LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ty stromy musí pryč, chci se tu pořádně rozhlídnout.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
30.Vrzba 10313
31.Klofáč 10272
32.Lachman 10260
Bouldry:
30.Oliva 9609
31.Urubčík 9575
32.Obal 9553
Hory:
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142
20.Nešvera 3129

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230969 cest
Nové přelezy:
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Ztracený cinch28.06.2010
Dvě holčiny,patřící zřejmě do okruhu Lenky Trnkové -Černé,které v sobotu 26.6.zapoměly pod Cosa Nostrou v Labáku cinch a karábku se můžou o nalezené jistítko přihlásit u Raďouse.Čus!
 Re: Ztracený cinch29.06.2010
Ahoj Raďousi nechaly jej tam Hanka a Blondýna. Pokouším se ti volat ale nejsi na příjmu. Ve čtvrtek

 film tatry28.06.2010
zdarec neznáte nekdo nejaky film o lezeni v tatrach nebo o historii? stary, novy, dobovy, jakykoli...a pripadne kde jej sehnat. diky
 Re: film tatry28.06.2010
História Tatier (2008,SK)

rapid:
rapidshare.com/files/401385441/ HisoriTatr.p

 pojisteni slovensko28.06.2010
ahoj.nevite nekdo prosim,jaka je aktualni situace s cestovnim pojistenim na slovensko?je nutne se na bezny prechod nizkych tater pojistovat,nebo je to pro bezne zakroky jiz smluvne podchyceno mezi sk a cr(v roce 2007 myslim bylo)?diky
 Re: pojisteni slovensko28.06.2010
čsob za dvacet/den nebo vrtule za 400 000.co řešiš
 Re: pojisteni slovensko28.06.2010
Zákroky Horské služby si platí každý sám (i Slováci). Tedy: pojistit!!!!

 dezinfekce vody - msr miox28.06.2010
Ahoj,

máte někdo zkušenosti s MSR Miox na dezinfekci vody pro použití při cestování a lezení? Aktuálně se mi jedná o cestu do indie. Díky za radu.
 Re: dezinfekce vody - msr miox28.06.2010
Caute,

vseobecne mechanicke cistice jsou na prd - nedokazi jit na uroven viru, ochran
 Re: dezinfekce vody - msr miox28.06.2010
Já měl v Indii přípravek na bázi stříbra - Sanosil - a naprostá spokojenost. Bez chuti a bez zápachu
  Re: dezinfekce vody - msr miox28.06.2010
Jo, taky znam, super vecicka, ale mnohem drazsi - ono tedy mezi nami, ted se v lekarne prodava Koloi
 Re: dezinfekce vody - msr miox28.06.2010
Čau, překopírovávám sem mou krátkou seminárku, kterou jsem na toto téma stvořil ještě za dob mých st

 Bezengi28.06.2010
Jedu v červenci na Bezengi. Slyšel jsem, že v okolí tábora je nějaké sportovní skalní lezení. Přijde mi to ideální na restday. Nikde jsem ale o tom nic nenašel. Máte někdo nějakého průvodce nebo odkaz na web? Díky moc
 Re: Bezengi28.06.2010
Něco o Bezengi vydal Michal Kleslo (spíš asi pohoří), takové ty černé sešity a mají to třeba v Kiwi,
 Re: Bezengi29.06.2010
Skalky sou kousek pod táborem, na týhle fotce na ně čumíš
 stan26.06.2010
Ahoj chystám se na koupeni stanu,potřebuju velký a lehký,rozmýšlím se mezi hannah compact 3 a  husky bright 4,máte někdo s nimi zkušenost? Hannah má 2950g ale šířku jen 185 a jednu předsín a ten od husky má 210cm šířku a 2 předsíně. Váží ale 3500g fa
 Re: stan26.06.2010
Ze zkušenosti doporučuju dva vchody a větší apsidy.
 Re: stan26.06.2010
185 na šířku je dost málo, zálěží na postavě, ale pro čtyři chlapy to je utrpení... Stan je vždycky
 Re: stan27.06.2010
Jasná volba. Na hory 2 stany pro 2x2 lidí. Do kempu sekundová Quechua +III nebo XXL IIII.
  Re: stan27.06.2010
Já osobně bych si stan od Hannahu (a od Husky už vůbec) nekoupil! Větší stan přece neni problém rozd
   Re: stan27.06.2010
Ahoj,proč ne stan od husky,špatná zkušenost?Já hledal na netu co se dá koupit v podobné velikosti a
    Re: stan27.06.2010
No, to je právě ono. Husky dělá stany za vpodstatě nejnižší cenu. A to se ještě podívaej, kolik peně
    Re: stan27.06.2010
Husky bych uz taky nebral... mam teda nizsi radu nez extrem, ale stan protika, praskaji tyce, zkratk
 Re: stan27.06.2010
Na hannah si dej pozor. Mam hannah target s a absolutni zklamani. Poprve protekaly svy, pri reklamac
  Re: stan27.06.2010
Ahoj máme stan husky falcon z extrémní řady a naprostá spokojenost.
   Re: stan28.06.2010
Mam Husky Flame 2, taky z extr. rady, a nemuzu rict krivyho slova ...

 hokejka24.06.2010
Zdar, planuji lezt hokejku o prazdninach, nevite jak je odjistena? Cetl jsem, ze by tam meli byt nejake nove nyty, ale jak moc toho tam je, to nevim. Muzete doporucit, jaky matros se tam bude hodit. V tatrach uz jsem lezl, spis mi jde o to at netahnu zbyt
 Re: hokejka24.06.2010
zkus tyhle kluky
 Re: hokejka24.06.2010
Tak asi záleží co lezeš a jak svým lezením hokejku převyšuješ. Lézt se to dá i jen s presama. Jestli
  Re: hokejka24.06.2010
Zdravim, taky se na ni chystam, myslel jsem ze jsou borhaky jen na standech, ale asi teda ne. Muzete
   Re: hokejka25.06.2010
S tím, co tam je, se cesta dá zajistit výborně. Jinak se blbě jistí traverz na polici pod křížem dop
    Re: hokejka25.06.2010
Opravdu strašně záleží na tom, jak lezeš. Třeba v první délce není nic, až štand. Pokud lezeš přímo
     Re: hokejka25.06.2010
Daleko bezpečnější přístup je od Téryho chaty Jordánkou, případně z Lomnického sedla nebo z Lomnické
      Re: hokejka25.06.2010
Soudě podle položené otázky se jedná o lezce bez valné zkušeností v Tatrách. Dlouhé odlezy, změna po
       Re: hokejka25.06.2010
Nevim na ktereho tazatele narazis, ale Dan jasne pise ze v Tatrach lezl. Ja sice ne, ale oni na svet
       Re: hokejka25.06.2010
Koukam, zes byl v Rusku a i vsude jinde dvakrat. Lenina jsi taky videl?
        Re: hokejka25.06.2010
No dobre, kluci, chapu, ze ne vsichni lidi chtej pomoct. Jestli mate jeste neco, co se netyka diskus
         Re: hokejka26.06.2010
Krásná klasická cesta - dojištěná na štandech borháky a cca.3 ks v jednot.délkách - lezitelná do 2
         Re: hokejka26.06.2010
Z toho co pises (ze by si jako hokejku lez po vlastnim a pri nejhorsim by jsi cvakl ty borhaky co ta
          Re: hokejka27.06.2010
klasická - to znamená - pár skob po přelezcích , 2 - 3 frendy a sada čoků - alespon pro mou generaci
         Re: hokejka26.06.2010
Zdar Dane, ja to lez jeste pred prejistenim a co si vzpominam tak jsem zalozil asi tri vklinence v p
 Re: hokejka28.06.2010
Neshledávám na tom nic špatného, když se zde někdo zeptá na info o cestě jako Dejv. Naopak mě připad
  Re: hokejka28.06.2010
Pardon. Zaměnil jsem Dana za Dejva..

 stěna v Hranicích24.06.2010
Dotaz: Nevíte o nějaké stěně v Hranicích, která by byla otevřena přes prázdniny? Dík
 Re: stěna v Hranicích24.06.2010
V BSS Clubu Drahotuše mají malou stěnu myslím za 30Kč/hod.


 Lezení u Hranic n. Mor. Černotín Hluzov24.06.2010
Ahoj, na webu ČHS Skalní oblasti ČR jsem k lezecké oblasti Černotín/Hluzov udělal "fotoprůvodce".
http://skaly.horosvaz.cz/ska
 Re: Lezení u Hranic n. Mor. Černotín Hluzov24.06.2010
Well done(= musím se tam zase někdy brzy kouknout. Černotín má sice nic moc prostředí, ale lezení je

 Obtížnost cest23.06.2010
Ahoj chtěl jsem se vás zeptat jaká obtížnost cest se používa na Mistrovství republiky na obtížnost např. kvalifikace , semifinále a finále moc mě to zajímá.

Předem děkuju za odpověď :)

1   ...   864   865   866   867   868   869   870   871   872   873   874   875   876   877   878   879   880   881   882   883   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Ztracený cinch
Dvě holčiny,patřící zřejmě do okruhu Lenky Trnkové -Černé,které v sobotu 26.6.zapoměly pod Cosa Nostrou v Labáku cinch a karábku se můžou o nalezené jistítko přihlásit u Raďouse.Čus!
Emil11:35:13 28.06.2010
odpovědět 
 Re: Ztracený cinch
Ahoj Raďousi nechaly jej tam Hanka a Blondýna. Pokouším se ti volat ale nejsi na příjmu. Ve čtvrtek jedu do PHY tak bych si ho vyzvednul pokud to pujde budu zkoušet se ti dovolat. Ahoj Honza
honza14:20:29 29.06.2010
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192360)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Charmoz - Grépon traverse 5c Mont Blanc
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (45)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1151 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1266 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1455 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1420 
 Neřeším to – lezu vše 
 1117 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi