Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English fanatic search 2 02.01.2011 nenarazili ste este niekde na girl thing?ja uz som celkom nedockavy:)
quarly 02.01.2011 Zajímaly by mě vaše zkušenosti s poutkem Clipper u Quarků. Jsem na vážkách, jestli si tohle poutko pořizovat. Na ledech musí být určitě praktické, ale mám obavy do hor - nemůže se nějak samo vycvaknout? Při takovém tom pohybu v horách, kdy cepín pořád pře
  Re: quarly 02.01.2011 Na poutka se vykašli, do hor si přivážu cepín smyčkou k sedáku, když by mi náhodou vypadl z ruky, ji
    Re: quarky 02.01.2011 no nevim, taky lezu bez poutek, ale jde mi o to brzdeni nejvic. uz se mi stalo, ze se mi cepin vysme
      Re: quarky 02.01.2011 Jestli je to to poutko, co myslim, tak v rukavicích, obvzlášť tlustších se s ním stejně nedá manipul
        Re: quarky 03.01.2011 Přervat 5ku prusik s cepínem nebude taková prdel, ale minimálně jeden případ je popsán zde na Lezci
      Re: quarky 02.01.2011 To putko sa mi zdalo pri lezeni celkom prinosne - prenasa cast zataze na zapastie, takze menej musim
        poutka na quarky 03.01.2011 Ahoj, sice to sem úplně nepatří, ale kdyby měl někdo o poutka Clipper zájem, tak se mi 3ks válí doma
    Re: quarly 03.01.2011 Moje řeč...
  Re: quarly 03.01.2011 V létě jsem si pořídil nové kvarky, poutka prý u nových by neměly být v ceně, já je dostal. Vyhodnot
  Re: quarly 03.01.2011 jak v ledech tak v horach josu poutka uplne k nicemu, akorat prekazeji, v ledech navic kvuli nim bur
    Re: quarly 03.01.2011 jak to myslíte s tou gumou v plocháči? dik
      Re: quarly 03.01.2011 Taky by mě zajímalo..
        Re: quarly 03.01.2011 Principielne: proste vemes gumicuk a protahnes ho tim plochacema na obou koncich zauzlujes. To ti te
  Re: quarly 03.01.2011 Hele Feu tuhle debatu uz sme párkrát vedli ne, konečně ty poutka zahoď!! všechny rychlovycvakávací s
  Re: quarky 03.01.2011 Tohle poutko jsem si dokupovat na jeden Axar a už jej mam docela dlouho a nikdy mě nezradilo, v ruka
    Re: quarky 03.01.2011 Hehe
      Re: quarky 03.01.2011 Jen doplním, že co se týká nových Quarků ( a i ostatních nových cepínů od Petzlu) budou pravděpodobn
        Re: quarky 03.01.2011 Taktez nove Quarky a dily na ne nemaji byt plne kompatibilni se staryma.
        Re: quarky 04.01.2011 len doplnim, ze momentalna situacia s novymi Quarkami je preto taka zalostna, lebo komplet vsetok ma
          Re: quarky 10.01.2011 No ja teda nevim, ale v evrope urcite k mani jsou.
Uz v lete je meli na kramech v Chamonix, Z
        Re: quarky 14.01.2011 Dnes mi přišli Quarky objednané začátkem prosince na Quill-outdoor.cz. Podle paní jich přišlo do rep
          Re: quarky 14.01.2011 Mě clipy docela vyhovovaly, beztak musíš cepín dobře zaseknout, když chceš vrtat, ať máš poutka nebo
bouldermatka - Rock Empire 02.01.2011 Prosím vás nemáte zkušenosti s bouldermatkou od RockEmpiru? Je tam nějaký rozdíl od jiných výrobců jako PAD,Ocůn... (v materiálech, tuhosti matrace...).
Díky
Silvestr v Ádru 10/11 02.01.2011 Zdar,
obracím se na všechny, kdo jste slavili v Adru Silvestra a obzvláště na ty, kteří tam hráli na Sloním náměstí na kytary. Pro lepší umělecký zážitek nás všech jsem někomu půjčoval ladičku, která, vzhledem k všeobecnému veselí a alkoholovému op
Skialpinisti poradte 01.01.2011 Zdar, posím o radu ohledně lyží. Mám zacíleno na K2 Wayback, ale nejsem si jistej vhodností rockeru na skialp. Dosud jezdím na klasickych rovných lyžích a s rockerem nemam zkušenosti. Na nějakých testech, co jsem četl u západních sousedů o nich mluvili ja
  Re: Skialpinisti poradte 01.01.2011 Tady jsou nějaké testy lyži:
  Re: Skialpinisti poradte 01.01.2011 podle testů to vypadá na dobré lyže. Mě by zajímalo, jaké máte zkušenosti s Rockerem. Podle testů a
  Re: Skialpinisti poradte 03.01.2011 No mě se právě jedná jak moc je znát limitující faktor rockeru na umrzlém a tvrdém povrchu a v břečc
    Re: Skialpinisti poradte 03.01.2011 Přímo s pásy Gecko zkušenost nemám, ale měl jsem jejich molekulární obdobu od Colltexu CT40. Naštěst
    Re: Skialpinisti poradte 03.01.2011 Čus, není to sice dlouhodobá zkušenost, na kterou se asi ptáš, ale aspoň něco: mám zkušenost s úplně
      Re: Skialpinisti poradte 03.01.2011 Pásy Gecko - positiva: nemusí se používat zadní třmen, stačí, když končí 20 cm od patky lyže, ale mu
  Re: Skialpinisti poradte 05.01.2011 Díky všem zarady. zkusim ty wayback a pásy gecko. Snad to nebude špatná volba.
    Re: Skialpinisti poradte 05.01.2011 ohledně pásů Gecko(resp.ColltexCT40) jsem ti psal již o pár odpovědí výše. Možná tě zvyklá ještě ten
      Re: Skialpinisti poradte 05.01.2011 Každopádně dík za radu. byl to podnět k dalšímu hledání. Gecka by ale měly být bezlepidlové a co něk
        Re: Skialpinisti poradte 05.01.2011 jsem se trochu blbě vyjádřil. nejedná se o lepidlo ale jakousi molekulární nanesenou vrstvu (ona ve
  Re: Skialpinisti poradte 24.01.2011 Zdar, chci jen poděkovat za rady. Šel jse nakonec do K2 Wayback s rockerem. Musím říct, nelepsi lyze
  Re: Zoban & závody 30.12.2010 Díky za echo, opět jsem to přidal na konec článku. Letos to lezení v televizi docela jede;)
foto dne 30.12.2010 Ahoj,
to foto dne neni z Adru, ale z Prachova a ti dva lezci sedi na vrcholu Capky:-)
Liza
  Re: foto dne 30.12.2010 Díky moc, doplnil jsem to.
Vzhled webových stránek 30.12.2010 Chtěl bych se zeptat, zda je nutné, aby šířka hlavního rámce webových stránek Lezce byla pouhých 770 pixelů ? Je to všechno zbytečně namačkáno uprostřed a vpravo vlevo široké modré pruhy. Neuvažujete o tom, že byste udělali šířku dynamickou podle okna pro
  Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 NIKDY!!
kde je ucta k tradicim?
Co na to klasici?
    Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 Hlavně doufám že na klávesnici píšou bez maglajzu!!! :-D
      Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 a mají myš připojenou přes seriový port a monochromatický monitor 640 x 400 pixelů !!!
        Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 No o jednom kompu se sériovou myší vím, a můžu Tě ujistit, že normálně funguje :))
          Re: Vzhled webových stránek 31.12.2010 o tom nepochybuju - nedávno jsem jeden takový s win 95 zapnul po x letech a fungoval bez problémů :)
  Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 Sirka stranek je jedna vec a urcite by bodlo to co navrhujes. Mel bych i dalsi vylepseni typu "
    Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 dneska by stacilo kdyby foto dne nebylo veliky jako koberec v obyvaku, taky se mi po prokliknuti fot
      Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 no vidíš- já bych si zase zvětšený foto dne chtěl dát na zeď do obejváku vedle sharmy a gullicha:)
        Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 oh bóóže- uý je tam jiný:( to ze šárky, samozřejmě. miluju divokou přírodu a hladký stěny..
    Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 mě by stačilo ke štěstí aby odkaz fungoval jako odkaz bez toho abych ho musel někam kopírovat a maza
      Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 Mně by stačilo ke štěstí,kdyby do diskuse pod jakýkoliv článek musel být diskutér registrovaný.Množs
        Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 souhlas s registraci... + body za obtiznost cesty, nikoliv za muj pocit (uprava klasifikace) o obtiz
          Re: web a body building 30.12.2010 takze body za pocit nekoho jineho, treba nakyho egoistickyho navrtavace cest co si mysli ze klasifi
  Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 Máme téměř připravenou verzi Lezce, kde už je výrazné rozšíření, asi nejvýraznějším vylepšením bude
    Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 Super. Presto bych se primlouval, aby vyse zminena vylepseni (tj rychlejsi zapis do denicku a snadne
    Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 "alespoň 1000 pixelů, které je dnes snad už všude minimum" - všechno, jen tohle prosím NE.
      Re: Vzhled webových stránek 31.12.2010 Ne, to si fakt neprohlížím, v takové nouzi jsem ještě nebyl ;) Na PDA mám 320 pixelů, takže to je úp
    Re: Vzhled webových stránek 31.12.2010 a rozjet někde betaverzi pro otestování?
      Re: Vzhled webových stránek 31.12.2010 Někdo by měl opravit chyby v žebříčku na lezci.cz. Leda že by si někdo psal přelezy z minulýho život
        Re: Vzhled webových stránek 01.01.2011 Když jsem si občas zapisoval do deníčku nějaký dávný přelez (do deníčku, žebříčku by se to nedotklo)
holental 29.12.2010 zdar, mate nekdo zkusenosti s lezenim v holentalu ted v zime? zajimalo by me kolik je tam snehu a jestli se daji lezt aspon lehci cesty tak do 5ti uiaa, teploty kolem nuly mi nevadi, spis me zajima stav toho snehu, popripade v jakem stavu je tam ta ferata
  Re: holental 02.01.2011 Zdarec, tak z Hoellentalu jsme se včera vratili. Ferrata šla akorát přes sněhovoledová pole se šiknu
  Re: holental 02.01.2011 Lezli jsme tam v zimě několikrát v prosinci a lednu,cesty od 5 do 7+.V kolmém a převislém byla skála
stena 29.12.2010 Ahoj . Nema nekdo zkusenosti s MFP / multifinkcni panely / pro vyrobu bouldrovky ? Diky .
1
...
799
800
801
802
803
804
805
806
807
808
809
810
811
812
813
814
815
816
817
818
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: