LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Solidní vrstva mechu pohnojená dávkou strachu ve výlezu na vrchol udrží všechno.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Nový průvodce na Ostaš
Labské údolí
MacLeodova nová kniha Make or break

Závody
1. kolo boulderového kolotoče (02.10)
Tvarůžkap OLOMOUC (03.10)
Tvarůžkap Junior (04.10)

Žebříček
Cesty:
1."Fido" 11800
2.Vopat 11104
3.Konečný 11011
Bouldry:
1.Stráník 11250
2.Ondra 10965
3.Jungling 10700
Hory:
1.Coubal 7701
2.Šuraba 6782
3.Šofránko 6410

Výsledky
European Youth Cup, ITA (11.08)
World Cup, Imst (AUT) (10.08)
European Youth Cup (04.08)

Deníčky
3967 lezců
536884 cest
Nové přelezy:
Stromlinie 9
Paradigma 7c
Sonnenköni 7c
Primo Staz 7c
Outback 7b+
Kerria 7c
Pervert Ma 7c
Vlatava 7c
Stramme Ti 7c
II Tradito 7c+

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
martanlezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
liborlezec.cz
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Coubal Michal (Bobeš)7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 6c OS7701
2.Šuraba Vladimír (vladoŠur)9- PP, 8- OS, 6c+ OS, 7a flash, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS6782
3.Šofránko Peter (kepko)9- flash, 8- OS, 6c+ OS, 7a flash, 6b+ OS, 6b OS, 7- OS, 6+ OS, 7- PP, 5c OS6410
4.Skopec Václav (VS)9+ PP, 7c+ AF, 9 AF, 7b+ RK, 8+/9- AF, 6c OS, 7/7+ OS, 7- OS6322
5.Švihálek Jiří (svihalek)6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6c AF, 6a+ OS, 6a+ OS6192
6.Štalmach Jan (jan2)8- OS, 8- flash, 8 AF, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- OS5898
7.Bernard Michal (berny)8 OS, 8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5448
8.M. Vlada (Ladinek)6a+ OS, 6a+ AF, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS3692
9.Harašta Tomáš (HARY)6c+ OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7 OS, 5+ OS, VII AF3429
10.Zaoral Filip (zaoralf)8 OS, 7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP3418
11.Daněk Radek (R.Daněk)5b OS, 6- OS, 6- OS, 5c+ AF, 6+ AF, 5- OS, 6 AF, 4c OS, 4c OS, 5+ RP3174
12.s nůší bába (bába s nůší)6c+ OS, 6b OS, 7 AF, 6+ OS, 6+ OS, 6 AF3126
13.Coubalová Andulka (Andulka)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS3088
14.Tichý Aleš (Sumec)7+/8- OS, 7+ OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 7 RK2837
15.Lazar Petr (Petricek)7+/8- OS, 8 AF, 7 OS, 7 OS2660
16.Neuwirth Petr (Inža)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5a OS, 5- OS, 5+ RP, 4 OS, 4 OS, 5a RP2624
17.Polášek Jan (Polda JPPP)7 OS, 6b OS, 7- OS, 6+ OS, 5- OS2585
18.homolka david (davidek)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a AF, 5b OS2382
19.Jedlička Marek (tulak)7- OS, 6+ OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, III OS, III OS2254
20.Podškubka Radek (podskubkar)6a OS, 5c OS, 4 OS, IV OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS2218
21.novacek michal (miseva)7- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2082
22.Polák Marek (marena)6c flash, 6+ OS, 6+ OS, 5c OS2019
23.Horský Marek (M@ra)6 OS, 5 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 2 OS, 1 OS, 1 OS1960
24.Straka Ondřej (str.o)8+ AF, 8 AF, 6 OS1860
25.Zdráhal Adam (AdamFS)6b+ OS, 6+ OS, 5 OS, 4+ RP, 3 OS, 3 RP1818
26.janecek michal (miskis)6b+ OS, 6b OS, 6a OS1816
27.Janek Ondrej (janes)5.10c RP, 5.10b RP, 6 OS, 5.10a RP1802
28.Fajkoš Lumír (Lumir9)9 PP, 8+ OS1772
29.Vopat Jan (Honzík)7b OS, 7b PP1722
30.Holub Marek (Maara)7+ OS, 6b+ OS, 5+ OS1691
31.Marina Iris (Marinka)6b OS, 7- OS, 6+ OS, 2 solo1690
32.Maňourová Anna (annis)6b OS, 6b+ AF, 6a OS1688
33.Stehlík Marek (Listy)9- OS, 6c+ flash1675
34.Kubeček Václav (1603)6+ OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1560
35.Drobek Jan (drobo)6b OS, 6a+ OS, 5+ OS1541
36.Pavliňáková Dominika (Mikinista)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 6- AF1532
37.Sk Roman (romisak)6a+ OS, 7- OS, 6+ AF1488
38.Paděra Martin (Paďas)8 OS, 7 OS1444
39.Vacek Ondra (vaca34)6a+ OS, 6a OS, 5+ OS1441
40.Fliegl Ondřej (fondra)6- OS, 5 OS, 5- OS, IV OS, 3 OS1365
41.Čermák Martin (Čermy)8- OS, 7- OS1344
42.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 AF, 8- AF1338
43.Benešová Magdaléna (dagda_maja)7- flash, 6+ OS, 6+ PP1325
44.Joska Zdeněk (joskin)6a OS, 6a+ solo, 5a OS1298
45.Groš Ján (Grošák)6b+ OS, 5+ OS, 4+ OS1291
46.Křovák Jakub (xixao)6c OS, 6b flash1275
46.Wondráček Ivo (Ádr)6c OS, 6b flash1275
48.Štikarovský Jakub (Štika)6a OS, 5c OS, 5a OS1266
49.Brzobohatý Tomáš (Rygar)6b OS, 7- AF, 3+ OS1223
50.ChK_ ChK (ChK)5c OS, 5c OS, 6+ RP1204
51.Domanský Jiří (dom)6 OS, 4+ OS, 4+ OS, IV OS1188
52.Ondra Adam (dipsy)8b+/8c PP1175
53.Burian Michal (MichalB)8- AF, 6a OS1166
54.Beneš Ondra (ondra benes)8b+ PP1150
55.Bauše Rudolf Otto (Ondra)7b AF, 5+ OS1141
56.Kovaříková Nina (ninka)8- PP, 6+ OS1128
57.Loučím Jarda (jardal)7- OS, 7+ AF1116
58.Němý Miloš (milo)8b PP1100
59.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 6+ OS1094
59.Plaček Ladislav (placa)5.10b OS, 5.10a OS1094
61.Došla Jan (Došlík)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
62.Rod Ladis (aladin)6b+ AF, 6b+ AF1088
63.Peťo Miroslav (Miro)10-/10 PP1075
64.Kobza Michal (Cend)6a+ OS, 6b AF1066
65.Čížek Pavel (pavelll)6+ OS, 6 OS, 3 OS1046
66.Zach Michael (misakcz)7 OS, 5c OS1044
66.Smejkal Petr (vrabcak01)7- OS, 6+ OS1044
66.jester v (v.jester)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 flash1044
69.Vrána Miloslav (havran)5+ OS, 5 OS, 5- OS, 3 solo1000
70.Šofránko Ján (Janko)7b+ OS972
70.Kotrbová Daniela (Danča)9- OS972
70.Nyéki Richard (Rici)7b+ OS972
73.Bludský Lukáš (Lukas B.)6- OS, 6- OS, 4 OS, 5+ -966
74.Scharf David (Lesec)6b+ AF, 5+ AF, 5- AF, 3 AF956
75.plocek honza (honzaplocek)5 OS, 5 OS, 4+ OS, 6+ -916
76.Fiala Adam (fialka)9 RP910
77.Mlýnek Petr (Petr Vašek)6+ OS, IV OS, 5 RP904
78.Drozda Jiří (drozdik)6- OS, 6- OS, 3 OS896
79.Mašek Petr (máša)6+ OS, 6 OS894
79.k. jakub (1785)9 AF894
79.Růžičková Petra (P.)9 AF894
79.Er David (David Eret)6+ OS, 6 OS894
79.Eret Lukáš (Lukáš Eret)6+ OS, 6 OS894
84.Blecha Petr (Pů)6b AF, 6a AF888
85.Zedník Miloslav (Miláno Z)7a+ OS872
85.Pokorny Ivo (Element)7a+ OS872
85.Kulheim David (davu)8+ OS872
85.Rydval Tomáš (*tom*)7a+ OS872
89.Telíšek Marťucha (Marťucha)6a OS, 6+ AF866
89.Tichý Jiří (Jirik)6a OS, 6+ AF866
91.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
91.Bohuněk Pavel (PavelB)9- RP860
93.Bezděk David (bezda)6 OS, 6 OS844
93.Pýcha Tomas (pychin)7b+ AF844
93.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- AF844
96.Nosek Štěpán (Kokeš)7a OS822
96.Šefl juráš (juras)7a OS822
96.Smejkal Lukáš (smejkall)8 OS822
96.Krupař Matěj (Variant)7a OS822
96.Svojtka Matěj (Riky Brož)8 OS822
101.BELIAL (Belial)6+ OS, 5+ OS819
102.Hruš Tomáš (_Tom)5 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, III solo807
103.Klemsa Martin (Martin)7b PP806
104.Vlk Vojta (vojta (vlčák))7a+ flash803
105.Prikryl Lukas (lukula)8-/8 OS797
106.Kubečka Libor (nahatch)5+ OS, 5- OS, 3 OS796
107.Vlk Marian (Vlčák)7b AF794
107.Švec Martin (sstteekk)8+/9- AF794
107.Šancová Lucie (Lucca)6+ OS, 5 OS794
110.Výšek Honza (Malej bejk)8- OS772
110.Műller Richard (richardmuller)8- OS772
110.Kárník Michal (sipas)6c+ OS772
110.gospoš martin (gospa)8- OS772
110.Kratochvíl Cyril (cyrilk)6c+ OS772
110.Vrtik Pavel (baca)8- OS772
110.Bartoš Michal (Bárty92)8- OS772
117.Podmela Karel (Kara)6+ OS, 6+ RK771
118.Schnelly Patrick (Patrick)6+ OS, 5- OS769
119.Skapa Jan (ing.jenik)5 OS, 5- OS, III OS766
120.Podhájecká Klára (klara)7a+ RP760
121.Rovenský Milan (Milanomafiano)8+ PP756
122.Žákovský Martin (Jacques)7a flash753
123.Záplava Martin (alefff)7a+ PP750
124.Barjak Patrik (Patrik)8+ AF744
124.Smrek Dávid (fejsis)8+ AF744
124.rajcan pavol (daben)7a+ AF744
124.Hovorka Tomáš (hovis)7a+ AF744
124.Gejza Gano (ficugejza)7a+ AF744
124.Mestek Michal (spooker)8+ AF744
124.Resch Petr (Petr Resch ml.)8+ AF744
124.Eliáš Petr (elicz)7a+ AF744
132.motl dalibor (moták)6- OS, 5+ OS, II solo743
133.Šedivec Petr (Šéďa)6c OS722
133.Habeš Dominik (petzlplast)6c OS722
133.Horňák Lukáš (joHny237)6c OS722
133.Novotný Pavel (Bobr6)6c OS722
133.Obst Petr (Ptí)6c OS722
133.Vrzba Vojtěch (Salamandra)6c OS722
133.Ondrová Kristýna (kikuska)6c OS722
133.Eichmeier Aleš (Kala)6c OS722
133.Tesař Filip (Hilfák)6c OS722
133.Przechowski Kryštof (gozon)6c OS722
133.Pokorná Maťa (Mata Durga)6c OS722
133.Kohout Honza (relic)6c OS722
133.Slavík Martin (Deathpulse)6c OS722
133.Čepička Martin (cepec)6c OS722
147.Štefan Honza (stefic)4+ OS, 4 OS, 4 OS716
148.Jančáry Mylan (majlaan)8 RP714
149.Čiviš michal (cbl)7a RP710
149.Štilip Jan (Jéňa)7a RP710
151.Straka Jan (Stračena)6c+ flash703
152.Vítek Ondra (Viki)8 PP700
153.Sobotka Ondřej (OS)8+ RK699
154.Růžička Honza (ruza)5.11c AF694
154.Janata Marek (marek.j)8 AF694
154.Sukup Jaromír (yarrica)8 AF694
154.Hladík David (david94)8 AF694
154.Patka Tomáš (Paťák)6- OS, VI OS694
154.Kulajta Martin (Artie)7a AF694
154.Maly Jiri (8b)5.11c AF694
154.Pokorný Petr (foton)8 AF694
162.Reich Tomáš (killy)7+ OS672
162.Stach Vašek (vasa)7+ OS672
162.Hartmann Petr (spider93)7+ OS672
162.Hatle Josef (darklord)7+ OS672
162.Herman Jan (trumen)5.10d OS672
162.Švihálek Ondřej (ondrejek)6b+ OS672
162.Šolc Jan (jeremy_jenda)6B+ OS672
162.Lojda Jiří (Jirrik)5c OS, 5b PP672
170.Vermach Josef (pepan)5+ OS, 5 OS669
170.Fliegl Tomáš (Tomaf)5+ OS, 5 OS669
170.Kubíček Jan (honza k.)8-/8 AF669
173.Griger David (Komíňák)6c+ RP660
174.Špeta Pavel (spetapavel)4+ OS, 4 OS, 3 OS, 3 RC, 4 RC646
175.mikuš miroslav (mimi)8- AF644
175.Sedliský Lukáš (Lukin)8- AF644
175.Čech Peter (peco)8- AF644
175.Elster Petr (Peťř)8- AF644
175.Zábranský Václav (zabry)8- AF644
175.Orsáková Petra (Banatnice)8- AF644
175.Zygarowicz Ewa (Ewa)VI OS, VI OS644
182.Skuhravý Martin (skuhra)6b OS622
182.Švácha Jirka (sandokan)6b OS622
182.Rottenborn Marek (Azbest)7 OS622
182.Opice Plešatá (lysoop)6b OS622
182.Mrnuštík Jan (Mrnda)6b OS622
182.Pelikán Leoš (Leošák)7 OS622
182.john martin (johnny)7 OS622
182.Rohlíček Vítek (weer.climber)6b OS622
182.Makuša Michal (tah-sha-tunga)6b OS622
182.Šálek Jan (čaj)7 OS622
182.Liškutin David (Liškut)7 OS622
182.Pavelka Tomáš (Gorfell)7 OS622
182.Mahovsky Milan (Mahy)5.10c OS622
182.Macek Ondřej (om)6b OS622
182.Vondráčková Eliška (eliska)6b OS622
182.Šauer Max (max)7 OS622
182.horáček vondřej (vondřej)6b OS622
182.Hruban Ota (otahruban)7 OS622
182.Chudoba David (hammen)6b OS622
182.Kočvara Petr ("Pítr")6b OS622
182.Duda Matej (matej.duda)7 OS622
182.Pail Leoš (enzo)6b OS622
204.Šp. Jirka (Špicál)6- OS, 6 RK621
205.mateju jakub (kubajs)6C solo604
206.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6b+ flash603
206.Procházková Barča (barcza)6b+ flash603
208.Eflerová Nela (NelkaEf)7-/7 OS597
209.Klášterka Milan (klasterka)IV OS, 4 OS, 3 OS, 4+ RC, 3+ RC596
210.Hron Adam (hadam)6c AF594
210.mareš mates (mates m.)6c AF594
210.Barák Petr (barak.petr)5- OS, 5- OS594
213.Martinka Juraj (jumar)6a+ OS572
213.Ponomarev Jiří (George-JP)6a+ OS572
213.Harna Filip (Fufa)6a+ OS572
213.H. Marek (trenér)7- OS572
213.M Ondra (Bat)6a+ OS572
213.Kašíková Petra (péťa)7- OS572
213.Košťál Miroslav (mira.k)7- OS572
213.Czermak Damian (Czermuh)5.10b OS572
213.Vyšohlíd Petr (učitel)7- OS572
213.Obročníková Anna (Anna)6a+ OS572
213.Matějec Mirek (Horomirek)7- OS572
213.Richter Tom (Schreiner)6a+ OS572
213.Šauli Honza (Sup)7- OS572
213.Talavašek Kamil (panda)6a+ OS572
213.K S (Merlin)7- OS572
213.Žofka Pavel (zofin)6a+ OS572
213.Wiedermann Radek (RadekW)7- OS572
213.Bartošek Stanislav (sttanda)7- OS572
213.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS572
213.A P (Andy)6a+ OS572
213.Liner Lukáš (Coyot)7- OS572
213.Trkal Fanda (kaaak)6a+ OS572
213.Abt Lukáš (asu)7- OS572
213.Havelka Jan (ianwight)7- OS572
213.Cottage George (tasmansky.cert)6a+ OS572
213.Nováček Jan (Cokin)6a+ OS572
213.Damašek Jan (Damajda)6a+ OS572
213.Tesárek Jan (tesil)7- OS572
213.Laciok Kryštof (Štofin)6a+ OS572
242.Strnad Michal (Kuře)6b flash553
243.Kupka Petr (Ory)7+ AF544
243.Hořák Matěj (Matty1)7+ AF544
243.Korelusová Jana (mandelinka)7+ AF544
243.Vyhnal Michal (Mik)6b+ AF544
247.Maľová Anna (adikeite)6a OS522
247.Kirchner Filip (Moare)6a OS522
247.Holub Petr (hop)6a OS522
247.Karhánek Jan (hany.info)6a OS522
247.Žítek Jakub "kub" (kub)5.10a OS522
247.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS522
247.Vít Honza (Honzís)6a OS522
247.Nosek Tomáš (nosicek)6a OS522
247.Strnad Michal (raster)6a OS522
247.Dlask Pavel (dlaskp)6a OS522
247.Novák Aleš (alesak)6a OS522
247.Vávra (Ramir)6a OS522
247.Vondráček Lukáš (wondris009)6a OS522
247.Kačaba Matouš (panikadrnozkova)6a OS522
247.Hroch Tomas (hrocht)6a OS522
247.Svobodová Tereza (terasv)6a OS522
247.Konrádová Lucie (Luc_Ky)6a OS522
247.Přibyl Bronislav (Onin)6a OS522
247.Pražák David (dejvi)6a OS, 6+ -522
247.Chmelířová Petra (Petkapetule)6a OS522
247.Burgoon Andrew (Andrew)5.10a OS522
268.Hartmann Pavel (spidersteam)7/7+ AF519
268.Riha Honza (Chuck)5- OS, 4 OS519
268.Jurečka Jan (Grommet)7/7+ AF519
271.Kozáková Šárka (Sierra)6b RP510
272.Holeček Michal (mikina)7- flash503
273.křížek petr (crosby)7 PP500
274.Kasa Jan (kasa)6b AF494
274.Novák Vratislav (Pidipisek)7 AF494
276.Zapletal Petr (Ninjaa)7-/7 RP489
277.Marik Libor (libormarik)5 OS, 3+ OS479
278.S. Petr (pesm)5c+ OS472
278.Zoubek Mirek (MirekZ)6+ OS472
278.gerčák michal (gero)6+ OS472
278.T. Martin (mistrtwistr)6+ OS472
278.Černička Martin (dedo)6+ OS472
278.Pavlíková Petra (Deetroit)6+ OS472
278.Dupalová Dominika (Dominika)6+ OS472
278.Farský Aleš (farda)6+ OS472
278.Retic Teo (teoretic)6+ OS472
278.Švec Michal (Michal)6+ OS472
278.Vančura Vašek (Šampon)6+ OS472
278.Semela Kamil (Kamil603)6+ OS472
278.Hančil Lukáš (sakullic)6+ OS472
278.Sučík Radko (Suco)6+ OS472
278.Sekyra Daniel (Danny)6+ OS472
278.Džmuráň (mdzmuran)6+ OS472
278.Šimanovská Barbara (simanovska)6+ OS472
278.Šárnik Michal (mysiak)5c+ OS472
278.Šimek Janýs (Janýs)6+ OS472
278.Surda (Paluch)6+ OS472
278.Částek Ondra (ondrej.castek)6+ OS472
278.Červenka Jakub (wormek)6+ OS472
278.Patera Martin (Ru-XAc)6+ OS472
278.Píchal Miroslav (Hvězdář)6+ OS472
278.J. Michal (shatterhand)6+ OS472
278.H A (A-d-a-m)6+ OS472
278.Ondrášek Lukáš (ondrasl)6+ OS472
278.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS472
306.Buček Dalibor (Bukr)7- RP464
307.Ch. Juro (François)7- RP460
307.Kelinkova Alenka (alenka)6a+ RP460
307.Lyčka Jakub (bubušák)7- RP460
307.Nehasil Michal (tenis)6a+ RP460
307.A.D.Bláha (D.a.n.d.y)6a+ RP460
307.Holec Standa (Standa)6a+ RP460
307.Bloudek Honza (hobl)6a+ RP460
314.Ludvik O (ludes)6b RK449
314. Tatuš (Tatuss)6b RK449
316.S R (Rschneider)6a+ AF444
316.rigelsky martin (rigi)7- AF444
316.Špás David (Spasik)6a+ AF444
316.Posekaný Lukáš (Lukýno)7- AF444
316.Vaněčková Běla (Běla)5- OS, III OS444
316.Vaněček Michael (Michael)5- OS, III OS444
316.Marek Jakub (Fly)5- OS, III OS444
323.Leskovjan Martin (Lesko)5+ AF, 5 RP429
324.Jandík Petr (skritek)5c OS422
324.Kkk Sebastian (sebastian)6 OS422
324.Halbrštat Petr (petrh)5c OS422
324.Kudrna Jan (kudrnac)5c OS422
324.H. Roman (ropman)6 OS422
324.Bernatik Ondra (106655)6 OS422
324.Klement Tomáš (klemi)5c OS422
324.Lukavská Kateřina (Kača)5c OS422
324.Vašíček Martin (Martas)5c OS422
324.Novotný Petr (petasn)6 OS422
324.Bajus Adam (Adam.b)5c OS422
324.Janos Filip (FilipJ)6 OS422
324.Dušátko Jan (dusa)6 OS422
324.Chudoba David (Bída)6 OS422
324.Procházka Honza (Hypíz)5c OS422
324.Fajkus Martin (M-I-X)6 OS422
324.orac maros (maclimber)6 OS422
324.Černý Jan (Cipis)6 OS422
324.Smíšek Ondřej (rune_cze)5.9 OS422
324.Holan Ondřej (gumaczek)6 OS422
324.Berry Loukast (loukast)6 OS422
324.Mátl Martin (Kryštof.cz)5c OS422
324.lajos lajos (lajos)6 OS422
324.Přemyslovský Martin (martinekx)5c OS422
324.Šindelář Ondřej (si9)6 OS422
324.Pliska Jiri (plizi)6 OS422
324.Plhon Frantisek (Frap)6 OS422
324.Kohút Lukáš (LukasK)5c OS422
324.Kříž Pavel (Krojcz)6 OS422
324.Kugler Ondřej (kugli)6 OS422
324.Claussova Katharina (SantaClauss)5c OS422
324.C Jirka (jiricz)6 OS422
324.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS422
324.Hořínek Karel (KarelH)5c OS422
324.Jirak Ales (Ajaj)5c OS422
324.Němeček Jiří (Něma)6 OS422
324.Herodes Martin (herodes)6 OS422
324.Čapek Filip (Filip)6 OS422
324.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5c OS422
324.Veselý Martin (Martin Vesely)6 OS422
324.Bolechová Mata (MataB)5c OS422
324.Barak Michal (ripp)6 OS422
324.Fajstová Alena (alenie)6 OS422
324.Polák Robert (r0bin)5c OS422
324.Havlíček Jakub (havlj)5c OS422
324.Ježek Václav (sdvsdv)5c OS422
324.Týčr Břeťa (Bublina)6 OS422
324.Čuma Honza (Mek)5c OS422
324.Šanca Marek (maaara)6 OS422
324.belas jan (belina)6 OS422
324.jansa petr (jansen)5c OS422
324.Pecharová Aneta (Gallardo)6 OS422
324.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)6 OS422
377.Šimonovská Lucka (Lucík7)6a RP410
378.Mastik Honza (flashstorm)6A solo404
379.Dichtlová Marie (eiram)6a AF394
379.Mazanec Jiří (georgemazanec)6a AF394
379.Kekrt Radek (Kekrt)6a AF394
382.Kramoliš Ondřej (Eda)4 OS, 4+ RP382
383.Nondek Michal (Bobr)6- OS372
383.Černý Adam (blacks)6- OS372
383.holuša miloš (milhaus23)5b OS372
383.Hefnerová Hana (Hafina)6- OS372
383.L Jano (flying)5b OS372
383.benda tomáš (bandaska13)5b OS372
383.Malá Níla (Neluše)5b OS372
383.Nešťák Matěj (Maaty)6- OS372
383.zemap dia (diazemap)5b OS372
383.Flögel Tadeáš (Tade)6- OS372
383.Michálek Jakub (kubalek)6- OS372
383.Procházka Lukáš (proch008)6- OS372
383.Polčin Milan (tulipan)6- OS372
383.Mec Jaromír (ukko)5.8 OS372
383.Roupa Lukáš (Roupíno)5.8 OS372
383.Martynková Aneta (atlata)5b OS372
399.knybel ondrej (kybl)6+ RP360
399.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ RP360
401.Zumr Vladek (jeckill)5c+ solo354
402.Pivodová Terka (terulinek10)5c flash353
402.Slatinsky Jan (Slata)5c flash353
402.Šajgal Štefan (Stewo)6 flash353
402.Mareček Martin (GapiCZa)5c flash353
406.Vondrášek Štěpán (wondrs)5+ OS347
406.Fojt Tomáš (samanlezec)5+ OS347
406.Musil Jirka (JirkaM)5+ OS347
406.Svoboda Jan (swoggy)5+ OS347
406. (brecka6)5+ OS347
406.Krátký Martin (homerr)5+ OS347
406.P V (hidden)5+ OS347
406.Kokta Míra (koktis)5+ OS347
406.Vomočil Břeťa (bretacr)5+ OS347
406.kimi (kimi)5+ OS347
406.Lenc Láďa (LadaL)5+ OS347
406.Pánek Karel (Karlik)5+ OS347
406.Tuček Jan (Jeníček)5+ OS347
406.Novotný Jan (JohnyCT)5+ OS347
406.Kufa Martin (kufíno)5+ OS347
406.Hruška Robert (Hruskarob)5+ OS347
406.Michovský David (Ještěrka)5+ OS347
406.Malý Pavel (Paffka)5+ OS347
406.Sosnová Petra (sosa)5.7 OS347
406.Karko Jan (Karkoš)5+ OS347
426.Nyplová Petra (Artep)6+ AF344
426.Zigal Jiří (zigi)6+ AF344
426.Jedlička Míra (Jedla)6+ AF344
426.Brich Milan (mibr)6+ AF344
430.Ebrová Veronika (Hamnish)4a OS, 3+ OS329
430.Kuzivová Lenka (Rouga)4a OS, 3+ OS329
432.Smatana Martin (vircor)5 OS322
432.Mazúchová Pavlína (Pavlína)5 OS322
432.Šimůnek Martin (MartinS)5 OS322
432.Skuhravy Jan (jan.skuhravy)5 OS322
432.Havel David (dhavel)5a OS322
432.Žákovský Petr (zakys)VI OS322
432.... Peta (prr)5a OS322
432.Regecová Michaela (Mmikaela)5a OS322
432.Sokol Filip (sóča)5 OS322
432.Gombár Matúš (matus.gombar)5 OS322
432.Jurman Marek (jurmes)5 OS322
432.Slovák Josef (j.slovak)5 OS322
432.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)5 OS322
432.Wiedenová Lenka (Léňa)5 OS322
432.Choutka Jan (chouťák)VI OS322
432.Kaštovský Ondřej (koumik)5 OS322
432.Kuba Ondra (ondras)5 OS322
432.URBANEC ALEŠ (also)5a OS322
432.Svoboda Jiří (svobino)5a OS322
432.Škarohlíd Jan (béďa)5 OS322
432.Mareček Lukáš (nakul)5 OS322
432.Šťastný Jiří (Happy)5a OS322
432.Pešata Jirka (bůček)5 OS322
432.Hudák Ondřej (HDK)5 OS322
432.Pompe Patrik (pompis)5 OS322
432.Štěpánek Michal (BuckTheBug)5a OS322
432.Šindelář Ondřej (o.sindelar)5 OS322
432.Keprt Pavel (Kepo)5 OS322
432.Martikán Jiří (krtka chovatel)5 OS322
432.Roupec Jakub (kube951)5 OS322
432.bures vojta (atjoV)5 OS322
432.Sedlář Petr (Rybízek)5 OS322
432.Müller Jiří (Jurysh)5 OS322
432.Sadloňová Adriana (Adri)5 OS322
432.Michálek Vladimír (Drake)5 OS322
432.Vesely Jozef (jove)5 OS322
432.Trojan Petr (pierre)5a OS322
432.Hruška Filip (FílaHruška)5 OS322
432.Medvídek a Sluníčko (slunicko)5a OS322
432.Daněk Petr (arsike)5 OS322
432.Hulín Radek (hulinrad)5a OS322
432.Melich Marián (majoo)5 OS322
474.Macharáčková Barbora (Bara)6 RP314
475.Bieláková Michaela (Misa)V OS, 3 RP312
476.Noname Radek (radek)5c RP310
476.Exner Radek (exak)6 RP310
476.Matuszek Jirka (skoba)6 RP310
476.Macharacek Tomas (sushi)6 RP310
476.Vidlak Tomas (tvidlak)5c RP310
476.Jungwirth Matěj (MaJung)5c RP310
476.Bartoň Tomáš (tommz9)5c RP310
483.Šesták Josef (Ozzman)5- OS297
483.Drabek Martin (SpiderCz)5- OS297
483.R. Venda (:-))5- OS297
483.Šneiberg Ignác (igislav)5- OS297
483.Bekeš Mišo (www.horskichlapci.estranky.cz)5- OS297
483.Smejkal Lukáš (lukaseks)5- OS297
483.Pleskot Ondřej (Yek)5- OS297
483.Zapior Jakub (zipy)5- OS297
483. (Žebřík)5- OS297
483.Snopko David (Kojak)5- OS297
483.Přech Aleš (alsoa)5- OS297
483.Plhák Marek (marda)5- OS297
483.(šamony)5- OS297
483.Hynek Pavel (xkubrtx)5- OS297
483.Klicpera Jakub (hodny kuba)5- OS297
483.Kašpar Pavel (xpalko)5- OS297
483.Zámečník Pavel (Pájos)5- OS297
483.Mihola Ondrej (miholak)5- OS297
483.Siegelová Eva (Kudrlinka89)5- OS297
483.Češpivo Jan (beer)5- OS297
503.Petula Libor (Libi)6 AF294
503.Štekl Jiří (Freegeorge)5c AF294
503.Kynčl Jakub (3443)6 AF294
503.M P (Uzlar)6 AF294
503.Burgr Lionel (Lionel)5c AF294
503.Bobr Dafe (Dafe)5c AF294
503.Trávníček Miloš (Snajper)5c AF294
503.Holas Ondra (Holasek)5c AF294
511.Jindra Honza (Jeyjey)V OS272
511.Grimm Daniel (jack_daniels)4+ OS272
511.Nedbal Dalibor (Dalibor)4+ OS272
511.Pučan Jan (Hanys)4c OS272
511.macek kuba (8410045325)V OS272
511.Briza Michal (mick)V OS272
511.Kychlerová Lenka (lenca.cz)V OS272
511.Krysta Michal (mishan)V OS272
511.Fic Jiří (YuriMaster)4+ OS272
511.Hranička Jan (janek)4c OS272
511.Homolka Pavel (Ufňa)V OS272
511.Hrádek Jakub (jacob77)4c OS272
511.Gelnarová Veronika (Ell)4+ OS272
511.Šimčík Vladimír (Vládík)V OS272
511.Grasserová Alena (Alča)4+ OS272
511.Belas Martin (mbe)4+ OS272
511.Smrčka Jan (wolfun)4+ OS272
511.Karasek Antonin (phobos)4c OS272
511.Sedlačík Jan (Jenys)4+ OS272
511.Grund Martin (Martinero)4+ OS272
511.Vrba Jakub (Kubajs92)V OS272
511.Kodytek Petr (Kóďa)4+ OS272
511.Grepl Jan (Gaba)4+ OS272
534.Nehasil Ondřej (ardno)5- flash, III RP, 3 -263
535.Hampejs David (Dejv)6- RP260
535.Štim Andrej (aŠ)6- RP260
537.Koudelka Honza (Honza Koudelka)5 flash253
537.Bartak Karel (karelb)5a flash253
537.hanak pavel (hanny)5a flash253
540.Kytková Jitka (Kytička)6 RK249
541.Jonák Martin (Jouny)5+ RP235
542.Podařil Eugen (Eugenius)5- flash228
542.Winter Lukáš (gomez)5- flash228
542.Valešová Renáta (Renhule)5- flash228
542.Požár Michal (mifo)5- flash228
546.Jurčík Adam (Adik)4 OS222
546.Pecůch Miroslav (pecka)4 OS222
546.Havliš (JardaH)4 OS222
546.Dubaj Peter (Bombaj)IV OS222
546.rupert marian (elmar)IV OS222
546.Růta Honza (RutaH)IV OS222
546.Astvahathy Istvan (jur001)4 OS222
546.Thér Tomáš (PanTher)4 OS222
546.Marcin Tomáš (t.marcin)4 OS222
546.Masinsky Petr (masha)4 OS222
546.Dostal Radek (dasty)4 OS222
546.Votrubec Vlastimil (vlasta)4b OS222
546.Marášek Jakub (majak8000)IV OS222
546.Kobrle Ondra (Ohne M)4 OS222
546.L J (georgeino)IV OS222
546.Šedý Martin (seda)4 OS222
546.Tesar Ladislav (Ladat)4 OS222
546.Steklý Aleš (Alíša)4 OS222
546.Kubeček Jeňa (tatka)4 OS222
546.Kurasová Irena (Irena)4b OS222
546.šléza (sleza)4 OS222
546.Rojko Andrej (stepnyvlk)4 OS222
546.Nešveta Jakub (Kuba86)4 OS222
546.Beneš Vojtěch (benesv)IV OS222
570.Drobná Danča (Brouk_81)5+ AF219
570.Grünwald Lukáš (LukasG)5+ AF219
572.Švrček Vlastimil (Skid)5 RP214
572.Janák Jiří (jandahnata)VI RP214
574.Kunt Pavel (LOBO)5a RP210
574.Šlocar Honza (Kuzma)5 RP210
574.Svoboda Vlastimil (Svob)5 RP210
574.Šimko Miroslav (mat3s)5 RP210
574.Kozubík Vojtěch (voko)5 RP210
579.Dobias Filip (pip)5 PP200
580.Voráčková Eva (13121312)5 AF194
580.Jasko Samo (sjasko)5 AF194
582.Klega Lukáš (luke)3 OS, 3 RP192
583.Tučka Martin (martan)5- RP185
584.Goldbach Marek (Marek1986)4- OS172
584.Jursa Petr (berťa)4- OS172
584.Šimek Martin (orbit)4- OS172
584.Cap David (becquerel)4a OS172
584.Končírová Šárka (Sarkon)4- OS172
584.Blackhippo Mike (saxnot)4- OS172
584.Skalický Ivo (ivosek)4- OS172
584.Glivický Petr (glivi)4- OS172
584.Gerža Pavel (Pa8age)4- OS172
584.Gygal Radek (gyga)4- OS172
584.Mašková Eva (Evík)4- OS172
584.Kábrt Lukáš (LKabrt)4- OS172
596.Hermann Pavel (Hermi)V RP164
597.Pukulan Mr. (peacman)3+ OS157
597.Makowski Jozef (Juro)3+ OS157
597.Beneš Jakub (JaFy)3+ OS157
597.Soldát Milan (soldatm)3+ OS157
597.Tic Pavel (paveltic)3+ OS157
597.Vantuch Marek (kanei)3+ OS157
597.Drnec Honza (sperou)3+ OS157
597.Černý Lukáš (Lukš)3+ OS157
597.kraťas petr (krta)3+ OS157
597.Urbášek David (urbasekd)3+ OS157
607.Kassak Petr (Pavouk)4+ solo154
608.Mayer Standa (stanely)4 flash153
609.Jaššo Petr (P.J.Z)3 OS152
609.Olson (Olson.vs)3 OS152
609.Fuka Vladimír (lada)3 OS152
609.Valach Ondra (Aiedail)3 OS152
609.Preisler Eda (Exus)3 OS152
609.Krt Jirka (JirkaR.)3 OS152
609.Němeček Ondra (0ndr4)3 OS152
609.Roštár Miroslav (rošty)3 OS152
609.Grepl Kuba (patapufa)3 OS152
609.Mikloš Martin (basama)3 OS152
609. Dudek Lubomír (dudo)3 OS152
609.byrtus filip (filipbyrtus)3 OS, 5- RC152
609.Bahenský Petr (Koloťuk)3 OS152
609.Hrabal Josef (X_Files)3 OS152
609.Pernický Jan (Honza P.)3 OS152
609.Kopeček Karel (Ystar)3 OS152
609.Keclík Zdeněk (Sitcom)3 OS152
609.Homolka Václav (vhomolka)3 OS152
627.Pirkl Martin (MartasCT)2 OS142
627.Srb Tomáš (shooter)2 OS142
627.Tvrdík Libor (libor)2 OS142
627.Hosek Lukas (LukaDolar)II OS142
627.Pospíšil Ondřej (Ondra82)2 OS142
627.Kruliš Jiří (Krulda)II OS142
633.Novák Janál (hans1996)1 OS132
633.Jong Un Kim (Kim Jong Un)I OS132
635.Plšek Martin (Plch)4 RP110
635.Klega Honza (Hanz)4 RP110
635.Novotný Vašek (letec)4 RP110
638.Seidler Radim (Sadlo)4 AF94
638.Šnopl Ondra (Ondra85)IV AF94
640.D (DavidD)4- RP60
641.Szilágyi Zsolt (Zsolt)3+ RP45
642.Krupa Tomas (kiwarius)3 RP44
643.Byrtus David (David Byrtus)3 RP40
643.Czerny Pavel (Jespak)3 RP40
643.Girg Petr (girgp)3 RP40
646.Kejzlar Tomáš (keto)III RP39
647.Jüttner Jakub (Kubič)3 PP, IV -36
648.Šuba Daniel (Oris)3 solo34
648.Kaniak Jan (Hassan)2 RP34
648.Švecová Kača (svecova)3 solo34
648.Katka Švecová (Švecová)3 solo34
648.Mec Milan (kimiczech)3 solo34
648.Žamberský Pavel (offwidth)3 solo34
654.Vyvadil Jan (Vyva ml.)2 solo24
655.Burian Jarda (buracek)III AF19
656.Kuna Ladislav (Usa)4- -0
656.Jüttnerová Sandra (sanny)3 RC0
656.Dub Petr (petrdub)6+ -0
656.Konečný David (orlík)4+ -0
656.Hekela Josef (josefek)6 -0
656.Binter Tomáš ml. (ca366359)4+ -0
656.Kruty Kraken (qkwe)4 RC0
656.Malina Michal (Malča)1 -0
656.Ordelt Jaroslav (feferon)6 RC0
656.Jauker Michal (Joocky)5+ -0
656.Brabec Michael (sluniq)5- -0
656.Tichá Lenka (lenka)7- RC0
656.Nešutová Hana (Hanča)7 -0
656.Bárta Jiří (Jiřík PH)3 RC0
656.Olša Petr (rafan)6+ -0
656.cho ri (Piškot)6c+ OS0
656.lienerth radek (zoban)6b+ -0
656.Kosinová Tereza (Terezka-K)5.10a -0
656.Kasse Tomas (sotek)8- -0
656.Kuta Jan (Kutik)6a -0
656.Koníček Jakub (Konev)7 -0
656.Koska Jan (H0NZIK)6b -0
656.trvaj m (javrt)6+ -0
656.Peratová Eva (pirx)6a+ -0
656.Kofroň David (dk)6b -0
656.Mynarčík Petr (hrobař)5 -, 5+ -0
656.šottník Lukáš (luso1)5a RC0
656.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)5c -0
656.Gaidová Táňa (Tánička)6- RC0
656.Slavíček Viktor (Vitorio)6 -0
656.Kosinova Barbora (barborka)IV RC0
656.Vopelková Domča (Domča)8- RC0
656.Červinková Romča (ianire.el)V -0
656.Payne Pavel (pól)6 -0
656.Mikuláštík Jiří (bzucak)IV RC0
656.Machů Jana (janycka)V RC0
656.Vejvoda Petr (Vejvis)5 -0
656.K. Nikinka (Nikinka)6 RC0
656.Trojanová Lucie (ilias)3 -0
656.Fluh Rote (B.C.Fray)3 RC0
656.Hodná Šárka (hodná šárka)5- -0
656.Novotný David (novotny.david)6 -0
656.Babinec Petr (Bejbs)7 -0
656.Müllerová Zdeňka (aramela)3 RC0
656.Kohn Ivo (Huron)4 -0
656.Kus Marek (kuck97)2 -0
656.Míšek Jakub (Farqal)III -, 4 -0
656.Mika Pavel (butcher)7+ -0
656.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)5c -0
656.M. Wolfová Jitka (Jí)5+ -0
656.Laňková Sabina (Sabinalanka)4+ -0
656.Cinková Helena (Helik)III RC0
656.Švecová Marcela (veverka)6b+ RC0
656.Oujedecitmen Mixerka (Mixerka)3 RC0
656.Kotrady Tomáš (tomas.k)3 -, 6- -, 4 -, 6+ -0
656.Jelínek Jan (jelucha)8+ -0
656.Gartnerová Jitka (Jitule)4- -0
656.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)6b+ RC0
656.Najšlová Lea (LeaN)4 -, 4+ -0
656.Kosina Jiri (jikos)7+ -0

Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy
67.071 čtenářů v říjnu

 Foto dne:

Memento mori, 7
 Databáze cest:
Všechny cesty (105393)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Sonnenkönig 7c Ponte Brolla
Primo Stazione In Ticino 7c Ponte Brolla
Pervert Man 7c Albenga
Vlatava 7c Albenga
Stramme Tits 7c Engelberg
Nově komentované:
Liščí Ohon 5B Velá
Ojebávač 6B+ Bystřička
Ojebávač 6B+ Bystřička
Absinth 8 Jelenec
Dámská Severní Cesta VIIb Labák - Pravý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: naštěstí ojediněle, ale padají | Re: Černá skála u Řevnic | Re: Černá skála u Řevnic | Re: Černá skála u Řevnic | Re: Černá skála u Řevnic | Re: naštěstí ojediněle, ale padají | Re: Černá skála u Řevnic | Re: super ferata Dachstein | Re: Černá skála u Řevnic | Veselá historka z natáčení |

 Nové komentáře:
Re: pravidla...? | pravidla...? | Re: Jednoduché počty | Re: Jak je to možné? | Re: Jak je to možné? | Re: Miška | Miška | Re: Jak je to možné? | Re: Jak je to možné? | Re: Kluci kde sté |

 Kde to vře:
MSJ Arco 2015 (84)
24 hodin na highline (52)
Ueli Steck - 82 vrcholů (42)
SP Stavanger 21.-22.8.2015 - obtížnost (20)
Vyhlášení výstupů roku 2015 (18)
Fesťák 2015: hlasujte na Lezci o nejlepší film (18)
Via ferrata ve Víru (13)
Nový průvodce na Ostaš (10)
Nehoda v Radotínském údolí (9)
Fesťák 2015: Rock Point Český pohár v Boulderingu (7)

 Nově v inzerci:
Thajsko / Podzim | Známka A | Z Prahy a okolí | Nová vesta Tilak Toumalet ve vel. XL cena 1950kč | Zítra ráno Smíchoff | Dálnič. zn.CH | Průvodce Křižák | Nízké trekovky La Sportiva | polosandále AlpinePro vel.37 | Rock Pillars, Diamond, vel 42 |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2015 je nejlepší?
 1000 mil Aljaškou na kole s Pavlem Richtrem CZE 
 24 
 All My Own Stunts GBR 
 3 
 Always Above Us CAN 
 4 
 Antagonist FRA 
 5 
 Atalho do Diablo BRA 
 4 
 Bike2Boat Norway DEU 
 6 
 Bluetopia AUS 
 6 
 Bo bez nart byłoby nudno POL 
 2 
 DRÁBovina CZE 
 106 
 Eľbrus: Sibirskaja ekspedicija RUS 
 6 
 Few Days CZE 
 2 
 Fyrst CZE 
 11 
 Hory za to nemožu SVK 
 2 
 Humble Pie USA 
 2 
 Indian Summer Festival ESP (Katalánsko) 
 2 
 Jurek POL 
 89 
 Kráľovna Engadinu SVK 
 7 
 Le Montagne Non Finiscono La ITA 
 3 
 Lepčové, lidé Země skrytého ráje CZE 
 4 
 Lezec CZE 
 5 
 Life In A Legend’s Shadow USA 
 3 
 Mice to Greenland CAN 
 6 
 Mrazivou Aljaškou na kole CZ 
 6 
 Niní ITA 
 4 
 Novato ES 
 9 
 Nowhere Place NLD 
 6 
 O eslabón perdido ES 
 3 
 Passion d ouverture FRA 
 4 
 Pedaladas contra el Destino ESP 
 5 
 Podruhé v Utahu CZE 
 8 
 Red Bull A Day in the Life: BMX Trails with the Bolters 2014 New Zealand NZL 
 25 
 Red Bull Indian Odyssey 2014 AUT 
 5 
 Redemption: The James Pearson Story GBR 
 5 
 Sculpted In Time: The Wise Man CAN 
 2 
 SOLO. Escalada a la vida ESP 
 3 
 Sounds of Paragliding FRA 
 3 
 Stone Free GBR 
 11 
 Tepui Dream CZE 
 5 
 The Cave Connection – Into The Unknown DEU/NZL 
 3 
 The Frozen Titans AUT/CAN 
 4 
 The Grand Canyon of the Stikine DEU 
 4 
 The Last Great Climb GBR 
 13 
 The Pamir Game CZE 
 11 
 The Rocky Mountains Traverse AUT/CAN 
 6 
 The Unridables: Alaska Range USA 
 4 
 Valley Uprising USA 
 42 
 Wainwrights Record Attempt GBR 
 2 
 Wild Women - Ellen Brennan GBR 
 2 
 Wild Women - Faith Dickey GBR 
 2 
 Wild Women - Hannah Barnes GBR 
 2 
 Wild Women - Shauna Coxsey GBR 
 3 
 Zimní plavci na Špicberkách CZE 
 3 
 Žiť pre vášeň SVK 
 16 

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*       ceník reklamy IQ house   NetPro systems, s.r.o.