Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 44.Hyžný 10069 45.Winter 10054 46.Lukášek 10044 Bouldry: 44.Zítková 9200 45.Ježek 9200 46.Meier 9175 Hory: 26.Magič 2438 27.Relovsky 2422 28.Trkal 2410
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Zranění na Petráči 05.04.2010 V sobotu pro někoho na Petráč letěl vrtulník, prý nějaký vážný pád, nevíte o tom někdo něco bližšího?
  Re: Zranění na Petráči 05.04.2010 To byl zasévač podhoubí. Totálně na sračky.
    Re: Zranění na Petráči 06.04.2010 co že? :D
Feraty 05.04.2010 Ahoj, nevíte jestli už se dá jít na feraty na Traunstein, nebo Grosepriel? Díky za info :-)
  Re: Feraty 05.04.2010 Ahoj, loni byly problémy se sněhem na ferratě na Priel ještě v 2. půlce května. Letos je v té oblast
  Re: Feraty 05.04.2010 Kámoška teď psala, že tam trochu sněžilo. V druhé půli května tam bývá vždycky ještě pořád dost sněh
Zelezo v letadle 05.04.2010 Ahoj, mel jste nekdo problem s prepravou expresek, friendu a vklinencu v kabinovem zavazadle? To znamena to nahoru sebou do letadla. Velke zavazadlo dolu bych si nejradsi vubec nebral.
S lanem predpokladam by problem byt nemel.
  Re: Zelezo v letadle 05.04.2010 Na železo v kabinovém zavazadle zapomeň, nedovolí ti na palubu si vzít ani lano. Možná by prošly lez
    Re: Zelezo v letadle 05.04.2010 Nejde to asi nejak zobecnit. Asi zalezi na spolecnosti ci konkretnich lidech. V zavazadle do letadle
      Re: Zelezo v letadle 05.04.2010 Taky myslím že to nejde zobecnit. Letěli jsme na Kanáry s RyanAir a taky jsme neměli vůbec zavazadlo
  Re: Zelezo v letadle 05.04.2010 Letěl jsem z Barcelony cca před měsicem, a na přepážce se jim nelibily karabiny a reverzo (presa jse
    Re: Zelezo v letadle 06.04.2010 Z cech vetsinou bez problemu, obracene uz problem byl (Kos - Praha, Málaga - Praha). V Málaze jsme z
  Re: Zelezo v letadle 06.04.2010 Pokazde bez problemu. V podminkach se pise jen o ostrych predmetech. GriGri byla dokonce kvuli vaze
    Re: Zelezo v letadle 06.04.2010 V Paříži mi nedovolili do letadla vzít karabinu s osmou, v Římě naopak byly bez problémů karabiny i
    Re: Zelezo v letadle 06.04.2010 Mezi dost tupý předměty se dá zařadit lano, se kterým mě nepustili přes rám do letadla (Drážďany), p
      Re: Zelezo v letadle 06.04.2010 Diky za rady. Docela casto se to resi v tom Ryanairu, kde je jen 15kg batoh a clovek pak leccos uvaz
        Re: Zelezo v letadle 06.04.2010 ale muzes si priplatit za nadvahu a nechat to ve velkem baglu. Specialne u Ryanairu urcite ano.
  Re: Zelezo v letadle 07.04.2010 Z ČR jsem nemel problem. Ale ze Spana se na me osocil z kontroly kvuli lanu. Mel jsem tam jen lano,
    Re: Zelezo v letadle 09.04.2010 Na Ruzyni mi před 2 týdny nevzali do kabiny expresky, i když na check-inu říkali, že to nebude probl
  Re: Zelezo v letadle 10.04.2010 Obecne nejsou casti lezeckeho matrose (lano, expresky, vklinece, friendy) zahrnuty v kategorii "
    Re: Zelezo v letadle 10.04.2010 Asi securitakovi doma chybela kava, nebo si chtel uvarit zelene curry na cerstvem kokos. mleku... :-
  Re: Zelezo v letadle 13.08.2010 cerstva a neprijemna skusenost,
lano, prusiky, a karabiny nepresli na CDG v Parizi.
pr
    Re: Zelezo v letadle 13.08.2010 Blbý je, že proti tomuhle výroku se špatně argumentuje. Zatím mne to sice nenapadlo /nebyl důvod ;-)
Ortel( Českolipsko) 04.04.2010 Zdar, nevíte někdo co vede na Ortelu jak je ta věž tak pod ní ne tu plotnu. Jsou tam vynýtovaný dvě celkem lehký cesty. Nevíte někdo co to je?
      Re: Ortel( Českolipsko) 05.04.2010 Zkus napsat přímo Mikimu
strateny canon D450 04.04.2010 3.4. som medzi chopkom a deresmi stratil digitalnu zrkadlovku canon D450 v priliehavom ciernom puzdre
na karte su fotky z dvoch dni lyzovacky na Chopku a prvozjazdu Meteorologickeho zlabu mojej priatelky
za vratenie sa poctivemu kolegovi alp
Rozštípenka 03.04.2010 Ahoj. Nevíte jestli se už dá lézt na Rozštípené skále na Vysočině. Bývá to tam dlouho mokrý..Díky
  Re: Rozštípenka 04.04.2010 byl jsem tam v uterý a samozřejmě to mokrý bylo ale zalezli jsme si. do převisu docela teče. ale tře
    Re: Rozštípenka 04.04.2010 Díky.
escate 02.04.2010 Ahoj nemate nekdo skusenosti z bundou Mountain Hardwear Escape Jacket. Hore zdar Franta
křest 02.04.2010 cau, nevíte někdo o nějakém lezeckém křtu (něco jako maj vodáci). Kámoš jede zítra poprvé na skalky tak bychom ho rádi pokřtili :) Dík za tipy Spidy
  Re: křest 02.04.2010 Jo. Vytáhni mu nějakou těžkou cestu (nejlépe převislou) a nechej ho tam viset tak dlouho dokud ji ně
    Re: křest 02.04.2010 nechat ho proletět....nejlip z prvního konce ale bezpečně!
      Re: křest 02.04.2010 Kdysi byl u nás dobrý zvyk tvz. "pivník". Prostě nováček cvakl istruktorovi či staršímu le
        Re: křest 03.04.2010 ja som kupoval flasu fernetu :)
          Re: křest 04.04.2010 Holt lepší oddíl a uznalejší nováčci. Ale ty játra.
1
...
894
895
896
897
898
899
900
901
902
903
904
905
906
907
908
909
910
911
912
913
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: