LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Omluvenky nepadaj, jde se lézt.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Pohřbeni v oblacích
Touhy a úděl, první ženy na osmitisícovkách
Boludertopo Modřín / Sněžník

Závody
Rock Empire Boulder cup (29.11)
Lokalblok Bouldering Session X (02.12)
Pražský opičák (02.12)

Žebříček
Cesty:
24.Vlk 10433
25.Kupka 10422
26.Jeliga 10415
Bouldry:
24.Pilka 9256
25.Mlejnek 9175
26.Kuhn 9156
Hory:
13.S 2746
14.Janák 2726
15.Jansa 2582

Výsledky
European Youth Cup, ITA (11.08)
World Cup, Imst (AUT) (10.08)
European Youth Cup (04.08)

Deníčky
3788 lezců
493167 cest
Nové přelezy:
UFO 7C+
Malá 11 9/9+
Viagra Coc 8+/9-
Hořký Měsí 9+
Ajo En Vag 7C
Ajo En Vag 7C
Hanibal 10-
Toros 8+/9-
Ukrajinský 7C
Maligna 7c+

Stěny
Gutovka - Lezecké centrum ve Strašnicích - Praha 10
Prostor Letňany - Praha 9
Climbing a Music Club Parukářka - Praha 3

Prodejny
ALPI SPORT CENTRUM - Příbor
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
HOLAN SPORT - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
martanlezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
liborlezec.cz
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Coubal Michal (Bobeš)8 OS, 7a OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS7482
2.Harašta Tomáš (HARY)5.11b OS, 5.10d OS, 5.10d OS, 5.10d OS, 5.10c OS, 5.10c OS, 5.10b OS, 5.10b OS, 5.10b OS, 5.10a OS6270
3.Skopec Václav (VS)9+ AF, 9 AF, 6c+ OS, 6c+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS5870
4.Coubalová Andulka (Andulka)8 OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a RP, 7a AF, 7a AF, 7+ OS, 6b+ RP5696
5.Šuraba Vladimír (vladoŠur)6c+ OS, 8- OS, 8-/8 PP, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 5 OS, 5a OS, 5c RP, II OS5231
6.Šofránko Peter (kepko)6c+ OS, 8- OS, 7a AF, 6b+ OS, 6b OS, 7 OS, 5c OS, 5a OS, II OS5040
7.Neuwirth Petr (Inža)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- AF, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 4 OS, 5 RP4118
8.Polášek Jan (Polda JPPP)7 OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS3951
9.M. Vlada (Ladinek)5c+ OS, 6a+ AF, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, III -3270
10.homolka david (davidek)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6b AF, 5c OS, 5c -3154
11.Zaoral Filip (zaoralf)8 OS, 8 OS, 8- OS, 6+ OS, 4 OS3110
12.M Ondra (Bat)7- OS, 6a+ OS, 7 AF, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS3026
13.s nůší bába (bába s nůší)7a AF, 6b OS, 6b AF, 6+ OS, 6a+ RP2746
14.Janák Jiří (jandahnata)6b+ AF, 6a OS, 6+ OS, VI OS, VI OS, 5 OS, 4 OS2726
15.jansa petr (jansen)6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a+ AF, 5c OS2582
16.Štalmach Jan (jan2)6a+ OS, 6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS2560
17.Daněk Radek (R.Daněk)6- OS, 5c+ AF, 6+ AF, 5a OS, 5c AF, 5c AF, 6 AF, 4- OS2436
18.Vyhnal Michal (Mik)8 AF, 6b+ OS, 6b+ AF, 6a+ AF2354
19.Kábrt Lukáš (LKabrt)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5- OS, 4- OS2257
20.Burian Michal (MichalB)7- OS, 6a OS, 6+ OS, 6 RP, 5- OS2173
21.plocek honza (honzaplocek)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 3 OS, 6+ -2065
22.Kulajta Martin (Artie)6c+ OS, 7a AF, 6c AF2060
23.Janek Ondrej (janes)5.10b OS, 5.10c RP, 5.10b flash, 5.10a flash2038
24.Zach Michael (misakcz)6c+ OS, 7 OS, 5c OS1816
25.Sk Roman (romisak)6b+ OS, 6b OS, 7 AF1788
26.Bartoš Michal (Bárty92)6b+ OS, 6b flash, 6a OS1747
27.Rydval Tomáš (*tom*)7a+ OS, 8 OS1694
28.Svojtka Matěj (Riky Brož)8 OS, 6 OS, 5+ OS1591
28.Bauše Rudolf Otto (Ondra)8 OS, 6 OS, 5+ OS1591
30.Čermák Martin (Čermy)8- OS, 7- OS1344
31.Kubíček Jan (honza k.)7+ OS, 8-/8 AF1341
31.Rojko Andrej (stepnyvlk)7- OS, 6 OS, 5+ OS1341
33.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 AF, 8- AF1338
33.mikuš miroslav (mimi)8 AF, 8- AF1338
35.Joska Zdeněk (joskin)6a OS, 6a+ solo, 5a OS1298
36.Bernard Michal (berny)7+ OS, 6b OS1294
37.Křovák Jakub (xixao)6c OS, 6b flash1275
37.Wondráček Ivo (Ádr)6c OS, 6b flash1275
39.Duda Matej (matej.duda)8- AF, 7 OS1266
39.Štikarovský Jakub (Štika)6a OS, 5c OS, 5a OS1266
41.Vrána Miloslav (havran)5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS1238
42.Plaček Ladislav (placa)7a AF, 5.10a OS1216
43.Hruš Tomáš (_Tom)5+ OS, 5 OS, IV OS, III OS, III OS, III solo1214
44.ChK_ ChK (ChK)5c OS, 5c OS, 6+ RP1204
45.Drobek Jan (drobo)6b OS, 6a+ OS1194
45.Chudoba David (hammen)6b OS, 6a+ OS1194
47.Bludský Lukáš (Lukas B.)5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 3+ OS, 3 OS, 3 RP1190
48.Ondra Adam (dipsy)8b+/8c PP1175
49.Beneš Ondra (ondra benes)8b+ PP1150
49.Kurasová Irena (Irena)6 flash, 5+ OS, 5- flash, 4b OS1150
51.Němý Miloš (milo)8b PP1100
52.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 6+ OS1094
53.Rod Ladis (aladin)6b+ AF, 6b+ AF1088
53.Klášterka Milan (klasterka)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1088
55.Horský Marek (M@ra)6 OS, 5 OS, 3 OS, 2 RP, 2 RP, 2 solo, 2 solo, 2 solo, 2 solo, 2 solo1076
56.Polák Marek (marena)6c flash, 5c OS1075
56.Peťo Miroslav (Miro)10-/10 PP1075
58.Kobza Michal (Cend)6a+ OS, 6b AF1066
59.Žítek Jakub "kub" (kub)5.10a OS, 5.10a OS1044
59.H A (A-d-a-m)7- OS, 6+ OS1044
59.Nosek Tomáš (nosicek)6a OS, 6a OS1044
59.Smejkal Petr (vrabcak01)7- OS, 6+ OS1044
63.novacek michal (miseva)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 RC1041
64.Vrba Jakub (Kubajs92)V OS, V OS, V OS, IV OS1038
65.Buček Dalibor (Bukr)7- RK, 5 OS, 5- OS1018
66.Šofránko Ján (Janko)7b+ OS972
66.Nyéki Richard (Rici)7b+ OS972
68.Daněk Petr (arsike)5 OS, 4+ OS, 5 RP, V RP964
69.Švec Martin (sstteekk)7c+ AF944
70.L J (georgeino)5+ OS, 5 OS, 4+ OS941
71.Podškubka Radek (podskubkar)7- OS, 5+ OS919
72.Drozda Jiří (drozdik)6- OS, 6- OS, 3 OS896
73.Růžičková Petra (P.)9 AF894
73.k. jakub (1785)9 AF894
73.Kulheim David (davu)7c AF894
73.Mašek Petr (máša)6+ OS, 6 OS894
77.Blecha Petr (Pů)6b AF, 6a AF888
78.Zedník Miloslav (Miláno Z)7a+ OS872
78.Pokorny Ivo (Element)7a+ OS872
80.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
80.Bohuněk Pavel (PavelB)9- RP860
82.Bezděk David (bezda)6 OS, 6 OS844
82.Pýcha Tomas (pychin)7b+ AF844
82.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- AF844
85.Nosek Štěpán (Kokeš)7a OS822
85.Šefl juráš (juras)7a OS822
85.Smejkal Lukáš (smejkall)8 OS822
85.Krupař Matěj (Variant)7a OS822
89.BELIAL (Belial)6+ OS, 5+ OS819
90.Siegelová Eva (Kudrlinka89)6+ OS, 6+ AF816
91.Klemsa Martin (Martin)7b PP806
92.Vlk Vojta (vojta (vlčák))7a+ flash803
93.Prikryl Lukas (lukula)8-/8 OS797
94.Vlk Marian (Vlčák)7b AF794
95.Výšek Honza (Malej bejk)8- OS772
95.Műller Richard (richardmuller)8- OS772
95.Kárník Michal (sipas)6c+ OS772
95.gospoš martin (gospa)8- OS772
95.Kratochvíl Cyril (cyrilk)6c+ OS772
95.Vrtik Pavel (baca)8- OS772
101.Schnelly Patrick (Patrick)6+ OS, 5- OS769
101.Špeta Pavel (spetapavel)6 OS, 5+ OS769
103.Skapa Jan (ing.jenik)5 OS, 5- OS, III OS766
104.Podhájecká Klára (klara)7a+ RP760
105.Rovenský Milan (Milanomafiano)8+ PP756
106.Žákovský Martin (Jacques)7a flash753
107.Záplava Martin (alefff)7a+ PP750
108.Barjak Patrik (Patrik)8+ AF744
108.Smrek Dávid (fejsis)8+ AF744
108.rajcan pavol (daben)7a+ AF744
108.Hovorka Tomáš (hovis)7a+ AF744
108.Gejza Gano (ficugejza)7a+ AF744
108.Mestek Michal (spooker)8+ AF744
108.Resch Petr (Petr Resch ml.)8+ AF744
108.Lazar Petr (Petricek)7a+ AF744
108.Eliáš Petr (elicz)7a+ AF744
117.Šedivec Petr (Šéďa)6c OS722
117.Habeš Dominik (petzlplast)6c OS722
117.Horňák Lukáš (joHny237)6c OS722
117.Obst Petr (Ptí)6c OS722
117.Vrzba Vojtěch (Salamandra)6c OS722
117.Ondrová Kristýna (kikuska)6c OS722
117.Eichmeier Aleš (Kala)6c OS722
117.Tesař Filip (Hilfák)6c OS722
117.Pokorná Martina (Mata Durga)6c OS722
117.Kohout Honza (relic)6c OS722
117.Slavík Martin (Deathpulse)6c OS722
117.Przechowski Kryštof (gozon)6c OS722
117.Novotný Pavel (Bobr6)6c OS722
117.Cepicka Martin (cepec)6c OS722
131.Jančáry Mylan (majlaan)8 RP714
132.Čiviš michal (cbl)7a RP710
132.Štilip Jan (Jéňa)7a RP710
134.Straka Jan (Stračena)6c+ flash703
135.Vítek Ondra (Viki)8 PP700
136.Sobotka Ondřej (OS)8+ RK699
137.Pokorný Petr (foton)8 AF694
137.Růžička Honza (ruza)5.11c AF694
137.Janata Marek (marek.j)8 AF694
137.Sukup Jaromír (yarrica)8 AF694
137.Hladík David (david94)8 AF694
137.Patka Tomáš (Paťák)6- OS, VI OS694
137.Mareček Martin (GapiCZa)8 AF694
137.Jedlička Míra (Jedla)8 AF694
137.Maly Jiri (8b)5.11c AF694
137.Martynková Aneta (atlata)5b OS, 5a OS694
147.Reich Tomáš (killy)7+ OS672
147.Stach Vašek (vasa)7+ OS672
147.Hartmann Petr (spider93)7+ OS672
147.Herman Jan (trumen)5.10d OS672
147.Loučím Jarda (jardal)7+ OS672
147.Švihálek Ondřej (ondrejek)6b+ OS672
147.Šolc Jan (jeremy_jenda)6B+ OS672
154.Švihálek Jiří (svihalek)8-/8 AF669
154.Vermach Josef (pepan)5+ OS, 5 OS669
154.jester v (v.jester)5+ OS, 5 OS669
157.Griger David (Komíňák)6c+ RP660
158.Kotrbová Daniela (Danča)6c flash653
159.Zábranský Václav (zabry)8- AF644
159.Sedliský Lukáš (Lukin)8- AF644
159.Čech Peter (peco)8- AF644
159.Elster Petr (Peťř)8- AF644
159.Orsáková Petra (Banatnice)8- AF644
159.Zygarowicz Ewa (Ewa)VI OS, VI OS644
165.Skuhravý Martin (skuhra)6b OS622
165.Švácha Jirka (sandokan)6b OS622
165.Rottenborn Marek (Azbest)7 OS622
165.Nehasil Michal (tenis)6b OS622
165.Opice Plešatá (lysoop)6b OS622
165.Mrnuštík Jan (Mrnda)6b OS622
165.Pelikán Leoš (Leošák)7 OS622
165.Došla Jan (Došlík)6b OS622
165.john martin (johnny)7 OS622
165.Rohlíček Vítek (weer.climber)6b OS622
165.Makuša Michal (tah-sha-tunga)6b OS622
165.Šálek Jan (čaj)7 OS622
165.Liškutin David (Liškut)7 OS622
165.Pavelka Tomáš (Gorfell)7 OS622
165.Mahovsky Milan (Mahy)5.10c OS622
165.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6b+ RC, 6c+ RC622
165.Macek Ondřej (om)6b OS622
165.Straka Ondřej (str.o)6b OS622
165.Vondráčková Eliška (eliska)6b OS622
165.Šauer Max (max)7 OS622
165.horáček vondřej (vondřej)6b OS622
165.Hruban Ota (otahruban)7 OS622
187.mateju jakub (kubajs)6C solo604
188.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6b+ flash603
188.Procházková Barča (barcza)6b+ flash603
190.Eflerová Nela (NelkaEf)7-/7 OS597
191.Gerža Pavel (Pa8age)5 OS, V OS594
191.Hron Adam (hadam)6c AF594
191.mareš mates (mates m.)6c AF594
194.Martinka Juraj (jumar)6a+ OS572
194.Ponomarev Jiří (George-JP)6a+ OS572
194.Jedlička Marek (tulak)7- OS572
194.Trkal Fanda (kaaak)6a+ OS572
194.Harna Filip (Fufa)6a+ OS572
194.H. Marek (trenér)7- OS572
194.Kašíková Petra (péťa)7- OS572
194.Košťál Miroslav (mira.k)7- OS572
194.Czermak Damian (Czermuh)5.10b OS572
194.Vyšohlíd Petr (učitel)7- OS572
194.Obročníková Anna (Anna)6a+ OS572
194.Matějec Mirek (Horomirek)7- OS572
194.Abt Lukáš (asu)7- OS, 9 -, 8a -572
194.Richter Tom (Schreiner)6a+ OS572
194.C Jirka (jiricz)7- OS572
194.Šauli Honza (Sup)7- OS572
194.Talavašek Kamil (panda)6a+ OS572
194.K S (Merlin)7- OS572
194.Jasko Samo (sjasko)7- OS572
194.Žofka Pavel (zofin)6a+ OS572
194.Wiedermann Radek (RadekW)7- OS572
194.Bartošek Stanislav (sttanda)7- OS572
194.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS572
194.A P (Andy)6a+ OS572
194.Liner Lukáš (Coyot)7- OS572
194.Havelka Jan (ianwight)7- OS572
194.Cottage George (tasmansky.cert)6a+ OS572
194.Nováček Jan (cokin)6a+ OS572
194.Damašek Jan (Damajda)6a+ OS572
223.Strnad Michal (Kuře)6b flash553
224.Kupka Petr (Ory)7+ AF544
224.Hořák Matěj (Matty1)7+ AF544
224.Korelusová Jana (mandelinka)7+ AF544
227.Maľová Anna (adikeite)6a OS522
227.Kirchner Filip (Moare)6a OS522
227.Holub Petr (hop)6a OS522
227.Karhánek Jan (hany.info)6a OS522
227.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS522
227.Vít Honza (Honzís)6a OS522
227.Strnad Michal (raster)6a OS522
227.Dlask Pavel (dlaskp)6a OS522
227.Novák Aleš (alesak)6a OS522
227.Vávra (Ramir)6a OS522
227.Vondráček Lukáš (wondris009)6a OS522
227.Kačaba Matouš (panikadrnozkova)6a OS522
227.Svobodová Tereza (terasv)6a OS522
227.Přibyl Bronislav (Onin)6a OS522
227.Hroch Tomas (hrocht)6a OS522
242.Hartmann Pavel (spidersteam)7/7+ AF519
242.Riha Honza (Chuck)5- OS, 4 OS519
242.Jurečka Jan (Grommet)7/7+ AF519
245.Kozáková Šárka (Sierra)6b RP510
246.Holeček Michal (mikina)7- flash503
247.křížek petr (crosby)7 PP500
248.Kasa Jan (kasa)6b AF494
248.Novák Vratislav (Pidipisek)7 AF494
250.Zapletal Petr (Ninjaa)7-/7 RP489
251.Marik Libor (libormarik)5 OS, 3+ OS479
252.S. Petr (pesm)5c+ OS472
252.Zoubek Mirek (MirekZ)6+ OS472
252.gerčák michal (gero)6+ OS472
252.T. Martin (mistrtwistr)6+ OS472
252.Černička Martin (dedo)6+ OS472
252.Dupalová Dominika (Dominika)6+ OS472
252.Farský Aleš (farda)6+ OS472
252.Retic Teo (teoretic)6+ OS472
252.Švec Michal (Michal)6+ OS472
252.Vančura Vašek (Šampon)6+ OS472
252.Semela Kamil (Kamil603)6+ OS472
252.Hančil Lukáš (sakullic)6+ OS472
252.Sučík Radko (Suco)6+ OS472
252.Sekyra Daniel (Danny)6+ OS472
252.Šimanovská Barbara (simanovska)6+ OS472
252.Šárnik Michal (mysiak)5c+ OS472
252.Šimek Janýs (Janýs)6+ OS472
252.Surda (Paluch)6+ OS472
252.Částek Ondra (ondrej.castek)6+ OS472
252.Patera Martin (Ru-XAc)6+ OS472
252.Píchal Miroslav (Hvězdář)6+ OS472
252.J. Michal (shatterhand)6+ OS472
252.Červenka Jakub (wormek)6+ OS472
252.Pavlíková Petra (Deetroit)6+ OS472
276.Šp. Jirka (Špicál)7-/7 AF469
277.Ch. Juro (François)7- RP460
277.Kelinkova Alenka (alenka)6a+ RP460
277.Lyčka Jakub (bubušák)7- RP460
277.Bloudek Honza (hobl)6a+ RP460
277.A.D.Bláha (D.a.n.d.y)6a+ RP460
282.Ludvik O (ludes)6b RK449
282. Tatuš (Tatuss)6b RK449
284.S R (Rschneider)6a+ AF444
284.rigelsky martin (rigi)7- AF444
284.Mynarčík Petr (hrobař)5.10b AF444
284.Posekaný Lukáš (Lukýno)7- AF444
284.Špás David (Spasik)6a+ AF444
289.Leskovjan Martin (Lesko)5+ AF, 5 RP429
290.Jandík Petr (skritek)5c OS422
290.Kkk Sebastian (sebastian)6 OS422
290.Halbrštat Petr (petrh)5c OS422
290.Kudrna Jan (kudrnac)5c OS422
290.H. Roman (ropman)6 OS422
290.Bernatik Ondra (106655)6 OS422
290.Klement Tomáš (klemi)5c OS422
290.Lukavská Kateřina (Kača)5c OS422
290.Vašíček Martin (Martas)5c OS422
290.Novotný Petr (petasn)6 OS422
290.Bajus Adam (Adam.b)5c OS422
290.Janos Filip (FilipJ)6 OS422
290.Dušátko Jan (dusa)6 OS422
290.Chudoba David (Bída)6 OS422
290.Fajkus Martin (M-I-X)6 OS422
290.orac maros (maclimber)6 OS422
290.Černý Jan (Cipis)6 OS422
290.Smíšek Ondřej (rune_cze)5.9 OS422
290.Holan Ondřej (gumaczek)6 OS422
290.Berry Loukast (loukast)6 OS422
290.Mátl Martin (Kryštof.cz)5c OS422
290.lajos lajos (lajos)6 OS422
290.Přemyslovský Martin (martinekx)5c OS422
290.Šindelář Ondřej (si9)6 OS422
290.Pliska Jiri (plizi)6 OS422
290.Plhon Franta (potapka)6 OS422
290.Kohút Lukáš (LukasK)5c OS422
290.Kříž Pavel (Krojcz)6 OS422
290.Kugler Ondřej (kugli)6 OS422
290.Claussova Katharina (SantaClauss)5c OS422
290.Hořínek Karel (KarelH)5c OS422
290.Jirak Ales (Ajaj)5c OS422
290.Němeček Jiří (Něma)6 OS422
290.Herodes Martin (herodes)6 OS422
290.Tichý Aleš (Sumec)5.9 OS422
290.Čapek Filip (Filip)6 OS422
290.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5c OS422
290.Veselý Martin (Martin Vesely)6 OS422
290.Bolechová Mata (MataB)5c OS422
290.Barak Michal (ripp)6 OS422
290.Polák Robert (r0bin)5c OS422
290.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS422
290.Ježek Václav (sdvsdv)5c OS422
290.Týčr Břeťa (Bublina)6 OS422
290.Čuma Honza (Mek)5c OS422
290.Šanca Marek (maaara)6 OS422
290.Iris Marina (Marinka)6 OS422
290.belas jan (belina)6 OS422
290.Kosina Jiri (jikos)6 OS422
290.Havlíček Jakub (havlj)5c OS422
290.Fajstová Alena (alenie)6 OS422
290.Pecharová Aneta (Gallardo)6 OS422
342.Kramoliš Ondřej (Eda)6a RP410
342.Kubečka Libor (nahatch)6a RP410
344.Mlýnek Petr (Petr Vašek)5 RP, 5 AF, III -404
344.Mastik Honza (flashstorm)6A solo404
346.Dichtlová Marie (eiram)6a AF394
346.Mazanec Jiří (georgemazanec)6a AF394
346.Kekrt Radek (Kekrt)6a AF394
349.Groš Ján (Grošák)5+ solo, 4+ solo383
350.Nondek Michal (Bobr)6- OS372
350.peta (prr)5b OS372
350.holuša miloš (milhaus23)5b OS372
350.Hefnerová Hana (Hafina)6- OS372
350.L Jano (flying)5b OS372
350.benda tomáš (bandaska13)5b OS372
350.Malá Níla (Neluše)5b OS372
350.Nešťák Matěj (Maaty)6- OS372
350.zemap dia (diazemap)5b OS372
350.Flögel Tadeáš (Tade)6- OS372
350.Michálek Jakub (kubalek)6- OS372
350.Procházka Lukáš (proch008)6- OS372
350.Polčin Milan (tulipan)6- OS372
350.Mec Jaromír (ukko)5.8 OS372
364.knybel ondrej (kybl)6+ RP360
364.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ RP360
366.Zumr Vladek (jeckill)5c+ solo354
367.Pivodová Terka (terulinek10)5c flash353
367.Slatinsky Jan (Slata)5c flash353
367.Šajgal Štefan (Stewo)6 flash353
370.Vondrášek Štěpán (wondrs)5+ OS347
370.Fojt Tomáš (samanlezec)5+ OS347
370.Musil Jirka (JirkaM)5+ OS347
370.Svoboda Jan (swoggy)5+ OS347
370. (brecka6)5+ OS347
370.Krátký Martin (homerr)5+ OS347
370.P V (hidden)5+ OS347
370.Kokta Míra (koktis)5+ OS347
370.Vomočil Břeťa (bretacr)5+ OS347
370.Džmuráň (mdzmuran)5+ OS347
370.kimi (kimi)5+ OS347
370.Lenc Láďa (LadaL)5+ OS347
370.Pánek Karel (Karlik)5+ OS347
370.Tuček Jan (Jeníček)5+ OS347
370.Novotný Jan (JohnyCT)5+ OS347
370.Kufa Martin (kufíno)5+ OS347
370.Hruška Robert (Hruskarob)5+ OS347
370.Michovský David (Ještěrka)5+ OS347
370.Kodytek Petr (Kóďa)5+ OS347
370.Karko Jan (Karkoš)5+ OS347
390.Nyplová Petra (Artep)6+ AF344
390.Zigal Jiří (zigi)6+ AF344
390.Brich Milan (mibr)6+ AF344
393.Byrtus David (David Byrtus)5- OS, 3 RP337
394.Ebrová Veronika (Hamnish)4a OS, 3+ OS329
394.Kuzivová Lenka (Rouga)4a OS, 3+ OS329
396.Smatana Martin (vircor)5 OS322
396.Mazúchová Pavlína (Pavlína)5 OS322
396.Šimůnek Martin (MartinS)5 OS322
396.Skuhravy Jan (jan.skuhravy)5 OS322
396.Havel David (dhavel)5a OS322
396.Žákovský Petr (zakys)VI OS322
396.Regecová Michaela (Mmikaela)5a OS322
396.Sokol Filip (sóča)5 OS322
396.Gombár Matúš (matus.gombar)5 OS322
396.Jurman Marek (jurmes)5 OS322
396.Slovák Josef (j.slovak)5 OS322
396.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)5 OS322
396.Wiedenová Lenka (Léňa)5 OS322
396.Choutka Jan (chouťák)VI OS322
396.Kaštovský Ondřej (koumik)5 OS322
396.Kuba Ondra (ondras)5 OS322
396.URBANEC ALEŠ (also)5a OS322
396.Svoboda Jiří (svobino)5a OS322
396.Škarohlíd Jan (béďa)5 OS322
396.Mareček Lukáš (nakul)5 OS322
396.Šťastný Jiří (Happy)5a OS322
396.Pešata Jirka (bůček)5 OS322
396.Hudák Ondřej (HDK)5 OS322
396.Pompe Patrik (pompis)5 OS322
396.Štěpánek Michal (BuckTheBug)5a OS322
396.Šindelář Ondřej (o.sindelar)5 OS322
396.Keprt Pavel (Kepo)5 OS322
396.Martikán Jiří (krtka chovatel)5 OS322
396.Roupec Jakub (kube951)5 OS322
396.bures vojta (atjoV)5 OS322
396.Marek Jakub (Fly)5 OS322
396.Medvídek a Sluníčko (slunicko)5a OS322
396.Sedlář Petr (Rybízek)5 OS322
396.Müller Jiří (Jurysh)5 OS322
396.Michálek Vladimír (Drake)5 OS322
396.Vesely Jozef (jove)5 OS322
396.Trojan Petr (pierre)5a OS322
396.Hruška Filip (FílaHruška)5 OS322
396.Kubeček Václav (1603)5 OS322
396.Sadloňová Adriana (Adri)5 OS322
436.Macharáčková Barbora (Bara)6 RP314
437.Burian Jarda (buracek)6 AF, III AF313
438.Bieláková Michaela (Misa)V OS, 3 RP312
439.Noname Radek (radek)5c RP310
439.Exner Radek (exak)6 RP310
439.Matuszek Jirka (skoba)6 RP310
439.Macharacek Tomas (sushi)6 RP310
439.Vidlak Tomas (tvidlak)5c RP310
439.Jungwirth Matěj (MaJung)5c RP310
439.Bartoň Tomáš (tommz9)5c RP310
446.Šesták Josef (Ozzman)5- OS297
446.Drabek Martin (SpiderCz)5- OS297
446.R. Venda (:-))5- OS297
446.Šneiberg Ignác (igislav)5- OS297
446.Bekeš Mišo (www.horskichlapci.estranky.cz)5- OS297
446.Smejkal Lukáš (lukaseks)5- OS297
446.Pleskot Ondřej (Yek)5- OS297
446.Zapior Jakub (zipy)5- OS297
446. (Žebřík)5- OS297
446.Snopko David (Kojak)5- OS297
446.Přech Aleš (alsoa)5- OS297
446.Plhák Marek (marda)5- OS297
446.(šamony)5- OS297
446.Hynek Pavel (xkubrtx)5- OS297
446.Klicpera Jakub (hodny kuba)5- OS297
446.Kašpar Pavel (xpalko)5- OS297
446.Mihola Ondrej (miholak)5- OS297
446.Holas Ondra (Holasek)5- OS297
446.Češpivo Jan (beer)5- OS297
446.Zámečník Pavel (Pájos)5- OS297
466.Petula Libor (Libi)6 AF294
466.Štekl Jiří (Freegeorge)5c AF294
466.Kynčl Jakub (3443)6 AF294
466.M P (Uzlar)6 AF294
466.Burgr Lionel (Lionel)5c AF294
466.Bobr Dafe (Dafe)5c AF294
466.Trávníček Miloš (Snajper)5c AF294
466.Domanský Jiří (dom)6 AF294
474.Jindra Honza (Jeyjey)V OS272
474.Grimm Daniel (jack_daniels)4+ OS272
474.Nedbal Dalibor (Dalibor)4+ OS272
474.Burgoon Andrew (Andrew)5.4 OS272
474.Pučan Jan (Hanys)4c OS272
474.macek kuba (8410045325)V OS272
474.Briza Michal (mick)V OS272
474.Kychlerová Lenka (lenca.cz)V OS272
474.Krysta Michal (mishan)V OS272
474.Fic Jiří (YuriMaster)4+ OS272
474.Hranička Jan (janek)4c OS272
474.Homolka Pavel (Ufňa)V OS272
474.Hrádek Jakub (jacob77)4c OS272
474.Šimčík Vladimír (Vládík)V OS272
474.Grasserová Alena (Alča)4+ OS272
474.Belas Martin (mbe)4+ OS272
474.Smrčka Jan (wolfun)4+ OS272
474.Karasek Antonin (phobos)4c OS272
474.Sedlačík Jan (Jenys)4+ OS272
474.Kovaříková Nina (ninka)V OS272
474.šléza (sleza)4+ OS272
495.Hampejs David (Dejv)6- RP260
495.Štim Andrej (aŠ)6- RP260
495.Tichý Jiří (Jirik)6- RP260
498.Koudelka Honza (Honza Koudelka)5 flash253
498.Bartak Karel (karelb)5a flash253
498.hanak pavel (hanny)5a flash253
501.Kytková Jitka (Kytička)6 RK249
502.Jonák Martin (Jouny)5+ RP235
503.Podařil Eugen (Eugenius)5- flash228
503.Winter Lukáš (gomez)5- flash228
503.Valešová Renáta (Renhule)5- flash228
503.Požár Michal (mifo)5- flash228
507.Jurčík Adam (Adik)4 OS222
507.Pecůch Miroslav (pecka)4 OS222
507.Goldbach Marek (Marek1986)4 OS222
507.Havliš (JardaH)4 OS222
507.Dubaj Peter (Bombaj)IV OS222
507.rupert marian (elmar)IV OS222
507.Astvahathy Istvan (jur001)4 OS222
507.Thér Tomáš (PanTher)4 OS222
507.Marcin Tomáš (t.marcin)4 OS222
507.Masinsky Petr (masha)4 OS222
507.Dostal Radek (dasty)4 OS222
507.Votrubec Vlastimil (vlasta)4b OS222
507.Marášek Jakub (majak8000)IV OS222
507.Kobrle Ondra (Ohne M)4 OS222
507.Malý Pavel (Paffka)4b OS222
507.Tesar Ladislav (Ladat)4 OS222
507.Steklý Aleš (Alíša)4 OS222
507.Kubeček Jeňa (tatka)4 OS222
507.Jelínek Jan (jelucha)4 OS, 8+ -222
507.Růta Honza (RutaH)IV OS222
527.Grünwald Lukáš (LukasG)5+ AF219
527.Drobná Danča (Brouk_81)5+ AF219
529.Švrček Vlastimil (Skid)5 RP214
530.Kunt Pavel (LOBO)5a RP210
530.Šlocar Honza (Kuzma)5 RP210
530.Svoboda Vlastimil (Svob)5 RP210
530.Šimko Miroslav (mat3s)5 RP210
530.Kozubík Vojtěch (voko)5 RP210
535.Dobias Filip (pip)5 PP200
536.Voráčková Eva (13121312)5 AF194
537.Klega Lukáš (luke)3 OS, 3 RP192
538.Tučka Martin (martan)5- RP185
539.Jursa Petr (berťa)4- OS172
539.Šimek Martin (orbit)4- OS172
539.Cap David (becquerel)4a OS172
539.Končírová Šárka (Sarkon)4- OS172
539.Blackhippo Mike (saxnot)4- OS172
539.Skalický Ivo (ivosek)4- OS172
539.Glivický Petr (glivi)4- OS172
539.Gygal Radek (gyga)4- OS172
539.Lojda Jiří (Jirrik)4- OS172
539.Mašková Eva (Evík)4- OS172
539.Fliegl Tomáš (Tomaf)4- OS172
550.Hermann Pavel (Hermi)V RP164
551.Pukulan Mr. (peacman)3+ OS157
551.Makowski Jozef (Juro)3+ OS157
551.Beneš Jakub (JaFy)3+ OS157
551.Soldát Milan (soldatm)3+ OS157
551.Tic Pavel (paveltic)3+ OS157
551.Vantuch Marek (kanei)3+ OS157
551.Drnec Honza (sperou)3+ OS157
551.Černý Lukáš (Lukš)3+ OS157
551.kraťas petr (krta)3+ OS157
551.Urbášek David (urbasekd)3+ OS157
561.Kassak Petr (Pavouk)4+ solo154
562.Mayer Standa (stanely)4 flash153
563.Jaššo Petr (P.J.Z)3 OS152
563.Olson (Olson.vs)3 OS152
563.Fuka Vladimír (lada)3 OS152
563.Paděra Martin (Paďas)3 OS152
563.Valach Ondra (Aiedail)3 OS152
563.Preisler Eda (Exus)3 OS152
563.Krt Jirka (JirkaR.)3 OS152
563.Němeček Ondra (0ndr4)3 OS152
563.Roštár Miroslav (rošty)3 OS152
563.Grepl Kuba (patapufa)3 OS152
563.Mikloš Martin (basama)3 OS152
563. Dudek Lubomír (dudo)3 OS152
563.Bahenský Petr (Koloťuk)3 OS152
563.Vaněček Michael (Michael)3 OS152
563.Hrabal Josef (X_Files)3 OS152
563.Vaněčková Běla (Běla)3 OS152
563.Kopeček Karel (Ystar)3 OS152
563.Keclík Zdeněk (Sitcom)3 OS152
563.Homolka Václav (vhomolka)3 OS152
563.byrtus filip (filipbyrtus)3 OS, 5- RC152
563.Čížek Pavel (pavelll)3 OS152
584.Fliegl Ondřej (fondra)III OS147
585.Pirkl Martin (MartasCT)2 OS142
585.Srb Tomáš (shooter)2 OS142
585.Tvrdík Libor (libor)2 OS142
585.Hosek Lukas (LukaDolar)II OS142
585.Pospíšil Ondřej (Ondra82)2 OS142
590.Vacek Ondra (vaca34)1 OS132
590.Novák Janál (hans1996)1 OS132
592.Plšek Martin (Plch)4 RP110
592.Klega Honza (Hanz)4 RP110
592.Novotný Vašek (letec)4 RP110
595.Seidler Radim (Sadlo)4 AF94
595.Šnopl Ondra (Ondra85)IV AF94
597.Szilágyi Zsolt (Zsolt)3+ RP45
598.Krupa Tomas (kiwarius)3 RP44
599.Czerny Pavel (Jespak)3 RP40
599.Girg Petr (girgp)3 RP40
601.Kejzlar Tomáš (keto)III RP39
602.Jüttner Jakub (Kubič)3 PP, IV -36
603.Šuba Daniel (Oris)3 solo34
603.Kaniak Jan (Hassan)2 RP34
603.Švecová Kača (svecova)3 solo34
603.Katka Švecová (Švecová)3 solo34
603.Mec Milan (kimiczech)3 solo34
608.Žamberský Pavel (offwidth)3 AF24
608.Vyvadil Jan (Vyva ml.)2 solo24
610.Kuna Ladislav (Usa)4- -0
610.Jüttnerová Sandra (sanny)3 RC0
610.Dub Petr (petrdub)6+ -0
610.Konečný David (orlík)4+ -0
610.Hekela Josef (josefek)6 -0
610.Binter Tomáš ml. (ca366359)4+ -0
610.Kruty Kraken (qkwe)4 RC0
610.Malina Michal (Malča)1 -0
610.Ordelt Jaroslav (feferon)6 RC0
610.Jauker Michal (Joocky)5+ -0
610.Brabec Michael (sluniq)5- -0
610.Tichá Lenka (lenka)7- RC0
610.Nešutová Hana (Hanča)7 -0
610.Bárta Jiří (Jiřík PH)3 RC0
610.Olša Petr (rafan)6+ -0
610.cho ri (Piškot)6c+ OS0
610.lienerth radek (zoban)6b+ -0
610.Kosinová Tereza (Terezka-K)5.10a -0
610.Kasse Tomas (sotek)8- -0
610.Kuta Jan (Kutik)6a -0
610.Nehasil Ondřej (ardno)III -0
610.Koníček Jakub (Konev)7 -0
610.Koska Jan (H0NZIK)6b -0
610.trvaj m (javrt)6+ -0
610.Peratová Eva (pirx)6a+ -0
610.Pražák David (dejvi)6+ -0
610.Kofroň David (dk)6b -0
610.šottník Lukáš (luso1)5a RC0
610.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)5c -0
610.Gaidová Táňa (Tánička)6- RC0
610.Slavíček Viktor (Vitorio)6 -0
610.Kosinova Barbora (barborka)IV RC0
610.Vopelková Domča (Domča)8- RC0
610.Červinková Romča (ianire.el)V -0
610.Payne Pavel (pól)6 -0
610.Mikuláštík Jiří (bzucak)IV RC0
610.Machů Jana (janycka)V RC0
610.Vejvoda Petr (Vejvis)5 -0
610.K. Nikinka (Nikinka)6 RC0
610.Trojanová Lucie (ilias)3 -0
610.Fluh Rote (B.C.Fray)3 RC0
610.Hodná Šárka (hodná šárka)5- -0
610.Novotný David (novotny.david)6 -0
610.Babinec Petr (Bejbs)7 -0
610.Müllerová Zdeňka (aramela)3 RC0
610.Kohn Ivo (Huron)4 -0
610.Kus Marek (kuck97)2 -0
610.Najšlová Lea (LeaN)4 -0
610.Mika Pavel (butcher)7+ -0
610.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)5c -0
610.W. M. Hajnová Jitka (Jí)6+ RC0
610.Gartnerová Jitka (Jitule)4- -0
610.Laňková Sabina (Sabinalanka)4- -, IV -, 4+ -, 3+ -, 4 -, 4- -, 4 -, V -0
610.Kotrady Tomáš (tomas.k)6 -, 3 -0
610.Cinková Helena (Helik)III RC0
610.Oujedecitmen Mixerka (Mixerka)3 RC0

Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy
67.071 čtenářů v říjnu

 Foto dne:
Pohled na Tukuche peak a Dhaulagiti I ze sedla 5 500 m
Tukuche peak
 Databáze cest:
Všechny cesty (99243)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Stáhnuté Opasky 5B Ludvíkov
... 7A Chironico
Baked Potato 6C Chironico
Barbara 6 6C Chironico
Rocket Pie 7 Geyikbayiri
Nově komentované:
Odyssea 6 Kotýz
El Páis De La Pandereta 6a Siurana
El Páis De La Pandereta 6a Siurana
Kozla Starýho 4 Žleby
Inženýr Krkovička 7+ Žleby

 Nově v diskusi:
Re: lano Tendon Master 9.1 | Re: lano Tendon Master 9.1 | Re: deníček- Hudy stěna Brno | Re: lano Tendon Master 9.1 | Re: Eiger | Re: Eiger | Re: deníček- Hudy stěna Brno | Re: Eiger | Re: Eiger | Re: Lezecky Smichoff |

 Nové komentáře:
Řežba!!! | Re: Adam, Sean, Dmitry, někdo další? | Adam, Sean, Dmitry, někdo další? | Re: Odměna | Re: Nejen k žábám na prameni a dětem na pískovišti… | Re: V tichosti smáznout problém | Re: další názor... | Re: K čemu? | Re: Správný krok | Re: Správný krok |

 Kde to vře:
Drytooling nebude (72)
2. kolo Slovenského poháru v drytoolingu (33)
Sólisti vyděsili sponzory (30)
Funkční trénink pro lezení (26)
Funkční trénink pro lezení (19)
MEJCUP 2014 (18)
Satanové slzy (14)
Češi na vrcholu Putha Hiunchuli (7246 m) (9)
Adam Ondra (8)

 Nově v inzerci:
skialp set | Prodám Skialpy Rossignol Bandit B2 | Dynafit TLT700L | Scarpa Laser | petzl basic | sháním turistický cepín | Prodám úplně nové boty Salomon XA Pro 3D Ultra 2 GTX, vel.44 | Zimní boty Salomon SOKUYI WP | sháníme spolubydlícího | Telemarkový set |

 Anketa:
Sedíš na štandu a upadne ti jistítko, co teď?
 Použiješ záložní 
 339 
 Nahodíš půl-loďák 
 781 
 Zavoláš horskou 
 314 

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*       ceník reklamy IQ house   NetPro systems, s.r.o.