Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 23.Fajkoš 10389 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 Bouldry: 23.Chejn 9928 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 Hory: 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276 31.Čermák 2232
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Výroba posilovací desky 01.03.2011 Zdar, obrátil jsem se na google s otázkou výroby posilovací desky a po zabité půlce dne poprosím radši o rady tady:) Mám doma obyč malou balknu, ale chtěl bych širší a nechce se mi vyhazovat prachy.. Má někdo zkušenosti - materiál, postup, velikost...? Ne
  Re: Výroba posilovací desky 01.03.2011 Zabitej půlden, to máš při slušné práci tři litry a to by sis mohl koupit desku jakou chceš. Docela
    Re: Výroba posilovací desky 01.03.2011 tri litry za pulden, to je 120.000,- mesicne. To by me zajimalo, kolik lidi mezi lezci to ma. Pokud
      Hudy 26.05.2011 No, jestli jsem Hudy, pak máš 120 táců tak do svačinky.
  Re: Výroba posilovací desky 01.03.2011 šmarja, vem desku namontuj na ňu lišty různých velikostí (udělej tedy kampus) a máš to...
    Re: Výroba posilovací desky 01.03.2011 Dneska ráno jsem seděl na takovém tom bilém, porcelánovém v té malé místnosti. Něco hnědého ze mě vy
      Re: Výroba posilovací desky 01.03.2011 nežer.
      Re: Výroba posilovací desky 01.03.2011 hodil jsem Ti něco na mail.
  Re: Výroba posilovací desky 01.03.2011 no problém nejni vyrobit, ale donutit se na to věšet. jediná věc, která mě kdy donutila shybovat, by
  Re: Výroba posilovací desky 01.03.2011 Hmm, myslel jsem si, ze penize vydelavat umim, ale koukam , ze jsem asi trochu looser, nebo nemam sl
    Re: Výroba posilovací desky 01.03.2011 Neni kazdy kurenar, pride, za pol hodinu spravi reviziu kotla a 80 eur ma vo vacku.
  Re: Výroba posilovací desky 02.03.2011 Nejsem nijak manuálně zručný, tudíž takovéto věci se ani nepokouším tvořit. Koupil jsem proto jednu
Kde je Olta? 01.03.2011 Ahoj, mohl by mi prosím někdo napsat, kde ve Španělsku leží tahle oblast? Ten název nemůžu nikde najít. Díky moc.
  Re: Kde je Olta? 01.03.2011 Calpe?
  Re: Kde je Olta? 01.03.2011 Jo je to nad mestem Calpe, na pobrezi severne od Alicante a jizne od Valencie. Lezeni je tam pekny a
    Re: Kde je Olta? 01.03.2011 Na Penonu de Ifach sem byl, kdo ma rad racci hovna a obcas drolivou skalu tak doporucuji :) ale atmo
kloubní výživa 28.02.2011 Začal jsem intenzivněji lézt a cvičit. Klouby a šlachy na prstech dostávají zabrat...Chci se zeptat, jaké doplňky stravy, resp. kloubní výživy používáte a doporučujete. Je jasný, že regenerace a klid je základ, ale určitě můžou pomoct i nějaké živiny naví
  Re: kloubní výživa 01.03.2011 jedině tlačenku..
    Re: kloubní výživa 01.03.2011 A tejpka..
      Re: kloubní výživa 01.03.2011 Tejpka s octem a cibulí?
  Re: kloubní výživa 01.03.2011 Pokud jde o kloubní výživu, je na trhu velká spousta doplňků stravy, ale povětšinou je to velmi drah
    Re: kloubní výživa 01.03.2011 zli jaykove (znami doktori) tvrdi ze vsechny tyhle chrupavkovy /kolagenovy doplnky vyzivy vyjdou ve
      Re: kloubní výživa 01.03.2011 Ja tedy rozhodne hlasuju pro tlacenku a veprovy nozicky!!! :-)
        Re: kloubní výživa 02.03.2011 S tlačenkou souhlas:-)
Byla mi také mou doktorkou doporučována, ale denně to do sebe nejsem s
  Re: kloubní výživa 01.03.2011 Dříve jsem používal kolagen a různé minerály (Ca, Mg, atd.). Teď používám Wobenzym. Je to sice hodně
  Re: kloubní výživa 01.03.2011 hele, trapilo me to taky a nez zacnes cpat prachy do doplnku, zacni se !!poradne!! rozcvicovat. Fakt
stand u sola 28.02.2011 Proklikal jsem vsechny mozne diskuze nejen na lezec.cz a nedostalo se mi odpovedi.
Pro sololezeni odspod je do standu lepe pouzit (i jak je v metodice) KISA desticku nebo tzv. trhaci tlumic padu (napr. nitro od petzl..) u ktereho mam jasnou predsta
  Re: stand u sola 28.02.2011 chces lezt na skale nebo na umelych stenach?
    Re: stand u sola 28.02.2011 solo na umele stene..?! na skalach..
  Re: stand u sola 28.02.2011 Ahoj no mne sa celkom osvedcilo lano prevlecene cez male oko na osme. Na preklz som nechaval asi 1 m
  Re: stand u sola 01.03.2011 No myslim, ze se ti kloudne odpovedi nedostalo, protoze proste 99% ctenaru lezce solo neleze. Myslim
    Re: stand u sola 01.03.2011 Ok ikdyz si myslim ze kdyz se mi podari hodit takovou drzku pri solu ze roztrhnu cely tlumic tak pro
      Re: stand u sola 01.03.2011 Dam ti jeden velmi uzitocny tip: ak pripustas moznost, ze spadnes, ZOZEN SI SPOLULEZCA. Smrtelne vaz
        Re: stand u sola 01.03.2011 Diky za odpoved k tematu..Ale v hlave to mam natolik srovnane ze vim ze kdo dela solo kvuli nedostat
          Re: stand u sola 01.03.2011 Ahoj. Osobně používám KISU a o trhacím tlumiči pádu jsem ani neuvažoval. Používám nyní lano tloušťky
            Re: stand u sola 02.03.2011 Diky moc..:)
  Re: stand u sola 02.03.2011 Nejradši a nejjednodušší je použít dvojitý půlloďák. ;)
    Re: stand u sola 02.03.2011 Lezl jsem sólo odspodu a udělal jsem tlumič pomocí půlloďáku a obtočení karabiny lanem,nechal jsem s
Ledy 28.02.2011 Ahoj. Byli jste teď někdo v Rakousku na ledech? Nevíte jaký tam jsou podmínky? Rádi bychom tam o víkednu vyrazili (Malta, Pitztal). Díky
  Re: Ledy 06.03.2011 minulej vikend Maltatal v pohode, tendle vikend nevim - bylo teplo uz celkem v nedeli. asi to pujde
Petrohrad 26.02.2011 Ahoj,můžete mi poradit, kde se ted dá lézt v Petrohradu?? Nejlépe která oblast je neslunnější..?
  Re: Petrohrad 26.02.2011 Dneska to hezky svitilo do Josemitu. Par kamenu nahore na Brane (ne uboci). Na Mlynaku bych taky tip
  Re: Petrohrad 26.02.2011 je to jak psano výše, ale košťatko si určitě vem -neztratí se...
  Re: Lumpové! 26.02.2011 Je to hnus! Vyrobí to děti, kterejm za to dají sotva na přežití, a tady se to prodává za možná deset
    Re: Lumpové! 26.02.2011 Aspoň děcka nemají čas lítat po ulici a dělat alotria... Ale vážně. To, že to dělá zrovna Hannah a H
      Re: Lumpové! 26.02.2011 Nesnášim kecy tipu "...je to hrůza, ale stejně s tim nikdo nic nenadělá..."
Udělat
        Re: Lumpové! 26.02.2011 Dobrej tip, hned jdu poslat mejl :)
          Re: Lumpové! 26.02.2011 Hehe, nějaká slepička z "centra péče o zákazníky" ti odpoví, že děkují za podnětný mejl, a
            Re: Lumpové! 26.02.2011 Nemyslím...pokud to udělá dostatečný počet lidí, nějakou odezvu to zanechá...jdu na to!
Fufu
              Re: Lumpové! 28.02.2011 ty děti mají na vybranou - šít nebo nešít. vyplatí se jim šít. asi tak.
                Re: Lumpové! 28.02.2011 Argument vycuranyho zm*da..
                  Re: Lumpové! 28.02.2011 nebo mají umřít hlady? těm dětem nikdo pistoli u hlavy nedrží.
mimochodem, ty firmy,
                    Re: Lumpové! 28.02.2011 Přesně tak. A nejen látky, ale i nitě, zipy, gombíky atd.. Navíc si myslím, že pro šikovné dětské ru
                    Re: Lumpové! 28.02.2011 Poněkud se tady pozapomíná, že ten, kdo je za podmínky dělnic v Číně (i Vietnamu) především zodpověd
                      Re: Lumpové! 28.02.2011 Dávali to najevo a nebylo jim to jedno, ale co z toho? Rok 1956, Maďarsko. Rusko se domluvilo se záp
                        Re: Lumpové! 01.03.2011 Zdálo by se, žes toho názoru, že na rozpadu sovětského bloku nenese Západ v zásadě žádný podíl ... J
                          Re: Lumpové! 01.03.2011 P.S. Jinak fakt, na který zjevně narážíš, že sovětský komunistický režim dostal mezi roky 1920 a 196
                            Re: Lumpové! 01.03.2011 Jo, ta cena byla celkem strašidelná. Jinak na špici byli už 1940. Co bude s Čínou těžko říct, spíš,
                      Re: Lumpové! 01.03.2011 Co do toho, prosim Te, zase motas rezim ve Vietnamu? Indonezie, Filipíny a další to je tvrdý kapital
                        Re: Lumpové! 01.03.2011 Totalitní režim nemusí mát jen komunistickou podobu. Pro Pákistán nebo onu Indonésii platí to samé,
                      Re: Lumpové! 01.03.2011 vono bych to na ty komouše zas až tak neházel, v některých ze zmiňovaných zemí jich zas tak moc není
                        Re: Lumpové! 01.03.2011 A chtěl by ses ho zevnitř aktivně účastnit?
                          Re: Lumpové! 01.03.2011 jestli se ptáš, jestli se mi fakt chce na daních a odvodech živit kromě mých vlastních staroušků i r
                Re: Lumpové! 02.03.2011 Právě že ty děti moc na vybranou nemaj. A ty "zaměstnavatele" toho zneužívají...
                  Re: Lumpové! 02.03.2011 Ještě jednou: Tady nezaměstnávají děti. Slečky z fairtrade pranýřují údajně nelidské podmínky dospěl
                    Re: Lumpové! 02.03.2011 Ano. A odehrává se to v zemi, kde prý když se někdo proti něčemu ozve, tak zmizí ve vězení, údajně v
                      Re: Lumpové! 02.03.2011 Aha. Už chápu, co v Tvé argumentaci nebylo až do teď zřejmé. 1) Slečny z Fairtrade protestují proti
        Re: Lumpové! 26.02.2011 a Husky a spol šijou kde? to si fakt tak blbéé, nebo jen reklama..
          Re: Lumpové! 26.02.2011 Tak tenhle příspěvek jsem nějak nepochopil...
  Re: Lumpové! 26.02.2011 Joo, kdyby rohlíky tak rychle netvrdly, tak se vozí taky z Číny. Čechy byly ve světě textilního prům
    Re: Lumpové! 26.02.2011 jo český textilky zkrachovali, ale kolik si myslíš, že by stála bunda vyrobená tady u nás a kolik li
      Re: Lumpové! 28.02.2011 Danny, situace s děckama je jiná, těm ty boty koupit musíš, protože rostou. Ale s bundou je to jinak
        Re: Lumpové! 28.02.2011 Tilak je jistota. 100% česká značka. K bundě dostaneš lístek "s hrdostí vyrobeno v Čechách"
          Re: Lumpové! 28.02.2011 Ono to v českých textilkách nevypadalo o nic lépe než v asijských. (Byl jsi někdy v textilce aspoň n
            Re: Lumpové! 28.02.2011 to mi napadá, že za pár let pudu do kreminálu, když pošlu háranťata vynýst koš nebo je přinutím vylu
              Re: Lumpové! 28.02.2011 Ale vždyť v té zprávě, ze které vychází novinové články, není nic o dětské práci! Tam makají předevš
                Re: Lumpové! 28.02.2011 no jasně, o dětské práci tam není. ale vono obecně nemusíme chodit tak daleko. stačí zajít na nějako
              Re: Lumpové! 28.02.2011 Ale vždyť v té zprávě, ze které vychází novinové články, není nic o dětské práci! Tam makají předevš
            Re: Lumpové! 28.02.2011 Ano. Ani zdejší KSČ řízený režim se k dělníkům nechoval zrovna slušně, přes své proklamace (a třeba
              Re: Lumpové! 28.02.2011 Hmm, asi to myslíš dobře, ale nejsme na Puntanele...
                Re: Lumpové! 01.03.2011 :) Puntanela je pohádková země z Arabely, žejo? Ale už si nějak nepamatuju, co tam bylo specifického
          Re: Lumpové! 28.02.2011 jo a singrovku poháníte fofrníkem a látky tkáte ze šťastného biokonopí, které vokopáváte motyčkama,
          Re: Lumpové! 28.02.2011 Tilak nešije v ČR kvůli hrdosti, ale protože toho prodá tak málo, tak nenaplní kontejnery a dostane
            Re: Lumpové! 28.02.2011 Tak to máš ale hodně zkreslené představy o tom kolik toho vyprodukuje TILAK :o)))
  Re: Lumpové! 28.02.2011 a co ten monitor na který čumíš,ta myš,klávesnice a vše kolem tebe.bohužel
    Re: Lumpové! 28.02.2011 Jediné co s tím můžeme reálně udělat, je tyto výrobky nekupovat !!!
      Re: Lumpové! 01.03.2011 V tom případě se vysleč a jdi do práce dnes nahý, protože nechápu jak to budeš dělat. Toto je odpově
        Re: Lumpové! 01.03.2011 Ano, ten problém tady je a může být velmi nepříjemný. Tady se ale původně mluvilo o něčem jiném - ne
          Re: Lumpové! 01.03.2011 U nás je taky 8hodinová pracovní doba a dělá se klidně 15 až 16 hodin denně. Kdo nechce, nemusí. V Č
            Re: Lumpové! 01.03.2011 no zase zpomal sekáči. 16 hodin dělat pravidelně, manuálně a dlouhodobě nelze, a to ani na stavbě vl
              Re: Lumpové! 01.03.2011 felčar "pracující" 16 hodin při noční pohotovosti :-)
                Re: Lumpové! 01.03.2011 práce to rozhodně je, to, že si většinou u takový práce pěkně schrupne nemění nic na tom, že by zada
              Re: Lumpové! 01.03.2011 Jasně. Já jen že osmička není zeď, přes kterou vlak nejede ani v Evropě.
              Re: Lumpové! 01.03.2011 12°jedině z Plzně:-) "Working men of all countries, unite!"
            Re: Lumpové! 01.03.2011 Tak jo, Kubo. A teď zkus trochu zjemnit rastr a všimnout si blíž toho "nemusí" a "chc
              Re: Lumpové! 01.03.2011 A co je vlastně ten problém? Nějak se to tady zamlžilo. (Myslím, že zrovna podmínky v práci v textil
                Re: Lumpové! 01.03.2011 Mně se zdá, že to bylo řečeno dost jasně. Totalitní vlády v Asii (jakékoliv barvy, nicméně hlavní po
                  Re: Lumpové! 01.03.2011 Komunistů se nezastávám nikdy a tedy ani v tomto případě. Celá zpráva lehce pomýlených děvčat z Evro
                    Re: Lumpové! 01.03.2011 Tvůj příspěvek je úplně mimo. V Číně a Vietnamu žádný (svobodný) kapitalismus není. Vládne tam komun
                      Re: Lumpové! 01.03.2011 Svatá prostoto... Doporučuji přečíst diskusi od začátku.
                        Re: Lumpové! 01.03.2011 Od začátku jsem ji četl a musím konstatovat, že debatér před tebou popisuje věc výstižně. Pravděpodo
  Re: Lumpové! 01.03.2011 Absolutně nechápu proč se tu všichni otírají o Husky a Hannah, možná jsem něco přehlédl. Pokud zůsta
    Re: Lumpové! 01.03.2011 Je to smutné ale bohužel je to tak.
Někde dělali pokus nepoužívat 24 hodin nic co by bylo ud
      Re: Lumpové! 01.03.2011 Viz výše. Mějte se tu, jdu pracovat :)
  Re: Lumpové! 01.03.2011 1) Z mého pohledu jsou největší lumpové prodejci. Podívejte - vlezu do H-sportu, A-sportu, R-P a jin
  Re: Lumpové! 01.03.2011 ve 127 hodinách řikali, že se čínskou kudlou nedá porádně ukrojit ruka.
    Re: Lumpové! 01.03.2011 Papouši seš muj favorit!
  Re: Lumpové! 01.03.2011 Priatelia diskutujuci, neviem kolko z vas navstivilo podniky v Azii a rozvojovych krajinach. Mam to
    Re: Lumpové! 01.03.2011 jak je vykořisťujeme? že od nich něco kupujeme? Máme přestat kupovat?
      Re: Lumpové! 02.03.2011 Chceš-li mít z přelidněné a nevyspělé země ekonomickou velmoc, musíš levně a hodně vyrábět. Abys moh
Batoh 26.02.2011 Lidi,vidím tady diskusi o batizích. Také potřebuji nový.Máte někdo nějaký nápad?Velikost, tak okolo 80 100 l.Předem všem díky za rady :)H.
  Re: Batoh 26.02.2011 To máš pravdu, těch diskusí na téma batoh tady poslední dobou bylo celkem dost... Zkus plastovej sud
offroad kočárek 26.02.2011 Ahoj. Čekáme rodinu a přemýšlýme jaký kočár. Nevíme jaký typ - aby to šlo složit do auta a nezabralo moc místa, dalo se s tim dojet pod skály, dobře se to přenášelo, dalo se s tim běhat, chodit na procházky nejen po asfaltu, aby se v tom dítě dalo bezpečn
  Re: offroad kočárek 26.02.2011 Inglesina, s nafukovacími koly, s oddelavaci korbou a složíš i do maleho auta, do kocaru bez nafukov
    Re: offroad kočárek 28.02.2011 Na Inglesinu s nafukovacíma kolama (podvozek ergo bike :) nedám jako na offrouda dopustit. Do felici
  Re: offroad kočárek 26.02.2011 z mých zkušeností - hledáš něco, co neexistuje - jestli chceš offroad kočárek, tak potřebuješ velká
    Re: offroad kočárek 26.02.2011 V každým případě trojkolku, protoze pruchodnost ctyrkolky je ve srovnani s trojkolkou v terenu (kame
      Re: offroad kočárek 28.02.2011 Ja si naopak myslim, ze ctyrkolku ano plus nafukovaci kola a odpruzeni. Zrovna v sobotu jsme si to v
  Re: offroad kočárek 28.02.2011 Tahat jakejkoli kočár do skal mi přijde total brutál, i když jsem to občas viděl. My jsme vše s prck
  Re: offroad kočárek 28.02.2011 no záleží jak moc ofrout. na běžnou kamenitou vozovou cestu vyhrává nejobyčejnější čtyřkolka s pevný
      Re: offroad kočárek 02.03.2011 Diky moc vsem za nazory, pocitam ze se budou hodit vice lidem kteri svuj status "nevazany pohod
        Re: offroad kočárek 02.03.2011 Všechny řeši o teréním kočárku jsou pěkné, doporučení jsou platná, ale nikdo neuvažuje zda jsou i pa
          Re: offroad kočárek 02.03.2011 Croozer s dodaným pérováním na bázi gumicuku (bastlí např. velofiala). Projede všechno, vleze se do
            Re: offroad kočárek 02.03.2011 teda já jsem zastáncem charriota a listovejch per. ono základní tajemství je nastvavit správnou tuho
              Re: offroad kočárek 02.03.2011 A ten Charriot se da pouzivat i jako normalne mestskej kocar?
                Re: offroad kočárek 03.03.2011 @Lukas: zdvih gumicuku při jízdě za kolem v terénu nenahradíš. Na asfaltu, za běžkama a pěšky asi st
                  Re: offroad kočárek 03.03.2011 a to zas nesouhlasím, s listama jsem velmi spokojenej (dvojmístnej vozejk), vozím v tom buď dvojčata
SNĚŽNÍK 25.02.2011 Ahoj, mám dotaz, nevíte jaká je situace na Děčínském Sněžníku, jestli je možno tam zítra (sobota) boulderovat, jak je to se sněhem a tak, zda někdo neví?
A pokud bude chtít zítra ráno někdo se mnou vyrazit, tak v poho od rána do oběda, dejte
  Re: SNĚŽNÍK 25.02.2011 Z toho co bylo minulej tejden usuzuju ,že z takovejch 98% to nepůjde...bylo tam hafo sněhu a jelikož
1
...
774
775
776
777
778
779
780
781
782
783
784
785
786
787
788
789
790
791
792
793
...
2263
Výroba posilovací desky Zdar, obrátil jsem se na google s otázkou výroby posilovací desky a po zabité půlce dne poprosím radši o rady tady:) Mám doma obyč malou balknu, ale chtěl bych širší a nechce se mi vyhazovat prachy.. Má někdo zkušenosti - materiál, postup, velikost...? Nebo nějakej dobrej odkaz? A jestli to vůbec neni blbost a nemám radši našetřit prachy a zainvestovat...
Předem díky všem za odpovědi;) pasty 15:00:56 01.03.2011odpovědět
  Re: Výroba posilovací desky Zabitej půlden, to máš při slušné práci tři litry a to by sis mohl koupit desku jakou chceš. Docela dobře poslouží pár různě velkejch lišt a v případě, že chceš mít origoš kousek, běž za truhlářem či dřevomodelářem (teď nevím, kterej z nich by k tomu mohl mít blíž), a nech si do dubové fošny vyfrézovat dírky, lišty, obliny, jak jen je libo. To ale za stovku taky nebude... Willhem 16:13:37 01.03.2011odpovědět
    Re: Výroba posilovací desky tri litry za pulden, to je 120.000,- mesicne. To by me zajimalo, kolik lidi mezi lezci to ma. Pokud teda nejsi felcar a kvuli tehle castce jsi nedavno neodmital poskytovat lekarskou peci
Nicmene k te desce, asi bych se na vyrobu vykaslal, opravdu to za ten cas, kterry vlastni vyroba vezme, nestoji 16:47:16 01.03.2011odpovědět
      Hudy No, jestli jsem Hudy, pak máš 120 táců tak do svačinky. 19:43:04 26.05.2011odpovědět
  Re: Výroba posilovací desky šmarja, vem desku namontuj na ňu lišty různých velikostí (udělej tedy kampus) a máš to... honza 17:27:07 01.03.2011odpovědět
    Re: Výroba posilovací desky Dneska ráno jsem seděl na takovém tom bilém, porcelánovém v té malé místnosti. Něco hnědého ze mě vypadlo a já pak šel pryč. Ale během dne jsem zjistil, že mám úplně zasrané spoďáry, tak jsem pak na půl dne sednul a gůglil co s tím, ale nic. Poradí mi prosím někdo, jak to udělat, abych nemusel každý den prát spoďáry? Na nové nemám a jsem bezradný :-( m. 17:36:10 01.03.2011odpovědět
      Re: Výroba posilovací desky nežer. 18:32:53 01.03.2011odpovědět
      Re: Výroba posilovací desky Moje mladá si hodně pochvaluje www.emimino.cz , říká, že tam o těch malých pokakáncích je uplně všechno, tak to je myslim server pro tebe... Jinak stačí říct mamince, aby v tej sámošce koupila ještě hajzlák...
pasty 18:36:07 01.03.2011odpovědět
      Re: Výroba posilovací desky Moje mladá si hodně pochvaluje www.emimino.cz , říká, že tam o těch malých pokakáncích je uplně všechno, tak to je myslim server pro tebe... Jinak stačí říct mamince, aby v tej sámošce koupila ještě hajzlák...
pasty 18:39:21 01.03.2011odpovědět
    Re: Výroba posilovací desky Honzo drží to? nebo budu každej tejden dotahovat šrouby a měnit popraskaný lišty? jak to udělat tlustý, aby to bylo bytelný? pasty 18:48:49 01.03.2011odpovědět
      Re: Výroba posilovací desky hodil jsem Ti něco na mail. číža 23:09:52 01.03.2011odpovědět
  Re: Výroba posilovací desky no problém nejni vyrobit, ale donutit se na to věšet. jediná věc, která mě kdy donutila shybovat, byl nade dveřma umístěnej vobrázek pohledný slečny s plastickými nárazníky vysoustruženými ze dřeva, jó to se mi to pěkně drželo za vobliny... Lukas B. 19:08:15 01.03.2011odpovědět
  Re: Výroba posilovací desky Hmm, myslel jsem si, ze penize vydelavat umim, ale koukam , ze jsem asi trochu looser, nebo nemam slusnou praci... nesmrtelny blazen 19:09:09 01.03.2011odpovědět
    Re: Výroba posilovací desky Neni kazdy kurenar, pride, za pol hodinu spravi reviziu kotla a 80 eur ma vo vacku. 21:16:35 01.03.2011odpovědět
  Re: Výroba posilovací desky Nejsem nijak manuálně zručný, tudíž takovéto věci se ani nepokouším tvořit. Koupil jsem proto jednu luxusní balknu na aukru i s poštovným 550,-, ze dřeva, lišty, jednoprdy, dvouprdy, maximální spokojenost, za málo peněz velká spousta muziky...před nedávnem tam šly volně zavěšené dřevené panelky, nevím jak se to přesně jmenuje, myslím za 99,-...stačí se popídit:-)
Hodně štěstí...:-) Fufu 09:36:22 02.03.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: