LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Úrazový děj probíhal takto ...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)
MČR v ledolezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
6.Konečná 8359
7.Mrnustikova 7734
8.Plíhal 7670
Bouldry:
Hory:

Výsledky
SP ledy Kanada (26.02)
SP ledy USA (20.02)
Zimní olympiáda (06.02)

Deníčky
5854 lezců
1114022 cest
Nové přelezy:
Kap Horn 9-/9
Fakerník 9+/10-
Drsnobál 9+/10-
Hrana 1624 9
Trojan War 8A
Pagota 8A
Boris 7b+
Le Mur Du 7C
Creme Brul 7C
Rabenkante 7c

Stěny
Lokal Blok - Praha 5
SAUNA - Plzeň
Gymnázium Česká Třebová - Česká Třebová

Prodejny
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7
HORALSPORT - KLADNO
HUDYsport - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Olympijská kvalifikace v lezení Šanghaj - kvalifikace bouldry

Adam Ondra 5., Míša Smetanová 17. ...

V kvalifikaci boulderingu na olympijské kvalifikaci v lezecké kombinaci v čínské Šanghaji se dnes naši čtyři startující umístili takto: Adam Ondra 5., Michaela Smetanová 17., Martin Stráník 37. a Eliška Adamovská 43. Zítra bude kvalifikace lezení na obtížnost. Do sobotního semifinále se postupuje dle kombinovaného výsledku v obou disciplínách.

Výsledky viz:

ifsc.results.info


Kvalifikace v boulderingu na olympijské kvalifikaci v Šanghaji



Kvalifikace v boulderingu na olympijské kvalifikaci v Šanghaji



Záběr z přenosu kvalifikace v boulderingu na olympijské kvalifikaci v Šanghaji


Post na Facebooku ČHS s komentáři našich reprezentantů po bouldrové kvalifikaci:



...


Standa Holec   [úpravy] 09:39 16.05.2024Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Ridiculous07:21:50 17.05.2024
Martin a Míša jako bomba.. Adam bude mít co dělat, na finále to má tak 70 ku 30.. Pro neúspěch...jako když ho AGLopez přeleze o 20+ bodů... Prostě už je to tam méně a méně..
A Ella?... Tak určitě to byl hezký výlet.. A tak..
Exprtodpovědět 
 Re: Ridiculous08:27:29 17.05.2024
A co elektronická tužka? Nebyla by...?
Rádio Jerevan odpovědět 
  Re: Ridiculous11:17:13 17.05.2024
Jednu velkou tuzku dodala Eliska...snad to bude stacit.
Chytrolinodpovědět 
 Re: Ridiculous09:32:00 17.05.2024
Pozrel si si tie bouldre/ten pretek, ci len na zaklade cisel?

Tipujem, ze to druhe, lebo inac by si nieco take nenapisal.
Alberto mal viac-menej stastie a preto ma o 20 bodov viacej ako Adam.
Tie bouldre stavacom prilis nevysli. Na tom konkretnom bouldri, kde ziskal Alberto naskok, boli obe zony povinne(bolo v podstate jedno,c i tam su alebo nie) a top bol ako som pisal viacej o stasti. Aj Albertov top bol v poslednej sekunde a
taky, ze by som sa necudoval ak by niekto podal protest.

Adam ak nic nepokazi, tak sa kvalifikuje na olympiadu. Na to ma. Ci ma na medailu je uz ina vec.
odpovědět 
  Re: Ridiculous09:40:57 17.05.2024
Alberto obhajuje zlato z Tokia a vypadá to, ze se skvěle připravil.
odpovědět 
  Re: Ridiculous11:22:41 17.05.2024
V této fázi jde čistě o tu kvalifikaci a to doufejme vyjde. V rámci přípravy na OH se pak dá strašně moc věcí vychytat a ještě víc podělat, takže to fakt nemá v teď řešit.
MModpovědět 
  Re: Ridiculous09:27:40 18.05.2024
Pořád si ještě myslíš, že Lopez měl jen štěstí? Semifinále zvládl skvěle, je opravdu dobře připraven. Adam se kvalifikuje bez problémů, ale co dál? Jeho kdysi parádní disciplína lead je teď pouhý průměr, ukazuje se, že ty loňské výsledky nebyla smůla nebo nervozita, ale trend. S tím na medaili myslet nemůže a času ke změně je strašně málo, příliš se v posledních letech osvalil, není to ten mladý Adam.
Petrodpovědět 
   Re: Ridiculous11:13:37 20.05.2024
Bavil som sa len o boudroch. Lopez mal v kvalifikaci co sa tyka bouldrovej casti, stastie. Tie bouldre stavacom extra nevysli. Prisli mi podobne zle ako v Tokiu. Lopez je slabsi v boudlroch.
Celkovo Lopez super. Proti nemu nemam nic.
odpovědět 

 Foto dne:
Chris Murphy, finále MČR 2026
MČR v ledolezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (189624)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Malá Platňa 7- Kršlenica
Magnolis Glezos 5c Leonidio
Asockolík 8- Kršlenica
Pipila 5c Leonidio
Fakerník 9+/10- Súľov
Nově komentované:
Playboy 10 Nečín
Pavoučí Hrana IXc Křížový Vrch
Playboy 10 Nečín
Playboy 10 Nečín
Playboy 10 Nečín

 Nově v diskusi:
Lezecky Černá skála u Řevnic | Nalezeno dětské lezečky v Tisé | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Pozor na Radyni | Pozor na Radyni | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: Lama | Lama | Re: Boulder | Re: Boulder | Ledolezení? | fockin legend | fockin legend | Re: A bouldry? | Re: A bouldry? | Boulder |

 Kde to vře:
ČHS: Nebezpečné kruhy se potvrdily, praskají i po úderu kladivem (1)

 Nově v inzerci:
So 14.3. Praha | Nové lezečky La Sportiva Genius | Sir Joseph Looping 900 | Ocún Top Mat | Boudermatka | Kolín KH | Goretexová bunda | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1978 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2160 
 Ne, uniklo mi to. 
 1878 
 Sleduji jen Adama. 
 1947 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.