LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když se tam udrží sníh, tak já taky.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Leonidio, Řecko
Gimme Kraft! AIR: 2. díl populární tréninkové bible pro lezce
Knižní novinky od Joty

Závody
SP Munich (18.08)
ČP Rock Point Boulderzávody 2017 (25.08)
SP Arco (25.08)

Žebříček
Cesty:
34.Drbohlav 10069
35.Nováček 10066
36.Mrázek 9978
Bouldry:
34. 8803
35.Plaček 8753
36.Havelka 8750
Hory:
9.Coubal 3917
10.Polášek 3776
11.Švihálek 3698

Výsledky
AUTOCOLOR Water Boulder Games dospělí (22.07)
ME obtížnost a rychlost (30.06)
SP Navi Mumbai (24.06)

Deníčky
4342 lezců
646717 cest
Nové přelezy:
Vodní Svět Xb
Sputnik 7c
Epita Dire 9+
The Dance 9+/10-
Welcome To 8+
Käpt´n Igl 9
Elysion 9
An Amal Ro 7C
Stalker On 8A
Last Day I 7C

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Ondra Adam (dipsy)9b PP, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 9b PP, 8c+ OS, 9a+ PP, 9a+ PP, 9a+ PP, 9a/9a+ PP13753
2.Pail Denis (denis pail)8c PP, 8c PP, 8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b PP, 10 PP11600
3.Vopat Jan (Honzík)8b OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8b/8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS11573
4.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+ PP11300
5.Adamovska Elis (Elis)8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP11156
6.Volf Štěpán (stepanvolf1)11- PP, 10/10+ PP, 8b/8b+ PP, 10 RP, 10 PP, 10 PP, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 8a+/8b PP11116
7.Konečný Jakub (konecnik)8c/8c+ PP, 11- PP, 10+ PP, 10- flash, 8b PP, 10 PP, 8a flash, 9+/10- flash, 10- PP, 8a PP11046
8.Reich Tomáš (killy)8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS11026
9.Jungling Martin (Džangli)8c PP, 8b+ PP, 8b PP, 10 PP, XIb PP, 8b PP, XIa/XIb PP, 7c+ OS, 8a+ PP, XIa PP11003
10.Vejmolová Iva (16071995)8c PP, 8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 7c OS10928
11.Nosáľ Jozef (germ)10+ PP, 8a OS, 10 PP, 10 PP, 10-/10 PP, 8a flash, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS10772
12.Vopatová Edita (editka vopatová)8b+/8c PP, 8b/8b+ PP, 10 PP, 8a+ PP, 8a flash, 8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP10762
13.Lachman Vítek (Lachtan)8a OS, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 9+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP10744
14.Pilka Tomáš (Pilkyn)8a OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ RP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a/8a+ PP10645
15.Nyéki Richard (Rici)10 PP, 8b PP, 10-/10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 7c OS10644
16.Paprsek Martin (tapir)8b+ PP, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS10604
17.Lank Zdenek (zdenda)8b PP, 8b PP, 9+ OS, 8a+ PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP10456
18.Jeliga Marek (Marin)8a+/8b OS, 8a OS, 8a OS, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS10407
19.Bauše Rudolf Otto (Ondra)8b PP, 8a+/8b PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 8a PP, 8a PP10403
20.Lautner Jiri (jiri lautner)8b+ PP, 8b PP, 5.13a OS, 5.13b PP, 5.13b PP, 9 OS, 9+/10- PP, 5.13a PP, Xa OS, Xa OS10344
21.Herman Jan (trumen)5.13d PP, 5.13c PP, 5.13c PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.12c OS, 5.12c OS, 5.12c OS, 5.13a PP, 5.13a PP10322
22.Novák Honzál (hans1996)7c+ OS, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+ flash10321
23.Nosek Štěpán (Kokeš)10-/10 PP, 7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP10279
24.Brajer Radek (radous)8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9+ RP10260
25.Genda Milan (Gendis)8a flash, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c+/8a flash, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS10241
26.Chejn Vilda (007)10- PP, 10- PP, 9 OS, 7c OS, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP10234
27.gospoš martin (gospa)10 PP, 8a/8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10169
27.Šindel Petr (PEN)10+ PP, 8b PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7c flash, Xb PP10169
29.Zíma Honza (honzazima)8b+ PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS10166
30.Čech Filip (filipcech)10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 7c+ flash, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS10147
31.Krupař Matěj (Variant)8a/8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10131
32.Fajkoš Lumír (Lumir9)8b/8b+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c+ flash, 9-/9 OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash10090
33.zedek martin (martin zedek)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS10076
34.Drbohlav Martin (drbic)10- PP, 10- PP, 7c OS, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 9-/9 OS, 7c/7c+ flash, Xa OS, 9- OS10069
35.Nováček Jan (Cokin)8a+ PP, 7c OS, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS10066
36.Mrázek Pavel (pajamrazek)10-/10 PP, 8a+ PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9 flash9978
37.Slezáková Lenka (LeňaS)10- RP, 10- RP, 9/9+ OS, 9 OS, 8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 7c/7c+ PP9970
38.Šofránko Peter (kepko)10- RP, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS9942
39.Litochleb Richard (RL)9+/10- PP, 7c+ flash, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS9928
40.Večeřová Sabina (sabinavecerova)10- PP, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+/7c OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c flash, 7c+ PP9922
41.Růžičková Petra (P.)10 PP, 7c+ OS, 8a flash, 9+/10- PP, 7b+ OS, Xa OS, 7b+ OS, 9/9+ PP, 7b OS, 7b+ flash9897
41.Lukášek Tomáš (tomas.lukasek)7c OS, 7c OS, 8a PP, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP9897
43.Straka Jan (Stračena)8b PP, 10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, Xa OS, 9- RP, 9- RP, 9- PP9881
44.Janošová Markéta (Maki15)7c OS, 7c OS, 8a PP, 9-/9 OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP9851
45.Záplava Martin (alefff)8a+ PP, 7c OS, 8a PP, 7c+/8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9791
46.Hrabec Lukáš (Gibous)10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9 flash, 9+ PP, 8+/9- OS9787
47.Vlk Vojta (vojta (vlčák))10- PP, 7c OS, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash, 7c RP, 7c PP9769
47. (Blem)7c OS, 9 OS, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7c flash, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP9769
49.Hyžný Jozva (jozva)10- PP, 9 OS, 9 OS, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP9766
50.mikuš miroslav (mimi)8a+ PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+ RP, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9 PP9741
51.Kotrbová Daniela (Danča)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash, 9+ PP9731
52.Dlabola Jiří (Dlabis)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 9 flash, Xb RP9729
53.Fiala Aleš (Aleš Fiala)8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP9703
54.Zedník Miloslav (Miláno Z)7c OS, 7c+ flash, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS9694
55.Štalmach Jan (jan2)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7b OS9682
56.Janecek Michal (miskis)8a+ PP, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9660
57.Klemsa Martin (Martin)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS9648
58.Zaoral Filip (zaoralf)9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9644
59.Kohout Honza (relic)8a PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9 flash, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP9641
60.Šimek Michal (Beedee)8a PP, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP9618
61.Abt Lukáš (asu)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP9609
62.Šimek Martin (orbit)8a PP, 7c+/8a PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP9587
63.Kupka Petr (Ory)9+/10- PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 9 flash, 9+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS9584
64.Hronek Karel (Karlito)7c OS, 9+/10- PP, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c flash, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7c PP9578
65.Cottage George (tasmansky.cert)7c OS, 9-/9 OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ RP, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7c RP9575
66.Jurča Lukáš (Lukaj)9+/10- RP, 9+/10- RP, 9+/10- PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c RP, 9 RP, 9 PP9562
67.Holík Rostislav (RosťaHolík)9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9 flash, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c/7c+ PP, 7c PP, 7c PP9546
68.Janovský Adam (AdamJanovsky)10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9540
69.Dědek Vojtěch (vjato)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ RP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP9535
69.Winter Lukáš (gomez)7c+/8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c flash, 9 flash, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7b+/7c flash, 7c/7c+ PP9535
69.Horák Jan (Horákos)7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9535
72.S R (Rschneider)9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP9534
73.Rychtrmoc Tomáš (rychtrmoc)8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, Xb RP, 9 PP, 7c PP9522
74.Keprt Pavel (Kepo)7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS9513
75.Burgoon Andrew (Andrew)5.13b PP, 5.12c OS, 5.12b OS, 5.12d PP, 5.12d PP, 5.13a RK, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12c RP9469
76.Hatle Josef (darklord)7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 7c PP9447
77.Richter Tom (Schreiner)8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c flash, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS9441
78.Šauli Vláďa (Laco Šaolin)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9 PP, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 7c PP, 9 PP9434
79.Malčík Zdeněk (zdenous)7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c RP9405
80.Běhounek Michal (Grenvy)8a+ PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP9387
81.Votoček Radek (Radegast)8a PP, 7b+ OS, 9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 7c PP9354
82.Měřička Matěj (Měřák)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 8+ PP9318
83.Pelíšek Václav (pelda)9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP9306
84.Žítek Jakub "kub" (kub)5.12b OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12c PP9304
85.Griger David (Komíňák)XIa PP, 8a PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, Xb PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP9278
86.A P (Andy)8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS9249
87.Růžička Honza (ruza)7b+ OS, 7b+ OS, Xc PP, 7b OS, 7c PP, Xb PP, Xa flash, Xa flash, 7c PP, 7c PP9234
87.Řezníček Martin (Řízek)9+/10- PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP9234
89.Kratochvíl Vláďa (WoKo)9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+ flash, 9+/10- PP, 7c PP, 7b+ flash, 8+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS9230
90.Ondrášek Lukáš (ondrasl)9 OS, 9- OS, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 9- PP9200
91.Sika Jirka (jirkas)9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP9181
92.Mika Pavel (butcher)9+ PP, 9 flash, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 7b+ flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9+ RK9176
93.Kulheim David (davu)7b+ OS, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 9- flash, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP9169
94.Vrona Michael (Brepta)7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9166
95.Smetanová Michaela (Miška)7b+ OS, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7b+/7c PP9150
96.Vašková Jana (blondajzna)7c flash, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 9- flash, 7b+ flash, 7b+ flash, 9- flash, 7c PP9149
97.Křivánek Ondra (Bivoj)5.12b OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12b flash, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.11d OS, 5.12b RP9145
98.Urbášek David (urbasekd)10- PP, 9+/10- PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- RP, 9- RP9142
99.R I (Richard)9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP9125
99.Hovorka Tomáš (hovis)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9- flash, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9125
101.Kužel Jirka (Zajda)7c OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b flash, 7b flash, 7b flash, 7b flash9122
102.Křivánek Jan (johndys)10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP9086
103.Bohuněk Pavel (PavelB)7c+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, Xb RP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+/9- flash9082
104.Svítek Vladimír (siska)7b+ OS, 7b+ OS, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7b+ flash, 7c PP, 7b+/7c PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP9075
105.Grečnár Jura (Jura)9+/10- PP, 8a PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 8 flash9069
105.Gendová Karolina (Karolinka)8a PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP9069
107.Šolc Jan (jeremy_jenda)9+/10- PP, 9/9+ PP, Xb PP, 9 PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, IXc OS, IXc OS, IXc OS9059
108.Fejgl Michal (Mihal)9/9+ PP, 9 RP, 9 RP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9057
109.Mrnka Pavel (PavelM)9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS9041
110.Chvojková Katka (antarctica)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS9022
111.Mlejnek Honza (Mlejnis)XIa PP, Xc PP, Xb RP, Xb RP, Xb PP, Xa RP, Xa RP, Xa PP, Xa PP, Xa PP9012
112.Byrtus David (David Byrtus)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9004
113.Domanský Jiří (dom)7b+ OS, 9+ PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP9003
114.Hladík David (david94)7C+ PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP8974
115.Kocián Kuba (kokuba)9- OS, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP8968
116.Polčin Milan (tulipan)9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9- PP, 8+/9- flash, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS8965
116.Drahota Jakub (draKubas)7c+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP8965
118.Drátek Marek (Drat3k)7c flash, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP8950
119.Semrád Ivo (ivoš)9+/10- PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 7c PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP8949
120.Procházková Barča (barcza)9- OS, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP8947
121.Slavík Martin (Deathpulse)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, Xa flash, Xa flash, 7a+ OS, Xa RP, 7b flash, 7b+ PP8941
122.Mrnuštík Jan (Mrnda)7b+ OS, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP8935
123.Dzík Jan (Jan Dzík)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP8922
123.Šifra Martin (martinsifra)8a/8a+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS8922
125.Vašíček Martin (Martas)9/9+ RP, 9/9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP8919
126.Nycz Aleš (animal)8a PP, 9+/10- PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, IXa OS8897
127.horáček vondřej (vondřej)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, IXc OS8885
128.Maly Jiri (8b)5.12c flash, 5.12c PP, 5.12b flash, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.12b RP, 5.12a flash, 5.12b PP8869
129.Kalvas Michal (Kropáček)8a PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 7b+ flash, 7a+ OS, 8+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash8856
130.Novotná Eliška (Elík)8a PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+ flash, 7b PP8850
131.Šimandl Jiří (Šimi)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 7b flash8835
132.Doskočil Vilém (Vidla)7b OS, 7c RP, Xb RP, Xb RP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- RP, 9- PP, IXb OS8828
133.Maršík Jarda (jardamarsik)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS8820
134.Doleček Lukáš (Lukasdolecek)7b+ OS, 9+ PP, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 7a OS8816
135.Karko Jan (Karkoš)7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP8803
136.Šlapák Josef (Pepa)8a+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b RP, 7a+ flash, 7a/7a+ flash8801
137.Liškutin David (Liškut)7b OS, 7b OS, 9- flash, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS8794
138.Damašek Jan (Damajda)7b OS, 9- flash, 9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP8785
139.Sazimová Lidmila (Lidmila)9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8778
140.Kopecká Markéta (Maky)7b OS, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 7b+ PP, 7b+ PP8773
141.Heger Mikuláš (Mikundulas)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8772
142.Ličko (Velkej Vojta)10+/11- PP, 10/10+ PP, 10 PP, 10 PP, 10 PP, 9+/10- flash, 10- PP, 10- PP8765
143.Jirásková Markéta (Markéta)7b+ flash, 7b+ flash, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash8750
144.Balabán Jakub (blabos)9+ PP, 9-/9 flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP8731
145.Rak Kuba (krab)Xb RP, 7c PP, Xb PP, Xa RP, Xa RP, Xa RP, Xa RP, Xa RP, 9- PP, Xa PP8710
146.Kuhn - Gaberová Monika (monca)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, Xa PP, 5.12a flash, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP8705
147.Groš Ján (Grošák)7b+ OS, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS8698
148.Šauer Max (max)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 5.12b RP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 5.11c OS, 8 OS, 7a OS8668
149.Jeliga Jan (burt)Xc PP, 9+ PP, Xb PP, IXc OS, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXb OS, IXb flash8653
150.Gálet Michal (Bratr Gal)7b OS, 7c PP, 7c PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS8644
151.Nyč Marek (majahukkataival)Xa OS, 7c PP, 7c PP, Xa RP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXb OS, 7b RP, 7b PP8630
152.Mangel Aleš (Alesh)9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS8622
153.Kubíček Jan (honza k.)9/9+ PP, Xb RP, Xb PP, Xa PP, Xa PP, 9- PP, Xa PP, IXb OS, IXb OS, IXc flash8582
154.Pintíř Miloš (milos)7c PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS8578
155.Lučanský Patrik (Jumper)9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8/8+ OS, 8 OS8576
156.Burišin Michal (Buri)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b/7b+ PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS8575
157.Štumpf Jaroslav (-Šakalík-)7c OS, 7c flash, 7c PP, 7c PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 8- OS, 8 flash8566
158.Bartoš Michal (Bárty92)7c OS, 8+/9- OS, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8- OS8564
159.Berger Martin (macekt)7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS8554
160.Píchal Miroslav (Hvězdář)9 PP, 9- flash, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS8541
161.Jecelínová Verča (feu)9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS8538
162.Širůčková Tereza (terous)7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP8528
163.Lazar Petr (Petricek)9/9+ PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, Xa PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP8510
164.Hodeček Mirek (drtiMIR)9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS8491
165.Polášek Jan (Polda JPPP)7b OS, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS8479
166.Kral Mirek (laurot)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, IXb OS, 8 OS, 8 OS, 6c+/7a OS8473
167.Kohout Milan (Mildak)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8470
168.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7b OS, 9- flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 8+ flash, 7b PP, 6c+/7a OS8466
169.Samková Růža (Růža)7b+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash8463
170.Prejza Zdeněk (FISA)7c PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 8 OS, 8 OS, 7b PP8462
170.Skoupil Vojtěch (kvetak)8+/9- OS, 8+/9- OS, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 7b RP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 8+ flash8462
172.Líbalová Helena (zagorka)9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b flash, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP8450
173.Paděra Martin (Paďas)7b OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, Xa PP, IXb OS, IXb OS, IXb OS, 7a OS, 7b PP8444
174.Zdráhal Adam (AdamFS)9+/10- PP, 9- flash, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7b PP, 8- OS, 6c+ OS8441
175.Stehlík Marek (Listy)9+/10- PP, 7b OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 7b PP, 7a+ RP, 6c OS8420
176.Heger Krystof (Gaga)5.12a OS, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 5.11c OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 5.12a PP, 5.11d flash8419
177.Čáň Vašek (Vasek)9 PP, 8+ OS, 9- RP, 7b+ PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7b PP8404
178.Pavlu Petr (speed)9+ PP, 9 RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ RP8394
179.Sýba Vašek (vaasyk)9 RP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7b RP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8- OS8368
180.Majtán Juraj (JuM)9-/9 PP, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+/7b PP8363
181.Ilenčíková Tina (Tínka)9- flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8-/8 OS, 8- OS8354
181.Karel Jaroslav (JaraK)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, IXb OS, 7b PP8354
183.Kobrle Ondra (Ohne M)9-/9 PP, 8+ OS, Xa RP, 9- PP, Xa PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, IXc flash, 8- OS8352
184.Soldán Pavel (sodík82)9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 8- OS8351
185.Havlík Marek (wana)9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8344
186.Štefan Honza (stefic)7b flash, 7b+ PP, 7b+ PP, 8/8+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS8332
187.Hlávka Radim (králíík)9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 7a+ flash, 7a+ PP8328
188.henych ondra (andy90)7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8326
189.Jančáry Mylan (majlaan)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8320
190.Černý Lukáš (Lukš)9 PP, 9-/9 PP, IXc OS, Xa PP, IXb OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS8312
191.Zvěřina Petr (zve.pe)9- PP, 7b+ PP, 8+/9- flash, 8+/9- flash, 9- PP, 7a OS, 7b PP, 8+ flash, 8+ flash, 7b PP8302
192.Ponomarev Jiří (George-JP)9 PP, 7a+ OS, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 6c+ OS8276
193.mareš mates (mates m.)9- flash, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+ flash, 7a+ flash, 8-/8 OS8272
194.# Miki (Miki)9- OS, 7c PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, IXa OS, 7a+ PP, IXb PP8259
195.Maňourová Anna (annis)7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ flash8250
195.Vávra (Ramir)9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP8250
197.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)9+/10- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 RP8220
198.Houška Martin (Feld)9 PP, 8+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8/8+ PP8208
199.Janoušková Nikola (špagetaa)9-/9 PP, 7b flash, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a+ flash, 7A+ flash, 7b PP, 8- OS, 7a flash8187
200.malinkej Votíšek (v)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS8185
201.Kuprin Nikita (Nikita)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b PP, 8+/9- PP, 7b PP, 7b PP, 8- OS, 6c+ OS8178
202.Marek Jakub (Fly)9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7b PP, 7a+/7b PP, 8- OS8177
203.Jursa Petr (berťa)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8170
204.Vaňkát Adam (Vankadam)7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8148
204.Páteček Tomáš (Friday)8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS8148
206.Hobzová Eliška (Eliška)7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7b PP, 8+/9- PP, 7a+ PP, 7a flash, 8 PP, 8 PP8127
207.Sobotka Ondřej (OS)7c PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8110
208.Hampejs David (Dejv)7a+ OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8082
209.Kobza Michal (Cend)9- RP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, IXa OS8045
210.Holec Standa (Standa)7c PP, 9- PP, 5.11c OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8 flash, 7a flash, 8 flash8043
211.ZORORO ZORORO (zorooo)9 PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7b PP, 8- OS, 8+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP, 8 PP8022
212.Němec Petr (nemec.p)9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 7b PP, 8+/9- PP, 7b PP, 8+ PP, 7a+ PP, 7a flash8011
213.Slavíček Ondřej (Mican)7b flash, 9- PP, 7a OS, 7a+ flash, 7b PP, 8+/9- PP, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 7a+ PP8000
214.Rojko Andrej (stepnyvlk)7a+ OS, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP7989
215.Ištvánek Jan (Jeník V.)9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8 flash, 8 PP, 8 PP7977
216.Čížek Pavel (pavelll)7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS7920
217.Kuba Ondra (ondras)7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8 flash7901
218.Křováček Martin (Křovák)9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b RP, 8- OS, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash7900
219.Hlavová Veronika (ViviHl)7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS7881
220.Procházka Jan (easy)8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7848
220.Resl Martin (Martin Resl)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a PP, 6b+ OS7848
222.Wefersova Marina (Marinka)7b OS, 7c PP, 9 PP, 7b PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP7843
223.Švihálek Jiří (svihalek)9- PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8- OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7+/8- OS, 6c OS7840
224.koman filip (filipkoman)8+ OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- RP, 8+ RP, 8+ RP, 8+ RP, IXc PP, IXc PP, 8/8+ RP7837
225.Kocis Fero (Fero)8 OS, 7a OS, 7b PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP7832
226.Kliger ml. Petr (petr kliger)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, IXb RP, 7a RP7796
226.Černý Adam (blacks)8+ OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8 RP7796
228.Kopůnec Ivo (-Ivoš-)8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8/8+ flash, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 7a+ PP, 8+ PP7782
229.Stehlík Petr (petan)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8- OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS7766
230.Vašek Otakar (Otik)9- OS, 7c flash, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7b+ PP, 7a+ flash, 7a flash, 6c OS7759
231.Týčr Břeťa (Bublina)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7a flash7751
232.Hazdra Ondrej (O-Jay)5.12b RP, 5.11c OS, 5.12a RP, 5.11b OS, 5.11b OS, 5.11b OS, 5.11d RP, 5.11c flash, 5.11a OS, 5.11b flash7750
233.Zachariášová Hanka (Hanka Zachariášová)9- PP, 9- PP, 7a+ flash, 7a flash, 7a flash, 8 flash, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP, 6c+/7a flash7746
234.Klimešová Alena (AK)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8 flash, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash, 8- flash7741
235.Sedlacek Jozef (juzek)8-/8 OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 8+ PP, 8+ PP, 7a+ PP, 7a flash7678
236.Pleticha Jeník (Jenik)7a+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7670
237.K Petr (Kortys)IXa OS, IXa OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, IXc RP, IXc RP, IXc RP, 8 flash7665
238.Válek Martin (Valmar)9 PP, 9- PP, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP7638
239.Lenc Láďa (LadaL)9-/9 PP, 9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 7+ OS7632
240.Burkotová Petra (Malá Péťa)7c PP, 7b+ PP, 7b PP, 7a+ flash, 7b PP, 7a flash, 8 flash, 6c+ flash, 6c flash, 6b+ flash7624
241.Capanda Filip (DDEX)7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 8+/9- PP, 7a flash, 8 flash, 8+ PP, 7a+ PP, 8 RP, 8 PP7622
242.Večeřa Jirka (Véča)7b+ OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP, 7b PP, 6c OS7620
243.Zach Michael (misakcz)7a OS, 8+/9- PP, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP7607
244.Ondruška Jan (arny)7b+ PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7538
245.Čech Peter (peco)9-/9 PP, 7a+ flash, 7b PP, 7a+ PP, 8+ PP, 7a+ PP, 7a PP, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash7502
246.Šajgal Štefan (Stewo)9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+ RP, 8- flash, 8-/8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 OS7494
247.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)Xa PP, Xa PP, IXc flash, IXc PP, IXc PP, IXc PP, IXb PP, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS7493
248.Vinklát Libor (Libor V)7a OS, 6c+ OS, 8- OS, 7a+ PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7485
249.Brich Milan (mibr)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7470
250.Solanská Míša (Soli)7c+ PP, 7b+/7c PP, 7b PP, 7b PP, 7a+ PP, 6c+ flash, 8 PP, 6c flash, 6b+/6c flash, 6b+ flash7468
251.Vak Tomáš (Hadrburg)8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8 flash, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS7457
252.Ladin Ladis (aladin)7a+ OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 6c+ flash, 7+ OS7453
253.Šindelářová Eli (esindelarova)9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 flash, 8+ PP, 8 PP, 6c+ flash, 8- flash, 8 PP7449
254.Podmela Karel (Kara)7a OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7445
255.Záveský Radek (rxdek)7a OS, 7b PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7426
256.Skřivan Filip (observer)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7420
257.Bernard Michal (berny)8- OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 8+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 8+ PP, 8 RP, 7a PP, 7a PP7414
258.Kubiena Roman (fredos)7a OS, 7a OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS7413
259.Smejkal Petr (vrabcak01)9-/9 PP, 9- PP, 8+/9- flash, 8- OS, 8- OS, 8 PP, VIIIc OS, VIIIc OS, 8- RP, VIIIc RP7404
260.Novák Aleš (ClimbologAleš)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 8 RP7400
261.Lebeda Kryštof (abvdah)8+ flash, 8+/9- PP, 8+ PP, 7a+ PP, 6c+/7a flash, 6c OS, 7a PP, 7A solo, 8 PP, 8 PP7375
262.Skalicky Jakub (JS2000)7a OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 6c OS, 8- flash, 8- flash, 7a PP, 6b+ OS, 6b OS7360
263.Kica Eda (Edynho)8+/9- PP, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7a PP, 7a PP, 8- flash, 6c+ flash7343
264.Souček Jakub (Kubys88)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS7332
265.Turčani Miloš (Turky)9- PP, 8+/9- RP, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7320
265.Brzobohatý Tomáš (Rygar)6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS7320
267.Ebrová Veronika (Hamnish)8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 6c+ flash7319
268.Melich Marián (majoo)9- PP, 7a+/7b PP, 8+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 6c+ PP7317
269.Jelínek Jan (jelucha)8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7+ flash7313
270.Trojanová Lucie (ilias)8- OS, 8 flash, 7a+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash7296
271.Patera Martin (Ru-XAc)7b PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7+/8- OS, 7a PP, 8- flash, 7a PP, 8 PP, 7+ OS7268
272.Coubal Michal (Bobeš)8- OS, 8+ RP, 8/8+ RP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 8- flash, 8- flash7259
273.Smolka Marek (MáraS)7a OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS7248
274.Tauchman Jan (draken)7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a flash, 6c OS, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 7 OS7228
275.Neuwirth Petr (Inža)8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 RP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 8- RP7224
276.Dlask Pavel (dlaskp)8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, IXa flash, VIIIc OS, 6b+ OS, 7+ OS7201
277.Brožová Veronika (verca)6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP7188
278.Čermák Martin (Čermy)7b+ solo, 9- PP, 6c OS, 6c+ flash, IXb PP, 8 PP, 8 PP, 6b+ OS, IXa PP, 6b OS7173
279.Pavlíková Petra (Deetroit)7a+/7b PP, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a RP, 8 PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS7171
279.Průcha Šimon (kimulin)8 OS, 8+ flash, 8- OS, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 8- flash, 8- RP, 7/7+ OS, 7 OS7171
281.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a PP, 7a PP, 6c+ flash, 6c+ flash, 8 PP, 6b+ OS, 7+ OS7140
282.Siegelová Eva (Kudrlinka89)8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7124
283.Tichý Aleš (Sumec)Xa PP, IXa OS, IXc PP, IXc PP, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, IXa RP, IXa PP7120
284.Liška Martin (Gray)9 PP, 8 OS, 8+ RP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7- OS7118
285.Michovský David (Ještěrka)7a OS, 8- OS, 6c OS, 6c+ flash, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7107
286.Mahovsky Milan (Mahy)8-/8 OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS7103
287.Bayer Honza (bayer.honza)7b RP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a RP, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS7086
288.Hampl Honza (honza7260)8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- RP, 8- PP7073
289.Hroch Tomas (hrocht)6c+ OS, 8+ PP, 8- flash, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 6c+/7a PP, 7+ OS7072
290.Smrčka Jan (wolfun)9- PP, Xa PP, 8/8+ OS, 8 flash, IXc PP, 7+ flash, VIIIc flash, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash7071
291.Šrámek Jiří (Franky)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS7070
292.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
293.Požár Michal (mifo)8+/9- PP, 8+ PP, 8- flash, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6c+/7a PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 7+ OS7053
294.Kočvara Petr ("Pítr")8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7050
294.Šebestíková Anča (garbina)7a OS, 7b RP, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- RP7050
296.Barok Libor (liborbarok)7a flash, 7a flash, 8/8+ PP, 6c OS, 6c+ flash, 7a PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7047
297.Polák Marek (marena)6c+ OS, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, VIIIc OS, 7+ OS, 7+ OS7034
298.Kruliš Jiří (Krulda)6c+/7a OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, VIIIb OS7029
299.Kelnar Pavel (Dyk)6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7020
300.Pelikán Martin (Maartaas)10 PP, 10 PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP7018
301.Sekyra Daniel (Danny)8- OS, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 8- flash, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 8- RP7009
302.Pražák Zbyňa (Gragen)8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7/7+ OS, 7 OS6987
303.Štumpolt David (Dempsi)9+/10- PP, 9-/9 PP, 8- OS, 8 flash, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 7+ flash, 7 PP, 6+ flash6981
304.Rezna (eatme)8- OS, 8- OS, 8 flash, 7a PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b OS6979
305.Maroldo Maroldo (maroldo)7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6970
306.Dörr Dominik (dorrdo)8- OS, 8 RP, 8 RP, 8- flash, 8- flash, 7a PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7/7+ OS6953
307.Ulmonová Simona (sim)9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 8+ flash, 8- OS, 8 flash6946
308.Sedlák Martin (m.sedlakk)8- OS, 8 flash, 8- flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS6932
308.Dočekalová Barča (Hujirek)7a flash, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS6932
310.Nachtigal Jakub (JNachtigal)9- RP, 8+/9- PP, IXc PP, IXc PP, IXc PP, IXb PP, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc PP, VIIb OS6926
311.Brouzdova Katerina (punkaca)7a+ flash, 8 flash, 7a+ PP, 8- flash, 8- flash, 7+ OS, 6c flash, 7 OS, 7 OS, 7 OS6903
312.Došla Jan (Došlík)8+/9- RP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7- OS6889
313.Rybář Martin (rrr)6c OS, 7a RP, 8 RP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 6c+ PP6880
314.Pražák David (dejvi)6c+ OS, 8 flash, 6c OS, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 6c+ PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS6875
315.Martikán Jiří (krtka chovatel)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS6870
316.Štěpánek Jára (jari kuri)8- OS, 8+ PP, IXb flash, 8 RP, IXb RP, 7+ OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS6865
317.- - (dede!)8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash6854
317.Pipiska Rastislav (eRPe)8 flash, 8 flash, 6c OS, 8 RP, 8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS6854
319.Trkal Fanda (kaaak)8+ PP, 8+ PP, 6c OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6842
320.Fajstová Alena (alenie)7a OS, 7a OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6820
321.Cerny Michal (Muycle)9- PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 7b PP, 7a+ PP, 8 PP, 6b+ OS, 7 flash6819
322.Burgr Lionel (Lionel)IXb OS, IXa OS, IXc RP, IXb PP, IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS6814
323.Kulajta Martin (Artie)Xa RP, 8- OS, 8-/8 RP, VIIIc OS, 8- PP, VIIIb/VIIIc OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, VIIIb OS6784
324.jester v (v.jester)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 7a RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 6b flash6739
325.Edr Martin (Edros)8 OS, 8 OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6734
326.Sučík Radko (Suco)8 flash, 7a flash, 6c+/7a flash, 6c+ flash, 8- flash, 7+ OS, 7 OS, 6c RP, 7+ flash, 7- OS6719
327.Leher (Ležák)6c+ OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c RP6718
328.Vais Honza (Vaisik)6c OS, 8 PP, 5.10d OS, 6b+ OS, 8- RP, IXa RP, IXa RP, 8- PP, 6c+ PP, IXa PP6712
329.F Radim (Kwikwi)7a+ PP, IXb RP, 7a PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS6698
330.Vitásek Tomáš (chemik)7a PP, 7a PP, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 6c+ PP, 6c+ PP, 6c+ PP, 8- PP, 7 OS6692
331.belas jan (belina)8 PP, 6c+ flash, 8-/8 PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6c+ RP, 6c+ PP, 8- PP, 6b OS6688
331.Kadlec Honza (jan.kadlec)9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8-/8 PP, 8-/8 PP, 8- RP, 7 OS, 6b OS, 7- flash, 7- flash6688
333.Vrtílek Luděk (loudys)7a PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 6c flash, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS6687
334.Korous Honza (HonzaKorous)8+ flash, 6c OS, 6c OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash6682
335.Štefela Pepa (skuc)8- flash, 8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6673
336.Sedlačík Jan (Jenys)8+/9- flash, 8- OS, 8 PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash6672
337.Werbitzky Karel (Thorin)8 OS, 8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS6670
338.Dlouhán Verdy (Verda)8- flash, 8- flash, 8- flash, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- RP6665
339.Marek Lukáš (photo)7a+ flash, 7b PP, 7a flash, 8+ PP, 7a+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP6656
340.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)8- OS, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS6639
341.Čechová Jiřina (jirina)7a flash, 7a flash, 8- flash, 6c+ flash, 8- PP, 6c flash, 7 OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 7- OS6621
342.Šramota Míla (Melman)8- OS, 8 PP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6604
343.Sk Roman (romisak)6c OS, 6c OS, 8- flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS6601
344.Najman Karel (najmankm)8- OS, 8-/8 RP, 7+ OS, VIIIc OS, 8- RP, VIIIb OS, VIIIb OS, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS6575
345.Jiroušek Martin (Norwell)8/8+ PP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS6569
346.Rozsypalová Katka (Kaca)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6c flash, 7 OS, 7 OS6553
347.Cibulka Pavel (Ciba)IXa OS, 7+ OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, 7 OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, 7-/7 OS6545
348.Ridzoňová Simona (samica)6c+ flash, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6535
349.Novotný Pavel (Bobr6)8+ PP, 8 PP, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6c RP6529
350.Koudelka Honza (Honza Koudelka)7a flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS6525
350.Špás David (Spasik)8- OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c+ RK6525
352.Orálek Petr (kletr)8/8+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6511
353.Krejčí Václav (vašek k.)8+ PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+ flash, 7+ PP, 7+ PP6502
354.Střelcová Lucie (Lucoušek)8- OS, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP6499
355.Leblochová Macek (kitie)6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6498
356.Dichtlová Marie (eiram)8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 6c flash, 8- PP, 6c+ PP, 6c+ PP, 6c PP, 7+ flash6496
357.Pešicová Anežka (Anežka )8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP6457
358.Kovařík Radim (radimkov)8 RP, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 6c RP, 7+/8- PP, 7+ PP6440
359.Audes Šimon (Audi)8- flash, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7/7+ flash, 7- OS6438
360.kimi (kimi)8 RP, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7-/7 OS, 7-/7 OS, 7- OS6414
361.Tegelhof Ján (Tegy)7a OS, 6b+ OS, 6c+ RP, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6358
362.Hůla Pavel (Pard)8- OS, 8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7+/8- RP, 7+ flash, 6+/7- OS, 6+/7- OS6353
363.Kkk Sebastian (sebastian)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 6b+ flash6335
364.Podškubka Radek (podskubkar)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 7-/7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS6321
365.Jedlička Marek (tulak)7+ OS, VIIIc OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS6313
366.Zímová Kateřina (KaczkaZ)7b PP, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6304
367.Caha Lukáš (Scirocco)8+ PP, 7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6273
368.Drobek Jan (drobo)6b+ OS, 6b+ OS, 6b/6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+/6c PP, 6a+ OS6254
369.Kolomazník Vít (Rezo)8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6226
370.Vrána Miloslav (havran)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6220
371.Suchopár Martin (suchoš)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS6208
372.Mayer Martin (mmayer)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6179
373.Skála Lukáš (zeros)8+ OS, 8- OS, 8- flash, 8- RP, 8- solo, 7+ flash, 7+ flash, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash6176
374.Nešveta Jakub (Kuba86)7+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6170
374.Toupal Jan (Toupis)6c OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS6170
376.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)6c+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash6160
377.Černý Patrik (Paprick)8- OS, 7+/8- OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 7 RP6148
378.Raja Satya (Satya)7a RP, 6b+ OS, 8- RP, 7 OS, 6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP6130
379.R. Venda (:-))7a OS, 8- PP, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6129
380.gendová alexandra (saša)7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 7b PP6125
381.Exner Radek (exak)7a RP, VIIIb OS, 7 OS, VIIIb OS, VIIIb OS, 7+ flash, 7-/7 OS, 7/7+ flash, 7- OS, 6a+ OS6124
382.Lukášová Jana (Janiluk)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP6100
383.Beňadik Vláďa (vladabeny)8+ PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash6097
384.Mynarčík Petr (hrobař)5.11d PP, 5.11b PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 5.10c OS, 5.10d PP, 5.10a OS, 5.10a OS, 5.10a OS6072
384.Krejčí Filip (Filip_k)7+ OS, 6c+ RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6c RP, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP6072
386.Šp. Jirka (Špicál)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, VIIIb OS, 6a+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS6054
387.Černý Aleš (xaos75)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6045
388.Švec Martin (sstteekk)10 PP, 8a+ PP, 8a RP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7b+ flash6023
389.Kurasová Irena (Irena)6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6c+ RK, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6009
390.Reich Lukáš (Looky)6c+ PP, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ PP6001
390.M Ondra (Bat)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6001
392.Zembol Radim (Vendy)8- flash, 8- RP, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 7 flash, 7+ PP5954
393.Rais Jan (Johník)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash5951
394.Sedláček Jiří (jsedl)9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP5941
395.Baláž Michal (Queek)6b+ OS, 7 OS, 7+ flash, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS5932
396.Plaček Michal (Vasekdegamma)8+/9- PP, IXa PP, IXa PP, IXa PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7-/7 OS, VIIIb PP, 6+ OS, 6- OS5931
397.Soukupová Tereza (soukuter)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5920
397.rorschach (rorschach)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS5920
399.Laciok Kryštof (Štofin)7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 7 PP5918
400.Trojan Petr (pierre)8-/8 RP, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7- flash5888
401.Kohut Martin (zoro)7a RP, 6b+ OS, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6b RP, 6b RP5866
402.Kapitán Zdenek (Zalud)VIIIc OS, VIIIb OS, 7 OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIc RP, VIIIb RP5834
403.Kalenda Ondřej (Ondřej Kalenda)7a PP, 8 PP, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 7 RP5829
404.voves Tomáš (Soja)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5826
405.Pukulan Mr. (peacman)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5820
406.Janulíková Jana (Janulik)6b+ OS, 7+ OS, 7 OS, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, 6b+ RP, 7 flash, 6b RP, 6+ OS5812
407.Stránský David (davson)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS5808
408.Jandáček Ondřej (Slayer)8- RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 7 RP5776
409.Jelínek Petr (jelen)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5770
410.Eš Martin (tiburo)8+ PP, 8- PP, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 RP, 7- flash, 7- flash5763
410.Remeš Jan (siovni)8- flash, 7+ OS, 7+ OS, VIIIb OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 7- flash, VIIc OS, VIIc OS5763
412.Plhon Frantisek (Frap)7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7+ PP, 7+ PP, 6+ OS, 7- PP, 6 OS5760
413.Roupec Jakub (kube951)8 RP, 7 OS, VIIIb OS, VIIIa OS, 7- OS, 7+ RP, 7 flash, 6+/7- OS, 7 RP, 7 RP5753
414.Čuma Honza (Mek)9- PP, 8+/9- PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7+ PP, 6A OS, 7 RP, 7 PP5748
415.drbohlav adam (kneedle)9- RP, 7b+ PP, 8+ PP, 8- PP, 7 PP, 7 PP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP, 6+ RP5740
416.Filip Ondřej (Ryzek)6b OS, 6c PP, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6b flash, 6a OS, 6a OS5701
417.Koza Olda (ziege)8 PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, VIIIa PP, VIIb OS5699
418.Málek Jiří (Jirka M.)8- RP, 8- PP, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 PP, 6+ OS5696
419.Pavlík Radek (Jeff76)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6a OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP5680
420.Dušánková Martina (Martanka)8- PP, 6c+ PP, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5676
421.Kučová Lucie (Kučka)8 flash, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 6b PP, 7- flash, 7- flash, 7- flash5671
422.Kalamar Matus (flavour)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5657
423.Skapa Jan (ing.jenik)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS5651
424.Tomsus (tomsus)7+/8- OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS5642
425.Mikosik Mateusz (Mikos)Xa PP, IXc/Xa PP, IXa OS, IXb flash, IXc PP, IXa/IXb PP, VIIIc flash, VIIb OS5631
426.Kačmařík Michal (kaci)7+ OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 7-/7 PP5629
427.Bobek Aleš (boban)6b+ OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5620
428.Davidová Vendula (Wendy)8-/8 PP, 8- PP, 7 OS, 6c PP, 7 flash, 6b+ PP, 6b PP, 7- flash, 6+ OS, 7- PP5605
429.Skopec Václav (VS)9+/10- PP, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 7c PP, 7a+ PP5522
430.Straka Ondřej (str.o)9-/9 PP, 8+ PP, IXc PP, IXa flash, VIIIb OS, VIIIb RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS5520
430.Hodoušek Matěj (pomalík)6b+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS5520
432.Mothejzík Ondřej (mothy)7+/8- OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5512
433.Zbranek Jan (JanZbranek)8b OS, 8b RP, 8b PP, 8a+ PP, 7c+ flash5491
434.Zahradnik Pavel (Vivaista)6b OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6a OS, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS5476
435.Konrádová Lucie (Luc_Ky)7+ OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7+ PP, 7/7+ PP, 6a OS, 7 PP, 7 PP, 6b PP, 7- flash5474
436.Fliegl Ondřej (fondra)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+/7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a+ flash, 7 PP5457
437.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 7 OS, 7+ PP5446
437.Vízner Tomáš (Vizly)8- OS, 8 flash, 8/8+ RP, 8 RP, 8- RP, 8- RP, 7- OS, 7- OS5446
439.Chyla Roman (peki)8- RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5434
440.Vaculová Lenka (Vacule)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 6a+ flash, 5c OS5385
441.Černý Jan (Cipis)6b OS, 7 OS, 7-/7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 7- RP, 6a flash, 5c OS5364
442.Laňková Sabina (Sabinalanka)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5320
443.Berry Loukast (loukast)7 OS, 7 OS, 7+ flash, 8- RK, 7- OS, 7- flash, VIIIa flash, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc flash5299
444.Vyhlídal Martin (Marťas26)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS5296
445.Koníček Jakub (Konev)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 RP, 6+ OS, VIIIa RP, 6 OS5284
446.Novák Martin (handycraftsman)7- OS, 7+ RP, 7 flash, 7 flash, 7 RP, 7 RP, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash5274
447.Májsky Michal (Majcolo)7 OS, 7- OS, 7+ PP, 6a OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7-/7 RP, 6+ OS5267
448.Vávra Miloš (milky)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS5246
449.Kubeček Jeňa (tatka)8- RP, 7+ RP, 7+ RP, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 5c OS5242
450.Šimková Verča (veruŠ)8b/8b+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP5225
450.Pavlovič Patrik (militant)7-/7 OS, 7 flash, 6+/7- OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 7 PP5225
452.Tesárek Jan (tesil)7+/8- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP5215
453.Boudova Misa (MisaB)6b OS, 7 flash, 6b+ PP, 7-/7 flash, 6b RP, 6a+ flash, 6a+ flash, 7- flash, 6+ OS, 6a flash5197
454.motl dalibor (moták)8- OS, 7- OS, 7/7+ RP, 7-/7 RP, VIIc OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS5196
455.Kolek Martin (K0Lc0)8 PP, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5188
456.Trčka Vojta (mag)6a+ OS, 7 flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 7 RP, 5c+ OS, 6+ OS5177
457.Kynčl Jakub (3443)VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIb OS, VII OS, VII OS5158
458.Krútek Petr (Krocan)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5150
459.Veselý (Maser)7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5148
460.Lojda Jiří (Jirrik)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 6a+ PP, 6a+ PP5126
461.Habeš Dominik (petzlplast)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS5112
462.Bílková Karina (Karina)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 7- flash, VIIc OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIb OS5101
462.Zlámalík Radek (Jezkec)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 5c OS, 5c OS5101
464._ _ (Matik)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6 RP5089
465.Faltus Lukáš (lukyfa)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS5084
466.Mašková Eva (Evík)6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS5070
467.Hruban Ota (otahruban)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8 RP, 8-/8 PP, 7+/8- RP, 7- RP5036
468.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)VIIIc OS, VIIIa OS, 7+ RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS5018
469.Eliáš Petr (elicz)10- PP, 10- PP, 9 PP, 8+ PP, 7+ OS, 7- OS4994
470.Strejc Jakub (Hukahonoruy)7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 7 PP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS4993
471.Němec Zdeněk (Fábera)VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash, VIIIa RP, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS4989
472.Horký Petr (para)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 7c RP4983
473.Černohous Zbyšek (Zbyšek)10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9 RP4960
473.Grünwald Lukáš (LukasG)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa PP, VIIb OS, VII OS4960
475.Slunečková Karin (rusalkarin)7+/8- PP, 7+ PP, 7+ PP, 6b PP, 6b PP, 7 PP, 7- PP, 7- PP, 6a PP, 6+ flash4945
476.Solanský Pavel (soliér)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+/7- RP, 6- OS4925
477.Tučka Martin (martan)6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS4888
478.Ordelt Jaroslav (feferon)7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash4882
479.Polanský Štěpán (KrTTeK)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, VIIc OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VII OS, 6 OS4870
479.Brůna Aleš (Aldaa)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS4870
479.Rotrekl Josef (galen)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS4870
482.Péša Eman (Péša)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4862
482.Šmíd Radim (Raadim)7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS4862
484.Turzík Vladimír (laco)7 OS, 7- OS, 7+ PP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4835
485.Kozel Jan (jkozel)8+ PP, 8- RP, 6b OS, 6a+ OS, 6b PP, 7 PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP4834
486.Čeřovský Jan (HONZA75)8 OS, 8+ RP, 8 RP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+ RP4772
486.Žofka Pavel (zofin)6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 5c OS, 5c OS, 5c OS4772
488.Dražan Jaroslav (ChronicMan)8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4765
489.Šefl juráš (juras)8a OS, 7c OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS4760
490.Šťastný Daniel (Dany)VIIIb OS, 6b OS, 7- OS, 7+ RP, VIIc OS, VIIb OS, 6 OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS4758
491.Svoboda Vlastimil (Svob)8- PP, 8- PP, 7+ PP, 6a OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP4745
492.Posekaný Lukáš (Lukýno)7+ OS, 8- RP, 7 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4731
493.Škrobák Jakub (jakubs)6a OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6a+ RP, 6 OS, 6 OS4704
494.bures vojta (atjoV)7 OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VII OS, 6- OS4701
495.mateju jakub (kubajs)7 OS, 7- flash, 7- flash, 7- flash, VIIc OS, 7- PP, 7- PP, VII OS, 6+ flash, 6- OS4700
496.Drozda Jiří (drozdik)8- RP, 7- OS, 7/7+ PP, VIIc OS, 7- RP, VII OS, 6 OS, 6 OS, VIIa OS, VIIa OS4699
497.Polák Martin (Belgi)7-/7 OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4687
498.Klášterka Milan (klasterka)6+/7- OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS4658
499.Hloušek Martin (Hluchonen)VIIIb flash, VIIIa flash, VIIIb PP, VIIc OS, VIIIa RP, VIIIa PP, VIIIa PP, VIIIa PP, VIIc flash, VIIc flash4644
500.Zámečník Jan (Slymak)9 PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7- flash4627
501.Malý Pavel (Paffka)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4612
502.Stejskal Libor (Skřítek)VIIIb OS, VIIIa flash, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIIb RK, VII OS, VII OS, VII OS, VIIc RP4608
503.Liner Lukáš (Coyot)9- PP, 8- OS, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 5+ OS4603
504.Gola Vítězslav (Víťas Gola)7- OS, 7- flash, VIIc OS, 6+ OS, VIIIa RP, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, 6 OS4589
505.Nocar Jiří (tuffgong1)7 OS, 7 OS, 7- RP, 7- RP, VIIb OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6 flash4577
506.Fait Petr (Taifun)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5+ OS4576
507.Bradáč Matouš (Mabra)9- PP, 9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 8- PP4543
508.*** *** (t3mp)7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4461
509.Kubeček Václav (1603)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ PP4450
510.Bednár Filip (béďo)8- solo, 7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- OS, 5- OS4422
511.Šťastný Jiří (Happy)7- OS, 7- OS, 6a OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 5+ OS4421
512.Daehne Tomáš (tdaehne)8/8+ PP, 7+/8- PP, VIIc OS, 7- RP, VIIIa PP, 6 OS, 6+/7- PP, 6 flash, VI flash, VI flash4398
513.Imrich Kamil (kamil.imrich)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, VII OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4396
514.Hynk Dnaeil (Hnykda)7+/8- RP, 7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4377
515.Feigl Stanislav (cb784953)9 PP, 9- PP, 8 solo, 8-/8 RP, 8- RP, 7- OS4371
516.Siffel (koudelník)6a+ OS, 6a OS, 5c+ OS, 6a flash, 6a flash, 5c+ flash, 6+ flash, 5b OS, 5c flash, 5c flash4356
517.Vít Honza (Honzís)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5 OS, 4 OS4346
518.Končírová Šárka (Sarkon)6a+ OS, 7- OS, 6 OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 6+ flash, 5c flash, 5a OS4332
519.Jedlička Míra (Jedla)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, V OS4320
519.Sosnová Petra (sosa)6+ OS, 6+ OS, VII OS, VIIb OS, 6 OS, VIIb OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS4320
521.Ježek Tom (Jezza)7 OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 6+ OS, 6+ PP, 5c RP, 5b flash, 5c PP, 5b RP4309
522.Janata Petr (petr.vht)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4308
523.Mašát Martin (Maso)7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6+/7- PP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP4306
524.Růžičková Pavla (paflinka)9- flash, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP4303
525.Kramoliš Ondřej (Eda)VIIIa OS, VIIIa OS, VII OS, 6 OS, VII OS, VII OS, 6+ flash, VIIa OS, VIIa OS, VI OS4301
526.Spálenka Miloš (Smáža)7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4262
527.Drahota Jan Jiří (Draajea)8- PP, 7- OS, VIIc OS, 7- PP, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VII PP4254
528.Homolka Pavel (Ufňa)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS4245
529.Vondra Kuba (Jcop)6+ OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIa OS4220
529.Eflerová Nela (NelkaEf)6a+ OS, 6+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, VIIa OS, VIIa OS, 5a OS4220
531.Babinec Petr (Bejbs)9 PP, 8 PP, 7+ PP, 7/7+ PP, 7 RP, 6- OS, 5 RP, 5 PP, VIIa RK, II solo4206
532.Nehasil Michal (tenis)8 PP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VII RP4186
533.Bezděk David (bezda)8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS4181
534.Claussova Katharina (SantaClauss)7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS4176
535.Slavík Martin (Martin297)6+ OS, 7- RP, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5c OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS4158
536.Pintar David (badboy)7+ RP, 7 flash, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS4133
537.Zámečník Pavel (Pájos)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 flash, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS4132
538.Dinda Heřman (H.Dinda)7 flash, VIIIb RP, VIIIb RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VII RP, VIIb RP4103
539.Fichna Jakub (Mamlas91)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VIIa OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 5 OS4096
540.Krček Majkl (RedBull)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS4076
540.Vostal Lukáš (vosty)7- OS, 7- flash, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS4076
542.Plaček Ladislav (placa)VII OS, VII OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, 6- OS, VIIa OS, 6 flash4051
543.Černý Tomáš (tomtom)7 RP, 7- RP, 7- PP, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 flash, 5 OS, 5+ RP4050
544.Hořák Matěj (Matty Hořák)9- PP, 8-/8 RP, 7 OS, 7 OS, 7 RP, 6- OS, 6 flash4018
545.Vacek Ondra (vaca34)6a flash, VII OS, 5c OS, 6 OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS4001
546.Šnopl Ondra (Ondra85)Xa flash, IXa OS, IXc PP, IXc PP, VIIIb PP, 5 OS3997
547.Kárník Michal (sipas)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS3954
548.Heinitz Bernard (Bernytendruhy)6c+ PP, 6c+ PP, VIIIb RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIc RP3946
549.Cabalka Martin (CábaM)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS3945
550.homolka david (davidek)6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS3926
551.Šplichal Milan (BikerM)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS3920
552.age Zor (Gimi)9- RP, 8- RP, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6- OS3918
553.Fukatko Petr (Fukorfin)6c+ OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b flash, 6a OS3909
554.Karlík Petr (Karlipet)9- PP, 8- OS, 8- OS, 7+/8- PP, 7- OS, 5 OS, 8+/9- AF3889
555.Přech Aleš (alsoa)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 4- OS, 7 AF3883
556.Baráth Tomáš (tb)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP3872
557.Makuša Michal (tah-sha-tunga)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 4+ OS3854
558.šottník Lukáš (luso1)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5b flash3829
559.Kolářský Petr (PetrK)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3820
560.Mazanec Daniel (n0x)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3795
561.Netík Martin (Martinnetik)8+ PP, 8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 7 PP, 7 PP3778
562.PA Iv (IP)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 7- RP, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 4 OS3776
563.Janda Petr (Jandee)VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIc RP, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS3758
564.Michna Jan (Michňák)VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VII flash, V OS, V OS3751
564.Scháňka Martin (Konja)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3751
566.Kubečka Libor (nahatch)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3723
567.Hošek Jan (Hoša)7- RP, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3719
568.Hoffmann David (jerome)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3708
569.Kremer Martin (kremca)9- OS, 9- OS, 7c PP, 9- PP3700
570.Matoušková Jana (Jana)8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7+ PP3693
571.Kábrt Lukáš (LKabrt)7- OS, VIIIa PP, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, V OS, V OS, VIIa PP3676
572.Hulata Alexandr (Sasin)8- RP, 7 OS, 7- OS, 7/7+ RP, 7- RP, 7- RP, 6+ RP3669
573.Loučím Jarda (jardal)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- PP, 8- PP3666
574.Hulín Radek (hulinrad)VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, 6- OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS3658
575.Bortlíček Aleš (Aleš Bortlíček)6a+ OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a PP, 6+ PP3656
576.Kudlík Prokop (kukin)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6+ solo, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3652
577.Novák Jan (sparrow)7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5+ flash, 5 flash3650
578.Havelka Jan (ianwight)7a OS, 6c+ OS, 6c+ flash, 8 PP, 8- PP3647
579.Trhlík Tomáš (Quikoliver)8- OS, 8+ RP, 7 OS, 7 OS, 6+/7- flash, 6+ flash3632
580.Hyr Filip (Filips)7- OS, 7- PP, VII OS, VII OS, VIIa OS, VI OS, 6 PP, V OS, VIIa RP, VI RP3618
581.Valenta Jiří (mrclimber)7+/8- OS, 8- flash, 7+ OS, 7 flash, 5- OS, IV OS, 3+ OS, III OS, I OS3605
582.Bahenský Petr (Koloťuk)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, 5- OS, 4+ OS, III OS, III OS3595
583.Buchtová Dagmar (Dáša)6a OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP, 4c OS3589
584.Da climber Tom (glin)5c OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5+ flash3560
585.Pražáková Marťa (Marťucha)6a OS, 5c OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS, 5 OS3545
586.Š Dino (Dino)6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS, 5- OS, 5+ flash3522
587.D I (Iren)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 4c OS3520
588.tarwac bt (tarwac)Xc PP, 7c+ PP, Xa PP, IXc PP3500
589.Krysta Michal (mishan)6c OS, 6b+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a RP3498
590.Hrabě Daniel (Danhrabe)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6 OS3482
591.Hlaváček Kuba (Lahvon)10+/11- PP, 10+ PP, 10+ PP3475
592.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3470
592.Válka Vojtěch (Vojtik)6a+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3470
594.Kyselka Pavel (kiksa)7 RP, 7 RP, 7- RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 4 OS3462
595.Koudelka (Ulmewix)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 solo, 4 solo3450
596.Brokeš Tomáš (Brokboj)5c OS, 6- OS, 5b OS, 6 flash, 5a OS, 5 OS, 5a OS, 5 OS, 5b flash, 5- OS3407
597.Čechová Martina (Máťa)7 PP, 7- PP, 7- PP, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 6 PP, 6 PP, 6- PP3397
598.Urban Venca (amidi)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 5+ RP3385
599.Ondřejová Jana (xjano)7c PP, 7c PP, 8-/8 OS, 7a+ PP3353
600.Váchal Tomáš (Tomajko)6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3337
601.Mikeska Erik (Eržik)6+ OS, 5 OS, VI OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS3320
602.Miklošová Gabriela (Brusla)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS3270
603.Mašek Jan (JanMasek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, VIIc -3266
604.Nývltová Veronika (v.erca)6+ OS, 5c OS, 6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 6- RP, 4 OS3264
605.Hedgehog Mika (jez4)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS3260
606.Jánský Michal (MikeCZ)7+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3245
607.Eret Lukáš (Lukáš Eret)7- OS, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS3228
608.Vesely Jozef (jove)8+ OS, 8+/9- PP, 7b PP, 8+ PP3222
609.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
610.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- PP3197
611.Václavík Jan (jvaclavik)6- OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6- RP3189
612.llaenka L (llaenka)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash3188
613.Przechowski Kryštof (gozon)VIIIa OS, VIIIb RP, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS, VIIb RP3180
614.Lavička Karel (Karel Lavička)9 PP, 8+ PP, 7+/8- flash, 7- flash, 6 flash3171
615.Šlechta Pavel (draco)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash3168
616.F Petr (sun7dots)6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 5- PP3160
617.Wondráček Ivo (Ádr)7+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, 6 OS, VIIb OS3132
618.Gray Dorian (Dorian)9- PP, 9- PP, 8- OS, 7/7+ OS3125
619.Janků Tomáš (zip)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 5 flash, 5 flash3088
620.Calda Vladimír (Juha)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS3082
621.Janča Jan (ČAJAN)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash3063
622.Šauli Honza (Sup)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS, 4- OS3051
623.Kawecki Ondra (kavaaaa)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5 solo3038
624.vavřík jan (jankoUP)9-/9 PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 7 flash3037
625.Plecháč Pavel (Plechy)8-/8 OS, 8+ RP, 8+ RP, 8 RP3031
626.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
627.LEW PETR (MATTERHORN)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 4 OS2982
628.Quaiser Jan (Trabky)VIIIb PP, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc PP, V OS, VI PP2970
628.Chochola Ondřej (arklee)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS2970
630.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
631.H. Petr (hruši)7b OS, 7a+ PP, 6c+ PP, 6c PP2940
632.T Sváťa (sved)7+ RP, 7 RP, 6 OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 6- RP, 6- RP2931
633.chrdle (chrdlic)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 10- AF2923
634.Nevělíková Karolína (Karolína52)8- flash, 7+/8- flash, 7 flash, 7- flash, 7- flash2915
635.Hanuš Karel (ViperaLaurenti)5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS2914
636.Marcinek Daniel (marcajs)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash, 5- OS, 4+ OS, 7- AF2908
637.Vítová Kateřina (Kaccii)5b OS, 5+ OS, 5 OS, 5b flash, 5- OS, 5- OS, V OS, 5 flash, 4 OS, 5 RP2895
638.Er David (David Eret)7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6- flash2894
639.Dvoulety Jakub (Jakub Dvoulety)8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS2888
640.Ustohal Zdenek (mot0rka)8a PP, 7b+ OS, 7c PP2884
641.Hons Vojta (DarthCedr)7a OS, 6c OS, 7a PP, 6b OS2866
642.Křivinka Filip (Papouš)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, V OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2845
643.Fuchsová Ivana (Coletta)7+ OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- PP, 5+ PP, VI RP, 7+/8- AF2840
644._ Honza (jeniknula)7- RP, 6 OS, 6+ RP, VI OS, 6 RP, V OS, IV OS, V RP, V RP, III OS2835
645.Košťálek Pavel (hobbit)7- OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP2834
645.Machatý Ondřej (machy)6+ flash, 6+ RP, VI OS, 5 OS, 5+ flash, V OS, 4+ OS, VIIa RP, V flash, II OS2834
647.Vidlak Tomas (tvidlak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS2829
648.+ Marek (mnicky)5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, V OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS2820
649.Founě Michal (foune@seznam.cz)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 1 OS2814
649.Vitek Jan (sartori)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP2814
651.Burian Jarda (buracek)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 6c AF2811
652.Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole)8a PP, 7c+ PP, 7b flash2803
653.Klicpera Jakub (hodny kuba)VIIc RP, VI OS, VI OS, VII RP, VIIb PP, V OS, V OS, IV OS, VI RP, VI RP2800
654.Libor Zajíček (Zajíček)8+ RP, 8 RP, 7 RP, 7 PP, 6 RP2790
655.Čermák Petr (citrus A)8a PP, 7c PP, 7a+ OS2784
656.Hapala Martin (Hapik)8+/9- PP, 8- RP, 6+/7- OS, 6 OS, 6- OS2780
657.Hovorka Petr (Švejk)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 7- AF2761
658.Čepička Martin (cepec)IXc PP, IXb PP, IXa PP, IXa PP2750
658.Korčák Tomáš (tomkor)8 OS, 8- OS, 7+ flash, 7 flash2750
660.Šulgan Martin (sulgy)7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6 AF, 7- AF2738
661.Čejka Vojtěch (Vojtěch )5b OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 5+ RP, 4b OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2737
662.Lukáš Honza (Luky)7b PP, 6c+ flash, 6b OS, 6b+ flash2728
663.Svoboda Radek (26,11)9 PP, 9 PP, 9 PP2718
664.B Radim (Suxik)5.10d OS, 5.10a OS, 5.9 OS, 5.8 OS, 5.8 OS, 5.7 OS2707
664.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIIa OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, V OS, VIIa AF, VIIa AF, VIIa AF2707
666.Schwarz Radek (Švara)8 OS, 8+ RP, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS2698
667.Sinkule Petr (Kulík)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS2682
668.Podušková Barča (Baru96)7 RP, VIIc flash, VIIIa RK, VII RP, 5 RP, 5 PP, 5 PP, 4+ PP, VI RK, IV RP2675
669.Šilar Adam (A.Šilar)VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, IV OS, VI RP, V RP, II OS2674
670.:) R (shlosinka)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 5a OS, 5b PP, 5a RP, 6b+ AF, 6c+ AF, 6c+ AF2654
670.Šimek Pavel (Pavsi)6+ OS, 6- OS, 5 OS, VI OS, VI OS, 5 OS, IV OS, V PP, V PP2654
672.Hlaváč Michal (xciko)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 7 -2632
673.Hale Lindsay (Lindsay)5.12a PP, 5.10b flash, 5.10a flash, 5.10a flash, 5.9 OS2631
674.Královec Lukáš (kralis)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- RP, 5+ RP, 5- RP, 7/7+ AF2623
675.Nepustilová Klára (Klárouš)7 flash, 7- flash, 7 PP, 6+ flash, 5+ OS, 6- flash2609
676.Černička Martin (dedo)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 flash2581
677.URBANEC ALEŠ (also)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2576
678.Straka Josef (Straka)8 RP, IXc RK, IXa PP, 7 RP2569
679.Gejza Gano (ficugejza)7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 8 AF2568
680.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
681.Tůmič Martin (bingosh)7a flash, 7a PP, VIIIc OS, VIIb OS2547
682.Daněk Petr (arsike)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5+ PP, 4 OS, 4 OS2539
683.Fliegl Tomáš (Tomaf)7- RP, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, VI OS, VI OS, 5+ RP2530
684.Olšarová Jana (Olše)8 OS, 8 PP, 7- flash, VIIIa flash2528
685.Muráň Dalibor (Dalas)9+ PP, 8 OS, 8+ PP2522
686.Zlutak Petr (zlutak)7a+ OS, 6b+ OS, 6a OS, 6a+ solo2520
687.Blackhippo Mike (saxnot)6 OS, 5c OS, 5b OS, 5+ OS, 5 OS, 5a OS, 5c RP2517
688.Špiller Petr (smelina)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP2512
689.Groulík Zdeněk (Zdendyš)9- PP, 8 OS, 8 OS2500
690.Stach Vašek (vasa)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash2497
691.Nebeský Jan (Nebe)6c OS, 6b+ OS, 6b OS, VIIIa RP2476
692.Pekař Roman (zebro)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS2460
693.Boček (bocin)5+ OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4+ RP2458
694.Patka Tomáš (Paťák)6b+ RP, 6a OS, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 5c OS2451
695.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
696.Buček Dalibor (Bukr)7-/7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS2435
697.Šikola Jakub (Cubeer)6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP2427
698.Sukup Jaromír (yarrica)7a RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2426
699.Jurečka Jan (Grommet)9- PP, 9- PP, 8/8+ PP2425
700.Šuba Daniel (Oris)7a PP, 7a PP, 6b+ PP, 6a+ PP2424
701.Havel David (dhavel)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash2422
702.Semenská Simona (ssisa)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, IV OS, III OS, III OS2420
702.Uherek Tomáš (UHETOM)5a OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4 OS, 4b OS, 4b OS, 4b OS, 4a OS, 4a OS2420
704.Doby Martin (matryks)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2415
705.Vilkus David (Davoš)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2410
706.Votrubec Vlastimil (vlasta)VII OS, VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIb RP, VIIb RP, VI RP, VI AF, VIIb AF, VIIa AF2409
707.D David (DavidD)6a OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5 OS, 5c RP, 3 RC2408
708.s c (732253968)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6+ AF2406
709.Klempera Vojta (Klempi)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS2404
710.Preiningerová Gabriela (Gabriela)6 RP, 4+ OS, 4+ OS, 5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP2402
711.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
712.Vertikalni Rybanasutru (Rybanasutru)6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 6 RP, VII -, 7+ -2377
713.Kučera Petr (Kučera1988)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2376
714.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
714.Stráník Martin (noo noo)10+ flash, 10- OS2375
716.Trojan Miroslav (sensei)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS2363
717.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2357
718.K Jakub (Stuba)8 RP, 8- RP, 7 OS, 6+ RP2352
719.Stinca Nicu (niku84)9- PP, 8+/9- PP, 8 PP2350
720.Jungwirth Matěj (MaJung)8+ PP, 7+/8- RP, 7 RP, 6+ OS2342
721.Kříž Karel (bolek)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
722.Vaněček Michael (Michael)6 RP, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 5- RP, 5- RP2335
723.Korčák Štěpán (střep)9- PP, 8- OS, 8+ RK2327
724.Pokorný Michal (Mihel)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6+ RP, 7+ AF2325
725.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
726.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
727.ctor (ctor)7+ RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS2299
728.Nedbal Dalibor (Dalibor)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS2298
729.Tichý Jarda (Járin)7 OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS2294
730.Čechová Michaela (Michaela)5 OS, V OS, V OS, IV OS, 4 OS, IV OS, IV OS, IV OS, V RP, 3+ OS2293
731.Opice Plešatá (lysoop)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS2288
732.Stejskalová Lenka (beruskaKju)7+ flash, 7- flash, 6 OS, 6+ flash, 5c flash2284
733.Goll David (Okurka)IXc/Xa RP, IXc RP, IXb RP2280
734.Caban Martin (CABi)6A solo, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, V RP, 3 OS, 3 OS, III OS2275
735.Petrouš František (Freson)7 RP, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4- OS2267
736.Klement Tomáš (klemi)7a+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2266
737.Kyjonková Barbora (Baarbucha)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 5+ RP, IV OS2264
738.Keller Mikuláš (topchord)9+ PP, 7+ OS, 7 OS2244
739.Uherek Michal (ex-man)8-/8 flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash2237
740.Křovák Jakub (xixao)IXa OS, VIIIc flash, VIIIa flash, VIIb flash2231
741.Belko Miroslav (MiroBelko)6+ OS, 6+ flash, 6- flash, 5+ flash, 4+ OS, 6- RP, 5- flash2220
742.Kostelanský Peter (Zunio)8- RP, 6a+ OS, 7 RP, 6a+ RP2206
743.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
744.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7- flash, 7 PP, 7 RK, 6 OS, 5 OS2196
745.Macharáček Jan (Ozzy2013)7+ RP, 7 RP, 6+ PP, 6 RP, 5+ PP, 5 RP2193
746.Matějů Daniel (danmateju)8- PP, 7 OS, 7 RP, 6+ flash2185
747.dejdar richard (elcapitan)8 PP, 7+ PP, 7- RP, 7 RK2175
748.Brown Bobby (moudrej)5+ OS, VI OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, IV OS, V RP, IV RP, IV RP, III RP2172
749.Chládková Karolína (Kája Chládková)6- OS, 5+ OS, 5 OS, V OS, V OS, IV OS, 4 OS, II OS, VIIa RC, VIIa RC2171
750.Rakovič Tomáš (Rak)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2166
751.Lapáček Tomáš (Tomek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS2162
751.Soldan Johanes (johanes)8+ PP, 8+ PP, 8- PP2162
753.Beran Jan (Ram77)6- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 5 flash, 4 OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP2160
754.Polák Robert (r0bin)6a+ OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c flash, 5b flash2153
755.Vejmola Mirek (Míra.V)8- OS, 8 PP, 7+ OS2150
756.Bednar Mira (miroviny)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash2147
757.Žalud Štěpán (Zaludny)7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- flash2144
758.Klicnik Vaclav (Vach)8 PP, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS2141
759.Hrůša Honza (Con5)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS2135
760.Stach Pepa (pepek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS, 7- AF2133
761.herman (adam34)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5- RK2119
762.Dostal Radek (dasty)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2116
763.Červenka Jakub (wormek)6c OS, 7a PP, 6b+ OS2100
764.Sokol Filip (sóča)6c+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5+ OS2097
765.Halbrštat Petr (petrh)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2088
766.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
767.Charvát Jakub (Ch0rvi)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 3 OS2084
768.Smrček Jakub (Snowi)7 flash, 6+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash2068
769.trvalac (trvalac)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS2066
770.Marášek Jan (j. Marášek)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ RP2061
771.Soural Adam (beano)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS2060
772.Osvald Jaroslav (ozzy)7+ PP, 7+ PP, 6- RP, 6- RP, 6- solo, 5- RP2059
772.Oliva Martin (Shivoo)8+ flash, 8- flash, 7 flash2059
774.Daněk Radek (R.Daněk)VI OS, V OS, V OS, V OS, VI RP, V RP, III OS, III OS, II OS, IV RP2054
775.Štefánek Rosťa (RostaS)10- PP, 9+/10- PP2050
775.Baryl Jan (Honz)8/8+ PP, 7- flash, 6 OS, 6+/7- PP2050
777.Horský Baron (M@ra)VIIa OS, VI flash, IV OS, IV OS, IV OS, V flash, V RP, III OS, II OS, IV solo2047
778.Gombár Matúš (matus.gombar)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS2038
778.Kasse Tomas (sotek)5.11a OS, 5.10b OS, 5.8 OS, 5b OS2038
780.Voda Jirka (Selpok)8+/9- PP, 7 OS, 7+/8- PP2034
781.Kuta Jan (Kutik)7 OS, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 8- AF2032
782.Kubák Roman (spilmer)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5b RP, 4b OS2020
783.D. Petr (pener_jack)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2016
784.L Jano (flying)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2010
785.Rovenský Milan (Milanomafiano)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
785.Martinovsky Vaclav (Nook preveliky)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
787.Pražan Martin (mprock)10- PP, 9+ PP2006
788.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
789.Růžička Michal (roseman)8 PP, 8- PP, 8- PP2000
790.-_-_-_-_ Luba (albatros)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS1988
790.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
790.j Jarda (silent)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS1988
793.Greskovic Peter (grepe)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ PP1987
794.Štěpán Matěj (Kravator)7-/7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS1985
794.Beneš Jakub (JaFy)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1985
794.Vambera Jiří (vambik)4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS1985
797.Vaněčková Běla (Běla)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 5- RP, 5- RP, 4- OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS1981
798.Smejkal Lukáš (smejkall)8a+ PP, 7c/7c+ PP1975
799.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
800.Rakovský Lukáš (Lukash)8- OS, 7 OS, 7- OS1966
800.Novak Daniel (Dandyn)6c OS, 6b OS, 6b OS1966
800.Žabenská Lada (Ladaque)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS1966
803.Tesař Filip (Hilfák)8 PP, 8- PP, 7+ flash1959
804.Kozubík Vojtěch (voko)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1957
805.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
806.Štambachr Honza (860622)9- PP, 7 OS, 6+/7- flash1931
807.Muránsky Kubko (Murko)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS1926
808.Hora Jiří (jiri.hora)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 5 OS, 4 OS1922
809.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
810.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
811.Zelenková Veronika (verýsek)6 OS, 5b OS, 5a OS, 4+ OS, 4a OS, 3+ OS, 4a flash, 3+ flash, 6- RC, 3 RC1908
812.Mázl Luboš (Majzlík)9 flash, 9+ PP1903
813.Berka Martin (malej džajl)6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 5+ OS1901
814.Pelikán Leoš (Leošák)7b+ OS, 7b OS1894
815.Paštyka David (Pášťa)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
815.Protiva Jaroslav (Banks)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
815.Bartoš Michal (bartom18)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS1888
815.Maslák Tomáš (tomik123)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS1888
819.Volf Štěpán (stepanvolf)8a RP, 7a+ OS1882
819.Húserka Ondro (Onndro)8+ PP, 7 OS, 7 RP1882
819.Růžička Milan (ruzmi)8- RP, 8- PP, 7- OS1882
822.Hermann Martin (hermish)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 6- RP1877
823.Pokorný Petr (foton)7a flash, 6a+ OS, 6b+ PP1875
824.Mašek Karel (Musado)7c+ PP, 7b OS1872
825.k. jakub (1785)7+ OS, 7 OS, 7- OS1866
826.Šalanský Ondřej (Sayid)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1865
827.J. Michal (shatterhand)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS1863
828.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)8 PP, 7+/8- flash, 7- flash1862
829.Kocián Jirka (Mr.Freezer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1860
829.Cejp Jan (Kayakero)6a+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5A OS1860
831.F. V. (V.F.)IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash1859
832.Choutka Jan (chouťák)8- RP, 6b OS, 6a+ OS1858
833.Balko Radek (koule)7 RP, 6+ RP, 6+ PP, 5 OS, 6 RP1852
833.Jurčík Adam (Adik)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ RP1852
835.Straková Monika (Monča S.)5a OS, 5a OS, 4b OS, 4b OS, 4a OS, 4a OS, 4b PP, 4b PP, 4a flash, 4a flash1850
836.Janda Pavel (ing.rizek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- RP, 5 flash1845
837.robert (aiix)7c OS, 7a OS1844
837.güttner ondra (gitti)7+/8- flash, 7-/7 RP, 6+ flash, 6- flash1844
837.Zdebski Vilém (Vilas)7b OS, 7b OS1844
840.Maggi Tomáš (maggi)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1838
841.Horych Ondřej (Bobr_747)7- OS, 6+ flash, 6 flash, 6- flash, 4+ flash1834
842.Smrž Michal (Rocco)8a PP, 7b/7b+ PP1831
843.Beger Michal (miklez)6- OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1826
844.Bláha Lukáš (Luky:-))9+/10- PP, 8 OS1822
845.Votoček Zbyněk (ZV)7 OS, 7 OS, 7- OS1816
845.Margetín Jakub (crazy.chaz)6b OS, 6b OS, 6a+ OS1816
847.Katka Švecová (Švecová)6a RP, 6a RP, 5b OS, 5c RP, 5c RP1812
848.Grepl Jan (Gaba)5 OS, VIIa flash, V OS, 4 OS, IV OS, III OS, IV solo, IV solo, 3 flash, III solo1808
849.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)7c PP, 7c PP1806
850.Svatoň Tomáš (cmtom)VIIIa OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc RP1804
851.D. Fanda (fana)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS1788
852.Ježek Jaroslav (JAR.)7+ OS, 7+ flash, 7 RP1785
853.Martinko Jakub (jake.endel)6+ flash, 5 OS, 6- flash, 6+ RK, 5+ RP, 4 OS1784
854.Michalčuk Vladimirek (ladyk)7+ OS, 7+ OS, 6 OS1766
855.Veselý Martin (Martin Vesely)7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 7 RC, 7+ RC, 7 RC1764
856.Jánský Ivan (Jai)7+ OS, 6+ OS, 5 OS, 5- OS1763
857.Fanderlik Tomáš (fanderlik)7+ OS, 7- OS, VIIIb RP1758
858.Jakubčiak Ján (yanco)7 OS, 7 OS, 7 RP1754
859.Lameček Blbeček (Alby)7 OS, 7 OS, 7- flash1747
860.Skywallker Look (notorik)8+ PP, VI OS, VI OS, VI OS, III solo1745
861.Černošek Martin (coko182)7b OS, 7a OS1744
861.čáp Lukáš (čápik)7a+ OS, 7a+ OS1744
863.Šedivec Petr (Šéďa)7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS1738
863.Dvořák Marek (EdDy1647)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS1738
863.Urbánek Matouš (Choorbie)6- OS, 5+ OS, 6 RP, VIIa RP, 5+ RP, VI RP1738
866.Stalmach Tomáš (Disaurus)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1735
867.Michal Zbyněk (bibin)7b+ flash, 7a OS1725
867.Zahrádecký Jan (Zahrádka)6c+ PP, 6b OS, 6a flash1725
869.Šarapatka zdenek (zdenal.sary)7 RP, 6 OS, 6- OS, 5+ RP, 5- RP1724
870.Talavašek Kamil (panda)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
871.Tichy Jaroslav (Krema)8- PP, 7 flash, 7- flash1712
872.t milan (blondacek)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF1711
872.Krejčí Lenka (Krejčí Lenka)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ PP1711
874.Trojan Filip (f.trojan)7 OS, 7- OS, 7 RP1708
875.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7b+/7c PP, 7a OS1703
876.Steininger Honza (HonzaS.)6+/7- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 5+ RP, 7- -, 7- -1699
877.Belas Martin (mbe)7- OS, 7 PP, 6- OS, 6- PP1694
878.Vermach Josef (pepan)7- OS, 7 PP, 5 OS, 5- OS, 7- AF, 6 AF1693
879.Durr Daniel (apachedan)7+ RK, 6 OS, 7- RK, 6- OS1692
880.Czerny Pavel (Jespak)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS1691
881.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
882.ChK_ ChK (ChK)8+/9- PP, 7 flash, 5 OS1681
883.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
884.Steklý Aleš (Alíša)VI OS, V OS, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, VIIa AF1675
885.Padůče Květoslav (kvepad)8/8+ OS, 8 OS1669
885.Blažek Jaroslav (blaza93)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 3 flash1669
887.Lapacek Tomas (Tomko)7 OS, 7- OS, 6+ OS1666
888.Bureš Martin (jackalpackal)VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIa RP, VIIa PP1664
889.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
890.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
891.Mikanová Marta (martamikanova)7b flash, 7a+ flash1656
892.Huang I-Chiau (algclimber)7- flash, 7-/7 PP, 6- OS, 5- OS1653
892.Kutín Ondra (AcmE)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash1653
892.Daňa Drnek (René Daňa)7b flash, 7b PP1653
895.Gelová Emilie (emča)9- PP, 8+/9- PP1650
896.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
897.jansa petr (jansen)7+ RP, 6 OS, 6+ RK, 6 RK, IV RP, 5 AF, VIIc AF, 5+ RC1642
898.Jiroušek Adam (osma)5.10a OS, 6- OS, 5.8 OS, 6- OS1638
899.Mašek Petr (máša)5c OS, VI OS, 4c OS, IV OS, 4b OS, III OS, III solo1636
900.Sec Filip (PhilipLeSec)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1632
901.Pešík Marek (marekpesik)7b+ PP, 6c+ OS1628
901.Szentesi Martin (FSH)7- OS, 7 flash, 7- flash1628
901.Němeček Jiří (Něma)VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash1628
901.Vodrážka Ondra (ondr vodr)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP1628
905.Mec Milan (kimiczech)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP1627
906.Horák Rudolf (rudyss)VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, III OS, III OS, II OS, II solo1626
907.Kala Matěj (Majek)7- OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS1619
908.Gaudl Lukáš (Guláš)7- flash, 7- PP, 6+ RP, 6 PP1613
909.Beneš Tomáš (tříska)7c PP, 7a PP1612
910.Vlach Pavel (Fagol)6b+ flash, 6b flash, 6a flash1609
911.macek kuba (8410045325)7 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 9- AF1606
911.Elster Petr (Peťř)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
911.Špeta Pavel (spetapavel)5 OS, 5- OS, 6 RK, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 2 OS, 5 RC, 6 RC1606
914.Pecharová Aneta (Gallardo)V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS1604
915.Pátík Marek (Páťa)7b+ PP, 7a flash1603
916.Musil Jirka (JirkaM)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- RP1601
916.Hartman Tomáš (sovaaa)7- flash, 6+ OS, 6 flash, 4+ OS, 6+/7- AF1601
918.Pavlíček Radek (Radjo)9 PP, 8 PP1600
919.Faltus Jakub (woodag)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1598
920.Míšek Jakub (Farqal)5+ OS, 5 OS, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 5 AF1595
921.Müller Petr (Inja)7a OS, 6c+ OS1594
922.Kudrna Tomáš (Tom Brko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5 RP1577
923.Mišejka Andrej (andrejmis)5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS1575
923.C Jirka (jiricz)8 OS, 8 flash1575
925.Binter Tomáš ml. (ca366359)8a PP, 6a+ OS1572
925.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
927.Kolinger Vojtěch (Wiki)6- flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 flash1568
928.Pirkl Martin (MartasCT)8+/9- flash, 8 RP1567
928.Cimprich Vladimír (Ladis)8- PP, 7+ RP, 6 flash1567
930.Belza Jiří (Steebe)8- OS, 6+ OS, 5 OS1566
930.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
930.Šedivý Roman (krys)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
930.Poláčková Alžběta (polackovabety)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
934.Novák František (frenkee)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
935.Primasová Hedvika (Hedu)6+/7- PP, 6- OS, 5 OS, 5+ PP, 5+ PP1562
936.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
936.Štenclová Lenka (LenkaS)6b flash, 6a+ flash, 6a+ flash1559
938.Novák Michal (Enemy007)IXc flash, IXc PP1553
938.Pacult Tom (Tom Pacult)9+ PP, 7+ flash1553
940.Kováčik Matúš (Kvakoo)7+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1551
941.Scerba Tomas (matej)Xa PP, IXb PP1550
941.Pail Leoš (enzo)8 PP, 7 PP, 6+ PP1550
943.Hradil Tomáš (Yanya)8-/8 OS, 8+ PP1547
944.France Lubos (milos777)6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5- RP, 6+ RC, 6+ RC, 6 RC, 6- RC1535
944.TKLP Jirka (masrecht)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1535
946.Šístek Václav (Pisek)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP1527
947.Chrástek Jiří (chrasjir)IXb OS, IXa flash1525
948.Jarynovič Jaryn (jaryn)4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4+ RP, 4+ RP, 4+ RP, 4 RP, 4 RP, 4 RP, 4 RP1524
949.Wolfik (Wolfik)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 flash, 4 solo1523
949.Kuna Alois (Alois88)7- PP, 6+ flash, 6+ RP, 6 RP1523
951.Havlíček Svata (jezek)9b OS1522
952.Dračice Velká (Baletkaskal)IXc RP, IXc RP1520
952.P. P. (Simča)IXa RP, VIIIc PP, VIIb RP1520
954.Cudzik Polda (biggles)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1516
954.Pícha Tomáš (piki)7 OS, 6+ OS, 6 OS1516
954.Proft David (profator)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS1516
954.Wikouš Wik (Wik)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
958.Homola Michal (mihomola)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1513
958.Podařil Eugen (Eugenius)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS1513
958.Hock Aleš (Makak)7- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS1513
961.Haken Tomáš (haky)VII OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS1510
961.kovar Jiri (JiriKovar)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1510
961.Šimůnek Jirka (SimunekJirka)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1510
964.Hlaváček Matěj (M Lahvon)8+/9- PP, 8- flash1509
965.Fiala Ondra (ondra fiala)7b PP, 6c+ flash1503
966.Jandík Petr (skritek)7- PP, 7- PP, 6 PP, 6 PP, 7 AF1501
966.Šafařík Jan (Safik)6a+ OS, 6a OS, 6a PP, 6b AF1501
968.chudacek jan (choodi)9- PP, 8- PP1500
969.Vančura Jiří (Yuler)6 OS, 6 OS, 6 flash, 6+ RK1496
970.Štilip Jan (Jéňa)IXa PP, VIIc OS, VIIa OS1494
971.Bernard Tomáš (SirBerný)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1488
971.Šibor Jakub (sibu33)7 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1488
973.Mihola Ondrej (miholak)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 RC1485
974.Novák Jiří (Novakos)8+ PP, 7+/8- OS1478
974.Procházka Mates (ProchyM)8- OS, 8 PP1478
976.Kratochvil michal (krupson)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP1475
977.dsgdg asdasd (Ed0us)7+ RP, 7 flash, 6+ RP1473
978.novák (Hajzl)9a+ OS1472
978.Ja Jakub (ja)7b PP, 6b+ OS1472
978. (Lenkas2000)8 OS, 8- PP1472
981.Herodes Martin (herodes)8-/8 OS, 7+ OS1469
982.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
983.Chmelířová Petra (Petkapetule)7b PP, 6c+ RP1464
984.Hráský Zdeněk (biko)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 7 RC1463
985.Bojar Petr (Feldathor)6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 flash, 5 RP1459
986.Hlaváček Radek (RH74)7a flash, 6c+ flash1456
986.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
986.uzlik uzel (uzlicek)8+ PP, 8 PP1456
989.Vondráček Lukáš (wondris009)6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 6 AF1455
990.Koska Jan (H0NZIK)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5- OS, 6- AF1445
991.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
992.Brázda Jan (Edy123)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1438
992.Černocká Míša (micubishi)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS1438
994.Orel Jan (kureci)7 RP, 6 flash, 5+ OS, 4 OS1436
995.polivmi1 (polivmi1)VII OS, VI OS, V OS, V OS, II OS1430
996.Mareček Martin (GapiCZa)6b OS, 6b flash, 5a flash, 7b+ AF1429
997.Lev Jan (JiiLii)11 OS1422
998.Bischof Jakub (Žížala)9- RP, 7+ RP1420
999.Košťál Tomáš (Kosta)IXb RP, IXa flash1417
1000.Uhlíř Jan (Janeg)7- OS, 6+ OS, 6- OS1416
1000.Holan Ondřej (gumaczek)6b OS, 5c OS, 5b OS1416
1000.Pulpitel Martin (roland)7- OS, 6 OS, 6 OS, 7+ -1416
1000.Bílková Jája (Jajka)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
1000.Šancová Lucie (Lucca)6a+ OS, 5c OS, 5c OS1416
1005.Bereščák Vojtěch (Berescak)VII flash, VII flash, VIIa flash, VI flash, IV flash1415
1006.holy jakub (holykuba)6 OS, 6 OS, 6 RP, 6- RP1414
1006.Šimko Miroslav (mat3s)7- RP, 6+ PP, 6+ PP, 6- PP1414
1008.markro (markro)VI OS, VI OS, VI OS, IV OS, IV OS1410
1009.Kučera Petr (anonym)9b PP1400
1009.Grasserová Alena (Alča)6b+ PP, 6a+ PP, 6a PP1400
1011.Mika Tomáš (timony)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS1397
1012. (Žebřík)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ flash1394
1012.Majer Jirka (Georgeos)6c OS, 6b+ OS1394
1014.Spaß liebend (Trottel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS1388
1015.S Ondřej (spileec)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS1385
1016.Rác Josef (JosefRac)VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, IV RP1380
1016.Obermann David (obrvapno)IXb RP, VIIc RP, VII RP1380
1018.Šilha Daniel (Wofer357)6 flash, 6 flash, 5- OS, 4 OS, 4 flash1378
1019.Bernášek Jan (Jendík)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 solo, 5+ RC1376
1020.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
1020.Karhánek Jan (hany.info)8- flash, 7+ OS1375
1022.buhak (coho)11-/11 OS1372
1023.Dupalová Dominika (Dominika)7+ RP, 7 RP, 6 PP1370
1024.Riha Honza (Chuck)6+ OS, 6 flash, 5 OS, 4 OS1369
1025.Vojtík Lukáš (djim)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
1025.Novotný Milan (Milan_1966)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1025.Azoramyšová Maruška (Azorka)7- OS, 6 OS, 6- OS1366
1025.Macourek Lukas (Maca21)7 OS, 6- OS, 6- OS1366
1029.Faldus Jaroslav (Sax)VII OS, V OS, 4 OS, 4 OS, IV OS1360
1030.Meluzín Vojtech (jungledmnc)6 OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ RP1358
1031.Gerža Pavel (Pa8age)7 RP, 6+ OS, 6- OS, 8- AF, 7+ AF, 8- AF1357
1032.Kaštovský Ondřej (koumik)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5- OS1351
1032.hanak pavel (hanny)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1351
1034.Jarník Jonáš (frudgy)8- OS, 7- OS1344
1034.Hladík Tomáš (tomashladik)6c OS, 6b OS1344
1034.Dušátko Jan (dusa)7+/8- OS, 7 OS1344
1034.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
1034.Marek Lukáš (lukaz)8- OS, 7- OS1344
1034.konečný jakub (kony)8- OS, 7- OS1344
1040.Dara (Dara)7 RP, 6+ OS, 6+ RP1342
1041.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
1041.Halaš Jakub (Natural)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS1341
1043.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
1044.mrtvý tomáš (climbadr)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1338
1044.Vařeka Martin (archeropterix)6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1338
1044.Jirak Ales (Ajaj)6 OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS1338
1047.Soldát Milan (soldatm)6+ OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 2 OS1335
1047.Kalous Jiří (HD1903)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1335
1049.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
1050.Louda Petr (loudin)6c OS, 6c RP1332
1051.R T (TR)6 OS, 5- OS, 5 RP, 5- RP, 5- PP, 3 RP, 5+ AF1330
1052.Hruška Tomáš (lomazga)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP1326
1053.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
1054.Trantina Marek (rahab15)VIIIb OS, VIIa OS, VI OS1316
1054.Vlk Mikuláš (Deravabota)6+ OS, 6 OS, 6 OS1316
1056.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
1057.urban jakub (buba)VII OS, VII RP, VII RP, VIIa RP1302
1058.Uher Radek (Radošek)6+ RP, 5+ OS, 5- OS, 5- OS1301
1059.Jambor Lukáš (lukas.jambor)VI OS, VI OS, V OS, IV OS, V RP1298
1060.Moc Martin (Mocík)7- OS, 6+/7- OS, 4+ flash1297
1060.Kašpar Pavel (xpalko)5 OS, 5 OS, 5- flash, 4 OS, 4+ flash1297
1062.Bárta Jiří (Jiřík PH)5+ RP, 5+ RP, 5 PP, 5- PP, 4+ RP, 4 RP, 4- RP, 4- RP, 4- RP1295
1063.Olšan Petr (pepeolsi)7+/8- OS, 7- OS1294
1063.Knedla Dalibor (DaK)7+ OS, 7 OS1294
1063.člověk cizí (Kubš)6c OS, 6a+ OS1294
1063.Nouzak Dan (None87)7+ OS, 7 OS1294
1067.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
1067.Patik Tom (trik)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS1288
1069.Mrázek Jiří (Jiriskooo)8- RP, 7 OS1282
1070.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
1071.Souralová (Laděnka)7- flash, 6+ flash, 6- OS1278
1072.Hejsková Simča (Simhejsková)VIIa OS, VI OS, VII RP, V OS, VII AF, VIIc -, V -, V -, V -, VIIIa -1277
1073.Elis Luděk (elda)7- flash, 6 OS, 6+ PP1275
1073.Melichárek Tomáš (buda.tom)6 OS, 5 OS, 5+ flash, 5 flash1275
1075.Holko (Ondra H)6c+ PP, 6b OS1272
1076.Gregora Jakub (gregoraja)8 RP, 7+ RP1270
1077.Němec Miroslav (Mikeš)VIIb OS, VII OS, VIIa OS, III solo, II solo1269
1078.Šťastný Daniel (Dan!el)6+ OS, 6+ OS, 5 OS, 7 AF1267
1079.Vavruša Marek (vavrusa)6+ OS, 6 OS, 6- OS1266
1079.Zeman Jan (Honza)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 3 RC1266
1081.Lukeš Martin (Martin Lukeš)VIIb OS, VI OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF1265
1082.Hermann Pavel (Hermi)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1263
1082.Hrubec Přema (evilFace)6 OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1263
1084.Zumr Vladek (jeckill)7a PP, 6b+ PP1262
1085.Laňková Kateřina (Katkalanka)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1260
1086.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5c OS, 5c OS, 6a RP1254
1087.Váňa Robert (rob76)6 OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 6 AF, 6 AF1252
1088. (brecka6)6b RP, VII RP, V RP, V RP, IV RP, IV AF1251
1089.Zapatero Jan (Jan Zapatero)8c+ PP1250
1090.Paseka Miloš (nec)VI OS, VI OS, V OS, IV RP, IV RP, IV RP1246
1091.R P (PR)7a OS, VIIb OS1244
1091.Hančil Lukáš (sakullic)7 OS, 6b OS1244
1091.Nevrlý Leoš (Nevy)7 OS, 7 OS1244
1091.Kroupa Michal (Michal Kroupa)7 OS, 7 OS1244
1091.Žambera Jan (honza.z)6b OS, 6b OS1244
1091.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
1091.Wloch Přemysl (Přemo)7 OS, 7 OS1244
1091.Grabska Gosia (Gosia)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1099.Veselý Ondra (Olly)6+ solo, 6+ solo, 6 solo, 5+ solo1241
1100.Blahnik Miroslav (Mira)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS, 5+ RC, 6+ RC, 6- RC, 5+ RC, 5+ RC1240
1101.Fiala Roman (Redman)6- OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1238
1102.Pánek Karel (Karlik)6 RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 7- -1235
1102.Nováková Peťa (Pietra)7 RP, 6 OS, 6- flash1235
1104.Šváb Karel (karelsv)VIIIc OS, VIIIc RP1232
1104.Barchánek Michal (michbar)8- RP, 7- OS1232
1106.Kubínová Marta (Zirafa a zebra)V OS, V OS, V OS, V OS, II OS, V AF, IV -1231
1107.vystavel (jara)6- flash, 5+ flash, 5+ PP, 4 flash, 4 PP, 3+ flash, 3 flash1230
1107.Jirásek Roman (rm.jirasek)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP1230
1109.Jaskal Evzen (Eugen)7+/8- RP, 7+/8- RP1228
1109.Sadloňová Adriana (Adri)6c+ PP, 6a+ OS1228
1111.Michalka Radek (radekmichalka)5b OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP1226
1112.Mastik Honza (flashstorm)7+ OS, 7 flash1225
1113.Blisa Adam (manniax)7- OS, 6- OS, 4+ OS1216
1113.M. Radka (ramos)6 OS, 6 OS, 6- OS, 7- -1216
1115.orel jan (xorel)7 RP, 6 flash, 5+ OS1214
1115.XXX Andrea (špajda)5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6+/7- AF1214
1117.Plhák Marek (marda)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1213
1117.Karlík Petr (Karlipet3)8 flash, 7- RP1213
1119.Havlicek Martin (x00x)8- flash, 7- flash1206
1119.Wick Thor (Wikkthor)6 flash, 5 OS, 5+ flash, 5 flash1206
1121.Kaňa Vojtěch (kanour)8 PP, 7- flash1203
1122.Martinec Petr (Peters)VIIb OS, VIIb RP, VIIa RP, VI RP1202
1123.Repčík Juraj (JuroR)8c PP1200
1124.Tesař Jirka (megalodon)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 3 OS1195
1124.Žákovský Petr (zakys)7 OS, 7- OS, 8 AF1195
1126.Procházka Jirka (prochy)6b OS, 6a+ OS1194
1126.Bozdech Petr (maka)7 OS, 7- OS1194
1126.a a (a)7 OS, 7- OS1194
1126.kura jura (jurakura)7 OS, 7- OS1194
1126.Bartošek Stanislav (sttanda)6b OS, 6a+ OS1194
1126.Rouspetr David (Adventure)7+ OS, 6+/7- OS1194
1132.Marko Kuba (Umpalumpa)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1132.Studeny Petr (Apex)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1132.Zahálka Karel (brucháček)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1135.Přemyslovský Martin (martinekx)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1188
1135.S Micha (Misia)5a OS, 5a OS, 5a OS, 4b OS, 5c RC, 5a RC, 5c RC, 5c RC, 4c RC, 4a RC1188
1137.Vosecky Ondra (kazishuk)7 OS, 7+ RP1182
1138.vychlopen tomas (tomasek)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 3 OS, 3 solo, 4 RC, 5a RC, 5- RC, 5- RC1180
1138.Mareš Jan (JanMar)5 OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS1180
1140.Procházka Lukáš (proch008)8- flash, 6+ OS1175
1141.Vlk Jaro (jarovlk)7 flash, 6 RP, 6 RP1173
1142.Mrázek Tomáš (tmrazek)8a+ OS1172
1142. (SPIDERRICO)10- OS1172
1142.Karešová Eliška (elis.kar)8a+ OS1172
1145.Hora Pavel (Kopecek)6 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1170
1145.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
1147.Franc Tomas (baryk2003)VIIb OS, VIIb OS, VI OS1166
1147.Angrešt David (Angrešt)VIIc OS, VIIa OS, VI OS1166
1147.sobros (j.sobros)6 OS, 6 OS, 5 OS1166
1147.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)5c OS, 5c OS, 5A OS1166
1151.Ćmiel Standa (Gorol)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1163
1152.Lochman Petr (Jojo)7 flash, 6- OS, 5+ RP1160
1152.Šišák Mira (MiraUH)8- PP, 7 RP1160
1154.Štěpán Matěj (votchi)6+ OS, 7- RP, 4 OS1158
1155.Kunt Pavel (LOBO)6- PP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP1155
1156.Resch Petr (Petr Resch ml.)8b+ PP1150
1156.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
1156.Hostinský Josef (TujboPefa)IXa PP, VIIIb PP1150
1156.Tytková Marie (Maru)5c OS, 6a RP, 5c RP1150
1160.BELIAL (Belial)7- OS, 7- OS1144
1160.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1160.Bergrová Zuzana (zua)6+ OS, 6 OS, 6- PP1144
1160. Schliková Rita (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
1160.Mazouch Stanislav (mazouchs)7 OS, 6+/7- OS1144
1160.Lochman Zdeněk (-beda-)6a+ OS, 6a+ OS1144
1160.Moravec Tomáš (TomášM.)VIIIc OS, VIIc OS1144
1160.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
1160.J. Zuzka (zuzaa)6b OS, 6a OS1144
1160.xxx xxx (tomike)7- OS, 7- OS1144
1160.Macek Ondřej (om)7- OS, 7- OS1144
1171.Žižkovský Jiří (Robin)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1171.Kruty Kraken (qkwe)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1173.Hosek Lukas (LukaDolar)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP, 4- RP1135
1174.vyšata libor (lumir)VIIIb OS, VIIIb RP1132
1174.Macharacek Tomas (sushi)7 PP, 5 OS, 6 RP1132
1176.Loula Jakub (jakee)6+ RP, 6- RP, 6- RP, 6- PP, 7+ AF1131
1177.Pašek Jan (Honza.p)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1177.byrtus filip (filipbyrtus)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1179.Blass Martin (Joe_Pike)6 OS, 4+ OS, 6- RP, 4- OS1126
1180.janák dušan (stoupa)8b/8b+ PP1125
1180.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
1180.Matúš Eduard (edo)6+ PP, 6+ PP, 5+ PP, 5 PP1125
1180.Oliva Jirka (Oliváč)10/10+ PP1125
1180.Gofroj Petr (goffy007)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4+ flash1125
1185.Hanáček Roman (Hany)IXa PP, VIIc OS1122
1185.vítkovič boris (boris)8a OS1122
1185.kotas petr (kotik)7- OS, 7+ PP1122
1185.Leskovjan Martin (Lesko)6 OS, 6 OS, 5+ flash1122
1185.Svojtka Matěj (Riky Brož)8a OS1122
1190.Šnýdr Jirka (georg)6c RP, 6b RP1120
1190.Maryška Jiří (Jiží)7+ RP, 7+ RP1120
1192.Dezort Jan (cert)6b+ RP, 6b flash1117
1192.Svoboda Ondřej (svoboďák)VIIb OS, VII OS, V OS, VIIIa AF1117
1194.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
1194.Novotný Jakub (lechugino)6 OS, 6- OS, 5 OS1116
1194.Šedivý Michal (Koumák)6+ OS, 5 OS, 5 OS1116
1197.Silvička Martin (Silvis)6+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP1114
1198.Keclík Zdeněk (Sitcom)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1198.Myslivec Marek (Tremolos)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1200.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
1201.Solnický Petr (solnac)8b RP1110
1201.Hroza Libor (liborh)8b RP1110
1203.Laštovka Jakub (Lašty)VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIIb AF1105
1203.Dancisak Erik (Erik-irbis)7 RP, 6+ RP, 5+ RP1105
1205.Kekrt Lukáš (Lukas K)6a RP, 5b OS, 5a OS1104
1206.Mika Dominik (dodo)5+ OS, 6 PP, 5 flash, 4+ flash1103
1207.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)10 PP1100
1207.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
1207.Sharma Chris (Chris)8b PP1100
1207.Fišer Michal (majkl)10 PP1100
1207.Vítek Ondra (Viki)10 PP1100
1207.Cihlář Vojtěch (Cihla)10 PP1100
1207.Rydval Tomáš (*tom*)10 PP1100
1207.Spilka Martin (mat)8b PP1100
1215.Raška David (Postman)5.13a OS1097
1216.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
1216.M vlada (vláďa!)7+ OS, 5c OS1094
1216.Medvídek a Sluníčko (slunicko)6b+ OS, 5c OS1094
1216.ahepjuk ivan (kml)7 OS, 6+ OS1094
1216.Tomanová Andrea (andrejka)5 OS, 5- OS, 6- PP, 5+ PP1094
1221.Kejst Jíří (jiri.kejst)6+ RP, 6+ RP, 6+ RP1092
1222.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
1222.Mašek Michal (Medy)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1222.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1225. (SPIDERMANPAVOUK)10-/10 RP1089
1226.. . (zlobr)7- OS, 7 RP1086
1227.Zderadíček Tomáš (Tomaso)6 OS, 6 OS, 5+ RP1083
1228.Skuhravý Martin (skuhra)6b+ RP, 6a OS1082
1228.Moravec David (T-Dave)7- OS, 7 RP1082
1230. Lachman Pavel (durbagh)6 RP, 5- OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP1079
1231.kašpárek Kašpik (ivo)10-/10 PP1075
1231.Vodička Václav (wasser)XIa/XIb PP1075
1231.Eichmeier Aleš (Kala)10-/10 PP1075
1231.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
1231.Šáňa Jiří (Šanis)6b flash, 6a OS1075
1231.Strnad Tomáš (foxR)8a+/8b PP1075
1231.Romanovský Jiří (Jirka)10-/10 PP1075
1238.Vostřel Petr (jericho)VIIIb RP, VI solo, VI solo, V solo, VIIb AF1073
1239.Šulc Jakub (Jakub Šulc)7- OS, 7 PP1072
1239.Salaš Milan (Sally)8- PP, 6 OS1072
1241.Mrázek (Jirisko)7 RP, 5- OS, 6- RP, 7- AF1068
1241.Korunka Petr (Diabolusss)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3 OS1068
1243.Dvořák Ondra (Ondra.D)6+ flash, 6 flash, 6- flash1059
1244.Nešťák Matěj (Maaty)7- PP, 5+ OS, 6- RP1057
1245.Novák Honza (novakja)10- PP1056
1246.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5a OS, 5b flash, 4c OS, 3+ OS1054
1247.Dus Milan (midus)7+ flash, 7- PP1053
1248.Frič Jakub (cuba)8a+ PP1050
1248.Janačík Petr (janis)10- PP1050
1248.Klinger Tomáš (skafundr)10- PP1050
1248.Zeman Michal (Majki)8a+ PP1050
1248.Procházka Ondra (Kuna)10- PP1050
1248.Rákosníček ondra (křemílek)8a+ PP1050
1248.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
1248.Sejk Jan (šejk)10- PP1050
1248.Novák Víťa (ViNo)7+ PP, 7 PP1050
1248.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)8a+ PP1050
1248.Schaffer Mára (Shappy)10- PP1050
1248.Jeřábek Lukáš (Luky:o))10- PP1050
1248.Rottenborn Marek (Azbest)10- PP1050
1248.Bradáč Jirka (nitro)10- PP1050
1248.kašpárek ivo (ivo kašpárek)10- PP1050
1263.Procházka Dominik (Prochazka127)4+ OS, 5 flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RK1049
1264.Šatanek Dávid (meny)7c/7c+ OS1047
1265.Džmuráň (mdzmuran)7- OS, 6+ OS1044
1265.Míša Dalibor (Dalis)6a OS, 6a OS1044
1265.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS, 6a OS1044
1265.Křížek Jenik (Jeňýk)VIIIb OS, VIIb OS1044
1269.H Vojta (hrassek)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1270.Peřina Honza (peří)5 OS, 5- OS, 5 RP, 5 RP, 7- AF1040
1271.Hľadaj Juraj (kecupko)7 OS, 6+/7- RP1032
1272.Beneš Ondra (ondra benes)5.13b PP1031
1273.Černošek Jakub (jakubcernosel)7- PP, 5+ OS, 5+ PP1028
1273.Janák Jiří (jandahnata)7+ RP, 7- RP1028
1275.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
1275.Přibil Jirous - Jiří (jirous)5.13b PP1025
1275.Jumbo Tomáš (jum6o)6a OS, 6a+ flash1025
1275.Nečas Petr (neca)6a OS, 6a+ flash1025
1279.S J (Maskara)7 RP, 7 RP1020
1280.Neubauerová Nicole (nikoikoi)5+ OS, 5- OS, IV OS, 3 OS1018
1281.Tomsik Libor (yeckel)6+ RP, 5+ OS, 6 RP1017
1282.Chotěborský Jan (Jcht)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1282.Martis Radovan (Radovan Martiš)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1282.Králík David (westige1)5+ OS, 5+ OS, 5 OS1016
1285.Papiez Problemovy (Papiez)8a RP1014
1286.Polívka Ondřej (smoljacek)5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1013
1287.Pírek Jirka (Leff)6 OS, 5 OS, 6- RP1008
1288.. . (Wondas)8a PP1006
1288.Cáder Peter (kmeto)8a PP1006
1288.Sládek Tomáš (sladic)9+/10- PP1006
1288.Chvála Jan (zabicka)9+/10- PP1006
1288.Duchoň Tomáš (BS540)9+/10- PP1006
1288.Buzák Filip (buzo)9+/10- PP1006
1288.Mikuš Rosťa (Rosťa)VIIIa flash, VIIIa flash1006
1295.Kučírek Václav (PD)8a solo1004
1296.Kostka Matúš (kuko)9+/10- PP1000
1296.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
1296.Šofránko Ján (Janko)9+/10- PP1000
1296.Zachariáš Jan (Zacharda ml.)9+/10- PP1000
1296.Cmunt Aleš (mesiiash)5+ flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 3+ flash1000
1296.černý daniel (osman)9+/10- PP1000
1296.Ondrová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
1296.Smrek Dávid (fejsis)9+/10- PP1000
1296.Plevko Tomáš (samoT)8a PP1000
1296.DEJDAR RICHARD (SPIDERRD)9+/10- PP1000
1296.Vlček Antonín (Tonny)8a PP1000
1296.Veselský Ondřej (PacesOV)9+/10- PP1000
1296.Svobodová Tereza (terasv)8a PP1000
1296.Fiala Adam (fialka)8a PP1000
1296.Polišenský Lubomír (Luba_P)9+/10- PP1000
1296.Jančar Dalibor (Lepra)8a PP1000
1312.Peťo Miroslav (Miro)10- RK999
1313.Horák Pepa (horakpepa)6- OS, 5 OS, 6- flash, 7+/8- RC997
1314.Kadleček Honza (krotitel)VIIIa OS, VIIb OS994
1314.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
1314.Karel Michal (miguel)7 OS, 6- OS994
1314.Vacek Radek (RadekV)5+ OS, 5+ OS, 6 PP994
1318.Polasek (Michapo)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3 OS993
1318.Šanca Marek (maaara)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6a AF, 6a+ AF993
1320.Štěpán (S.v.T)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ AF992
1320.Janků Igor (IJ)6a RP, 5b OS, 5a RP992
1322.Jasko Samo (sjasko)6- OS, 5a OS, 5- OS991
1323.Kvapil Radek (Radek Kvapil)7 solo, 6 RP, 5+ RK988
1324.Trtilek Martin (Maserius)5.13a RP985
1325.David Petr (davidp)7 RP, 6+ OS982
1326.Dolejš Martin (norek.no)6- OS, 6- flash, 6- flash978
1327.Hekrle Pavel (Heki)6- RP, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 solo976
1328.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
1328.Dzúr Ondrej (Zrzavec)7 flash, 6 OS975
1328.Pekárek Ondra (pekoš)7 OS, 6 flash975
1331.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)8a/8a+ RK974
1332.oddil horolezecky (Jawarath)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS973
1332.Kudlacek Martin (mkudlacek)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
1334. (karelwimmer)7b+ OS972
1334.Bareš Josef (JosefBareš)6 PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS972
1334.Havlíček Jakub (havlj)5+ OS, 5 OS, 6- flash972
1334.Calda Vladimír (caldic)9- OS972
1338.Gromus Tomáš (tgromus)7 RP, 7- RP970
1339.nemo (NEMO)7 OS, 5+ OS969
1340.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
1340.Michálek Jakub (kubalek)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS966
1340.Ondráčková Petra (pixyk)6+ OS, 4+ OS, 4 OS966
1343.Kobolka (ROKO)6+ RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP965
1344.mládek ivan (zzz_zdeněk)9+ RP964
1345.Horvath Marian (Hormar)7- flash, 7- RP963
1346.b tomas (01021981)9+ RP960
1346.Jelínek Šimon (JelenS)7c+ RP960
1346.Marik Libor (libormarik)V OS, V OS, II OS, 2 OS, 1 OS960
1349.Mrázek Martin (mrazejk)VIIIa PP, VIIb solo, 5 solo958
1350.Flegl Timoty (timoty)5.10b flash, 5.10a flash, 5.10d AF957
1350.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
1352.Hůrka Michal (brouk)6+ RP, 5 OS, 4+ OS, 7- AF, 7-/7 AF956
1352.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
1352.Vyhnal Michal (Mik)IXa PP, VIIb PP956
1352.J. Vojta (miteka)7 flash, 6+ flash956
1356.Stráník Štěpán (Š Stráník)7C+ solo954
1356.budinsky richard (korba)7C+ solo954
1356.Šárnik Michal (mysiak)5b OS, 5c RP, 4c OS954
1359.Střílek Vladimír (LArock)9 flash953
1360.Kandrík Mojmír (Cyril)9+ PP950
1360.Peltrám Václav (Venca)9+ PP950
1360.IF Ivana (reziva)9+ PP950
1360.Jalč Vláďa (Ladan25)7c+ PP950
1360.Pekárek Stanislav (peky)7c+ PP950
1360.Skřejpek Lukáš (ukasek)9+ PP950
1360.Stanislav Kvak (Kvak)9+ PP950
1360.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
1360.Bláha Jindřich (zewl)9+ PP950
1360.Rozsypal Aleš (le big zloba mac)9+ PP950
1360.Kotera Honza (Hook)9+ PP950
1360.Janda Pavel (Mark27)9+ PP950
1360.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
1373.Říha Jirka (Atuin)6+ flash, 5 OS, 4 OS947
1373.Minchev Ivan (ivanbg)6 flash, 5- OS, 5- OS947
1375.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, II solo, III AF, VI AF, III AF, VI AF, III AF, IV AF946
1375.Vrzal Ondra (Guruondra)6+ OS, 6+ OS, 7+ AF, 7 AF946
1377.vicik rudolf (rudys)VIIb OS, VI OS, VI PP944
1377.Kupský Pavel (pavel K.)6+ OS, 6+ OS944
1377.Šilar Jan (Speedy)6a OS, 5c OS944
1377.Ešler Ondřej (esler)6a OS, 5c OS944
1377.Tomanová Anna (Ance)6+ OS, 6+ OS944
1382.Parkan Jiří (Parkis)6+ OS, 6- RP, 5 RP, 6+ RC942
1382.Svoboda Viktor (Vikýsek)6+ RP, 6 RP, 4+ OS942
1384.Merunka Michal (Michal161)5- flash, 4+ flash, 4+ flash, 4 flash, 4 flash940
1385.Pelant Radim (rapel)7 OS, 6 RP, 7+/8- AF, 6+ AF938
1386.Kalman Petr (Petis)9/9+ RP935
1386.john martin (johnny)9/9+ RP935
1386.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
1389.Pištěcký David (Pisti)6 OS, 5+ OS, 4+ RP933
1390.Vrbka Tomas (teo)6+ OS, 7- RP932
1390.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
1390.nebesky vašek (glock)7- OS, VIIc RP932
1390.Bogar Franta (duk)VIIIb RP, VII OS932
1394.Matoušek David (dejf)9/9+ PP931
1394.Polasek Pavel (e-nomad)5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 flash931
1396.Holan Aleš (kkkralik)6+ RP, 6 RP, 6- RP930
1397.Kokavec Dominik (Dominik Kokavec)6- OS, 5+ flash, 5+ flash928
1397.Lucza Viktor (vyktor)7- flash, 5 OS, 4- flash928
1399.Bílek Miroslav (Stařec)5+ RP, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS927
1400.Janhuba Petr (pjh)7- PP, 4+ OS, 5 solo926
1401.ZORORO ZORORO (zororo)9/9+ PP925
1401.Obst Petr (Ptí)9/9+ PP925
1401.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
1401.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
1401.Vrtik Pavel (baca)9/9+ PP925
1401.Dvořák Tomáš (Tomáš Dv.)9/9+ PP925
1407.Medved (ursus)7- RP, 7- RP924
1408.Jirouš Oldřich (oldak)7- RP, 5a flash, 5 RP923
1409.Němý Miloš (milo)8+/9- OS922
1409.Pýcha Tomas (pychin)7b OS922
1409.Sedláček Vojtěch (climberx8)7b OS922
1409.Košťál Miroslav (mira.k)7b OS922
1413.Štěpánek Michal (BuckTheBug)6a+ OS, 5+ OS919
1413.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS, 5+ OS919
1413.Homolka Václav (vhomolka)7- OS, 5+ OS919
1413.moldřik miroslav (miroslav78)5- OS, 4+ OS, 6- PP, 4 PP919
1417.Čermák Tomáš (Eric)5 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS918
1418.Hen Tin (tintina)6 OS, 4+ OS, 4 OS, 8/8+ AF, 7 RC917
1419.Sudík Jiří (sudajs)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1420.Březina (Splash)V flash, V flash, V flash, IV flash, IV flash, VI RC915
1421.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
1421.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
1421.Šomvársky Jan (Johny11)9 RP910
1421.schneider jan (honzac)7- RP, 7- PP910
1425.Kaniak Jan (Hassan)V flash, V RP, V RP, IV flash, III OS, III flash909
1426.Černý Tomáš (Jerry)5+ OS, 5 OS, 5+ RP908
1427.Mílek Michal (misak)9 PP906
1427.Ďoubal Ondřej (doubalík)Xb PP906
1427.Petečel Jaroslav (jarda)Xb PP906
1427.Woki Woki (Woki)9 PP906
1427.Havelka Lukáš (luctramp)7c PP906
1427.Vittek Michal (Belda)V OS, V OS, II OS, IV RP, IV RP906
1427.Ulrich Pavel (Kulda)7c PP906
1427.Šimek Janýs (Janýs)9 PP906
1427.Prikryl Lukas (lukula)9 PP906
1436.hammerschmied Lukáš (Luky1992)9 solo904
1437.Volf Jakub (ganja)9- flash903
1437.Bláha Jakub (kejbynator)9- flash903
1437.Žák martin (martin žák)9- flash903
1440.Petula Libor (Libi)9 PP900
1440.Gajdošík Patrik (gajdosik)9 PP900
1440.Barjak Patrik (Patrik)7c PP900
1440.Budík Honza (climber.men)9 PP900
1440.náchodský tomáš (Bublifuk)9 PP900
1440.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9 PP900
1440.Kovaříková Nina (ninka)9 PP900
1440.Culek Honza (hclimb)Xb PP900
1440.Gunda Maťo (MG)7c PP900
1440.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
1440.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)7c PP900
1440.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
1440.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)9 PP900
1440.Výšek Honza (Malej bejk)Xb PP900
1440.Brodský Břéťa (BB)9 PP900
1440.Pavlata Marek (titanhead)Xb PP900
1440.Za Hon (sHerpa)9 PP900
1440.Kozic Pavel (Mejby)9 PP900
1440.Vágner Hubert (Hugobert)9 PP900
1440.kukolová pavla (kukolka)9 PP900
1440.Klíma Petr (želvička)9 PP900
1440.Slezák Ondřej (Karbous)7c PP900
1440.orlik martin (orlici martin)9 PP900
1440. (EvaK)9 PP900
1440.Malina Vašek (VaclavMalina)9 PP900
1440.Wolf Tobias (Tobias_Wolf)Xb PP900
1440.Novacek Honza (coko)7c PP900
1467.Kment Martin (mrkm)5+ OS, 5 PP, 4+ PP, 4 PP, 4 PP897
1468.Killa Masta (šimon)6+ RP, 6 PP, 5+ RP895
1468.Nováková Alena (alena)6a OS, 5b OS, 6a AF895
1470.Holas Ondřej (Cool)6+ OS, 6 OS894
1470.Holas Ondra (Holasek)6a OS, 5b OS894
1470.Synková Petra (PetaPeta)6+ OS, 6 OS894
1470.Suchý Ctirad (dryson)VIIc OS, VIIb OS894
1474.Konečný David (orlík)6- OS, 6 RP, 5 RP892
1475.Buchal Petr (Busa)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1475.Buček Aleš (Al-ash)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1477.Künkel Sven (Sven)6 RP, 6 RP, 4+ RP, 4 RP890
1478.Fak Luky (841205)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RC, 6 RC, 4+ RC, 4+ RC, 6 RC888
1478.Engel Michal (MajklE)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS888
1480.Šneiberg Ignác (igislav)7+ OS, 5 RP886
1481.Zahrádka Jakub (Kubaz92)5+ PP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5+ -, 6+ -, 6- -, 5 RC, 5 -885
1482.xxx zuzana (sue)7- OS, 6 RP882
1483.Vraný Honza (vraňas)9-/9 PP881
1483.KočKa (3k)7b+/7c PP881
1485.crhan josef (josef crhan)6 RP, 6 RP, 6- RP880
1486.Šťastný Mikuláš (Miky)5+ OS, 5 OS, 5 RP879
1487.Cap David (becquerel)7- PP, 6 OS878
1488.Chlup Roman (MG.3)9-/9 PP875
1488.Smitková Zuzana (zuza)6a OS, 5c flash875
1488.vích pavel (smrtak)9-/9 PP875
1488.Štikarovský Jakub (Štika)9-/9 PP875
1488.Kika Kristina (Kika)9-/9 PP875
1488.Rysová Jana (Bejby)9-/9 PP875
1488.Procházková Tereza (Rezi)6a OS, 5c flash875
1488.Částek Ondra (ondrej.castek)9-/9 PP875
1488.Hrdličková Jana (Ozvěna)7 flash, 5 OS875
1488.M. Wolfová Jitka (Jí)9-/9 PP875
1498.Kučera Roman (Kůča)8+ OS872
1498.Klapal Olin (Olin)IXc OS872
1498.Machů Vlasta (chrocht)7a+ OS872
1498.Mestek Michal (spooker)8+ OS872
1502.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870
1503.Macharáček Jan (machar006)9- RP864
1503.Brož Radek (Brozik)Xa RP864
1505. (Gabriela Vrablíková)Xa RP860
1505.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
1505.Brouček Michal (_brouk_)9- RP860
1505.Mázlová Jitka (JIŤA)Xa RP860
1505.Štěpánek Michal (Joshka)9- RP860
1510.Štverák Jakub (pida cb)9- PP856
1510.Pokorný Matouš (Mattesson)9- PP856
1510.Hejbal Pavel (pH)VIIIa flash, VIIb flash856
1510.nosál noso (nos)9- PP856
1510.Berka Martin (Berťas)Xa PP856
1515.Balihar Jakub (balihjak)6 RP, 6 RP, 5+ RP855
1516.Wohlleben Michael (MichaelW)9- solo854
1516.Kratochvíl Jan (Kraťas)5 OS, 5 OS, 5 RP854
1518.Bažant Jiří (jíra)8+/9- flash853
1518.Šafář Martin (safi)8+/9- flash853
1518.liskova klára (klarus)7- PP, 6+ flash853
1518.F P (peutetre)7b flash853
1522.Goga Brano (Brano Goga)7b+ PP850
1522.Nagy Vladislav (vladislavnagy)9- PP850
1522.Hruška Robert (Hruskarob)9- PP850
1522. Jára (EDÚ)9- PP850
1522.Řitička Ondra (boreal)Xa PP850
1522.Ludvik O (ludes)9- PP850
1522.Štekl Jiří (Freegeorge)9- PP850
1522.Klívar Marek (Manrong)9- PP850
1522.Černá Lenka (trnka)Xa PP850
1522.Macháč Martin (spike)9- PP850
1522.peklo (peklo)7b+ PP850
1522.Švihálek Ondřej (ondrejek)9- PP850
1522.Gálet Tomáš (Galos)9- PP850
1522.Ipon judista (Radis)Xa PP850
1522.Horáček Zdeněk (Pajout)9- PP850
1522.Folwarczný Bronislav (Bruno)7b+ PP850
1522.jerry PM (jerrymyn)Xa PP850
1522.Kirchner Filip (Moare)9- PP850
1522.Bardas Tomáš (bambus)Xa PP850
1522.a a (lMartinl)9- PP850
1522.Uvízlová Eva (chimenea)9- PP850
1543.Kolář Adam (ada)6+ OS, 6- OS844
1543.Manufactory Flower (flowerman)6 OS, 6 OS844
1543.Borovička Erik (Žeryk)6+ OS, 6- OS844
1543.Krempaský Lukáš (vaajko)6+ OS, 6- OS844
1543.Skotálek Jan (honzaskotalek)6 OS, 6 OS844
1543.Bedřich Tomáš (ricoo)6+ OS, 6- OS844
1543.Záleský Dominik (zalesdom)6 OS, 6 OS844
1543.Hejdanek Ondra (Hejdanek)6+ OS, 6- OS844
1543.Andrejko Pavel (pinpaan)6 OS, 6 OS844
1543.Podgorny Radek (rpodgorny)6+ OS, 6- OS844
1543.Novosad Roman (bloud)VIIb OS, VIIb OS844
1554.Tic Pavel (paveltic)6 RP, 5- OS, 5+ RP842
1555.Kurdiovský Tomáš (kurdiovsky)5- OS, 4+ OS, 4+ OS841
1556.Chládek Roman (longin)6+ PP, 5+ flash, 5 PP840
1557.Prokop Šimon (schimon)6+ OS, 6+ RP836
1558.Skapa Ondřej (xixitt)7- OS, 6- RP832
1558.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS, 6a RP832
1558.Pokorný Jan (Krutor)7- RP, 6- OS832
1561.Bláha Jakub (Jakub.Bláha.bufo)7b/7b+ solo829
1562.Byrtus Ales (ajk)7- RP, 6+ RP828
1563.- - - marek (maslak)6 RP, 5 RP, II OS, 4 RP, 3 RP824
1563.Soutner Daniel (dae)5 OS, IV OS, 4 OS, 3 solo, II solo824
1565.Strnad Michal (Kuře)8 OS822
1565.Vykydal Radek (rada)8 OS822
1565.Gaida Aleš (al-gaida)7a OS822
1565.Louka Louka (Louka)7a OS822
1565.Hrozová Lucie (Lůca)8 OS822
1565.Kubíček Pavel (kubicek)7a OS822
1565.Suchý Zdeněk (iceclimber)IXb OS822
1565.Žákovský Martin (Jacques)7a OS822
1565.Korytář Václav (biry.)7a OS822
1565.Švácha Jirka (sandokan)8 OS822
1565.Matějec Mirek (Horomirek)8 OS822
1565.Bahník Michal (Bahno)7a OS822
1565.B Honza (oual)7a OS822
1578.Teichman Cestmir (adrrock)VIIIb RP, VIIb RP820
1578.cendula peter (cendp1am)VI OS, VII RK, VIIb RK820
1578.Vrabko (Vlades)7- RP, 6+ RP820
1581.Janíček Oto (2319)6+ OS, 5+ OS819
1581.lhota kuba (jakubb)6+ OS, 5+ OS819
1581.Čermák Tomáš (Tomš)6+ OS, 5+ OS819
1581.Badea Andrei (andrei)6+ OS, 5+ OS819
1581.Sikora Jiri (Siky)6+ OS, 5+ OS819
1586.Klimánek Tomáš (Klíma)4+ OS, 4 OS, 4- OS, 3 OS818
1587.Žahourek Martin (lenin)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 8- -816
1587.Valkoun Míša (Misanek)5- OS, 5- OS, 4 OS, 5 RC816
1587.Nehasil Ondřej (ardno)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 -, 5+ -816
1587.Spilka jan (jenspl)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1587.nebeský václav (glock19)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1587.Jandáková (Nathalie)5a OS, 4c OS, 4 OS816
1587.Dvořák Michal (Michal.D)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1594.Maděra Michal (Myšák)7b RP814
1594.Foltánek Martin (Mauglan)8+/9- RP814
1594.Šedivec Vratislav (vratislav)8+/9- RP814
1597.Čambula Jarda (cambejk)7- RP, 5+ OS811
1598.Huhulák Radovan (RadovanHUHU)8+/9- RP810
1598.ajjajaja jdfjsdkgffdklg (shaman)7b RP810
1598.Zapal Jan (zapal)8+/9- RP810
1601.Švestka Jiří (Qido)8+/9- PP806
1601.Vančura Vašek (Šampon)7b PP806
1601.Šimandl Jiří (šimi.j)8+/9- PP806
1604.Lukavská Kateřina (Kača)6 RP, 6- RP, 5+ RP805
1604.Ředina Tomáš (tom.redina)5+ PP, 5 RP, 4+ PP, 4 RP, 4 RP805
1606.Žáček Vašek (véna)5- OS, 5- OS, 5 RP804
1606.Maralík Marek (Marek)6 OS, 4 OS, 4+ RP, 5+ RC804
1606.Nedas Jiří (nanaki)5 OS, 5 OS, 4+ RP804
1609.Turek Tomáš (tarci)7a+ flash803
1609.Pavelka Filip (filippavelka)8+ flash803
1609.Bartoník Petr (Piterx)7a+ flash803
1609.Valoušek Honza (rejtmon)8+ flash803
1609.??? xxx (SandRei)IXc flash803
1609.Kreisinger Jan (654321)8+ flash803
1609.Janoušková Nikola (špageta)7a+ flash803
1616.Homola Ľuboš (lubos)8+/9- PP800
1616.kubicek jakub (kubas)8+/9- PP800
1616.Stejskal Roman (Stejsi)7b PP800
1616.Černý Rostislav (rostinek)8+/9- PP800
1616.McBurza (McFrantišek)7b PP800
1616.Bzirská Anežka (agnes)5.12a PP800
1616.Vincourková Jana (vinjan)7b PP800
1616.Houdová Gábina (Gabča)8+/9- PP800
1616.Rozsypal Tomáš (Torouš)7b PP800
1616.Břicháček Libor (Bafik)8+/9- PP800
1616.Mikušová Klára (Karlosík)8+/9- PP800
1616.Kaprál Tomáš (Kapr)7b PP800
1616.Jarolík Václav (washa)8+/9- PP800
1616.Duda Matej (matej.duda)7b PP800
1616.Dylinowiczova Dylina (Angua)8+/9- PP800
1616.Klinkovský Jiří (Jurda)8+/9- PP800
1632.R Z (Z.Resch)8-/8 OS797
1632.Kosikova (erca)8-/8 OS797
1632.Pokorná Maťa (Mata Durga)8-/8 OS797
1635.Dankova Kristyna (Tyna)5.9 OS, 5.8 OS, 5.10b AF795
1636.Zounkova Radka (R411)6+ OS, 5 OS794
1636.plocek honza (honzaplocek)6 OS, 6- OS794
1636.Švec Michal (Michal)6 OS, 6- OS794
1639.Jícha Radek (rjicha)VI OS, VIIa RP, VI RP792
1640.Merenda Lukáš (lmerenda)5+ OS, 4 OS, 4 OS791
1640.Hála Kamil (Kejma_je_Král)5- OS, 4+ OS, 4 OS791
1642.Charvát František (FERY)VIIa RP, VI RP, V RP, V RP, VIIa RC790
1643.Cvrček Matouš (Matouch)6 OS, 6+ RP782
1643.mynar jakub (kapustnak)6+ OS, 6 RP782
1645.Drbohlav Lukáš (Knedlajs)8/8+ flash778
1645.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)6+ OS, 4 flash, 4 flash778
1647.XXX Špajda (Andrea)6 OS, 6 flash, 6+ AF, 5+ AF777
1648.Čačková Lýdia (LydiaC)6- RP, 5 RP, 4 RP, 4 RP, 3+ RP, 3 RP775
1649.Bláha Jindřich (Jindřich)8- OS772
1649.Švigler Lucian (Biciste)8- OS772
1649.VO Sten (sten vo)5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 PP772
1649.Jedlička Jakub (jedlija6)8- OS772
1649.Bartoň Tomáš (tommz9)6c+ OS772
1649.Kučera Petr (Frips)IXa OS772
1649.Zelvap (zelvap)8- OS772
1649.Drnec Honza (sperou)8- OS772
1649.Vrzba Vojtěch (Salamandra)8- OS772
1649.Foltýn Květoslav (samyk)IXa OS772
1649.Havlíček Jakub (Havlis5)8- OS772
1660.Reinoldová Kateřina (kreinoldova)5+ flash, 5 flash, 5+ RP770
1661.Kassak Petr (Pavouk)6 OS, 5+ OS769
1661.Kalábová Tereza (sya)6 OS, 5+ OS769
1661.Tony An (atropyn)6 OS, 5+ OS769
1664.Blast (NuclearBlast)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1664.Fučíková Alena (fufina)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1666.Hartmann Petr (Petr93)8+ RP764
1667.Čermák Miloš (losolos)7 RK, 6 RP759
1667.Šourek Radek (rsourek)5+ flash, 5+ flash, 4+ flash759
1669.Janda Jan (Hondzik)7- OS, 5- RP757
1670....... ..... (Jarovit)8+ PP756
1670.Holas Petr (holas.p)VIIc flash, VII flash756
1670.Pavelcová Tereza (Teriér)7a+ PP756
1670.Fialová Bára (Baru Fialova)7a+ PP756
1670.Fousek Jindra (jindro)6+ flash, 6 flash756
1670.Szentesi Martin (sentik)8+ PP756
1676.Kašpar Martin (Derib)7- RP, 5+ RP, 4- RP755
1677.Slováček Mirek (MirdaS)5 OS, 4 OS, 5 RP754
1677.krulisova gabriela (gabinka.12)VII RP, VI RP, VI RP, II solo754
1677.Pavlů Karel (karlos.p)7A+ solo754
1677.Jelínek Martin (alfi4)8+ solo754
1677.Šindelář Ondřej (o.sindelar)V OS, V OS, VI RP754
1682.Budík Honza (budik)8 flash753
1682.Čapliar Radovan (Climber)8 flash753
1682.Velfl Lukáš (Fik)8 flash753
1682.Prassassin (Prassassin)7A flash753
1682.Fojtík Víťa (Fojtas)7a flash753
1682.Rohlíček Vítek (weer.climber)IXb flash753
1682.Eger Tomáš (tomaseg)6+ flash, 6+ PP753
1689.martulka martulka (martulka)5 flash, 5- flash, 4+ RP, 4 RP751
1690.Vlk Marian (Vlčák)8+ PP750
1690.Šimonek Jirka (jirka.simonek)7a+ PP750
1690.Kremla Jan (Honza-Coach)7a+ PP750
1690.Budik Honza (hanys_havirov)8+ PP750
1690.Trnková Lenka (ltrnkova)IXc PP750
1690.Bufka Ondra (BUF)8+ PP750
1690.Sedláčková Eva (EliskaS)8+ PP750
1690.Sušina Tomáš (Echis)8+ PP750
1690.Chytil Martin (martinchytil)8+ PP750
1690.Egan Egan (egan)8+ PP750
1690.Bezděk Jakub (gramla)7a+ PP750
1690.Sikora Jakub (Siki 007)8+ PP750
1690.Rys František (piskar108)IXc PP750
1690.Jehlička Miloš (Jehla)IXc PP750
1690.Pohořelský Emil (Em)8+ PP750
1690.Sýkora Jan (sejček)IXc PP750
1690.Judista (Waza-ari)IXc PP750
1690.Winnfield Jules (Ezechiel 25,17)8+ PP750
1708.Stejskal Jakub (States)7+ RK, 6 RK748
1709.Lukeš Martin (sadboy)VI OS, V OS, IV flash747
1710.Hron Adam (hadam)VIIa OS, VIIa OS, VIIb AF745
1711.sikora jakub (siki)6 OS, 5 OS744
1711.klečka jirka (kAkAsHi)6 OS, 5 OS744
1711.Gregor Ondřej (Gregi)6 OS, 5 OS, 6- -744
1711.Svobodova (Elif)VII OS, VI OS744
1711.Novotný František (Nakkor)5 OS, 4 OS, 5 PP744
1711.sparky Honza (sparky)6- OS, 6- OS744
1717.Strelec Martin (Gandhi)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1717.Slouka Petr (Petrsl)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1717.H. Radek (Radeg)VIIa OS, IV OS, III OS, IV RC, VIIa RC741
1717.Dvoracek Dan (cpt_pickard)5- OS, 4+ OS, 4- OS741
1721.Novotný Petr (petasn)IV OS, IV OS, III OS, III OS738
1722.Gygal Radek (gyga)VI OS, V OS, II OS, VI AF737
1723.Zavřel Michal (zavirak)VIIb OS, VIIb RP736
1723.Gildorr (Gildorr)5 OS, 5 RP, 5 solo736
1723.Slánská Veronika (Bikerka)5c OS, 5c RP736
1726.Hnízdo Jirka (Jirka H.)8/8+ RP735
1726.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)8/8+ RP735
1728.Poliček Petr (qetr)6+ OS, 6- RP, 7 AF733
1729.Kratochvíl Pavel (kratocpa)7 OS, IV RP732
1729.P Pavel (_$)6+ OS, 6- RP732
1731.Blaťák Jan (xblatak)7- flash, 5- flash731
1732.Klofáč Petr (Klofi)6c+/7a flash728
1733.Snopko David (Kojak)6+ flash, 5 OS725
1733.Hartmann Petr (spider93)8/8+ PP725
1733.Mokrý Jan (mokros1981)8/8+ PP725
1733.Lněnička Tomáš (tomaslnena)8/8+ PP725
1733.Groh Radosalv (Radar)VIIa OS, VIIb flash725
1733.Hefnerová Hana (Hafina)8/8+ PP725
1739.Hruš Tomáš (_Tom)IV OS, IV OS, III OS, 1 OS723
1739.Kováčik Juraj (Jury)7+/8- OS, 7 AF723
1741.pady zzz (zzz)6c OS722
1741.Bajus Adam (Adam.b)6c OS722
1741.rajcan pavol (daben)6c OS722
1741.grolmus jiří (jirmi)6c OS722
1741.Hudak Martin (lef)6c OS722
1741.Matoušková Inka (Inka)6c OS722
1741.Horňák Lukáš (joHny237)6c OS722
1741.Vondrášek Štěpán (wondrs)7+/8- OS722
1749.Koudelka Franta (Franta Koudelka)7 RP, 5 RP720
1749.Bobková Lulu (Lulu)6a RP, 5c RP720
1749.Nový Richard (richi)6+ RP, 6+ RP720
1749.Hajek Ludvik (luda)7- RP, 6- RP720
1749.Roupa Lukáš (Roupíno)VIIIb RP, VI RP720
1754.Novak Jiri (jirinov)6 OS, 5- OS719
1754.Džugašvili Emil (HY.man)6 OS, 5- OS719
1754.Bočan Josef (Joe002)5C OS, 5- OS719
1754.Krmenčíková Jana (dzejna)6- OS, 5+ OS719
1758.Krejčí Jan (Krejca)4+ OS, 4 OS, 4 OS716
1759.XPetr XPetr (petrdolejsi)6+ OS, 5+ RP, 7+/8- AF, 6+ AF, 6 AF, 7 AF715
1760.Lovecka Lucka (Lutzka)7a RP714
1760.Vojtek Lukáš (Lukáš)8 RP714
1760.- - (Správce)8 RP714
1760.Uřídil Martin (plantaznik)8 RP714
1764.Novosad Roman (Stary)7- PP, 6- PP712
1765.Pilarcik Lukas (pilo)6+ RP, 5+ OS711
1765.Švehlík Matej (Sid)6+ RP, 5+ OS711
1767.Kaňová Klára (Kajka)8 RP710
1767.- - (stepantomas)7a RP710
1767.Dostál Slávek (dosi)7a RP710
1767.Janata Marek (marek.j)IXb RP710
1767.Klempera Vojtěch (Klempy)7a RP710
1767.Na pobřeží Kafka (Kafka na pobřeží)7a RP710
1767.Vařeka Martin (martin13)7a RP710
1767.baca (jergus)7a RP710
1767.kardhordo ladislav (Lacopaco)6+ RP, 6+ PP710
1767.y x (Peut)8 RP710
1767.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 RP710
1778.Řehák Milan (Monroe)7a PP706
1778.Polák Petr (ppolak)7a PP706
1778.Žák Radek (zakra)8 PP706
1778.cho ri (Piškot)IXb PP706
1778.Hodek Michal (Jorn)8 PP706
1783.Prokop Jiří (Spy.Dr)V OS, V OS, V RP704
1783.Novák Petr (cimprcampr)7A solo704
1783.Matějová Lenka (zoellka)5+ PP, 4b OS, 3+ OS, 4 PP, 5+ RC, 5- RC, 6- RC, 4 RC, 4 RC, 4 RC704
1786.Bunk Marek (MáraB)8- flash703
1786.Handlíř Petr (celvinix)8- flash703
1786.ličko vojta (vojta)8- flash703
1786.Ženíšek Michal (michalcz)8- flash703
1786.Adámek Petr (Sol)5.11b flash703
1786.hammerschmied Lukáš (Lukáš15)8- flash703
1786.Švecová Kateřina (katus111)8- flash703
1786. (rocky721698791)8- flash703
1786.chovan (smooloo)IXa flash703
1786.Češpivo Jan (beer)6 flash, 6+ PP703
1786.Bieláková Michaela (Misa)8- flash703
1797.kammie (kammie)4+ OS, 4+ OS, 3+ OS701
1798.Černý Aleš (mikes)8 PP700
1798.Kadlec Miroslav (m.k.)8 PP700
1798.Cásková Kateřina (keitina)7a PP700
1798.Šálek Jan (čaj)8 PP700
1798.Dvořáček Milan (joker)8 PP700
1798.Brejníková Lucka (Lucík)8 PP700
1798.Harna Filip (Fufa)8 PP700
1798.Petečelová Blanka (Blančák)7a PP700
1798.Kejdanova Tereza (Terkakejdanova)7a PP700
1798.Stehlík Tomáš (stehlik.tomas32)6+ PP, 6+ PP700
1798.Nakládalová Lucka (Naky)IXb PP700
1798.Tichá Dita (Dita)8 PP700
1798.Dvořák Ondra (zelva_ninja)7a PP700
1798.J. Rudolf (Rudolf)8 PP700
1798.Galušková Johanka (Johy)8 PP700
1798.Štambachr Jakub (stambik)8 PP700
1798.Jurečka Jiří (cistokrevnypes)7a PP700
1798.Katrňák Tomáš (TomasKa)8 PP700
1816.Pfeifer Honza (kur.e)IXc RK699
1817.Kubín Zdenek (Stylgar)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1817.Doležal Jan (doza102)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1819.Pich Petr (matyy)VIIa OS, VI OS694
1819.Hanuš David (DavidH)VIIa OS, VI OS694
1819.Jehla (Matt)6- OS, 5 OS694
1819.Pavlov Martin (vlasycz)6+ OS, 4 OS694
1819.Konečná Veronika (flea)5b OS, 5a OS694
1819.Seqi Ludek (Seqi)5b OS, 5a OS694
1819.Müller Matěj (matesus)5+ OS, 5+ OS694
1826.Nováková Eva (Efka)5- OS, 4 OS, 4- OS, VIIa RC, VIIb RC, VIIb RC, VIIb RC, V RC, VII RC, VII RC691
1827.ká abdul (abdul ká)5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP690
1828.orac maros (maclimber)8-/8 RP685
1829.Jezkova Jana (glenalbyn)5a OS, 5 RP, 4 RP, 3 RP, 6b+ RC, 6b RC, 6a RC682
1830.Kaštánek Petr (Simatteo)6- RP, 5+ RP, 5- RP680
1830.Novy Peter (Pioter)6 RP, 5 RP, 4+ RP680
1832.Ondra Ondra (OndraProjekt2007)VIIc RP, VII RP678
1833.Cooprová Bubi (mountainini)8-/8 PP675
1833.Gutt Petr (gutnecht)VIIb flash, VI OS675
1835.Miroslav Guttner (Gíťa)VIIc RP, VIIb RP674
1835.Říha David (Dejviii)7- RP, 5 RP674
1837.Sobek Pepa (Pepé)6b+ OS672
1837.Moravcová Eliška (Eliz)7+ OS672
1837.Kotrla Pavel (Rocko)7+ OS672
1837.Pokorný Čestmír (Cesta)6b+ OS672
1837.Neskudla Jan (JanBan)6b+ OS672
1837.Machar Honza (Machar)6b+ OS672
1837.Hák Zdeněk (haxon)VIIIc OS672
1837.Hazuková Veronika (Veru)6b+ OS672
1837.Langer Petr (Longer)VIIIc OS672
1837.Šťastný Roman (Roumes)7+ OS672
1837.Novák Jan (HonzaJan)7+ OS672
1837.Buchta Jaroslav (jemba)7+ OS672
1837.Čiviš michal (cbl)6b+ OS672
1837.otta vojta (wocas)VIIIc OS672
1837.Korelusová Jana (mandelinka)6b+ OS672
1837.Kimitin Timi (myky)7+ OS672
1837.chlebo (leziempredennicek)7+ OS672
1837.Jamrich Tomáš (dejvid)7+ OS672
1837.Sedliský Martin (matha)7+ OS672
1837.asfdkk Buejja (Kostička)7+ OS672
1857.Fraenkl Max (Macek)VIIc RP, VIIb RP670
1857.Kabourek Martin (m.kabourek)6+ RP, 6 RP670
1857.Mikuláš Bořek (Borek)5+ OS, 5 OS, 6 AF670
1860.Bárta Aleš (Alimer)5+ OS, 5 OS669
1860.Marcin Tomáš (t.marcin)5+ OS, 5 OS669
1860.Babiář Josef (Nell)5+ OS, 5 OS669
1860.stára ruda (ruda)6- OS, 5- OS669
1864.Olbert Jan (Moula)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1864.Hujíček Matouš (matouš)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1866.Kos Zdeněk (turd)8- RP664
1867.Valcek Mirek (Mrázek)IXa RP660
1867.knybel ondrej (kybl)8- RP660
1867.Pospíšilová Radka (Komi)8- RP660
1867.Novák Jan (Novy)IXa RP660
1867.Kelinkova Alenka (alenka)8- RP660
1867.Altman Petr (petalt)8- RP660
1867.Czermak Damian (Czermuh)IXa RP660
1867.Hrabal Martin (Raptor)8- RP660
1867.Matuška Fanda (FANDAM)8- RP660
1867.Ganzar Vladimír (Ganzi)8- RP660
1877.Sedláček Jura (JuraMura)6 OS, 5+ RP657
1878.Dubaj Peter (Bombaj)8- PP656
1878.Starý Tomáš (Timy)VIIb flash, VIIa flash656
1878.Red (Red)8- PP656
1878.Vršek Jan (Hrashka)8- PP656
1878.Ježek Václav (sdvsdv)6c+ PP656
1878.Mamut (Ofčák)8- PP656
1878.Jerman Honza (Thingol)8- PP656
1885.Martin Martin (macik32)8- solo654
1885.M Vojta (mici xxx)IV OS, IV OS, VI RP, VI -, VI -, VIIc -654
1885.Pražák Lumír (LumirP)IXa solo654
1888.Haluzova Eva (flashoun)7+/8- flash653
1888.Filip Jakub (Jakub Filip)6c flash653
1888. (HonzaV)6c flash653
1891.Sikora Ondřej (TonyOsoba)7- flash, 5 RK, 6 RC652
1892.Masinsky Petr (masha)4+ OS, 4 OS, 3+ OS651
1893.Dub Petr (petrdub)6- OS, 5+ flash650
1893.Brodská (Grünová) Monika (Mončičák)8- PP650
1893.Martinka Juraj (jumar)8- PP650
1893.Czyž Robin (robin.czyz)8- PP650
1893.Laburda Tomáš (labusak)8- PP650
1893.Tejnská Veronika (placka)6c+ PP650
1893.Srholec Jakub (kuba89)8- PP650
1893.Smutný Vladimír (vilik)8- PP650
1893.Otto Dominik (Sokol)IXa PP650
1893.Mašík Adam (AdamM)6c+ PP650
1893.Jonák Martin (Jouny)8- PP650
1893.Chrobok Patrik (Rychlin)8- PP650
1893.Chudáček Zdeněk (chudy)8- PP650
1893.M P (Uzlar)6c+ PP650
1893.Trojan Tomáš (Pizzař)VIIc OS, V solo, II solo650
1893.Strouhal (Strouhal)8- PP650
1893.Příborský Jan (Hans82)8- PP650
1893.Šimek Jakub (Bebul)8- PP650
1893.Pavlík Roman (ZZromanZZ)6c+ PP650
1912.Kaller Lukáš (L-U-K-A-S)7- RP, 5- RP649
1913.Runkas Martin (Rumcajs)IV OS, III OS, III OS, I OS648
1914.Erhart Kristof (Airech)7/7+ OS647
1915.K T (Goli)4+ OS, 4 OS, 3 OS646
1916.Kratschmer Karel (Kaďas)VIIa OS, V OS644
1916.Sedláček Daniel (DanielS)5+ OS, 5- OS644
1916.Černohlávek Lukáš (cerno)5 OS, 5 OS644
1916.kraťas petr (krta)VI OS, VI OS644
1916.Gelnarová Veronika (Ell)5+ OS, 5- OS644
1916.Klega Honza (Hanz)5b OS, 4c OS, 6a RC644
1916.Němec Jan (Rusi)6 OS, 4 OS644
1916.Kotrady Tomáš (tomas.k)6 OS, 4 OS644
1916.Beránek Lukáš (lukas.sport)5 OS, 5 OS644
1916.Votrubec Jan (Javotr)VII OS, IV OS644
1916.Grepl Kuba (patapufa)VIIa OS, V OS644
1916.Pytlík Brouk (broukpytlik)5 OS, 5 OS644
1916.Böhm Martin (mabo)VIIa OS, V OS644
1916.Axman Jakub (axi12)5+ OS, 5- OS644
1916.Herman (tomasherman)VI OS, VI OS644
1931.Pečenka Samuel (1invidia)5+ RK, 4- OS, 3 OS, 2 OS640
1932.Müller Jiří (Jurysh)5 OS, 6 RP, 7- RC636
1933.Vacek Petr (kdeky)6- OS, 6- RP632