Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English foto dne 4.12.2010 04.12.2010 Zajimavy snimky ruky, co maji ty srouby v ruce drzet? PS: Nevim jestli je moudry, aby autor zverejnoval svoje rodny cislo na internetu...
  Re: foto dne 4.12.2010 04.12.2010 ježišmarjamankote, to se provalilo tajemství! Jinak aktualní téma..
  Re: foto dne 4.12.2010 04.12.2010 rodné číslo nemá dnes prakticky žádnou hodnotu, na webu jich najdeš mrak v databázích firem .... jus
  Re: foto dne 4.12.2010 04.12.2010 Aha, sem si ani nevšim, já se spíš nějak soustředil, na to co tam vlastně ty drátošrouby spojujou. U
jak začít? 02.12.2010 Ahoj! mam dotaz.. prošla jsem zakladnim kurzem lezeni, pak jsem chodila na stenu, ale vypadl me kamarad.. kde se da a s kym v Brne zalozit, pokud chci zacit nejak pravidelne a neco se naucit? jistit umim, ale na prvniho se bojim lozit, dlouho jsem nelezla
  Re: jak začít? 02.12.2010 Začni chodit na nějakou stěnu která se ti líbí nebo jí máš blízko a pozenj tam pár lidí co tam chodí
    Re: jak začít? 03.12.2010 diky za odpoved, povely znam, spis me zajimalo, jestli nekde berou zacatecniky, zkusim to omrknout ;
  Re: jak začít? 02.12.2010 Fajn je určitě začít chodit do nějaké oddílové horoškoly, poznáš spoustu stejně "postižených&qu
  Re: jak začít? 03.12.2010 ASU!
  Re: jak začít? 03.12.2010 Já bych vůbec nezečínal... :-)))
    Re: jak začít? 04.12.2010 jo, taky reseni!
L.
oprava 02.12.2010 Olouvám se - místo reversu mělo být /samozřejmě/Grigri
Garmont Mt. Guide 01.12.2010 Zdravím, měl bych prosbu, nemáte prosím někdo, pokud možno v Brně, ale i jinde, boty Garmont Mt. Guide, velikosti UK 11 nebo UK 11.5 ?? :-) Potřebuji je pouze vyzkoušet, abych na netu neobjednal špatně, dorazil bych kamkoliv. Moc díky, pokud byste někdo b
  Re: spacák Husky Down 02.12.2010 Mám ho už hodně dlouho. Dobrý spacák za dobrou cenu. Jediné co mně vadí je málo hluboká kapuce, jina
    Re: spacák Husky Down 02.12.2010 Dík za odpoveď. No ešte jedna podotázka: Spal si v ňom vonku i v napr.-15?
      Re: spacák Husky Down 02.12.2010 Jo, používal jsem ho celoročně. Teď jsem si na léto koupil menší. Samozřejmě otázka je co je -15°C.
        Re: spacák Husky Down 02.12.2010 Vďaka!
Garmont Mt. Guide 01.12.2010 Zdravím, měl bych prosbu, nemáte prosím někdo, pokud možno v Brně, ale i jinde, boty Garmont Mt. Guide, velikosti UK 11 nebo UK 11.5 ?? :-) Potřebuji je pouze vyzkoušet, abych na netu neobjednal špatně, dorazil bych kamkoliv. Moc díky, pokud byste někdo b
Knížka 01.12.2010 Ahoj, nemáte někdo tip na nějakou knížku jako vánoční dárek pro jedenáctiletýho kluka? Začíná s lezením, tak něco motivačního a zároveň trochu poučnýho pro děcko.
Díky za všechny nápady.
  Re: Knížka 01.12.2010 Bezpečnost a riziko?
Možno sa dá radšej na volejbal.
    Re: Knížka 02.12.2010 Knihy od Joe Simpsona: Setkáni se smrtí a Vábivé ticho. Od Harrera White Spider.
      Re: Knížka 03.12.2010 Hra duchů. Ze života horolezce.
  Re: Knížka 01.12.2010 Letos vyšel "Průvodce lezením" od Computer press (článek připravuju), je to překlad metodi
    Re: Knížka 02.12.2010 Sorry, skleróza, Ó horo se už asi jen tak nesežene.
  Re: Knížka 02.12.2010 Co tak Horolezecká abeceda, jak píše někdo výš - Bezpečnost a riziko 1-3, Bílý pavouk, Cesta do hor,
  Re: Knížka 02.12.2010 Bonatti : Hory meho zivota, jestli teda ma rad hory a prirodu a neni jen sportovni preklizkar.
  Re: Knížka 02.12.2010 7 let v tibetu
  Re: Knížka 02.12.2010 Já bych doporučil knížku "Cesta slávy" od Archera.
  Re: Knížka 03.12.2010 Pro jedenactiletyho je take prima Se(ks)ualni stesti pro muze, ale uz se to spatne shani. :-P
  Re: Knížka 04.12.2010 Neco z antikvariatu. Pokud to ma byt poucne, tak obcas se da najit neco, co se jmenuje "Akce HS
titulky 01.12.2010 Ahoj,nemáte někdo odkaz na české titulky k filmu Alone on the Wall
  Re: titulky 01.12.2010 Pridám sa. Nemáte niekto title na Nanga Parbat?
    Re: titulky 01.12.2010 dá se někde Nanga Parbat stáhnout?
      Re: titulky 01.12.2010 niekde určite, ja to mám ale od známej z HDD.
        Re: titulky 01.12.2010 Nechceš to hodit třeba na uloz.to spousta lidí tady by to rozhodně ocenila. Dík
          Re: titulky 02.12.2010 DVD se nejlíp ocení v obchodě, ale taky bych zatím aspon stáhnul:)
            Re: titulky 02.12.2010 Pracuju na tom
              Re: titulky 02.12.2010 tady to máte:
                Re: titulky 02.12.2010 Paráda... Dík
                Re: titulky 03.12.2010 Díky moc, pěkné film ale dost se tam mluví. Nejaký machr na titulky?
                Re: titulky 03.12.2010 díky. titulky by byly fajn. škoda že to není anglicky, německy bohužel umím jen alles gute :))
                Re: titulky 03.12.2010 diky moc
    Re: titulky 16.01.2011 Neobjevily se mezitím někde ty titulky k Nanga parbat? Díkes
      Re: titulky 18.01.2011 Tady máš origoš German Subtitles s přesnym timingem, stačí jen přeložit do CS
        Re: titulky 30.01.2011 český titulky už jsou taky na uložto.cz
  Re: titulky 02.12.2010 Nanga parbat na ulozto by byl fajn, nikde se mi to nepodarilo sehnat:(
titulky 01.12.2010 Ahoj,nemáte někdo odkaz na české titulky k filmu Alone on the Wall
nehoda na smíchově 01.12.2010 Zdárek,
Při jištění s Grigri už jsem viděl dvákrát nehodu.
Roviště a myslím že to byla cesta hudba
z hor.Borec nad převískem u třetího jištění si odskočil, či spíše odsedl a dopadl na nástupní polici, přetočil se a tvr
  Re: nehoda na smíchově 01.12.2010 V Nemecku je jisteni s GriGri rarita, vetsina lidi jisti kyblikem nebo HMS a na stenach padaji take
    Re: nehoda na smíchově 01.12.2010 Re:Klasicky pripad (videno na vlastni oci): dama jisti kyblikem a obe ruce ma nad jistitkem, tak, ja
      Re: nehoda na smíchově 01.12.2010 Každý ako sa naučí tak nech to používa. U HMS ruka vždy hore, ako hovoríš je to návyk, mám 90kg, ist
        Re: nehoda na smíchově 02.12.2010 Ahoj!
Ahoj! Lezu 30 let a všechny pády/na písku i v horách/jsem zatím bezpečně chytil tak k t
1
...
806
807
808
809
810
811
812
813
814
815
816
817
818
819
820
821
822
823
824
825
...
2263
foto dne 4.12.2010 Zajimavy snimky ruky, co maji ty srouby v ruce drzet? PS: Nevim jestli je moudry, aby autor zverejnoval svoje rodny cislo na internetu... kn 10:11:21 04.12.2010odpovědět
  Re: foto dne 4.12.2010 ježišmarjamankote, to se provalilo tajemství! Jinak aktualní téma.. A. 11:30:25 04.12.2010odpovědět
  Re: foto dne 4.12.2010 rodné číslo nemá dnes prakticky žádnou hodnotu, na webu jich najdeš mrak v databázích firem .... justice, ARES ..... petr 11:33:14 04.12.2010odpovědět
  Re: foto dne 4.12.2010 Aha, sem si ani nevšim, já se spíš nějak soustředil, na to co tam vlastně ty drátošrouby spojujou. Už je to smazáno. jirkas 11:37:55 04.12.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: