Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 30.Vrzba 10313 31.Klofáč 10272 32.Lachman 10260 Bouldry: 30.Oliva 9609 31.Urubčík 9575 32.Obal 9553 Hory: 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142 20.Nešvera 3129
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Lezení v Turecku 7.-17.2. 17.01.2010 Ahoj, nebudete někdo 7.-17.2. v Turecku v Geyikbayiri nebo jinde v Antalyi? Jedu tam se svou mamkou, sice leze, ale málo, tak bych nejradši našla někoho, ke komu bych se na tři až čtyři dny přidala. Lezu tak 6b až 6c. A ještě dotaz na ty, kdo tam už byli
Ytong 15.01.2010 Ahoj, nemáte někdo zkušenost s vrtáním do nenosného překladu Ytong (na nenosnou příčkou,tloušťka 125mm) ?
Chci si tam navrtat lištu, ale nejsem si jistej jesli se mi nerozpadne...a jesli mě pak unese. Díky
  Re: Ytong 15.01.2010 vyřezat drážku, dát tam dlouhej roxor a zaštukovat, moc to řešíš, je to max jedno vodpoledne
    Re: Ytong 15.01.2010 a ten roxor po celé délce překladu? a do jaký hloubky přibližně? a nad něj pak navrtám šrouby na liš
  Re: Ytong 16.01.2010 Cokoliv v ytongu tě neunese. Dyť do toho nemusíš ani vrtat, díru uděláš normálně šroubovákem. Každop
    Re: Ytong 16.01.2010 řešil jsem podobnej problém. nakonec jsem tam našrouboval kus OSB desky na 8 hmoždinek. hmoždinky sp
    Re: Ytong 16.01.2010 Do ytongu vrtat a věšet těžká břemena lze.Vrtačku bez příklepu( příklep ti díru zbytečně zvětší a m
      Re: Ytong 16.01.2010 vubec bych se nebal..montoval sem listu do 100 ytongu..dal sem tam dve 80 fischerky hmozdiny a drzi:
        Re: Ytong 16.01.2010 Já bych do toho klíďo vrtal. Místo hmoždinek bych použil jen závitovou tyč na chemickou kotvu a nemů
          Re: Ytong 17.01.2010 Chemie moc nefunguje - Ytong má malou vnitřní pevnost - já dával tzv.Turbošrouby- pouze se šroubují
            Re: Ytong 17.01.2010 Navrhuju maxipodložky z druhé strany
              Re: Ytong 19.01.2010 Anebo napsat přímo do Fischera....oni ti poradí...napiš co chceš kam přidělat a oni ti poradí jak hm
  Re: pro naše slacklineisty :) 14.01.2010 a tam se asi má hledat: skoky na laně
(Michi Aschaber & Reinhard Kleindl)
Jak se j
    Re: pro naše slacklineisty :) 15.01.2010 asi myslis double flip...takova machrovinka :)
      Re: pro naše slacklineisty :) 15.01.2010 kde se da najit jak se kterre mahrovinky menujou
Malá Fatra 14.01.2010 Nevíte někdo jak to vypadá se sněhem na hřebenu Malé Fatry. Dá se zalyžovat?
Ledy u Kralovan 14.01.2010 Nebyl náhodou někdo ted v lomu u Kralovan na ledech?? Rady bych tam zajel, jek to tam vypadá?
  Re: Ledy u Kralovan 14.01.2010 úplne super podmienky, boli sme včera a všetko je vytečené, ako nebolo za posledné roky. prídite!
    Re: Ledy u Kralovan 14.01.2010 Nie je to len blbý vtip? Bolo dosť teplo (napr. Brankovský vodopád je v súčasnosti neleziteľný). Ide
      Re: Ledy u Kralovan 14.01.2010 Ja myslim, že to stoji za prd.
    Re: Ledy u Kralovan 14.01.2010 Nie je to len blbý vtip? Bolo dosť teplo (napr. Brankovský vodopád je v súčasnosti neleziteľný). Ide
    Re: Ledy u Kralovan 14.01.2010 Nie je to len blbý vtip? Bolo dosť teplo (napr. Brankovský vodopád je v súčasnosti neleziteľný). Ide
    Re: Ledy u Kralovan 14.01.2010 Nie je to len blbý vtip? Bolo dosť teplo (napr. Brankovský vodopád je v súčasnosti neleziteľný). Ide
  Re: Ledy u Kralovan 14.01.2010 Zdar. Byli jsme tam v nedeli. Ledy nic moc. Asi nejmin co jsem tam v lednu za posledni tri roky vide
chyty 14.01.2010 Ahoj asi hloupý dotaz , ale najdu na lezec.cz nekde lezecké chyty ke koupi??? díky moc
  Re: chyty 14.01.2010 myslím, že jednině v inzerci...
    Re: chyty 14.01.2010 v sekci odkazy
      Re: chyty 15.01.2010 díky za info ;)
www.skialpsprint.cz 13.01.2010 Ahoj a HORE ZDAR v roce 2010!
zveme všechny příznivce skialpinismu a sněhu na příští víkend k nám na Bouřňák na trochu netradiční závod – ww
  Re: skial pasy bez lepidla 13.01.2010 Na širokáče to ber-je to ně dělané, pokud to máš na závodní úzké skialp-běžky jdi od toho, nebude to
    Re: skial pasy bez lepidla 14.01.2010 Proč myslíš že to na užších lyžích nebude držet? Beru že to má menší plochu na "přilepení"
  Re: skial pasy bez lepidla 14.01.2010 Mam je teprve chvilicku (od rijna), cca 10 lehcich tur (jsem zacatecnik), zatim bez problemu, drzi d
SP v Brně 13.01.2010 Ahoj,
chtěl sem se zeptat, kdo byl hlavním oraganizátorem SP v Brně a kdo figuroval v organizačním týmu?
Díky ;)
  Re: SP v Brně 13.01.2010 anonymové a je to tady v článcích;)
ledy u nas 13.01.2010 byl nekdo minulou sobotu nebo nedeli v oldrichove ? uz toho tam musi byt halda, zdravi asketa
  Re: ledy u nas 13.01.2010 Totálně rozmlácená halda. Překvapivě...
    Re: ledy u nas 13.01.2010 Takže zase zkurvený pražáci všechno zničili, kurva lezte si v Praze
      Re: ledy u nas 13.01.2010 No, já tam ještě nebyl, tak tam o víkendu zajedu, rozmlátim to tam a ještě vám tam naseru... Halt js
    Re: ledy u nas 13.01.2010 tak nevím co se tam dělo v neděli, ale v sobotu dopoledne jsme tam byli 4, a vůbec to nebylo tak zlý
  Re: ledy u nas 13.01.2010 Ahoj, byl sem se tam podívat ted v neděli,bylo tam toho málo,akorát na rozbití z hornim jištěním.Nes
1
...
933
934
935
936
937
938
939
940
941
942
943
944
945
946
947
948
949
950
951
952
...
2263
Lezení v Turecku 7.-17.2. Ahoj, nebudete někdo 7.-17.2. v Turecku v Geyikbayiri nebo jinde v Antalyi? Jedu tam se svou mamkou, sice leze, ale málo, tak bych nejradši našla někoho, ke komu bych se na tři až čtyři dny přidala. Lezu tak 6b až 6c. A ještě dotaz na ty, kdo tam už byli - nějaké nové akutální info o kempech či o čemkoli jiném? Nemáte někdo na půjčení průvodce? A jak se ten jazykolomný název vlastně čte? Díky. Bára Šimanovská 12:02:19 17.01.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: