Dvě holčiny,patřící zřejmě do okruhu Lenky Trnkové -Černé,které v sobotu 26.6.zapoměly pod Cosa Nostrou v Labáku cinch a karábku se můžou o nalezené jistítko přihlásit u Raďouse.Čus!
ahoj.nevite nekdo prosim,jaka je aktualni situace s cestovnim pojistenim na slovensko?je nutne se na bezny prechod nizkych tater pojistovat,nebo je to pro bezne zakroky jiz smluvne podchyceno mezi sk a cr(v roce 2007 myslim bylo)?diky
Jedu v červenci na Bezengi. Slyšel jsem, že v okolí tábora je nějaké sportovní skalní lezení. Přijde mi to ideální na restday. Nikde jsem ale o tom nic nenašel. Máte někdo nějakého průvodce nebo odkaz na web? Díky moc
Ahoj chystám se na koupeni stanu,potřebuju velký a lehký,rozmýšlím se mezi hannah compact 3 a husky bright 4,máte někdo s nimi zkušenost? Hannah má 2950g ale šířku jen 185 a jednu předsín a ten od husky má 210cm šířku a 2 předsíně. Váží ale 3500g fa
Zdar, planuji lezt hokejku o prazdninach, nevite jak je odjistena? Cetl jsem, ze by tam meli byt nejake nove nyty, ale jak moc toho tam je, to nevim. Muzete doporucit, jaky matros se tam bude hodit. V tatrach uz jsem lezl, spis mi jde o to at netahnu zbyt
Ahoj chtěl jsem se vás zeptat jaká obtížnost cest se používa na Mistrovství republiky na obtížnost např. kvalifikace , semifinále a finále moc mě to zajímá.
Dvě holčiny,patřící zřejmě do okruhu Lenky Trnkové -Černé,které v sobotu 26.6.zapoměly pod Cosa Nostrou v Labáku cinch a karábku se můžou o nalezené jistítko přihlásit u Raďouse.Čus!
Ahoj Raďousi nechaly jej tam Hanka a Blondýna. Pokouším se ti volat ale nejsi na příjmu. Ve čtvrtek jedu do PHY tak bych si ho vyzvednul pokud to pujde budu zkoušet se ti dovolat. Ahoj Honza
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.