Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Arco-stav cen 04.09.2009 Ahoj, vite nekdo jake jsou v soucasne dobe ceny v Arcu (mam na mysli lezky Fiveten,LS)? Dikes
  Re: Arco-stav cen 05.09.2009 Zdravím, byl jsme tam sice už asi dva měsice zpět a koupil jsem si La Sportivy-SOLUTION za 95euro(cc
    Re: Arco-stav cen 06.09.2009 Miura 89,- EUR
    Re: Arco-stav cen 06.09.2009 pokud chces lezecky tak se to asi nevyplati ale pokud kupujes novy lano a nebo treba expresky tak ur
      Re: Arco-stav cen 06.09.2009 Dik moc. Koukam, ze od jara se ceny moc nehly...
Bouldershop 04.09.2009 ahoj netušíte někdo zdali ještě funguje bouldershop v praze v Lidické? dneska jsem ho tam hledala a nikde nic ... dík
  Re: Bouldershop 05.09.2009 Myslím, že ne. Taky jsem ho letos hledal, ale na jaře a na dveřích měli ceduli: Z technických důvodů
  Re: Bouldershop 05.09.2009 Naposledy když jsem kolem něho šel, tak byl uplně vyklizenej. A to už je nějakej měsíc zpátky.
Cesty na druhém 04.09.2009 Zdarec, chci se zeptat - proč se pod cestami u přelezů nezobrazují přelezy stylem RC-tedy na druhém? Chápu, že u sportovních cest na vápně má takový přelez jen pramalou sport. hodnotu, ovšem u vzácně lezených cest (příklad-morálovka na písku) bych třeba u
  Re: Cesty na druhém 04.09.2009 To je zamer, lebo prelez na druhom by mohol vytvorit prilis optimisticky dojem o narocnosti cesty pr
    Re: Cesty na druhém 04.09.2009 "RC je TR?"
malo by byt...
      Re: Cesty na druhém 07.09.2009 RC ako radio-controlled? To uz dneska existuju take technicke vymozenosti? Ze si pripnem nejaky prij
        Re: Cesty na druhém 07.09.2009 coze?! taky vsade-bol-vsetko-videl-vsetko-vie ako Ty nepozna RC?! normalne si ma teraz zaskocil...
Bielovodska dolina 04.09.2009 Hoj, můžete doporučit nějaké ne-extrémní cesty na cokoliv v Bielovodske doline? Dulezite je pro nás jednoduchej nebo spise jasnej sestup - první nasteva teto doliny. vystupy do 5 UIAA max.
děkuji za rady a doporuceni Radek
  Re: Bielovodska dolina 04.09.2009 No to som sam zvedavy na tie tipy, lebo uz bez toho jasneho nastupu sa mi to zda celkom narocne vyti
  Re: Bielovodska dolina 04.09.2009 Česká veža Jižním pilířem - Puškáš 4-5 K 477
Kačací štít SV stěnou, pr. polovinou místy 4 K
    Re: Bielovodska dolina 04.09.2009 díky asi tak jsem si to představoval:-)
      Re: Bielovodska dolina 04.09.2009 Ještě cokoliv na Hrubou vežu, nejlépe středem. Sestup CH-1 po hřebeni.
        Hrubá veža 04.09.2009 - je zakázaná!
          Re: Hrubá veža 05.09.2009 Cela Hruba Veza je zakazana? ? ? ??????
            Re: Hrubá veža 05.09.2009 sorry, ale celá..."masív Širokej javorinskej až po severozápadný Žabí vrch, Rovienky, Svišťová
    Velký Žabí štít 04.09.2009 -je zakázaný! hehehehe
  Re: Bielovodska dolina 04.09.2009 klasiky na galerku, zacit puskasovym pilirem (na ten staci dlouhy odpoledne). kdyz je sucho da se ta
    Re: Bielovodska dolina 04.09.2009 1)Cesta na kozí kopku za IV(první délka dále pak II az IV), nástup od plesa nahoru podle muziku, zac
      Re: Bielovodska dolina 04.09.2009 Bielovodská dolina není Dolina Bílé vody a už vůbec ne Červená dolinka :-) To je na druhé straně Tat
      Re: Bielovodska dolina 05.09.2009 Lezl jsem, hledame v jine doline ale dekuji za reakci.;)
Metodicky dotaz 03.09.2009 Jak velky hrich je dle vaseho nazoru lezeni na pulkach vedenych spolu (tedy jako s dvojcaty)?
  Re: Metodicky dotaz 03.09.2009 Na pohodu, zakázané to není, půlky mají lepší testy než dvojčata, na rozdíl od nich jdou použít i sa
    Re: Metodicky dotaz 04.09.2009 toto by som bral s rezervou...
    Re: Metodicky dotaz 04.09.2009 silne bych nesouhlasil s tim, ze cvakat zvlast a obcas cvaknout spolu, to zpusobi velke treni v jedn
  Re: Metodicky dotaz 04.09.2009 no, až do toho spadneš, tak pochopíš, proč se to tak nepoužívá, doporučuju půlky cvakat jako půlky,
    Re: Metodicky dotaz 04.09.2009 je výrazně vyšší než co?? to je zase komentář :-))
      Re: Metodicky dotaz 04.09.2009 asi ze vyssia nez ked sa pada do jedneho pramena...
      Re: Metodicky dotaz 05.09.2009 předpokládal jsem, že nemá cenu psát to co je jasné, pro pomalejší jedince: rázová síla u půlek nacv
  Re: Metodicky dotaz 04.09.2009 Cvakat polovicky ako dvojicky sposobi, ze pri pade je istiaci bod (aj lezec, ale to je menej podstat
    Re: Metodicky dotaz 04.09.2009 zase s rezervou, některý cesty jsou vyborhákovaný právě pro půlky věma řadama bh po stranách. cest j
      Re: Metodicky dotaz 04.09.2009 ked su borhakov 2 rady, tak nemas dovod cvakat oba pramene do vsetkych expresiek, ale prave jeden vl
        Re: Metodicky dotaz 04.09.2009 a tohle mě baví. někde si takovou cestu najdi (neprozradím) a uvidíš, fakt jedny bh pro levou půlku
          Re: Metodicky dotaz 04.09.2009 jenom se z toho nepo...
  Re: Metodicky dotaz 05.09.2009 Nejspíš tě to nezabije, ale jak už tady bylo zmíněno, rázová síla při pádu do obou půlek najednou bu
Metodicky dotaz 03.09.2009 Jak velky hrich je dle vaseho nazoru lezeni na pulkach vedenych spolu (tedy jako s dvojcaty)?
  Re: Metodicky dotaz 03.09.2009 Neni vetsinou pulky=dvijcata? ale pokud ne tak pulka by dle meho mela byt trochu pevnejsi nez dvojce
    Re: Metodicky dotaz 04.09.2009 naprosto v poradku to neni ani nahodou. A polovicky a dvojicky su 2 rozne veci, a ze to niekto docer
  Re: Metodicky dotaz 03.09.2009 IMHO malej hrisek. Rek bych, ze v horach mas stejne tolik zakrutu lana a tolik trecich ploch, ze jak
  Re: Metodicky dotaz 04.09.2009 Koukni se na
    Re: Metodicky dotaz 04.09.2009 to mimochodom plati vzdy, aj ked su polovicky certifikovane pre pouzitie ako dvojicky.
Metodicky dotaz 03.09.2009 Jak velky hrich je dle vaseho nazoru lezeni na pulkach vedenych spolu (tedy jako s dvojcaty)?
spolulezec k mání na 14 dní 03.09.2009 Vypadl mi spolulezec s autem. Chtěli jsme jet tento pátek 4.-20.9. přes Bergell na jih Francie. Pokud jste měli někdo podobný či úplně jiný lezecký úmysl a dopadli jste podobně, jel bych za lezbou skoro kamkoli.. Artie
  Re: spolulezec k mání na 14 dní 03.09.2009 cau, my jsme na tom stejne, jen o tyden pozdeji - 13. - cca 22. Kdyz sezenes auto, tak te bereme :)
    Re: spolulezec k mání na 14 dní 03.09.2009 Mam akorát Favoritka a 14 dní dovolený musim vybrat bez přerušení :( Posunout bych to mohl, ale chci
      Re: spolulezec k mání na 14 dní 03.09.2009 noo jo, nas je zatim sest na jedno auto, a s terminem take hybat nemuzeme.
Ukradene CD (HF) 02.09.2009 Ahoj, nekdo mi ukradl CD, nevite nekdo kdo???
http:// cs.euroclimbing.com/ wp-content/ gallery/ranpuv-koutek/ ranpa_hroza_family.jpg
  Re: Ukradene CD (HF) 03.09.2009 Resh závidí!
průvodce Bergell a jih Francie 02.09.2009 Průvodce na Bergell a jih Francie v elektrice někdo máte? Chystáme se tento pátek na 14dní. nepohrdnu ani doporučením, tipům a trikům. Ths, Artie
  Re: průvodce Bergell a jih Francie 02.09.2009 Kde na jihu Francie?
    Re: průvodce Bergell a jih Francie 02.09.2009 Byly nám doporučeny oblasti u La Jonte, Tarn, Seynes a Calanques..
  Re: průvodce Bergell a jih Francie 02.09.2009 Posílám Ti to přes Uložto.cz. Hledej Badil.zip, Bergell.zip a Valdimello.pdf (Bude to tam za 10 min)
    Re: průvodce Bergell a jih Francie 02.09.2009 Díky moc, zatim mi to nic nenašlo, ale zkusim to za chvilku.
    Re: průvodce Bergell a jih Francie 02.09.2009 Díky moc, zatim mi to nic nenašlo, ale zkusim to za chvilku.
    Re: průvodce Bergell a jih Francie 02.09.2009 Už jsem to nasosal, díky díky.
      Re: průvodce Bergell a jih Francie 02.09.2009 Prosím. Přeju příjemné lezení!
1
...
981
982
983
984
985
986
987
988
989
990
991
992
993
994
995
996
997
998
999
1000
...
2263
Arco-stav cen Ahoj, vite nekdo jake jsou v soucasne dobe ceny v Arcu (mam na mysli lezky Fiveten,LS)? Dikes kybl 22:43:49 04.09.2009odpovědět
  Re: Arco-stav cen Zdravím, byl jsme tam sice už asi dva měsice zpět a koupil jsem si La Sportivy-SOLUTION za 95euro(cca+- 2.450kč)..u nás bys za ně dal cca 2.850kč. Jezdit se ti tam za nákupy neoplatí ale kdybys tam měl cestu tak se ti to oplati. Zatím krupa 23:02:10 05.09.2009odpovědět
    Re: Arco-stav cen Miura 89,- EUR Jirous 08:16:04 06.09.2009odpovědět
    Re: Arco-stav cen pokud chces lezecky tak se to asi nevyplati ale pokud kupujes novy lano a nebo treba expresky tak urcite ! pepa 18:28:01 06.09.2009odpovědět
      Re: Arco-stav cen Dik moc. Koukam, ze od jara se ceny moc nehly... kybl 20:16:55 06.09.2009odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: