LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Hoď lano. ...ne celý!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8357
2.Y 8126
3.Groš 7968

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5764 lezců
1170716 cest
Nové přelezy:
Randa 8a+
Avanzi Di 8a+
Dorovnání 9+/10-
Leap Of Fa 7b
Alpecin Fo 9-/9
Men In Dre 9+
Ledovec 7C
Colosseum 7C
One Move 7c
Kompressor 8a

Stěny
Tendon Blok - lezecké centrum - Ostrava
Boulder HO Domažlice - Domažlice
RadOTTín - Praha 5 - Radotín

Prodejny
Lezecké centrum Vertigo - Bratislava
bart´s port - Praha 2
HOLAN SPORT - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Nový komentář 

 Gratuluji
Noo Ležče, klobouk dolu!!! I když rád příjemně relaxuji u tvých "humorných" článků, tak tohle je velmi pěkná a pohotová seriozní reportérská reakce. Navíc Brdy docela znám, dost jsem tam toho provandroval, ale tyhle věže mi nějak ušly a tak je možné, že se tam o víkendu uvidíme. Pa Gejza
Zapsal: Gejza, 09:38:39 28.05.2002
 To je bomba..
To se vám opravdu povedlo! Jestli ten materiál není moc rozchrastaný, tak to vypadá na opravdu pěkné cesty!
No myslím, že teď cos to zveřejnil, tam bude vbrzku k slyšení zvuk kovového bušení.. :o)
Zapsal: Houba, 10:44:56 28.05.2002
 Zajimavy
Lezce, dost dobry. Tesliny a Vesin s Misovem to jsou ty vesnice, ktere projizdime jedouce z Plzne na Roviste. No tak to mame skaly jeste jedny po ceste. Super objev.
Zapsal: JirkaS, 10:47:30 28.05.2002
 Dost narváno
Tak tenhle výkend tam bude asi dost narváno. Taky se tam chystam. Možná, když nás tam bude hodně, tak objevíme ještě spoustu dalších skal a věží. Tak hlavně všichni přijeďte.
Zapsal: Hop, 10:59:59 28.05.2002
 Dobrý kousek!!
Ale místo skal tam bude to co je dopsáno dole v mapě mezi Chynínem a Mýtem. Zrovna jako ty dokreslené skály. Jinak pěkný, fakt. Zdar.
Zapsal: Marian Bubenik, 12:04:44 28.05.2002
 
A co takto to vyliezt s vklinencami?
Zapsal: , 14:17:35 28.05.2002
 Dobrý kousek2!!
Včera jsem pod Radyní objevil úplně náhodou 3 věže, asi tak 80m vysoké, jedna z vápna, druhá buližník a třetí z pískovce. Super! Ani nevím jak jsem je mohl takovou dobu přehlížet. Nějaké foto seženu.
Zapsal: MB, 14:49:25 28.05.2002
 to je bomba...
Skoda ze nejni prvniho aprila a ze me docela zajima geologie, jinak bych tam jel este dneska odpoledne...
Zapsal: marek, 15:07:27 28.05.2002
 Průvodce
Ještě hoďte on-line průvodčíka a razíme!! Super objev. Jen tak dál a za chvíli nebudeme snad muset jezdit za skálama tak daleko.
Zapsal: Mr.Climber, 18:53:45 28.05.2002
 To je kvalitka
Páni.To je nářez.Ale pojeďte raději k nám.Jak hodně prší tak mě na zahradě vyrostla taková malá stěnka.Tak dvou délková.Už jsem ji osadil.
Jinak super článeček.
Zapsal: Himbajz, 09:15:00 29.05.2002
 
Pojeďte do "úplnýho hovna" co je dole na mapě.Je tam super koupaliště.Limo-pivo-zmrzlina.
Zapsal: Himbajz, 09:17:20 29.05.2002
 
Mám takový pocit, že Ležec se rozhodl otestovat inteligenci a smysl pro humor celé lezecké veřejnosti. Po článku "Pokažené velikonoce", na který se nachytalo spousta pískařů, jsou teď na řadě skalkaři. Dalšími v pořadí budou opravdoví "horolezci"? Ale pozor, článek o výstupu na Mt. Olympus už jsem tu četl.
Zapsal: Chose, 12:19:44 29.05.2002
 No teda fakt
radši po jistých zkušenostech nebudu hodnotit pravdivost úchvatného objevu Ležce. I když ta běloskvoucí věž jako by trošilinku do Brd nepatřila;)) Jestli on to nakonec není onen bájný vrchol nejvyšší brdské hory Toku, o kterém se vlastně dodneška neví, kde přesně je! Jinak ale volám: hledejte nové skály! Je jich tady u nás neobjevených a nepopsaných ještě nepočítaně. Bouldrů teda zejména, ale menších skalek taky až až. Každopádně bych rád dal jeden TIP HLEDAČŮM: kupte si speciálky míst, která dokonale znáte, a možná že nevyjdete z údivu! Na adrese: http://www.vugtk.cz/~cuzk/adr10/index10.html
najdete seznam prodejen map v měřítku 1:10 000 a 1:5000(!). Co se podle nich dá taky najít, tak nejpozději do týdne doufám ukážu, zatím jen stručně: boulderoví práskači, těšte se na Malé růžové vajíčko neznámého ptáčka! Takový vejce jste myslím ještě neviděli...
(No jo, ale přesně v Brdech mají ty speciálky mezeru, bo mapy vojenského prostoru neprodávaj. Tak proto jsem radši s Lěžčěm opatrný...;)
Zapsal: tomash, 21:25:13 29.05.2002
 Neco tam pujde
Opatrny bud protoze, ja tam byl je to fakt super. Skaly jsou docela dobry. Zkusim tam vytahnout Algenu a udelame nejaky linie.
Zapsal: Gulash, 09:46:53 30.05.2002
 
Moc by mně zajímalo jak je možný, že jste tam neviděli nejty, když Algena tam už dva víkendy jezdí s vrtačkou.
Zapsal: , 19:05:28 01.06.2002
 Potřebuju ty semínka od Himbajze
Po přečtení ůžasného článku od Ležce a neméně ůžasných ohlasů jsem nejvíce užasnul nad ohlasem od Himbajze:Touto cestou Tě prosím o zaslání semínek té stěny co Ti při vydatném dešti vyrostla na zahradě(mám na skalce vedle pampelišek trochu místa tak proto.Adresa Pepa-obec Úplný hovno
Zapsal: Pepa, 08:26:07 04.06.2002
 bqCqOEaxcEbXXLAUs
r3CswW Looking forward to reading more. Great blog article.Much thanks again. Great.
Zapsal: XLKRqXJmtHL, 23:24:25 20.12.2013
 fVAbsAqRUFEmunN
QwocX9 I truly appreciate this blog post.Thanks Again. Cool.
Zapsal: OkCkdkDk, 03:04:48 21.12.2013
 BUpIdHQMbuWzQJuSIkB
ZzDyd3 I really like and appreciate your article.Much thanks again. Really Cool.
Zapsal: HjmrAsjkDAkfSS, 23:45:41 18.07.2014


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.


Reklama:
 Foto dne:

MS mládeže v lezení 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (185600)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Svanslös 6a Bohuslän
Dlutchara 5c Bohuslän
Höstsonaten 6b Bohuslän
Pravý 6B Panský Les
Levý 6C Panský Les
Nově komentované:
Boulder A Bordel 8- Srbsko
Bohatým Mával 7 Bošické Skály
Převislá 7- Bošické Skály
Převislá 7- Bošické Skály
Pětistrunná Varianta VIIIb Prachov

 Nově v diskusi:
Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Kavčí lom | Re: Kavčí lom | Re: Kavčí lom | Re: Kavčí lom | Re: skály pro děti | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming |

 Nové komentáře:
Re: zbabělec | Re: zbabělec | Re: zbabělec | zbabělec | BoSý | Re: Normálka | Re: vysledky | Re: Normálka | vysledky | Re: Technická pzn. |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)
Denis Urubko a Maria Cardell: prvovýstup alpsky na Nanga Parbat (8)

 Nově v inzerci:
Climb Norway, lezecký průvodce Norsko | Climb Norway, lezecký průvodce Norsko | parťák na Sokolčí | Helma a lezečky | Horolezecké boty vysoké Zamberlan, vel. 41 | eathered Friends Volant péřová bunda XXL | Ocún Striker 38,5 | Horský vůdce | Statická a dynamická lana | VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 360-520 Kč/hod 76 000 až 89 000/M |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1868 
 Ne 
 2137 
 Nevím 
 1373 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.