Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Routes: 26.Janošová 10352 27.M 10350 28.Čech 10331 Boulders: 26.Jurečka 9775 27.Pail 9750 28.Ďurech 9706 Mountains: 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232 32.Kupec 2216
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English například my na slovensku 05.09.2011 Místní situaci neznám, ale bohužel jsem podobnou praxi mockrát viděl i na místech, kde všechny argumenty, které by se daly chápat na Havranu nejsou opodstatněné.
V podstatě je mi to u prdele, až na to, že tím někteří kreténi serou na práci
  Re: například my na slovensku 05.09.2011 drobné věcné: havran není na území chko. hajnej o vykrádání ví a za parkování na lesní asfaltce nebo
  Re: pro radost,nic praktického 05.09.2011 tak to je super:) dik za odkaz
    Re: pro radost,nic praktického 05.09.2011 kdo není na Ebay, tak třeba v Arcu se dá koupit hafec lezeckých náušnic..
Tréning hory 05.09.2011 Čau horolezci a horolezkyně,
máte prosím nějaké dobré tipy, jak se dostat do kondice na lezení mixových cest v horách? Různě kolmé stěnky, firn...cíl: aby vydrželi nohy a kyslík:-) Dík, Petra
  Re: Tréning hory 05.09.2011 co nejvíc to lézt. Hodil by se mi parťák s těmito touhami, ale ze svého okolí jsem měl za to, že už
    Re: Tréning hory 05.09.2011 Nejen parťák... :-)
  Re: Tréning hory 05.09.2011 Do strání se hodí mít naběháno do kopce, do ledů a moderních mixů zase nashybováno na cepínech nebo
    Re: Tréning hory 05.09.2011 No něco odlezeno v mixech v horách mám a nejhorší je morál. To žádnými shyby nenacvičíš. Počítám ted
      Re: Tréning hory 05.09.2011 Tak tak.
      Re: Tréning hory 05.09.2011 Slečna se chtěla dostat do kondice. Je jasné, že nalezené metry v horách jako když najdeš. Jinak nel
        Re: Tréning hory 05.09.2011 Ok, běhání meuškodí, ale i když uběhnu 10 kilometrů, tak ve "správně" utemovovaném sněhu,
          Re: Tréning hory 06.09.2011 Ono není uběhnout 10km jako uběhnout 10km. Je trochu rozdíl uběhnout 10km terénem za 3/4 hoďky nebo
            Re: Tréning hory 06.09.2011 Sadista? Ne, mluví ze mě zkušenosti :-)
              Re: Tréning hory 06.09.2011 No, mokrý triko (jenom) a chlad nejsou pro vaječníky moc dobrá kombinace, přece jen v horách seš nav
                Re: Tréning hory 06.09.2011 Biváček? Při tom, jak nadávaly po pouhých dvou hodinách na zimní Mařence? Nejsem sebevrah a ani vrah
                  Re: Tréning hory 06.09.2011 :-) ... no, pokud byla zimní Mařenka problém ... holt, kde nic není ... v holce to prostě buď je a m
                    Re: Tréning hory 06.09.2011 Mít trpělivost přináší jediný výsledek - že toho začne zneužívat.
Jediné řešení je m
                      Re: Tréning hory 07.09.2011 Pesimistická očekávání jsou odměněna pesimistickými výsledky. Je lepší připustit možnost, že trpěliv
    Re: Tréning hory 05.09.2011 Me treba hodne bolivaji z behu kolena, tak se mi osvedcilo kolo a v zime zejmena bezky. Do kopců dob
    Re: Tréning hory 05.09.2011 Me treba hodne bolivaji z behu kolena, tak se mi osvedcilo kolo a v zime zejmena bezky. Do kopců dob
      Re: Tréning hory 05.09.2011 samozrejme to kolo, bezky a podobne by se melo delat trochu v tempu, zadny roviny, ale trochu busit
    Re: Tréning hory 07.09.2011 Díky za komentáře, pokusím se do toho víc opřít:-) Cesty v horách jsou nádherný...a jde mi o to mít
  Re: Tréning hory 05.09.2011 odkud jsi?
začali jsem s mladýma docela jezdit do hor a pořád se někdo hodí
  Re: Tréning hory 05.09.2011 behanie, do kopca a v terene. V cestach za IV sa este moc nezhybuje, ale ak budes zhybovat doma na c
    Re: Tréning hory 05.09.2011 pri lezení bežne zapájaš svaly hrudníku keď tak prudko klikuješ?
      Re: Tréning hory 05.09.2011 to je len cast, okrem toho zhybujem a vysim, ale na to treba naradie... a kliky nie su len na hrudni
        Re: Tréning hory 05.09.2011 Tohle by ti možná mohlo pomoct je to tréning Ueli Stecka (borec co dává rychlostní rekordy klasickej
Wild Choice 05.09.2011 Ahoj, nevíte někdo jak to vypadá s Markem Holečkem a Zdeňkem Hrubým v Nepálu? Poslední info, které jsem našla, bylo z BC z poloviny července, od té doby nic. Díky moc
  Re: Wild Choice 05.09.2011 Snad jsou celý!
  Re: Wild Choice 05.09.2011 mara byl vcera viden v adru
    Re: Wild Choice 05.09.2011 No pokude je to pravda, tak jsou nějak dřív doma... myslím, že měli letět až 11.9.? Tak asi se něco
Cortina 05.09.2011 Ahoj,
chystáme se s kamarádkou do Cortiny d´Ampezzo, odjezd nejspíš v sobotu, nemáte tam někdo cestu? Zatím nevíme jak s dopravou :)
Brotfall topo 04.09.2011 Ahoj. Nemáte náhodou někdo topo na Brotfall v Totes Gebirge konkrétně SO Grat? JIné než co je na bergsteigenu... Díky
Kalhoty 04.09.2011 Ahoj, přijel jsem z Tirolska a sháním kalhoty které jsem viděl u pár lezců... oranžové a hnědé lezecké a mají kruhovou díru na zadku :) nevíte někdo značku nabo kde se dají sehnat?? díky
    Re: Pik Lenina typicka akce tohoto hráče 05.09.2011 Obdivuju tu upřímnou sdílnost, spousty lidí by si takovýhle zážitky nechaly pro sebe. Zvýšenou čteno
    Re: Pik Lenina typicka akce tohoto hráče 05.09.2011 Tak tvrdit, že mě někdo MUSEL doprovázet, neodpovídá realitě. Tentokrát jsem byl pod hranicí dalšího
      Re: Pik Lenina typicka akce tohoto hráče 06.09.2011 Ja naopak ocenujem zjavny pokrok oproti minulemu clanku z Chan Tengri, avsak samozrejme tiez mi ta p
        Re: Pik Lenina typicka akce tohoto hráče 06.09.2011 Tak pro pobavení to rozhodně je. Takhle pitomě naivní se to nedá vymyslet, ani kdybys chtěl. Dement
  Fotky 07.09.2011 Tak už jsou k mání. Článek je odkazuje na začátku.
Met(l)odické ústřižky - viděno a odposlechnuto 04.09.2011 Dnes sem byl v proslaveném Srbsku a nezklamal jsem se:
1. 95% "lezců" lezlo na rybu. Z toho jen 3 tam měli vlastní karabiny, ostatní naštěstí brousili naštěstí "jen" dodatečně dodané majlonky.
2. 99% "lezců" lez
  Re: Met(l)odické ústřižky - viděno a odposlechnuto 04.09.2011 Zdar, tos každou cestu vylez za nima že víš co tam měli? ze spod to moc vidět nejde. A prsák na těhl
    Re: Met(l)odické ústřižky - viděno a odposlechnuto 04.09.2011 je to trochu mimo mísu - prsák, přilba... ale má pravdu ohledne toho brouseni majlon, to je na pest
        Re: Met(l)odické ústřižky - viděno a odposlechnuto 05.09.2011 No jeho komentar je narozdil od tvyho pomerne prinosny.
      Re: Met(l)odické ústřižky - viděno a odposlechnuto 04.09.2011 Koment k prsáku sem již dal. Koment k přilbě snad netřeba, to už udělal Schubert a Horolezcká abeced
    Re: Met(l)odické ústřižky - viděno a odposlechnuto 04.09.2011 Pro Spidiho k prsáku: prsák není vhodný jen pro to když vylomíš jištění (vklíněnce, frendy, staré sk
      Re: Met(l)odické ústřižky - viděno a odposlechnuto 05.09.2011 Hele Uzlari, myslim ze bohate stacilo, ze jsi za kazdou lezeckou dvojkou zasel a slusne a bez prezir
        Re: Met(l)odické ústřižky - viděno a odposlechnuto 05.09.2011 Otázkou je, jak moc by si zalezl, kdyby těm desítkám lidí suploval domácí přípravu.
          Re: Met(l)odické ústřižky - viděno a odposlechnuto 05.09.2011 Nezalezl by si vůbec a chápu že to nedělal, ono evangelizovat o prsáku na alkáči by asi byla dost ne
            Rybaření přes borháky a kruhy 06.09.2011 Jako člen OVK StřČ můžu říct, že mi rybaření přes erár vadí a říkám to všem i na skalách. PŘES BORHÁ
  Re: Met(l)odické ústřižky - viděno a odposlechnuto 04.09.2011 No - taky jsem příznivec prsáku, ale na skalkách a pokud nelezeš s batohem, ho nevidím jako nutnej.<
    Re: Met(l)odické ústřižky - viděno a odposlechnuto 04.09.2011 Uzlar-Tys je tak trochu metodik, viť :)
    Re: Met(l)odické ústřižky - viděno a odposlechnuto 05.09.2011 To by na písku lezl skoro každý s prsákem :)
1
...
699
700
701
702
703
704
705
706
707
708
709
710
711
712
713
714
715
716
717
718
...
2263
například my na slovensku Místní situaci neznám, ale bohužel jsem podobnou praxi mockrát viděl i na místech, kde všechny argumenty, které by se daly chápat na Havranu nejsou opodstatněné.
V podstatě je mi to u prdele, až na to, že tím někteří kreténi serou na práci ostatních (vyjednávání s sCHKO). Tím pak pro všechny ohrožují možnou vyjimku na další roky.
Bohužel mnohdy nejde o rozum, ale vylovenou lenost a blbost. Marek 15:49:15 05.09.2011odpovědět
  Re: například my na slovensku drobné věcné: havran není na území chko. hajnej o vykrádání ví a za parkování na lesní asfaltce nebo lépe hned vedle ní abys nepřekážel ti kule neuřeže. druhak mě to nezajímá, na havrana jezdím na kole a cesty které se tam maglajzují mě taky nezajímají, protože je neumím vylézt. jo ve štyrkách by mě to nakrklo, ale to snad proboha športsmeni nemaj zapotřebí. Lukas B. 16:04:52 05.09.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: