LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ježíš von si zpívá? Tak to bude zase tlama jako kráva!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
30.Vrzba 10313
31.Klofáč 10272
32.Lachman 10260
Bouldry:
30.Mikulec 9625
31.Urubčík 9575
32.Obal 9553
Hory:
15.Dörfl 3442
16. 3376
17.Abt 3287

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230803 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Budou vánoce..30.11.2010
..asi. Baušeho dnes někdo vydražil skoro za 15 stovek (objevuje se tak jednou ročně k prodeji) a vobyčejnej pískovcovej průvodec 1. díl dokonce za 600 - ten je k mání každej měsíc tak za 100-300 Kč. Vypadá to že blázni ještě nevymřeli:)
 Re: Budou vánoce..01.12.2010
Bauseho jsem videl letos potreti. To mne spise dojalo to Defile skalnich vezi za 2025,-...
To

 Bouldermatka30.11.2010
Ahoj,
nevíte zda nějaký výrobce vyrábí bouldermatky z nylonu - omyvatelného materiálu, který za mokra nebo ve sněhu nepropustí ?

Stačí pak jen utřít suchým hadrem a můžete na ní klidně spát.
Ty současné PES materiály akorát na
 Re: Bouldermatka01.12.2010
Onen nylon je ve sněhu dost vražedný, zvláště pak ve svahu... Však to poznáš sám :-).

 nehoda na Smichove30.11.2010
Ahoj, nevite, co se vcera stalo na Smichove za nehodu?
 Re: nehoda na Smichove30.11.2010
meli bysme?
  Re: nehoda na Smichove30.11.2010
Tak už je to venku, no co. Trochu jsem se posral. Toto tak smrdělo?
 Re: nehoda na Smichove30.11.2010
zacatecnici jistili bez dostatecne instruktaze a kontroly na grigri. doufejme ze ho na klajde hned z
  Re: nehoda na Smichove30.11.2010
jj, grigri je zjevne nebezpecne... zakazat!
   Re: nehoda na Smichove30.11.2010
nebezpečne neni grigri ale lidi co s tim neumi zachazet, zvlaste pokud jisti poprve!!! v zivote..
  Re: nehoda na Smichove30.11.2010
jj, grigri je zjevne nebezpecne... zakazat!
   Re: nehoda na Smichove30.11.2010
jednoznačně si za to může lezec, sand ho z toho "vyléčejí"
    Re: nehoda na Smichove30.11.2010
Tak týpkovi přeju brzké uzdravení. Lituju tu holku protože za nic nemůže!To co se děje občas na stěn
     Re: nehoda na Smichove30.11.2010
Takhle to dopadá, když partička outdóristů v kostkovanejch teplákách honí adrenalin. Ať se brzo uzdr
 Re: nehoda na Smichove30.11.2010
zlobastream to řeší
  Re: nehoda na Smichove30.11.2010
diky za info, pry tam vcera byla ponura nalada... njn
   Re: nehoda na Smichove30.11.2010
a jakou náladu bys asi čekal?!?
   Re: nehoda na Smichove30.11.2010
a kolik bylo mrtvejch?

 Adam Ondra na ČT430.11.2010
Jedním z hostů byl A.Ondra a krátka ukázka z filmu progression.

http://www.ceskatelevize.cz/ ivysilani/210471297600009-minuty-
 Re: Adam Ondra na ČT430.11.2010
... a navíc nám už Adam dospěl. Má už 19 let.
 Re: Adam Ondra na ČT430.11.2010
Pěknej počin. V tom Papíčulovi to vypadá, že Adam necvakal minimálně poslední čtyři expresky.
  Re: Adam Ondra na ČT430.11.2010
protože tam některé z nich chyběly... :)
  Re: Adam Ondra na ČT430.11.2010
protože tam některé z nich chyběly... :)
 Re: Adam Ondra na ČT430.11.2010
Pan redaktor neměl absolutně tušení-ty otázky na které se ptal,to byla hrůza.
  Re: Adam Ondra na ČT430.11.2010
...a prekladateľ sa tiež ukázal ako "profík".

 džop29.11.2010
Inzeráty typu " Nenechte kalamitu na posledním míste" bych zpoplatnil. Takový tu nemá , dle mého, co dělat! Prodat bundu, koupit lezačky, seznámit se, nabídnout spolujízdu a pod. ano! Toto mi tu vadí.
Ale třeba jen mě...
 Re: džop30.11.2010
)))))))))))))))))))) klid
 Re: džop30.11.2010
ja bych zas zpoplatnil zverejnovani fotek jako dnesni foto dne, kdo se na to ma po ranu v nizine kou

 nevím29.11.2010
Ahoj, na nohách (konkrétně na vnější straně palce a malíčku) se mi udělali svědivé, červené, až skoro zarudlé "nárůstky", nebo jak to mám nazvat.. Z lezeček a ani z lyžáků to myslím není, přišlo to tak nějak se zimou.. Nemáte pro mě někdo radu j
 Re: nevím29.11.2010
Zkus si zajít na kožní oddělení.
 Re: nevím30.11.2010
Jo kámo, tak to bude plíseň. Má asi tak 150 podob. Od šupinatých puchýřků po červené tečky. Začni to
  Re: nevím30.11.2010
Tak to je super.... Díky...

  28.11.2010
Odpovi?

 diamir28.11.2010
Cau:) 1. vyjizdko-vychazka na skialpech za mnou ale s nemilym prekvapenim. Zlomil jsem patku na vazani (diamir titanal II) mate nekdo s tim to zkusenosti, kde sehnat novy kus, jestli to vubec jde jinak nez z lezce.cz z inzerce?Nebo je lepsi ten krap cely
 Re: diamir29.11.2010
Je lepší to vyhodit, protože u tohoto vázání praskaly i nosníky. Kup si nové vázání a ne 15 let star
  Re: diamir29.11.2010
Já bych doporučila všem milovníkům lyžování, aby využili levný skipas u nás v Čechách! zapakatel.cz/
  Re: diamir08.12.2010
Ja myslim, ze nosniky praskaly na diamir titanal I. Jinak nahradni dily prodavaj na
 Poláků se nebojím.......28.11.2010
Co škodí Labáku ?
1. Sanační firmy ( největší zásah , není o čem diskutovat )
2. Bioflora- pískovec pod stromy a mechem doslova hnije.
3. Klasici- drátěný kartáč ( vyčištěných chytů je všude víc než dost )
4. Pitomci co nepřeme
 Re: Poláků se nebojím.......28.11.2010
nechápu,my všichni taky někde cestujem,chodime na záchod a ty svoje hromadky si nevozíme sebou domu.
 Re: Poláků se nebojím.......28.11.2010
skaly tady byli dřív než lidi, budou tady aji po lidech...takže se nebojím, že by si příroda neporad
 Re: Poláků se nebojím.......29.11.2010
Proč jako dávat rovnítko mezi klasiky a drátěný kartáč? Ve zdejších diskusích jako jeden z nejsilněj
 Re: Poláků se nebojím.......01.12.2010
Nechápu bod 1)...pod levým břehem prostě JE mezinárodní železniční koridor, který JE ohrožovaný NĚKT

 České himalájské dobrodružství27.11.2010
zdarec všem horalům, sháním ve filmové podobě České himalájské dobrodružství. Nemáte ho náhodou někdo? Případně samozřejmě i jiné filmy s horolozeckou tématikou podobné Pádu do ticha, Nordwandu atd. Díkes a Hore Zdar

1   ...   807   808   809   810   811   812   813   814   815   816   817   818   819   820   821   822   823   824   825   826   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Budou vánoce..
..asi. Baušeho dnes někdo vydražil skoro za 15 stovek (objevuje se tak jednou ročně k prodeji) a vobyčejnej pískovcovej průvodec 1. díl dokonce za 600 - ten je k mání každej měsíc tak za 100-300 Kč. Vypadá to že blázni ještě nevymřeli:)
 martan22:48:22 30.11.2010
odpovědět 
 Re: Budou vánoce..
Bauseho jsem videl letos potreti. To mne spise dojalo to Defile skalnich vezi za 2025,-...
To uz si pak clovek nic nekoupi...
michal22:39:07 01.12.2010
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192340)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Averno 7b+ Aixorta
Schön löchelig 8- Frankenjura
Levoboček VIIIa Věžák
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (55)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1148 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1262 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi