LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Co nemáš, to nepotřebuješ.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Nové průvodce světových oblastí na Lezci
Vychází nové vydání knihy Julia Kugyho: Ze života horolezce
Nové průvodce světových oblastí

Závody
4.Makak boulder kolotoč (15.02)
Skialp night Říčky (16.02)
Mistrovství ČR v ledolezení rychlost (16.02)

Žebříček
Cesty:
20.Novák 10590
21.Pelikán 10559
22.Votoček 10550
Bouldry:
20.Horáček 9556
21.Rychtrmoc 9453
22.Lyčka 9406
Hory:
1.Skopec 6646
2.Zaoral 6327
3.Coubal 6161

Výsledky
SP v ledolezení Francie (07.02)
SP v ledolezení Itálie (01.02)
SP v ledolezení Švýcarsko (24.01)

Deníčky
4590 lezců
730220 cest
Nové přelezy:
Princezná 8a
Noia Nom 7c
Caquitas D 7b
El Patron 7c+
Mi Primo E 7b+
Máquina Cu 7a+
Centipede 7c
Les Cheval 7c
First Bloo 8a
La Moya 7b

Stěny
Boulder bar Točna - Jihlava
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

IWC Saas Fee (Švýcarsko)

Fotoreportáž ze závodů

posterO víkendu se konal 2. světový pohár lezení v ledu. Lucie Hrozová skončila v obtížnosti 4., Míra Matějec 19., vyhráli Angelika Rainer a Maxim Tomilov. Rychlost vyhrál Alexey Tomilov a Maria Krasavina, od nás byl nejlepší 16. Mirek Matějec.


ti co jeli tranďákem


Lucka na obhlídce kvalifikační cesty


Lucka v kvalifikaci


Lucka kvalifikace Dává top a postupuje ze 3. místa do semifinále



Míra Matějec obhlídka kvalifikace


Lukáš Pálka na obhlídce kvalifikace


Petr Adámek na obhlídce kvalifikace


Martin Grajciar ze Slovenska na obhlídce


Lukáš Pálka v kvalifikaci - celkově 51. místo



Lukáš v kvalifikaci


Míra Matějec v kvalifikaci, celkově 19. místo, první nepostupující do semifinále


Míra v kvalifikaci. Nejlepší český chlap v na ME v Saas Fee


Juro Švingál na obhlídce


Juro v kvalifikaci - celkové umístění 60. místo



Petr Adámek v kvalifikaci. Celkově 51. místo shodně s Lukášem Pálkou. Na úplného nováčka super!


Petr v kvalifikaci


Martin Grajciar v kvalifikaci, celkově 29. místo


Martin kvalifikace


Juro kvalifikace


Lucka semifinále. Dosáhla stejného výsledku jako Angelika, ale díky horší kvalifikaci postupuje do finále ze 4. místa.


Lucka v semifinále a Míra fotograf


Lucka v semifinále


Míra v rychlosti, 16. místo


Adámek v rychlosti, 45. místo



Milan Dvořáček rychlost 37. místo


Juro, rychlost 36. místo


Martin, rychlost 30. místo


Spíme v Traňdáku


Lucka v objetí ledu ve finálové cestě



Lucka, poslední vteřiny do časového limitu


Lucka finálovka


plná hala diváků


stupně vítězů ženy: 1. Angelika Rainer, 2. Anna Gallymova, 3. Maria Tolokonina, 4. Lucka Hrozová


stupně vítězů muži: 1. Maxim Tomilov, 2. Ivan Ljuljukin, 3. Valentin Sypavil



Ice World Cup Saas Fee



Obtížnost muži
1. Maxim Tomilov (RUS)
2. Ivan Lyulyukin (RUS)
3. Valentyn Sypavin (UKR)
19.-21. Mirek Matějec (CZE)
51.-57. Petr Adámek (CZE)
51.-57. Lukáš Pálka (CZE)
78

Obtížnot ženy
1. Angelika Rainer (ITA)
2. Anna Gallyamova (RUS)
3. Maria Tolokonina (RUS)
4. Lucie Hrozová (CZE)
27

Rychlost muži
1. Alexey Tomilov (RUS)
2. Egor Trapeznikov (RUS)
3. Matevz Vukotic (SLO)
16. Mirek Matějec (CZE)
37. Milan Dvořáček (CZE)
45. Petr Adámek (CZE)
46

Rychlost ženy
1. Maria Krasavina (RUS)
2. Julia Oleynikova (RUS)
3. Maria Tolokonina (RUS)
22

Prozatimní pořadí IWC 2012


(počítání bodů 100, 80, 65, 55, 51, 47, 43, 40, 37, 34,...)

Obtížnost muži
1. Maxim Tomilov (RUS) 200
2. Valentyn Sypavin (UKR) 120
3. Ivan Lyulyukin (RUS) 106
4. Hee Yong Park (KOR) 105
5. Sergey Tarasov (RUS) 78

Obtížnot ženy
1. Angelika Rainer (ITA) 200
2. Anna Gallyamova (RUS) 160
3. Lucie Hrozová (CZE) 120
4. Seon Shin Woon (KOR) 98
5. Maria Tolokonina (RUS) 91

Rychlost muži
1. Alexey Tomilov (RUS) 165
2. Ivan Spitsyn (RUS) 137
3. Alexey Vagin (RUS) 123
4. Egor Trapeznikov (RUS) 120
5. Kirill Kolchegoshev (RUS) 102

Rychlost ženy
1. Maria Krasavina (RUS) 180
2. Viktorie Shabalina (RUS) 151
3. Julia Oleynikova (RUS) 131
4. Maryam Filippova (RUS) 120
5. Maria Tolokonina (RUS) 105


Vítězové IWC 2006-2011 ; nejlepší lezci z ČR



Obtížnost muži
2011 Yong Hee Park (KOR) ; /65
2010 Markus Bendler (AUT) ; 44.-49. Lukáš Pálka (CZE) /56
2009 Markus Bendler (AUT) ; /48
2008 Simon Anthamatten (SUI) ; 30.-31. Stanislav Hovanec (CZE) /45
2007 Evgeny Krivosheitsev (UKR) ; 19. Jiří Pelikán (CZE) /54
2006 Harry Berger (AUT) ; 14. Jiří Pelikán (CZE) /86

Obtížnot ženy
2011 Anna Gallyamova (RUS) ; 2. Lucie Hrozová (CZE) /56
2010 Anna Gallyamova (RUS) ; 5. Lucie Hrozová (CZE) /32
2009 Maria Tolokonina (RUS) ; 4. Lucie Hrozová (CZE) /24
2008 Jenny Lavarda (ITA) ; 11. Lucie Hrozová (CZE) /27
2007 Jenny Lavarda (ITA) ; /28
2006 Ines Papert (GER) ; / 16.-17. Jitka Mázlová (CZE) /29

Rychlost muži
2011 Pavel Batushev (RUS) ; 41.-43. Mirek Matějec (CZE) /53
2010 Pavel Gulyaev (RUS) ; 22. Mirek Matějec (CZE) /42
2009 Pavel Gulyaev (RUS) ; /37
2008 Matevz Vukotic (SLO) ; 15.-16. Jiří Pelikán (CZE) /28
2007 Alexander Mateev (RUS) ; /33
2006 Maxim Vlasov (RUS) ; 24. Jiří Pelikán (CZE) /49

Rychlost ženy
2011 Maria Tolokonina (RUS) ; 14. Lucie Hrozová (CZE) /36
2010 Nadezda Shubina (RUS) ; 16.-17. Lucie Hrozová (CZE) /28
2009 Maria Tolokonina (RUS) ; /11
2008 Maria Tolokonina (RUS) ; 11. Jitka Mázlová (CZE) /13
2007 Maria Shabalina (RUS) ; /7
2006 Julia Oleynikova (RUS) ; /15

* výsledky z let 2002-2005 nejsou uvedené


Zdroje: www.theuiaa.org

Libor Hroza, Martin Tučka   [úpravy] 07:45 25.01.2012Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Dost dobrý13:32:35 25.01.2012
S trochou válečnýho štěstí bude letos i bedna nejvyšší. :) Jen tak dál.
Dafe-Bobrodpovědět 
 Re: Dost dobrý20:42:10 25.01.2012
Myslíš našeho Horo-Míru,doufám ???!!! :)
Háčekodpovědět 

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:

Morning sun street, 7c+
 Databáze cest:
Všechny cesty (132727)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Princezná Elsa 8a Súľov
Siracusa 7c+ Siurana
Las Caquitas De Nazarten 7b Chulilla
Pocketed Wall 7a+ El Chorro
Bubble Rock 7b El Chorro
Nově komentované:
Animaculos De La Placa 7b Chulilla
Las Caquitas De Nazarten 7b Chulilla
Pýcha A Pád 6A Vesecký Yosemite
Pýcha A Pád 6A Vesecký Yosemite
Noia Nom 7c Siurana

 Nově v diskusi:
Bridwell - posledne interview s legendou | Re: Hodinky na Rovišti | Re: Hodinky na Rovišti | Re: skialpy pro dítě | Re: skialpy pro dítě | Re: skialpy pro dítě | Re: Hodinky na Rovišti | Re: skialpy pro dítě | Re: Hodinky na Rovišti | Re: Hodinky na Rovišti |

 Nové komentáře:
Re: Zákaz psu | Re: Podepsáno! | Podepsáno! | Re: Tanap | Zákaz psu | Re: Masirka | Re: Masirka | Re: TANAPU... | Re: diváctvo | Re: Masirka |

 Kde to vře:
Péřovka Lightline Jacket pro lezce od Mountain Equipment (145)
Aj my sme Tatry ! (73)
Adam Ondra: Road to Tokyo #1 (36)
Chorvatsko - Hvar – Cliffbase (26)
Pozvánka na “Holé spáry v Holešovicích 2019“ (4)
MČR v rychloledolezení vyhráli Milan Dvořáček a Aneta Loužecká (3)
Závody "HANGAR MASTERS" v boulderingu (3)
Wadi Rum - Morning sun street (3)
Světový rekord evidovaný v České republice (1)
Zbytečná smrt ? (1)

 Nově v inzerci:
Spolulezení Brno | prodám lyžařšké kalhoty S | pánské lezecké boty Rockpillar Diamond velikost 44 | skialpy Hagan Y wai drive | REZERVOVÁNO - Ocún Paddy Incubator - 2x použitá - stav NOVÉ! | Asolo Alta Via GV vel.: EU47/UK12 | Statická a dynamická lana | Prodám různé druhy karabin | lezení | parťák na 24-hodinovku horolezců |

 Anketa:
Který čas byste chtěli zachovat?
 letní čas 
 2098 
 zimní čas 
 1091 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.