Ahoj, chtěl bych jen poprosit, zdali by někdo neměl na půjčení od cca 10.8. - 25.8. turistický cepín (nějaký lehký pokud možno) a mačky na boty, co mají drážku akorát vzadu (takže asi buďto řemínkový nebo s tou "kapsou" vepředu), čistě na ledove
Ahoj, nemate nekdo pruvodce pro horolezecke vystupy na Gerlach? Hledam na netu, ale nenachazim. Neco malo jsem nasel o Martince, ale ta je dlouha, chtel bych jinudy. Diky moc!
Čaute, potřeboval bych poradit nějakýho výběrovýho průvodčíka po ferátách v komplet východních Alpách (anebo aspoň komplet v Rakousku) v ČJ nebo AJ. Díky.
Zdravím, možná mám blbej dotaz, ale řeším takovou věc. Mám boty s drážkou na patě (Garmont Montana, tvrdost C/D) a tak jsem si koupila mačky s rychloupínákem na patě (Grivel g12). Myslím že oboje jsou dobrý výrobky. Stalo se ale tohle - při výšlapu po led
Ahoj. Psal jsem zde asi před týdnem o našem tripu na Slovensko. To jsem ještě vůbec neměl představu. Teď už to trochu vykrystalizovalo a máme malinko jasnější představu. Chtěli bychom navštívit Malou Fatru (nebo je velká lepší?), Roháče a Vysoké Tatry.
Ahoj, mozete mi prosim poradit, chcel by som konecne kupit polky/dvojicky do hor, v zime na lady a sem tam na ladovec. Zatial som liezol na Bealoch a moze byt, len Iceline je uz dost tkanicka do bot (najma ked lezu dvaja druholezci kazdy na jednej to som
Ahoj lezci, potřeboval bych poradit, mám už půl roku lezky Rock Pillars Zion, ale pokaždý když si je vezmu tak po 2-3 hodinách lezení mám otlačený a trochu oteklý boky palců a ojediněle mám i puchýře. Tlačí mě tak jak by měli, protože špičku palce mám pře
Ahoj, nebyl nekdo nekdy lezt v Australii v Grampians ci Blue Mountains? Potreboval bych par informaci, hlavne jak se spanim a da-li se fungovat bez auto, apod. Dik Alesak.
3 vikendy jsme ted byli zasekany doma a skaly volaji, akorat koukam na predpovedi a nejen ze se lisi, ale casto i protireci. Jak je to tedy s prochcanosti sutru v Jure rekneme JZ a Z cast, pohoda jazz i v lesich, nebo je to mizerie?
Ahoj lezci, potřeboval bych poradit, mám už půl roku lezky Rock Pillars Zion, ale pokaždý když si je vezmu tak po 2-3 hodinách lezení mám otlačený a trochu oteklý boky palců a ojediněle mám i puchýře. Tlačí mě tak jak by měli, protože špičku palce mám pře
Lezci, kamaradi, rad bych vas pozadal o pruvodce na slunecni plotny (pokud nekdo mate v e-podobe, prosim na mail) nebo radu, ktereho pruvodce na miste koupit.
Diky
7lu
Prosím vás, rád bych se zeptal, myslíte si, že by se cesty v labáku měli dolejzat až nahoru, je-li tam slaňák, nebo stačí to zapíchnout u posledního kruhu?
Protože jsem to tam často viděl takto dělat a nevím, co si o tom mám myslet. díky za odpověď
Ahoj, chceme na poslední dva týdny (+- 10 dní) prázdnin vyrazit s partou na Slovensko. Rádi bychom z toho udělali takový "čundr" - stanování, přespávání v horských chatách atp. Takový přelez určité části (částí) nějakého (nějakých) pohoří s něja
Ahoj,nemate někdo info nebo nebyl jste v oblasti Val Masino, popřípadě od severu v Bergellu, jestli náhodou nahoře není sníh? Nemáte někdo zkušenosti se spaním ve stanu pobléž chaty Rif. Gianetti?
Díky, Tomáš
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.