Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 12.Kohout 10931 13.Smetanová 10887 14.Novák 10787 Bouldry: 12.Bulička 10184 13.Břicháček 10175 14.Vaňous 10103 Hory: 25.Moravcová 2460 26.Magič 2438 27.Relovsky 2422
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Šumava - klettersteig 11.08.2011 Čau, budu teď tejden na Šumavě, poraďte prosím nějaký cesty po řetězech. Mimochodem - budu tam potřebovat kladivocepín?
  Re: Šumava - klettersteig 11.08.2011 :D urcite jo!
  Re: Šumava - klettersteig 11.08.2011 videl jsem v televizi nejake retezy na Sumave na Modrave. Ale je tam pry narvano. Ale spis nez kladi
    Re: Šumava - klettersteig 12.08.2011 Myslíš jako Doom v realitě?
      Re: Šumava - klettersteig 12.08.2011 bohatě budou stačit vidle jako v Blood
? 11.08.2011 Co je to Rajbas? dík
  Re: ? 11.08.2011 Hladká plotna, mírně nebo i víc položená, leze se spíš na tření. H
    Re: ? 11.08.2011 To je oblina, která se leze na tření. Převážně jsou k ohmatávání na písku .-)
? 11.08.2011 Co je to Rajbas? dík
  Re: ? 11.08.2011 ukloněná skála bez chytů.
Balení lana řetízkem 11.08.2011 Už je to léta, co jsem viděl v Ecrine u horských vůdců, lano sbalené řetízkovým uzlem do několika pruhů. Ale nedávno jsem u nějakých mladých lezců okoukal způsob balení lana do kruhu řetízkem tak, že se váže řetízek přes řetízek. Až vznikne optický zachum
  Re: Balení lana řetízkem 11.08.2011 Nevýhodu jsi zmínil. Výhodu taky. Takže sis v podstatě odpověděl :)
  Re: Balení lana řetízkem 11.08.2011 Nemáš odkaz na nějaké schéma či fotku? Nedokáži si ani představit, o čem mluvíte.
    Re: Balení lana řetízkem 11.08.2011 žes na pracovním vyučování hrál lodě nebo vochmatával spolužačky místo háčkování, he? jedná se o říz
      Re: Balení lana řetízkem 12.08.2011 Lukáši, Ty jsi někdy pletl svetr a nebo jsi jen theoreticky dozoroval svou drahou tvrdě dřící polovi
Trénink sportovního lezce 11.08.2011 Snažím se koupit knihu Trénink sportovního lezce a na netu se mi nedaří najít obchod, kde by se dala zakoupit. Nevíte někdo, kde by se dala sehnat.
Voďěnka
  Re: Trénink sportovního lezce 11.08.2011 akorát vím, kde ho celého stáhnout na netu, ale o obchodě kde se prodává, taky nevím....
    Re: Trénink sportovního lezce 11.08.2011 a poradíš kde se dá stáhnout?
      Re: Trénink sportovního lezce 11.08.2011 na netu...
      Re: Trénink sportovního lezce 11.08.2011 pošli mail, pošlu ;)
        Re: Trénink sportovního lezce 11.08.2011 tak prosím pošli ho na mail
horalezhane@centrum.cz
diky moc
        Re: Trénink sportovního lezce 11.08.2011 tak prosím pošli ho na mail
horalezhane@centrum.cz
diky moc
  Re: Trénink sportovního lezce 11.08.2011 Brzo ma vyjit dvojka tak chvili pockej a budes si ji moct koupit.
rada 10.08.2011 Zdařte,
zajímal by mne Váš názor na firmu MERU a konkrétně na její spacák Pearl of Down, specifika:
Péřový spací pytel, vystužená léga u zipu proti zadrhnutí, límec kolem ramen, vnitřní kapsička na cennosti
délka - 200 c
  Re: rada 11.08.2011 Meru je německá hypermarketová značka (něco jako Kilimanjaro ve Sportisimu). Rozhodně nepočítej, že
  Re: rada 11.08.2011 na parametry docela dobrý... celková váha nic moc... nevím jestli bych věřila supermarketový značce?
Podmínky Gr. Priel 10.08.2011 Ahoj, nevíte někdo jak to aktuálně vypadá v okolí Gr. Priel? sníh atd? Díky Mike
  Re: Podmínky Gr. Priel 12.08.2011 Nevím jak to tam teď vypadá, ale tipnu si ze zkušenosti. Mezi Mauerspitzem a GR.Prilem bude firnovy
  Re: Podmínky Gr. Priel 12.08.2011 Minulej tejden tam bylo moc pěkně. Po normálce od Prielschutzhausu se přechází jedno malý firnový po
Umělá stěna Olomouc a okolí 10.08.2011 Ahoj,
sháním někoho spolehlivého, kdo by chodil podzim/zima na překližku v Olomouci nebo okolí (Prostějov, Přerov...). Jsem začátečník, venku lezu tak 5 - 6ky, vybavení mám. Je mi 25 let, 82kg.
Dejte vědět, zima je tu za chvíli ;-)
Adršpach 10.08.2011 Zdravím, jsem začátečník na pískovcových skálách, ale mám mnoho zkušeností na rule. A tak bych se chtěl zeptat jaký způsob jištění je v Adršpašsko-teplických skalách. Zda tam jsou borháky či něco jiného. A když už, tak bych prosil o popis způsobu jištění.
  Re: Adršpach 10.08.2011 Je to podobný...Mám mnoho zkušeností s ženami, tak se ožením. Asi to tě čeká v Adršpachu. Tedy jiště
    Re: Adršpach 10.08.2011 Takže my expresky stačí?
      Re: Adršpach 10.08.2011 Neboť na pískovcích se friendy ani vlíněnce používat nesmí ne? Takže tak jsou nýty a borháky. Nebo t
        Re: Adršpach 10.08.2011 začal bych s informacemi zvolna a od Adama. to po čem se v adršpachu leze, nepřimomíná často tu subs
          Re: Adršpach 10.08.2011 A jak mám tedy začít od Adama? Kde? Nemůžu najít ani žádného průvodce na internetu.
            Re: Adršpach 10.08.2011 dále se v adršpachu vyskytují kruhy. to je takovej kus železa, který by se eventuelně dal použít k u
            Re: Adršpach 11.08.2011 Nevim jestli jsi tam na nějaký prázdniny, nebo už tam budeš bydlet nafurt, ale do začátku můžeš zkus
        Re: Adršpach 10.08.2011 Ujisti se především, zda je Ádr optimální oblast pro začátek na písku. Knižní průvodce a Google by T
        Re: Adršpach 12.08.2011 Odkud jsi ?
Ozvy se mi na email
elerik@centrum.cz
až se umoudří poča
      Re: Adršpach 10.08.2011 Tak tohle je spis nejaka provokace ne?:)
Odpovím ti takto: do sportovek staci expresky, do kl
  Re: Adršpach 10.08.2011 napiš kdy se tam chystáš, abych radši zůstal doma a nemusel tě někde křísit pod věží
    Re: Adršpach 11.08.2011 Když se tam budou takovýhle brousiči vápna rakvit, třeba se z lezení opět stane nebezpečný sport a a
      Re: Adršpach 11.08.2011 Každý z Vás byl taky začátečník a taky to kurvil tak místo těchto keců byste mohli poradit, nebo tad
      Re: Adršpach 11.08.2011 Na písku se dá něco vyšlapat jinak, než jako jako kráva? Respektive, nevyšlapat? V Labáku možná, ale
      Re: Adršpach 11.08.2011 ..jasně. Jak je ten život jednoduchý. Brousič vápna = ten co se bojí na písku. Je to jasné jak facka
        Re: Adršpach 11.08.2011 Jak tu už odpověděl někdo nademnou Adr je vyšší pískařská což znamená hoodně skromně odjištěný (klid
          Re: Adršpach 12.08.2011 Asi takhle, ve stěně toho moc tutového krom kruhů ´většinou nebývá, ve spáře kolikrát můžeš namontov
  Re: Adršpach 12.08.2011 sa tie vase odpovede dako zvrhli na seriozne... autor sa na nich urcite pekne uchechtava...
Lezení Mikulov 10.08.2011 Zdravím, chystám se od 17.8. na Jižní Moravu konkrétně oblast Mikulova, kde si tam mohu dobře zalozit? Znám tak akorát Martinku a na ní je ještě lezení zakázané. Má někdo typ? Nebo je Martinka už otevřená? Děkuji
  Re: Lezení Mikulov 11.08.2011 bohužel. u mikulova je pálava a pálava je povolená od 1.9. nejbíž je kras nebo jevišovice.
1
...
709
710
711
712
713
714
715
716
717
718
719
720
721
722
723
724
725
726
727
728
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: