LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jak piješ, tak lezeš. /Wie trinkst du, so kletterst du./
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Rock Pillars Zerocks31.03.2011
Ahoj, koupil jsem si lezečky RP Zerocks a nevím jestli správnou velikost. Normální obuv mám 8, ale lezky jsem koupil vel. 9. Takže by mně měli být v pohodě. Místo toho v nich ale docela trpím. Snad se vytáhnou... Máte s nima někdo zkušenosti? Díky moc
 Re: Rock Pillars Zerocks31.03.2011
Teda to je fakt divny - ja si kupuji zasadne lezacky o cislo mensi, nez je velikost bot. Tyhle rockp
  Re: Rock Pillars Zerocks31.03.2011
Nevim no, tak snad to bude v pohodě. Zatím jsou úplně nový, takže se třeba roztáhnou až je propotím.
  Re: Rock Pillars Zerocks01.04.2011
Upmane ty se vyznas co...? Nejlepsi je radit jen tam kde o problemu neco vis. Rady za kazdou cenu js

 Kam v Brně?31.03.2011
Ahoj. Bydlím v Brně a nelezu moc dlouho. Poraďte prosím nějaký skály v okolí brna. nutno podotknout že nemám auto a času taky moc ne :) Díky
 Re: Kam v Brně?31.03.2011
nejblize MHD jest Stranska skala, bouldering po praci v podvecer ideal - salina c.10 na konecnou...n
  Re: Kam v Brně?31.03.2011
A to vše v novém průvodci na moravskeskaly.cz :-)
   Re: Kam v Brně?31.03.2011
No a ještě plotna v Komíně, byť neudržovaná tramvají číslo 1 a třeba i Babí lom je sjízdný.
    Re: Kam v Brně?31.03.2011
kde v komíně prosimpěkně?
     Re: Kam v Brně?31.03.2011
V novém průvodci je to popsané. Jedničkou na zastávku Svratecká, autem se dá parkovat na Dělnické v
      Re: Kam v Brně?01.04.2011
v komine je blby ze byva pod skalou dost bordel, rozbity sklo apod. nebo to nekdo uklidil?
       Re: Kam v Brně?01.04.2011
včera jsem se tam byl mrknout a skla je tam mraky..
  Re: Kam v Brně?01.04.2011
když pojedeš 201 a vystoupíš na zastávce jedovnice - pila (doufám, kdyžtak mě někdo opravte) tak to
  Re: Kam v Brně?01.04.2011
když pojedeš 201 a vystoupíš na zastávce jedovnice - pila (doufám, kdyžtak mě někdo opravte) tak to

 Kam s prťaty pod širák?30.03.2011
Moh by někdo dát tip kam o víkendu s prťaty (3 až 8 let pod širák (nejlépe bivak pod převisem, přeháňky nejsou vyloučeny) a spíš nějaký šutr než písek. A nějaké tipy jako voda či studánka, atd.. Díky tisícerekrát!!!
PS pro šťouraly: Děti jsou vych
 Re: Kam s prťaty pod širák?31.03.2011
Nepískovcovej převis se studánkou poblíž? Jižní prostor Bořně.
  Re: Kam s prťaty pod širák?31.03.2011
Srbsko
   Re: Kam s prťaty pod širák?31.03.2011
Sasko, bivakovací ráj, ale vodu si musíš donést sám (hledej seznam legálních míst pod slovem boofen)
 Re: Kam s prťaty pod širák?02.04.2011
Toulovcovy Maštale - spousta krásnejch bivaků (písek) a žádný lezení. Kokořínsko, nocleh v jeskyni K

 Tres Ponts - průvodce30.03.2011
Nemáte někdo prosím průvodce na Tres Ponts? Případně info kde by se dal koupit a kolik stojí? Díky
 Re: Tres Ponts - průvodce30.03.2011
Nevím ale tohle asi znáš, ne?
  Re: Tres Ponts - průvodce30.03.2011
Na to sem někde už narazil, ale přesto díky=)

 Boulder pčes Bh v Hlubočepích30.03.2011
Ahoj, nevíte někdo, jak se jmenuje a nějaký další info o boulderu, který je v Hlubočepích mezi levou a pravou plotnou v takovým ďolíku. Vede po převislé plotně a u výlezu je borhák. je to tak 6A až 6A+ ze stoje..
???
 Re: Boulder pčes Bh v Hlubočepích30.03.2011
Na lezci ho nemůžu najít(nic co by sedělo lokací)

 film30.03.2011
Ahoj, jaký lezecký filmy jste viděli?
 Re: film30.03.2011
si delas kozy, ne?
  Re: film30.03.2011
žádný jsem neviděl
 Re: film31.03.2011
Já viděl pár dobrejch a pak pár špatnejch a taky několik průměrnejch. Jo a jeden naprosto senzační,
  Re: film31.03.2011
Nevím, kde je problém mi odpovědět, co jste kdo viděl za pěkný lez. film. Hledal jsem tu na lezci al
   Re: film31.03.2011
nanga parbat, fanatic research, fanatic research 2, reel rock....
   Re: film31.03.2011
co třeba Sharp End, Progresion, Asgrad Project, Alone on the wall, Dosage I-V,
   Re: film31.03.2011
Tak nějak se to řeší každý rok, pěkný seznam je v diskusnim prispevku film, z ledna 2010, to pro zač
 Re: film31.03.2011
...a ještě Emanuela jede na východ

 Průvodce Finale Ligure30.03.2011
Nemáte někdo průvodce na oblast Finale Ligure? Jedu tam 8.4. a snažnim se ho sehnat předem. Rád bych si ho půjčil, koupil nebo třeba jen okopíroval. V KIWI ho bohužel momentálně nemájí a může se stát, že na místě bude klidně taky vyprodaný, ..proto to zko
 Re: Průvodce Finale Ligure30.03.2011
nebude vyprodanej - u galla ho 100% seženeš
 Re: Průvodce Finale Ligure30.03.2011
Ahoj, pokud Ti nevadí možná trošku ilegal(na coronn.com je jen část, zybtek si asi musíš koupit) tak

 oprava skialpových bot30.03.2011
Nevíte náhodou jestli se daj sehnat náhradní nejty do kloubu (kotník) skialpových bot (mam Garmont Summit)nebo jestli mam sehnat nějakou náhražku v železářství?
 Re: oprava skialpových bot30.03.2011
U těch samejch bot jsem taky ztratil tenhle nejt a v Namche, kde je prodávaj, tak nevěděli, nicméně

 se psem do Tater29.03.2011
čau nemáte někdo zkušenost s přechodem N.Tater v tomto období se psem??...nebo i jiné tůry, hřebenovky apod... chceme jít tento víkend z Telgártu do Čertovice hřeben, ale zdá se mi na psa ještě brzo, nevim jestli na něj není ještě zima.. ale zajímá mě jes
 Re: se psem do Tater30.03.2011
to asi zalezi na tom psovi ne...
  Re: se psem do Tater30.03.2011
Pes je magor jen do té míry jako jeho páníček. Takže to proberte doma a je vyřešeno.
Ze život
 Re: se psem do Tater30.03.2011
psiska do narodnych parkov nepatria! prestuduj si navstevny poriadok!
  Re: se psem do Tater30.03.2011
Ještě budeš rád, až bude nějakej pes tvoje tělo vyhrabávat z laviny;)
  Re: se psem do Tater30.03.2011
prostuduj si vyhlášku, s náhubkem a na vodítku má dneska přístup všude...viz
 Re: se psem do Tater30.03.2011
No, přikláním se k názoru, že pes do NP nepatří. Je to zakázané a já jsme s tím měl problém, proto s
 Re: se psem do Tater30.03.2011
Mame nemeckeho ohare, fenku Almu, bereme ji vsude, i do parku (v CZ, Rakousko, Swiss), ale:
<
  Re: se psem do Tater30.03.2011
Díky za info:-)...psala sem přímo na HZS NT a odepsali mi, že pes s náhubkem a na vodítku není probl

 Osnabrucker Hutte29.03.2011
Nevíte někdo, jak je to s příjezdem k Osnabrucker Hutte z Malta údolí? Jestli je to momentálně možné dojeti vozem až k chatě? Či se to nechává u přehrady, někde u hráze? A momentální stav sněhu, prý na Hochalmspitzi to vcelku jde. Díky za příspěvky.
 Re: Osnabrucker Hutte30.03.2011
Silnice na přehradu je zavřená do počátku května, navíc na ní bude tak (tipuju) od 1700 metrů sníh.
  Re: Osnabrucker Hutte30.03.2011
Ale na parkoviště pod Villacher Hutte se člověk autem v noci dostane, ne? A jinak Villacher Hutte je
   Re: Osnabrucker Hutte30.03.2011
Villacher je tuším na AV klíč - ověřil bych si to ještě na sekci Villach. Pod odbočku na chatu podle

1   ...   765   766   767   768   769   770   771   772   773   774   775   776   777   778   779   780   781   782   783   784   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Rock Pillars Zerocks
Ahoj, koupil jsem si lezečky RP Zerocks a nevím jestli správnou velikost. Normální obuv mám 8, ale lezky jsem koupil vel. 9. Takže by mně měli být v pohodě. Místo toho v nich ale docela trpím. Snad se vytáhnou... Máte s nima někdo zkušenosti? Díky moc
Karel06:18:29 31.03.2011
odpovědět 
 Re: Rock Pillars Zerocks
Teda to je fakt divny - ja si kupuji zasadne lezacky o cislo mensi, nez je velikost bot. Tyhle rockpillarsy jsem mel a naopak jsem v nich porad plaval, vytahnout se hodne.

K urychleni roztazeni je nejlepsi lezacku poradne propotit a hned po sundani do ni narvat zmuchlane noviny.

Jinak ale obcne, ano, lezacka boli, ze zacatku jako svina, pozdeji si zvyknes :) Ale to ze boli = drzi.
upman09:28:30 31.03.2011
odpovědět 
  Re: Rock Pillars Zerocks
Nevim no, tak snad to bude v pohodě. Zatím jsou úplně nový, takže se třeba roztáhnou až je propotím. Jsou to moje první "ostřejší" lezečky. Předtím jsem měl takový skoro bačkory :D Takže to je asi o zvyku.
Karel19:08:55 31.03.2011
odpovědět 
  Re: Rock Pillars Zerocks
Upmane ty se vyznas co...? Nejlepsi je radit jen tam kde o problemu neco vis. Rady za kazdou cenu jsou na h....
Problem bude zrejme v nevhodnem tvaru kopyta, ale to je jen dohad.Vyber lezecek viz poradna Hanibal Tomas Mrazek radi.
Under man16:39:39 01.04.2011
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1281 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1462 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi