Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
30.Vrzba 10313
31.Klofáč 10272
32.Lachman 10260
Bouldry:
30.Oliva 9609
31.Urubčík 9575
32.Obal 9553
Hory:
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142
20.Nešvera 3129

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230969 cest
Nové přelezy:
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+

Stěny
HO Lokomotiva Beroun - Beroun 2
Sportcentrum Evropská - Stěna FTVS UK - Praha 6
SQUASHPARK Cibulka - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany
HUDYsport - Jihlava
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Jedete do LONDYNA, BRITANIE?24.10.2020
Potreboval bych poradit jak dopravit vanocni stromecek z CR do Londyna. Zda nekdo nezna nejakeho levneho a spolehliveho dopravce. Ci zda nekdo nejede z CR do Londyna a mohl by ho vzit sebou. Treba na strechu auta. Platim £50. Dobry prachy navic,
 Jedete do LONDYNA, BRITANIE?24.10.2020
P.S. Platim padesat Liber.
  Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?24.10.2020
A když z něho bude sněžit tak ho zahoďte a rychle pryč!
   Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?24.10.2020
Myslim to vazne. V Britistanu nemaji tak krasne borovicky jako v CR, s korenovym balem. (A jsou zde
    Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?24.10.2020
Vanocni stromek z CR do UK? S korenovym balem? Na strese auta? Za L50? Jirko, ty kluku usata...
     Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?25.10.2020
Asi podnikatelský záměr :-D...
 Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?25.10.2020
Si musíš dělat prdel!! :)
  Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?25.10.2020
Proc?
 Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?25.10.2020
At uz to lidstvo na tu koronu vyzdecha....
  Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?25.10.2020
Vanocni stromecky se bezne prepravuji na strese auta. A i kola. Dokonce na stojato. Lide berou autos
   Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?25.10.2020
Jen tady trolíš. Je mi tě líto, mít takovou dementní zábavu.
Pokud to ale myslíš vážně, tak m
    Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?25.10.2020
Jses to TY kdo tady troli. A jeste jses drzej, urazis, siriz nenavist a jeste navic zneuzivas pojem
     Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?25.10.2020
Na webu o lezení hledáš někoho, kdo ti odveze Vánoční stromeček cca 1400 km daleko? Prosím tě, ať ti
      Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?25.10.2020
Je tu rubrika: "zajezd", "oblasti". Lide tu bezne hledaji lidi, kteri jedou do z
       Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?25.10.2020
Nic
        Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?25.10.2020
Jen by me zajimalo, proc tu jeden trollni primitiv nadava a urazi Jirku, ktery zde rozjel zajimave t
         Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?25.10.2020
Vskutku zajímavé téma na pokec
          Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?25.10.2020
:)))
         Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?25.10.2020
To není nenávist. Naopak. Pokud mu doktor píše špatnou medikaci, tak je to pro jeho dobro, aby ho na
          Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?26.10.2020
Porad trollujes a urazis Jirku? Nemuzes citit jiny nazor? Hmmm, jses to prave ty, co nebere prasky o
           Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?26.10.2020
V Britistane jsou stromecky strasne predrazene a nemaji tu tak nadherne borovicky jako v CR. Spousta
            Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?26.10.2020
Neškrtal bych úplně tu úpravu medikace... Borovička je řídká. Stříbrný smrk je mnohem hustší, vejde
             Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?27.10.2020
Nebuďte na něj hnusný. To přece není nic nenormálního chtít po někom odvést kus stromu přes 1/2 Evro
              Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?28.10.2020
Hezka borovicka v UK s KORENY? S korenovym balem ci v kvetinaci? Alespon 2 metry vysoka?

               Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?28.10.2020
*** ...od 200 Liber a vyse plus cca 100 Liber za doruceni...

P.S> Smrcky maji krat
                Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?28.10.2020
a nejde to objednat u nějakého úplně normálního velkého online zahradnictví a poslat nějakou úplně s
                 Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?31.10.2020
Kontaktoval jsem asi vsechny prodejce v UK a v CR. Venoval jsem tomu asi dva mesice. Asi 100 emailu.
                  Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?31.10.2020
Nejak zdejsi software nenavidi znak Libry. Tak to vypisi slovy:

Kontaktoval jsem asi
                   Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?31.10.2020
Chlape, tak jde vidět, ze to myslíš vážně. Dej vědět jak to dopadlo, začíná to být docela napínavý.
                   Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?31.10.2020
:D
                   Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?31.10.2020
A už tady neotravuj
                   Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?31.10.2020
Právě jsi možná právě objevil díru na trhu v UK. Přivez si ji sám. Jeď velkou dodávkou, přivez jic
                    Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?01.11.2020
Vzhledem k rostoucí muslimské populaci a jejich známému vztahu ke křesťanským svatkům, to z dlouhodo
            Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?01.11.2020
Hele to označení britistán, to se normálně používá? To je zvukomalebně ještě daleko horší než Česko.
             Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?01.11.2020
Mordor

 Anketa BMI23.10.2020
By mě zajímalo, kolik lidí zadalo nepravdivý údaj o svém BMI. Dnes 111 lidí s BMI pod 18. To je třeba 65kg při výšce 191cm, 55kg na 175cm...
 Re: Anketa BMI23.10.2020
Mě bz naopak zajímalo, jestli ti s BMI větším než 28 (dnes 71 macků) by nechtěli zvážit dělat jinou
  Re: Anketa BMI23.10.2020
protože je ten vzorec pitomý a funguje jen na středně vysoké jedince (nedělíme třetí, ale druhou moc
   Re: Anketa BMI23.10.2020
aha, opravuji se (blbě jsem si pamatoval definici opičího indexu): zohledněná obtížnost = obtížnost
  Re: Anketa BMI23.10.2020
A proč? Já mám necelých 90kg a cca 175cm, lezu na skalách 8/8+ na stěně i 9 (občas i technické 9+).

 Vícedélky20.10.2020
Pro zajímavost, kde v ČR najdeme nejdelší vícedélky?
 Re: Vícedélky20.10.2020
v Macoše, na Bořni, v Ádru.
 Re: Vícedélky20.10.2020
Velká Hřebenovka na Zlatníku.
 Re: Vícedélky20.10.2020
Mařenka, Bílá skála
 Re: Vícedélky20.10.2020
Pálava
 Re: Vícedélky20.10.2020
i Jizerky
  Re: Vícedélky21.10.2020
jo, zahradní stráň. styl lezení není nepodobný hölentalu - délka lezení, pár kroků pěšky rovně či ši
 Re: Vícedélky21.10.2020
Labsky dul - Krakonosova hlava 150 m
Boren - Severni pilir 100 m
Boren - Severni prost
  Re: Vícedélky21.10.2020
boha, komu by se to chcalo do takých výšin
   Re: Vícedélky21.10.2020
Čobole, zůstaň chcát doma ;-)
    Re: Vícedélky21.10.2020
jj. zůstanu. jak vidím ty závratné výšiny: 70-150m tak hrůzou šedivím.
  Re: Vícedélky21.10.2020
Uctivě děkuji
  Re: Vícedélky21.10.2020
Boren - Vychodni hrana 80 m?
Adrspach - Starosta a Starostova 70-90 m
Teplice - Martin
   Re: Vícedélky21.10.2020
Ty pilíře se asi běžně nelezou ...
    Re: Vícedélky21.10.2020
Isto sa to nelezie kazdy den, ale vzhladom na historiu Horskej sluzby nepochybujem, ze na vycvik mal
  Re: Vícedélky21.10.2020
Ještě bych doplnil:

Trojkové až čtyřkové hřebeny v Divké Šárce - Černé věže, Tři bari
  Re: Vícedélky21.10.2020
Kozí vrch je zakázanej - rezervace
   Re: Vícedélky21.10.2020
Onen Obří traverz ve Svatém Janu také.
    Re: Vícedélky21.10.2020
jakož i krkonošské žulové stráně a stěny nejsou moc legální, a lezou-li se, tak zpravidla v listopad
     Re: Vícedélky21.10.2020
Ten pilier som videl a nechce sa mi verit, ze je dlhsi ako 400 m. Ale hlavne, Eva sa pytala "kd
      Re: Vícedélky22.10.2020
tak mu to nech, hele.
     Re: Vícedélky22.10.2020
Ti nevim, skoly nemam, ale 650 metru lezeni na 200 metru prevyseni mi dava prumernej sklon nejakejch
      Re: Vícedélky23.10.2020
to je na hřebenech a žebrech poměrně normální.
 Re: Vícedélky21.10.2020
Rorejsi ve Zlebech Moravskeho krasu.

 Používání malíčku na lištách19.10.2020
Jak je lepší držet prstové lišty - s malíčkem, když se tam vejdou všechny prsty nebo raději bez malíčku?

Jelikož je malíček výrazně kratší, použití malíčku vede k tomu, že se zbylé prsty víc ohnou a nejsou natažené, takže se víc namáhají. N
 Re: Používání malíčku na lištách19.10.2020
Používám zejména maličky na nohou
 Re: Používání malíčku na lištách19.10.2020
Rozhodne s malickem, i Adam tusim nekde rikal, ze malicky jsou hodne dulezity. Celkove ti to stabili
  Re: Používání malíčku na lištách19.10.2020
tak jestli to říkal Adam, je to určitě pravda!
   Re: Používání malíčku na lištách19.10.2020
Mě to říkal tenkrát HonzaK.a v tý době se možná Adam narodil. To měl bouldrovku na Harcově.
    Re: Používání malíčku na lištách20.10.2020
By mě zajímalo co tím chceš říct :-D, jako že Adam je mladší tak o tom nic nevím :-D, myslím že má c
     Re: Používání malíčku na lištách20.10.2020
Tím jsem chtěl potvrdit slova od Adama a zároveň naznačit, že uchop malickem se už řeší dlouho, ale
   Re: Používání malíčku na lištách19.10.2020
Tim, ze to rikal Adam jsem chtel rict, ze je jeden z nejpovolanejsi. Ale ti, co musej komentovat vse
 Re: Používání malíčku na lištách20.10.2020
souhlasím s předešlými komentáři, jen bych podotknul, že skutečně záleží na tom, o kolik ! je malíče
  Re: Používání malíčku na lištách20.10.2020
Mam malicek kratky a pokud je to rovná lišta (viz trenink campus/vis) používám ho vždycky u lezení
 Re: Používání malíčku na lištách20.10.2020
Jak říkají zdejší pisatelé, konečné rozhodnutí záleží především na délce malíčku vzhledem k ostatním
  Re: Používání malíčku na lištách20.10.2020
Díky za odpovědi, mám to úplně stejně, malíček o celý článek kratší než prsteníček a při použití mal
   Re: Používání malíčku na lištách20.10.2020
Při použití malíčku je úchop napůl zavřený ....
    Re: Používání malíčku na lištách20.10.2020
Mam to stejně. Trénoval. Jsem izolovaně uchop otevřený za tři. Polozavřený s malíčkem. Malíček zvláš
   Re: Používání malíčku na lištách20.10.2020
ne ne, ideální je zkrátit ostatní prsty, zarovnat je podle malíčku, a bude všechno v pohodě. čím kra
    Re: Používání malíčku na lištách20.10.2020
Když bych si nechal zkrátit dva prostřední o článek, tak by se to zarovnalo s malíčkem, ale ukazovák
   Re: Používání malíčku na lištách20.10.2020
Ja ho mam o clanek a pul, a kde to jde tam ho vmestnam, a jasne ze ten uchop je pak polozavrenej. Je
  Re: Používání malíčku na lištách24.10.2020
Ještě bych asi doplnila, že šlacha malíku a prsteníku je propojena, takže když bez malíčku, tak ho a

 Kreuzberg18.10.2020
ahoj Středohorci (LT, UL), prosím o info, jaká je letos lezecká podmínka na Kreuzbergu nad Ploskovicemi. Myslím mechovitost, lišejníkovitost.
díky Bn
 Re: Kreuzberg18.10.2020
Letos je tam podminka opravdu velmi dobra, jako ostatni kterykoliv jiny rok. Nelze nez doporucit.
  Re: Kreuzberg18.10.2020
po dešti to dost klouže.

 čištění16.10.2020
Ahoj, chci se zeptat jestli máte nějaký tipy na čištění kožených lezaček. Ideálně zevnitř a kůži zvenku. Dík
 Re: čištění16.10.2020
Na to jsou nejlepší nějaký čisticí pomůcky.
  Re: čištění16.10.2020
Vlažná voda a kartáček na zuby a opartně šudlit... a pomalu sušit!!
   Re: čištění17.10.2020
Vykoupej se s nima v moři a budou jak nový.
 Re: čištění17.10.2020
Lezci mají lezacky a fotbalisti kapacky. Bože.
  Re: čištění17.10.2020
??? evidentně tě bůh opomenul když se rozdával intelekt
   Re: čištění18.10.2020
Tak určite :-)
  Re: čištění17.10.2020
Někde se holt leze a někde zase lezá.
   Re: čištění17.10.2020
I lezat můžeš dobře. Kolikrát si lidi myslí, že lezou a vypadá to úplně jinak...
 Re: čištění17.10.2020
Kartáčkem na zuby vydrbat zevnitř klidně i bez vody,pak vyluxujes cos odrbal,pak vystříkat mykosprej
 Re: čištění17.10.2020
Kartáčkem na zuby vydrbat zevnitř klidně i bez vody,pak vyluxujes cos odrbal,pak vystříkat mykosprej
  Re: čištění19.10.2020
Přesně, kromě smradu a shnilých nohou, je po takové proceduře všechno o.k.
 Re: čištění19.10.2020
Nevím co máš za kůži, ale já je peru v pračce a jsou pak jako nové.
 Re: čištění19.10.2020
Nevím co máš za kůži, ale já je peru v pračce a jsou pak jako nové.
 Re: čištění19.10.2020
Nevím co máš za kůži, ale já je peru v pračce a jsou pak jako nové.
  Re: čištění19.10.2020
Nepamatuji se že bych někdy "čistil", jen stříkal zevnitř "sprejem na smradlavý nohy&
 Re: čištění20.10.2020
otázky 21. století
 Re: čištění22.10.2020
Ty jo to je dřív neprolezeš než je musíš čistit zevnitř?
 Re: čištění22.10.2020
to máte z toho, vy frikulíni, že jste čuňata a obouváte sandály a lezečky naboso. do sandálů patřej

 Jezírko zamaskované Covidem13.10.2020
Konečně jsem pochopil zmatek s Covidem 19.
Zamaskovali tím mnohem větší tragédii. Zabetonují a zasíťují Mekku lezení v Plzni - Jezírko. Některé cesty v sektoru V Lese už zmizely - odpadly kousky skal (velikosti cca naší skříně) i s jistícími body.
 Re: Jezírko zamaskované Covidem13.10.2020
mam takovej dojem ze Jezirko je to nejmensi co se maskuje.
 Re: Jezírko zamaskované Covidem13.10.2020
Budu muset zajít se rozloučit, slzu zatlačit.

 Spojení prsák + sedák12.10.2020
Ahoj.
Rock Empire vyrábí pro spojení prsáku a sedáku lanyard ze smyce kterou se propojí prsák a přicvakne se to k sedáku. Po zajištění zámku by měla souhrná pevnost celýho tohodle zařízení být rovná pevnosti zašroubovaný karabiny a sešitý smyčky.
 Re: Spojení prsák + sedák12.10.2020
Pro pořádek jde o tenhle vehement:
https ://rockempire.cz/cs/produkt/lanyard-y-pa-25mm-ferrat
  Re: Spojení prsák + sedák12.10.2020
figurantka má celkem sličné tričko
  Re: Spojení prsák + sedák12.10.2020
 Re: Spojení prsák + sedák12.10.2020
Tohle je pěkná píííovina, 1. se karabina může vyšroubovat a vycvaknout (i to se stává) a pokud se vy
  Re: Spojení prsák + sedák12.10.2020
..a proč se nenavazovat rovnou jen přes "opíchanou" osmičku..? Není tam žádnej další kus m
   Re: Spojení prsák + sedák12.10.2020
Opíchanej vůdcák je jednodušší uvázat, má menší spotřebu lana a výslednej uzel není taková bakule. A
  Re: Spojení prsák + sedák12.10.2020
A jak přesně proběhne mechanismus otevření zašroubovaný sroubovačky?
   Re: Spojení prsák + sedák12.10.2020
otáčaním poistky doľava alebo doprava.
Preto sa odporúčajo dve karabiny so zámkami od seba
    Re: Spojení prsák + sedák12.10.2020
takže při použití 2 karabin zámkem proti sobě je to OK ?
     Re: Spojení prsák + sedák13.10.2020
@ Eva 20:40:20 12.10.2020:
okolo r.2000 boli nehody na ľadovci a cvičnej stene kvôli nezašr
     Re: Spojení prsák + sedák13.10.2020
Můžu se zeptat, jaká je výhoda použití systému s dvěma karabinami, kterej stojí dvě stovky, oproti o
      Re: Spojení prsák + sedák13.10.2020
Můžeš Bude to dobrý dotaz.
       Re: Spojení prsák + sedák13.10.2020
Díky za povolení, tedy se ptám:)
        Re: Spojení prsák + sedák13.10.2020
Kvôli rýchlosti.
Naväzovanie na karabínu sa vyskytuje u jedincov, ktorí majú menšiu prax v p
         Re: Spojení prsák + sedák13.10.2020
kvůli rychlosti se samozřejmě používá "alpské" navázání přes plochou smyčku, do které se b
          Re: Spojení prsák + sedák13.10.2020
Lukas B.
ten konec jsi trefil. cit.:
"Jak jednoduše spojit prsní a sedací úvazek?
    Re: Spojení prsák + sedák12.10.2020
tyvole, bačovská logika, dík za příspěvek no, a teď si jdi dát halušky
    Re: Spojení prsák + sedák12.10.2020
tyvole, bačovská logika, dík za příspěvek no, a teď si jdi dát halušky
 Re: Spojení prsák + sedák12.10.2020
Ty ostatní fotky o doporučeném spojení ukazují navázání na ferratový set liščí smyčkou. Takže sorry
  Re: Spojení prsák + sedák12.10.2020
šlo mi o použití při lezení :)
   Re: Spojení prsák + sedák13.10.2020
ok. tak tam bych viděl problém, že na rozdíl od smyčky, nebo přímé navázání lanem na prsák a sedák s
   Re: Spojení prsák + sedák13.10.2020
ma normálne lezenie to vôôôôbec nie je. Vymysleli to na instantné horolezectvo, nazývané feráti
 Re: Spojení prsák + sedák12.10.2020
jedna vec je pevnosť, o ktorej tu vedú dišputy nižšie.
ďalšia vec je dĺžka:
- ak sa j

 zapomenutá expreska v Komíně11.10.2020
Ahoj, včera jsem nechal jednu expresku v Brně Komíně na cestě č. 18 Zelená 4+. Plánuju se pro ni zastavit, ale kdyby mě někdo předběhl a dal mi ji, zlobit se nebudu. Díky L
 Re: zapomenutá expreska v Komíně11.10.2020
Nic zapomenutýho sem tam nenašel. Jarin
 Re: zapomenutá expreska v Komíně11.10.2020
koukal jsem dnes do komína a žádná preska. jen samé saze...

 Mandala boulder Drazdany09.10.2020
Ahojte, nevite nekdo jak to je v Mandale s lezenim? Je otevrena a da se tam jit lezt? Sasko je pro nas zatim dostupne... Moc dik za odpoved!
 Re: Mandala boulder Drazdany09.10.2020

1   ...   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102   103   104   105   106   107   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Potreboval bych poradit jak dopravit vanocni stromecek z CR do Londyna. Zda nekdo nezna nejakeho levneho a spolehliveho dopravce. Ci zda nekdo nejede z CR do Londyna a mohl by ho vzit sebou. Treba na strechu auta. Platim £50. Dobry prachy navic, kdyz uz tam pojedete tak jako tak.
Kazda rada dobra.

Predem diky!
Jirka12:31:48 24.10.2020
odpovědět 
 Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
P.S. Platim padesat Liber.
Jirka12:34:18 24.10.2020
odpovědět 
  Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
A když z něho bude sněžit tak ho zahoďte a rychle pryč!
14:32:49 24.10.2020
odpovědět 
   Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Myslim to vazne. V Britistanu nemaji tak krasne borovicky jako v CR, s korenovym balem. (A jsou zde navic predrazene.)
Jirka15:25:17 24.10.2020
odpovědět 
    Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Vanocni stromek z CR do UK? S korenovym balem? Na strese auta? Za L50? Jirko, ty kluku usata...
23:07:38 24.10.2020
odpovědět 
     Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Asi podnikatelský záměr :-D...
13:27:25 25.10.2020
odpovědět 
 Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Si musíš dělat prdel!! :)
08:00:25 25.10.2020
odpovědět 
  Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Proc?
Jirka08:30:31 25.10.2020
odpovědět 
 Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
At uz to lidstvo na tu koronu vyzdecha....
08:49:19 25.10.2020
odpovědět 
  Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Vanocni stromecky se bezne prepravuji na strese auta. A i kola. Dokonce na stojato. Lide berou autostopem ZDARMA lidi. Ja dam navic £50. Ma stromecek vetsi hodnotu nez clovek? Proc nekteri lide nepouzivaji mozek? A delaji z komara velblouda? Protoze nepouzivaji mozek...
Jirka11:43:30 25.10.2020
odpovědět 
   Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Jen tady trolíš. Je mi tě líto, mít takovou dementní zábavu.
Pokud to ale myslíš vážně, tak mi je tě líto ještě víc.
Metoděj14:17:32 25.10.2020
odpovědět 
    Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Jses to TY kdo tady troli. A jeste jses drzej, urazis, siriz nenavist a jeste navic zneuzivas pojem trolit.
Jirka15:20:49 25.10.2020
odpovědět 
     Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Na webu o lezení hledáš někoho, kdo ti odveze Vánoční stromeček cca 1400 km daleko? Prosím tě, ať ti doktor změní medikaci. Nezapomeň mu to připomenout.
Jirka sirka bublinka15:56:03 25.10.2020
odpovědět 
      Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Je tu rubrika: "zajezd", "oblasti". Lide tu bezne hledaji lidi, kteri jedou do zahranici kde budou lezt. Takze klidne mohou ten stromecek ssebou vzit. Prestan tady trolovat a urazet lidi co hledaji pomoc. Zaroven, prosim, se pokus myslet pred tim nez neco reknes.
 Jirkaa16:09:52 25.10.2020
odpovědět 
       Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Nic
18:39:41 25.10.2020
odpovědět 
        Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Jen by me zajimalo, proc tu jeden trollni primitiv nadava a urazi Jirku, ktery zde rozjel zajimave tema na pokec pro lezce co cestuji do/ze zahranici (z/do UK/CR). Tolik nenavisti v hlave trolniho primitiva! To je opravdu velka zahada, jak se muze vubec narodit takovy primitiv.
Honza20:19:58 25.10.2020
odpovědět 
         Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Vskutku zajímavé téma na pokec
20:42:02 25.10.2020
odpovědět 
          Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
:)))
21:22:54 25.10.2020
odpovědět 
         Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
To není nenávist. Naopak. Pokud mu doktor píše špatnou medikaci, tak je to pro jeho dobro, aby ho na to někdo upozornil.
21:46:18 25.10.2020
odpovědět 
          Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Porad trollujes a urazis Jirku? Nemuzes citit jiny nazor? Hmmm, jses to prave ty, co nebere prasky od Dr. Chocholouska.
00:22:23 26.10.2020
odpovědět 
           Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
V Britistane jsou stromecky strasne predrazene a nemaji tu tak nadherne borovicky jako v CR. Spousta lezcu cestuji z/do CR z/do Britistanu, nekteri svym autem, tak by ten stromecek mohli sebou vzit. Stopem se jezdi ZADARMO a ja dam 50 liber. Takze, moje tema je zcela logicke a prirozene. Kdyz trollove hledaji problemy v takove malickosti a nechapou, tak jsou to prave oni co potrebuji Dr. Chocholouska. Muzeme diskutovat o tom, kdo kam kdy do Britistanu jede, s cim a dalsi podrobnosti. Jen to chce obycejny selsky rozum.
Jirka09:16:23 26.10.2020
odpovědět 
            Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Neškrtal bych úplně tu úpravu medikace... Borovička je řídká. Stříbrný smrk je mnohem hustší, vejde se na něj více sušeného pomeranče a jablek a nevypadá jako polořídkoplešatý něco za 50 liber...
Rolničky, rolničky :-)))))
22:23:09 26.10.2020
odpovědět 
             Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Nebuďte na něj hnusný. To přece není nic nenormálního chtít po někom odvést kus stromu přes 1/2 Evropy. Přece každý normální člověk ví, že v UK se nedá koupit takový stromeček, který by člověka o Vánocích duševně uspokojil. Mezi tou víše popisovanou českou borovicí a tím co se dá sehnat v UK je zcela propastný rozdíl. Když jsem se v Anglii jednou před Vánocema díval na to co tam prodávaj, tak jsem byl z toho zralej na antidepresiva. Než tohle trauma znovu prožít, tak bych si ho taky nechal raději dovést z ČR. I za cenu 50 liber + cena stromu + celá ta pakárna s dopravou. Fakt to za to stojí, věřte mi!
Mr. Pine17:38:04 27.10.2020
odpovědět 
              Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Hezka borovicka v UK s KORENY? S korenovym balem ci v kvetinaci? Alespon 2 metry vysoka?

Co jsem tady v UK nasel, byly predrazeny od £200 a vyse plus cca £100 za doruceni. A byly hnusny. Ne jako ty nase krasny cesky borovicky.

V kazdym pripade, kdokoliv je velmi velmi velmi vitan mi dat nejaky link ci email na konkretni stromecek v UK.
Jirka00:13:29 28.10.2020
odpovědět 
               Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
*** ...od 200 Liber a vyse plus cca 100 Liber za doruceni...

P.S> Smrcky maji kratke jehlici a proto, naopak vypadaji daleko ridci nez borovicky.
Jirka00:17:15 28.10.2020
odpovědět 
                Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
a nejde to objednat u nějakého úplně normálního velkého online zahradnictví a poslat nějakou úplně standardní přepravní společností s celoevropskou/celosvětovou působností? ovocné stromy nebo kaktusy takhle běžně po evropě putují.
mmch, není na ostrov potřeba nějaký speciální rostlinolékařský papír pro zavlékání kontinentálních rostlin, a není tohle cesta, jak to obejít?
Lukas B.08:34:29 28.10.2020
odpovědět 
                 Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Kontaktoval jsem asi vsechny prodejce v UK a v CR. Venoval jsem tomu asi dva mesice. Asi 100 emailu. Nejlevnejsi maji ve skolce v Litomysli £50 za borovicku cca 2m vysokou s korenovym balem. V UK maji to same od cca £300 plus doprava cca £100. Velky dopravce chteji za dopravu z CR cca 70 tisic KC, blazni. Male firmy chteji okolo £50. Nasel jsem tri, ale nejak se nemaji k cinu. Asi se jim nechce borovicku zalevat behem cesty. Zkostnatele stare neflexibilni struktury. Vloni mi privezli borovicku bez problemu bez rostlinneho zdravotniho passu. Pro jistotu, jsem nyni prodejce stromku o ten pass pozadal. Stromek mel minule na vetvicce pripnutou visacku s carovym kodem, takze to mozna staci. V tom kodu je zrejme asi vsechno. Uvidime, jestli mi ta prodejni skolka da jeste navic nejakej papir.

Jirka02:35:07 31.10.2020
odpovědět 
                  Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Nejak zdejsi software nenavidi znak Libry. Tak to vypisi slovy:

Kontaktoval jsem asi vsechny prodejce v UK a v CR. Venoval jsem tomu asi dva mesice. Asi 100 emailu. Nejlevnejsi maji ve skolce v Litomysli 50 Liber za borovicku cca 2m vysokou s korenovym balem. V UK maji to same od cca 300 Liber plus doprava cca 100 Liber. Velky dopravce chteji za dopravu z CR cca 70 tisic Korun, blazni. Male firmy chteji okolo 50 Liber. Nasel jsem tri, ale nejak se nemaji k cinu. Asi se jim nechce borovicku zalevat behem cesty. Zkostnatele stare neflexibilni struktury. Vloni mi privezli borovicku bez problemu bez rostlinneho zdravotniho passu. Pro jistotu, jsem nyni prodejce stromku o ten pass pozadal. Stromek mel minule na vetvicce pripnutou visacku s carovym kodem, takze to mozna staci. V tom kodu je zrejme asi vsechno. Uvidime, jestli mi ta prodejni skolka da jeste navic nejakej papir.

Jirka02:40:39 31.10.2020
odpovědět 
                   Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Chlape, tak jde vidět, ze to myslíš vážně. Dej vědět jak to dopadlo, začíná to být docela napínavý. Přeju hodně štěstí.
06:26:31 31.10.2020
odpovědět 
                   Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
:D
08:15:55 31.10.2020
odpovědět 
                   Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
A už tady neotravuj
08:17:34 31.10.2020
odpovědět 
                   Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Právě jsi možná právě objevil díru na trhu v UK. Přivez si ji sám. Jeď velkou dodávkou, přivez jich alespoň 100, prodej je po 200 a jsi 15000 v plusu. Plus ta vysněná, kvůli které to začalo.
N18:59:58 31.10.2020
odpovědět 
                    Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Vzhledem k rostoucí muslimské populaci a jejich známému vztahu ke křesťanským svatkům, to z dlouhodobého hlediska pravděpodobně nemá smysl. Ta cena muže být vysoká i proto že tam není odbyt.
12:30:35 01.11.2020
odpovědět 
            Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Hele to označení britistán, to se normálně používá? To je zvukomalebně ještě daleko horší než Česko. Neexistuje nějaké synonymum? Pokud neexistuje, nejsou nějaké nápady?
honza15:10:46 01.11.2020
odpovědět 
             Re: Jedete do LONDYNA, BRITANIE?
Mordor
18:21:41 01.11.2020
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192360)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Charmoz - Grépon traverse 5c Mont Blanc
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (45)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (12)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1151 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1266 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1455 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1420 
 Neřeším to – lezu vše 
 1117 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi