Ahoj, po hodně špatný zkušenosti s holčičí variantou Meindl Colorado hledám nějakou alternativu. Nemáte někdo zkušenosti s nějakejma podobnejma botama? Díky díky. E.
Nemáte, prosím, někdo náhodou v elektronické podobě velkou schématickou mapu Tater - takovou tu klasiku z 60. let :)
Mám doma jeden starý exponát po mamince, chtěl bych ho naskenovat, ale nejspíš už to udělala spousta lidí přede mnou... ;-)
Hladam kontakt na niekoho z partie ktora bola liezt pred 3 tyzdnami v Blatnici v jaskyni.Bolo vas asi 7-8 baby aj chalani.Liezli ste Sablu 6tku ja som ten ktory skusal tu 8+. Surne sa snazim zohnat kontakt na niekoho z vas nieco ste si tam zabudli. Budem
Ahoj, budu tento týden v Loučovicích, a tak bych chtěl očíhnout místní bouldry. Můžete mi někdo doporučit nějaký vhodný sektor, tak 5A až 6B, kde by to šlo bez bouldermatky? A kdybyste sem někdo chtěl jet, tak se můžem na nějakej den domluvit, mail mám jd
Zdravím, máte někdo teď čerstvou zkušenost kde se ubytovat v Tatrách? Nejlíp Tatranská Lomnica...Je jedno jestli kemp, nebo tip na nějakou levnou chatku taky potěší :-) díky
Ahoj, neporadil by nekdo, jak smotam delsi repku na prusik (3m, 5m), resp. sesity popruh na totez, aby se dal nosit pricvaknuty karabinou na sedak?
Je na to nejaka finta? Zkousim to hledat, ale marne.
Ahoj, po hodně špatný zkušenosti s holčičí variantou Meindl Colorado hledám nějakou alternativu. Nemáte někdo zkušenosti s nějakejma podobnejma botama? Díky díky. E.
taky muzu doporucit Hanwag Alaska, jsem maximalne spokojena, vyborny je ze spicka je z celkem velke casti pretazena gumou, nepromokly mi ani chuzi vodou (trochu potopene) a pocit v nich mam jako v backorach:) akorat jsou celkem drahy..ale co dnes neni, kdyz to ma stat za to
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.