LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Spára, to je jeden velkej chyt. Dole do ní vrazíš ruce a na vršku je vytáhneš.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Boulder Bar - Praha 7
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 hokejka24.06.2010
Zdar, planuji lezt hokejku o prazdninach, nevite jak je odjistena? Cetl jsem, ze by tam meli byt nejake nove nyty, ale jak moc toho tam je, to nevim. Muzete doporucit, jaky matros se tam bude hodit. V tatrach uz jsem lezl, spis mi jde o to at netahnu zbyt
 Re: hokejka24.06.2010
zkus tyhle kluky
 Re: hokejka24.06.2010
Tak asi záleží co lezeš a jak svým lezením hokejku převyšuješ. Lézt se to dá i jen s presama. Jestli
  Re: hokejka24.06.2010
Zdravim, taky se na ni chystam, myslel jsem ze jsou borhaky jen na standech, ale asi teda ne. Muzete
   Re: hokejka25.06.2010
S tím, co tam je, se cesta dá zajistit výborně. Jinak se blbě jistí traverz na polici pod křížem dop
    Re: hokejka25.06.2010
Opravdu strašně záleží na tom, jak lezeš. Třeba v první délce není nic, až štand. Pokud lezeš přímo
     Re: hokejka25.06.2010
Daleko bezpečnější přístup je od Téryho chaty Jordánkou, případně z Lomnického sedla nebo z Lomnické
      Re: hokejka25.06.2010
Soudě podle položené otázky se jedná o lezce bez valné zkušeností v Tatrách. Dlouhé odlezy, změna po
       Re: hokejka25.06.2010
Nevim na ktereho tazatele narazis, ale Dan jasne pise ze v Tatrach lezl. Ja sice ne, ale oni na svet
       Re: hokejka25.06.2010
Koukam, zes byl v Rusku a i vsude jinde dvakrat. Lenina jsi taky videl?
        Re: hokejka25.06.2010
No dobre, kluci, chapu, ze ne vsichni lidi chtej pomoct. Jestli mate jeste neco, co se netyka diskus
         Re: hokejka26.06.2010
Krásná klasická cesta - dojištěná na štandech borháky a cca.3 ks v jednot.délkách - lezitelná do 2
         Re: hokejka26.06.2010
Z toho co pises (ze by si jako hokejku lez po vlastnim a pri nejhorsim by jsi cvakl ty borhaky co ta
          Re: hokejka27.06.2010
klasická - to znamená - pár skob po přelezcích , 2 - 3 frendy a sada čoků - alespon pro mou generaci
         Re: hokejka26.06.2010
Zdar Dane, ja to lez jeste pred prejistenim a co si vzpominam tak jsem zalozil asi tri vklinence v p
 Re: hokejka28.06.2010
Neshledávám na tom nic špatného, když se zde někdo zeptá na info o cestě jako Dejv. Naopak mě připad
  Re: hokejka28.06.2010
Pardon. Zaměnil jsem Dana za Dejva..

 stěna v Hranicích24.06.2010
Dotaz: Nevíte o nějaké stěně v Hranicích, která by byla otevřena přes prázdniny? Dík
 Re: stěna v Hranicích24.06.2010
V BSS Clubu Drahotuše mají malou stěnu myslím za 30Kč/hod.


 Lezení u Hranic n. Mor. Černotín Hluzov24.06.2010
Ahoj, na webu ČHS Skalní oblasti ČR jsem k lezecké oblasti Černotín/Hluzov udělal "fotoprůvodce".
http://skaly.horosvaz.cz/ska
 Re: Lezení u Hranic n. Mor. Černotín Hluzov24.06.2010
Well done(= musím se tam zase někdy brzy kouknout. Černotín má sice nic moc prostředí, ale lezení je

 Obtížnost cest23.06.2010
Ahoj chtěl jsem se vás zeptat jaká obtížnost cest se používa na Mistrovství republiky na obtížnost např. kvalifikace , semifinále a finále moc mě to zajímá.

Předem děkuju za odpověď :)

 Značkovač lana - Rope marker23.06.2010
Ahoj, pokud někdo uvažuje o jakémkoliv čmárání po laně, tak si k tomu nemusíte kupovat třeba drahý Tendon Rope marker (vyrábí pro Lanex Centropen), ale stačí obyčejný Centropen Textile marker 2739. Dnes jsem si volal do Centropenu a náplně jsou identické
 Re: Značkovač lana - Rope marker23.06.2010
ja znackujem nozom a nemam problem.
  Re: Značkovač lana - Rope marker23.06.2010
Good for you(-:
 Re: Značkovač lana - Rope marker23.06.2010
Dobrej tip, dík
 Re: Značkovač lana - Rope marker23.06.2010
tedy jestli je to fakt, tak je to celkem mazec ... 8,50 Kč za Centropen versus 95,- Kč za Tendon ...
 Re: Značkovač lana - Rope marker23.06.2010
Jestli to tak opravdu je, tak je to fajn informace. Diky :)
 Re: Značkovač lana - Rope marker23.06.2010
Jestli to tak opravdu je, tak je to fajn informace. Diky :)
  Re: Značkovač lana - Rope marker23.06.2010
Já jsem značil všechna lana Centropenem Permanent 2846, je to na tom druhej rok a pohoda, fakt teda
   Re: Značkovač lana - Rope marker24.06.2010
a co na to Tendon?? ;-)
   Re: Značkovač lana - Rope marker24.06.2010
Na to jestli se lana daji značit i klasickou "permanentkou" jsem se neptal. Snazil jsem se
    Re: Značkovač lana - Rope marker24.06.2010
já si myslim že nikdo nikam nevolal...a navíc řeknou někomu jo máme stejny složení a jak jste přišel
     Re: Značkovač lana - Rope marker24.06.2010
??? Co blbneš?? Copak Adam mluvil o tom, že zná nějaké složení něčeho? Jen se dozvěděl, že Rope Mark
      Re: Značkovač lana - Rope marker24.06.2010
pokud je to opravdu tak jak říkáš, tak se omlouvám
       Re: Značkovač lana - Rope marker29.01.2019
Tak snad umis cist, ne? :)
    Re: Značkovač lana - Rope marker25.06.2010
ale taky to mohla říct osoba ktera nemá ani ponětí o nebezpečnosti použití nesprávných barev/látek n
     Re: Značkovač lana - Rope marker29.01.2019
Tak fajn pro Tendon, ze je pro tebe ten potisk s jejich logem tak dulezitej a cenej.
 Re: Značkovač lana - Rope marker24.06.2010
To je dobré zjištění, ale obojí je nahovno. Na slunku to po půl roce vybledne a není tam nic vidět.
  Re: Značkovač lana - Rope marker24.06.2010
To je pravda. Musí se to obnovovat, ale aspon si pri tom muzes treba zkontrolovat lano. A za ty pra
   Re: Značkovač lana - Rope marker24.06.2010
No za ty prachy je lepší kupovat lana s označeným středem :o)
 Re: Značkovač lana - Rope marker24.06.2010
Já bych se trochu bál, aby třeba časem složení fixy nezměnili, to centropen nezaručí.
A nedáv
  Re: Značkovač lana - Rope marker24.06.2010
Tak přesně tuhle vychytávku vlastníme, a je to fakt krása, máš jedno lano a dva vzorečky:-)) Je to p
   Re: Značkovač lana - Rope marker24.06.2010
Zapomněla bych... je to Beal a je to lehce dražší.
    Re: Značkovač lana - Rope marker24.06.2010
Ahoj tohle dělá i Tendon, konkrétně u lana 9.8mm ale třeba to mají i jiné a já jsem si všiml jen u t
     Za peníze v Praze dům29.01.2019
upletieš policu lana, zastavíš stroj, poprehadzuješ cievky s vláknami a dopletieš druhú polovicu
  Re: Značkovač lana - Rope marker24.06.2010
Měl jsem lano s odlišně upletenýma půlkama, ale střed jsem musel značit, protože se blbě hledá..Čern
   Re: Značkovač lana - Rope marker25.06.2010
Bicolour je fajn, ale jakmile jednou lano řízneš, tak už nemáš stejné půlky.
Mimochodem dělá
    Re: Značkovač lana - Rope marker26.06.2010
stačí počkat až dozrají borůvky:)
 Re: Značkovač lana - Rope marker15.12.2016
15.12.2016
Zdar všichni, vznesl jsem tento týden mailem dotaz na Tendon/Lanex ohledně jejich
  Re: Značkovač lana - Rope marker29.01.2019
Ahoj,
bohužel jsem na toto téma narazil pozdě, každopádně situace se má takto: na starém zkrá
   Re: Značkovač lana - Rope marker29.01.2019
Tejpkou
   Re: Značkovač lana - Rope marker30.01.2019
borůvky
 Re: Značkovač lana - Rope marker29.01.2019
s týmt máš problém ???
 Bouldermatka23.06.2010
Ahoj, neví někdo kde by se v Pardubicích nebo okolí dala pujčit Bouldermatka... chtěl bych zkusit něco jinyho než klasický lezení a nechce se mi rovnou kupovat, protože nevim jestli mě to chytne. Díky za odpověď.

 Prabos nebo Asola23.06.2010
ahoj mam dotaz rozhoduji se pro koupi bot a nevím zda značku Prabos či Asola. Máte někdo nějaké zkušenosti.
 Re: Prabos nebo Asola23.06.2010
Ahoj, já měl asi 4 roky Prabos Tundra a nemůžu si vynachválit, kvalitní kožená bota, GTX, vibram. Co

 Zlin-nova stena23.06.2010
Ahoj, nevite nekdo, kdy se ma konecne zacit stavet ta nova stena ve Zline, ktera se uz delsi dobu planuje?

 Rudolf Kauschka23.06.2010
Ve výčtu našich lezeckých průvodců mi z hledáčku vypadl Kauschka, o kterém se sice tu a tam objeví zmínky, ale nakonec jsem na něj zapoměl. Wandern und klettern, většinou uváděno z roku 1924 a někde i 1923. Měl by někdo fotografii toho díla + nějaké ty zá
 Re: Rudolf Kauschka23.06.2010
Komplet byl pár let na nějakých německých stránkách, ale bohužel jsem si to nestáhnul a už to tam ne
 Re: Rudolf Kauschka27.06.2010
Nj. pred casem mi ho nabizel jeden chlap ke koupi. Jen za nej chel prilis mnoho. Na webu je par clan
 Re: Rudolf Kauschka13.07.2010
Datum vydání lze možná ověřit z nějakých tištěných pramenů. V knize je pouze datum předmluvy Oktober
 Re: Rudolf Kauschka13.07.2010
Maj ji urcite v knihovne v Liberci. Sice jen prezencne, ale lepsi nez dratem do voka....
  Re: Rudolf Kauschka13.07.2010
Je to k dispozici samozřejmě i v Národní knihovně v Praze.
   Re: Rudolf Kauschka14.07.2010
Prezenčně tam jednoduše není napsáno kdy to vyšlo:)
Ale třeba to bude v Kittlerově knize o Ka
    Re: Rudolf Kauschka14.07.2010
Marťane, ono v samotné knížce možná datum vydání není uvedeno - u záznamu v katalogu Lb knihovny je

 velikost spacáku22.06.2010
Ahoj!
chci si koupit spacak Jurek, duty vlakno Primalof One (jaro-podzim, hlavne Alpy, Pyreneje..Evropa, doufam brzy znovu i dál, počítám s vlhkostí-déšt, vlhký vzduch atd.Proto dutý vlákno spíš než peří).
Zvazuji Winter PL1 a Trek PL1
 Re: velikost spacáku23.06.2010
Ahoj, jestli ho chceš mít jen jako třísezóní, tak by ti mohl stačit dvouvrstvej. Ale zálezá i na tom
  Re: velikost spacáku23.06.2010
Diiky moc, jasne, to je prave to dilema. Dneska jsem vyrazila v kratkym tricku, ale jsem v Anglii ha
   Re: velikost spacáku23.06.2010
Co nějakej spacák od PRIMy? S těma by se (myslím si) nechalo domluvit na nějakej "custom"
 Re: velikost spacáku23.06.2010
Spacáky od Jurka, resp. to vlákno Primalof One neznám, takže si troufnu zodpovědět jen jednu otázku
  Re: velikost spacáku23.06.2010
Ahoj a diiky! Máte pravdu. Jurek mensi neusije, o tolik vetsi spacak kupovat je blbost, ten mensi je
  Re: velikost spacáku23.06.2010
Ahoj a diiky! Máte pravdu. Jurek mensi neusije, o tolik vetsi spacak kupovat je blbost, ten mensi je
  Re: velikost spacáku24.06.2010
potvrzuju, condor usije bez problemu zvětšený/zmenšený spacák...zkušenost je čerstvá, cca 2-3 měsíce

1   ...   865   866   867   868   869   870   871   872   873   874   875   876   877   878   879   880   881   882   883   884   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 hokejka
Zdar, planuji lezt hokejku o prazdninach, nevite jak je odjistena? Cetl jsem, ze by tam meli byt nejake nove nyty, ale jak moc toho tam je, to nevim. Muzete doporucit, jaky matros se tam bude hodit. V tatrach uz jsem lezl, spis mi jde o to at netahnu zbytecne ctverku frienda a sadu abalaku, ktere stejne nepouziju. Dik za tipy
Dan22:15:20 24.06.2010
odpovědět 
 Re: hokejka
zkus tyhle kluky http://www.lezec.cz/ clanek.php?key=8093 (odstran mezeru)
bretacr22:29:30 24.06.2010
odpovědět 
 Re: hokejka
Tak asi záleží co lezeš a jak svým lezením hokejku převyšuješ. Lézt se to dá i jen s presama. Jestli je pro tebe třeba 7 uiaa max, tak jedna sada frendů (12345)+sada čoků by se ti hodit mohla. Nejtěžší flek je vyskobovaný tak snad po metru. V druhém nejtěžším fleku, v rajbasu pod křížem za 5+, je borhák. Právě v onom kříži by se ti nějaký ten frendík snad i šiknul a taky i v té poslední délce za 5 nahoře pod trychtýřem. Štandy vyborhákované. Doporučuju dobře nastudovat topo a fotografie cesty! Už hodně mých kámošů v tom docela solidně kufrovalo!
kuba novák22:43:30 24.06.2010
odpovědět 
  Re: hokejka
Zdravim, taky se na ni chystam, myslel jsem ze jsou borhaky jen na standech, ale asi teda ne. Muzete nekdo rici jak je cesta zajistitelna, kdyz clovek pujde jen po vlastnim jisteni? Byly by tam hodne dlouhy useky bez moznosti zajisteni? diky moc
Danny23:10:36 24.06.2010
odpovědět 
   Re: hokejka
S tím, co tam je, se cesta dá zajistit výborně. Jinak se blbě jistí traverz na polici pod křížem doprava a pak nazpátek doleva pod hokejku. Tam by hrozily dlouhé pády do pendlu. není to tam ale extrémně náročné lezení. Jinak je to v pohodě pomocí jedné sady vklíněnců (i velké!).
Kuba Turek00:12:49 25.06.2010
odpovědět 
    Re: hokejka
Opravdu strašně záleží na tom, jak lezeš. Třeba v první délce není nic, až štand. Pokud lezeš přímo do kříže variantou (komínem), taky tam nic nenajdeš. V kříži jeden borhák. V převisu hokejku tuším 3 skoby, v klíčové délce 2-3 skoby a borhák, v poslední délce 2-3 staré rakoviny. Sada vklíněnců nebo friendů (podle toho s čím líp umíš) se rozhodně hodí). Za to orientace podle www.tatry.nfo.sk je absolutně bezproblémová. Pozor na Teryho kuloár, i v pozdnim létě tam bývá sníh. Jinak o víkendu fronty, doporučuju lézt přes týden!!!!!!
m.07:52:35 25.06.2010
odpovědět 
     Re: hokejka
Daleko bezpečnější přístup je od Téryho chaty Jordánkou, případně z Lomnického sedla nebo z Lomnického štítu podél feráty do sedla Lomnické věžičky. V Téryho kuloáru zahynul pod kamennou lavinou například Zachoval, který před tím vylezl prvovýstup Hokejkou.
Kuba Turek15:48:47 25.06.2010
odpovědět 
      Re: hokejka
Soudě podle položené otázky se jedná o lezce bez valné zkušeností v Tatrách. Dlouhé odlezy, změna počasí, vyčerpání, žízeň, zdevastované tělo, které se najedou nehne ani v trojce, reálná možnost pádu kamení, rajbáky po zeleném, šedém, černém mechu, lokry, lokry, lokry, rezavé symbolické skoby, vybledlé napálené smyce, zmatek v průvodci i v hlavě, velmi komplikované slanění, studený mokrý bivak, mobil a helikooptéra, úhrada nákladů a ostuda. jednoznačně NEDOPORUČUJI. Zeptej se příště jinak.
Luděk
Luděk17:57:06 25.06.2010
odpovědět 
       Re: hokejka
Nevim na ktereho tazatele narazis, ale Dan jasne pise ze v Tatrach lezl. Ja sice ne, ale oni na svete nejsou jen Tatry, ze? Co se tyce TRADu, ne kazda skala je charakterove stejne dobre zajistitelna. Petkovych useku se nebojim a kdybych se teda kord necitil, tak vzdycky muzu cvaknout ty borhaky, o kterych pisou ti, kteri jsou tak hodni a odpovi na otazky v diskuzi :) Rad se necham poucit, takze jak se ma clovek spravne zeptat? D
Danny19:01:48 25.06.2010
odpovědět 
       Re: hokejka
Koukam, zes byl v Rusku a i vsude jinde dvakrat. Lenina jsi taky videl?
Radek J.21:29:52 25.06.2010
odpovědět 
        Re: hokejka
No dobre, kluci, chapu, ze ne vsichni lidi chtej pomoct. Jestli mate jeste neco, co se netyka diskuse, napiste mi na mail a muzem si to vyrikat. Nebo uvedte svuj. Howgh
Danny22:38:20 25.06.2010
odpovědět 
         Re: hokejka
Krásná klasická cesta - dojištěná na štandech borháky a cca.3 ks v jednot.délkách - lezitelná do 2 hodin - nástup lepší s vrcholu nebo přes sedlo , jordánka je horší a horší.
Dejv07:11:27 26.06.2010
odpovědět 
         Re: hokejka
Z toho co pises (ze by si jako hokejku lez po vlastnim a pri nejhorsim by jsi cvakl ty borhaky co tam jsou a ze si v tatrach jeste nelez) se zda ze s horami moc zkusenost nemas. A o tom to je. Jestli lezes v horach tak 7-8ujaja, vem si do hokejky 8 presek, dva nejoblibenejsi frendy, dva coky, naky smyce a myslitycku do kapsy. A kdyz nebudes rano spat az do obeda jeste stihnes odpo treba obrovsky kut na Kezmarak.
Jestli lezes v horach kolem 5 (tzn na skalach treba 7), vem si sadu frendu, sadu coku, jsi-li zvykli treba i skobky, smyce, teply obleceni a zdarak.
L11:28:59 26.06.2010
odpovědět 
          Re: hokejka
klasická - to znamená - pár skob po přelezcích , 2 - 3 frendy a sada čoků - alespon pro mou generaci.
A proč jen obr.kout ? Co třeba jak to dal Radek L. a Lukin - jižní plotna kežmaru klas.8- , vidlový hreben, pšeničikov - Z lomnice - a to vše za jen krásný den v tatrách.
Dejv22:13:42 27.06.2010
odpovědět 
         Re: hokejka
Zdar Dane, ja to lez jeste pred prejistenim a co si vzpominam tak jsem zalozil asi tri vklinence v prvnich lehkych dylkach a pak jsem to odlezl cely na skobach co tam zustaly na predchudcich. Rozhodne nepotrebujes nich specialniho, kdyz si vezmes jednu sadu vklinencu a friendu tak toho mas dost. Obtiznostne je to rozhodne o dost lehci nez co jsi lezl na vlastnim tady v Irsku a co si vzpominam tak i skala byla pevna. Akorat si dej bacha na pocasi.

Mej se a ozvi se nekdy,
Hurzy
Hurzy21:35:41 26.06.2010
odpovědět 
 Re: hokejka
Neshledávám na tom nic špatného, když se zde někdo zeptá na info o cestě jako Dejv. Naopak mě připadne toto zbírání informací o terénu který neznám zodpovědné. Dejve. Tak ať se v té Hokejce zadaří. Je to krásná cesta. Určitě stojí za to si ji vylézt.
kuba novák10:28:28 28.06.2010
odpovědět 
  Re: hokejka
Pardon. Zaměnil jsem Dana za Dejva..
kuba novák10:29:17 28.06.2010
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1281 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1462 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi