LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ty stromy musí pryč, chci se tu pořádně rozhlídnout.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Gimme Kraft! AIR: 2. díl populární tréninkové bible pro lezce
Knižní novinky od Joty
Frankenjura průvodce

Závody
BigWall OPEN 2017 (18.02)
Adrex Ice Run (18.02)
HoroGuru Ještěrka (23.02)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13691
2.Vopat 11748
3."Fido" 11600
Bouldry:
1.Stráník 11400
2.Ondra 11153
3.Stráník 10825
Hory:
1.Coubal 7964
2.Šuraba 7707
3.Skopec 7586

Výsledky
Vírský cepín 2017 (11.02)
MS mládeže v ledolezení (10.02)
MS v ledolezení (04.02)

Deníčky
4201 lezců
608309 cest
Nové přelezy:
Rychtomaze 8A
Campus Nad 7C+
Ztracené V 9
Obladi Obl 9+
Chilli 9
Hafty 9
Lída 9-
Druhá Půlk 8A
El Ofertón 8a
Campus Nad 7C+

Stěny
9a - Olomouc
Vnitřní lezecká stěna - Juliska - Praha 6
Prysk - Prysk

Prodejny
HUDYsport - Hradec Králové
HUDYsport - Olomouc
HUDYsport - Hřensko

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Ondra Adam (dipsy)9b PP, 9b PP, 9a+/9b PP, 11-/11 OS, 8c+ OS, 8c+ OS, 9a+ PP, 11+ PP, 9a+ PP, 9a+ PP13691
2.Vopat Jan (Honzík)8b OS, 8b OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8b+ PP, 8a OS11748
3.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)8c PP, 8c PP, 8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b PP, 8b PP11600
4.Konečný Jakub (konecnik)11- PP, 8c PP, 11- PP, 10+/11- PP, 10+/11- PP, 10+ PP, 10-/10 flash, 10 PP, 10 PP, 10- flash11549
5.Volf Štěpán (stepanvolf1)8c PP, 11- PP, 10+/11- PP, 10+/11- PP, 8b+ PP, 10+ PP, 8b/8b+ PP, 10 PP, 10 PP, 10 PP11487
6.Ličko (Velkej Vojta)10+/11- PP, 10/10+ PP, 10 PP, 8b PP, 10 PP, 10 PP, 9+/10- flash, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP10915
7.Jungling Martin (Džangli)8b+ PP, 10 PP, 8b PP, 8b PP, XIb PP, XIa/XIb PP, 7c+ OS, XIa PP, 8a+ PP, XIa PP10859
8.Pail Denis (denis pail)8c PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP10856
9.Vopatová Edita (editka vopatová)8b+/8c PP, 8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a flash, 8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP10837
10.Fajkoš Lumír (Lumir9)8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 10-/10 PP, 10-/10 PP, 10-/10 PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a PP10781
11.Šindel Petr (PEN)8b PP, 10 PP, 8b PP, 10-/10 PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9 OS10659
12.Paprsek Martin (tapir)10+ PP, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 10- RP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS10648
13.Nyéki Richard (Rici)10 PP, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 10- solo, 10- PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS10614
14.Lachman Vítek (Lachtan)8a OS, 8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS10600
15.Vejmolová Iva (16071995)8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP10572
16.Chejn Vilda (007)10-/10 PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a flash, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP10546
17.Reich Tomáš (killy)8a OS, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 9 OS, 7c OS, 9-/9 OS10535
18.Bauše Rudolf Otto (Ondra)8b PP, 8a+/8b PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, XIa PP, 10- PP, 8a+ PP, 9 OS, 7c OS10525
19.Nosáľ Jozef (germ)10+ PP, 10-/10 PP, 10- RP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP10475
20.Genda Milan (Gendis)10 PP, 8a+ RP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 7c+/8a flash, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS10426
21.Novák Honzál (hans1996)7c+ OS, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP10346
22.zedek martin (martin zedek)10- PP, XIa PP, XIa PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP10294
23.Nosek Štěpán (Kokeš)8b PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS10279
24.Lank Zdenek (zdenda)8b PP, 8a+ PP, 7c OS, 9 OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10252
25.Pilka Tomáš (Pilkyn)8a OS, 8b PP, 7c+ OS, 8a/8a+ PP, 8a RP, 7c+ flash, 9+/10- PP, 7b+/7c OS, 7c flash, 7c+ PP10232
26.Čech Filip (filipcech)10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 7c+ flash, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP10203
27.Lautner Jiri (jiri lautner)8b+ PP, 8b PP, 5.13a OS, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.13a PP, Xa OS, 9+ PP, Xc PP, Xc PP10200
28.Pelikán Martin (Maartaas)10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9-/9 OS, 9+ PP10178
29.gospoš martin (gospa)10-/10 PP, 8a/8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP10144
30.Krupař Matěj (Variant)9 OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10106
31.Růžičková Petra (P.)10 PP, 7c+ OS, 8a flash, 10- PP, 10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7b OS10091
32.Šofránko Peter (kepko)10- PP, 7c OS, 7c OS, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS10082
33.Herman Jan (trumen)5.13b PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 5.12c OS, 5.12c OS, 5.12c OS, 5.13a PP, 5.13a PP, 5.13a PP, 5.13a PP10041
34.Richter Tom (Schreiner)10- PP, 10- PP, 9 OS, 7c OS, 8a PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS10004
35.Zíma Honza (honzazima)8b+ PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a PP, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 8+/9- OS, 7a+ OS9972
36.Hyžný Jozva (jozva)9 OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c flash9969
37.Řezníček Martin (Řízek)10- RP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP9884
38.Nováček Jan (Cokin)10- PP, 7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS9876
39.Mrázek Pavel (pajamrazek)8a+ PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP9872
40.Horák Jan (Horákos)7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP9863
41.Klemsa Martin (Martin)7c OS, 7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS9848
42.Grečnár Jura (Jura)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS9844
43.Zedník Miloslav (Miláno Z)7c OS, 9+ flash, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7c flash, 7c+ PP9828
44.Šauli Vláďa (Laco Šaolin)9+ OS, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP9781
45.Vlk Vojta (vojta (vlčák))10- PP, 7c OS, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash, 7c RP, 7c PP9769
46.Litochleb Richard (RL)7c+ flash, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP9766
47.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9 flash, 9+ PP, 9-/9 flash9759
48.Černohous Zbyšek (Zbyšek)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 RP, 7c PP9747
49.Mlejnek Honza (Mlejnis)8a+ PP, 8a flash, XIa PP, 7c OS, 7b+/7c OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, Xb PP9734
50.Šimek Michal (Beedee)9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9712
51.Bláha Lukáš (Luky:-))9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS9700
52.Dlabola Jiří (Dlabis)8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, Xc RP, 7c+ PP, Xc PP, Xb RP, 9 PP9676
53.Janecek Michal (miskis)8a+ PP, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9660
54.mikuš miroslav (mimi)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ RP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP9651
55.S R (Rschneider)9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP9634
56.Straka Jan (Stračena)8b PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, Xa OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- RP, 9- RP9606
57.Fiala Aleš (Aleš Fiala)9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS9569
58.Drbohlav Martin (drbic)7c OS, 8a PP, 7c/7c+ flash, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c flash, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, Xb PP9565
59.Keprt Pavel (Kepo)7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9 flash, 7c flash, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS9519
60.Polčin Milan (tulipan)10- solo, 10- PP, 9+/10- RP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP9500
61.Rychtrmoc Tomáš (rychtrmoc)9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, Xb RP, 7c PP9476
62.Šimek Martin (orbit)9+/10- PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9 RP, 7c PP9472
63.Hrabec Lukáš (Gibous)8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c flash, 7c flash, 9+ PP, 9-/9 flash, 9 RP, 9 PP, 7c PP9468
64.Štalmach Jan (jan2)9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 9 RP, 7c PP9457
65.Dědek Vojtěch (vjato)9 OS, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 5.12a OS, 5.12a OS, 9 PP, 5.12c PP9422
66.Stehlík Marek (Listy)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9378
67.Abt Lukáš (asu)10- PP, 7c OS, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS9372
68.Burgoon Andrew (Andrew)5.13b PP, 5.12b OS, 5.12d PP, 5.12d PP, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12c PP, 9 PP9353
69.Kohout Honza (relic)7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 9 PP9344
70.Malčík Zdeněk (zdenous)9+ flash, 7b+ OS, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c RP, 9 RP, 9 PP, 9 PP9315
71.Kužel Jirka (Zajda)7c OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7b+ flash, 7a+ OS9310
72.Záplava Martin (alefff)7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9304
73.Brajer Radek (radous)7b+ OS, 9+ RP, 9+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c RP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9284
74.Duchoň Tomáš (BS540)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9 flash, 9 flash, 9 PP, 9- flash, 8+ OS, 9- PP, 8 OS9283
75.Vrona Michael (Brepta)7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 8+/9- OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP9281
76.Zaoral Filip (zaoralf)9- OS, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 9 PP, 7c PP9278
77.Kotrbová Daniela (Danča)8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c flash, 7c+ PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a OS, 7b PP9255
78.Svítek Vladimír (siska)7b+ OS, 7b+ OS, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 7c PP, 7c PP9250
79.Hořák Matěj (Matty Hořák)10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9/9+ PP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP9247
80.Janovský Adam (AdamJanovsky)10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 8- OS, 8+ RP9238
81.Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole)10- PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c PP, 9- PP, 7b flash, 9- PP, 6c OS9231
82.Kalvas Michal (Kropáček)8a PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9- flash, 9-/9 PP, 7a+ OS, 8+ OS9225
83.Janošová Markéta (Maki15)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9207
84.Dzík Jan (Jan Dzík)8a PP, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS, 9 RP, 7b+ flash, 7c PP, 7c PP, 7c PP9201
85.Chvojková Katka (antarctica)9+/10- PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP9172
86.Košťál Miroslav (mira.k)8a PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, Xa RP9142
87.Kratochvíl Vláďa (WoKo)7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 8+/9- flash9137
88.A P (Andy)7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9132
89.Urbášek David (urbasekd)10- RP, 9+ PP, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- RP9127
90. (Blem)9 flash, 9 flash, 9-/9 flash, 8+/9- OS, 9 RP, 7b+ flash, 7b+ flash, 9 PP, 9-/9 PP, 9- RP9113
91.Mika Pavel (butcher)9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP9102
92.Hatle Josef (darklord)7c OS, 7b/7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 7a+/7b OS, 7a+ OS, 9- RP, 7b flash9095
93.Hronek Karel (Karlito)9+ PP, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7a+/7b OS9091
94.Vašková Jana (blondajzna)7c flash, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS9090
95.Mrnka Pavel (PavelM)9+/10- PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS9082
96.Griger David (Komíňák)XIa PP, 5.12a OS, 7c PP, 7c PP, Xb PP, 7c PP, Xa/Xb PP, 7b+/7c PP, IXc OS, 7b+ PP9062
97.Mrnuštík Jan (Mrnda)9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP9049
98.Domanský Jiří (dom)7b+ OS, 9+ PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS9047
99.Hovorka Tomáš (hovis)9- OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7b+/7c PP, 8+ OS9038
100.Cottage George (tasmansky.cert)9-/9 OS, 7b+ OS, 7b OS, 9 RP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- RP9025
101.Měřička Matěj (Měřák)8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, Xa RP, IXa OS, 8+ PP9022
102.Vašek Otakar (Otik)9- OS, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a+ flash9000
103.Karko Jan (Karkoš)7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 9- flash, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS8997
104.Kobrle Ondra (Ohne M)9- OS, 9- OS, 9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+ OS, Xa RP, Xa PP, 8/8+ OS, 8- OS8965
105.Drahota Jakub (draKubas)7c+ PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- RP8960
106.Fejgl Michal (Mihal)9/9+ PP, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7a+ OS8928
107.Semrád Ivo (ivoš)9/9+ PP, 8+/9- OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP8921
108.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9- PP, Xa PP, Xa PP, 9- PP, 9- PP8903
109.Kral Mirek (laurot)7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS8901
110.Růžička Honza (ruza)Xa OS, Xc PP, Xa flash, Xb PP, 8+ OS, IXc OS, Xa PP, Xa PP, 7b flash, Xa PP8884
111.Jurča Lukáš (Lukaj)9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 9 RP, 8+ OS, 7b flash, 9- PP, 7a OS, 7a OS8879
112.Sika Jirka (jirkas)9-/9 flash, 7b OS, 9- flash, 7b+/7c RP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS8874
113.Bohuněk Pavel (PavelB)7b+ OS, 7c+ PP, 7c PP, Xb PP, 7a+ OS, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP8844
114.Ondrášek Lukáš (ondrasl)9+ PP, 9-/9 flash, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 7c PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+ flash8828
115.R I (Richard)7c PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP8825
116.Bardas Tomáš (bambus)Xa OS, Xb PP, Xa flash, Xb PP, Xa RP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP8807
117.gendová alexandra (saša)9 PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 8+/9- PP8806
118.# Miki (Miki)9/9+ PP, 9 RP, 9 PP, Xb PP, Xa RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 7b flash8782
119.Slavík Martin (Deathpulse)7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS8775
119.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)9+/10- PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS8775
121.Kulheim David (davu)10- PP, 7c PP, 7c PP, Xb PP, Xa RP, 7b+ PP, 7b+ PP, Xa PP, IXc flash, 8+/9- PP8769
122.Paděra Martin (Paďas)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7b PP8750
123.Majtán Juraj (JuM)7c+ PP, 7b+ flash, 9 PP, 9 PP, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8744
124.Šimandl Jiří (Šimi)9- OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS8738
125.Nycz Aleš (animal)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, Xa PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP8737
126.malinkej Votíšek (v)9 flash, 9- flash, 7a+ OS, 8+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- flash, 9- PP8731
127.Votoček Radek (Radegast)7b OS, 7c RP, 7c PP, 7c PP, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS8720
128.Kuhn - Gaberová Monika (monca)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- RP, Xa PP, 5.12a flash, 9- PP, 9- PP8715
129.Gálet Michal (Bratr Gal)7b OS, 7c PP, 7c PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8703
130.Jeliga Marek (Marin)8a OS, 10- PP, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 8 OS8700
131.Hodeček Mirek (drtiMIR)7c+ RP, 9/9+ PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS8689
132.Jirásková Markéta (Markéta)9/9+ PP, 7b+ flash, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS8684
133.Skopec Václav (VS)9+/10- PP, 7c RP, 7c PP, 7c PP, 8+/9- flash, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP8679
134.Klinkovský Jiří (Jurda)9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- RP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP8670
135.Melich Marián (majoo)7b OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP8669
136.Šauer Max (max)7b+ OS, 7b OS, 9-/9 PP, 5.12b RP, 7b+ PP, 9- PP, 8/8+ OS, 5.11c OS, 7a OS, 8 OS8664
137.Jurečka Jan (Grommet)9+/10- PP, 9+ PP, 9-/9 PP, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 8/8+ PP8653
138.horáček vondřej (vondřej)7b OS, 7b OS, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7b+ PP, IXb OS, 7a OS, IXb OS8648
139.Sedláček Jiří (jsedl)9 PP, 7b+/7c PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS8619
140.Winter Lukáš (gomez)7b+ flash, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, Xa PP, 7b flash, Xa PP, 8 OS, IXa OS8596
140.Jeliga Jan (burt)10 PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+ PP, 7c flash, 9 flash, 9+ PP, 9 PP, IXc PP8596
142.Macharáček Jan (machar006)7b OS, 9 PP, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 8+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 8+/9- PP, 7a PP8590
143.Křivánek Jan (johndys)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8- OS8574
144.Heger Mikuláš (Mikundulas)9/9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- RP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP8557
145.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS8535
146.Čepička Martin (cepec)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, IXc OS, Xa PP, Xa PP, 7a OS, IXb OS, IXb OS, IXb OS8526
147.Mangel Aleš (Alesh)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS8522
148.Rohlíček Vítek (weer.climber)7c flash, 7b OS, 7b+ flash, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS8513
149.Burišin Michal (Buri)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b/7b+ PP, 8 OS, 8 OS8506
150.Žítek Jakub "kub" (kub)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS8504
151.Zvěřina Petr (zve.pe)9/9+ PP, 9- flash, 7b+ PP, 8+/9- flash, 8+/9- flash, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP8490
152.ZORORO ZORORO (zorooo)8a PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7b PP, 7a+ PP, 7a+ PP8484
153.Doleček Lukáš (Lukasdolecek)8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8- OS8460
154.Nyč Marek (majahukkataival)Xa OS, 7a+ OS, 7a+ OS, Xa RP, Xa PP, Xa PP, IXc flash, 7a+ flash, IXa/IXb OS, IXa OS8457
155.Kohout Milan (Mildak)7b OS, 7b OS, 7a+/7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS8451
156.Černý Lukáš (Lukš)9 PP, 9-/9 PP, IXc OS, 9- PP, 9- PP, IXb OS, 8 OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP8443
157.Karel Jaroslav (JaraK)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 8/8+ OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS8429
158.Smetanová Michaela (Miška)7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 8 OS, 7b PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8- OS8416
159.Heger Krystof (Gaga)5.12a OS, 5.11d OS, 5.12a flash, 9- PP, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 8+/9- PP, 5.12a PP, 5.12a PP8381
160.Smejkal Petr (vrabcak01)9+/10- PP, 9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 8+/9- flash, 7b+ PP, 6c OS, 8 PP, 8 PP8377
161.Lazar Petr (Petricek)9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP8351
161.Soldán Pavel (sodík82)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8-/8 OS, 6c+ OS8351
163.Prejza Zdeněk (FISA)9- PP, Xa PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 7b PP8350
163.Zdráhal Adam (AdamFS)9 PP, 7a+ OS, 7b flash, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b PP, 8- OS, 7a flash8350
165.Sazimová Lidmila (Lidmila)9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 6c+/7a OS, 8- OS, 8+ PP8328
165.Nachtigal Jakub (JNachtigal)9 PP, 9- flash, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+ flash, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS8328
167.Gendová Karolina (Karolinka)8a PP, 7c PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b PP, 7b PP, 7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP8315
168.Válek Martin (Valmar)9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS8310
169.Samková Růža (Růža)7b+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS8304
169.Štefan Honza (stefic)7b flash, 7b+ PP, 7b+ PP, 8/8+ OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP, 7b PP8304
171.henych ondra (andy90)7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8298
172.Dylinowiczova Dylina (Angua)7b+ OS, 7b OS, 7b flash, 7b flash, 7a+ flash, 7a+ flash, 7a+ flash, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash8287
173.Wefersova Marina (Marinka)9 PP, 7b flash, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7b PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7b PP, 6c+ OS8253
174.Balabán Jakub (blabos)9 PP, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP8246
175.Jančáry Mylan (majlaan)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8-/8 OS8245
176.Šajgal Štefan (Stewo)9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8+ RP8235
177.Burgr Lionel (Lionel)8+/9- OS, Xa RP, Xa RP, Xa PP, Xa PP, 8 OS, IXb OS, IXa OS, IXa OS, IXb PP8230
178.Hladík David (david94)9 PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS8228
179.Vašíček Martin (Martas)7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 8+ flash, 8+/9- PP8225
180.Jursa Petr (berťa)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, IXa OS8220
181.skoupilovic vojtik (kvetak)9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 7b RP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7a+ flash, 7a flash8218
181.Kocián Kuba (kokuba)9 PP, 9- flash, 9-/9 PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, IXc PP, IXc PP8218
183.Kopecká Markéta (Maky)7b OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS8194
184.mareš mates (mates m.)9- flash, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+ flash, 7a+ flash, 6c+/7a OS, 8- OS, 8- OS8172
185.Berger Martin (macekt)7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS8166
186.Němec Petr (nemec.p)7c PP, 9- PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 6c+ OS8161
187.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)9/9+ RP, 9 RP, 9 RP, 8+ OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS8159
188.Mikuš Rosťa (Rosťa)9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, IXc PP, IXb PP, IXb PP, IXa PP8155
189.Kubiena Roman (fredos)7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8148
190.Korous Honza (HonzaKorous)9 PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+ flash, 8+ flash, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS8135
191.Lenc Láďa (LadaL)9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8+ PP8134
192.Holec Standa (Standa)7c PP, 9- PP, 5.11c OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 7a+ PP8112
193.ChK_ ChK (ChK)7b OS, 9- flash, 7b+ flash, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c OS, 7a RP, 6b OS8108
194.Byrtus David (David Byrtus)9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 7b PP, 7 OS, 6 OS8091
195.Rak Kuba (krab)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 7b PP, Xa RK, IXa OS, 8- OS8056
196.Jecelínová Verča (feu)7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8048
197.Kuprin Nikita (Nikita)7a+ OS, 9- RP, 9- PP, 7b PP, 7b PP, 8-/8 OS, 6c+ OS, 8- OS, 8+ RP, 7a+ PP8047
198.Křivánek Ondra (Bivoj)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash8035
199.Lučanský Patrik (Jumper)8+ OS, 8+ OS, 8/8+ OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 8+ RP8003
200.Skalicky Jakub (JS2000)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP, 8- OS, 7a flash, 6c OS7989
201.Páteček Tomáš (Friday)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a flash7983
202.Houška Martin (Feld)8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8+ RP, 8-/8 flash, 8/8+ PP, 6c OS7980
203.Ilenčíková Tina (Tínka)9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8-/8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7a flash7969
204.Záveský Radek (rxdek)7b+ PP, 7A OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP7938
205.Procházková Barča (barcza)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8 RP, 8 PP, 8-/8 PP7928
206.R P (PR)7b+/7c RP, 7a OS, IXb OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, IXa OS, 7a+ RP, 6c OS, 6c OS7925
207.Groš Ján (Grošák)7c PP, 8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7923
208.Kobza Michal (Cend)9- RP, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, IXa OS, IXc PP7917
209.Čáň Vašek (Vasek)9- RP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 8+ PP7916
210.Drátek Marek (Drat3k)7b OS, 7b+ PP, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS7894
211.Sedlák Martin (m.sedlakk)9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8 flash, 8+ PP7853
212.Bartoš Michal (Bárty92)7a+ OS, 7a/7a+ OS, 7a OS, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS7851
213.Sobotka Ondřej (OS)7a OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 9- RK, 8- OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 8+ PP, 6c OS7849
214.Čížek Pavel (pavelll)7a+ OS, 8 OS, 8+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 8 flash7847
215.Kuba Ondra (ondras)7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS7832
216.Šnopl Ondra (Ondra85)Xb solo, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, IXc solo, 8+ solo, IXc PP7825
217.Čuma Honza (Mek)9 PP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ RP, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP7807
218.Marek Jakub (Fly)7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 8 RP, IXb RP7802
219.Kliger ml. Petr (petr kliger)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, IXb RP, 7a RP7796
219.Burkotová Petra (Malá Péťa)7c PP, 7b+ PP, 7b PP, 7a+ flash, 7b PP, 8- OS, 7a flash, 8 PP, 6c+ flash, 8- flash7796
221.Bernard Michal (berny)7b OS, 7b RP, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ RP, 8 flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS7771
222.Nakládalová Lucka (Nakyna)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+ PP, 8 flash, IXb PP, 8- flash, 8- flash, 8-/8 PP7733
223.Stehlík Petr (petan)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 8- OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7732
224.Kubíček Jan (honza k.)9- PP, IXb OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 8- OS, IXc PP, 6c OS, 7a PP, IXb PP7728
225.Chmelířová Petra (Petkapetule)7b PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS7725
226.Tichý Aleš (Sumec)7a+ OS, Xa RP, Xa PP, 7a OS, IXc PP, IXb RP, IXb RP, IXb RP, 7a PP, 7a PP7700
227.Kocis Fero (Fero)7b+ PP, Xa PP, 7a OS, 8- OS, IXa OS, 7a flash, IXc PP, IXc PP, 8- flash, VIIIc OS7694
228.Zach Michael (misakcz)7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 8 PP, IXb PP7685
229.Hazdra Ondrej (O-Jay)5.12a RP, 5.12a RP, 5.11b OS, 5.11b OS, 5.11b OS, 5.11b OS, 5.11b OS, 5.11c flash, 5.11a OS, 5.11a OS7677
230.Pleticha Jeník (Jenik)7a+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7670
231.Berka Martin (Berťas)Xa PP, IXb OS, Xa RK, IXa OS, IXa OS, IXa OS, IXc RP, IXb PP, IXa flash, IXa flash7669
232.Hobzová Eliška (Eliška)7c PP, 7b+ PP, 7b PP, 8+/9- PP, 7a+ PP, 7a flash, 8 PP, 8- flash, 6c+ flash, 8- PP7633
233.Hampejs David (Dejv)8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8 RP, 8- flash7626
234.Liškutin David (Liškut)9- PP, 7b+ PP, 7b flash, 7a OS, 7a+ flash, 8- OS, 8- OS, 6c+ flash, VIIIc flash, 7- OS7612
235.Širůčková Tereza (terous)7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b PP, 7b PP, 7a PP, 7a PP, 6c flash, 6c flash, 8- PP7596
236.Havlík Marek (wana)9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+ PP, 6c OS, 8 RP, 8- flash, 8 PP, 8 PP7579
237.Polášek Jan (Polda JPPP)9 PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP7576
238.vavřík jan (jankoUP)9/9+ PP, 9-/9 PP, 8+/9- PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 8+ RP, 8 PP, 8- flash, 7+ flash, 7- OS7559
239.Orálek Petr (kletr)7a OS, 7a OS, 8+/9- RP, 6c+ OS, 6c+ OS, 8/8+ PP, 6c OS, 6c OS, 8 RP, 6b+ OS7549
240.Damašek Jan (Damajda)IXc OS, 7a OS, 8- OS, IXa OS, 8 flash, 8+ PP, 6c OS, IXa flash, 8 PP, VIIIc OS7538
241.K Petr (Kortys)7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 7a+ PP, VIIIc/IXa OS, IXb RP, 8 RP, 7a PP, 7a PP7534
242.Jelínek Jan (jelucha)9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8- OS, 8 RP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 6c flash7526
243.Romanovský Jiří (Jirka)8c PP, 8b+ PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 9+/10- PP7518
244.Sekyra Daniel (Danny)8+ OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 8 RP, 8 PP, 8 PP7498
245.Bradáč Jirka (nitro)10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 9 PP, 9- PP, 8+/9- flash, 8+/9- flash, 9- PP7487
246.Baryl Jan (Honz)9-/9 PP, 9- PP, 8 flash, 8 flash, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8-/8 RP7466
247.Novák Aleš (ClimbologAleš)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8 flash, 5.11a OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7451
248.Ondruška Jan (arny)7b+ PP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a RP, 8- flash7449
248.Požár Michal (mifo)8 OS, 7b PP, 8+ PP, 7a flash, 7a+ PP, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7449
250.Došla Jan (Došlík)9-/9 PP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8- PP7442
251.Doskočil Vilém (Vidla)7b OS, 7b OS, 7c RP, Xb RP, 8+/9- RP, 7b PP, 6c+/7a OS, 7a+ PP, VIIIc/IXa RP7441
252.Křováček Martin (Křovák)7a OS, 7b PP, 8+ PP, 7a flash, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 7a PP, 8 PP7431
253.Coubal Michal (Bobeš)7a OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8 flash, 8 flash, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8- flash, 8 PP7430
254.Libor Zajíček (Zajíček)7b RP, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ RP, 8+ RP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 RP, 6b+ OS7422
255.Vávra (Ramir)9- PP, 8- OS, 7a flash, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS7407
256.Babinec Petr (Bejbs)10 PP, 9+ RP, 9- PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS7404
257.Liner Lukáš (Coyot)8/8+ OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP7392
258.Brzobohatý Tomáš (Rygar)6c+ OS, 6c+ OS, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7348
259.Švihálek Jiří (svihalek)7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 8 RP, 7a PP, 7a PP7343
260.Vinklát Libor (Libor V)7a OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 8- flash, 6c+ flash7334
261.Podmela Karel (Kara)7a OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS7317
262.Černý Adam (blacks)8+ OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8- flash, 8-/8 PP, 7+ OS7302
263.Klimešová Alena (AK)8 OS, 8 OS, 7a+ PP, 7a PP, 8 PP, 6c+ flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 7+ OS7284
264.Vak Tomáš (Hadrburg)6c+ OS, 8- OS, 7a+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 PP, 7a PP, 7+ OS7282
265.Dlask Pavel (dlaskp)8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, IXa flash, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, VIIIc OS7276
266.Píchal Miroslav (Hvězdář)IXa OS, 8- OS, 7a flash, 7a flash, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8-/8 PP7274
267.Rod Ladis (aladin)8 OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 6b+ OS7260
268.Pavlíková Petra (Deetroit)7b PP, 7b PP, 8- OS, 7a+ PP, 7a RP, 7a RP, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP7258
269.Kulajta Martin (Artie)Xa RP, 9- PP, 6c+ OS, 6c OS, 8 PP, 8-/8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP7257
270.Ištvánek Jan (Jeník V.)8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8- PP7243
271.Kopůnec Ivo (-Ivoš-)6c+ OS, 8+ RP, 7a+ PP, 8/8+ RP, 8/8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS7242
272.Tauchman Jan (draken)7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a flash, 6c OS, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS7228
273.Souček Jakub (Kubys88)8 OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS7201
274.Pintíř Miloš (milos)8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 RP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP7185
275.Cimprich Vladimír (Ladis)9-/9 PP, 8 OS, 8 OS, 8 PP, 8- flash, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS7164
276.Čermák Martin (Čermy)7b+ solo, 9- PP, 6c OS, 6c+ flash, 8 PP, 8 PP, 6b+ OS, IXa RP, IXa PP, IXa PP7161
277.Loučím Jarda (jardal)8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 8- RP7138
278.Čech Peter (peco)7a+ flash, 7b PP, 7a+ PP, 8 RP, 7a PP, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 8- PP, 8- PP7137
279.Brožová Veronika (verca)8- OS, 6c OS, 7a RP, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP7110
280.Hlavová Veronika (ViviHl)7a flash, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7073
281.Šrámek Jiří (Franky)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS7070
282.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
283.Kočvara Petr ("Pítr")8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7050
284.Brich Milan (mibr)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7048
285.Ebrová Veronika (Hamnish)8- OS, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 8 PP, 6c+ flash, 6b+/6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP7044
285.Korčák Tomáš (tomkor)8+/9- OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8- flash, 7 OS, 7+ flash, 7 flash, 7- flash7044
287.Brouzdova Katerina (punkaca)7a+ flash, 8 flash, 7a+ PP, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 6c flash, 6c flash, 7+/8- flash7043
288.Maňourová Anna (annis)7a OS, 7a+ flash, 7a+ RP, 7a flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 6c RP7039
289.Kelnar Pavel (Dyk)6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7020
290.Slezáková Lenka (LeňaS)8a PP, 8a PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, Xa PP, IXa OS, IXa OS7019
291.Michovský David (Ještěrka)7a OS, 6c OS, 6c+ flash, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7007
292.Beňadik Vláďa (vladabeny)8+/9- PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP7003
293.Svoboda Radek (26,11)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8- flash7002
294.Laciok Kryštof (Štofin)9- PP, 7b RP, 8+ RP, 8 flash, 8- flash, 6c+ RP, 8- PP, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS6956
295.Ponomarev Jiří (George-JP)Xa PP, 8- OS, IXc RP, 7a+ RP, VIIIc OS, VIIIc OS, IXa RP, IXa RP, VIIIa OS, VIIIc RP6938
296.Pelíšek Václav (pelda)7b+ PP, 8/8+ PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7+ OS, 8- PP, 6c flash, 8- PP, 7- OS6902
297.Polák Marek (marena)8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS6894
298.Šindelářová Eli (esindelarova)8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7+ flash, 6b+ flash6874
299.Martikán Jiří (krtka chovatel)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS6870
300.- - (dede!)8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash6854
301.Pražák David (dejvi)8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7+/8- flash, 7 OS6853
302.Fajstová Alena (alenie)7a OS, 7a OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS6820
302.Skřivan Filip (observer)6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS6820
304.Rybář Martin (rrr)6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP, 7a PP, 6c+ PP, 6c flash, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP6819
305.Kučová Lucie (Kučka)7a+ PP, 7a+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 6c+/7a PP, 6c+/7a PP, 6c+ PP, 7 OS, 7- OS6812
306.Smolka Marek (MáraS)7a OS, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 7+/8- flash, 6b OS, 6b OS6763
307.kimi (kimi)8+ PP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6758
308.Cigánková Hana (Ciganče)7a flash, 7a flash, 8+ PP, 6c OS, 6c flash, 6c flash, 7+/8- flash, 6b+ flash, 6b+ flash, 7+ flash6746
309.Hruška Robert (Hruskarob)9- PP, 8+ PP, 7a PP, 6c+/7a PP, 6b+ OS, 6c flash, 8- PP, 6b+ flash, 6b+ flash, 7- OS6740
310.Tegelhof Ján (Tegy)7a OS, 8+/9- RP, 6b+ OS, 6c+ RP, 8- RP, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS6734
311.Mahovsky Milan (Mahy)6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS6719
312.Svobodová Tereza (terasv)8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c PP, 9 PP6718
313.Edr Martin (Edros)8 OS, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 6c+ PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS6708
314.Šramota Míla (Melman)8- OS, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS6704
315.Posekaný Lukáš (Lukýno)7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7+ flash6703
316.Dočekalová Barča (Hujirek)7a flash, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 6c+ PP, 6b OS6700
317.Trojanová Lucie (ilias)8+ PP, 8- flash, 8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7+/8- PP6690
318.Lebeda Kryštof (abvdah)6c OS, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 6b/6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6663
319.Eš Martin (tiburo)8+ PP, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 6c flash, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS6623
320.Vais Honza (Vaisik)5.10d OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, IXa RP, IXa RP, IXa RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6622
321.Siegelová Eva (Kudrlinka89)8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 6b OS6550
322.Kohut Martin (zoro)8 OS, 7a RP, 6b+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7 flash6531
323.Marková Terka (Terrien)7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6513
324.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))8 PP, 8 PP, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7+ flash, 7+ flash6506
325.Sk Roman (romisak)8 flash, 6c OS, 6c+ flash, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7+ flash, 7 flash6494
326.Rojko Andrej (stepnyvlk)7a+ OS, 7a PP, 7a PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6482
327.Nevělíková Karolína (Karolína52)8+/9- PP, 8- OS, 8 PP, 8- flash, 7+ OS, 7+/8- flash, 7+ flash, 7 flash, 7- flash, 7- flash6474
328.Turčani Miloš (Turky)8 PP, 8 PP, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7- OS, 7- OS6470
329.Hulata Alexandr (Sasin)6c OS, 7a PP, 6c+/7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 7/7+ RP6464
330.Sedlacek Jozef (juzek)6c OS, 6b+ OS, 7+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6454
331.Fuchsová Ivana (Coletta)8- flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS6451
332.Procházka Jan (easy)7a PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 6c RP, 6c RP6424
333.Exner Radek (exak)7a OS, 6c+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, VIIIa OS, 6a+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS6420
334.Střelcová Lucie (Lucoušek)6c OS, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 7+/8- flash, 6c flash, 6b OS, 6b+ RP, 6b flash, 6b flash6378
335.Rozsypalová Katka (Kaca)6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP6363
336.Šp. Jirka (Špicál)7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, IXa RP, 6c flash, 6b OS, 6b OS, VIIIc flash, VIIIa OS, VIIIa OS6354
337.Jedlička Marek (tulak)8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, VIIIc OS, 7+ OS, 7+ OS, 7- OS, VIIIa flash, 7- flash, 7- flash6344
338.Vitásek Tomáš (chemik)7a PP, 7a PP, 8- PP, 6c+ PP, 6c+ PP, 6c+ PP, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS6302
339.Neuwirth Petr (Inža)8 PP, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS6296
340.Hale Lindsay (Lindsay)5.12a PP, 5.11b OS, 5.11c PP, 5.11a flash, 5.11a PP, 5.11a PP, 5.10b OS, 5.10d PP, 5.10a OS, 5.10b flash6278
341.Čechová Jiřina (jirina)8 PP, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6a OS6265
342.Slavíček Ondřej (Mican)7+/8- OS, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7+ RP6261
343.Kkk Sebastian (sebastian)7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash6229
344.Drobek Jan (drobo)7a RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6208
345.Chyla Roman (peki)6c OS, 6b+ OS, 8- RP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6a+ OS, 7+ RP, 6a OS6196
346.Hroch Tomas (hrocht)7a PP, 7+ OS, 7/7+ OS, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 7+ flash, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS6192
347.Gerža Pavel (Pa8age)8+ PP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7+ RP, 7 flash, 7 flash, 7-/7 flash6174
348.Kostelanský Peter (Zunio)8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS6164
349.Černý Jan (Cipis)7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7 flash6126
350.Kramoliš Ondřej (Eda)7a OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, VIIIa OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, VIIIa OS6120
351.Večeřa Jirka (Véča)7b+ OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a OS, 7b RP, 7b PP6104
352.Filip Ondřej (Ryzek)8- flash, 7+ OS, 8- PP, 6c PP, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 7 flash6066
353.Kadlec Honza (Jan.Eaver)8- flash, 8-/8 PP, 8- RP, 8- PP, 6b OS, 6b+ flash, 7 flash, 7+ PP, 7/7+ PP, 6a OS6063
354.Nebeský Jan (Nebe)7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6058
355.Černý Aleš (xaos75)7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6045
356.Hůla Pavel (Pard)8 RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7- flash6034
357.Kurasová Irena (Irena)6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6c+ RK, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6009
358.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)VIIIc OS, 7+ OS, 6c RP, VIIIa OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5962
359.Podškubka Radek (podskubkar)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 7+/8- RP, 7-/7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6b+ RP, 7+ RP5959
360.Adamovska Elis (Elis)8b PP, 8a RP, 8a PP, 7c+ RP, 9+ PP, 7c/7c+ RP5955
361.Leblochová Macek (kitie)7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b+ flash, 7+ flash, 7/7+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5938
362.Barok Libor (liborbarok)7 OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5920
363.Suchopár Martin (suchoš)6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 7 RP5912
364.D. Fanda (fana)6b+ OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS5870
365.Bílková Karina (Karina)7a+ OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIc flash, VIIIa OS, VIIIa OS, 6a OS, 6a+ flash, VIIc OS, VIIc OS5832
366.voves Tomáš (Soja)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5826
367.Špás David (Spasik)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS5820
368.Grünwald Lukáš (LukasG)8- OS, 7a RP, 7a PP, 8- RP, VIIIa OS, VIIIb PP, 6+ OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS5818
369.Plaček Ladislav (placa)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS5770
370.Zámečník Pavel (Pájos)7+/8- OS, 7+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 6a+ flash, 6+ OS5723
371.Tesárek Jan (tesil)7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 7 RP, 7-/7 RP5688
372.Tomsus (tomsus)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 6+ OS5684
373.Hampl Honza (honza7260)6c flash, 6b OS, 7+/8- PP, 6c PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 RP, 7- flash, 6+ OS5660
374.Kalamar Matus (flavour)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5657
375.Katrňák Tomáš (TomasKa)8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+ PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP, 7 PP5650
376.Májsky Michal (Majcolo)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 7- flash5643
377.Rezna (eatme)7a PP, 6b OS, 7 OS, 6a+ OS, VIIIa OS, 7- OS, 6b+ PP, 6a OS, 7- RP, 6 OS5614
378.Kubeček Václav (1603)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS5596
379.Capanda Filip (STR)8- RP, 7 OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP, 6+/7- OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP5586
380.Mynarčík Petr (hrobař)8 flash, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 6+ OS, 7- PP, VIIb OS5583
381.Jelínek Petr (jelen)7 OS, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5570
382.Marek Lukáš (lukaz)7+ flash, 7/7+ flash, 7+ PP, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7- flash5558
383.Nečas Petr (neca)7a PP, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a+ flash, 6a+ PP5553
384.Bradáč Matouš (Mabra)9+/10- PP, 9- PP, 9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 8- PP5543
385.Hodoušek Matěj (pomalík)6b+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS5520
385.Stejskal Libor (Skřítek)IXa OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIb RP, VIIIa flash, VIIIa flash, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS5520
387.Svoboda Vlastimil (Svob)8+/9- PP, 8- PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS5504
388.Cibulka Pavel (Ciba)IXa PP, 7 OS, 7-/7 OS, 7-/7 OS, VIIIa OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIc OS5498
389.Zbranek Jan (JanZbranek)8b OS, 8b RP, 8b PP, 8a+ PP, 7c+ flash5491
390.Černý Patrik (Paprick)8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5488
391.Claussova Katharina (SantaClauss)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5486
392.Holub Marek (Maara)6c flash, 7 OS, 7 OS, VIIIb OS, 7- OS, 7- OS, VIIIa flash, VIIc OS, VIIb OS, 6 OS5482
393.Vaculová Lenka (Vacule)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 6a+ flash, 6+ OS5435
394.Krejčí Filip (Filip_k)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 6b RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5434
395.Kynčl Jakub (3443)7+ OS, 6c flash, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIb flash, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS5432
396.Hostinský Josef (TujboPefa)9- OS, 9 PP, 9 PP, 8 flash, 8+ PP, IXa PP, VIIIb PP5431
397.Janata Petr (petr.vht)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS5410
398.Trkal Fanda (kaaak)7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7- OS, 7- flash, 7- flash, VIIb OS, 6+ flash, 6+ PP5407
399.Siffel (koudelník)7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a+ flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash5375
400.Konrádová Lucie (Luc_Ky)7 OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b+ PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 6a+ flash, 6a+ PP5368
401.Laňková Sabina (Sabinalanka)7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 7- flash, 6+ OS5351
402.Trojan Petr (pierre)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5341
403.Kolomazník Vít (Rezo)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7- flash5337
404.Bobek Aleš (boban)6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, VIIc OS, VIIc OS5320
405.Nešveta Jakub (Kuba86)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 solo, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP5278
406.Sosnová Petra (sosa)6b+ OS, 7 OS, 7 OS, 6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIb OS5270
407.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)6c+ OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 5c OS5267
408.Strejc Jakub (Hukahonoruy)7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP5255
409.Koza Olda (ziege)8+/9- RP, 7a+ PP, 7a flash, 8- flash, 8 PP, 6c flash, VIIIa PP, VIIb OS5253
410.Vávra Miloš (milky)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS5246
411.Mikušová Klára (Karlosík)7a OS, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS5232
412.Burian Michal (MichalB)6b+ OS, 6a+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 6a+ OS, 6a+ OS, VIIb OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS5220
413.Žabka Vráťa (alffi)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP5190
413.Leher (Ležák)6c+ PP, 6b OS, 6c RP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS5190
415.Novák Martin (handycraftsman)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5189
416.Janulíková Jana (Janulik)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 7- OS, 6b+ RP, 6b RP, 7 RP, 7 PP, 6b+ AF5176
417.Veselý (Maser)7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5148
418.Jiroušek Martin (Norwell)7+/8- RP, 7+ flash, 7- OS, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash5144
419.Boudova Misa (MisaB)6b OS, 7- OS, 7-/7 flash, 6a+ flash, 6a+ flash, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 7- RP5126
420.Homolka Pavel (Ufňa)6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS5120
420.Jedlička Míra (Jedla)8- OS, VIIIb OS, 7- OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS5120
422.Habeš Dominik (petzlplast)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS5112
423.Míšek Petr (Plech)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS5108
423.Kocián Franz (Sokol.)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS5108
425.Fliegl Ondřej (fondra)6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 7- flash, 5c+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6a+ PP5079
426.Polanský Štěpán (KrTTeK)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6 OS, VIIb OS, 6 OS, 6 OS5070
427.homolka david (davidek)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6b RP, 7- RP, 6a+ RP, 6a+ RP, 6a+ RP, 6a+ RP5048
428.Malý Pavel (Paffka)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS5043
429.Krejčí Václav (vašek k.)7 OS, 7+ RP, VIIIb flash, VIIIb RP, VIIIb RP, VIIIb RP, VIIc OS, 7- RP, VIIb OS, VIIb OS5041
430.Vyhlídal Martin (Marťas26)7 OS, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5036
431.motl dalibor (moták)7- OS, VIIIa OS, 7+ RP, 7 RP, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa RP5034
432.Koníček Jakub (Konev)VIIIc RP, 7 flash, 7 RP, 7 RP, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5032
433.čáp Lukáš (čápik)7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 7a OS, 7a flash5025
434.Pukulan Mr. (peacman)7- OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5020
435.Straka Ondřej (str.o)9- PP, 8- OS, 8/8+ PP, 8 PP, 8- PP, 7 OS, 6+ OS, VI RP5013
436.R. Venda (:-))7a PP, 6b+ PP, 6b PP, 6b PP, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 6a+ PP, 6a+ PP, 6a+ PP, 6a+ PP4997
437.Petrouš František (Freson)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS4992
438.Kovařík Radim (radimkov)8 RP, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- PP, 7+ PP, 7 PP4990
439.Horký Petr (para)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 7c RP4983
440.Průcha Šimon (kimulin)8+ RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP4978
441.Solanský Pavel (soliér)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+/7- RP, 6- OS4925
442.Poláčková Alžběta (polackovabety)6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a+ RP, 6a flash, 5c OS, 5c flash4920
443.Toupal Jan (Toupis)7 OS, 7 OS, VIIIb flash, 6+ OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIIa PP, VII OS, VIIb OS, VII OS4917
444.Trčka Vojta (mag)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 5c OS, 5c OS4912
445.Péša Eman (Péša)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4862
446.jester v (v.jester)VIIIb OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIIa solo, VIIb OS4778
447.Kozel Jan (jkozel)7+/8- OS, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS4771
448.Dražan Jaroslav (ChronicMan)8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4765
449.Šefl juráš (juras)8a OS, 7c OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS4760
450.Soldan Johanes (johanes)8+ PP, 8+ PP, 8-/8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+ flash4752
451.Slavík Martin (Martin297)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 5c OS, 5c OS, 6+ flash4751
452.Zámečník Jan (Slymak)9 PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7- flash4627
453.Vrána Miloslav (havran)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIIa RP, 6 OS, 6 OS, VIIb OS, 6 OS, VIIa OS4608
454.Rans Dom (DominikRans)6c flash, 6a+ flash, 6a+ flash, 7- flash, 6a flash, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5b OS, 5b OS4606
454.BOT (BOT)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 6b RP, 7 PP, 7- RP, 6a+ PP, 6a PP, 6+ PP, 6 RP4606
456.Mašát Martin (Maso)7- OS, 7+ PP, 7- flash, 7 PP, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ RP4592
457.Turzík Vladimír (laco)7 OS, 7- OS, 7 PP, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS4586
458.Kruliš Jiří (Krulda)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, 5c OS4570
459.Pavlík Radek (Jeff76)7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS4563
460.Hlaváček Kuba (Lahvon)10+/11- PP, 10+ PP, 10+ PP, 10- PP4531
461.Vacek Ondra (vaca34)7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, 5c OS, 5c OS, VIIa OS, 5b OS4501
462.Wondráček Ivo (Ádr)6c PP, 6a OS, VIIc OS, 6 OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS4498
463.Harašta Tomáš (HARY)8- PP, 7 OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, VIIc OS, VIIb OS, VIIc RP, VI OS, VI AF4491
464.Janda Pavel (Mark27)10- PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- PP, 8 flash4478
465.Kupka Petr (Ory)7b+ flash, 9- flash, 9- flash, 7c PP, 9- PP4465
466.*** *** (t3mp)7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4461
467.Šťastný Jiří (Happy)7- OS, 7- OS, 6a OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, 6+ RP4458
468.Maly Jiri (8b)5.12c PP, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.12b PP4456
469.Mikeska Erik (Eržik)7 flash, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash4451
470.Čechová Martina (Máťa)7 flash, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6a PP, 6+ PP, 6+ PP4447
471.Vrtílek Luděk (loudys)7 RP, 7- flash, 7- PP, 7- PP, 7- PP, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS4432
472.Pavlovič Patrik (militant)6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash4415
473.Krútek Petr (Krocan)7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4401
474.Šancová Lucie (Lucca)6a+ OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6a PP, 5b OS, 5c flash4385
475.Bednár Filip (béďo)8- PP, 6a+ OS, 7 PP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5c flash, 5+ OS4382
476.Hynk Dnaeil (Hnykda)7+/8- RP, 7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4377
477.Křovák Jakub (xixao)IXb OS, IXa OS, IXb flash, IXc PP, VIIIc OS, VIIIc flash4372
478.Vít Honza (Honzís)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5 OS, 4 OS4346
479.Fliegl Tomáš (Tomaf)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS4320
480.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7- OS, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 7- PP, 7 RK, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 6+ RK4299
481.Fichna Jakub (Mamlas91)7+ OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS4296
481.Peřina Honza (peří)6a+ OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 6a RP, 5b OS, 5b OS, 5 OS4296
483.Skapa Jan (ing.jenik)6b flash, 6+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5b OS4289
484.Novák Jan (sparrow)7 OS, 7 RP, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5 OS4283
485.Kubečka Libor (nahatch)7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6+ PP4282
486.Svoboda Viktor (Vikýsek)6a OS, 6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5b OS, 6+ RP, 5c flash4258
486.Dráček (Dráček)8- RP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS4258
486.Ordelt Jaroslav (feferon)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4258
489.Štefela Pepa (skuc)6b PP, 6b PP, 5c OS, 5c OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, 6a PP, 5b OS, VIIb flash4247
490.Daehne Tomáš (tdaehne)7+ flash, 7+/8- PP, 7-/7 OS, 7- flash, 6 flash, 6 flash, 6 flash, 6- flash, 6- flash, 5+ flash4246
491.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS4226
492.Dušánková Martina (Martanka)6a+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 6a RP, 6a RP, 6a RP, 5b OS, 5b OS4222
493.Bezděk David (bezda)8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS4181
494.Tučka Martin (martan)6a+ OS, 6a OS, 6 OS, 6 OS, 6a RP, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 5+ OS4147
495.Michalčuk Vladimirek (ladyk)7+ OS, 7+ OS, 7- RP, 6 OS, VIIc RP, VI OS, 5 OS, VIIb RP, 6 RP, V OS4130
496._ Honza (jeniknula)VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS4120
497.Černohorský Karel (oblivion)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 7- RK, 6+ solo, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS4104
498.Čeřovský Jan (HONZA75)8 OS, 8+ RP, 8 RP, 7 OS, 7 OS, 7+ RP4100
499.Šlapák Josef (Pepa)9 PP, 8+ flash, 7+/8- OS, 7+ OS, 7- OS, 6 OS4091
500.Gálet Tomáš (Galos)9- PP, 9- PP, 9- PP, 8- OS, 8+ PP4084
501.nebesky vašek (glock)9- RP, 8 RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7+ flash4081
502.Krček Majkl (RedBull)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS4076
503.Mazanec Daniel (n0x)6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS4073
504.Polák Martin (Belgi)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS4070
504.Nocar Jiří (tuffgong1)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS4070
506.Vildmanová Mirka (mirri)8- PP, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 6- RP, 6- PP4060
507.Havelka Jan (ianwight)7a+ OS, 8+/9- flash, 8 OS, 8+/9- PP, 8 PP4053
508.Šimková Verča (veruŠ)10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP4050
509.Soukup Petr (sucky)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4020
509.belas jan (belina)7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 6+ OS, 5 OS4020
511.Novák Honza (novakja)Xa PP, IXc RP, IXc PP, IXa solo, VIIIc PP, VIIb OS4002
512.Zahálka Karel (brucháček)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash, 6+ PP, 5+ OS3997
513.Končírová Šárka (Sarkon)7- OS, 7 PP, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 6 flash, 5 OS, 5 OS3989
514.Faltus Lukáš (lukyfa)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3979
515.F Radim (Kwikwi)8- PP, VIIIa RP, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIb RP3962
516.Kárník Michal (sipas)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS3954
517.Pail Leoš (enzo)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS3948
518.kunrt pavel (pajoslau)7- OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3945
519.Eliáš Petr (elicz)10- PP, 9 PP, 8+ PP, 7+ OS, 7- OS3944
520.Primasová Hedvika (Hedu)6a OS, 6a OS, 6 OS, 6+/7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3929
521.age Zor (Gimi)9- RP, 8- RP, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6- OS3918
522.Gola Vítězslav (Víťas Gola)7- OS, VIIb OS, VII OS, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, VI OS3913
523.Jungwirth Matěj (MaJung)8+ PP, 7+/8- RP, 7 RP, VIIc OS, 6+ OS, VII OS, VIIc flash, V OS3911
524.Fukatko Petr (Fukorfin)6c+ OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b flash, 6a OS3909
525.Přibyl Bronislav (Onin)6a OS, 6a OS, 6a PP, 6a PP, 5b OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5a OS3901
525.Michna Jan (Michňák)VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, 6 OS, VIIa OS, VIIa OS, VII flash, V OS3901
527.Klášterka Milan (klasterka)6a OS, 5C OS, 5c OS, 5C OS, 5C OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3895
528.Přech Aleš (alsoa)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 4- OS, 7 AF3883
529.Holík Rostislav (RosťaHolík)7c PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a PP, 7a PP3876
530.Baráth Tomáš (tb)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP3872
531.Škrobák Jakub (jakubs)6a OS, 5c+ OS, 6a+ RP, 6a RP, 5b OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5c RP, 4+ OS3846
532.Vrzal Ondra (Guruondra)7 RP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3833
533.šottník Lukáš (luso1)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5b flash3829
534.Spálenka Miloš (Smáža)7- RP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3821
535.Klicpera Jakub (hodny kuba)VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS, VIIa OS, VIIc RP, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS3808
536.Šťastná Veronika (Verčaš)7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, VIIb OS, VIIc RP, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5 PP3799
537.Przechowski Kryštof (gozon)7+/8- RP, VIIIa OS, VIIIb RP, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS, VIIb RP3790
538.Novotný Pavel (Bobr6)7- OS, 7- OS, 7- OS, VIIc OS, VII OS, 5+ OS, VI OS, 5+ flash, 4 OS, 5+ RC3779
539.PA Iv (IP)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 7- RP, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 4 OS3776
540.Štumpf Jaroslav (-Šakalík-)7c OS, 7c flash, 7c PP, 7c PP3775
541.Šplichal Milan (BikerM)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS, 5- OS3745
542.Š Dino (Dino)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ PP, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3735
543.Procházková Tereza (Rezi)6a OS, VII OS, VII OS, VIIa OS, 6- OS, 5c flash, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3726
544.Hejbal Pavel (pH)8 flash, 8 flash, 8- flash, 8- PP, VIIIa flash, VIIb flash3721
545.Kučera Petr (Kučera1988)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS3720
545.Bahenský Petr (Koloťuk)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, 5- OS, 4+ OS, V OS, III OS3720
547.Zlámalík Radek (Jezkec)6a flash, 5c OS, 6a RP, 6a RP, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash3708
548.Kremer Martin (kremca)9- OS, 9- OS, 7c PP, 9- PP3700
549.Baláž Michal (Queek)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 6 RP, 5- OS3684
550.Stránský David (davson)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS3682
551.Zahradnik Pavel (Vivaista)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 4 OS3673
552.Koudelka Honza (Honza Koudelka)8- PP, 7- flash, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5+ RP, 3 OS3634
553.Polák Robert (r0bin)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 PP3629
554.Drahota Jan Jiří (Draajea)8- PP, 7- OS, 7 PP, 7- flash, VII OS, VIIa OS, VI OS, V OS, VI AF, 7 AF3621
555.Malina Vašek (VaclavMalina)9 flash, 9 PP, 9 PP, 9- PP3615
556.Hulín Radek (hulinrad)7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6 flash, VI OS, VI OS, VI OS, 5+ flash, V OS, VI flash3600
557.Chládková Karolína (Kája Chládková)5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, V OS, 4+ OS, IV OS3595
558.Moravec Tomáš (TomášM.)9- RP, VIIIc OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, VIIc OS3548
559.Roupec Jakub (kube951)VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VIIb RP, VIIa RP3546
560.Krysta Michal (mishan)6c OS, 6b+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a RP3498
561.Brown Bobby (moudrej)6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3495
562.Buzák Filip (buzo)9+/10- PP, 7c PP, 8 OS, 8 flash3481
563.Horský Baron (M@ra)6 OS, 6- OS, VIIa OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, 5 OS, VI OS, VI OS, VI OS3470
564.Kyselka Pavel (kiksa)7 RP, 7 RP, 7- RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 4 OS3462
565.Vítová Kateřina (Kaccii)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP3458
566.Macek Ondřej (om)VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa RP, VIIa RP3452
567.Koudelka (Ulmewix)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 solo, 4 solo3450
567.Hyr Filip (Filips)7- OS, 7- PP, VIIa OS, VIIa OS, 6+ RP, 6+ RP, VI OS, VI OS, 6 PP3450
569.Bati Martin (Martinbati)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3445
570.Pavelcová Tereza (Teriér)7a+ PP, 7a RP, 6c flash, 6c flash, 6c+ PP3422
571.Plaček Michal (Vasekdegamma)8+/9- PP, 8- OS, IXc PP, 7 OS, 7- RP3414
572.Mašek Petr (máša)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS3412
572.Reich Lukáš (Looky)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3412
574.Líbalová Helena (zagorka)8+/9- PP, 8+ PP, 8-/8 flash, 8-/8 flash, VIIc flash3409
575.Durr Daniel (apachedan)7- OS, 7+ RK, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 7- RK, 6- OS, 6+ RK3407
576.Urban Venca (amidi)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 5+ RP3385
577.Posekaný Lukáš (Mója)7 flash, VII OS, 6- OS, VIIa OS, 5+ OS, 5+ OS, V OS, IV OS, 4 OS, 4 OS3351
578.Margetín Jakub (crazy.chaz)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS3332
579.Brokeš Tomáš (Brokboj)5c OS, 5b OS, 6- OS, 6 flash, 5a OS, 5a OS, 5b flash, 5- OS, 4+ OS, 4c OS3307
580.Nehasil Michal (tenis)8 PP, VII OS, VIIb OS, 6+ flash, VIIa OS, 6+ RP, VIIb RP, VIIb RP3299
581.Daněk Petr (arsike)7- OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS, 5+ PP, 4 OS, 4 OS3298
582.Buček Aleš (Al-ash)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 4 OS3270
582.Neubauerová Nicole (nikoikoi)6+ OS, VIIa OS, VIIa OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, V OS, V OS, V OS, 4+ OS3270
584.Hedgehog Mika (jez4)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS3260
585.Krejci Jan (krejci.cze)7- RP, 7- RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP3247
586.Jánský Michal (MikeCZ)7+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3245
587.Nývltová Veronika (v.erca)7 PP, 6+ OS, 6+ PP, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 5 flash, 6- PP, 6- PP3238
588.Vágner Hubert (Hugobert)9 PP, 9- PP, 8 PP, 7- PP, 5 OS3228
588.Eret Lukáš (Lukáš Eret)7- OS, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS3228
590.Vesely Jozef (jove)8+ OS, 8+/9- PP, 7b PP, 8+ PP3222
591.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
592.Kolek Martin (K0Lc0)7- PP, 6+ PP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 5 flash, 5+ PP3210
593.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS3201
594.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- PP3197
594.Míšek Jakub (Farqal)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6+ RK, 5- OS, 5- OS3197
596.Gajdosova Petra (Petrusheee)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, VI OS, 5 OS, 6 RP, V OS, V OS3183
597.Maryška Jiří (Jiží)7+ RP, 7+ RP, 7- flash, 7- flash, 7- RK, 6 flash, 6- flash, 7+ AF3182
598.Lavička Karel (Karel Lavička)9 PP, 8+ PP, 7+/8- flash, 7- flash, 6 flash3171
599.Šlechta Pavel (draco)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash3168
600.Flögel Tadeáš (Tade)7- OS, 7 flash, VIIb OS, 6 OS, VIIb OS, 6- OS, 6- OS3135
601.Gray Dorian (Dorian)9- PP, 9- PP, 8- OS, 7/7+ OS3125
602.Ridzoňová Simona (samica)7a PP, 7a PP, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash3109
603.Kubeček Jeňa (tatka)6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 6a+ AF, 6a+ AF3098
604.Calda Vladimír (Juha)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS3082
605.Hen Tin (tintina)6 OS, 6- OS, 6 flash, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS3076
606.Benešová Magdaléna (dagda_maja)6 OS, 6- OS, VIIa OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS, V OS, IV OS, 3 OS3056
607.D I (Iren)5+ OS, 5a OS, 5 OS, 5a OS, 5 OS, 5a OS, 5+ flash, 4+ OS, 4+ OS, 4c OS3051
607.Šauli Honza (Sup)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS, 4- OS3051
609.kašpárek ivo (ivo kašpárek)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP3050
610.Kawecki Ondra (kavaaaa)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5 solo3038
611.Váchal Tomáš (Tomajko)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS3037
612.Cabalka Martin (CábaM)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 6 AF3027
613.Rydval Tomáš (*tom*)10 PP, 10- PP, 9- PP3000
614.S Ondřej (spileec)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS2995
615.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
616.LEW PETR (MATTERHORN)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 4 OS2982
617.Janoušková Nikola (špageta)7b flash, 7b PP, 6c OS, 6b+ flash2978
618.Quaiser Jan (Trabky)VIIIb PP, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc PP, V OS, VI PP2970
619.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
620.H. Petr (hruši)7b OS, 7a+ PP, 6c+ PP, 6c PP2940
621.Vaněček Michael (Michael)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS2933
622.chrdle (chrdlic)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 10- AF2923
623.Bureš Martin (jackalpackal)8- OS, 7+ OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa RP2920
624.Čejka Vojtěch (Vojtěch )5+ OS, VI OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 4+ OS, V OS, 4+ OS, 5+ RP2918
625.Hanuš Karel (ViperaLaurenti)5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS2914
626.Smrčka Jan (wolfun)IXb RP, IXa RP, VIIIa OS, VIIIb flash, VIIc flash2902
627.Er David (David Eret)7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6- flash2894
628.Beneš Vojtěch (benesv)7 OS, 7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 5- flash2891
629.Dvoulety Jakub (Jakub Dvoulety)8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS2888
630.Ustohal Zdenek (mot0rka)8a PP, 7b+ OS, 7c PP2884
631.Janča Jan (ČAJAN)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5+ RP, 5+ RP2883
632.Marek Lukáš (photo)8+ PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP2850
633.Hála Kamil (Kejma_je_Král)6+ OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS2836
634.Košťálek Pavel (hobbit)7- OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP2834
635.Vidlak Tomas (tvidlak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS2829
636.Founě Michal (foune@seznam.cz)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 1 OS2814
636.Vitek Jan (sartori)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP2814
638.Burian Jarda (buracek)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 6c AF2811
638.Tichý Jiří (Jirik)7a PP, VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb AF2811
640.Rotrekl Josef (galen)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2810
641.chýlek jiří (Chylas)7 PP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 PP, 5+ PP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, VI RP2795
641.jansa petr (jansen)7+ RP, 7 RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RK, 6 RK, 5+ PP, III solo, 5 AF, 5+ RC2795
643.Berry Loukast (loukast)6+ OS, 6+ OS, VII OS, VI OS, 5- OS, V OS, VI flash, II OS, II OS2794
644.Čermák Petr (citrus A)8a PP, 7c PP, 7a+ OS2784
645.Hapala Martin (Hapik)8+/9- PP, 8- RP, 6+/7- OS, 6 OS, 6- OS2780
646.Šulgan Martin (sulgy)7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6 AF, 7- AF2738
647.Lukáš Honza (Luky)7b PP, 6c+ flash, 6b OS, 6b+ flash2728
648.Moravec David (T-Dave)7 OS, 7- OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP2724
649.Mašková Eva (Evík)6 OS, VIIa OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ PP, 4 OS, II OS, I RP2716
650.Běhounek Michal (Grenvy)9- flash, 9 PP, 9 PP2703
651.Daněk Radek (R.Daněk)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, VI flash, 5+ RP, IV OS, VI RP2702
652.Schwarz Radek (Švara)8 OS, 8+ RP, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS2698
653.Sinkule Petr (Kulík)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS2682
654.Beran Jan (Ram77)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 5 flash, 4 OS, 5 RP, 4- OS2664
655.+ Marek (mnicky)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, V OS, 4+ OS, 4+ OS, 5 flash, 5 flash, 5 flash, 4 OS2663
656.:) R (shlosinka)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 5a OS, 5b PP, 5a RP, 6b+ AF, 6c+ AF, 6c+ AF2654
657.D David (DavidD)5c OS, 5c OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5c RP, 6- RP, 5+ RP2640
658.Hlaváč Michal (xciko)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 7 -2632
659.Fait Petr (Taifun)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 6- flash, 5+ RP, 4 flash2626
660.Klívar Marek (Manrong)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP2625
661.Pražák Zbyňa (Gragen)9- PP, 8 RP, VIIb OS, VI OS, VIIb RP2618
662.Pelant Radim (rapel)7 OS, 7 RP, 7- RP, 6+ RP, 6 RP, 6 RP, 7+/8- AF, 6+ AF2586
663.Černička Martin (dedo)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 flash2581
663.Matoušková Jana (Jana)8- flash, 7+ OS, 7+/8- flash, 7 flash2581
665.URBANEC ALEŠ (also)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2576
666.Bárta Jiří (Jiřík PH)6+ OS, VI OS, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP, III RP2572
667.Kubínová Marta (Zirafa a zebra)6 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, V OS, V OS, V OS, V OS, II OS, V AF2569
668.Gejza Gano (ficugejza)7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 8 AF2568
669.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
670.Vaněčková Běla (Běla)5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS2545
670.Pecharová Aneta (Gallardo)VI OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS, IV OS, III OS2545
672.Zlutak Petr (zlutak)7a+ OS, 6b+ OS, 6a OS, 6a+ solo2520
673.Slánská Veronika (Bikerka)7- RP, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5- OS, 5+ flash, 6- RP, 5+ PP2515
674.Špiller Petr (smelina)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP2512
675.Holas Ondra (Holasek)6a OS, 6 OS, 5b OS, 5b OS, V OS, V OS, V OS2504
676.Groulík Zdeněk (Zdendyš)9- PP, 8 OS, 8 OS2500
677.Stach Vašek (vasa)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash2497
678.Jezkova Jana (glenalbyn)5b OS, 5b OS, 5a OS, 4c OS, 4b OS, 5 RP, 5 RP, 4a OS, 4a OS, 3+ OS2481
679.Žůrek Michal (Michalzurek)9- PP, 8- PP, 7- OS, 6+ flash2475
680.Pekař Roman (zebro)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS2460
681.Patka Tomáš (Paťák)6b+ RP, 6a OS, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 5c OS2451
682.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
683.Šifra Martin (martinsifra)10- PP, 9-/9 PP, 7 RP2441
684.Dichtlová Marie (eiram)7a PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 RP, 6c+ AF2427
685.Sukup Jaromír (yarrica)7a RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2426
686.Šuba Daniel (Oris)7a PP, 7a PP, 6b+ PP, 6a+ PP2424
686.Trojan Tomáš (Pizzař)VIIc OS, VII OS, VII OS, VII OS, VII solo, VI solo, V solo, II solo2424
688.Havel David (dhavel)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash2422
689.Doby Martin (matryks)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2415
690.Škoda Tomáš (tomasskoda)7- PP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4+ PP, 6 AF2414
691.Vilkus David (Davoš)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2410
692.s c (732253968)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6+ AF2406
693.Klempera Vojta (Klempi)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS2404
694.Maršík Jarda (jardamarsik)7a OS, 7a OS, 7a flash2397
695.Votrubec Vlastimil (vlasta)VIIIb RP, VIIIa RP, VII OS, VII OS, VIIb RP, VIIa RP, VII AF, VIIa AF, VIIb AF, VI AF2388
696.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
697.Blackhippo Mike (saxnot)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS2379
698.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
698.Stráník Martin (noo noo)10+ flash, 10- OS2375
700.Sýba Vašek (vaasyk)9 PP, 8+ PP, IXb RP2370
701.Trojan Miroslav (sensei)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS2363
702.Šimek Pavel (Pavsi)6- OS, 5 OS, VI OS, VI OS, 5+ flash, 4 OS, IV OS, V PP, V PP2360
702.Novotný Jan (JohnyCT)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 5+ RP, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 2 solo2360
704.K Jakub (Stuba)8 RP, 8- RP, 7 OS, 6+ RP2352
705.Drobná Danča (Brouk_81)5+ OS, 5- OS, VIIa RP, VIIa RP, VIIa RP, VIIa RP, VIIa RP, VI RP, 5- RP, 6+ AF2340
706.Týčr Břeťa (Bublina)7 OS, 7 OS, 7- OS, 6+/7- OS2338
706.Kříž Karel (bolek)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
708.Cerny Michal (Muycle)9-/9 PP, 8+ PP, 8- flash2328
709.Korčák Štěpán (střep)9- PP, 8- OS, 8+ RK2327
710.Pokorný Michal (Mihel)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6+ RP, 7+ AF2325
711.Novák Aleš (alesak)7+ PP, 7 PP, 7- RP, 7- PP, VII flash2313
712.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
713.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
714.Vlk Marian (Vlčák)9- PP, 8+ PP, 8- flash2303
715.Preiningerová Gabriela (Gabriela)5 OS, 6 RP, 6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5a RP, 5a RP, 5 RP, 5 PP, 4 RP2302
716.ctor (ctor)7+ RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS2299
717.Nedbal Dalibor (Dalibor)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS2298
718.Tichý Jarda (Járin)7 OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS2294
719.Goll David (Okurka)IXc/Xa RP, IXc RP, IXb RP2280
720.Ondřejová Jana (xjano)7c PP, 7a+ PP, 6b OS2278
721.Klement Tomáš (klemi)7a+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2266
722.Keller Mikuláš (topchord)9+ PP, 7+ OS, 7 OS2244
723.Uherek Michal (ex-man)8-/8 flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash2237
723.Janda Petr (Jandee)VII RP, VIIa RP, 6- RP, 4 OS, VI RP, VI RP, 5 RP, 5 RP, 5- RP, V RP2237
725.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
726.Macharáček Jan (Ozzy2013)7+ RP, 7 RP, 6+ PP, 6 RP, 5+ PP, 5 RP2193
727.Matějů Daniel (danmateju)8- PP, 7 OS, 7 RP, 6+ flash2185
728.Herman (tomasherman)6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, VI OS2182
729.dejdar richard (elcapitan)8 PP, 7+ PP, 7- RP, 7 RK2175
730.Horák Rudolf (rudyss)VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIc PP, III solo2167
731.Rakovič Tomáš (Rak)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2166
732.Lapáček Tomáš (Tomek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS2162
733.Vejmola Mirek (Míra.V)8- OS, 8 PP, 7+ OS2150
734.Bednar Mira (miroviny)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash2147
735.Žalud Štěpán (Zaludny)7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- flash2144
736.Klicnik Vaclav (Vach)8 PP, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS2141
737.Hrůša Honza (Con5)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS2135
738.Stach Pepa (pepek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS, 7- AF2133
739.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7b+/7c PP, 7a OS, 5c OS2125
740.herman (adam34)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5- RK2119
741.Dostal Radek (dasty)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2116
742.Kasal Arnošt (arnie)7- flash, 7- flash, 6 OS, 6+ flash, 4+ OS, 6+/7- RC2103
743.Červenka Jakub (wormek)6c OS, 7a PP, 6b+ OS2100
743.Chytil Martin (martinchytil)8+ PP, 8 PP, 8- PP2100
745.Sokol Filip (sóča)6c+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5+ OS2097
746.Halbrštat Petr (petrh)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2088
747.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
748.Štefánek Rosťa (RostaS)10- RP, 9+/10- RP2070
749.Smrček Jakub (Snowi)7 flash, 6+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash2068
750.trvalac (trvalac)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS2066
751.Marášek Jan (j. Marášek)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ RP2061
752.Soural Adam (beano)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS2060
753.Osvald Jaroslav (ozzy)7+ PP, 7+ PP, 6- RP, 6- RP, 6- solo, 5- RP2059
753.Oliva Martin (Shivoo)8+ flash, 8- flash, 7 flash2059
755.Šourek Radek (rsourek)5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 4 flash, 3 AF2054
755.Faldus Jaroslav (Sax)VII OS, VIIa OS, VI OS, V OS, 4 OS, 4 OS, IV OS2054
757.Gombár Matúš (matus.gombar)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS2038
757.Kasse Tomas (sotek)5.11a OS, 5.10b OS, 5.8 OS, 5b OS2038
759.Voda Jirka (Selpok)8+/9- PP, 7 OS, 7+/8- PP2034
760.Kuta Jan (Kutik)7 OS, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 8- AF2032
761.Kubák Roman (spilmer)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5b RP, 4b OS2020
761.Preisler Eda (Exus)7 RP, 6 RP, VIIb RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, VI RP, 7+/8- AF, 6 RC2020
763.Grepl Kuba (patapufa)7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6 OS2019
764.Beranek Tomas (agnus)7+ PP, 7- flash, 7- flash, 7- PP2018
765.D. Petr (pener_jack)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2016
766.L Jano (flying)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2010
767.Rovenský Milan (Milanomafiano)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
767.Martinovsky Vaclav (Nook preveliky)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
769.Pražan Martin (mprock)10- PP, 9+ PP2006
770.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
771.Štěpánek Jára (jari kuri)8- OS, VIIIc OS, VIIIc RP2004
772.Růžička Michal (roseman)8 PP, 8- PP, 8- PP2000
773.-_-_-_-_ Luba (albatros)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS1988
773.Pulpitel Martin (roland)7- OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS1988
773.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
773.j Jarda (silent)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS1988
777.Greskovic Peter (grepe)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ PP1987
778.Štěpán Matěj (Kravator)7-/7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS1985
778.Beneš Jakub (JaFy)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1985
780.Smejkal Lukáš (smejkall)8a+ PP, 7c/7c+ PP1975
781.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
782.Rakovský Lukáš (Lukash)8- OS, 7 OS, 7- OS1966
782.Novak Daniel (Dandyn)6c OS, 6b OS, 6b OS1966
782.Žabenská Lada (Ladaque)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS1966
785.Klimánek Tomáš (Klíma)4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS1960
786.Lojda Jiří (Jirrik)5 OS, VIIa PP, VIIa PP, 5+ PP, 5+ PP, 5+ PP, III OS, II OS, II OS, II RP1958
787.Kozubík Vojtěch (voko)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1957
788.Brodská (Grünová) Monika (Mončičák)8- PP, 8- PP, 8- PP1950
789.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
790.Štambachr Honza (860622)9- PP, 7 OS, 6+/7- flash1931
791.Vaňkát Adam (Vankadam)8+/9- PP, 7+/8- RP, 7 RP1930
792.Muránsky Kubko (Murko)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS1926
793.Hora Jiří (jiri.hora)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 5 OS, 4 OS1922
794.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
795.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
796.Zelenková Veronika (verýsek)6 OS, 5b OS, 5a OS, 4+ OS, 4a OS, 3+ OS, 4a flash, 3+ flash, 3 RC, 5 RC1908
797.Zímová Kateřina (KaczkaZ)8 PP, 7/7+ OS, 7+ RP1907
797.Nožička Michal (Calmien96)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1907
799.Mázl Luboš (Majzlík)9 flash, 9+ PP1903
800.Berka Martin (malej džajl)6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 5+ OS1901
801.Paštyka David (Pášťa)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
801.Protiva Jaroslav (Banks)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
801.Bartoš Michal (bartom18)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS1888
804.Volf Štěpán (stepanvolf)8a RP, 7a+ OS1882
804.Húserka Ondro (Onndro)8+ PP, 7 OS, 7 RP1882
804.Růžička Milan (ruzmi)8- RP, 8- PP, 7- OS1882
807.Hermann Martin (hermish)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 6- RP1877
807.Hovorka Petr (Švejk)7- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP1877
809.Pokorný Petr (foton)7a flash, 6a+ OS, 6b+ PP1875
810.Mašek Karel (Musado)7c+ PP, 7b OS1872
811.k. jakub (1785)7+ OS, 7 OS, 7- OS1866
812.Šalanský Ondřej (Sayid)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1865
813.J. Michal (shatterhand)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS1863
814.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)8 PP, 7+/8- flash, 7- flash1862
815.Kocián Jirka (Mr.Freezer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1860
815.Cejp Jan (Kayakero)6a+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5A OS1860
817.Scharf David (Lesec)6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 7- AF, 6 AF1859
817.F. V. (V.F.)IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash1859
819.Choutka Jan (chouťák)8- RP, 6b OS, 6a+ OS1858
820.Uvízlová Eva (chimenea)7c+ PP, 7c PP1850
821.Janda Pavel (ing.rizek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- RP, 5 flash1845
822.Resl Martin (Martin Resl)7b OS, 7b OS1844
822.robert (aiix)7c OS, 7a OS1844
822.güttner ondra (gitti)7+/8- flash, 7-/7 RP, 6+ flash, 6- flash1844
822.Zdebski Vilém (Vilas)7b OS, 7b OS1844
826.Maggi Tomáš (maggi)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1838
827.Horych Ondřej (Bobr_747)7- OS, 6+ flash, 6 flash, 6- flash, 4+ flash1834
828.Smrž Michal (Rocco)8a PP, 7b/7b+ PP1831
829.Soutner Daniel (dae)5+ OS, 5 OS, 5+ flash, 4 OS, IV OS, 4 OS, III OS, 3 solo, II solo1818
830.Votoček Zbyněk (ZV)7 OS, 7 OS, 7- OS1816
831.Katka Švecová (Švecová)6a RP, 6a RP, 5b OS, 5c RP, 5c RP1812
832.Mihola Ondrej (miholak)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 RC1807
833.Zachrdlová Kateřina (Katty Zachrdlová)9 PP, 9 PP1806
834.Svatoň Tomáš (cmtom)VIIIa OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc RP1804
835.Ježek Jaroslav (JAR.)7+ OS, 7+ flash, 7 RP1785
836.Dvořák Tomáš (Tomáš Dv.)9/9+ PP, 9- PP1775
837.Veselý Martin (Martin Vesely)7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 7 RC, 7+ RC, 7 RC1764
838.Jánský Ivan (Jai)7+ OS, 6+ OS, 5 OS, 5- OS1763
839.Fanderlik Tomáš (fanderlik)7+ OS, 7- OS, VIIIb RP1758
840.Lukášová Jana (Janiluk)9 PP, 9- PP1756
841.Jakubčiak Ján (yanco)7 OS, 7 OS, 7 RP1754
842.Lameček Blbeček (Alby)7 OS, 7 OS, 7- flash1747
843.Černošek Martin (coko182)7b OS, 7a OS1744
844.Šedivec Petr (Šéďa)7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS1738
844.Dvořák Marek (EdDy1647)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS1738
846.Stalmach Tomáš (Disaurus)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1735
847.Beneš Luboš (drool)VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII RP, III OS1727
848.Michal Zbyněk (bibin)7b+ flash, 7a OS1725
848.Zahrádecký Jan (Zahrádka)6c+ PP, 6b OS, 6a flash1725
850.Šarapatka zdenek (zdenal.sary)7 RP, 6 OS, 6- OS, 5+ RP, 5- RP1724
851.Talavašek Kamil (panda)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
852.Tichy Jaroslav (Krema)8- PP, 7 flash, 7- flash1712
853.t milan (blondacek)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF1711
853.Krejčí Lenka (Krejčí Lenka)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ PP1711
855.Remeš Jan (siovni)8- flash, 7- flash, 7- flash1709
856.Trojan Filip (f.trojan)7 OS, 7- OS, 7 RP1708
857.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5a OS, 5a OS, 5a OS, 5b flash, 4c OS, 3+ OS, 5b AF, 5 AF, 5c -1700
858.Steininger Honza (HonzaS.)6+/7- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 5+ RP, 7- -, 7- -1699
859.Belas Martin (mbe)7- OS, 7 PP, 6- OS, 6- PP1694
860.Vermach Josef (pepan)7- OS, 7 PP, 5 OS, 5- OS, 7- AF, 6 AF1693
861.Czerny Pavel (Jespak)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS1691
862.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
863.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
864.Padůče Květoslav (kvepad)8/8+ OS, 8 OS1669
865.Lapacek Tomas (Tomko)7 OS, 7- OS, 6+ OS1666
866.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
867.Šolc Jan (jeremy_jenda)9- PP, 8+ flash1659
868.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
869.Mikanová Marta (martamikanova)7b flash, 7a+ flash1656
870.Huang I-Chiau (algclimber)7- flash, 7-/7 PP, 6- OS, 5- OS1653
870.Kutín Ondra (AcmE)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash1653
870.Daňa Drnek (René Daňa)7b flash, 7b PP1653
873.Gelová Emilie (emča)9- PP, 8+/9- PP1650
874.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
875.Jiroušek Adam (osma)5.10a OS, 6- OS, 5.8 OS, 6- OS1638
876.Sec Filip (PhilipLeSec)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1632
877.Pešík Marek (marekpesik)7b+ PP, 6c+ OS1628
877.Szentesi Martin (FSH)7- OS, 7 flash, 7- flash1628
877.Němeček Jiří (Něma)VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash1628
877.Vodrážka Ondra (ondr vodr)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP1628
877.Hlávka Radim (králíík)7a OS, 7b PP1628
882.Mec Milan (kimiczech)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP1627
883.Kala Matěj (Majek)7- OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS1619
884.Gaudl Lukáš (Guláš)7- flash, 7- PP, 6+ RP, 6 PP1613
885.Beneš Tomáš (tříska)7c PP, 7a PP1612
886.Krasny Robert (Robby)6+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS1610
887.Vlach Pavel (Fagol)6b+ flash, 6b flash, 6a flash1609
888.macek kuba (8410045325)7 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 9- AF1606
888.Elster Petr (Peťř)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
888.Špeta Pavel (spetapavel)5 OS, 5- OS, 6 RK, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 2 OS, 5 RC, 6 RC1606
891.Pátík Marek (Páťa)7b+ PP, 7a flash1603
891.Štumpolt David (Dempsi)8+ flash, 8+/9- PP1603
891.Janoušková Nikola (špagetaa)8+ OS, 8/8+ PP1603
894.benda tomáš (bandaska13)5b OS, 5b OS, 5a OS, 4+ OS, 5b RP1602
895.Musil Jirka (JirkaM)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- RP1601
895.Hartman Tomáš (sovaaa)7- flash, 6+ OS, 6 flash, 4+ OS, 6+/7- AF1601
897.Pavlíček Radek (Radjo)9 PP, 8 PP1600
898.Faltus Jakub (woodag)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1598
899.llaenka L (llaenka)5 OS, 6- flash, 5- OS, 4+ OS, 4- OS, 3 OS, 3- flash1596
900.Müller Petr (Inja)7a OS, 6c+ OS1594
900.Buček Dalibor (Bukr)6a+ OS, 6a OS, 6b PP1594
902.Muráň Dalibor (Dalas)8+/9- PP, 8- OS1578
903.Kudrna Tomáš (Tom Brko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5 RP1577
904.Grepl Jan (Gaba)5 OS, V OS, V OS, IV OS, 4 OS, 4+ solo, 3 flash, III solo1576
905.Mišejka Andrej (andrejmis)5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS1575
905.C Jirka (jiricz)8 OS, 8 flash1575
907.Binter Tomáš ml. (ca366359)8a PP, 6a+ OS1572
907.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
909.Kolinger Vojtěch (Wiki)6- flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 flash1568
910.Pirkl Martin (MartasCT)8+/9- flash, 8 RP1567
911.Belza Jiří (Steebe)8- OS, 6+ OS, 5 OS1566
911.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
911.Šedivý Roman (krys)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
914.Novák František (frenkee)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
915.Ševčeková Janka (Janulka)5+ PP, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 3+ OS, 3+ OS, 4 RP, 4 RP1561
916.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
916.Štenclová Lenka (LenkaS)6b flash, 6a+ flash, 6a+ flash1559
918.Kubišová Michaela (Michaelakkk)6 OS, 6+ PP, 6 RP, 6- PP, 5+ PP, IV -, V -, VII -, 4 -, 6+ -1557
919.a a (lMartinl)9- PP, 7a PP1556
920.Novák Michal (Enemy007)IXc flash, IXc PP1553
920.Pacult Tom (Tom Pacult)9+ PP, 7+ flash1553
922.Kováčik Matúš (Kvakoo)7+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1551
923.Scerba Tomas (matej)Xa PP, IXb PP1550
924.Hradil Tomáš (Yanya)8-/8 OS, 8+ PP1547
924.Hartmann Petr (spider93)8 OS, 8/8+ PP1547
926.Maroldo Maroldo (maroldo)8- OS, 8- OS1544
927.France Lubos (milos777)6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5- RP, 6+ RC, 6+ RC, 6 RC, 6- RC1535
927.TKLP Jirka (masrecht)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1535
929.Šístek Václav (Pisek)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP1527
930.Chrástek Jiří (chrasjir)IXb OS, IXa flash1525
931.Wolfik (Wolfik)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 flash, 4 solo1523
931.Kuna Alois (Alois88)7- PP, 6+ flash, 6+ RP, 6 RP1523
933.Havlíček Svata (jezek)9b OS1522
934.Dračice Velká (Baletkaskal)IXc RP, IXc RP1520
934.V. P. (Simča)IXa RP, VIIIc PP, VIIb RP1520
936.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIb flash1519
937.Cudzik Polda (biggles)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1516
937.Pícha Tomáš (piki)7 OS, 6+ OS, 6 OS1516
937.Proft David (profator)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS1516
937.Wikouš Wik (Wik)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
941.Homola Michal (mihomola)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1513
941.Podařil Eugen (Eugenius)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS1513
941.Foltýn Květoslav (samyk)8+/9- RP, 8- flash1513
941.Hock Aleš (Makak)7- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS1513
945.Haken Tomáš (haky)VII OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS1510
945.kovar Jiri (JiriKovar)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1510
945.Šimůnek Jirka (SimunekJirka)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1510
948.Hlaváček Matěj (M Lahvon)8+/9- PP, 8- flash1509
949.Fiala Ondra (ondra fiala)7b PP, 6c+ flash1503
949.Urbánek Matouš (Choorbie)6- OS, 5+ OS, 6 RP, VIIa RP, VI RP1503
951.Jandík Petr (skritek)7- PP, 7- PP, 6 PP, 6 PP, 7 AF1501
951.Šafařík Jan (Safik)6a+ OS, 6a OS, 6a PP, 6b AF1501
953.Hošek Jan (Hoša)6+ OS, 6+ flash, 6 flash, 4+ OS1500
953.chudacek jan (choodi)9- PP, 8- PP1500
953.Češpivo Jan (beer)7 flash, 5 OS, 5 OS, 6- flash1500
956.Štilip Jan (Jéňa)IXa PP, VIIc OS, VIIa OS1494
956.Hruban Ota (otahruban)7a OS, 6b+ OS1494
958.Bernard Tomáš (SirBerný)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1488
959.Novák Jiří (Novakos)8+ PP, 7+/8- OS1478
959.Procházka Mates (ProchyM)8- OS, 8 PP1478
961.Kratochvil michal (krupson)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP1475
962.dsgdg asdasd (Ed0us)7+ RP, 7 flash, 6+ RP1473
963.novák (Hajzl)9a+ OS1472
963.Ja Jakub (ja)7b PP, 6b+ OS1472
963. (Lenkas2000)8 OS, 8- PP1472
966.Herodes Martin (herodes)8-/8 OS, 7+ OS1469
967.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
968.Hráský Zdeněk (biko)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 7 RC1463
969._ _ (Matik)8+ PP, 8- flash1459
969.Bojar Petr (Feldathor)6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 flash, 5 RP1459
971.Hlaváček Radek (RH74)7a flash, 6c+ flash1456
971.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
971.uzlik uzel (uzlicek)8+ PP, 8 PP1456
974.Vondráček Lukáš (wondris009)6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 6 AF1455
975.Koska Jan (H0NZIK)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5- OS, 6- AF1445
976.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
977.Brázda Jan (Edy123)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1438
977.Černocká Míša (micubishi)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS1438
979.Orel Jan (kureci)7 RP, 6 flash, 5+ OS, 4 OS1436
980.Mareček Martin (GapiCZa)6b OS, 6b flash, 5a flash, 7b+ AF1429
981.Lev Jan (JiiLii)11 OS1422
982.Bischof Jakub (Žížala)9- RP, 7+ RP1420
983.Košťál Tomáš (Kosta)IXb RP, IXa flash1417
984.Uhlíř Jan (Janeg)7- OS, 6+ OS, 6- OS1416
984.Holan Ondřej (gumaczek)6b OS, 5c OS, 5b OS1416
984.Bílková Jája (Jajka)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
987.Bereščák Vojtěch (Berescak)VII flash, VII flash, VIIa flash, VI flash, IV flash1415
988.holy jakub (holykuba)6 OS, 6 OS, 6 RP, 6- RP1414
988.Šimko Miroslav (mat3s)7- RP, 6+ PP, 6+ PP, 6- PP1414
990.Bortlíček Aleš (Aleš Bortlíček)6+ flash, 6 flash, 6 flash, 6- flash1412
991.Peratová Eva (pirx)9- PP, 7+ RP1410
992.Kučera Petr (anonym)9b PP1400
993.Mika Tomáš (timony)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS1397
994. (Žebřík)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ flash1394
994.Majer Jirka (Georgeos)6c OS, 6b+ OS1394
996.Spaß liebend (Trottel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS1388
997.Rác Josef (JosefRac)VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, IV RP1380
997.Obermann David (obrvapno)IXb RP, VIIc RP, VII RP1380
999.Šilha Daniel (Wofer357)6 flash, 6 flash, 5- OS, 4 OS, 4 flash1378
1000.Bernášek Jan (Jendík)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 solo, 5+ RC1376
1001.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
1001.Karhánek Jan (hany.info)8- flash, 7+ OS1375
1003.buhak (coho)11-/11 OS1372
1004.Dupalová Dominika (Dominika)7+ RP, 7 RP, 6 PP1370
1005.Riha Honza (Chuck)6+ OS, 6 flash, 5 OS, 4 OS1369
1006.Vojtík Lukáš (djim)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
1006.Novotný Milan (Milan_1966)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1006.Azoramyšová Maruška (Azorka)7- OS, 6 OS, 6- OS1366
1006.Macourek Lukas (Maca21)7 OS, 6- OS, 6- OS1366
1010.Karlík Petr (Karlipet)7 PP, 7- PP, 6+ flash1365
1011.Meluzín Vojtech (jungledmnc)6 OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ RP1358
1012.Bogar Franta (duk)VIIIb RP, VII OS, VII OS1354
1013.Kaštovský Ondřej (koumik)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5- OS1351
1013.hanak pavel (hanny)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1351
1015.Houdová Gábina (Gabča)8+/9- PP, 7+ PP1350
1016.Hladík Tomáš (tomashladik)6c OS, 6b OS1344
1016.Dušátko Jan (dusa)7+/8- OS, 7 OS1344
1016.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
1016.konečný jakub (kony)8- OS, 7- OS1344
1020.Dara (Dara)7 RP, 6+ OS, 6+ RP1342
1021.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
1022.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
1023.mrtvý tomáš (climbadr)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1338
1023.Vařeka Martin (archeropterix)6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1338
1023.Jirak Ales (Ajaj)6 OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS1338
1023.kacena ondra (okacena)7+/8- PP, 6- OS, 6+ RP1338
1027.Soldát Milan (soldatm)6+ OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 2 OS1335
1027.Kalous Jiří (HD1903)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1335
1029.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
1030.Louda Petr (loudin)6c OS, 6c RP1332
1031.Vrabko (Vlades)7 RP, 7- RP, 6+ RP1330
1032.Hruška Tomáš (lomazga)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP1326
1033.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
1034.Kosina Jiri (jikos)7 PP, 7- PP, VIIa OS1322
1035.Trantina Marek (rahab15)VIIIb OS, VIIa OS, VI OS1316
1035.Vlk Mikuláš (Deravabota)6+ OS, 6 OS, 6 OS1316
1037.J. Rudolf (Rudolf)8 PP, 7+/8- PP1306
1038.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
1039.urban jakub (buba)VII OS, VII RP, VII RP, VIIa RP1302
1040.Uher Radek (Radošek)6+ RP, 5+ OS, 5- OS, 5- OS1301
1041.Moc Martin (Mocík)7- OS, 6+/7- OS, 4+ flash1297
1042.Olšan Petr (pepeolsi)7+/8- OS, 7- OS1294
1042.Knedla Dalibor (DaK)7+ OS, 7 OS1294
1042.člověk cizí (Kubš)6c OS, 6a+ OS1294
1045.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
1045.Patik Tom (trik)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS1288
1047.Mrázek Jiří (Jiriskooo)8- RP, 7 OS1282
1048.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
1049.Souralová (Laděnka)7- flash, 6+ flash, 6- OS1278
1050.Elis Luděk (elda)7- flash, 6 OS, 6+ PP1275
1050.Melichárek Tomáš (buda.tom)6 OS, 5 OS, 5+ flash, 5 flash1275
1052.Holko (Ondra H)6c+ PP, 6b OS1272
1053.Gregora Jakub (gregoraja)8 RP, 7+ RP1270
1054.Němec Miroslav (Mikeš)VIIb OS, VII OS, VIIa OS, III solo, II solo1269
1055.Vavruša Marek (vavrusa)6+ OS, 6 OS, 6- OS1266
1055.Zeman Jan (Honza)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 3 RC1266
1057.Lukeš Martin (Martin Lukeš)VIIb OS, VI OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF1265
1058.Hermann Pavel (Hermi)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1263
1058.Hrubec Přema (evilFace)6 OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1263
1060.Zumr Vladek (jeckill)7a PP, 6b+ PP1262
1061.Laňková Kateřina (Katkalanka)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1260
1062.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5c OS, 5c OS, 6a RP1254
1063.Váňa Robert (rob76)6 OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 6 AF, 6 AF1252
1064.Zapatero Jan (Jan Zapatero)8c+ PP1250
1065.Paseka Miloš (nec)VI OS, VI OS, V OS, IV RP, IV RP, IV RP1246
1066.Hančil Lukáš (sakullic)7 OS, 6b OS1244
1066.Nevrlý Leoš (Nevy)7 OS, 7 OS1244
1066.Audes Šimon (Audi)7+ OS, 7- OS1244
1066.Kroupa Michal (Michal Kroupa)7 OS, 7 OS1244
1066.Žambera Jan (honza.z)6b OS, 6b OS1244
1066.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
1066.Wloch Přemysl (Přemo)7 OS, 7 OS1244
1066.Grabska Gosia (Gosia)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1074.Veselý Ondra (Olly)6+ solo, 6+ solo, 6 solo, 5+ solo1241
1075.Blahnik Miroslav (Mira)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS, 5+ RC, 6+ RC, 6- RC, 5+ RC, 5+ RC1240
1076.Fiala Roman (Redman)6- OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1238
1077.Pánek Karel (Karlik)6 RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 7- -1235
1077.Nováková Peťa (kiki petra)7 RP, 6 OS, 6- flash1235
1079.Šváb Karel (karelsv)VIIIc OS, VIIIc RP1232
1079.Barchánek Michal (michbar)8- RP, 7- OS1232
1081.vystavel (jara)6- flash, 5+ flash, 5+ PP, 4 flash, 4 PP, 3+ flash, 3 flash1230
1081.Jirásek Roman (rm.jirasek)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP1230
1083.Jaskal Evzen (Eugen)7+/8- RP, 7+/8- RP1228
1083.Bahník Michal (Bahno)6b OS, 6c PP1228
1083.Sadloňová Adriana (Adri)6c+ PP, 6a+ OS1228
1086.Michalka Radek (radekmichalka)5b OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP1226
1087.Mastik Honza (flashstorm)7+ OS, 7 flash1225
1088.Hořínek Karel (KarelH)VIIIc OS, VIIIc PP1222
1088.Žofka Pavel (zofin)6b+ OS, 6b+ PP1222
1090.Blisa Adam (manniax)7- OS, 6- OS, 4+ OS1216
1091.orel jan (xorel)7 RP, 6 flash, 5+ OS1214
1091.XXX Andrea (špajda)5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6+/7- AF1214
1093.Plhák Marek (marda)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1213
1094.Vančura Jiří (Yuler)6+ OS, 6+ RP, 4 OS, 3+ OS1211
1095.Havlicek Martin (x00x)8- flash, 7- flash1206
1095.Wick Thor (Wikkthor)6 flash, 5 OS, 5+ flash, 5 flash1206
1097.Kaňa Vojtěch (kanour)8 PP, 7- flash1203
1098.Martinec Petr (Peters)VIIb OS, VIIb RP, VIIa RP, VI RP1202
1099.Repčík Juraj (JuroR)8c PP1200
1099.Kica Eda (Edynho)7 OS, 7/7+ flash1200
1101.Tesař Jirka (megalodon)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 3 OS1195
1101.Žákovský Petr (zakys)7 OS, 7- OS, 8 AF1195
1103.Procházka Jirka (prochy)6b OS, 6a+ OS1194
1103.Bozdech Petr (maka)7 OS, 7- OS1194
1103.a a (a)7 OS, 7- OS1194
1103.kura jura (jurakura)7 OS, 7- OS1194
1103.Bartošek Stanislav (sttanda)6b OS, 6a+ OS1194
1103.Rouspetr David (Adventure)7+ OS, 6+/7- OS1194
1109.Marko Kuba (Umpalumpa)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1109.Studeny Petr (Apex)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1111.Přemyslovský Martin (martinekx)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1188
1112.Vosecky Ondra (kazishuk)7 OS, 7+ RP1182
1113.Stejskalová Lenka (beruskaKju)VIIc flash, 5c flash, V OS, IV flash1181
1114.vychlopen tomas (tomasek)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 3 OS, 3 solo, 4 RC, 5a RC, 5- RC, 5- RC1180
1114.Mareš Jan (JanMar)5 OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS1180
1116.Valenta Jiří (mrclimber)5- OS, 4 OS, IV OS, 3+ OS, III OS, I OS1177
1117.Procházka Lukáš (proch008)8- flash, 6+ OS1175
1117.Hons Vojta (DarthCedr)6b OS, 6b flash1175
1119.Vlk Jaro (jarovlk)7 flash, 6 RP, 6 RP1173
1120.Mrázek Tomáš (tmrazek)8a+ OS1172
1120. (SPIDERRICO)10- OS1172
1120.Karešová Eliška (elis.kar)8a+ OS1172
1123.Hora Pavel (Kopecek)6 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1170
1123.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
1125.polivmi1 (polivmi1)VIIb OS, VII OS, VI OS, VIIb AF1167
1126.Franc Tomas (baryk2003)VIIb OS, VIIb OS, VI OS1166
1126.Angrešt David (Angrešt)VIIc OS, VIIa OS, VI OS1166
1126.sobros (j.sobros)6 OS, 6 OS, 5 OS1166
1126.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)5c OS, 5c OS, 5A OS1166
1130.Ćmiel Standa (Gorol)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1163
1130.Hruška Filip (FílaHruška)7+ flash, 7+ RP1163
1132.Lochman Petr (Jojo)7 flash, 6- OS, 5+ RP1160
1132.Šišák Mira (MiraUH)8- PP, 7 RP1160
1134.Štěpán Matěj (votchi)6+ OS, 7- RP, 4 OS1158
1135.Kunt Pavel (LOBO)6- PP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP1155
1136.Resch Petr (Petr Resch ml.)8b+ PP1150
1136.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
1136.Tytková Marie (Maru)5c OS, 6a RP, 5c RP1150
1139.BELIAL (Belial)7- OS, 7- OS1144
1139.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1139.Bergrová Zuzana (zua)6+ OS, 6 OS, 6- PP1144
1139. Schliková Rita (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
1139.Mazouch Stanislav (mazouchs)7 OS, 6+/7- OS1144
1139.Lochman Zdeněk (-beda-)6a+ OS, 6a+ OS1144
1139.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
1139.J. Zuzka (zuzaa)6b OS, 6a OS1144
1139.xxx xxx (tomike)7- OS, 7- OS1144
1148.Žižkovský Jiří (Robin)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1148.Kruty Kraken (qkwe)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1148.moldřik miroslav (miroslav78)5- OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 4 PP1141
1151.Hosek Lukas (LukaDolar)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP, 4- RP1135
1152.vyšata libor (lumir)VIIIb OS, VIIIb RP1132
1152.Macharacek Tomas (sushi)7 PP, 5 OS, 6 RP1132
1152.Raja Satya (Satya)8- RP, 6+ OS1132
1155.Loula Jakub (jakee)6+ RP, 6- RP, 6- RP, 6- PP, 7+ AF1131
1156.Patera Martin (Ru-XAc)VIIIa RP, VIIc RP, VIIb RP1130
1156.Pašek Jan (Honza.p)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1156.byrtus filip (filipbyrtus)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1159.Blass Martin (Joe_Pike)6 OS, 4+ OS, 6- RP, 4- OS1126
1160.janák dušan (stoupa)8b/8b+ PP1125
1160.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
1160.Matúš Eduard (edo)6+ PP, 6+ PP, 5+ PP, 5 PP1125
1160.Oliva Jirka (Oliváč)10/10+ PP1125
1160.Gofroj Petr (goffy007)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4+ flash1125
1165.Hanáček Roman (Hany)IXa PP, VIIc OS1122
1165.vítkovič boris (boris)8a OS1122
1165.kotas petr (kotik)7- OS, 7+ PP1122
1165.Svojtka Matěj (Riky Brož)8a OS1122
1169.Šnýdr Jirka (georg)6c RP, 6b RP1120
1170.Dezort Jan (cert)6b+ RP, 6b flash1117
1170.Svoboda Ondřej (svoboďák)VIIb OS, VII OS, V OS, VIIIa AF1117
1172.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
1172.... Peta (prr)VII OS, VIIa OS, VI OS1116
1172.Novotný Jakub (lechugino)6 OS, 6- OS, 5 OS1116
1172.Šedivý Michal (Koumák)6+ OS, 5 OS, 5 OS1116
1176.Silvička Martin (Silvis)6+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP1114
1177.Keclík Zdeněk (Sitcom)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1177.Myslivec Marek (Tremolos)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1179.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
1180.Solnický Petr (solnac)8b RP1110
1180.Hroza Libor (liborh)8b RP1110
1182.Tesař Filip (Hilfák)7+ flash, 7- flash1106
1183.Laštovka Jakub (Lašty)VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIIb AF1105
1183.Dancisak Erik (Erik-irbis)7 RP, 6+ RP, 5+ RP1105
1185.Kekrt Lukáš (Lukas K)6a RP, 5b OS, 5a OS1104
1186.Mika Dominik (dodo)5+ OS, 6 PP, 5 flash, 4+ flash1103
1187.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)10 PP1100
1187.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
1187.Sharma Chris (Chris)8b PP1100
1187.Fišer Michal (majkl)10 PP1100
1187.Vítek Ondra (Viki)10 PP1100
1187.Cihlář Vojtěch (Cihla)10 PP1100
1187.Spilka Martin (mat)8b PP1100
1194.Raška David (Postman)5.13a OS1097
1195.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
1195.Zachariášová Hanka (Hanka Zachariášová)7- OS, 6+/7- OS1094
1195.Medvídek a Sluníčko (slunicko)6b+ OS, 5c OS1094
1195.ahepjuk ivan (kml)7 OS, 6+ OS1094
1195.Grasserová Alena (Alča)7 OS, 6+ OS1094
1200.Kejst Jíří (jiri.kejst)6+ RP, 6+ RP, 6+ RP1092
1201.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
1201.Mašek Michal (Medy)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1201.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1204. (SPIDERMANPAVOUK)10-/10 RP1089
1205.. . (zlobr)7- OS, 7 RP1086
1206.Zderadíček Tomáš (Tomaso)6 OS, 6 OS, 5+ RP1083
1207.Skuhravý Martin (skuhra)6b+ RP, 6a OS1082
1208. Lachman Pavel (durbagh)6 RP, 5- OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP1079
1209.kašpárek Kašpik (ivo)10-/10 PP1075
1209.Vodička Václav (wasser)XIa/XIb PP1075
1209.Eichmeier Aleš (Kala)10-/10 PP1075
1209.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
1209.Šáňa Jiří (Šanis)6b flash, 6a OS1075
1209.Strnad Tomáš (foxR)8a+/8b PP1075
1215.Vostřel Petr (jericho)VIIIb RP, VI solo, VI solo, V solo, VIIb AF1073
1215.Fluh Rote (B.C.Fray)VI OS, 4 OS, 5 RP, 4- OS, III OS1073
1217.Šulc Jakub (Jakub Šulc)7- OS, 7 PP1072
1217.Salaš Milan (Sally)8- PP, 6 OS1072
1219.Mrázek (Jirisko)7 RP, 5- OS, 6- RP, 7- AF1068
1219.Korunka Petr (Diabolusss)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3 OS1068
1221.Novotný František (Nakkor)5 OS, 5 OS, 4 OS, 5 PP, 6+ AF1067
1222.Dvořák Ondra (Ondra.D)6+ flash, 6 flash, 6- flash1059
1222.Němec Zdeněk (Fábera)6b+ PP, 6a+ flash1059
1224.Nešťák Matěj (Maaty)7- PP, 5+ OS, 6- RP1057
1225.Dus Milan (midus)7+ flash, 7- PP1053
1226.Frič Jakub (cuba)8a+ PP1050
1226.Klinger Tomáš (skafundr)10- PP1050
1226.Zeman Michal (Majki)8a+ PP1050
1226.Procházka Ondra (Kuna)10- PP1050
1226.Rákosníček ondra (křemílek)8a+ PP1050
1226.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
1226.Novák Víťa (ViNo)7+ PP, 7 PP1050
1226.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)8a+ PP1050
1226.Schaffer Mára (Shappy)10- PP1050
1226.Jeřábek Lukáš (Luky:o))10- PP1050
1226.Rottenborn Marek (Azbest)10- PP1050
1237.Procházka Dominik (Prochazka127)4+ OS, 5 flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RK1049
1238.Šatanek Dávid (meny)7c/7c+ OS1047
1239.Protiva Petr (petacv)5- OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1045
1240.Džmuráň (mdzmuran)7- OS, 6+ OS1044
1240.Míša Dalibor (Dalis)6a OS, 6a OS1044
1240.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS, 6a OS1044
1240.Křížek Jenik (Jeňýk)VIIIb OS, VIIb OS1044
1244.H Vojta (hrassek)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1245.Hľadaj Juraj (kecupko)7 OS, 6+/7- RP1032
1246.Beneš Ondra (ondra benes)5.13b PP1031
1247.Černošek Jakub (jakubcernosel)7- PP, 5+ OS, 5+ PP1028
1248.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
1248.Přibil Jirous - Jiří (jirous)5.13b PP1025
1248.Jumbo Tomáš (jum6o)6a OS, 6a+ flash1025
1251.S J (Maskara)7 RP, 7 RP1020
1252.Tomsik Libor (yeckel)6+ RP, 5+ OS, 6 RP1017
1253.Chotěborský Jan (Jcht)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1253.Martis Radovan (Radovan Martiš)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1253.Králík David (westige1)5+ OS, 5+ OS, 5 OS1016
1256.Papiez Problemovy (Papiez)8a RP1014
1257.Polívka Ondřej (smoljacek)5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1013
1258.Pírek Jirka (Leff)6 OS, 5 OS, 6- RP1008
1259.. . (Wondas)8a PP1006
1259.Cáder Peter (kmeto)8a PP1006
1259.Sládek Tomáš (sladic)9+/10- PP1006
1259.Chvála Jan (zabicka)9+/10- PP1006
1259.Rozsypal Aleš (le big zloba mac)9+/10- PP1006
1264.Kučírek Václav (PD)8a solo1004
1265.Sučík Radko (Suco)6 OS, 6- flash, 5+ flash1003
1266.Kostka Matúš (kuko)9+/10- PP1000
1266.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
1266.Janačík Petr (janis)9+/10- PP1000
1266.Šofránko Ján (Janko)9+/10- PP1000
1266.Zachariáš Jan (Zacharda ml.)9+/10- PP1000
1266.Cmunt Aleš (mesiiash)5+ flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 3+ flash1000
1266.černý daniel (osman)9+/10- PP1000
1266.Ondrová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
1266.Smrek Dávid (fejsis)9+/10- PP1000
1266.Plevko Tomáš (samoT)8a PP1000
1266.DEJDAR RICHARD (SPIDERRD)9+/10- PP1000
1266.Vlček Antonín (Tonny)8a PP1000
1266.Veselský Ondřej (PacesOV)9+/10- PP1000
1266.Fiala Adam (fialka)8a PP1000
1266.Polišenský Lubomír (Luba_P)9+/10- PP1000
1266.Jančar Dalibor (Lepra)8a PP1000
1266.Švec Martin (sstteekk)9+/10- PP1000
1283.Peťo Miroslav (Miro)10- RK999
1284.Kadleček Honza (krotitel)VIIIa OS, VIIb OS994
1284.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
1284.Karel Michal (miguel)7 OS, 6- OS994
1284.Vacek Radek (RadekV)5+ OS, 5+ OS, 6 PP994
1288.Polasek (Michapo)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3 OS993
1288.Šanca Marek (maaara)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6a AF, 6a+ AF993
1290.Štěpán (S.v.T)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ AF992
1290.Janků Igor (IJ)6a RP, 5b OS, 5a RP992
1292.Jasko Samo (sjasko)6- OS, 5a OS, 5- OS991
1293.Straková Monika (Monča S.)5a flash, 4c flash, 4a OS, 4b flash, 4a flash, 4a flash, 4a AF, 5a AF, 5a AF990
1294.Kvapil Radek (Radek Kvapil)7 solo, 6 RP, 5+ RK988
1295.Trtilek Martin (Maserius)5.13a RP985
1296.David Petr (davidp)7 RP, 6+ OS982
1297.Dolejš Martin (norek.no)6- OS, 6- flash, 6- flash978
1298.Hekrle Pavel (Heki)6- RP, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 solo976
1299.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
1299.Dzúr Ondrej (Zrzavec)7 flash, 6 OS975
1299.Pekárek Ondra (pekoš)7 OS, 6 flash975
1302.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)8a/8a+ RK974
1303.oddil horolezecky (Jawarath)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS973
1303.Kudlacek Martin (mkudlacek)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
1305. (karelwimmer)7b+ OS972
1305.Bareš Josef (JosefBareš)6 PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS972
1305.Havlíček Jakub (havlj)5+ OS, 5 OS, 6- flash972
1305.Večeřová Sabina (sabinavecerova)7b+ OS972
1305.Calda Vladimír (caldic)9- OS972
1310.Gromus Tomáš (tgromus)7 RP, 7- RP970
1311.nemo (NEMO)7 OS, 5+ OS969
1312.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
1312.Michálek Jakub (kubalek)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS966
1312.Ondráčková Petra (pixyk)6+ OS, 4+ OS, 4 OS966
1312.Janák Jiří (jandahnata)5+ OS, 5 OS, 5- OS966
1316.Kobolka (ROKO)6+ RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP965
1317.mládek ivan (zzz_zdeněk)9+ RP964
1318.Horvath Marian (Hormar)7- flash, 7- RP963
1319.b tomas (01021981)9+ RP960
1319.Jelínek Šimon (JelenS)7c+ RP960
1319.Marik Libor (libormarik)V OS, V OS, II OS, 2 OS, 1 OS960
1322.Flegl Timoty (timoty)5.10b flash, 5.10a flash, 5.10d AF957
1322.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
1324.Hůrka Michal (brouk)6+ RP, 5 OS, 4+ OS, 7- AF, 7-/7 AF956
1324.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
1326.Stráník Štěpán (Š Stráník)7C+ solo954
1326.budinsky richard (korba)7C+ solo954
1326.Šárnik Michal (mysiak)5b OS, 5c RP, 4c OS954
1329.Střílek Vladimír (LArock)9 flash953
1330.Kandrík Mojmír (Cyril)9+ PP950
1330.Peltrám Václav (Venca)9+ PP950
1330.IF Ivana (reziva)9+ PP950
1330.Jalč Vláďa (Ladan25)7c+ PP950
1330.Pekárek Stanislav (peky)7c+ PP950
1330.Skřejpek Lukáš (ukasek)9+ PP950
1330.Stanislav Kvak (Kvak)9+ PP950
1330.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
1330.Bláha Jindřich (zewl)9+ PP950
1330.Ulmonová Simona (sim)9+ PP950
1330.Kotera Honza (Hook)9+ PP950
1330.Sejk Jan (šejk)9+ PP950
1330.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
1343.Říha Jirka (Atuin)6+ flash, 5 OS, 4 OS947
1343.Minchev Ivan (ivanbg)6 flash, 5- OS, 5- OS947
1345.vicik rudolf (rudys)VIIb OS, VI OS, VI PP944
1345.Kupský Pavel (pavel K.)6+ OS, 6+ OS944
1345.Šilar Jan (Speedy)6a OS, 5c OS944
1345.Ešler Ondřej (esler)6a OS, 5c OS944
1349.Parkan Jiří (Parkis)6+ OS, 6- RP, 5 RP, 6+ RC942
1350.Hoffmann David (jerome)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 5- RC, 4 RC941
1351.Merunka Michal (Michal161)5- flash, 4+ flash, 4+ flash, 4 flash, 4 flash940
1352.Kalman Petr (Petis)9/9+ RP935
1352.john martin (johnny)9/9+ RP935
1352.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
1355.Pištěcký David (Pisti)6 OS, 5+ OS, 4+ RP933
1356.Vrbka Tomas (teo)6+ OS, 7- RP932
1356.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
1356.Chmaitilli Riad (Rilli)6+ OS, VIIIa RP932
1359.Matoušek David (dejf)9/9+ PP931
1359.Polasek Pavel (e-nomad)5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 flash931
1361.Holan Aleš (kkkralik)6+ RP, 6 RP, 6- RP930
1362.Kokavec Dominik (Dominik Kokavec)6- OS, 5+ flash, 5+ flash928
1362.Lucza Viktor (vyktor)7- flash, 5 OS, 4- flash928
1364.Bílek Miroslav (Stařec)5+ RP, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS927
1365.Janhuba Petr (pjh)7- PP, 4+ OS, 5 solo926
1366.ZORORO ZORORO (zororo)9/9+ PP925
1366.Obst Petr (Ptí)9/9+ PP925
1366.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
1366.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
1366.Rysová Jana (Bejby)9/9+ PP925
1366.Vrtik Pavel (baca)9/9+ PP925
1372.Medved (ursus)7- RP, 7- RP924
1373.Jirouš Oldřich (oldak)7- RP, 5a flash, 5 RP923
1374.Němý Miloš (milo)8+/9- OS922
1374.Pýcha Tomas (pychin)7b OS922
1374.Sedláček Vojtěch (climberx8)7b OS922
1374.Hloušek Martin (Hluchonen)VIIIa OS, VIIc PP922
1378.Štěpánek Michal (BuckTheBug)6a+ OS, 5+ OS919
1378.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS, 5+ OS919
1378.Homolka Václav (vhomolka)7- OS, 5+ OS919
1381.Čermák Tomáš (Eric)5 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS918
1382.Sudík Jiří (sudajs)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1382.bures vojta (atjoV)VI OS, VI OS, V OS916
1382.Müller Matěj (matesus)5+ OS, 5+ OS, 4 OS916
1385.Březina (Splash)V flash, V flash, V flash, IV flash, IV flash, VI RC915
1386.Brodský Břéťa (BB)9 RP914
1387.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
1387.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
1387.Šomvársky Jan (Johny11)9 RP910
1387.schneider jan (honzac)7- RP, 7- PP910
1391.Kaniak Jan (Hassan)V flash, V RP, V RP, IV flash, III OS, III flash909
1392.Černý Tomáš (Jerry)5+ OS, 5 OS, 5+ RP908
1393.Mílek Michal (misak)9 PP906
1393.Ďoubal Ondřej (doubalík)Xb PP906
1393.Petečel Jaroslav (jarda)Xb PP906
1393.Řitička Ondra (boreal)Xb PP906
1393.Woki Woki (Woki)9 PP906
1393.Havelka Lukáš (luctramp)7c PP906
1393.Vittek Michal (Belda)V OS, V OS, II OS, IV RP, IV RP906
1393.Ulrich Pavel (Kulda)7c PP906
1393.Šimek Janýs (Janýs)9 PP906
1393.Bayer Honza (bayer.honza)7- flash, 6+ flash906
1393.Prikryl Lukas (lukula)9 PP906
1404.Míšková Petra (Petramebel)6- OS, 5 OS, 5 RP904
1404.hammerschmied Lukáš (Luky1992)9 solo904
1406.Volf Jakub (ganja)9- flash903
1406.Bláha Jakub (kejbynator)9- flash903
1406.Žák martin (martin žák)9- flash903
1409.Petula Libor (Libi)9 PP900
1409.Gajdošík Patrik (gajdosik)9 PP900
1409.Barjak Patrik (Patrik)7c PP900
1409.Budík Honza (climber.men)9 PP900
1409.náchodský tomáš (Bublifuk)9 PP900
1409.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9 PP900
1409.Kovaříková Nina (ninka)9 PP900
1409.Culek Honza (hclimb)Xb PP900
1409.Gunda Maťo (MG)7c PP900
1409.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
1409.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)7c PP900
1409.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
1409.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)9 PP900
1409.Výšek Honza (Malej bejk)Xb PP900
1409.Pavlata Marek (titanhead)Xb PP900
1409.Za Hon (sHerpa)9 PP900
1409.Švácha Jirka (sandokan)9 PP900
1409.Kozic Pavel (Mejby)9 PP900
1409.tarwac bt (tarwac)Xb PP900
1409.kukolová pavla (kukolka)9 PP900
1409.Klíma Petr (želvička)9 PP900
1409.Slezák Ondřej (Karbous)7c PP900
1409.orlik martin (orlici martin)9 PP900
1409. (EvaK)9 PP900
1409.Wolf Tobias (Tobias_Wolf)Xb PP900
1434.Kment Martin (mrkm)5+ OS, 5 PP, 4+ PP, 4 PP, 4 PP897
1435.Killa Masta (šimon)6+ RP, 6 PP, 5+ RP895
1435.Nováková Alena (alena)6a OS, 5b OS, 6a AF895
1437.Holas Ondřej (Cool)6+ OS, 6 OS894
1437.Prassassin (Prassassin)6+ OS, 6 OS894
1437.Synková Petra (PetaPeta)6+ OS, 6 OS894
1437.Suchý Ctirad (dryson)VIIc OS, VIIb OS894
1441.Konečný David (orlík)6- OS, 6 RP, 5 RP892
1442.Buchal Petr (Busa)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1443.Künkel Sven (Sven)6 RP, 6 RP, 4+ RP, 4 RP890
1444.Fak Luky (841205)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RC, 6 RC, 4+ RC, 4+ RC, 6 RC888
1444.Engel Michal (MajklE)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS888
1446.Šneiberg Ignác (igislav)7+ OS, 5 RP886
1447.Zahrádka Jakub (Kubaz92)5+ PP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5+ -, 6+ -, 6- -, 5 RC, 5 -885
1448.xxx zuzana (sue)7- OS, 6 RP882
1449.Vraný Honza (vraňas)9-/9 PP881
1449.Jarník Jonáš (frudgy)7b+/7c PP881
1449.KočKa (3k)7b+/7c PP881
1452.crhan josef (josef crhan)6 RP, 6 RP, 6- RP880
1453.Šťastný Mikuláš (Miky)5+ OS, 5 OS, 5 RP879
1454.Cap David (becquerel)7- PP, 6 OS878
1455.Šimiček Martin (Fido)5 PP, 5 PP, 4 PP, 4 PP, 4 PP, 4 PP, 3+ PP877
1456.Chlup Roman (MG.3)9-/9 PP875
1456.Valoušek Honza (rejtmon)9-/9 PP875
1456.Smitková Zuzana (zuza)6a OS, 5c flash875
1456.vích pavel (smrtak)9-/9 PP875
1456.Štikarovský Jakub (Štika)9-/9 PP875
1456.Kika Kristina (Kika)9-/9 PP875
1456.Částek Ondra (ondrej.castek)9-/9 PP875
1456.Hrdličková Jana (Ozvěna)7 flash, 5 OS875
1456.M. Wolfová Jitka (Jí)9-/9 PP875
1456.Schůtová Petra (Šůťa)6a OS, 5c flash875
1466.Kučera Roman (Kůča)8+ OS872
1466.Klapal Olin (Olin)IXc OS872
1466.Machů Vlasta (chrocht)7a+ OS872
1466.Vrzba Vojtěch (Salamandra)7a+ OS872
1466.Mestek Michal (spooker)8+ OS872
1466.Plecháč Pavel (Plechy)8+ OS872
1472.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870
1473.Haberzettl David (Deny)5 OS, 5 OS, 4 OS866
1474.??? xxx (SandRei)Xa RP864
1474.Brož Radek (Brozik)Xa RP864
1476. (Gabriela Vrablíková)Xa RP860
1476.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
1476.Brouček Michal (_brouk_)9- RP860
1476.Mázlová Jitka (JIŤA)Xa RP860
1476.Štěpánek Michal (Joshka)9- RP860
1481.Štverák Jakub (pida cb)9- PP856
1481.Růžičková Pavla (paflinka)9- PP856
1481.Pokorný Matouš (Mattesson)9- PP856
1481.Sedlačík Jan (Jenys)9- PP856
1481.nosál noso (nos)9- PP856
1486.Balihar Jakub (balihjak)6 RP, 6 RP, 5+ RP855
1487.Wohlleben Michael (MichaelW)9- solo854
1487.Kratochvíl Jan (Kraťas)5 OS, 5 OS, 5 RP854
1489.Bažant Jiří (jíra)8+/9- flash853
1489.Šafář Martin (safi)8+/9- flash853
1489.liskova klára (klarus)7- PP, 6+ flash853
1489.F P (peutetre)7b flash853
1493.Goga Brano (Brano Goga)7b+ PP850
1493.Nagy Vladislav (vladislavnagy)9- PP850
1493. Jára (EDÚ)9- PP850
1493.Ludvik O (ludes)9- PP850
1493.Štekl Jiří (Freegeorge)9- PP850
1493.Černá Lenka (trnka)Xa PP850
1493.Macháč Martin (spike)9- PP850
1493.peklo (peklo)7b+ PP850
1493.Švihálek Ondřej (ondrejek)9- PP850
1493.Ipon judista (Radis)Xa PP850
1493.Horáček Zdeněk (Pajout)9- PP850
1493.Folwarczný Bronislav (Bruno)7b+ PP850
1493.jerry PM (jerrymyn)Xa PP850
1493.Kirchner Filip (Moare)9- PP850
1507.Jurman Marek (jurmes)5 OS, 4+ OS, 6- solo848
1508.Kolář Adam (ada)6+ OS, 6- OS844
1508.Manufactory Flower (flowerman)6 OS, 6 OS844
1508.Borovička Erik (Žeryk)6+ OS, 6- OS844
1508.Krempaský Lukáš (vaajko)6+ OS, 6- OS844
1508.Skotálek Jan (honzaskotalek)6 OS, 6 OS844
1508.Bedřich Tomáš (ricoo)6+ OS, 6- OS844
1508.Záleský Dominik (zalesdom)6 OS, 6 OS844
1508.Hejdanek Ondra (Hejdanek)6+ OS, 6- OS844
1508.Andrejko Pavel (pinpaan)6 OS, 6 OS844
1508.Podgorny Radek (rpodgorny)6+ OS, 6- OS844
1518.Marášek Jakub (majak8000)6- OS, 6- RP, 5 RP842
1518.Tic Pavel (paveltic)6 RP, 5- OS, 5+ RP842
1520.Kurdiovský Tomáš (kurdiovsky)5- OS, 4+ OS, 4+ OS841
1521.Chládek Roman (longin)6+ PP, 5+ flash, 5 PP840
1522.Prokop Šimon (schimon)6+ OS, 6+ RP836
1523.Skapa Ondřej (xixitt)7- OS, 6- RP832
1523.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS, 6a RP832
1523.Pokorný Jan (Krutor)7- RP, 6- OS832
1526.Bláha Jakub (Jakub.Bláha.bufo)7b/7b+ solo829
1527.Byrtus Ales (ajk)7- RP, 6+ RP828
1528.- - - marek (maslak)6 RP, 5 RP, II OS, 4 RP, 3 RP824
1529.Strnad Michal (Kuře)8 OS822
1529.Vykydal Radek (rada)8 OS822
1529.Gaida Aleš (al-gaida)7a OS822
1529.Louka Louka (Louka)7a OS822
1529.Hrozová Lucie (Lůca)8 OS822
1529.Kubíček Pavel (kubicek)7a OS822
1529.Suchý Zdeněk (iceclimber)IXb OS822
1529.Žákovský Martin (Jacques)7a OS822
1529.Korytář Václav (biry.)7a OS822
1529.B Honza (oual)7a OS822
1539.Teichman Cestmir (adrrock)VIIIb RP, VIIb RP820
1539.cendula peter (cendp1am)VI OS, VII RK, VIIb RK820
1541.Janíček Oto (2319)6+ OS, 5+ OS819
1541.lhota kuba (jakubb)6+ OS, 5+ OS819
1541.Čermák Tomáš (Tomš)6+ OS, 5+ OS819
1541.Badea Andrei (andrei)6+ OS, 5+ OS819
1541.Sikora Jiri (Siky)6+ OS, 5+ OS819
1546.Žahourek Martin (lenin)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 8- -816
1546.Valkoun Míša (Misanek)5- OS, 5- OS, 4 OS, 5 RC816
1546.Nehasil Ondřej (ardno)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 -, 5+ -816
1546.Spilka jan (jenspl)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1546.nebeský václav (glock19)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1546.Jandáková (Nathalie)5a OS, 4c OS, 4 OS816
1552.Maděra Michal (Myšák)7b RP814
1552.Foltánek Martin (Mauglan)8+/9- RP814
1552.Šedivec Vratislav (vratislav)8+/9- RP814
1552.Straka Josef (Straka)7b RP814
1556.Čambula Jarda (cambejk)7- RP, 5+ OS811
1557.Huhulák Radovan (RadovanHUHU)8+/9- RP810
1557.ajjajaja jdfjsdkgffdklg (shaman)7b RP810
1557.Zapal Jan (zapal)8+/9- RP810
1560.Švestka Jiří (Qido)8+/9- PP806
1560.Vančura Vašek (Šampon)7b PP806
1560.Šimandl Jiří (šimi.j)8+/9- PP806
1563.Lukavská Kateřina (Kača)6 RP, 6- RP, 5+ RP805
1563.Ředina Tomáš (tom.redina)5+ PP, 5 RP, 4+ PP, 4 RP, 4 RP805
1565.Žáček Vašek (véna)5- OS, 5- OS, 5 RP804
1565.Maralík Marek (Marek)6 OS, 4 OS, 4+ RP, 5+ RC804
1565.Nedas Jiří (nanaki)5 OS, 5 OS, 4+ RP804
1568.Turek Tomáš (tarci)7a+ flash803
1568.Pavelka Filip (filippavelka)8+ flash803
1568.Bartoník Petr (Piterx)7a+ flash803
1568.Solanská Míša (Soli)7a+ flash803
1568.Kreisinger Jan (654321)8+ flash803
1573.Homola Ľuboš (lubos)8+/9- PP800
1573.Roštár Miroslav (rošty)7 PP, 6 PP800
1573.kubicek jakub (kubas)8+/9- PP800
1573.Stejskal Roman (Stejsi)7b PP800
1573.Černý Rostislav (rostinek)8+/9- PP800
1573.McBurza (McFrantišek)7b PP800
1573.Bzirská Anežka (agnes)5.12a PP800
1573.Vincourková Jana (vinjan)7b PP800
1573.Rozsypal Tomáš (Torouš)7b PP800
1573.Stinca Nicu (niku84)8+/9- PP800
1573.Břicháček Libor (Bafik)8+/9- PP800
1573.Kaprál Tomáš (Kapr)7b PP800
1573.Jarolík Václav (washa)8+/9- PP800
1573.Duda Matej (matej.duda)7b PP800
1587.R Z (Z.Resch)8-/8 OS797
1587.Kosikova (erca)8-/8 OS797
1589.Dankova Kristyna (Tyna)5.9 OS, 5.8 OS, 5.10b AF795
1590.Zounkova Radka (R411)6+ OS, 5 OS794
1590.plocek honza (honzaplocek)6 OS, 6- OS794
1590.Švec Michal (Michal)6 OS, 6- OS794
1593.Jícha Radek (rjicha)VI OS, VIIa RP, VI RP792
1594.Merenda Lukáš (lmerenda)5+ OS, 4 OS, 4 OS791
1595.Charvát František (FERY)VIIa RP, VI RP, V RP, V RP, VIIa RC790
1596.Cvrček Matouš (Matouch)6 OS, 6+ RP782
1596.mynar jakub (kapustnak)6+ OS, 6 RP782
1598.Drbohlav Lukáš (Knedlajs)8/8+ flash778
1599.XXX Špajda (Andrea)6 OS, 6 flash, 6+ AF, 5+ AF777
1600.Kábrt Lukáš (LKabrt)6a OS, 5a flash775
1600.Čačková Lýdia (LydiaC)6- RP, 5 RP, 4 RP, 4 RP, 3+ RP, 3 RP775
1602.Bláha Jindřich (Jindřich)8- OS772
1602.Švigler Lucian (Biciste)8- OS772
1602.VO Sten (sten vo)5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 PP772
1602.Jedlička Jakub (jedlija6)8- OS772
1602.Bartoň Tomáš (tommz9)6c+ OS772
1602.Kučera Petr (Frips)IXa OS772
1602.Zelvap (zelvap)8- OS772
1602.Plhon Frantisek (Frap)6c+ OS772
1602.Drnec Honza (sperou)8- OS772
1611.Reinoldová Kateřina (kreinoldova)5+ flash, 5 flash, 5+ RP770
1612.Kassak Petr (Pavouk)6 OS, 5+ OS769
1612.Kalábová Tereza (sya)6 OS, 5+ OS769
1612.Tony An (atropyn)6 OS, 5+ OS769
1615.Blast (NuclearBlast)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1615.Fučíková Alena (fufina)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1617.Hartmann Petr (Petr93)8+ RP764
1618.Čermák Miloš (losolos)7 RK, 6 RP759
1619.Janda Jan (Hondzik)7- OS, 5- RP757
1620....... ..... (Jarovit)8+ PP756
1620.Holas Petr (holas.p)VIIc flash, VII flash756
1620.Fialová Bára (Baru Fialova)7a+ PP756
1620.Fousek Jindra (jindro)6+ flash, 6 flash756
1620.Szentesi Martin (sentik)8+ PP756
1620.Galušková Johanka (Johy)7a+ PP756
1626.Kašpar Martin (Derib)7- RP, 5+ RP, 4- RP755
1626.Šibor Jakub (sibu33)6+ RP, 5+ RP, 4+ RP755
1628.Slováček Mirek (MirdaS)5 OS, 4 OS, 5 RP754
1628.krulisova gabriela (gabinka.12)VII RP, VI RP, VI RP, II solo754
1628.Pavlů Karel (karlos.p)7A+ solo754
1628.Jelínek Martin (alfi4)8+ solo754
1628.Šindelář Ondřej (o.sindelar)V OS, V OS, VI RP754
1633.Budík Honza (budik)8 flash753
1633.Čapliar Radovan (Climber)8 flash753
1633.Velfl Lukáš (Fik)8 flash753
1633.Fojtík Víťa (Fojtas)7a flash753
1637.martulka martulka (martulka)5 flash, 5- flash, 4+ RP, 4 RP751
1638.Šimonek Jirka (jirka.simonek)7a+ PP750
1638.Kremla Jan (Honza-Coach)7a+ PP750
1638.Budik Honza (hanys_havirov)8+ PP750
1638.Trnková Lenka (ltrnkova)IXc PP750
1638.Pintar David (badboy)7a+ PP750
1638.Bufka Ondra (BUF)8+ PP750
1638.Sedláčková Eva (EliskaS)8+ PP750
1638.Sušina Tomáš (Echis)8+ PP750
1638.Egan Egan (egan)8+ PP750
1638.Bezděk Jakub (gramla)7a+ PP750
1638.Sikora Jakub (Siki 007)8+ PP750
1638.Rys František (piskar108)IXc PP750
1638.Jehlička Miloš (Jehla)IXc PP750
1638.Pohořelský Emil (Em)8+ PP750
1638.Judista (Waza-ari)IXc PP750
1638.Winnfield Jules (Ezechiel 25,17)8+ PP750
1654.Stejskal Jakub (States)7+ RK, 6 RK748
1655.Lukeš Martin (sadboy)VI OS, V OS, IV flash747
1656.Hron Adam (hadam)VIIa OS, VIIa OS, VIIb AF745
1657.sikora jakub (siki)6 OS, 5 OS744
1657.klečka jirka (kAkAsHi)6 OS, 5 OS744
1657.Gregor Ondřej (Gregi)6 OS, 5 OS, 6- -744
1657.Svobodova (Elif)VII OS, VI OS744
1657.Eflerová Nela (NelkaEf)VIIc OS, V OS744
1657.sparky Honza (sparky)6- OS, 6- OS744
1663.Strelec Martin (Gandhi)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1663.Slouka Petr (Petrsl)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1663.H. Radek (Radeg)VIIa OS, IV OS, III OS, IV RC, VIIa RC741
1663.Dvoracek Dan (cpt_pickard)5- OS, 4+ OS, 4- OS741
1667.Novotný Petr (petasn)IV OS, IV OS, III OS, III OS738
1668.Gygal Radek (gyga)VI OS, V OS, II OS, VI AF737
1669.Zavřel Michal (zavirak)VIIb OS, VIIb RP736
1669.Gildorr (Gildorr)5 OS, 5 RP, 5 solo736
1671.Hnízdo Jirka (Jirka H.)8/8+ RP735
1671.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)8/8+ RP735
1673.Poliček Petr (qetr)6+ OS, 6- RP, 7 AF733
1674.Kratochvíl Pavel (kratocpa)7 OS, IV RP732
1675.Blaťák Jan (xblatak)7- flash, 5- flash731
1676.Klofáč Petr (Klofi)6c+/7a flash728
1676.M vlada (vláďa!)8-/8 flash728
1678.Snopko David (Kojak)6+ flash, 5 OS725
1678.Mokrý Jan (mokros1981)8/8+ PP725
1678.Lněnička Tomáš (tomaslnena)8/8+ PP725
1678.Groh Radosalv (Radar)VIIa OS, VIIb flash725
1678.Hefnerová Hana (Hafina)8/8+ PP725
1683.Hruš Tomáš (_Tom)IV OS, IV OS, III OS, 1 OS723
1683.Kováčik Juraj (Jury)7+/8- OS, 7 AF723
1685.pady zzz (zzz)6c OS722
1685.Bajus Adam (Adam.b)6c OS722
1685.rajcan pavol (daben)6c OS722
1685.grolmus jiří (jirmi)6c OS722
1685.Hudak Martin (lef)6c OS722
1685.Matoušková Inka (Inka)6c OS722
1685.Horňák Lukáš (joHny237)6c OS722
1685.Vondrášek Štěpán (wondrs)7+/8- OS722
1693.Koudelka Franta (Franta Koudelka)7 RP, 5 RP720
1693.Bobková Lulu (Lulu)6a RP, 5c RP720
1693.Nový Richard (richi)6+ RP, 6+ RP720
1693.Hajek Ludvik (luda)7- RP, 6- RP720
1693.Roupa Lukáš (Roupíno)VIIIb RP, VI RP720
1698.Novak Jiri (jirinov)6 OS, 5- OS719
1698.Džugašvili Emil (HY.man)6 OS, 5- OS719
1698.Bočan Josef (Joe002)5C OS, 5- OS719
1698.Krmenčíková Jana (dzejna)6- OS, 5+ OS719
1702.Krejčí Jan (Krejca)4+ OS, 4 OS, 4 OS716
1703.XPetr XPetr (petrdolejsi)6+ OS, 5+ RP, 7+/8- AF, 6+ AF, 6 AF, 7 AF715
1704.Lovecka Lucka (Lutzka)7a RP714
1704.Vojtek Lukáš (Lukáš)8 RP714
1704.- - (Správce)8 RP714
1704.Uřídil Martin (plantaznik)8 RP714
1704.Kačaba Matouš (panikadrnozkova)7- OS, 2 OS, 3+ -714
1709.Novosad Roman (Stary)7- PP, 6- PP712
1710.Pilarcik Lukas (pilo)6+ RP, 5+ OS711
1710.Švehlík Matej (Sid)6+ RP, 5+ OS711
1712.Kaňová Klára (Kajka)8 RP710
1712.- - (stepantomas)7a RP710
1712.Dostál Slávek (dosi)7a RP710
1712.Janata Marek (marek.j)IXb RP710
1712.Klempera Vojtěch (Klempy)7a RP710
1712.Na pobřeží Kafka (Kafka na pobřeží)7a RP710
1712.Vařeka Martin (martin13)7a RP710
1712.baca (jergus)7a RP710
1712.kardhordo ladislav (Lacopaco)6+ RP, 6+ PP710
1712.y x (Peut)8 RP710
1712.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 RP710
1723.Řehák Milan (Monroe)7a PP706
1723.Polák Petr (ppolak)7a PP706
1723.Žák Radek (zakra)8 PP706
1723.cho ri (Piškot)IXb PP706
1723.Hodek Michal (Jorn)8 PP706
1728.Prokop Jiří (Spy.Dr)V OS, V OS, V RP704
1729.Bunk Marek (MáraB)8- flash703
1729.Handlíř Petr (celvinix)8- flash703
1729.ličko vojta (vojta)8- flash703
1729.Ženíšek Michal (michalcz)8- flash703
1729.Adámek Petr (Sol)5.11b flash703
1729.hammerschmied Lukáš (Lukáš15)8- flash703
1729.Švecová Kateřina (katus111)8- flash703
1729. (rocky721698791)8- flash703
1729.chovan (smooloo)IXa flash703
1729.Bieláková Michaela (Misa)8- flash703
1739.kammie (kammie)4+ OS, 4+ OS, 3+ OS701
1740.Černý Aleš (mikes)8 PP700
1740.Kadlec Miroslav (m.k.)8 PP700
1740.Cásková Kateřina (keitina)7a PP700
1740.Šálek Jan (čaj)8 PP700
1740.Dvořáček Milan (joker)8 PP700
1740.Brejníková Lucka (Lucík)8 PP700
1740.Harna Filip (Fufa)8 PP700
1740.Feigl Stanislav (cb784953)IXb PP700
1740.Petečelová Blanka (Blančák)7a PP700
1740.Kejdanova Tereza (Terkakejdanova)7a PP700
1740.Stehlík Tomáš (stehlik.tomas32)6+ PP, 6+ PP700
1740.Nakládalová Lucka (Naky)IXb PP700
1740.Tichá Dita (Dita)8 PP700
1740.Dvořák Ondra (zelva_ninja)7a PP700
1740.Štambachr Jakub (stambik)8 PP700
1740.Jurečka Jiří (cistokrevnypes)7a PP700
1756.Pfeifer Honza (kur.e)IXc RK699
1757.Kubín Zdenek (Stylgar)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1757.Doležal Jan (doza102)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1759.Pich Petr (matyy)VIIa OS, VI OS694
1759.Hanuš David (DavidH)VIIa OS, VI OS694
1759.Jehla (Matt)6- OS, 5 OS694
1759.Pavlov Martin (vlasycz)6+ OS, 4 OS694
1759.Konečná Veronika (flea)5b OS, 5a OS694
1759.Seqi Ludek (Seqi)5b OS, 5a OS694
1765.ká abdul (abdul ká)5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP690
1766.orac maros (maclimber)8-/8 RP685
1767.Kaštánek Petr (Simatteo)6- RP, 5+ RP, 5- RP680
1768.Bystřický Richard (Ovca32)4+ PP, 4+ PP, 4 solo, 4 solo, 3 flash, 3 solo, 2 solo, 2 solo679
1769.Ondra Ondra (OndraProjekt2007)VIIc RP, VII RP678
1770.Cooprová Bubi (mountainini)8-/8 PP675
1770.Gutt Petr (gutnecht)VIIb flash, VI OS675
1772.Miroslav Guttner (Gíťa)VIIc RP, VIIb RP674
1772.Říha David (Dejviii)7- RP, 5 RP674
1772.šléza J (sleza)6+ RP, 3+ OS, 3+ OS674
1775.Sobek Pepa (Pepé)6b+ OS672
1775.Moravcová Eliška (Eliz)7+ OS672
1775.Kotrla Pavel (Rocko)7+ OS672
1775.Pokorný Čestmír (Cesta)6b+ OS672
1775.Neskudla Jan (JanBan)6b+ OS672
1775.Machar Honza (Machar)6b+ OS672
1775.Hák Zdeněk (haxon)VIIIc OS672
1775.Hazuková Veronika (Veru)6b+ OS672
1775.Langer Petr (Longer)VIIIc OS672
1775.Šťastný Roman (Roumes)7+ OS672
1775.Pelikán Leoš (Leošák)6b+ OS672
1775.Novák Jan (HonzaJan)7+ OS672
1775.Buchta Jaroslav (jemba)7+ OS672
1775.Čiviš michal (cbl)6b+ OS672
1775.otta vojta (wocas)VIIIc OS672
1775.Korelusová Jana (mandelinka)6b+ OS672
1775.Kimitin Timi (myky)7+ OS672
1775.chlebo (leziempredennicek)7+ OS672
1775.Jamrich Tomáš (dejvid)7+ OS672
1775.Sedliský Martin (matha)7+ OS672
1795.Fraenkl Max (Macek)VIIc RP, VIIb RP670
1795.Kabourek Martin (m.kabourek)6+ RP, 6 RP670
1795.Mikuláš Bořek (Borek)5+ OS, 5 OS, 6 AF670
1798.Bárta Aleš (Alimer)5+ OS, 5 OS669
1798.Marcin Tomáš (t.marcin)5+ OS, 5 OS669
1798.Babiář Josef (Nell)5+ OS, 5 OS669
1798.stára ruda (ruda)6- OS, 5- OS669
1802.Olbert Jan (Moula)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1802.Hujíček Matouš (matouš)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1804.Kos Zdeněk (turd)8- RP664
1805.Valcek Mirek (Mrázek)IXa RP660
1805.knybel ondrej (kybl)8- RP660
1805.Pospíšilová Radka (Komi)8- RP660
1805.Novák Jan (Novy)IXa RP660
1805.Kelinkova Alenka (alenka)8- RP660
1805.Altman Petr (petalt)8- RP660
1805.Czermak Damian (Czermuh)IXa RP660
1805.Hrabal Martin (Raptor)8- RP660
1805.Matuška Fanda (FANDAM)8- RP660
1805.Ganzar Vladimír (Ganzi)8- RP660
1815.Sedláček Jura (JuraMura)6 OS, 5+ RP657
1816.Dubaj Peter (Bombaj)8- PP656
1816.Starý Tomáš (Timy)VIIb flash, VIIa flash656
1816.Red (Red)8- PP656
1816.Vršek Jan (Hrashka)8- PP656
1816.Ježek Václav (sdvsdv)6c+ PP656
1816.M P (Uzlar)8- PP656
1816.Holub Petr (hop)8- PP656
1816.Mamut (Ofčák)8- PP656
1816.Jerman Honza (Thingol)8- PP656
1825.Martin Martin (macik32)8- solo654
1825.M Vojta (mici xxx)IV OS, IV OS, VI RP, VI -, VI -, VIIc -654
1825.Pražák Lumír (LumirP)IXa solo654
1828.Haluzova Eva (flashoun)7+/8- flash653
1828.Filip Jakub (Jakub Filip)6c flash653
1828. (HonzaV)6c flash653
1831.Sikora Ondřej (TonyOsoba)7- flash, 5 RK, 6 RC652
1832.Masinsky Petr (masha)4+ OS, 4 OS, 3+ OS651
1833.Dub Petr (petrdub)6- OS, 5+ flash650
1833.Martinka Juraj (jumar)8- PP650
1833.Czyž Robin (robin.czyz)8- PP650
1833.Laburda Tomáš (labusak)8- PP650
1833.Tejnská Veronika (placka)6c+ PP650
1833.Srholec Jakub (kuba89)8- PP650
1833.Smutný Vladimír (vilik)8- PP650
1833.Otto Dominik (Sokol)IXa PP650
1833.Mašík Adam (AdamM)6c+ PP650
1833.Jonák Martin (Jouny)8- PP650
1833.Chrobok Patrik (Rychlin)8- PP650
1833.Chudáček Zdeněk (chudy)8- PP650
1833.Strouhal (Strouhal)8- PP650
1833.Příborský Jan (Hans82)8- PP650
1833.Šimek Jakub (Bebul)8- PP650
1833.Netík Martin (Martinnetik)8- PP650
1849.Kaller Lukáš (L-U-K-A-S)7- RP, 5- RP649
1850.Runkas Martin (Rumcajs)IV OS, III OS, III OS, I OS648
1851.Erhart Kristof (Airech)7/7+ OS647
1852.K T (Goli)4+ OS, 4 OS, 3 OS646
1853.M. Radka (ramos)5+ OS, 5- OS, 5+ AF645
1854.Kratschmer Karel (Kaďas)VIIa OS, V OS644
1854.Sedláček Daniel (DanielS)5+ OS, 5- OS644
1854.Černohlávek Lukáš (cerno)5 OS, 5 OS644
1854.kraťas petr (krta)VI OS, VI OS644
1854.Gelnarová Veronika (Ell)5+ OS, 5- OS644
1854.Klega Honza (Hanz)5b OS, 4c OS, 6a RC644
1854.Němec Jan (Rusi)6 OS, 4 OS644
1854.Kotrady Tomáš (tomas.k)6 OS, 4 OS644
1854.Beránek Lukáš (lukas.sport)5 OS, 5 OS644
1854.Votrubec Jan (Javotr)VII OS, IV OS644
1854.Pytlík Brouk (broukpytlik)5 OS, 5 OS644
1854.Mazur Jan (Rhen)VIIa OS, V OS644
1854.Böhm Martin (mabo)VIIa OS, V OS644
1867.Pečenka Samuel (1invidia)5+ RK, 4- OS, 3 OS, 2 OS640
1868.Müller Jiří (Jurysh)5 OS, 6 RP, 7- RC636
1869.Vacek Petr (kdeky)6- OS, 6- RP632
1869.Findejsová Petra (Peťa =))VIIc RP, V OS632
1871.chmela jakub (koubass89)6 RP, 6 RP628
1871.Kohoutová Lucie (lucie.kohoutova)6b+/6c flash628
1873.Kubát Miloš (Miloš Kubát)5+ OS, 5+ flash625
1874.Nový Karel (Šmaky)6b OS622
1874.Lang Lukas (Lukas)6b OS622
1874.Schlöglová Tereza (terka)6b OS622
1874.Němec Zdeněk (nemecz)VIIIb OS622
1874.Holeček Michal (>>>Michal<<<)VIIIb OS622
1874.Uwaga Jen (Chrasťa)7 OS622
1874.Fajfrlík Jan (Pajda)7 OS622
1874.Kaňa Jakub (kajne)7 OS622
1874.Sedliský Lukáš (Lukin)7 OS622
1874.Mrázek Stanislav (mraza)VIIIb OS622
1874.Ch. Juro (François)7 OS622
1874.Bohuněk Pavel (Pavlos)VIIIb OS622
1874.Herzig Vláďa (Neon)VIIIb OS622
1874.Pady Janik (890320)7 OS622
1874.Pokorny Ivo (Element)VIIIb OS622
1874.Pokorný Jan (Pokrys)7 OS622
1874.L Cikán (pollaw)7 OS622
1874.kliger petr (kliger)VIIIb OS622
1874.Joska Zdeněk (joskin)6b OS622
1874.Bloudek Honza (hobl)6b OS622
1874.Havel Martin (Rewet)7 OS622
1874.Jelínek Rostislav (Jelda)7 OS622
1874.Křížová Eva (ᴇVᴀ)6b OS622
1874.Ulrich Josef (Pepard)7 OS622
1874.Hoboj (norma)7 OS622
1874.Matuszek Jirka (skoba)7 OS622
1874.Augustin Jan (augustin42)7 OS622
1874.Břeská Pavla (Pavluschka)5.10c OS622
1874.Čermák Lukáš (Luk)VIIIb OS622
1874.Makuša Michal (tah-sha-tunga)7 OS622
1874.Doležal Paaj (paaj)7 OS622
1874.Mikan Tomáš (MIkovec)VIIIb OS622
1874.Pápež Lukáš (pope)7 OS622
1907.šaryvary (mrtwej)VIIb RP, VII RP620
1907.matoušek martin (maty)6 RP, 6 RP620
1907.Handlíř Honza (handlíř jan)5 OS, 5- OS, 6- AF620
1907.Baroňová Michaela (suomka)6 RP, 6 RP620
1907.Kovář Jaroslav (JardaK)6 RP, 6 RP620
1907.Bludský Lukáš (Lukas B.)5 OS, 5- OS, 5 AF620
1913.Jurajda Tomáš (tjurajda)5+ OS, 4+ OS, 6+ -619
1914.Krikava Filip (fikovnik)6c RP614
1915.Baszczynski Ondřej (basket)6 RP, 5- OS611
1915.Felcman Vladimír (erty)VI OS, III OS, II OS611
1917.Zima Radek (Radeček)7+/8- RP610
1917.Astvahathy Istvan (jur001)7+/8- RP610
1917. (Mazi)7+/8- RP610
1917.Frinta Kuba (kuba.frinta)7+/8- RP610
1917.martan standa (stomil)7+/8- RP610
1917.Skálová Alžběta (ElRock)6c RP610
1923.gerčák michal (gero)6c PP606
1923.Janovský Adam (Edous)7+/8- PP606
1923.Zouhar (dzarda)6 flash, 5 flash606
1923.Vondráčková Eliška (eliska)6- flash, 6- flash606
1923.Tykva Jiří (Dýně)6- flash, 6- flash606
1923.Zajdová Hanka (Hanka Zajda)6c PP606
1929.Havliš (JardaH)5 RP, 5 RP, 5- RP605
1930.Knapik Michal (Knapa)6c solo604
1930.Petrů Ondřej (petruondra)6C solo604
1932.Kunst Michal (mikespikes)7+ flash603
1932.Mareček Lukáš (nakul)7+ flash603
1932.Hurník Marek (Maro)7+ flash603
1932.Wolf (WG)6b+ flash603
1936.Pitter Jaroslav (pitter)5+ RP, 5 RP, 4 flash602
1937.Bouda Jirka (boudak)5+ OS, 4 RP, 4 RP, 3 solo601
1938.Šimek Jan (honsimek)7+/8- PP600
1938.Kuderj