Kam v lednu či únoru 12.10.2011 zdar,
dejte prosím tip kam vyrazit za lezením na 14dní v lednu či únoru. Nejlépe letecky a levně :D
  Re: Kam v lednu či únoru 12.10.2011 Ta3. Letiště Poprad-Tatry. Cena se dá srazit nákupem proviantu v Lidlu a noclehem v záhrabu.
  Re: Kam v lednu či únoru 12.10.2011 jo za levno !!!! nezapomen , ze informace jsou dnes nejdrzsi .
  Re: Kam v lednu či únoru 12.10.2011 Todra - z Berlina se da letet do Agadiru od 30 ecek za jednu cestu - easyjet ;-)
  Re: Kam v lednu či únoru 12.10.2011 Na Tenerife nebo Gran Canaria je celkem pěkný zimní lezení, Počasí by mělo v tuto dobu spolupracovat
  Re: Kam v lednu či únoru 13.10.2011 El Chorro, letenky do Malagy jsou vcelku levny. Bydlet muzes s ostatnima santusakama v jeskynich.
  Re: Kam v lednu či únoru 14.10.2011 El Chorro je dobry, a nemusis bydlet v jeskyni :-), stejne sou vetsinou plny a ty co ne tak ty jsou
kniha 12.10.2011 Jo děkuji všem za pomoc,peníze roli nehrají.Spíše vyberu něco o sklalách než o horách.
kniha 11.10.2011 Mohl byste mi prosím někdo poradit fakt pěknou knížku o skálolezení? Mám to jako dárek.Lezení v Sasku už máme.Děkuji moc
  Re: kniha 11.10.2011 Atlas pískovcových skalních měst, Bílý pavouk, Tatranské štíty a ľudia, Báječná léta na laně, Cesta
    Re: kniha 11.10.2011 Přimlouvám se za Bílého pavouka :-)
      Re: kniha 11.10.2011 dále Horolezecká abeceda (trochu metodiky neuškodí) btw nevíte někdo náhodou kdy má být ten druhý dí
    Re: kniha 11.10.2011 Ja zas za "Cesta do hor".
    Re: kniha 12.10.2011 Když jsme u antikvariátů tak ještě třeba knížka Horolezec.
  Re: kniha 11.10.2011 piskari
    Re: kniha 11.10.2011 to se neda cist
      Re: kniha 12.10.2011 Nedá se to leda sehnat, číst se to nedá když nemůžeš hned potom na písek:)
    Re: kniha 12.10.2011 Vyprodaná úplně všude poslední 3 roky.
  Re: kniha 11.10.2011 Europe - Sport Vertical, průvodce po evropských oblastech. Sice je tam asi spoustu drobných nepřesno
    Re: kniha 11.10.2011 Super je Camp 4.
  Re: kniha 11.10.2011 trilogie od Pita Schuberta by neměla chybět v knihovničce nikoho, kdo to s lezením myslí vážně... As
  Re: kniha 11.10.2011 Bohuslav Žárský - Stěna
Kniha o prvním českém výstupu v zimě direttissimou na severní stěnou
    Re: kniha 12.10.2011 Nejvic jsem mel rad knizky od Radana Kuchare a dokonce i od Orolina mne to ve sve dobe hodne chytlo.
  Re: kniha 11.10.2011 takže asi to může být něco dražšího,... Rock Stars, Mimo nebezpečí, Yosemity... v angličtině třeba t
    Re: Doska 10.10.2011 Tiež som uvažoval nad niečím dreveným,ajnad campusom, ale tam sú zväčša hrany. Ja chcemskôr niečo ob
      Re: Doska 11.10.2011 Na to je dobrá papírová trubka, na které bývají namotaný textilie, pověšená ve smyčkách, aby se prot
      Re: Doska 10.10.2011 ten makak mi přišel dost nepoužitelnej.. ty lišty jsou dost malý, když na to sáhneš.. záleží, jakej
        Re: Doska 10.10.2011 Nie som démon :D
Taký slabší lezec cca 5-6, ktorý potrebuje trošku natrénovať obliny, aby sa
          Re: Doska 13.10.2011 jestli lezeš 5-6 tak šetři peníze a jdi lézt na stěnu tam zesílíš i na oblinách. Výrazně se hotit za
  Re: Doska 11.10.2011 Ahoj, nevíte jestli se da toto sehnat někde u nas nebo v evropě za rozumnou cenu?? - Z hUSA by to po
    Re: Doska 11.10.2011 Jo ten odkaz -
    Re: Doska 11.10.2011 Zeptej se nějakýho stolařa - dřevomodelářa, pro něj by to nemusel být problém.
      Re: Doska 11.10.2011 Udělat samozřejmě, ne sehnat od Metoliusu za litr;-)
  Re: Doska 13.10.2011 Yap yap,zkus amuerte.cz Dělají přímo několik oblých lišt...
Petz Ecrin Roc - nastavení 10.10.2011 Ahoj...
Máte někdy zkušenosti s přenastavením vnitřních křížených popruhů na přilbě Ecrin Roc? Sedí mi příliš vysoko na hlavě a postup na tuhle úpravu v manuálu neni...
Děkuju za informace
  Re: Petz Ecrin Roc - nastavení 10.10.2011 Myslím, že s tím křížením moc šachovat nejde. Vymezuje to jakousi deformační zónu mezi skořepinou he
    Re: Petz Ecrin Roc - nastavení 10.10.2011 Chápu... Ale vypadá to "štelovatelně"
Helma mi sedí poměrně vysoko na hlavě a nesah
      Re: Petz Ecrin Roc - nastavení 10.10.2011 V podstatě nic složitého, popruhové křížení je ukotveno ve 4 bodech pomocí segmentů. Vytáhneš popruh
        Re: Petz Ecrin Roc - nastavení 11.10.2011 :-D
Za kazdou cenu do toho stourat nebudu kdyz to funguje z toho uz jsem vyrost :-D
          Re: Petz Ecrin Roc - nastavení 11.10.2011 Taky mě překvapilo, jak sedí ecrin roc vysoko. Staří Tatranci se jí posmívali kvůli špatný ochraně b
      Re: Petz Ecrin Roc - nastavení 10.10.2011 Když na to koukám, tak ten "křížovej" popruh možná bude schopnej nějakýho prokluzu při nár
  Re: Petz Ecrin Roc - nastavení 11.10.2011 Oficialni odpoved:
" Dobrý den,
obdrželi jsme Váš dotaz ohledně n
  Re: Petz Ecrin Roc - nastavení 11.10.2011 Pokud se smíříš s tím, že vypadáš jak Kalimero, tak máš jednu z nejlepších přileb... Jde o to, kvůli
    Re: Petz Ecrin Roc - nastavení 12.10.2011 :-D
Ja to myslel kvuli tomu ze kdyby ta helma sedela o kousek niz na hlave (cca 1 cm) tak by
outdoorové kalhoty 10.10.2011 Poradili by jste mi prosím, které kalhoty si mám koupit abych je mohl vozit skialpy, používat na lezení (do hor)?
Jsem omezený rozpočtem, chci je do cca 4 tisíc..
Přemýšlím nad Tilak attack, ale nemám s nimi žádné zkušenosti..
  Re: outdoorové kalhoty 10.10.2011 Ferrino?
  Re: outdoorové kalhoty 10.10.2011 Pokud chceš membránovky, doporučil bych Pinguin Alpin S nebo L. Pokud softshellky, mám výbornou zkuš
    Re: outdoorové kalhoty 11.10.2011 Nejsou ty High point spíše kalhoty na chození než v zimě do sněhu?
      Re: outdoorové kalhoty 11.10.2011 Čau, na skialpy bych doporučil tak do -10°C spíš softšelový gatě než membránový, protože v membráně
        Re: outdoorové kalhoty 11.10.2011 Díky moc za radu. Už mám trochu větší přehled a hlavně už i vím co asi chci. Teď zajdu okouknout obc
      Re: outdoorové kalhoty 11.10.2011 Já ty High Point Gondogoro na skialpy používám a nevidím v tom problém. Výhodu u nich vidím ve výbor
        Re: outdoorové kalhoty 11.10.2011 Trochu se bojím toho aby mi moc ,,nenasákly" vodu a nevím jak se tento materiál chová když pořá
          Re: outdoorové kalhoty 11.10.2011 Asi vypadám jako exot, ale když je teplo, do cca -10 stupňů, lyžuju nahoru i dolů v leginách od Viet
            Re: outdoorové kalhoty 11.10.2011 Jo, vietnamské elasťáky jsou na radovánky v prašanu super.
          Re: outdoorové kalhoty 11.10.2011 To je jen neznalost. Materiál těchto kalhot nesaje vodu vůbec - tedy méně než obnošené membránovky.
    Re: outdoorové kalhoty 11.10.2011 Pinguiny jsou sice laciný, ale mám špatnou zkušenost s kvalitou - odlepily se mi na nich švy, popras
      Re: outdoorové kalhoty 11.10.2011 Já mám s Pinguiny právě nejlepší zkušenosti. Kromě toho na podlepené švy i roztrhaný rozkorok máš zá
        Re: outdoorové kalhoty 11.10.2011 Ale jo, většina lidí si Alpiny chválí, já taky neříkám, že Alpiny jsou shit. Jenom píšu, co se mi st
  Re: outdoorové kalhoty 11.10.2011 Připojim se k dotazu, přesně takový gatě taky shanim, líbí se mi DA Couloir, nějaký zkušenosti s nim
  Re: outdoorové kalhoty 11.10.2011 Letos jsem si koupil tyhle kaťata - také kvůli omezenému rozpočtu. Perfektně mi sednou a i jinak cel
    vypadl podpis 11.10.2011 .
    Re: outdoorové kalhoty 12.10.2011 Objednal jsem z Canys.. super cena, celkově jsou tam zajímavý ceny, objednával jsem i dětské bundy,
  Re: outdoorové kalhoty 11.10.2011 Montura Vertigo
El Chorro - Caiat 10.10.2011 Zdar, podělí se někdo o zkušenosti s cestováním hromadnou dopravou z Chorra do marockého Caiat? Dík.
1
...
688
689
690
691
692
693
694
695
696
697
698
699
700
701
702
703
704
705
706
707
...
2263
K2 climbing club Plzeň Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá nějaké info o K2 bulder clubu v Plzni, přemejslel jsem, ze se tam zajedu podívat, ale to co jsem se dočet na netu mě docela odradilo tak se chci zeptat co je na tom pravdy. Poměrně dost lidí píše, že je to spíš feťácký doupě, kam chodí jiná skupina lidí než bych od lezeckého clubu cekal. Co si o tom myslíte vy? Lukas 06:58:57 13.10.2011odpovědět
  Re: K2 climbing club Plzeň Problem je ze boulder souvisi s hospodou nevalne kvality a pritahuje tak pochybne existence... :-( Dalsi problem je ze se boulder nachazi v plesnivem sklepe...
Co se tyka kvality steny tak nemam za posledni 3 roky zadne informace...
Pokud na boulder v Plzni tak zkus "Rock and Wall" je to nova zalezitost Martin 07:59:48 13.10.2011odpovědět
  Re: K2 climbing club Plzeň stěnka nebývala špatná (i když "hustej undergound", jak se kdosi vyjádřil), ale vlhlo to tam (skoro pravidelně to bylo vytopený) a i když majitel má asi vůli, není to lezec... (provozuje hospodu, se kterou ale větší problém nebyl, jen se tam nechodilo) Z těchto a možná dalších důvodů to tam imho delší dobu spíš upadá a lidi tam přestávají chodit (já byl naposled na jaře).
RnW za sebe doporučuju. m. 08:42:56 13.10.2011odpovědět
    Re: K2 climbing club Plzeň Koukal jsem na ten Rock in wall co jste mi doporucili, ale na strankach jsem nenasel ani jednu fotku jak to tam vypada na vsech fotkach byly steny este rozestavene. tak se chci zeptat, jestli uz to normalne funguje. dik lukas 17:58:13 13.10.2011odpovědět
      Re: K2 climbing club Plzeň Rock n Wall normálně funguje už několik měsíců a je to kvalitní nová bouldrovka. Vstupný asi 80,-. Steve 20:38:35 13.10.2011odpovědět
      Re: K2 climbing club Plzeň Přímo na úvodní straně http://rocknwall.cz/ jsou 2 fotky stěny (ale jen malé, zvětšit nejdou)-je to ta samá místnost focená ze dvou rohů. m. 22:10:32 13.10.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: