Ahoj, snážíme se trošku na poslední chvíli sehnat letenky do Malagy a nějak se nedaří. Máte nějaké typy od jáke letecké společnosti létáte, atd...? Chtěli by jsme letět 19.12 a zpět 3.1 nebo kdyby jste někdo měl na toto datum dvě místa v autě bylo by to s
Ahoj, mam skoro 4 roky diamir explore a na konci minulý sezony sem si v těžkym sněhu zadělal na problém - praskly mi přední duralový kolíbky který držej zbytek vázání - zdůrazňuju bylo to po obyčejnym sjezdu - žádnej extrém - švícaři mi řekli že je to neo
nazdar zaujimalo by ma, ci "foto dne" niekto aj posudzuje, kym sa vystavia na webe. Dnesne foto dne - Tichodrome je trochu nepodarene upravena fotka. Takto urobena fotomontaz by sa nemala na takomto serveri zverejnovat.
Ahoj lidi,chci si koupit nové skialp. lyže,tak chci poradit uvažuju o koupi lyží K2 8611-máte s tím někdo zkušenosti?podle popisku jsou idealni...vážím kolem 93 kg,tak jestli to zvladnou...a nebo K2 Chogori?co vy na to?
AHoj,rada bych sla zitra lizt do Mamuta nebo Namche, ale vybouchl mi partak.Jestli se Vam nekomu chce, napiste mail.Jsem ale zacatecnik, tak to bude asi vyzadovat trochu trpelivost. Diky
Po 17.lednu 2010 bychom chteli vystoupit na Ojos del Salado z Argentiny. Nenajde se tu nekdo se podobnym planem? Po osobni zkusenosti s prusvihem v jinych horach chceme jit alespon ve trech, protoze tam touto trasou skoro nikdo nechodi.
Zdar, chystam se v lednu na dovolenou na malorku. Problem je, ze poletim asi sam, tak se chci zeptat, jestli tam nebude nekdo v obdobi od 4. do 12. ledna, ke komu bych se vternul. Dik
Dobrý den, pokud máte zájem o nákup termoprádla za klubové ceny přímo od výrobce (416 Kč komplet, min. odběr 5ks), stáhněte si ceník s informacemi: prodejny · poslední: 07:31:37 29.10.2009
Ahoj,
Neznáte někdo nějaké lezecké oblasti, bouldering okolo Marylandu, Baltimore – USA. Nemáte třeba někdo nějakého průvodce, nebo nějaké info?? Mám tam pracovně trávit 6měsíců, tak se tam nechci zbláznit bez lezení….
Ahoj,
Neznáte někdo nějaké lezecké oblasti, bouldering okolo Marylandu, Baltimore – USA. Nemáte třeba někdo nějakého průvodce, nebo nějaké info?? Mám tam pracovně trávit 6měsíců, tak se tam nechci zbláznit bez lezení….
Zdravím, a chtěl bych se poptat, impregnovali byste nový Garmonty Mt Guidy nějakým včelím či jiným voskem, typu SnoSeal například, či byste je nechali tak s tím, že jsou dobrý až až?? Říkám si, že jim to může jen prospět... díky moc za nazory
Nevíte někdo, zda je možné někde nechat opravit vůli v předních čepech vázání Naxo NX 11?
Dříve to prý bylo u dovozce za bez problémů a za levno. Jak je to dneska, když byla výroba u Naxa ukončena?
Nevíte někdo, zda je možné někde nechat opravit vůli v předních čepech vázání Naxo NX 11?
Dříve to prý bylo u dovozce za bez problémů a za levno. Jak je to dneska, když byla výroba u Naxa ukončena?
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.