LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ty stromy musí pryč, chci se tu pořádně rozhlídnout.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231265 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7
V 16 - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 fanatic search 202.01.2011
nenarazili ste este niekde na girl thing?ja uz som celkom nedockavy:)

 quarly02.01.2011
Zajímaly by mě vaše zkušenosti s poutkem Clipper u Quarků. Jsem na vážkách, jestli si tohle poutko pořizovat. Na ledech musí být určitě praktické, ale mám obavy do hor - nemůže se nějak samo vycvaknout? Při takovém tom pohybu v horách, kdy cepín pořád pře
 Re: quarly02.01.2011
Na poutka se vykašli, do hor si přivážu cepín smyčkou k sedáku, když by mi náhodou vypadl z ruky, ji
  Re: quarky02.01.2011
no nevim, taky lezu bez poutek, ale jde mi o to brzdeni nejvic. uz se mi stalo, ze se mi cepin vysme
   Re: quarky02.01.2011
Jestli je to to poutko, co myslim, tak v rukavicích, obvzlášť tlustších se s ním stejně nedá manipul
    Re: quarky03.01.2011
Přervat 5ku prusik s cepínem nebude taková prdel, ale minimálně jeden případ je popsán zde na Lezci
   Re: quarky02.01.2011
To putko sa mi zdalo pri lezeni celkom prinosne - prenasa cast zataze na zapastie, takze menej musim
    poutka na quarky03.01.2011
Ahoj, sice to sem úplně nepatří, ale kdyby měl někdo o poutka Clipper zájem, tak se mi 3ks válí doma
  Re: quarly03.01.2011
Moje řeč...
 Re: quarly03.01.2011
V létě jsem si pořídil nové kvarky, poutka prý u nových by neměly být v ceně, já je dostal. Vyhodnot
 Re: quarly03.01.2011
jak v ledech tak v horach josu poutka uplne k nicemu, akorat prekazeji, v ledech navic kvuli nim bur
  Re: quarly03.01.2011
jak to myslíte s tou gumou v plocháči? dik
   Re: quarly03.01.2011
Taky by mě zajímalo..
    Re: quarly03.01.2011
Principielne: proste vemes gumicuk a protahnes ho tim plochacema na obou koncich zauzlujes. To ti te
 Re: quarly03.01.2011
Hele Feu tuhle debatu uz sme párkrát vedli ne, konečně ty poutka zahoď!! všechny rychlovycvakávací s
 Re: quarky03.01.2011
Tohle poutko jsem si dokupovat na jeden Axar a už jej mam docela dlouho a nikdy mě nezradilo, v ruka
  Re: quarky03.01.2011
Hehe
   Re: quarky03.01.2011
Jen doplním, že co se týká nových Quarků ( a i ostatních nových cepínů od Petzlu) budou pravděpodobn
    Re: quarky03.01.2011
Taktez nove Quarky a dily na ne nemaji byt plne kompatibilni se staryma.
    Re: quarky04.01.2011
len doplnim, ze momentalna situacia s novymi Quarkami je preto taka zalostna, lebo komplet vsetok ma
     Re: quarky10.01.2011
No ja teda nevim, ale v evrope urcite k mani jsou.
Uz v lete je meli na kramech v Chamonix, Z
    Re: quarky14.01.2011
Dnes mi přišli Quarky objednané začátkem prosince na Quill-outdoor.cz. Podle paní jich přišlo do rep
     Re: quarky14.01.2011
Mě clipy docela vyhovovaly, beztak musíš cepín dobře zaseknout, když chceš vrtat, ať máš poutka nebo

 bouldermatka - Rock Empire02.01.2011
Prosím vás nemáte zkušenosti s bouldermatkou od RockEmpiru? Je tam nějaký rozdíl od jiných výrobců jako PAD,Ocůn... (v materiálech, tuhosti matrace...).
Díky

 Silvestr v Ádru 10/1102.01.2011
Zdar,
obracím se na všechny, kdo jste slavili v Adru Silvestra a obzvláště na ty, kteří tam hráli na Sloním náměstí na kytary. Pro lepší umělecký zážitek nás všech jsem někomu půjčoval ladičku, která, vzhledem k všeobecnému veselí a alkoholovému op

 Skialpinisti poradte01.01.2011
Zdar, posím o radu ohledně lyží. Mám zacíleno na K2 Wayback, ale nejsem si jistej vhodností rockeru na skialp. Dosud jezdím na klasickych rovných lyžích a s rockerem nemam zkušenosti. Na nějakých testech, co jsem četl u západních sousedů o nich mluvili ja
 Re: Skialpinisti poradte01.01.2011
Tady jsou nějaké testy lyži:
 Re: Skialpinisti poradte01.01.2011
podle testů to vypadá na dobré lyže. Mě by zajímalo, jaké máte zkušenosti s Rockerem. Podle testů a
 Re: Skialpinisti poradte03.01.2011
No mě se právě jedná jak moc je znát limitující faktor rockeru na umrzlém a tvrdém povrchu a v břečc
  Re: Skialpinisti poradte03.01.2011
Přímo s pásy Gecko zkušenost nemám, ale měl jsem jejich molekulární obdobu od Colltexu CT40. Naštěst
  Re: Skialpinisti poradte03.01.2011
Čus, není to sice dlouhodobá zkušenost, na kterou se asi ptáš, ale aspoň něco: mám zkušenost s úplně
   Re: Skialpinisti poradte03.01.2011
Pásy Gecko - positiva: nemusí se používat zadní třmen, stačí, když končí 20 cm od patky lyže, ale mu
 Re: Skialpinisti poradte05.01.2011
Díky všem zarady. zkusim ty wayback a pásy gecko. Snad to nebude špatná volba.
  Re: Skialpinisti poradte05.01.2011
ohledně pásů Gecko(resp.ColltexCT40) jsem ti psal již o pár odpovědí výše. Možná tě zvyklá ještě ten
   Re: Skialpinisti poradte05.01.2011
Každopádně dík za radu. byl to podnět k dalšímu hledání. Gecka by ale měly být bezlepidlové a co něk
    Re: Skialpinisti poradte05.01.2011
jsem se trochu blbě vyjádřil. nejedná se o lepidlo ale jakousi molekulární nanesenou vrstvu (ona ve
 Re: Skialpinisti poradte24.01.2011
Zdar, chci jen poděkovat za rady. Šel jse nakonec do K2 Wayback s rockerem. Musím říct, nelepsi lyze

 Zoban & závody30.12.2010
http://www.ceskatelevize.cz /ivysilani/310297370070017-sport-v-regionech/
 Re: Zoban & závody30.12.2010
Díky za echo, opět jsem to přidal na konec článku. Letos to lezení v televizi docela jede;)

 foto dne30.12.2010
Ahoj,
to foto dne neni z Adru, ale z Prachova a ti dva lezci sedi na vrcholu Capky:-)
Liza
 Re: foto dne30.12.2010
Díky moc, doplnil jsem to.

 Vzhled webových stránek30.12.2010
Chtěl bych se zeptat, zda je nutné, aby šířka hlavního rámce webových stránek Lezce byla pouhých 770 pixelů ? Je to všechno zbytečně namačkáno uprostřed a vpravo vlevo široké modré pruhy. Neuvažujete o tom, že byste udělali šířku dynamickou podle okna pro
 Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
NIKDY!!
kde je ucta k tradicim?
Co na to klasici?
  Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
Hlavně doufám že na klávesnici píšou bez maglajzu!!! :-D
   Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
a mají myš připojenou přes seriový port a monochromatický monitor 640 x 400 pixelů !!!
    Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
No o jednom kompu se sériovou myší vím, a můžu Tě ujistit, že normálně funguje :))
     Re: Vzhled webových stránek31.12.2010
o tom nepochybuju - nedávno jsem jeden takový s win 95 zapnul po x letech a fungoval bez problémů :)
 Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
Sirka stranek je jedna vec a urcite by bodlo to co navrhujes. Mel bych i dalsi vylepseni typu "
  Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
dneska by stacilo kdyby foto dne nebylo veliky jako koberec v obyvaku, taky se mi po prokliknuti fot
   Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
no vidíš- já bych si zase zvětšený foto dne chtěl dát na zeď do obejváku vedle sharmy a gullicha:)
    Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
oh bóóže- uý je tam jiný:( to ze šárky, samozřejmě. miluju divokou přírodu a hladký stěny..
  Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
mě by stačilo ke štěstí aby odkaz fungoval jako odkaz bez toho abych ho musel někam kopírovat a maza
   Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
Mně by stačilo ke štěstí,kdyby do diskuse pod jakýkoliv článek musel být diskutér registrovaný.Množs
    Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
souhlas s registraci... + body za obtiznost cesty, nikoliv za muj pocit (uprava klasifikace) o obtiz
     Re: web a body building30.12.2010
takze body za pocit nekoho jineho, treba nakyho egoistickyho navrtavace cest co si mysli ze klasifi
 Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
Máme téměř připravenou verzi Lezce, kde už je výrazné rozšíření, asi nejvýraznějším vylepšením bude
  Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
Super. Presto bych se primlouval, aby vyse zminena vylepseni (tj rychlejsi zapis do denicku a snadne
  Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
"alespoň 1000 pixelů, které je dnes snad už všude minimum" - všechno, jen tohle prosím NE.
   Re: Vzhled webových stránek31.12.2010
Ne, to si fakt neprohlížím, v takové nouzi jsem ještě nebyl ;) Na PDA mám 320 pixelů, takže to je úp
  Re: Vzhled webových stránek31.12.2010
a rozjet někde betaverzi pro otestování?
   Re: Vzhled webových stránek31.12.2010
Někdo by měl opravit chyby v žebříčku na lezci.cz. Leda že by si někdo psal přelezy z minulýho život
    Re: Vzhled webových stránek01.01.2011
Když jsem si občas zapisoval do deníčku nějaký dávný přelez (do deníčku, žebříčku by se to nedotklo)

 holental29.12.2010
zdar, mate nekdo zkusenosti s lezenim v holentalu ted v zime? zajimalo by me kolik je tam snehu a jestli se daji lezt aspon lehci cesty tak do 5ti uiaa, teploty kolem nuly mi nevadi, spis me zajima stav toho snehu, popripade v jakem stavu je tam ta ferata
 Re: holental02.01.2011
Zdarec, tak z Hoellentalu jsme se včera vratili. Ferrata šla akorát přes sněhovoledová pole se šiknu
 Re: holental02.01.2011
Lezli jsme tam v zimě několikrát v prosinci a lednu,cesty od 5 do 7+.V kolmém a převislém byla skála

 stena29.12.2010
Ahoj . Nema nekdo zkusenosti s MFP / multifinkcni panely / pro vyrobu bouldrovky ? Diky .

1   ...   799   800   801   802   803   804   805   806   807   808   809   810   811   812   813   814   815   816   817   818   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 fanatic search 2
nenarazili ste este niekde na girl thing?ja uz som celkom nedockavy:)
k.21:54:48 02.01.2011
odpovědět 
 Foto dne:

Parný den na Kornu
 Databáze cest:
Všechny cesty (192424)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Blockweg III Bielatal
Nádeník 5 Milovské Perničky
Pivní Cesta VIIa Bělá U Děčína
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Buď v míru kamaráde | Re: paradocs | Ú je | Re: paradocs | Re: Prosím, | Peckoffka | Re: paradocs | Re: Prosím, |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (27)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1160 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1276 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1459 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1427 
 Neřeším to – lezu vše 
 1128 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi