LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lepší blbý než žádný jištění.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Nový průvodce na Ostaš
Labské údolí
MacLeodova nová kniha Make or break

Závody
1. kolo boulderového kolotoče (02.10)
Tvarůžkap OLOMOUC (03.10)
Tvarůžkap Junior (04.10)

Žebříček
Cesty:
1."Fido" 11800
2.Vopat 11104
3.Konečný 11011
Bouldry:
1.Stráník 11250
2.Ondra 10965
3.Jungling 10700
Hory:
1.Coubal 7701
2.Šuraba 6782
3.Šofránko 6410

Výsledky
European Youth Cup, ITA (11.08)
World Cup, Imst (AUT) (10.08)
European Youth Cup (04.08)

Deníčky
3967 lezců
537013 cest
Nové přelezy:
Styrbord 7b+
Sailor 7c
Spinnakern 7b
Steiny L2 8a+
Nagells Dr 8a+
Bonanger 7c+
Berntsenba 7c
Seepferdch 9
Andre H 7c+
Eventyrbla 7c

Stěny
Flash Boulder Bar - Brno
Loděnice FTVS - Praha 7
Lezecká stěna Harcov - Liberec

Prodejny
HUDYsport - Praha 1
HORALSPORT - KLADNO
HUDYsport - Praha 6

Kontakt
REDAKCE:
martanlezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
liborlezec.cz
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)8c+ PP, 8c+ PP, 8c+ PP, 8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b PP11800
2.Vopat Jan (Honzík)8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 10 PP, 8b PP, 7c+ OS11104
3.Konečný Jakub (konecnik)8b+ PP, 10+ PP, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 10 PP, 10- flash, 9+ OS, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP11011
4.Jeliga Jan (burt)8b+ PP, 8b+ PP, 8a OS, 8a+ flash, 8b PP, 7c+/8a OS, 8a+/8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 7c OS10953
5.Reich Tomáš (killy)8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP10928
6.Pail Denis (denis pail)8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP10897
7.Paprsek Martin (tapir)8a/8a+ OS, 8a OS, 8a+/8b PP, 7c+ OS, 9+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, XIa RP, 10- PP10814
8.Rozsypal Aleš (le big zloba mac)10 PP, 10-/10 PP, 10-/10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS10757
9.Nyéki Richard (Rici)8c PP, 10-/10 PP, 8a+/8b PP, 10-/10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP10750
10.Klemsa Martin (Martin)8a OS, 8a OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ RP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP10742
11.Šindel Petr (PEN)10 PP, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS10616
12.zedek martin (martin zedek)8a OS, 10 PP, 8a+/8b PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS10563
13.Přibil Jirous - Jiří (jirous)10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 8a PP10468
14.Volf Štěpán (stepanvolf1)8b PP, 10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9 OS, 9 OS, 9 OS, 9+/10- PP10447
15.Vejmolová Iva (16071995)8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a flash, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP10431
16.Nosek Štěpán (Kokeš)8b PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 9/9+ OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP10425
17.Fiala Adam (fialka)8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS10419
18.Mrázek Pavel (pajamrazek)10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9 OS, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10381
19.Bauše Rudolf Otto (Ondra)9+ OS, 10- PP, 10- PP, XIa PP, 9 OS, 9 OS, 9 OS, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP10322
19.Kupka Petr (Ory)8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP10322
21.Schaffer Mára (Shappy)10 PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP10316
22.Křovák Jakub (xixao)7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS10266
23.Nosáľ Jozef (germ)10- PP, 10- PP, 10- PP, 9 OS, 9 OS, 9 OS, 9 OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP10256
24.gospoš martin (gospa)8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c flash10225
25.Adamovska Elis (Elis)10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP10206
26.Čech Filip (filipcech)10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP10188
27.Kocis Fero (Fero)8b PP, 7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash10113
28.Fajkoš Lumír (Lumir9)9+ OS, 10- PP, 8a/8a+ PP, 8a PP, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7c+ PP10078
29.Zíma Honza (honzazima)9+ OS, 10- PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 9-/9 OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9+ PP10041
30.Straka Jan (Stračena)10- PP, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ RP, 7c+ PP10032
30.Lank Zdenek (zdenda)9+ OS, 10- PP, 8a+ PP, Xb OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 9+ RP, 7c+ PP, 7c+ PP10032
32.Lachman Vítek (Lachtan)7c+ OS, 8a+ PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+/7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP9997
33.Lautner Jiri (jiri lautner)8a OS, 10- PP, XIa PP, 8a PP, 8a PP, Xc PP, Xc PP, Xc PP, Xc PP, 9/9+ PP9953
34.Nováček Jan (Cokin)7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS9932
35.Hyžný Jozva (jozva)9 OS, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9-/9 OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS9879
36.Hlaváček Radek (RH74)8b PP, 7c OS, 7c+ flash, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c/7c+ PP9847
37.Winter Lukáš (gomez)7c OS, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 9+ RP9842
38.Svobodová Tereza (terasv)7c OS, 9+ flash, 7c+ flash, 7c+ flash, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9837
39.Burgr Lionel (Lionel)7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7c PP9829
40.Jungling Martin (Džangli)11- PP, 10+ PP, 10-/10 PP, 9+/10- PP, 9- OS, Xb PP, 7C solo, Xa PP, Xa PP, Xa PP9769
41.Ulmonová Simona (sim)8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7c flash, 7c flash, 9+ PP, 9 PP, 9 PP9762
42.Krupař Matěj (Variant)7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 9 flash9747
43.Vlk Vojta (vojta (vlčák))10- PP, 10- PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 9+ PP, Xc PP, 8+/9- OS, Xb PP, 9- flash9715
44.Herman Jan (trumen)5.12c OS, 5.12c OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12d PP, 5.12d PP, 5.12d PP9697
45.mikuš miroslav (mimi)10- PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP9672
46.Burgoon Andrew (Andrew)5.13b PP, 5.13a PP, 5.13a PP, 5.13a PP, 5.13a PP, 5.13a PP, 5.12b OS, 5.12d PP, 5.12d PP, 5.12d PP9659
47.A P (Andy)8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS9604
48.Litochleb Richard (RL)7c OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c flash, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS9566
49.Grečnár Jura (Jura)8a+ PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c PP, 7c PP9556
50.Havelka Lukáš (luctramp)7c+/8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c flash, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS9553
51.S R (Rschneider)10- PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c PP, 7c PP9550
52.Zaoral Filip (zaoralf)9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS9535
53.Kotrbová Daniela (Danča)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 9- flash9509
54.Růžičková Petra (P.)8a+/8b PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7a+ OS, 7b+ RP9473
55.Šlapák Josef (Pepa)10- PP, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c PP, 7c PP, 7a OS, 7a OS9472
56.Keprt Pavel (Kepo)8a PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 8+/9- OS9413
57.Šofránko Peter (kepko)9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ RP, 9+ RP, 7c+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP9386
58.Urbášek David (urbasekd)9+/10- RP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 RP, 9- flash9383
59.Šauli Vláďa (Laco Šaolin)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9368
60.??? xxx (SandRei)Xb OS, Xa OS, Xa OS, Xc PP, Xc PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, IXc OS9350
61.Janovský Adam (AdamJanovsky)10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP9331
62.Liškutin David (Liškut)9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, Xb RP, 7b+ flash, 9- flash, 8+ OS9330
63.Hrabec Lukáš (Gibous)9+/10- PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9- flash, 7b+ flash9302
64.Rydval Tomáš (*tom*)10- PP, 10- PP, 7c+ PP, 8+/9- OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP9280
65.Balabán Jakub (blabos)9/9+ OS, 9 flash, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9275
66.Čepička Martin (cepec)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9270
67.Záplava Martin (alefff)9- OS, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 7c RP, 7c PP, 7c PP9249
68.Fiala Aleš (Aleš Fiala)10- PP, 7b+ OS, 9+ PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS9244
69.Svoboda Radek (26,11)10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP9231
70.Kobrle Ondra (Ohne M)7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9-/9 flash, 7c PP, Xb PP, Xb PP, 7c PP, 7c PP, 8+ OS9228
71.Hladík David (david94)9+/10- PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9226
72.Kocián Kuba (kokuba)9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 7b OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP9221
73.Gálet Tomáš (Galos)8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 8+/9- OS, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 7b+ PP9216
74.Drbohlav Martin (drbic)9- OS, 7c+ PP, 9-/9 flash, 7b OS, 7b OS, 9- flash, 7b+ flash, 9- flash, 9- flash, 9 PP9212
75.Mlejnek Honza (Mlejnis)9-/9 OS, 9 flash, Xc PP, 9 PP, Xb PP, 9 PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP9206
76.Bohuněk Pavel (PavelB)XIa RP, Xc PP, Xc PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, 8+ OS, IXc OS9204
77.Rysová Jana (Bejby)9+/10- PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9175
78.Griger David (Komíňák)XIa PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c PP, 7c PP, Xa/Xb PP, IXc OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9169
79.Mika Pavel (butcher)9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9- flash, 7b+ flash9165
80.Abt Lukáš (asu)10 PP, 9+ PP, 9+ PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 9- RP, 9- PP9163
81.Štalmach Jan (jan2)9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 9- flash, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP9153
81.Kohout Honza (relic)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7b+ flash, 7c PP, 7c PP9153
83.Drahota Jakub (draKubas)9- OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP9150
84.Sika Jirka (jirkas)9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP9134
85.Šimek Michal (Beedee)7c+ PP, 9 flash, 7b OS, 7b+ flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7b+/7c PP9118
86.Damašek Jan (Damajda)9 OS, 9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 RP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS9112
87.Šimek Martin (orbit)9 flash, 7c+ PP, 7b OS, 5.12a OS, 9 PP, 7b+ flash, 7c PP, 9 PP, 7b+/7c PP, 5.11d OS9109
88.Michal Zbyněk (bibin)7c+/8a PP, 7c+ PP, 7c/7c+ PP, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS9106
89.Chejn Vilda (007)8a PP, Xc PP, 7c PP, Xb PP, 7b+ flash, Xb PP, Xb PP, Xb PP, IXc OS, Xa PP9093
90.Calda Vladimír (caldic)8a PP, 9- OS, 7c flash, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP9090
91.Rychtrmoc Tomáš (rychtrmoc)9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 9 RP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7a+ OS9063
92.Jirásková Markéta (Markéta)9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS9050
93.Kalvas Michal (Kropáček)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP9039
94.Ondra Adam (dipsy)9a flash, 8c OS, 9a PP, 9a PP, 8c+ PP, 8c+ PP, 11-/11 PP9037
94.Kuhn - Gaberová Monika (monca)7c+ PP, 9/9+ PP, 7c PP, 7b+ flash, 7c PP, Xb PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7b flash9037
96.Růžička Honza (ruza)7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, Xb PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8/8+ OS, IXb OS9029
97.Resl Martin (Martin Resl)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9020
98.Novák Janál (hans1996)7c OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 8+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS9010
98.janecek michal (miskis)8a PP, 9- OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 7b+ RP, 7b+ PP9010
100.Hořák Matěj (Matty1)9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b+ PP8993
101.Bláha Lukáš (Luky:-))9+/10- PP, 9- OS, 9 RP, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 8 OS8988
102.Novák Honza (novakja)10-/10 PP, 7C+ solo, Xc PP, Xa flash, Xa RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, IXb OS8986
103.Buzák Filip (buzo)9 flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP8937
104.Nešťák Matěj (Maaty)8a PP, 7c+ PP, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 7b+ PP, 7b+ PP8932
105.Karko Jan (Karkoš)7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 9- flash, 9- flash, 7c PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS8925
106.Dědek Vojtěch (vjato)9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP8921
107.Groš Ján (Grošák)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS8920
108.Karel Jaroslav (JaraK)7b+ OS, 9- OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b flash, 7b+ PP8909
109.Liner Lukáš (Coyot)9+ PP, 7b OS, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- RP, 9- RP, 9- PP8905
110.Svítek Vladimír (siska)7c flash, 7c flash, 7b+ flash, 7c PP, 7a+/7b OS, 8+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8902
111.Slavík Martin (Deathpulse)7c+ PP, 7b OS, Xb PP, Xb PP, Xb PP, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP8900
112.Fejgl Michal (Mihal)9/9+ PP, 8+/9- OS, 7c RP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS8898
113.Richter Tom (Schreiner)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS8885
114.Eliáš Petr (elicz)9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP8875
115.gendová alexandra (saša)8a PP, 7c+ PP, 7c PP, 7c PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP8868
116.Šimandl Jiří (Šimi)8+/9- OS, 8+/9- OS, 9- flash, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP8847
117.Vlk Marian (Vlčák)7b+ OS, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b flash, 8+/9- flash, Xa PP, 7a OS8803
118.Večeřa Jirka (Véča)7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+/9- PP, 7b PP8797
119.Bartoš Michal (Bárty92)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8770
119.Saifrt Tomáš (Pilot)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8770
121.Vrona Michael (Brepta)7b OS, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 9- RP, 7b flash, 7b flash, 7b+ PP, 7b+ PP8741
122.Polášek Jan (Polda JPPP)7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS8738
123.Solanská Míša (Soli)7c+ PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7b PP, 8+/9- PP, 7a+ PP8712
124.Zvěřina Petr (zve.pe)8+/9- OS, 8+/9- OS, 7b+ flash, 9-/9 PP, 8+ OS, 7b+ PP, 8+/9- flash, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS8697
125.Ondrášek Lukáš (ondrasl)9+ PP, 9 RP, 9- flash, 9 PP, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS8682
126.Šajgal Štefan (Stewo)9 PP, 9 PP, 9-/9 RP, 9-/9 PP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8676
127.R P (PR)9- OS, 9+ PP, 9- flash, 7c PP, IXc OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b RP, 6c+/7a OS, IXa OS8674
128.Kral Mirek (laurot)8+/9- OS, 9-/9 RP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 8/8+ OS, 8 OS8670
129.Semrád Ivo (ivoš)9+/10- PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9 RK, 7a OS, 8- OS, 8- OS8662
130.Mrnuštík Jan (Mrnda)9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b flash8649
131.Procházková Barča (barcza)7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 8+/9- flash, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8634
132.Gálet Michal (Bratr Gal)8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP8628
133.Kulheim David (davu)9+ PP, 9 RP, 9 RP, 9 PP, IXc OS, 9- RP, 7b flash, IXb OS, 7b PP, IXc PP8627
134.Straka Josef (Straka)7c+ PP, 9 PP, 7c PP, 7b+/7c PP, 7b flash, 7b flash, 7b+ PP, 7a OS, 7b RP, 7b PP8625
135.Šauer Max (max)9- OS, 9- OS, 9/9+ PP, 7a+ OS, 9- PP, 8+/9- flash, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 7a+ PP8622
136.Chvojková Katka (antarctica)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- RP8619
137.Pintíř Miloš (milos)9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP8606
138.# Miki (Miki)9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, Xa PP, 9- PP, Xa PP, IXc PP, IXc PP8593
139.Hlávka Radim (králíík)7b+ flash, 7b+ flash, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b flash, 7b flash, 7b PP, 7b PP8592
140.Harašta Tomáš (HARY)7b OS, 7b+ flash, 7a+ OS, 7b+ RP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a+ flash8554
141.Mangel Aleš (Alesh)7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8547
142.Růžičková Pavla (paflinka)8+/9- OS, 9- flash, 7b+ RP, 9- PP, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b PP, 8+/9- PP8544
143.Píchal Miroslav (Hvězdář)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7b PP, 8- OS, 6c+ OS8532
144.Němec Petr (nemec.p)7c PP, 8+ OS, 8+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8 OS8516
144.Hronek Karel (Karlito)9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b/7b+ PP, 8 OS, 7a OS8516
146.Dzík Jan (Jan Dzík)7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 9- RP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS8514
147.Domanský Jiří (dom)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS8513
148.Kohout Milan (Mildak)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a/7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+/7a OS8498
149.Nyč Marek (majahukkataival)7a+ OS, Xa RP, Xa PP, 7b flash, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, 7a OS, 7a OS8485
150.Cihlář Vojtěch (Cihla)10 PP, 8a+/8b PP, 9+/10- flash, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP8478
151.Melich Marián (majoo)7b OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8454
152.Hodeček Mirek (drtiMIR)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8- OS8453
153.Sazimová Lidmila (Lidmila)9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b PP, 8+ PP8450
154.Salaš Milan (Sally)7b OS, 7c PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 8+/9- PP, 7b PP, 8- OS8444
154.Zdráhal Adam (AdamFS)9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+/9- PP, 8- OS8444
156.Ilenčíková Tina (Tínka)7b OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS8435
157.Kubiena Roman (fredos)7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 8+/9- PP8422
158.Košťál Miroslav (mira.k)7b+ OS, Xb PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, IXa OS, IXa OS8419
159.Heger Mikuláš (Mikundulas)9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP8412
160.Polčin Milan (tulipan)9/9+ PP, 9 PP, 7b+ flash, 9 PP, 7b flash, 7a OS, 7b PP, 8+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP8383
161.Jelínek Jan (jelucha)8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 7b+ PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP8376
162.Jančáry Mylan (majlaan)7a+ OS, 7a+ OS, 5.12b PP, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8354
163.Týčr Břeťa (Bublina)8+ OS, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS8326
164.Byrtus David (David Byrtus)9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS8301
165.Smrčka Jan (wolfun)9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS8290
166.Čuma Honza (Mek)9+ RP, 8+ OS, 7a+ OS, 9- RP, 9- PP, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS8262
167.vavřík jan (jankoUP)7b flash, 7b flash, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 7b PP8244
168.mareš mates (mates m.)9 flash, 9- flash, 9 PP, 8 OS, 8+ flash, 8+/9- PP, IXa OS, IXa OS, 8 flash, 8 flash8231
169.Gelová Emilie (emča)7b+ RP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8229
170.Havelka Jan (ianwight)5.12a OS, 5.11d OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.12a PP, 5.12a PP, 5.11b OS, 5.11b OS8226
171.Vávra (Ramir)7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP8222
172.Lenc Láďa (LadaL)8+ OS, 9- PP, 9- PP, 8/8+ OS, 8/8+ OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8 flash8219
173.Kuba Ondra (ondras)8+ OS, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7b PP, 8+/9- PP, 8+ flash, 7a+ flash, 8+ flash8215
174.Groulík Zdeněk (Zdendyš)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP8199
175.Řezníček Martin (Řízek)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8/8+ PP, 7+ OS8194
176.Marek Jakub (Fly)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP8191
177.Cerny Michal (Muycle)9 PP, 9- RP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS8190
178.Košťál Tomáš (Kosta)Xb PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 7b PP, 7a+ PP, IXc PP, IXb PP8186
179.Líbalová Helena (zagorka)9/9+ PP, 9 PP, 7b flash, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+ flash, 7a flash, 8+ PP, 8 PP8178
180.Plaček Michal (Vasekdegamma)7b OS, 7a+/7b OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 8 flash, 6c OS, 8 PP, 8 PP8175
181.Horňák Lukáš (joHny237)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b flash, 7b flash, 7a OS, 7a+ flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash8174
182.Jecelínová Verča (feu)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 8+ RP, 7a+ PP8129
183.Drátek Marek (Drat3k)8+ OS, 8/8+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+ flash, 8+ flash, 8+ PP, 7a+ PP8109
184.ChK_ ChK (ChK)7b OS, 9- flash, 7b+ flash, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c OS, 7a RP, 6b OS8108
185.Podhájecká Klára (klara)7b OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 7a flash8082
186.Svojtka Matěj (Riky Brož)10- PP, 10- PP, 10- PP, Xc PP, Xb PP, Xb RK, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb RP, VIIc OS8075
187.Křivánek Jan (johndys)9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b PP, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 8+ PP8066
188.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 6c+ OS, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP8032
189.Duchoň Tomáš (BS540)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- PP, 8+ PP, 8- flash, 7+ OS, 7 RP, 6+/7- flash7998
190.Jurča Lukáš (Lukaj)9- RP, 9- RP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+ RP, 8+ PP, 7+ OS7994
191.Hovorka Tomáš (hovis)9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8 flash7988
192.Ponomarev Jiří (George-JP)Xa RP, Xa RP, Xa PP, 8 OS, 8+/9- RP, IXa OS, 8- OS, 8+ RP, IXc PP, 7+/8- OS7978
193.Kopecká Markéta (Maky)7b flash, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS7960
193.Dylinowiczova Dylina (Angua)9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a flash, 7a flash, 6b+ OS7960
195.Hapala Martin (Hapik)9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP7959
196.Burkotová Petra (Malá Péťa)9+/10- PP, 8+/9- flash, 7b+ PP, 7a+ flash, 8+ flash, 8 flash, 7a+ PP, 7+/8- OS, 8- flash, 8- flash7940
197.Válek Martin (Valmar)9- PP, 9- PP, 9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ RP7885
198.Pirkl Martin (MartasCT)8+ OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 8+ RP, 8+ RP, 8+ RP7872
199.Maroldo Maroldo (maroldo)8 OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7870
200.Pražák Zbyňa (Gragen)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- RP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7a+ RP, 6c OS, 6c OS7846
201.Karešová Eliška (elis.kar)7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7c RP7842
202.Vašková Jana (blondajzna)9/9+ PP, 8+ OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8 flash, IXb RP, IXa flash7832
203.Malčík Zdeněk (zdenous)7a+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS7820
203.Pražák David (dejvi)7a OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS7820
205.Majtán Juraj (JuM)9 PP, 7a+ OS, 7a+/7b flash, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 8- OS, 8- flash, 6b+ OS, 6b+ OS7816
206.Černohous Zbyšek (Zbyšek)9+/10- PP, 9+ PP, 9- PP, 8+ flash, 8/8+ RP, 8-/8 flash, 8 RP, 8 RP, 8- RP, 8- RP7810
206.Šnopl Ondra (Ondra85)9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, VIIIa RP7810
208.Kliger ml. Petr (petr kliger)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, IXb RP, 7a RP7796
209.Grünwald Lukáš (LukasG)8+ OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS7764
210.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)10-/10 PP, 10- PP, 9+/10- PP, 7c+/8a PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c PP, 9 RK7761
211.Foltýn Květoslav (samyk)7a OS, 8+/9- RP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP7754
212.Hatle Josef (darklord)7a OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 8+ RP7750
213.Maly Jiri (8b)9- PP, 5.12b PP, 7a OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 5.11d PP, 7a+ PP, 6c OS, 7a RP7741
214.Tichý Aleš (Sumec)7a OS, 7a OS, 7a+ flash, IXa OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, IXc PP, IXc PP, IXb RP7730
215.Vašek Vašek (Vasek)9- flash, 8 OS, 8 OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 flash, 8 flash, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 RP7722
216.Vašíček Martin (Martas)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP, 7b PP, 8 PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS7714
217.Folwarczný Bronislav (Bruno)9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS7694
217.Nachtigal Jakub (JNachtigal)9+ PP, 8+/9- RP, 8+/9- solo, 8+/9- PP, 8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 solo, 8 PP7694
219.Němec Zdeněk (Fábera)8+/9- flash, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 7b RK, 6c OS, 6c OS, 6c OS7693
220.Korous Honza (HonzaKorous)8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 6c+/7a flash, 8/8+ PP7690
221.Páteček Tomáš (Friday)9/9+ PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 8/8+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS7685
222.Kuprin Nikita (Nikita)8 OS, 8+ flash, 8+ flash, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8 flash, 7a flash, 8 flash, 7a RP, 8- flash7672
223.Nycz Aleš (animal)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8- OS, 7+ OS, 8- RP, 7/7+ OS, 7 OS7654
224.Sobotka Ondřej (OS)7a+ OS, 9- PP, 8 OS, 8- OS, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 RP, 7a PP7651
225.Loučím Jarda (jardal)9- PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP7649
226.Žabenská Lada (Ladaque)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS7639
227.Matoušková Jana (Jana)7a OS, 7a OS, 7b PP, 8- OS, 7a flash, 7a flash, 8+ PP, 8/8+ PP, 6c OS, 7a PP7625
228.malinkej Votíšek (v)8+ OS, 8 OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 8- flash, 8- flash7600
229.Cottage George (tasmansky.cert)9- PP, 7b PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a/7a+ PP, 6c OS, 7+/8- OS, 7a PP, 8 PP7587
230.Ulrich Josef (Pepard)9- RP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 6c OS, 6c+ flash, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP7562
231.Smejkal Petr (vrabcak01)9 PP, 7b PP, 7b PP, 8- OS, 8+ PP, 6c OS, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 7+ OS7540
231.Prejza Zdeněk (FISA)9- PP, 7a+ flash, IXc PP, 8+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, IXc PP, 6c+/7a flash, IXb PP, IXa flash7540
233.Skywallker Look (notorik)7a OS, 8 OS, 8- OS, 7a flash, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 8 RP, 7a PP7487
234.Kulajta Martin (Artie)9- RP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 6c OS, 8 RP, 7a PP, 7+ OS7483
235.Bernard Michal (berny)7a OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP7467
236.Sedláčková Eva (EliskaS)9-/9 PP, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8-/8 flash, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash7462
237.ZORORO ZORORO (zorooo)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7a+ flash, 8- OS, 8+ PP, 8 PP, 6c+ PP, 7- OS, 7- OS7456
238.Klimešová Alena (AK)8 OS, 7a OS, 8- OS, 7a+ PP, 8-/8 flash, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 8- flash, 8- flash7437
239.Sk Roman (romisak)8-/8 OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 8- flash7426
239.Černý Adam (blacks)9- PP, 8+/9- RP, 8- OS, 8+ RP, 8 RP, 7a RP, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP7426
241.Trojanová Lucie (ilias)9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 7a flash, 7a+ PP, 8+ PP, 6c+ flash, 8- flash, 8- flash, 6c flash7421
241.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)9- PP, 8 OS, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8-/8 flash, 7+/8- OS, 8 PP, 8- RP, 8- RP7421
243.Křováček Martin (Křovák)7a+ OS, 7a flash, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 6c OS, 7a RP, 7a RP, 8- flash, 7a PP7396
244.Mahovsky Milan (Mahy)7a OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 7a+ PP, 8- flash, 7a PP, 8- RP, 7+/8- flash7380
245.Coubal Michal (Bobeš)6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 RP7372
246.Cimprich Vladimír (Ladis)9 PP, 9-/9 PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7 OS7371
247.Černý Lukáš (Lukš)9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8+ PP, 8 flash, 7+/8- OS, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 8- RP7369
248.Vak Tomáš (Hadrburg)8+ OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7363
249.Havlík Marek (wana)9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8+ PP, 8 RP, 8 RP, 7a RP, 8 PP, 8 PP, 8- RP7362
250.Roupa Lukáš (Roupíno)8+/9- flash, 8- OS, 7a+ RP, 7a flash, 6c OS, 8 PP, 7a PP, 8- flash, 7a PP, 6b+ OS7347
251.Šp. Jirka (Špicál)8-/8 OS, 7a+ RP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8 RP, 7a PP7336
252.Rak Kuba (krab)9- PP, 8 OS, IXc PP, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 8- flash, 7a PP, 6b+ OS, 7+ OS7335
253.Vyhnal Michal (Mik)9- PP, 9- PP, 7b PP, 8- OS, VIIIc/IXa OS, 8-/8 PP, VIIIc OS, VIIIc OS, IXa PP, 8- PP7331
254.Hampejs David (Dejv)8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7+ OS7310
255.Požár Michal (mifo)8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS7300
256.Peratová Eva (pirx)9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP7284
257.Pleticha Jeník (Jenik)7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 8- OS, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c flash, 7 OS, 6b OS7282
258.Pokorný Petr (foton)7b PP, 6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP7271
259.Michovský David (Ještěrka)8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP7246
260.Dlask Pavel (dlaskp)8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS7220
261.Brich Milan (mibr)8- OS, 8 flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 6c+ flash, 6c+ flash, 8-/8 PP7216
262.Mikušová Klára (Karlosík)8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 7a flash, 7+/8- OS, 8 RP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 6c flash7204
263.Šindelářová Eli (esindelarova)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 7a RP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8- flash7195
264.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS7188
265.Jedlička Marek (tulak)7a OS, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS7182
266.Hejbal Pavel (pH)8+/9- PP, 8/8+ PP, 8-/8 flash, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP7166
267.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)9- PP, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 8 RP, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 6b OS7158
268.Šrámek Jiří (Franky)7a+ OS, 7a+ RP, 7a flash, 7a RP, 7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS7141
269.jester v (v.jester)7a OS, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, VIIIc OS, 6b+ OS, 6c+ RP7139
270.Ištvánek Jan (Jeník V.)8+/9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 8 PP, 6c+ flash, 7a PP, 6c+ PP, 8- PP7133
271.Brajer Radek (radous)10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS7116
272.Soldán Pavel (sodík82)6c+ OS, 8+ RP, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 8- RP, 8- RP7087
273.Skalicky Jakub (JS2000)7a OS, 7a+ PP, 6c OS, IXa flash, 7a PP, 8 PP, 6b+ OS, 7+ OS, VIIIc OS, 7+ OS7085
274.Stehlík Marek (Listy)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8 RP, 7a PP, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 6a+ OS, 7- OS7061
275.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
276.Holec Standa (Standa)6c+/7a OS, 7a flash, 8+ PP, 6c OS, 8- flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 8- PP, 6c flash7038
277.Kobza Michal (Cend)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP7017
278.Vinklát Libor (Libor V)8- OS, 7a+ PP, 8+ PP, 6c OS, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ RP, 6c+ PP, 6c flash7013
279.Vondrášek Štěpán (wondrs)8- OS, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP7012
280.Rozsypalová Katka (Kaca)6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6c+ flash, 8- flash, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS7006
281.Beňadik Vláďa (vladabeny)8- OS, 8+ PP, 7a flash, 8 RP, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP6969
282.Hruška Robert (Hruskarob)8+/9- PP, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 RP, 8-/8 RP, 7+ OS, VIIIc OS, 7 OS, 7- OS6964
283.Turčani Miloš (Turky)8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8-/8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7 OS6947
284.Fajstová Alena (alenie)8+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 8-/8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 6c+ PP, 6c flash6921
285.Baryl Jan (Honz)8+/9- PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP6919
286.Houška Martin (Feld)8+ PP, 8-/8 flash, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 7+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS6912
287.Plaček Ladislav (placa)5.12a PP, 5.11b OS, 5.11b OS, 5.11c flash, 5.11a OS, 5.10d OS, 5.10d OS, 5.10d flash, 5.10b OS, 5.10b OS6910
288.Ondruška Jan (arny)6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS6892
289.Lovecka Lucka (Lutzka)7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6c flash, 6c+ PP, 6b OS6884
290.Tichý Jiří (Jirik)7a flash, 7a+ PP, 8- flash, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6c flash, 6c flash, 8- PP, 6b+ flash6865
291.- - (dede!)8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash6854
292.Straka Ondřej (str.o)9- PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 RP, 8 PP, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS6851
293.Marina Iris (Marinka)8+ PP, 6c OS, 8 PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 8- PP, 6c flash, 8- PP6831
294.Vitásek Tomáš (chemik)7b PP, 7a+ PP, 7a/7a+ PP, 7a/7a+ PP, 7+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 6c+ PP, VIIIa OS, 7- OS6822
295.Vrablíková Gabriela (Gabriela Vrablíková)7b+ OS, 9- OS, 9-/9 PP, Xa RP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8-/8 PP6816
296.Rod Ladis (aladin)8 PP, 8 PP, 8 PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP6802
297.Kovaříková Nina (ninka)7b+ OS, 9/9+ PP, 9 PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b PP, 7b PP, 8-/8 RP6800
298.henych ondra (andy90)6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6c flash6782
299.kimi (kimi)8+ RP, 8- flash, 8 PP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- PP6777
300.Bolechová Mata (MataB)6c OS, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 6b OS6772
301.Voborník Jan (HonzaV)7a flash, 6c OS, 7a PP, 8-/8 PP, VIIIc OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 7 OS, 6b OS6763
302.Bezděk Jakub (gramla)7a+ PP, 6c OS, 6c+ flash, 7a PP, 6b+/6c OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS6760
303.Babinec Petr (Bejbs)9 RP, 9- PP, 8- OS, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+ PP, 7 RP, 7 RP6738
304.Heger Krystof (Gaga)8+/9- PP, 8/8+ RP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6720
304.Pukulan Mr. (peacman)6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6720
306.Jursa Petr (berťa)7a+ PP, 8- flash, 6c+ flash, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS6719
307.Nečas Petr (neca)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 6c+ RP, 7/7+ OS, 6b OS, 6b OS6709
308.Čížek Pavel (pavelll)7a PP, 8- flash, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6b OS6706
309.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))7a flash, 7a/7a+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6c flash, 6c flash, 6b OS, 6b OS6703
310.Zach Michael (misakcz)7a PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS6693
311.Jungwirth Matěj (MaJung)8- OS, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS6686
312.Dočekalová Barča (Hujirek)8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7+/8- flash, 8- PP6678
313.Posekaný Lukáš (Lukýno)8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS6674
314.Macharáček Jan (machar006)6c+ OS, 8 flash, 8+ PP, 7a RP, 7a RP, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 7 flash6632
315.Grepl Kuba (patapufa)8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8- flash, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6601
316.Romanovský Jiří (Jirka)8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 10 PP, 8b PP, 8b PP, 8a+ PP6600
317.Štefan Honza (stefic)7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 7a RK, 6b OS, 6b OS, 6b OS6559
317.Brouzdova (punkaca)8- flash, 8- flash, 8- flash, 8-/8 PP, 7+ OS, 6c+ PP, 8- PP, 7 OS, 7+ flash, 7/7+ flash6559
319.Červenka Jakub (wormek)6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS6554
320.Bayer Honza (bayer.honza)8+/9- PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8- RP, 7+/8- PP, 7+ flash, 7+ flash, 7+ PP, 7 flash6541
321.Zderadíček Tomáš (Tomaso)5.11a OS, 5.10d OS, 5.10d OS, 5.10d OS, 5.11b PP, 5.10c OS, 5.10c OS, 5.10c OS, 5.11a RP, 5.10d flash6471
322.Macek Ondřej (om)6c+ OS, 7a PP, VIIIc OS, VIIIc OS, 8- RP, 6b OS, VIIIb OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6436
323.Ebrová Veronika (Hamnish)8- OS, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS6416
324.Hroch Tomas (hrocht)8 RP, 8- flash, 8- flash, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6408
325.Katrňák Tomáš (TomasKa)8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+ PP, 7+ PP, 7+ PP6400
326.Smolka Marek (MáraS)6b+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS6386
327.Kkk Sebastian (sebastian)7a PP, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS6385
328.Kramoliš Ondřej (Eda)6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS6370
329.Eret Lukáš (Lukáš Eret)7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6358
330.Štefela Pepa (skuc)8-/8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7/7+ flash6356
331.Jerman Honza (Thingol)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6354
332.Eš Martin (tiburo)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS6351
333.Patera Martin (Ru-XAc)6c+ OS, 7a PP, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c flash, 6c PP, VIIIa OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6347
334.Hostinský Josef (TujboPefa)9/9+ PP, 9 PP, 8+ flash, 8 flash, 8+ PP, IXa RP, IXa PP, VIIc OS, VIIb OS6335
335.Mlýnek Petr (Petr Vašek)6c OS, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS6332
336.Mareček Martin (GapiCZa)7b+ PP, 6b+ OS, 6c flash, 7 OS, 6c PP, 6b+ flash, 7+ flash, 7-/7 OS, 7- OS, 7 flash6331
337.Žabka Vráťa (alffi)7a flash, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS6285
337.Chmelířová Petra (Petkapetule)7a PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6c RP, 6c PP, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b+ flash, 7+/8- PP6285
339.Polák Marek (marena)8- PP, 8- PP, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS6276
340.homolka david (davidek)6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS6251
341.C Jirka (jiricz)7b flash, 7a+ flash, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8/8+ RP, 8/8+ RP6239
342.Sedláček Jiří (jsedl)9- PP, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP6232
343.Mikeska Erik (Eržik)9+ PP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 7 OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 7- PP6228
344.Kubeček Jeňa (tatka)8 RP, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP6222
344.nebesky vašek (glock)8- flash, VIIIc OS, 8- RP, IXa RP, 7 OS, 7+/8- RP, VIIIc flash, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP6222
346.Pelíšek Václav (pelda)8+ PP, 8 PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7 flash, 7+ PP6216
347.Procházka Jan (easy)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP6212
347.Paděra Martin (Paďas)7b RP, IXa OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS6212
349.Plhon Frantisek (Frap)6c OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6b RP6200
350.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)7+/8- OS, 7+/8- flash, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS6182
351.Tegelhof Ján (Tegy)6c OS, 6c+/7a RP, 6b+ OS, 8- PP, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7+ PP, 7+ PP6179
352.Střelcová Lucie (Lucoušek)8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7+ RP, 7+ PP6178
353.Drobek Jan (drobo)7a flash, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 7-/7 OS, 6b+/6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6177
354.skoupilovic vojtik (kvetak)7a OS, 7a+ flash, 8+ RP, 7+ OS, 6c flash, 6c flash, 6b OS, 6b+ flash, 7- OS, 7c AF6161
355.Holub Marek (Maara)6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6146
356.Goldbach Marek (Marek1986)8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS6144
356.Siegelová Eva (Kudrlinka89)8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6144
358.Bobr Dafe (Dafe)5.11b OS, 6c OS, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 5.10a OS, 6a flash6129
359.Vopatová Edita (editka vopatová)8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS6122
360.Exner Radek (exak)7+ OS, 6b+ OS, 6b OS, VIIIb OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, VIIIa OS, 6a+ OS6120
361.Korčák Tomáš (tomkor)8+ OS, 8+/9- PP, 8- flash, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 6+ flash6115
362.Svoboda Jakub (kubos)6c OS, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 7+ PP, 6b+ PP6113
363.Pilka Tomáš (Pilkyn)10- PP, 8a+ PP, 7c OS, 9+/10- RP, 9+/10- PP, 7c+/8a PP6107
364.Brzobohatý Tomáš (Rygar)7+ OS, 8- RP, IXa RP, IXa PP, 6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, VIIIa OS, VIIIc RP6100
365.Trkal Fanda (kaaak)7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6098
365.Zímová Kateřina (KaczkaZ)8+ PP, 8 PP, 7+/8- flash, 7/7+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7+ RP, 7+ PP, 6a OS6098
367.Laciok Kryštof (Štofin)8+/9- RP, 8- RP, 6b OS, 7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6b+ RP, 7+ PP, 7+ PP6094
368.Er David (David Eret)7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6058
369.Gerža Pavel (Pa8age)8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ PP6047
369.Smrček Jakub (Snowi)8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 flash, VIIc OS6047
371.Kynčl Jakub (3443)VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS6020
372.Mikuš Rosťa (Rosťa)8+ PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 flash, 7 flash, 7 PP6018
373.Jánský Ivan (Jai)7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6008
374.Koudelka Honza (Honza Koudelka)8+/9- PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 7 flash, 6+ OS, 4+ OS, 5 PP5997
375.Procházka Lukáš (proch008)8- flash, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7 OS, 7- OS, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 6+ OS5984
376.Smetanová Michaela (Miška)7a RP, 7+ OS, 6c flash, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS5974
377.Šimek Pavel (Pavsi)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5970
377.Černý Aleš (xaos75)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5970
379.Benešová Magdaléna (dagda_maja)7a PP, 8- PP, 8- PP, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 6b flash5959
380.Suchopár Martin (suchoš)8 RP, 8- RP, 6b OS, 7+/8- PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7+ RP, 7+ RP, 6a OS5954
381.J. Zuzka (zuzaa)6c OS, 7a RP, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 7 PP, 6b PP5945
382.Novotný Pavel (Bobr6)8- flash, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ PP, 7- flash, 7 PP, 6+ OS5926
383.Sedliský Martin (matha)8 RP, IXb PP, 7+ OS, 8- RP, VIIIb OS, 7- OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS5924
384.Martikán Jiří (krtka chovatel)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5920
385.Maňourová Anna (annis)6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6c PP5891
386.Kroupa Michal (Michal Kroupa)8 flash, 8+ PP, 6c OS, 8- flash, 7 OS, 7 OS, 7- flash, 6 OS, 6 OS, 5+ OS5866
387.Zahrádecký Jan (Zahrádka)7a PP, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6b PP, 6a flash5859
388.voves Tomáš (Soja)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5826
389.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS5820
390.Bednár Filip (béďo)6c+ OS, 8- RP, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS5817
391.Marková Terka (Terrien)7+ OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 6+/7- OS5807
392.Orálek Petr (kletr)8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ PP, 7- flash, 7- flash, 7 PP5798
393.Stinca Nicu (niku84)9- RP, 8+ PP, 8+ PP, 8- flash, 8- flash, 7 OS, 7 flash, 7- flash, 6 flash5797
394.Marek Lukáš (lukaz)6b+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 PP, 7 PP, 7 PP5785
395.Švihálek Jiří (svihalek)7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 flash, 7/7+ PP5769
396.Vyhlídal Martin (Marťas26)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP5758
397.Mrázek Jiří (Jiriskooo)8 RP, 8- RP, 7 OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP5712
398.Sosnová Petra (sosa)6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, VIIIa OS, 6b+ RP, 6b+ RP, 6b flash, 6b flash5708
399.Chytil Martin (martinchytil)6c+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5700
400.Hůla Pavel (Pard)8 PP, 8-/8 RP, 7 OS, 7- OS, 7+ RP, 7 flash, 6+/7- OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS5699
401.Vais Honza (Vaisik)8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ PP, 7 PP, 6+ OS5698
402.Kalamar Matus (flavour)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5657
403.Mynarčík Petr (hrobař)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS5651
404.Sýba Vašek (vaasyk)8+ RP, 8 flash, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8- RP, IXa RP5648
405.Šramota Míla (Melman)8-/8 PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 flash, 7 RP, 7 RP, 6+ OS5622
406.chýlek jiří (Chylas)7a PP, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 7 RP5586
407.Došla Jan (Došlík)8/8+ PP, 7- OS, 7+ RP, 7 flash, 7+ PP, 7+ PP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7- flash5583
408.Wondráček Ivo (Ádr)6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6b+ flash, 6a OS5567
409.Kosina Jiri (jikos)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7- flash, VIIc OS, 7- PP, 6 OS5566
410.Cibulka Pavel (Ciba)VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa/VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS5545
411.bures vojta (atjoV)7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7+ RP, VIIIb flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5539
412.Neuwirth Petr (Inža)8- PP, 7+ flash, 7- OS, 7+ RP, 7+ PP, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- flash5516
413.Koníček Jakub (Konev)7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 7 RP, 7- flash, 7- flash, 6+ OS5513
414.Kostelanský Peter (Zunio)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 6+/7- OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP5502
415.Chyla Roman (peki)7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5495
416.Zbranek Jan (JanZbranek)8b OS, 8b RP, 8b PP, 8a+ PP, 7c+ flash5491
417.Kubíček Jan (honza k.)9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+ flash, VIIIc OS, VIIIc PP5481
418.Toupal Jan (Toupis)7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, VIIIb PP, 6+ OS, 6+ OS5467
419.Končírová Šárka (Sarkon)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6b flash, 7 RP, 7- flash, 7- flash, 7-/7 RP5464
420.mateju jakub (kubajs)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 7+ PP, 7 RP, 7- flash, 7- flash, 7- flash5441
421.Burian Michal (MichalB)6b+ OS, 6b OS, VIIIb OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, VIIc OS, VII OS, 5c OS5420
421.Šancová Lucie (Lucca)6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5420
421.Riha Honza (Chuck)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5420
424.Soukupová Tereza (soukuter)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5412
425.Tesárek Jan (tesil)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5393
426.Dupalová Dominika (Dominika)7c PP, 7a+ RP, 7a flash, 7a PP, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 5 OS, 6 PP5383
427.Nováková Alena (alena)6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6A OS, 6a OS, 6a OS5370
428.Polanský Štěpán (KrTTeK)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS5320
428.Soukup Petr (sucky)6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS5320
430.Moravec David (T-Dave)8- RP, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 flash, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP5317
431.Mašát Martin (Maso)8- PP, 7+/8- RP, 7+/8- PP, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 7- RP5314
432.Patka Tomáš (Paťák)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 5c OS5311
433.Tučka Martin (martan)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 5c+ OS5308
434.Skřivan Filip (observer)6b OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 6+ OS5298
435.Daehne Tomáš (tdaehne)8- RP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 PP, 7 PP, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 7- PP5297
436.Flögel Tadeáš (Tade)7+ OS, 7 OS, 7+ flash, VIIIa OS, 7 flash, 7- flash, VIIc OS, VIIc OS, 6 OS, 6+ flash5294
437.Jícha Radek (rjicha)6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS5270
438.Zábranský Václav (zabry)7- OS, 7- OS, VIIIa OS, 7- OS, 7+ RP, 7 PP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5264
439.Lazar Petr (Petricek)9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8 OS, 7 OS, 7 OS, 6+ OS5263
440.Zámečník Pavel (Pájos)9 RP, 6a+ OS, 7+ RP, 7+ PP, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c OS, 6+ flash, 5b OS5259
440.Poláčková Alžběta (polackovabety)7 OS, 7- OS, 7+ RP, 7 flash, 6b RP, 6b RP, 7- flash, 7-/7 RP, 6+ OS, 6+ OS5259
442.Kubeček Václav (1603)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7 flash, 7 PP, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS5257
443.Janata Petr (petr.vht)6c+ RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 7 RP, 7 RP, 5c+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5234
444.Hořínek Karel (KarelH)8+ PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7 OS, VIIIb RP5214
445.Sedlačík Jan (Jenys)9+ PP, 9+ PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP5206
446.Blackhippo Mike (saxnot)6b OS, 6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6 OS, 6a RP, 5a OS5204
447.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9 PP, 8- OS, 7+ OS, 7+/8- flash, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, VIIc flash5194
448.Částek Ondra (ondrej.castek)9-/9 PP, 9-/9 PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8/8+ PP, 7+ RP, 7+ PP5191
449.Calda Vladimír (Juha)6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a+ RP, 5c OS5189
450.Kirchner Filip (Moare)8+/9- PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+ PP, 7 PP5150
451.Veselý (Maser)7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5148
452.Plecháč Pavel (Plechy)7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a OS, 8 OS, 7b PP5144
453.Lavička Karel (Karel Lavička)8a PP, 9/9+ PP, 6c flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ flash, 7- flash, 6+ flash5131
454.Telíšek Marťucha (Marťucha)7 OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, VIIc OS, 5c+ OS, 6+ OS5120
455.Vrtílek Luděk (loudys)6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 7- flash, 6b PP, 6a+ RP, 6a flash, 6 OS5086
456.Beneš Dominik (beny231)8 PP, 7- OS, 7 RP, 7 RP, 7 PP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS5066
457.Scharf David (Lesec)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP5065
458.Edr Martin (Edros)8 RP, 7- OS, 7+ PP, 7 RP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS5064
459.Berry Loukast (loukast)8- OS, 7- OS, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa PP, 6 OS, VIIb OS5060
460.s nůší bába (bába s nůší)7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS5048
461.Leblochová Macek (kitie)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6a+ flash, 6a flash, 6a flash5031
462.Hloušek Martin (Hluchonen)VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa/VIIIb flash, VIIIb RP, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS5014
463.Horký Petr (para)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 7c RP4983
464.byrtus filip (filipbyrtus)8- PP, 7+/8- PP, 6b PP, 7 PP, 5c+ OS, 7- RP, 6a flash, 6a flash, 7- PP, 5c OS4972
465.Pekárek Ondra (pekoš)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 flash, 5+ OS4964
466.kacena ondra (okacena)7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7 PP, 7 PP, 7- RP, 7- PP, 7- PP, 7- PP, 6- OS4950
467.Lojda Jiří (Jirrik)6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, VIIc OS, 5c+ OS, 6a+ RP, 6a flash, 5c OS4939
468.Solanský Pavel (soliér)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+/7- RP, 6- OS4925
469.xxx xxx (tomike)7 OS, 7 OS, 6a OS, 6+/7- OS, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6- OS4921
470.kunrt pavel (pajoslau)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4920
471.Souralová (Laděnka)6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6a+ flash, 7- flash, 5c+ OS, 6a flash, 5c OS, 5c OS, 5c OS4906
472.Hartmann Petr (Hartmik)6c+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 RP4896
473.Trojan Petr (pierre)7 OS, 7-/7 flash, 7 PP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, VIIb OS4891
474.Kratochvíl Vláďa (WoKo)8- OS, 8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 8- flash, 7+/8- RP, 7+ PP4882
475.Péša Eman (Péša)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4862
476.Bílková Jája (Jajka)7- OS, 6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS4820
477.Duda Matej (matej.duda)7c flash, 7a+ OS, 7b PP, 6c+ OS, 6c OS, 7a PP4819
478.Nehasil Michal (tenis)7 OS, VIIIa OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, 7- RP, VII OS, 6 OS, VII OS4808
479.Zálešák Jakub (Tellchar)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- RP, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS4797
480.Eflerová Nela (NelkaEf)6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, VIIb OS, 5c OS, 6 OS4770
481.Nešveta Jakub (Kuba86)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+/7- flash, 7 RK, 6 OS4766
482.Dražan Jaroslav (ChronicMan)8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4765
483.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIIa OS, VIIIb flash, 6b flash, 6a OS, 6a OS, VIIIa flash, VII OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS4763
484.Šefl juráš (juras)8a OS, 7c OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS4760
485.Janák Jiří (jandahnata)7- OS, 7- OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4743
485.Hovorka Petr (Švejk)7- OS, 6+/7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS4743
487.Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole)7a+ OS, 7a OS, 8/8+ PP, 6c+ PP, 7+ RP, 6b flash, 6a OS4710
488.Nosek Tomáš (nosicek)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS4708
489.Hulín Radek (hulinrad)7- OS, 6a OS, 7- flash, 5c+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c OS, 6 OS, 5c OS, 6 OS4701
490.a a (lMartinl)8+ PP, 8 PP, 8- flash, 7+ flash, 7- OS, 7 flash, 7- PP, 6 flash4696
491.Hock Aleš (Makak)7+ flash, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS4695
492.Špás David (Spasik)VIIIa OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS4646
493.Pail Leoš (enzo)7/7+ OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5c OS, 6- OS, 6- OS4645
494.Konrádová Lucie (Luc_Ky)6a+ OS, 6b+ RP, 6a OS, 6b PP, 6b PP, 6a+ PP, 6a RP, 6a PP, 5+ OS, 5+ OS4636
495.Zámečník Jan (Slymak)9 PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7- flash4627
496.Šauli Honza (Sup)6b+ OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4620
497.Zedník Miloslav (Miláno Z)9- OS, IXc/Xa PP, IXc/Xa PP, 8/8+ PP, IXa RP, IXa RP4617
498.Šplichal Milan (BikerM)7/7+ RP, 7 RP, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS4614
499.Jiroušek Adam (osma)6b OS, 6a OS, 5.10a OS, 5.10a OS, 5.10a flash, 5.9 OS, 5.9 OS, 5.8 OS, 6- OS, 6- OS4601
500.Kelnar Pavel (Dyk)6a+ OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 7- RK4597
501.Šťastný Jiří (Happy)6a+ OS, 6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 5c OS, 5c OS4570
502.Paul Zdeněk (Z.Paul)7- OS, 7 flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS4563
503.Petrouš František (Freson)7- OS, 7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6+ RP4559
504.Šilar Jan (Speedy)6a+ OS, 6a OS, 5c+ OS, 6a+ RP, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 5c OS, 5c OS4558
505.Fuchsová Ivana (Coletta)7- OS, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS4529
506.Kučová Lucie (Kučka)7a+ PP, 7a PP, 7a PP, 6c+ PP, 6b OS, 6c PP, 7 PP4522
507.Jedlička Míra (Jedla)VIIIa OS, VIIIa OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIa OS4520
508.Kala Matěj (Majek)7 OS, 7- OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS4510
509.Chládková Karolína (Kája Chládková)6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6 OS, 5c OS, 6a RP, 6- OS, 5a OS, 5 OS4508
510.benda tomáš (bandaska13)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS4498
511.Fliegl Ondřej (fondra)7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ RP, 6+ RP4496
512.Nebeský Jan (Nebe)8- OS, 8- OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIc RP4490
513.*** *** (t3mp)7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4461
514.Hodek Michal (Jorn)8+/9- flash, 7a OS, 8- flash, 7a PP, 7a PP, 8- PP4428
515.Barák Petr (barak.petr)7 OS, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4427
516.Hodoušek Matěj (pomalík)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6 OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, 6- OS, 6- OS4420
516.Vlk Mikuláš (Deravabota)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS4420
518.Jurčík Adam (Adik)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP4398
519.Hynk Dnaeil (Hnykda)7+/8- RP, 7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4377
520.Fišer Michal (majkl)10+ PP, 10 PP, 10- RP, 10- PP4360
521.Šimek Jan (honsimek)8+ RP, 7+/8- PP, 7- flash, 7 PP, 7 PP, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 5+ flash4350
522.Posker Tomáš (Rampa)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4346
522.Vít Honza (Honzís)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5 OS, 4 OS4346
524.Vacek Ondra (vaca34)VIIc OS, VIIc OS, VII OS, 6 OS, VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS4320
525.Podškubka Radek (podskubkar)7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 6+ OS, 7- PP, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS4316
526.Břicháček Libor (Bafik)9- flash, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP4303
527.Němec Miroslav (Mikeš)VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIc flash, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS4301
528.Slezáková Lenka (LeňaS)8a+ PP, 8+ OS, Xa PP, IXa OS, IXb flash4297
529.Tauchman Jan (draken)7+ RP, VIIc OS, 7- RP, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, 6 OS, VIIa OS, 6- OS, 6- OS4296
530.Červený Zdeněk (Zdeněk.Červený)7+ RP, 7+ PP, 7+ PP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP4268
531.šléza (sleza)6a+ OS, 6a OS, 7 PP, 7-/7 RP, 5c OS, VIIa OS, 5b OS, 5b OS, 5 OS, 5 OS4261
532.Bre Martin (Cyberkill)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS4258
533.Podmela Karel (Kara)6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS4229
534.Kubíček Pavel (kubicek)7a OS, 7+ OS, 7- OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS4226
535.Dvořák Ondra (Ondra.D)7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS, 6 flash4225
536.Roupec Jakub (kube951)VIIc OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS4220
537.Lacina Daniel (Draho)7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6 flash, 5+ OS4214
538.Drozda Jiří (drozdik)7- OS, VIIc OS, VIIIa RP, VII OS, VII OS, 6 OS, VIIa OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4208
538.Klášterka Milan (klasterka)7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4208
540.Malý Pavel (Paffka)7- OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4193
541.Bezděk David (bezda)8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS4181
542.schneider jan (plasi)9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8-/8 RP, 7 RP, 6+ OS4173
543.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)7- OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS4170
543.motl dalibor (moták)VIIIa OS, 6 OS, VII OS, 6 OS, 6 OS, VIIb OS, VIIa OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS4170
545.Fliegl Tomáš (Tomaf)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS4157
546.Daněk Radek (R.Daněk)7- OS, 6+ OS, 7- PP, 5c OS, VIIa OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5b OS, 6- OS4148
547.J. Rudolf (Rudolf)8- OS, 6c+ flash, 8-/8 RP, 8- RP, 8- PP, 7+/8- flash4129
548.Nocar Jiří (tuffgong1)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 7- RK, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS4121
549.... Peta (prr)VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS4120
550.Ličko (Velkej Vojta)8b+ PP, 9+/10- PP, 9+ flash, 7c flash4112
551.Hajek Ludvik (luda)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 7- RK, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS4110
552.Krček Majkl (RedBull)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS4076
553.Řehoř Jiří (Azaro)VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS4070
554.Šimonovská Lucka (Lucík7)6b PP, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 6- OS4048
555.Vrzal Ondra (Guruondra)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS4046
556.Kurasová Irena (Irena)6a+ flash, 6a+ flash, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 6 flash, 6 flash, 6 flash, 6 flash4044
557.Koza Olda (ziege)8/8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7+ flash, 7+ AF4035
558.Pavlík Radek (Jeff76)7+ PP, 7 RP, 7-/7 PP, 6+ RP, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS4002
559.Bradáč Jirka (nitro)10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9-/9 PP3975
560.Horský Marek (M@ra)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VIIa OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS3970
561.Janoušková Nikola (špagetaa)8+/9- PP, 8+ flash, 8+ flash, 8+/9- PP, 8+ PP3968
562.Preisler Eda (Exus)7 OS, 7+/8- PP, 6 OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 6 RP, 6 RP3966
563.Kárník Michal (sipas)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS3954
564.Svoboda Ondřej (svoboďák)VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VIIa OS, VII RP, VII RP3946
565.Genda Milan (Gendis)8a/8a+ PP, 7c+ flash, 8a PP, 7c PP3934
566.Pavlíková Petra (Deetroit)8 OS, 7a PP, 8- PP, 6c RP, 6a+ OS, 6b+ RP3922
567.Bieláková Michaela (Misa)7a+ PP, 7a PP, 8- flash, 6b+ OS, VIIIa OS, 7 RP3919
568.age Zor (Gimi)9- RP, 8- RP, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6- OS3918
569.Jarolík Václav (washa)8+/9- PP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 7+ PP, 7- PP3910
570.Fukatko Petr (Fukorfin)6c+ OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b flash, 6a OS3909
571.Posekaný Lukáš (Mója)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3895
572.Přech Aleš (alsoa)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 4- OS, 7 AF3883
573.Janačík Petr (janis)10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9-/9 PP3875
574.Baráth Tomáš (tb)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP3872
575.novacek michal (miseva)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS3839
576.Pulpitel Martin (roland)7- OS, 7- flash, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6 flash, 5 OS, 5- OS, 5 flash3838
577.Mašek Petr (máša)6a OS, 6+ OS, 6+ OS, 5c OS, VIIc flash, VIIa OS, 5+ OS, 5- OS, V OS, VI flash3832
578.šottník Lukáš (luso1)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5b flash3829
579.Grasserová Alena (Alča)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, VI OS3826
580.Svoboda Viktor (Vikýsek)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5c OS, 6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 5a OS, 5 OS, 6- flash3788
581.Audes Šimon (Audi)8+ PP, 7+ OS, 7+ flash, 7 flash, 7- flash, 6 flash, 6 flash3787
582.Nývltová Veronika (v.erca)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3783
583.Sučík Radko (Suco)7- flash, 7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6 flash, 6 flash, 5+ OS, 6- flash, 5- OS, 5+ flash3762
584.Brown Bobby (moudrej)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 5- OS, V OS3708
585.Štambachr Jakub (stambik)8 PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7+ flash, 7- flash3706
586.Kremer Martin (kremca)9- OS, 9- OS, 7c PP, 9- PP3700
587.Vaněček Michael (Michael)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS3695
588.Otto Dominik (Sokol)7a OS, 7a+ flash, 7a+ RP, 6c+ PP, IXa PP3691
589.Sotolar (sparrow)7- OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS3670
590.Paštyka David (Pášťa)6b OS, 6b OS, 7 OS, 6a OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS3654
591.Fichna Jakub (Mamlas91)7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 7+ RC3650
592.Čeřovský Jan (HONZA75)8 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 5b OS3632
593.Vrána Miloslav (havran)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, VI OS, 5 OS, VIIb solo, 5- OS3627
594.Turzík Vladimír (laco)6+ OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS3620
595.Vesely Jozef (jove)8 OS, 8-/8 OS, 8 flash, 7+/8- OS, 7 RP3604
596.Haberzettl David (Deny)7- RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 6- RP, 5+ RP, 5+ PP3593
597.Künkel Sven (Sven)6+ OS, 6 OS, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ PP, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 6 RP3588
598.uzlik uzel (uzlicek)8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 8- PP3587
599.Krejčí Václav (vašek k.)6 OS, 6 OS, VIIa OS, VIIa OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, 5 OS, 6 RP3583
600.Splítek Ondřej (OS13)VIIc OS, VIIb OS, VIIB OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS3570
601.Barok Libor (liborbarok)7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 6 PP, 5- OS, 5- OS, 5+ PP3564
602.Kononov Martin (MartinK)8- PP, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 6 OS, 6 flash, 5 OS3547
603.Královec Lukáš (kralis)7 RP, 7- flash, 7- RP, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP3517
604.Šedý Martin (seda)VII OS, 6- OS, VIIa OS, VIIb flash, VII flash, 6+ PP, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS3510
605.Krysta Michal (mishan)6c OS, 6b+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a RP3498
605.Sedlák Pavel (El escalador hermoso)7 RP, 7 PP, 7 PP, 7- RP, 6+ RP, VI OS, 6- RP, 5 RP, VI RP, 4+ RP3498
607.D. Fanda (fana)7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS3480
608.Kubišová (Michaelakkk)7- RP, 6+ RP, 6+ PP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP3474
609.Bahenský Petr (Koloťuk)6+ OS, VII OS, 6 OS, 6 OS, VI OS, 5 OS, V OS, V OS, V OS, 4+ OS3470
610.Kyselka Pavel (kiksa)7 RP, 7 RP, 7- RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 4 OS3462
611.Koudelka (Ulmewix)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 solo, 4 solo3450
612.Habeš Dominik (petzlplast)VII OS, VIIb OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, V OS3448
613.Klicpera Jakub (hodny kuba)VIIc OS, VIIc flash, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VII RP, V OS, V OS3439
614.Vančura Jiří (Yuler)7- flash, 6- OS, 6 flash, 6 flash, 6 flash, 6 flash, 5+ OS, 5- OS, 5+ flash, 5- flash3437
615.Horák Jakub (Nematomas)6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS3426
616.polivmi1 (polivmi1)VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS3420
617.Štumpolt David (Dempsi)IXa OS, IXc RP, IXb RP, IXa RP, VIIIb RP3416
618.Zajdová Hanka (Hanka Zajda)6c PP, 7+ flash, 6a+ OS, 6b flash, 7+ PP, 6b RP3398
619.Špeta Pavel (spetapavel)6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, VI OS, 5 OS3395
620.Polák Martin (Belgi)6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ PP, 6 flash, 6 flash, 5 OS, 5+ flash, 5+ flash, 3 OS3389
621.Urban Venca (amidi)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 5+ RP3385
622.Drbohlav Lukáš (Knedlajs)9- flash, 9- PP, 9- PP, 8/8+ flash3381
623.Bárta Jiří (Jiřík PH)6+ RP, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3371
624.Hruš Tomáš (_Tom)6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, VI OS, V OS3345
625.Reich Lukáš (Looky)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 5- flash3326
626.Šanca Marek (maaara)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS3320
626.Kruliš Jiří (Krulda)5c OS, 6- OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, 5 OS, VI OS, V OS3320
628.Rojko Andrej (stepnyvlk)8- PP, 8- PP, 7 PP, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS3319
629.Vaněčková Běla (Běla)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS3270
630.Hedgehog Mika (jez4)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS3260
631.Slatinsky Jan (Slata)6 OS, 6 OS, VIIa OS, VI OS, 5 OS, 5 OS, VIIb RP, 6 RP, 5+ RP, 4 OS3259
632.Čermák Martin (Čermy)VIIb OS, 6 OS, VIIc solo, VIIb flash, VI OS, VII solo, VIIb solo, 5- OS, V OS, 5A solo3254
633.Kára Jan (karkanoid)VII OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VIIb RP, V OS, V OS, V RP3246
634.Jánský Michal (MikeCZ)7+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3245
635.Kozel Jan (jkozel)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS, 5b OS, 6b AF, 7a AF, 7b+ AF, 6b+ AF3236
636.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
637.Černohorský Karel (oblivion)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5+ flash3201
638.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- PP3197
639.Šlechta Pavel (draco)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash3168
640.Patik Tom (trik)6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS3148
641.Faldus Jaroslav (Sax)VII OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, 5 OS, VII RP, 5- OS, VIIa RP, VIIa RP, VIIa RP3147
642.Gray Dorian (Dorian)9- PP, 9- PP, 8- OS, 7/7+ OS3125
643.Kubečka Libor (nahatch)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 4+ PP3104
644.Caha Lukáš (Scirocco)7- OS, 7- OS, 5 OS, 6 RP, 5- OS, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP3098
645.D (DavidD)5b OS, 5b OS, 5c flash, 5 OS, 5 OS, 5c RP, 5- OS, 5b RP, 5 flash, 5+ RP3096
646.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6a RP3092
647.D I (Iren)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5b flash, 5b flash, 5b flash, 5a flash, 5a flash, 4 OS3075
648.Rybář Martin (rrr)7+ RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6+ PP, 6 RP3072
649.Netík Martin (Martinnetik)7/7+ flash, 7 flash, 7- flash, 7 PP, 7-/7 PP, 7- PP3059
650.Kawecki Ondra (kavaaaa)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5 solo3038
651.Nehasil Ondřej (ardno)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 4+ OS3032
651.Štěpánek Jára (jari kuri)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIc RP, VIIc OS, IXb AF, VIIIc AF, VIIIc -, VIIIc -, IXa -3032
653.tarwac bt (tarwac)Xb PP, Xa PP, IXb PP, VIIIc RP3010
654.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
655.HanZ Honza (jeniknula)VIIIa RP, VIIb OS, VIIb flash, VI OS, VI OS, VI flash, VIIb RK, VII RK, VI RP, III OS2987
656.LEW PETR (MATTERHORN)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 4 OS2982
657.Axman Jakub (axi12)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS2970
657.Quaiser Jan (Trabky)VIIIb PP, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc PP, V OS, VI PP2970
657.Fischer Roman (Romano)VIIa OS, VIIa OS, VI OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, V OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS2970
660.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
661.Novotný Jan (JohnyCT)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 5+ RP, 4 OS2958
661.Janek Ondrej (janes)VIIc RP, 5.9 flash, 5.9 flash, VI OS, 6 RP, VIIa RP, VIIa RP, VIIa RP, VIIa solo, 4 OS2958
663.Rouspetr David (Adventure)8-/8 OS, 7+ OS, 6+/7- OS, 6 OS, 6- OS, 4- OS2957
664.Tomeš Kuba (kuba_kuba)VIIIa OS, VII OS, VI OS, VII RP, V OS, VI flash, IV OS, VI RP, V flash, V RP2950
665.Míšek Jakub (Farqal)6 OS, 7- RK, 5 OS, 5 OS, 6+ RK, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS2924
666.chrdle (chrdlic)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 10- AF2923
667.Hanuš Karel (ViperaLaurenti)5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS2914
667.Houdová Gábina (Gabča)8- PP, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6+ RP, 8+ RC2914
669.Hlavová Veronika (ViviHl)6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 5 AF, 5+ AF2904
670.Marik Libor (libormarik)VIIa OS, VIIa OS, 5+ OS, VI OS, V OS, V OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2895
671.Dvoulety Jakub (Jakub Dvoulety)8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS2888
672.Ustohal Zdenek (mot0rka)8a PP, 7b+ OS, 7c PP2884
673.Křížek Jenik (Jeňýk)7 OS, VIIIb OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS2882
674.Nevělíková Karolína (Karolína52)9+ PP, 8 PP, 8 PP, 7 RP2864
675.Slánská Veronika (Bikerka)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 4 RP2846
676.Košťálek Pavel (hobbit)7- OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP2834
677.Vidlak Tomas (tvidlak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS2829
678.Záleský Dominik (zalesdom)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 5 RP2820
679.Founě Michal (foune@seznam.cz)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 1 OS2814
679.Vitek Jan (sartori)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP2814
681.Burian Jarda (buracek)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 6c AF2811
682.Kovařík Radim (radimkov)8-/8 PP, 6c RP, 7 RP, 7 RP, 7 PP2805
683.Sadloňová Adriana (Adri)6b+ RP, 6a OS, 6a OS, 5a OS, 5a flash, 5a flash, 3 OS, 4 RP, 4 PP2794
684.Čermák Petr (citrus A)8a PP, 7c PP, 7a+ OS2784
685.Margetín Jakub (crazy.chaz)7- RP, 7- RP, 7- PP, 7- PP, 6+/7- RP, 6 RP, 5 RP2782
686.Klimánek Tomáš (Klíma)6 OS, 6- OS, 6 flash, 5+ OS, 6 PP, 6 PP, 5- OS, 5+ flash, 4a RP, 5c -2741
687.Šulgan Martin (sulgy)7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6 AF, 7- AF2738
688.Lukáš Honza (Luky)7b PP, 6c+ flash, 6b OS, 6b+ flash2728
689.Grabska Gosia (Gosia)VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa flash, VIIb flash2722
690.Slouka Petr (Petrsl)5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 6- RP, 5+ RP, 4 OS, 4- OS2721
691.Hulata Alexandr (Sasin)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 6+ RP, 6 PP2717
692.Schwarz Radek (Švara)8 OS, 8+ RP, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS2698
693.Sinkule Petr (Kulík)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS2682
694.Šalanský Ondřej (Sayid)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 5- RP, 4- OS, 3 OS, 5- AF2667
695.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS, 6a RP, 5b OS, 5b OS, 4c OS, 4c OS, 4b OS, 4a OS, 4c PP2664
696.:) R (shlosinka)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 5a OS, 5b PP, 5a RP, 6b+ AF, 6c+ AF, 6c+ AF2654
696.Beneš Vojtěch (benesv)6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5 OS, VI flash, IV OS, V flash, 3 solo, VII AF2654
698.Lukášová Jana (Janiluk)9- flash, 9 PP, 9- PP2653
699.Zlámalík Radek (Jezkec)5 OS, 5 OS, 6- flash, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 5 flash, 5 RP, 4+ flash, 3+ OS2636
700.Hlaváč Michal (xciko)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 7 -2632
701.Martinec Petr (Peters)6 OS, 6 OS, VIIb OS, 6+ RP, VIIb RP, VIIa RP, VI RP, 3 OS, III RP2593
702.Černička Martin (dedo)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 flash2581
703.Přibyl Bronislav (Onin)7 PP, 6+ PP, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ RP, 7 RC2579
704.URBANEC ALEŠ (also)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2576
705.Gejza Gano (ficugejza)7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 8 AF2568
706.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
707.Janda Pavel (Mark27)9+/10- PP, 9- PP, 8 RP2560
708.Filip Ondřej (Ryzek)7- OS, 7 RP, 6+/7- PP, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2554
709.Zlutak Petr (zlutak)7a+ OS, 6b+ OS, 6a OS, 6a+ solo2520
710.Špiller Petr (smelina)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP2512
711.Stach Vašek (vasa)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash2497
712.Hyksa Tomáš (fIxA)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP2496
713.Coubalová Andulka (Andulka)8- RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS2474
714.Novotný Milan (Milan_1966)7- RP, 7- RP, 6 RP, 6 PP, 6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5- RP, 7- AF2471
715.Pekař Roman (zebro)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS2460
716.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
717.chmela jakub (koubass89)8- RP, 8- RP, 7-/7 RP, 6 RP, 6 RP2437
718.Sukup Jaromír (yarrica)7a RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2426
719.Šuba Daniel (Oris)7a PP, 7a PP, 6b+ PP, 6a+ PP2424
720.Havel David (dhavel)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash2422
721.Barak Michal (ripp)7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 5 OS, 6 PP2416
722.Doby Martin (matryks)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2415
723.Vilkus David (Davoš)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2410
724.s c (732253968)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6+ AF2406
725.Klempera Vojta (Klempi)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS2404
726.Maršík Jarda (jardamarsik)7a OS, 7a OS, 7a flash2397
727.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
728.čáp Lukáš (čápik)7b flash, IXb OS, 7a PP2381
729.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
730.Brož Radek (Brozik)Xa RP, IXc PP, IXc PP2372
731.Trojan Miroslav (sensei)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS2363
732.Homolka Pavel (Ufňa)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS2355
733.K Jakub (Stuba)8 RP, 8- RP, 7 OS, 6+ RP2352
733.Bílek Miroslav (Stařec)5 OS, 6 RP, 5 flash, 5+ RP, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4+ flash, 3+ OS2352
735.Chmaitilli Riad (Rilli)6b OS, 7- OS, 5c OS, 6 OS, 5c RP2348
736.Kříž Karel (bolek)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
737.Hruška Filip (FílaHruška)7- OS, 7+ PP, 7- flash, 6+ flash, 6- flash2337
738.Korčák Štěpán (střep)9- PP, 8- OS, 8+ RK2327
739.Pecharová Aneta (Gallardo)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS2326
740.Pokorný Michal (Mihel)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6+ RP, 7+ AF2325
741.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
742.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
743.ctor (ctor)7+ RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS2299
744.Nedbal Dalibor (Dalibor)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS2298
745.Tichý Jarda (Járin)7 OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS2294
746.Goll David (Okurka)IXc/Xa RP, IXc RP, IXb RP2280
747.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)6 OS, 5+ OS, 5- OS, 6- RP, 5+ RP, 4 OS, 5- RP, 3+ OS, 3 OS, 5 RC2277
748.Dvořák Richard (spinard)6b+ OS, 6b OS, 6a OS, 6a flash2269
749.Klement Tomáš (klemi)7a+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2266
750.Čechová Martina (Máťa)7+ PP, 7- PP, 7- PP, 6 OS, 6- OS2256
751.Uherek Michal (ex-man)8-/8 flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash2237
752.Hlaváček Kuba (Lahvon)10 PP, 10 PP2206
753.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
754.Macharáček Jan (Ozzy2013)7+ RP, 7 RP, 6+ PP, 6 RP, 5+ PP, 5 RP2193
755.Matějů Daniel (danmateju)8- PP, 7 OS, 7 RP, 6+ flash2185
756.Spilka Martin (mat)10 PP, 8a+/8b PP2181
757.dejdar richard (elcapitan)8 PP, 7+ PP, 7- RP, 7 RK2175
758.Michalčuk Vladimirek (ladyk)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 5 OS, 5 flash, 4+ flash, 4 solo, 3+ solo2168
759.Rakovič Tomáš (Rak)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2166
760.Lapáček Tomáš (Tomek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS2162
761.L J (georgeino)6- OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 5- RP, 4 RP, 3 flash2159
762.Vejmola Mirek (Míra.V)8- OS, 8 PP, 7+ OS2150
763.Bednar Mira (miroviny)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash2147
764.Žalud Štěpán (Zaludny)7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- flash2144
765.Hrůša Honza (Con5)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS2135
766.Stach Pepa (pepek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS, 7- AF2133
767.plocek honza (honzaplocek)6 OS, 6 OS, 6- OS, VI OS, VI OS, V OS, 5+ -, 5 -, 7+ -, VII -2132
767.Siffel (koudelník)7+ PP, 7 RP, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2132
769.herman (adam34)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5- RK2119
770.Dostal Radek (dasty)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2116
770.K Petr (Kortys)7a+ OS, 6b+ OS, 6a+ OS2116
772.Janda Petr (Jandee)VI OS, VIIa RP, VIIa RP, VI RP, VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, IV solo2106
773.Kasal Arnošt (arnie)7- flash, 7- flash, 6 OS, 6+ flash, 4+ OS, 6+/7- RC2103
774.Rottenborn Marek (Azbest)10 PP, 9+/10- PP2100
774.kašpárek ivo (ivo kašpárek)10- PP, 10- PP2100
776.Sokol Filip (sóča)6c+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5+ OS2097
777.Halbrštat Petr (petrh)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2088
778.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
779.Štefánek Rosťa (RostaS)10- RP, 9+/10- RP2070
780.trvalac (trvalac)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS2066
781.Pavelcová Tereza (Teriér)7a PP, 7a PP, 6c flash2065
782.Marášek Jan (j. Marášek)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ RP2061
783.Soural Adam (beano)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS2060
784.Osvald Jaroslav (ozzy)7+ PP, 7+ PP, 6- RP, 6- RP, 6- solo, 5- RP2059
784.Oliva Martin (Shivoo)8+ flash, 8- flash, 7 flash2059
786.Pokorný Jan (Krutor)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 5+ RP, 4 OS, 6 AF2043
787.Gombár Matúš (matus.gombar)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS2038
787.Kasse Tomas (sotek)5.11a OS, 5.10b OS, 5.8 OS, 5b OS2038
789.Voda Jirka (Selpok)8+/9- PP, 7 OS, 7+/8- PP2034
790.Kuta Jan (Kutik)7 OS, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 8- AF2032
790.Augustin Jan (augustin42)8 RP, 8 PP, 7 OS2032
792.Kubák Roman (spilmer)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5b RP, 4b OS2020
793.D. Petr (pener_jack)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2016
794.Procházka Honza (Hypíz)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 4c OS, 4c flash, 5- -2013
795.Škoda Tomáš (tomasskoda)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, IV solo2011
796.L Jano (flying)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2010
797.Rovenský Milan (Milanomafiano)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
797.Martinovsky Vaclav (Nook preveliky)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
799.Hráský Zdeněk (biko)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 6 RC, 6 RC, 7- RC, 6+ RC2007
800.Pražan Martin (mprock)10- PP, 9+ PP2006
801.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
802.Růžička Michal (roseman)8 PP, 8- PP, 8- PP2000
803.-_-_-_-_ Luba (albatros)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS1988
803.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
803.j Jarda (silent)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS1988
806.Greskovic Peter (grepe)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ PP1987
807.Štěpán Matěj (Kravator)7-/7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS1985
807.Beneš Jakub (JaFy)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1985
809.Kofroň David (dk)6a+ OS, 6a OS, 4 OS, V RP, III OS, III OS, 3- OS, III RP, II solo, 6b AF1977
810.Smejkal Lukáš (smejkall)8a+ PP, 7c/7c+ PP1975
811.Solovský Jakub (jakub-solovsky)5 OS, 6 RP, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS1974
812.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
813.M. Wolfová Jitka (Jí)9 PP, 9-/9 PP, 4+ solo, 3+ solo1968
814.Rakovský Lukáš (Lukash)8- OS, 7 OS, 7- OS1966
814.Novak Daniel (Dandyn)6c OS, 6b OS, 6b OS1966
816.Vambera Jiří (vambik)5 OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS, 4- OS, 3+ OS, 4 flash, 3 OS, 3 OS, 3 OS1963
817.Žofka Pavel (zofin)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS1960
818.Kozubík Vojtěch (voko)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1957
819.Š Dino (Dino)5 OS, 5 OS, 5+ RP, 5+ RP, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 3 flash, 2 flash1944
820.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
821.Gregora Zdenek (gregozde)6a OS, 5c+ OS, 6a+ PP, 4c OS, 5a RP1936
822.Štambachr Honza (860622)9- PP, 7 OS, 6+/7- flash1931
823.Vaňkát Adam (Vankadam)8+/9- PP, 7+/8- RP, 7 RP1930
824.Holas Ondra (Holasek)VIIb OS, 5c OS, V OS, IV OS, IV OS, IV OS, III OS1929
825.Muránsky Kubko (Murko)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS1926
826.Hora Jiří (jiri.hora)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 5 OS, 4 OS1922
827.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
828.Böhm Martin (mabo)8-/8 OS, VIIc OS, VIIa OS, V OS, VIIIb AF1914
829.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
829.Grund Martin (Martinero)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
831.Mázl Luboš (Majzlík)9 flash, 9+ PP1903
832.Berka Martin (malej džajl)6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 5+ OS1901
833.Protiva Jaroslav (Banks)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
833.Bartoš Michal (bartom18)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS1888
835.Volf Štěpán (stepanvolf)8a RP, 7a+ OS1882
835.Húserka Ondro (Onndro)8+ PP, 7 OS, 7 RP1882
835.Růžička Milan (ruzmi)8- RP, 8- PP, 7- OS1882
835.Laburda Tomáš (labusak)8- RP, 8- PP, 7- OS1882
839.Hermann Martin (hermish)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 6- RP1877
840.Ricci Nora (Noa)6a+ OS, 6a+ OS, VII OS, VII RP1876
841.Tytková Marie (Maru)6a flash, 5c OS, 6a RP, 5c RP, 5b RP1867
842.k. jakub (1785)7+ OS, 7 OS, 7- OS1866
843.J. Michal (shatterhand)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS1863
844.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)8 PP, 7+/8- flash, 7- flash1862
845.Kocián Jirka (Mr.Freezer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1860
845.Cejp Jan (Kayakero)6a+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5A OS1860
847.F. V. (V.F.)IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash1859
848.Choutka Jan (chouťák)8- RP, 6b OS, 6a+ OS1858
848.Stráník Martin (noo noo)9+ solo, 7C solo1858
850.Skopec Václav (VS)7c+ PP, 7c PP1856
851.Janda Pavel (ing.rizek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- RP, 5 flash1845
852.robert (aiix)7c OS, 7a OS1844
852.güttner ondra (gitti)7+/8- flash, 7-/7 RP, 6+ flash, 6- flash1844
852.Zdebski Vilém (Vilas)7b OS, 7b OS1844
855.Maggi Tomáš (maggi)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1838
855.Brokeš Tomáš (Brokboj)5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 5- flash, 5 PP, 4- OS1838
857.Horych Ondřej (Bobr_747)7- OS, 6+ flash, 6 flash, 6- flash, 4+ flash1834
858.Smrž Michal (Rocco)8a PP, 7b/7b+ PP1831
859.Votoček Zbyněk (ZV)7 OS, 7 OS, 7- OS1816
859.Vyšohlíd Petr (učitel)6b OS, 6b OS, 6a+ OS1816
861.Katka Švecová (Švecová)6a RP, 6a RP, 5b OS, 5c RP, 5c RP1812
862.Zachrdlová Kateřina (Katty Zachrdlová)9 PP, 9 PP1806
863.Svatoň Tomáš (cmtom)VIIIa OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc RP1804
864.Ježek Jaroslav (JAR.)7+ OS, 7+ flash, 7 RP1785
865.Valenta Jiří (mrclimber)8- flash, 7- OS, 7- flash1778
866.Synková Petra (PetaPeta)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 RP1776
867.S Ondřej (spileec)6- OS, 5+ OS, 6- flash, 4+ OS, 4+ OS, 4+ flash, 7- AF, 7 AF, 6 RC, 6 RC1771
868.Veselý Martin (Martin Vesely)7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 7 RC, 7+ RC, 7 RC1764
869.Králík David (westige1)6- OS, VIIa OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1760
870.Fanderlik Tomáš (fanderlik)7+ OS, 7- OS, VIIIb RP1758
871.Jakubčiak Ján (yanco)7 OS, 7 OS, 7 RP1754
872.Lameček Blbeček (Alby)7 OS, 7 OS, 7- flash1747
873.Černošek Martin (coko182)7b OS, 7a OS1744
874.Šedivec Petr (Šéďa)7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS1738
874.Dvořák Marek (EdDy1647)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS1738
876.XXX Andrea (špajda)6a OS, 5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6+/7- AF1736
877.Stalmach Tomáš (Disaurus)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1735
878.Šarapatka zdenek (zdenal.sary)7 RP, 6 OS, 6- OS, 5+ RP, 5- RP1724
879.Zahálka Karel (brucháček)6 flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 5 flash1718
880.Talavašek Kamil (panda)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
881.Tichy Jaroslav (Krema)8- PP, 7 flash, 7- flash1712
882.t milan (blondacek)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF1711
882.Krejčí Lenka (Krejčí Lenka)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ PP1711
884.Trojan Filip (f.trojan)7 OS, 7- OS, 7 RP1708
885.Kaňa Vojtěch (kanour)8 PP, 7- flash, 7 PP1703
885.Kreisinger Jan (654321)9 PP, 8+ flash1703
887.Votrubec Vlastimil (vlasta)VIIIa RP, VI OS, 5 OS, IV OS, IV OS, 3 OS1700
888.Steininger Honza (HonzaS.)6+/7- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 5+ RP, 7- -, 7- -1699
888.Šimota Honza (Dzonny)VII OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VIIa RP, VII AF1699
890.Belas Martin (mbe)7- OS, 7 PP, 6- OS, 6- PP1694
891.Vermach Josef (pepan)7- OS, 7 PP, 5 OS, 5- OS, 7- AF, 6 AF1693
892.Czerny Pavel (Jespak)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS1691
893.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
894.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
895. (Blem)9/9+ PP, 8+ PP1675
896.Drnec Honza (sperou)9 PP, 8- OS1672
897.Padůče Květoslav (kvepad)8/8+ OS, 8 OS1669
898.H. Petr (hruši)7+ flash, 7 flash, 7 RP1666
898.Lapacek Tomas (Tomko)7 OS, 7- OS, 6+ OS1666
900.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
901.Kábrt Lukáš (LKabrt)VI OS, VI OS, IV OS, IV OS, IV OS, VI RP, II OS1662
902.Šolc Jan (jeremy_jenda)9- PP, 8+ flash1659
903.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
904.Huang I-Chiau (algclimber)7- flash, 7-/7 PP, 6- OS, 5- OS1653
904.Kutín Ondra (AcmE)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash1653
904.Daňa Drnek (René Daňa)7b flash, 7b PP1653
907.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
908.Sec Filip (PhilipLeSec)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1632
909.Pešík Marek (marekpesik)7b+ PP, 6c+ OS1628
909.Szentesi Martin (FSH)7- OS, 7 flash, 7- flash1628
909.Němeček Jiří (Něma)VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash1628
909.Vodrážka Ondra (ondr vodr)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP1628
913.Mec Milan (kimiczech)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP1627
914.Slezák Ondřej (Karbous)7b+ PP, 6c+ OS1622
915.Cihlář Adam (adamcihlar)8- PP, 6+ OS, 6- RP, 5+ RP1617
916.Pelikán Leoš (Leošák)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIb OS1616
917.Beneš Tomáš (tříska)7c PP, 7a PP1612
918.Vlach Pavel (Fagol)6b+ flash, 6b flash, 6a flash1609
919.macek kuba (8410045325)7 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 9- AF1606
919.Elster Petr (Peťř)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
921.belas jan (belina)7+ OS, 7- OS, 6+ RP1604
922.Pátík Marek (Páťa)7b+ PP, 7a flash1603
923.Musil Jirka (JirkaM)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- RP1601
923.Hartman Tomáš (sovaaa)7- flash, 6+ OS, 6 flash, 4+ OS, 6+/7- AF1601
925.Pavlíček Radek (Radjo)9 PP, 8 PP1600
926.Faltus Jakub (woodag)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1598
927.llaenka L (llaenka)5 OS, 6- flash, 5- OS, 4+ OS, 4- OS, 3 OS, 3- flash1596
928.Müller Petr (Inja)7a OS, 6c+ OS1594
929.Kudrna Tomáš (Tom Brko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5 RP1577
930.Binter Tomáš ml. (ca366359)8a PP, 6a+ OS1572
930.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
932.Kolinger Vojtěch (Wiki)6- flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 flash1568
933.Belza Jiří (Steebe)8- OS, 6+ OS, 5 OS1566
933.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
933.Šedivý Roman (krys)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
933.Horská Šárka (sarka h.)VIIIa OS, 6a+ OS, VII OS1566
933.nosál noso (nos)9- PP, 8 RP1566
938.Novák František (frenkee)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
939.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
939.Štenclová Lenka (LenkaS)6b flash, 6a+ flash, 6a+ flash1559
941.Novák Michal (Enemy007)IXc flash, IXc PP1553
941.Pacult Tom (Tom Pacult)9+ PP, 7+ flash1553
943.Kováčik Matúš (Kvakoo)7+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1551
944.Scerba Tomas (matej)Xa PP, IXb PP1550
944.Štěpánek Michal (Joshka)9 PP, 8- PP1550
946.Hradil Tomáš (Yanya)8-/8 OS, 8+ PP1547
947.Zahradnik Pavel (Vivaista)7+ RP, 7 RP, 6+ OS1546
948.Valoušek Honza (rejtmon)8+/9- PP, 8/8+ PP1537
949.France Lubos (milos777)6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5- RP, 6+ RC, 6+ RC, 6 RC, 6- RC1535
949.TKLP Jirka (masrecht)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1535
951.Šístek Václav (Pisek)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP1527
952.Chrástek Jiří (chrasjir)IXb OS, IXa flash1525
953.Wolfik (Wolfik)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 flash, 4 solo1523
953.Kuna Alois (Alois88)7- PP, 6+ flash, 6+ RP, 6 RP1523
955.Havlíček Svata (jezek)9b OS1522
956.Dračice Velká (Baletkaskal)IXc RP, IXc RP1520
956.Vitáková Pavla (Simča)IXa RP, VIIIc PP, VIIb RP1520
958.Cudzik Polda (biggles)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1516
958.Pícha Tomáš (piki)7 OS, 6+ OS, 6 OS1516
958.Proft David (profator)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS1516
958.Staníček Viktor (Wik)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
958.Makuša Michal (tah-sha-tunga)7- OS, 6+ OS, 6+ OS1516
963.Homola Michal (mihomola)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1513
963.Jánský Pavel (Pavel964)7- OS, 6- OS, 5+ OS, 4 OS, 6+ -1513
963.Podařil Eugen (Eugenius)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS1513
966.Muráň Dalibor (Dalas)8- OS, 8/8+ RP1511
967.Haken Tomáš (haky)VII OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS1510
967.kovar Jiri (JiriKovar)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1510
967.Šimůnek Jirka (SimunekJirka)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1510
970.Hlaváček Matěj (M Lahvon)8+/9- PP, 8- flash1509
971.Fiala Ondra (ondra fiala)7b PP, 6c+ flash1503
971.Žůrek Michal (Michalzurek)7+ PP, 7+ PP, 6+ flash1503
973.Jandík Petr (skritek)7- PP, 7- PP, 6 PP, 6 PP, 7 AF1501
973.Šafařík Jan (Safik)6a+ OS, 6a OS, 6a PP, 6b AF1501
975.Hošek Jan (Hoša)6+ OS, 6+ flash, 6 flash, 4+ OS1500
975.chudacek jan (choodi)9- PP, 8- PP1500
975.Češpivo Jan (beer)7 flash, 5 OS, 5 OS, 6- flash1500
978.Štilip Jan (Jéňa)IXa PP, VIIc OS, VIIa OS1494
979.Bernard Tomáš (SirBerný)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1488
980.Novák Jiří (Novakos)8+ PP, 7+/8- OS1478
980.Procházka Mates (ProchyM)8- OS, 8 PP1478
982.Kratochvil michal (krupson)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP1475
983.dsgdg asdasd (Ed0us)7+ RP, 7 flash, 6+ RP1473
984.novák (Hajzl)9a+ OS1472
984.Ja Jakub (ja)7b PP, 6b+ OS1472
984. (Lenkas2000)8 OS, 8- PP1472
987.Herodes Martin (herodes)8-/8 OS, 7+ OS1469
988.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
989._ _ (Matik)8+ PP, 8- flash1459
989.Bojar Petr (Feldathor)6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 flash, 5 RP1459
991.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
992.Vondráček Lukáš (wondris009)6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 6 AF1455
993. (brecka6)7 OS, 5 OS, V OS, VI RP, II solo1450
994.Koska Jan (H0NZIK)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5- OS, 6- AF1445
995.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
996.Brázda Jan (Edy123)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1438
997.Orel Jan (kureci)7 RP, 6 flash, 5+ OS, 4 OS1436
998.Skotálek Jan (honzaskotalek)6 OS, 6 OS, 6- flash, 5+ flash1425
999.Lev Jan (JiiLii)11 OS1422
1000.Uhlíř Jan (Janeg)7- OS, 6+ OS, 6- OS1416
1000.Holan Ondřej (gumaczek)6b OS, 5c OS, 5b OS1416
1002.Bereščák Vojtěch (Berescak)VII flash, VII flash, VIIa flash, VI flash, IV flash1415
1003.holy jakub (holykuba)6 OS, 6 OS, 6 RP, 6- RP1414
1003.Šimko Miroslav (mat3s)7- RP, 6+ PP, 6+ PP, 6- PP1414
1003.Kubát Miloš (Miloš Kubát)6- OS, 6- OS, 6+ RP, 6 RP1414
1006.Bortlíček Aleš (Aleš Bortlíček)6+ flash, 6 flash, 6 flash, 6- flash1412
1007.Kučera Petr (anonym)9b PP1400
1007.M vlada (vláďa!)8-/8 flash, 7+ OS1400
1009.Sekyra Daniel (Danny)9/9+ PP, 6+ OS1397
1009.Mika Tomáš (timony)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS1397
1011. (Žebřík)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ flash1394
1011.Majer Jirka (Georgeos)6c OS, 6b+ OS1394
1013.Hanuš David (DavidH)VII OS, VIIa OS, VI OS, V OS, VI AF1389
1014.Spaß liebend (Trottel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS1388
1015.Rác Josef (JosefRac)VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, IV RP1380
1015.Obermann David (obrvapno)IXb RP, VIIc RP, VII RP1380
1017.Šilha Daniel (Wofer357)6 flash, 6 flash, 5- OS, 4 OS, 4 flash1378
1018.Bernášek Jan (Jendík)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 solo, 5+ RC1376
1019.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
1019.Karhánek Jan (hany.info)8- flash, 7+ OS1375
1019.Vágner Hubert (Hugobert)8/8+ PP, 8- PP1375
1022.buhak (coho)11-/11 OS1372
1023.schneider jan (honzac)7- RP, 7- RP, 7- PP1370
1024.Vojtík Lukáš (djim)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
1024.Azoramyšová Maruška (Azorka)7- OS, 6 OS, 6- OS1366
1024.Macourek Lukas (Maca21)7 OS, 6- OS, 6- OS1366
1027.Huta Kryštof (Kryštof Huta)5b OS, 5a OS, 4c OS, 4b OS, 4a OS1360
1028.Meluzín Vojtech (jungledmnc)6 OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ RP1358
1029.Kica Eda (Edynho)7a+ PP, 7+ flash1353
1029.Bischof Jakub (Žížala)8-/8 RP, 8- RP, 8- AF, 8 AF, VIIIb AF, 8- AF, 7+ AF, 7 AF, IXa AF, 7+ AF1353
1031.Kaštovský Ondřej (koumik)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5- OS1351
1031.hanak pavel (hanny)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1351
1033.Hujíček Matouš (matouš)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 4 flash, 4 RP1349
1034.Zlámalík Radek (RadekZ. )5 OS, 6- RP, 4 flash, 4 flash, 4 flash, 3 OS, 3 OS1345
1035.Hladík Tomáš (tomashladik)6c OS, 6b OS1344
1035.Dušátko Jan (dusa)7+/8- OS, 7 OS1344
1035.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
1035.konečný jakub (kony)8- OS, 7- OS1344
1039.Dara (Dara)7 RP, 6+ OS, 6+ RP1342
1040.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
1041.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
1042.mrtvý tomáš (climbadr)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1338
1042.Vařeka Martin (archeropterix)6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1338
1042.Jirak Ales (Ajaj)6 OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS1338
1045.Soldát Milan (soldatm)6+ OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 2 OS1335
1045.Kalous Jiří (HD1903)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1335
1047.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
1048.Louda Petr (loudin)6c OS, 6c RP1332
1049.Hruška Tomáš (lomazga)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP1326
1050.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
1051.Šimek Jakub (Bebul)8+ RP, 7+ RP1320
1052.Trantina Marek (rahab15)VIIIb OS, VIIa OS, VI OS1316
1053.Kratochvíl Tomáš (krtecek)4 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 3 solo1308
1054.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
1055.urban jakub (buba)VII OS, VII RP, VII RP, VIIa RP1302
1056.Uher Radek (Radošek)6+ RP, 5+ OS, 5- OS, 5- OS1301
1057.Marsito Merto Renáta (Kočka)7- flash, 6+ OS, 5 OS1297
1057.Moc Martin (Mocík)7- OS, 6+/7- OS, 4+ flash1297
1059.Olšan Petr (pepeolsi)7+/8- OS, 7- OS1294
1059.Knedla Dalibor (DaK)7+ OS, 7 OS1294
1059.člověk cizí (Kubš)6c OS, 6a+ OS1294
1059.Korbelová Eva (CalamityEvita)6 flash, 6 PP, 5+ flash, 5 RP, 4 PP, 3 PP, 5- AF, 5+ -1294
1063.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
1064.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
1065.Caban Martin (CABi)VII PP, V OS, V OS, V OS, V RP1276
1066.Elis Luděk (elda)7- flash, 6 OS, 6+ PP1275
1066.Melichárek Tomáš (buda.tom)6 OS, 5 OS, 5+ flash, 5 flash1275
1066.Kužel Jirka (Zajda)VIIIc OS, VIIIc flash1275
1069.Holko (Ondra H)6c+ PP, 6b OS1272
1070.Gregora Jakub (gregoraja)8 RP, 7+ RP1270
1071.Vavruša Marek (vavrusa)6+ OS, 6 OS, 6- OS1266
1071.Zeman Jan (Honza)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 3 RC1266
1073.Lukeš Martin (Martin Lukeš)VIIb OS, VI OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF1265
1074.Hermann Pavel (Hermi)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1263
1074.Hrubec Přema (evilFace)6 OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1263
1076.Zumr Vladek (jeckill)7a PP, 6b+ PP1262
1077.R. Venda (:-))7- flash, 6+ flash, 6 flash1259
1078.Roštár Miroslav (rošty)6+ OS, 6 RP, 6- PP, 5 RP1246
1078.Paseka Miloš (nec)VI OS, VI OS, V OS, IV RP, IV RP, IV RP1246
1080.Jelínek Petr (jelen)7 OS, 7 OS1244
1080.Hančil Lukáš (sakullic)7 OS, 6b OS1244
1080.Nevrlý Leoš (Nevy)7 OS, 7 OS1244
1080.Ipon judista (Radis)VIIIb OS, VIIIb OS1244
1080.Žambera Jan (honza.z)6b OS, 6b OS1244
1080.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
1080.Wloch Přemysl (Přemo)7 OS, 7 OS1244
1087.Veselý Ondra (Olly)6+ solo, 6+ solo, 6 solo, 5+ solo1241
1088.Blahnik Miroslav (Mira)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS, 5+ RC, 6+ RC, 6- RC, 5+ RC, 5+ RC1240
1089.Fiala Roman (Redman)6- OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1238
1089.Groh Radosalv (Radar)VIIa OS, VIIb flash, VIIa RP, VIIb RK1238
1091.Pánek Karel (Karlik)6 RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 7- -1235
1091.Nováková Peťa (kiki petra)7 RP, 6 OS, 6- flash1235
1093.Šváb Karel (karelsv)VIIIc OS, VIIIc RP1232
1093.Barchánek Michal (michbar)8- RP, 7- OS1232
1095.vystavel (jara)6- flash, 5+ flash, 5+ PP, 4 flash, 4 PP, 3+ flash, 3 flash1230
1095.Jirásek Roman (rm.jirasek)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP1230
1097.Jaskal Evzen (Eugen)7+/8- RP, 7+/8- RP1228
1097.Ordelt Jaroslav (feferon)5+ OS, 6 RP, 5 RP, 5 PP, 4+ RP, 6+ AF, 7- -, 7 -, 7- -, 6+ -1228
1099.Michalka Radek (radekmichalka)5b OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP1226
1100.Mastik Honza (flashstorm)7+ OS, 7 flash1225
1101.Blisa Adam (manniax)7- OS, 6- OS, 4+ OS1216
1102.orel jan (xorel)7 RP, 6 flash, 5+ OS1214
1103.Plhák Marek (marda)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1213
1104.Havlicek Martin (x00x)8- flash, 7- flash1206
1104.Wick Thor (Wikkthor)6 flash, 5 OS, 5+ flash, 5 flash1206
1106.Repčík Juraj (JuroR)8c PP1200
1107.Tesař Jirka (megalodon)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 3 OS1195
1107.Žákovský Petr (zakys)7 OS, 7- OS, 8 AF1195
1109.Procházka Jirka (prochy)6b OS, 6a+ OS1194
1109.Bozdech Petr (maka)7 OS, 7- OS1194
1109.a a (a)7 OS, 7- OS1194
1109.kura jura (jurakura)7 OS, 7- OS1194
1109.Bartošek Stanislav (sttanda)6b OS, 6a+ OS1194
1114.Marko Kuba (Umpalumpa)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1114.Studeny Petr (Apex)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1116.Přemyslovský Martin (martinekx)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1188
1117.Vosecky Ondra (kazishuk)7 OS, 7+ RP1182
1117.Jezkova Jana (glenalbyn)5+ RP, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 5 PP, 4 PP, 6- RC, 5+ RC, 4- RC, 5+ RC1182
1119.vychlopen tomas (tomasek)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 3 OS, 3 solo, 4 RC, 5a RC, 5- RC, 5- RC1180
1119.Mareš Jan (JanMar)5 OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS1180
1121.Hons Vojta (DarthCedr)6b OS, 6b flash1175
1122.Mrázek Tomáš (tmrazek)8a+ OS1172
1122. (SPIDERRICO)10- OS1172
1124.Hora Pavel (Kopecek)6 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1170
1124.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
1126.Franc Tomas (baryk2003)VIIb OS, VIIb OS, VI OS1166
1126.Angrešt David (Angrešt)VIIc OS, VIIa OS, VI OS1166
1126.sobros (j.sobros)6 OS, 6 OS, 5 OS1166
1126.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)5c OS, 5c OS, 5A OS1166
1130.Ćmiel Standa (Gorol)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1163
1131.Lochman Petr (Jojo)7 flash, 6- OS, 5+ RP1160
1131.Šišák Mira (MiraUH)8- PP, 7 RP1160
1133.Štěpán Matěj (votchi)6+ OS, 7- RP, 4 OS1158
1134.Kunt Pavel (LOBO)6- PP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP1155
1135.Hruban Ota (otahruban)7 OS, 7/7+ PP1153
1136.Resch Petr (Petr Resch ml.)8b+ PP1150
1136.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
1138.Mašková Eva (Evík)VIIa OS, VIIb PP, VI PP, II OS, I OS, VIIa -, V -, 6 -, 6 -, 4 -1146
1139.BELIAL (Belial)7- OS, 7- OS1144
1139.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1139.Bergrová Zuzana (zua)6+ OS, 6 OS, 6- PP1144
1139. Schliková Rita (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
1139.Mazouch Stanislav (mazouchs)7 OS, 6+/7- OS1144
1139.Lochman Zdeněk (-beda-)6a+ OS, 6a+ OS1144
1139.Záveský Radek (rxdek)VIIIc OS, VIIc OS1144
1139.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
1147.Žižkovský Jiří (Robin)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1147.Kruty Kraken (qkwe)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1149.Hosek Lukas (LukaDolar)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP, 4- RP1135
1150.vyšata libor (lumir)VIIIb OS, VIIIb RP1132
1150.Macharacek Tomas (sushi)7 PP, 5 OS, 6 RP1132
1152.Loula Jakub (jakee)6+ RP, 6- RP, 6- RP, 6- PP, 7+ AF1131
1153.Pašek Jan (Honza.p)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1154.M. Radka (ramos)6 RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP1129
1155.Blass Martin (Joe_Pike)6 OS, 4+ OS, 6- RP, 4- OS1126
1156.janák dušan (stoupa)8b/8b+ PP1125
1156.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
1156.Matúš Eduard (edo)6+ PP, 6+ PP, 5+ PP, 5 PP1125
1156.Oliva Jirka (Oliváč)10/10+ PP1125
1160.Hanáček Roman (Hany)IXa PP, VIIc OS1122
1160.vítkovič boris (boris)8a OS1122
1160.kotas petr (kotik)7- OS, 7+ PP1122
1160.Fluh Rote (B.C.Fray)4 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS1122
1164.Šnýdr Jirka (georg)6c RP, 6b RP1120
1165.Dezort Jan (cert)6b+ RP, 6b flash1117
1166.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
1166.Novotný Jakub (lechugino)6 OS, 6- OS, 5 OS1116
1168.Silvička Martin (Silvis)6+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP1114
1169.Keclík Zdeněk (Sitcom)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1169.Myslivec Marek (Tremolos)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1171.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
1172.Solnický Petr (solnac)8b RP1110
1172.Hroza Libor (liborh)8b RP1110
1174.Tesař Filip (Hilfák)7+ flash, 7- flash1106
1175.Laštovka Jakub (Lašty)VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIIb AF1105
1175.Dancisak Erik (Erik-irbis)7 RP, 6+ RP, 5+ RP1105
1177.Kekrt Lukáš (Lukas K)6a RP, 5b OS, 5a OS1104
1178.Mika Dominik (dodo)5+ OS, 6 PP, 5 flash, 4+ flash1103
1179.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)10 PP1100
1179.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
1179.Sharma Chris (Chris)8b PP1100
1179.Vítek Ondra (Viki)10 PP1100
1183.Raška David (Postman)5.13a OS1097
1184.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
1184.Zachariášová Hanka (Hanka Zachariášová)7- OS, 6+/7- OS1094
1184.Medvídek a Sluníčko (slunicko)6b+ OS, 5c OS1094
1184.ahepjuk ivan (kml)7 OS, 6+ OS1094
1184.Dajčar Honza (Mambo)7 OS, 6+ OS1094
1189.Kejst Jíří (jiri.kejst)6+ RP, 6+ RP, 6+ RP1092
1190.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
1190.Mašek Michal (Medy)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1192. (SPIDERMANPAVOUK)10-/10 RP1089
1193.. . (zlobr)7- OS, 7 RP1086
1194.Skuhravý Martin (skuhra)6b+ RP, 6a OS1082
1194.Hammerschmiedová Klára (Klára H)7- RP, 6- OS, 6- PP, 6- RC, 6- RC, 6 RC, 6- RC1082
1196. Lachman Pavel (durbagh)6 RP, 5- OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP1079
1197.kašpárek Kašpik (ivo)10-/10 PP1075
1197.Vodička Václav (wasser)XIa/XIb PP1075
1197.Eichmeier Aleš (Kala)10-/10 PP1075
1197.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
1197.Šáňa Jiří (Šanis)6b flash, 6a OS1075
1197.Strnad Tomáš (foxR)8a+/8b PP1075
1203.Vostřel Petr (jericho)VIIIb RP, VI solo, VI solo, V solo, VIIb AF1073
1204.Šulc Jakub (Jakub Šulc)7- OS, 7 PP1072
1205.Mrázek (Jirisko)7 RP, 5- OS, 6- RP, 7- AF1068
1205.Korunka Petr (Diabolusss)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3 OS1068
1207.Dus Milan (midus)7+ flash, 7- PP1053
1208.Klouda Lukáš (Klouďák)V OS, IV OS, IV OS, IV flash, IV flash, III solo, VI RC, VI RC, III RC, VIIa RC1051
1209.Malina Vašek (VaclavMalina)10- PP1050
1209.Frič Jakub (cuba)8a+ PP1050
1209.Klinger Tomáš (skafundr)10- PP1050
1209.Zeman Michal (Majki)8a+ PP1050
1209.Procházka Ondra (Kuna)10- PP1050
1209.Rákosníček ondra (křemílek)8a+ PP1050
1209.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
1209.Novák Víťa (ViNo)7+ PP, 7 PP1050
1209.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)8a+ PP1050
1209.Sejk Jan (šejk)10- PP1050
1209.Jeřábek Lukáš (Luky:o))10- PP1050
1209.Křížová Eva (ᴇVᴀ)10- PP1050
1221.Procházka Dominik (Prochazka127)4+ OS, 5 flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RK1049
1222.Šatanek Dávid (meny)7c/7c+ OS1047
1223.Džmuráň (mdzmuran)7- OS, 6+ OS1044
1223.Míša Dalibor (Dalis)6a OS, 6a OS1044
1223.Sajgalik Pavol (PALOSAJ)6a OS, 6a OS1044
1223.Buček Dalibor (Bukr)6a OS, 6a OS1044
1227.H Vojta (hrassek)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1228.Hľadaj Juraj (kecupko)7 OS, 6+/7- RP1032
1228.Moravec Tomáš (TomášM.)7+ RP, 6+ OS1032
1230.Beneš Ondra (ondra benes)5.13b PP1031
1231.Černošek Jakub (jakubcernosel)7- PP, 5+ OS, 5+ PP1028
1232.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
1232.Jumbo Tomáš (jum6o)6a OS, 6a+ flash1025
1234.Beranek Tomas (agnus)7- OS, 7- PP1022
1234.Kincova Daniela (Dankin)6+/7- OS, 7 PP1022
1236.S J (Maskara)7 RP, 7 RP1020
1237.Tomsik Libor (yeckel)6+ RP, 5+ OS, 6 RP1017
1238.Chotěborský Jan (Jcht)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1238.Martis Radovan (Radovan Martiš)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1240.Papiez Problemovy (Papiez)8a RP1014
1241.Drobná Danča (Brouk_81)VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, IV RP, VIIc -, VI -, VIIb -1010
1242.Pírek Jirka (Leff)6 OS, 5 OS, 6- RP1008
1243.. . (Wondas)8a PP1006
1243.Cáder Peter (kmeto)8a PP1006
1243.Sládek Tomáš (sladic)9+/10- PP1006
1243.Chvála Jan (zabicka)9+/10- PP1006
1247.Kučírek Václav (PD)8a solo1004
1248.Kostka Matúš (kuko)9+/10- PP1000
1248.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
1248.Šofránko Ján (Janko)9+/10- PP1000
1248.Műller Richard (richardmuller)8a PP1000
1248.Zachariáš Jan (Zacharda ml.)9+/10- PP1000
1248.Cmunt Aleš (mesiiash)5+ flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 3+ flash1000
1248.Jančar Dalibor (Lepra)8a PP1000
1248.černý daniel (osman)9+/10- PP1000
1248.Ondrová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
1248.Smrek Dávid (fejsis)9+/10- PP1000
1248.Plevko Tomáš (samoT)8a PP1000
1248.DEJDAR RICHARD (SPIDERRD)9+/10- PP1000
1248.Vlček Antonín (Tonny)8a PP1000
1248.Mašek Karel (Musado)8a PP1000
1248.Vrzba Vojtěch (Salamandra)9+/10- PP1000
1248.Polišenský Lubomír (Luba_P)9+/10- PP1000
1248.Horák Jan (Horákos)8a PP1000
1265.Peťo Miroslav (Miro)10- RK999
1266.Kadleček Honza (krotitel)VIIIa OS, VIIb OS994
1266.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
1266.Klicnik Vaclav (Vach)7- OS, 6 OS994
1266.Karel Michal (miguel)7 OS, 6- OS994
1266.Vacek Radek (RadekV)5+ OS, 5+ OS, 6 PP994
1271.Polasek (Michapo)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3 OS993
1272.Štěpán (S.v.T)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ AF992
1272.Janků Igor (IJ)6a RP, 5b OS, 5a RP992
1274.Stehlík Petr (petan)6- OS, 5 OS, 5- OS991
1274.Jasko Samo (sjasko)6- OS, 5a OS, 5- OS991
1276.Kvapil Radek (Radek Kvapil)7 solo, 6 RP, 5+ RK988
1277.Trtilek Martin (Maserius)5.13a RP985
1278.David Petr (davidp)7 RP, 6+ OS982
1279.Dolejš Martin (norek.no)6- OS, 6- flash, 6- flash978
1280.Hekrle Pavel (Heki)6- RP, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 solo976
1281.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
1281.Dzúr Ondrej (Zrzavec)7 flash, 6 OS975
1283.oddil horolezecky (Jawarath)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS973
1283.Kudlacek Martin (mkudlacek)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
1285. (karelwimmer)7b+ OS972
1285.Bareš Josef (JosefBareš)6 PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS972
1285.Havlíček Jakub (havlj)5+ OS, 5 OS, 6- flash972
1288.Gromus Tomáš (tgromus)7 RP, 7- RP970
1289.nemo (NEMO)7 OS, 5+ OS969
1289.Vaňous Lukáš (Casidy)6+ RP, 5+ OS, 4+ solo, 4 solo969
1291.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
1291.Míšková Petra (Petramebel)5a OS, 5a OS, 5a OS966
1291.Michálek Jakub (kubalek)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS966
1291.Ondráčková Petra (pixyk)6+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 -966
1295.Kobolka (ROKO)6+ RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP965
1296.mládek ivan (zzz_zdeněk)9+ RP964
1297.Horvath Marian (Hormar)7- flash, 7- RP963
1298.b tomas (01021981)9+ RP960
1298.Jelínek Šimon (JelenS)7c+ RP960
1300.Flegl Timoty (timoty)5.10b flash, 5.10a flash, 5.10d AF957
1300.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
1302.Hůrka Michal (brouk)6+ RP, 5 OS, 4+ OS, 7- AF, 7-/7 AF956
1302.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
1304.Stráník Štěpán (Š Stráník)7C+ solo954
1304.budinsky richard (korba)7C+ solo954
1304.Šárnik Michal (mysiak)5b OS, 5c RP, 4c OS954
1307.Veselský Ondřej (PacesOV)9 flash953
1307.Střílek Vladimír (LArock)9 flash953
1309.Kandrík Mojmír (Cyril)9+ PP950
1309.Peltrám Václav (Venca)9+ PP950
1309.IF Ivana (reziva)9+ PP950
1309.Jalč Vláďa (Ladan25)7c+ PP950
1309.Pekárek Stanislav (peky)7c+ PP950
1309.Skřejpek Lukáš (ukasek)9+ PP950
1309.Stanislav Kvak (Kvak)9+ PP950
1309.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
1309.Žák martin (martin žák)9+ PP950
1309.Bláha Jindřich (zewl)9+ PP950
1309.Kotera Honza (Hook)9+ PP950
1309.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
1321.Říha Jirka (Atuin)6+ flash, 5 OS, 4 OS947
1321.Minchev Ivan (ivanbg)6 flash, 5- OS, 5- OS947
1323.vicik rudolf (rudys)VIIb OS, VI OS, VI PP944
1323.Kupský Pavel (pavel K.)6+ OS, 6+ OS944
1323.Ešler Ondřej (esler)6a OS, 5c OS944
1326.Parkan Jiří (Parkis)6+ OS, 6- RP, 5 RP, 6+ RC942
1327.Hoffmann David (jerome)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 5- RC, 4 RC941
1328.Merunka Michal (Michal161)5- flash, 4+ flash, 4+ flash, 4 flash, 4 flash940
1329.Kalman Petr (Petis)9/9+ RP935
1329.john martin (johnny)9/9+ RP935
1329.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
1332.Pištěcký David (Pisti)6 OS, 5+ OS, 4+ RP933
1333.Vrbka Tomas (teo)6+ OS, 7- RP932
1333.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
1335.Matoušek David (dejf)9/9+ PP931
1335.Polasek Pavel (e-nomad)5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 flash931
1337.Daněk Petr (arsike)6+ RP, 6+ RP, 5 RP930
1337.Holan Aleš (kkkralik)6+ RP, 6 RP, 6- RP930
1339.Kokavec Dominik (Dominik Kokavec)6- OS, 5+ flash, 5+ flash928
1339.Lucza Viktor (vyktor)7- flash, 5 OS, 4- flash928
1341.Janhuba Petr (pjh)7- PP, 4+ OS, 5 solo926
1342.ZORORO ZORORO (zororo)9/9+ PP925
1342.Obst Petr (Ptí)9/9+ PP925
1342.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
1342.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
1346.Medved (ursus)7- RP, 7- RP924
1347.Jirouš Oldřich (oldak)7- RP, 5a flash, 5 RP923
1348.Němý Miloš (milo)8+/9- OS922
1348.Pýcha Tomas (pychin)7b OS922
1348.Sedláček Vojtěch (climberx8)7b OS922
1348.Žítek Jakub "kub" (kub)5.12a OS922
1352.Štěpánek Michal (BuckTheBug)6a+ OS, 5+ OS919
1352.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS, 5+ OS919
1352.Homolka Václav (vhomolka)7- OS, 5+ OS919
1355.Čermák Tomáš (Eric)5 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS918
1356.Sudík Jiří (sudajs)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1357.Březina (Splash)V flash, V flash, V flash, IV flash, IV flash, VI RC915
1358.Brodský Břéťa (BB)9 RP914
1359.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
1359.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
1359.Šomvársky Jan (Johny11)9 RP910
1362.Kaniak Jan (Hassan)V flash, V RP, V RP, IV flash, III OS, III flash909
1363.Černý Tomáš (Jerry)5+ OS, 5 OS, 5+ RP908
1364.Mílek Michal (misak)9 PP906
1364.Prikryl Lukas (lukula)9 PP906
1364.Ďoubal Ondřej (doubalík)Xb PP906
1364.Pelikán Martin (Maartaas)9 PP906
1364.Petečel Jaroslav (jarda)Xb PP906
1364.Řitička Ondra (boreal)Xb PP906
1364.Bardas Tomáš (bambus)Xb PP906
1364.Woki Woki (Woki)9 PP906
1364.Vittek Michal (Belda)V OS, V OS, II OS, IV RP, IV RP906
1364.Ulrich Pavel (Kulda)7c PP906
1364.Šimek Janýs (Janýs)9 PP906
1375.hammerschmied Lukáš (Luky1992)9 solo904
1376.Volf Jakub (ganja)9- flash903
1376.Bláha Jakub (kejbynator)9- flash903
1378.Petula Libor (Libi)9 PP900
1378.Gajdošík Patrik (gajdosik)9 PP900
1378.Barjak Patrik (Patrik)7c PP900
1378.Budík Honza (climber.men)9 PP900
1378.náchodský tomáš (Bublifuk)9 PP900
1378.Culek Honza (hclimb)Xb PP900
1378.Gunda Maťo (MG)7c PP900
1378.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
1378.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)7c PP900
1378.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
1378.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)9 PP900
1378.Výšek Honza (Malej bejk)Xb PP900
1378.Pavlata Marek (titanhead)Xb PP900
1378.Tučňák Slabomír (Správce)9 PP900
1378.Za Hon (sHerpa)9 PP900
1378.Švácha Jirka (sandokan)9 PP900
1378.Kozic Pavel (Mejby)9 PP900
1378.Klíma Petr (želvička)9 PP900
1378.orlik martin (orlici martin)9 PP900
1378.Dlabola Jiří (Dlabis)Xb PP900
1378.Vrtik Pavel (baca)9 PP900
1378. (EvaK)9 PP900
1400.Kment Martin (mrkm)5+ OS, 5 PP, 4+ PP, 4 PP, 4 PP897
1401.Killa Masta (šimon)6+ RP, 6 PP, 5+ RP895
1402.Holas Ondřej (Cool)6+ OS, 6 OS894
1403.Konečný David (orlík)6- OS, 6 RP, 5 RP892
1404.Buchal Petr (Busa)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1405.Fak Luky (841205)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RC, 6 RC, 4+ RC, 4+ RC, 6 RC888
1405.Engel Michal (MajklE)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS888
1407.Šneiberg Ignác (igislav)7+ OS, 5 RP886
1408.Gygal Radek (gyga)VI OS, V OS, III OS, II OS, VI AF884
1409.xxx zuzana (sue)7- OS, 6 RP882
1410.Vraný Honza (vraňas)9-/9 PP881
1410.Jarník Jonáš (frudgy)7b+/7c PP881
1410.KočKa (3k)7b+/7c PP881
1413.crhan josef (josef crhan)6 RP, 6 RP, 6- RP880
1414.Šťastný Mikuláš (Miky)5+ OS, 5 OS, 5 RP879
1415.Cap David (becquerel)7- PP, 6 OS878
1416.Chlup Roman (MG.3)9-/9 PP875
1416.Smitková Zuzana (zuza)6a OS, 5c flash875
1416.vích pavel (smrtak)9-/9 PP875
1416.Jelínek Martin (alfi4)9-/9 PP875
1416.Štikarovský Jakub (Štika)9-/9 PP875
1416.Kika Kristina (Kika)9-/9 PP875
1416.Hrdličková Jana (Ozvěna)7 flash, 5 OS875
1423.Kučera Roman (Kůča)8+ OS872
1423.Klapal Olin (Olin)IXc OS872
1423.Machů Vlasta (chrocht)7a+ OS872
1423.Mestek Michal (spooker)8+ OS872
1427.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870
1428.Soutner Daniel (dae)6- OS, 4+ OS, 4 OS866
1429.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
1429.Brouček Michal (_brouk_)9- RP860
1429.Mázlová Jitka (JIŤA)Xa RP860
1432.Štverák Jakub (pida cb)9- PP856
1432.Pokorný Matouš (Mattesson)9- PP856
1432.Švec Martin (sstteekk)9- PP856
1435.Balihar Jakub (balihjak)6 RP, 6 RP, 5+ RP855
1436.Wohlleben Michael (MichaelW)9- solo854
1436.Kratochvíl Jan (Kraťas)5 OS, 5 OS, 5 RP854
1438.Bažant Jiří (jíra)8+/9- flash853
1438.Novák Aleš (alesak)VIIIa flash, VIIc PP853
1438.Šafář Martin (safi)8+/9- flash853
1438.liskova klára (klarus)7- PP, 6+ flash853
1442.Goga Brano (Brano Goga)7b+ PP850
1442.Nagy Vladislav (vladislavnagy)9- PP850
1442. Jára (EDÚ)9- PP850
1442.Ludvik O (ludes)9- PP850
1442.Štekl Jiří (Freegeorge)9- PP850
1442.Černá Lenka (trnka)Xa PP850
1442.Macháč Martin (spike)9- PP850
1442.peklo (peklo)7b+ PP850
1442.Horáček Zdeněk (Pajout)9- PP850
1442.Uvízlová Eva (chimenea)9- PP850
1442.Čermák Lukáš (Luk)9- PP850
1442.Bradáč Matouš (Mabra)9- PP850
1442.jerry PM (jerrymyn)Xa PP850
1455.(šamony)VIIa OS, 5 OS, V solo848
1456.Kolář Adam (ada)6+ OS, 6- OS844
1456.Manufactory Flower (flowerman)6 OS, 6 OS844
1456.Borovička Erik (Žeryk)6+ OS, 6- OS844
1456.Krempaský Lukáš (vaajko)6+ OS, 6- OS844
1456.Bedřich Tomáš (ricoo)6+ OS, 6- OS844
1456.Hejdanek Ondra (Hejdanek)6+ OS, 6- OS844
1456.Andrejko Pavel (pinpaan)6 OS, 6 OS844
1463.Laňková Sabina (Sabinalanka)5+ RP, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 4- RP, 6 -, 5 -, 5 -, 6 -, 5 -842
1463.Marášek Jakub (majak8000)6- OS, 6- RP, 5 RP842
1463.Baláž Michal (Queek)6+ RP, 5 OS, 4+ RP842
1463.Tic Pavel (paveltic)6 RP, 5- OS, 5+ RP842
1467.Kurdiovský Tomáš (kurdiovsky)5- OS, 4+ OS, 4+ OS841
1468.Chládek Roman (longin)6+ PP, 5+ flash, 5 PP840
1469.Prokop Šimon (schimon)6+ OS, 6+ RP836
1470.Skapa Ondřej (xixitt)7- OS, 6- RP832
1471.Bláha Jakub (Jakub.Bláha.bufo)7b/7b+ solo829
1472.Byrtus Ales (ajk)7- RP, 6+ RP828
1473.- - - marek (maslak)6 RP, 5 RP, II OS, 4 RP, 3 RP824
1474.Strnad Michal (Kuře)8 OS822
1474.Vykydal Radek (rada)8 OS822
1474.Louka Louka (Louka)7a OS822
1474.Hrozová Lucie (Lůca)8 OS822
1474.Suchý Zdeněk (iceclimber)IXb OS822
1474.Žákovský Martin (Jacques)7a OS822
1474.Korytář Václav (biry.)7a OS822
1474.kukolová pavla (kukolka)7a OS822
1482.Teichman Cestmir (adrrock)VIIIb RP, VIIb RP820
1482.cendula peter (cendp1am)VI OS, VII RK, VIIb RK820
1484.Janíček Oto (2319)6+ OS, 5+ OS819
1484.lhota kuba (jakubb)6+ OS, 5+ OS819
1484.Čermák Tomáš (Tomš)6+ OS, 5+ OS819
1484.Badea Andrei (andrei)6+ OS, 5+ OS819
1488.Žahourek Martin (lenin)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 8- -816
1488.Valkoun Míša (Misanek)5- OS, 5- OS, 4 OS, 5 RC816
1488.Spilka jan (jenspl)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1488.nebeský václav (glock19)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1488.Vilím Ondřej (Wilda)VI OS, V OS, IV OS816
1493.Maděra Michal (Myšák)7b RP814
1493.Foltánek Martin (Mauglan)8+/9- RP814
1493.Šedivec Vratislav (vratislav)8+/9- RP814
1496.Čambula Jarda (cambejk)7- RP, 5+ OS811
1497.Huhulák Radovan (RadovanHUHU)8+/9- RP810
1497.ajjajaja jdfjsdkgffdklg (shaman)7b RP810
1497.. (Litlos)7b RP810
1497.Zapal Jan (zapal)8+/9- RP810
1501.Švestka Jiří (Qido)8+/9- PP806
1501.Vančura Vašek (Šampon)7b PP806
1501.Nakládalová Lucka (Nakyna)7b PP806
1501.Šimandl Jiří (šimi.j)8+/9- PP806
1505.Lukavská Kateřina (Kača)6 RP, 6- RP, 5+ RP805
1505.Ředina Tomáš (tom.redina)5+ PP, 5 RP, 4+ PP, 4 RP, 4 RP805
1507.Žáček Vašek (véna)5- OS, 5- OS, 5 RP804
1507.Maralík Marek (Marek)6 OS, 4 OS, 4+ RP, 5+ RC804
1507.Nedas Jiří (nanaki)5 OS, 5 OS, 4+ RP804
1510.Turek Tomáš (tarci)7a+ flash803
1510.Pavelka Filip (filippavelka)8+ flash803
1510.Bartoník Petr (Piterx)7a+ flash803
1510.Mikanová Marta (martamikanova)7a+ flash803
1514.Homola Ľuboš (lubos)8+/9- PP800
1514.kubicek jakub (kubas)8+/9- PP800
1514.Stejskal Roman (Stejsi)7b PP800
1514.Černý Rostislav (rostinek)8+/9- PP800
1514.Gaida Aleš (al-gaida)8+/9- PP800
1514.McBurza (McFrantišek)7b PP800
1514.Bzirská Anežka (agnes)5.12a PP800
1514.Vincourková Jana (vinjan)7b PP800
1514.Bureš Martin (jackalpackal)8+/9- PP800
1514.Rozsypal Tomáš (Torouš)7b PP800
1514.Kaprál Tomáš (Kapr)7b PP800
1525.R Z (Z.Resch)8-/8 OS797
1525.Kosikova (erca)8-/8 OS797
1527.Dankova Kristyna (Tyna)5.9 OS, 5.8 OS, 5.10b AF795
1528.Zounkova Radka (R411)6+ OS, 5 OS794
1528.Švec Michal (Michal)6 OS, 6- OS794
1530.Merenda Lukáš (lmerenda)5+ OS, 4 OS, 4 OS791
1531.Charvát František (FERY)VIIa RP, VI RP, V RP, V RP, VIIa RC790
1532.Cvrček Matouš (Matouch)6 OS, 6+ RP782
1532.mynar jakub (kapustnak)6+ OS, 6 RP782
1534.XXX Špajda (Andrea)6 OS, 6 flash, 6+ AF, 5+ AF777
1535.Čačková Lýdia (LydiaC)6- RP, 5 RP, 4 RP, 4 RP, 3+ RP, 3 RP775
1536.Bláha Jindřich (Jindřich)8- OS772
1536.Berka Martin (Berťas)IXa OS772
1536.Švigler Lucian (Biciste)8- OS772
1536.VO Sten (sten vo)5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 PP772
1536.Jedlička Jakub (jedlija6)8- OS772
1536.Bartoň Tomáš (tommz9)6c+ OS772
1536.Kučera Petr (Frips)IXa OS772
1536.Zelvap (zelvap)8- OS772
1544.Reinoldová Kateřina (kreinoldova)5+ flash, 5 flash, 5+ RP770
1545.Müller Jiří (Jurysh)6 OS, 5+ OS769
1545.Kassak Petr (Pavouk)6 OS, 5+ OS769
1545.Kalábová Tereza (sya)6 OS, 5+ OS769
1545.Tony An (atropyn)6 OS, 5+ OS769
1549.Blast (NuclearBlast)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1549.Fučíková Alena (fufina)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1551.Hartmann Petr (Petr93)8+ RP764
1552.Čermák Miloš (losolos)7 RK, 6 RP759
1553.Janda Jan (Hondzik)7- OS, 5- RP757
1554....... ..... (Jarovit)8+ PP756
1554.Holas Petr (holas.p)VIIc flash, VII flash756
1554.Fialová Bára (Baru Fialova)7a+ PP756
1554.Fousek Jindra (jindro)6+ flash, 6 flash756
1554.Szentesi Martin (sentik)8+ PP756
1554.Michalička Tomáš (tmichalicka)8+ PP756
1560.Kašpar Martin (Derib)7- RP, 5+ RP, 4- RP755
1560.Šibor Jakub (sibu33)6+ RP, 5+ RP, 4+ RP755
1562.Slováček Mirek (MirdaS)5 OS, 4 OS, 5 RP754
1562.krulisova gabriela (gabinka.12)VII RP, VI RP, VI RP, II solo754
1562.Pavlů Karel (karlos.p)7A+ solo754
1562.Šindelář Ondřej (o.sindelar)V OS, V OS, VI RP754
1566.Budík Honza (budik)8 flash753
1566.Čapliar Radovan (Climber)8 flash753
1566.Velfl Lukáš (Fik)8 flash753
1566.Fojtík Víťa (Fojtas)7a flash753
1570.martulka martulka (martulka)5 flash, 5- flash, 4+ RP, 4 RP751
1571.Šimonek Jirka (jirka.simonek)7a+ PP750
1571.Kremla Jan (Honza-Coach)7a+ PP750
1571.Budik Honza (hanys_havirov)8+ PP750
1571.Trnková Lenka (ltrnkova)IXc PP750
1571.Pintar David (badboy)7a+ PP750
1571.Bufka Ondra (BUF)8+ PP750
1571.Sušina Tomáš (Echis)8+ PP750
1571.lezec neznamy (pahyn)IXc PP750
1571.Egan Egan (egan)8+ PP750
1571.Sikora Jakub (Siki 007)8+ PP750
1571.Rys František (piskar108)IXc PP750
1571.Jehlička Miloš (Jehla)IXc PP750
1571.Pohořelský Emil (Em)8+ PP750
1571.Judista (Waza-ari)IXc PP750
1585.Stejskal Jakub (States)7+ RK, 6 RK748
1586.Lukeš Martin (sadboy)VI OS, V OS, IV flash747
1587.Hron Adam (hadam)VIIa OS, VIIa OS, VIIb AF745
1588.sikora jakub (siki)6 OS, 5 OS744
1588.klečka jirka (kAkAsHi)6 OS, 5 OS744
1588.Gregor Ondřej (Gregi)6 OS, 5 OS, 6- -744
1588.Svobodova (Elif)VII OS, VI OS744
1588.sparky Honza (sparky)6- OS, 6- OS744
1593.Strelec Martin (Gandhi)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1593.H. Radek (Radeg)VIIa OS, IV OS, III OS, IV RC, VIIa RC741
1595.Novotný Petr (petasn)IV OS, IV OS, III OS, III OS738
1596.Zavřel Michal (zavirak)VIIb OS, VIIb RP736
1596.Gildorr (Gildorr)5 OS, 5 RP, 5 solo736
1598.Hnízdo Jirka (Jirka H.)8/8+ RP735
1598.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)8/8+ RP735
1600.Poliček Petr (qetr)6+ OS, 6- RP, 7 AF733
1601.Blaťák Jan (xblatak)7- flash, 5- flash731
1602.Snopko David (Kojak)6+ flash, 5 OS725
1602.Mokrý Jan (mokros1981)8/8+ PP725
1602.Lněnička Tomáš (tomaslnena)8/8+ PP725
1602.Hefnerová Hana (Hafina)8/8+ PP725
1606.Kováčik Juraj (Jury)7+/8- OS, 7 AF723
1607.pady zzz (zzz)6c OS722
1607.rajcan pavol (daben)6c OS722
1607.Hudak Martin (lef)6c OS722
1607.Matoušková Inka (Inka)6c OS722
1607.Kočvara Petr ("Pítr")6c OS722
1612.Koudelka Franta (Franta Koudelka)7 RP, 5 RP720
1612.Bobková Lulu (Lulu)6a RP, 5c RP720
1612.Nový Richard (richi)6+ RP, 6+ RP720
1615.Novak Jiri (jirinov)6 OS, 5- OS719
1615.Džugašvili Emil (HY.man)6 OS, 5- OS719
1615.Bočan Josef (Joe002)5C OS, 5- OS719
1615.Krmenčíková Jana (dzejna)6- OS, 5+ OS719
1619.Krejčí Jan (Krejca)4+ OS, 4 OS, 4 OS716
1620.XPetr XPetr (petrdolejsi)6+ OS, 5+ RP, 7+/8- AF, 6+ AF, 6 AF, 7 AF715
1621.Vojtek Lukáš (Lukáš)8 RP714
1621.Jurečka Jan (Grommet)7a RP714
1621.Uřídil Martin (plantaznik)8 RP714
1621.Bílková Karina (Karina)7a RP714
1625.Novosad Roman (Stary)7- PP, 6- PP712
1626.Pilarcik Lukas (pilo)6+ RP, 5+ OS711
1626.Švehlík Matej (Sid)6+ RP, 5+ OS711
1628.Kaňová Klára (Kajka)8 RP710
1628.- - (stepantomas)7a RP710
1628.Dostál Slávek (dosi)7a RP710
1628.Janata Marek (marek.j)IXb RP710
1628.Klempera Vojtěch (Klempy)7a RP710
1628.Na pobřeží Kafka (Kafka na pobřeží)7a RP710
1628.cho ri (Piškot)IXb RP710
1628.Vařeka Martin (martin13)7a RP710
1628.baca (jergus)7a RP710
1628.kardhordo ladislav (Lacopaco)6+ RP, 6+ PP710
1628.y x (Peut)8 RP710
1628.Chudoba David (Bída)IXb RP710
1640.Řehák Milan (Monroe)7a PP706
1640.Eaver Jan (Jan.Eaver)7a PP706
1640.Polák Petr (ppolak)7a PP706
1640.Kuderjava Nina (Ninja)8 PP706
1640.Jeliga Marek (Marin)8 PP706
1640.Žák Radek (zakra)8 PP706
1646.Prokop Jiří (Spy.Dr)V OS, V OS, V RP704
1647.Bunk Marek (MáraB)8- flash703
1647.Handlíř Petr (celvinix)8- flash703
1647.ličko vojta (vojta)8- flash703
1647.Ženíšek Michal (michalcz)8- flash703
1647.Janoušková Nikola (špageta)8- flash703
1647.Adámek Petr (Sol)5.11b flash703
1647.hammerschmied Lukáš (Lukáš15)8- flash703
1647.Švecová Kateřina (katus111)8- flash703
1647. (rocky721698791)8- flash703
1647.chovan (smooloo)IXa flash703
1647.grolmus jiří (jirmi)8- flash703
1647.Čech Peter (peco)8- flash703
1659.Bajus Adam (Adam.b)7a PP, 6a+ AF701
1659.kammie (kammie)4+ OS, 4+ OS, 3+ OS701
1661.Černý Aleš (mikes)8 PP700
1661.Kadlec Miroslav (m.k.)8 PP700
1661.Brodská (Grünová) Monika (Mončičák)8 PP700
1661.Cásková Kateřina (keitina)7a PP700
1661.Šálek Jan (čaj)8 PP700
1661.Dvořáček Milan (joker)8 PP700
1661.Brejníková Lucka (Lucík)8 PP700
1661.Harna Filip (Fufa)8 PP700
1661.Feigl Stanislav (cb784953)IXb PP700
1661.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)8 PP700
1661.Petečelová Blanka (Blančák)7a PP700
1661.Pražák Lumír (LumirP)IXb PP700
1661.Votoček Radek (Radegast)7a PP700
1661.Kejdanova Tereza (Terkakejdanova)7a PP700
1661.Stehlík Tomáš (stehlik.tomas32)6+ PP, 6+ PP700
1661.Nakládalová Lucka (Naky)IXb PP700
1661.Tichá Dita (Dita)8 PP700
1661.Dvořák Ondra (zelva_ninja)7a PP700
1661.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)8 PP700
1680.Pfeifer Honza (kur.e)IXc RK699
1681.Kubín Zdenek (Stylgar)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1681.Doležal Jan (doza102)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1683.Pich Petr (matyy)VIIa OS, VI OS694
1683.Jehla (Matt)6- OS, 5 OS694
1683.Pavlov Martin (vlasycz)6+ OS, 4 OS694
1683.Konečná Veronika (flea)5b OS, 5a OS694
1683.Seqi Ludek (Seqi)5b OS, 5a OS694
1688.ká abdul (abdul ká)5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP690
1689.orac maros (maclimber)8-/8 RP685
1690.Kaštánek Petr (Simatteo)6- RP, 5+ RP, 5- RP680
1691.Ondra Ondra (OndraProjekt2007)VIIc RP, VII RP678
1692.Cooprová Bubi (mountainini)8-/8 PP675
1692.Gutt Petr (gutnecht)VIIb flash, VI OS675
1694.Miroslav Guttner (Gíťa)VIIc RP, VIIb RP674
1694.Říha David (Dejviii)7- RP, 5 RP674
1696.Sobek Pepa (Pepé)6b+ OS672
1696.Moravcová Eliška (Eliz)7+ OS672
1696.Kotrla Pavel (Rocko)7+ OS672
1696.Pokorný Čestmír (Cesta)6b+ OS672
1696.Neskudla Jan (JanBan)6b+ OS672
1696.Machar Honza (Machar)6b+ OS672
1696.Hák Zdeněk (haxon)VIIIc OS672
1696.Hazuková Veronika (Veru)6b+ OS672
1696.Langer Petr (Longer)VIIIc OS672
1696.Šťastný Roman (Roumes)7+ OS672
1696.Novák Jan (HonzaJan)7+ OS672
1696.Buchta Jaroslav (jemba)7+ OS672
1696.Čiviš michal (cbl)6b+ OS672
1696.otta vojta (wocas)VIIIc OS672
1696.Korelusová Jana (mandelinka)6b+ OS672
1696.Kimitin Timi (myky)7+ OS672
1696.chlebo (leziempredennicek)7+ OS672
1696.horáček vondřej (vondřej)VIIIc OS672
1696.Jamrich Tomáš (dejvid)7+ OS672
1715.Fraenkl Max (Macek)VIIc RP, VIIb RP670
1715.Kabourek Martin (m.kabourek)6+ RP, 6 RP670
1715.Mikuláš Bořek (Borek)5+ OS, 5 OS, 6 AF670
1718.Bárta Aleš (Alimer)5+ OS, 5 OS669
1718.Marcin Tomáš (t.marcin)5+ OS, 5 OS669
1718.Babiář Josef (Nell)5+ OS, 5 OS669
1718.stára ruda (ruda)6- OS, 5- OS669
1722.Olbert Jan (Moula)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1723.Kos Zdeněk (turd)8- RP664
1724.Valcek Mirek (Mrázek)IXa RP660
1724.knybel ondrej (kybl)8- RP660
1724.Pospíšilová Radka (Komi)8- RP660
1724.Novák Jan (Novy)IXa RP660
1724.Kelinkova Alenka (alenka)8- RP660
1724.Altman Petr (petalt)8- RP660
1724.Czermak Damian (Czermuh)IXa RP660
1724.Hrabal Martin (Raptor)8- RP660
1724.Matuška Fanda (FANDAM)8- RP660
1724.Ganzar Vladimír (Ganzi)8- RP660
1734.Bludský Lukáš (Lukas B.)4 OS, II OS, IV RP, IV RP, 3 RP, III RP, 6- -, 6+ -, 5 -659
1735.Sedláček Jura (JuraMura)6 OS, 5+ RP657
1736.Dubaj Peter (Bombaj)8- PP656
1736.Starý Tomáš (Timy)VIIb flash, VIIa flash656
1736.Red (Red)8- PP656
1736.Vršek Jan (Hrashka)8- PP656
1736.Ježek Václav (sdvsdv)6c+ PP656
1736.Švihálek Ondřej (ondrejek)8- PP656
1736.Holub Petr (hop)8- PP656
1743.Martin Martin (macik32)8- solo654
1743.M Vojta (mici xxx)IV OS, IV OS, VI RP, VI -, VI -, VIIc -654
1745.Haluzova Eva (flashoun)7+/8- flash653
1745.Filip Jakub (Jakub Filip)6c flash653
1747.Sikora Ondřej (TonyOsoba)7- flash, 5 RK, 6 RC652
1748.Masinsky Petr (masha)4+ OS, 4 OS, 3+ OS651
1749.Dub Petr (petrdub)6- OS, 5+ flash650
1749.Martinka Juraj (jumar)8- PP650
1749.Czyž Robin (robin.czyz)8- PP650
1749.Tejnská Veronika (placka)6c+ PP650
1749.Srholec Jakub (kuba89)8- PP650
1749.Smutný Vladimír (vilik)8- PP650
1749.Mašík Adam (AdamM)6c+ PP650
1749.Jonák Martin (Jouny)8- PP650
1749.Chrobok Patrik (Rychlin)8- PP650
1749.Chudáček Zdeněk (chudy)8- PP650
1749.Burišin Michal (Buri)8- PP650
1749.Strouhal (Strouhal)8- PP650
1749.Bramborová Barbora (Barbituratek)8- PP650
1762.Kaller Lukáš (L-U-K-A-S)7- RP, 5- RP649
1763.Runkas Martin (Rumcajs)IV OS, III OS, III OS, I OS648
1764.Erhart Kristof (Airech)7/7+ OS647
1765.K T (Goli)4+ OS, 4 OS, 3 OS646
1766.kraťas petr (krta)VI OS, VI OS644
1766.Kratschmer Karel (Kaďas)VIIa OS, V OS644
1766.Sedláček Daniel (DanielS)5+ OS, 5- OS644
1766.Černohlávek Lukáš (cerno)5 OS, 5 OS644
1766.Gelnarová Veronika (Ell)5+ OS, 5- OS644
1766.Klega Honza (Hanz)5b OS, 4c OS, 6a RC644
1766.Němec Jan (Rusi)6 OS, 4 OS644
1766.Kotrady Tomáš (tomas.k)6 OS, 4 OS, 7- -644
1766.Beránek Lukáš (lukas.sport)5 OS, 5 OS644
1766.Votrubec Jan (Javotr)VII OS, IV OS644
1766.Pytlík Brouk (broukpytlik)5 OS, 5 OS644
1766.Blažek David (nk2)6 OS, 4 OS644
1778.Pečenka Samuel (1invidia)5+ RK, 4- OS, 3 OS, 2 OS640
1779.Doležal Michal (micclim)5 OS, 3 OS, 3 solo, 3 solo, 3 solo, 3 solo, 3- solo639
1780.Vacek Petr (kdeky)6- OS, 6- RP632
1780.Findejsová Petra (Peťa =))VIIc RP, V OS632
1782.Nový Karel (Šmaky)6b OS622
1782.Lang Lukas (Lukas)6b OS622
1782.Schlöglová Tereza (terka)6b OS622
1782.Němec Zdeněk (nemecz)VIIIb OS622
1782.Holeček Michal (>>>Michal<<<)VIIIb OS622
1782.Uwaga Jen (Chrasťa)7 OS622
1782.Rohlíček Vítek (weer.climber)VIIIb OS622
1782.Fajfrlík Jan (Pajda)7 OS622
1782.Kaňa Jakub (kajne)7 OS622
1782.Sedliský Lukáš (Lukin)7 OS622
1782.Mrázek Stanislav (mraza)VIIIb OS622
1782.Ch. Juro (François)7 OS622
1782.Bohuněk Pavel (Pavlos)VIIIb OS622
1782.Herzig Vláďa (Neon)VIIIb OS622
1782.Pady Janik (890320)7 OS622
1782.Pokorny Ivo (Element)VIIIb OS622
1782.Pokorný Jan (Pokrys)7 OS622
1782.L Cikán (pollaw)7 OS622
1782.I R (Richard)7 OS622
1782.kliger petr (kliger)VIIIb OS622
1782.Joska Zdeněk (joskin)6b OS622
1782.Bloudek Honza (hobl)6b OS622
1782.Havel Martin (Rewet)7 OS622
1782.Jelínek Rostislav (Jelda)7 OS622
1782.Čechová Jiřina (jirina)7 OS622
1782.Hoboj (norma)7 OS622
1782.Matuszek Jirka (skoba)7 OS622
1782.Břeská Pavla (Pavluschka)5.10c OS622
1810.šaryvary (mrtwej)VIIb RP, VII RP620
1810.matoušek martin (maty)6 RP, 6 RP620
1810.Handlíř Honza (handlíř jan)5 OS, 5- OS, 6- AF620
1810.Baroňová Michaela (suomka)6 RP, 6 RP620
1810.Kovář Jaroslav (JardaK)6 RP, 6 RP620
1810.Przechowski Kryštof (gozon)VIIb RP, VII RP620
1816.Jurajda Tomáš (tjurajda)5+ OS, 4+ OS, 6+ -619
1817.Krikava Filip (fikovnik)6c RP614
1818.Baszczynski Ondřej (basket)6 RP, 5- OS611
1818.Felcman Vladimír (erty)VI OS, III OS, II OS611
1820.Zima Radek (Radeček)7+/8- RP610
1820.Astvahathy Istvan (jur001)7+/8- RP610
1820. (Mazi)7+/8- RP610
1820.Frinta Kuba (kuba.frinta)7+/8- RP610
1820.martan standa (stomil)7+/8- RP610
1825.Lahoda Marek (Keramadohal)3 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 4+ RC, 4 RC, 4 RC, 4- RC, 4+ RC608
1826.gerčák michal (gero)6c PP606
1826.Janovský Adam (Edous)7+/8- PP606
1826.Zouhar (dzarda)6 flash, 5 flash606
1826.Vondráčková Eliška (eliska)6- flash, 6- flash606
1826.Tykva Jiří (Dýně)6- flash, 6- flash606
1831.Havliš (JardaH)5 RP, 5 RP, 5- RP605
1832.Knapik Michal (Knapa)6c solo604
1832.Petrů Ondřej (petruondra)6C solo604
1834.Kunst Michal (mikespikes)7+ flash603
1834.Mareček Lukáš (nakul)7+ flash603
1834.Hurník Marek (Maro)7+ flash603
1837.Bouda Jirka (boudak)5+ OS, 4 RP, 4 RP, 3 solo601
1838.Jandáková (Nathalie)5+ OS, 5 flash600
1838.Vopelková Domča (Domča)6c PP600
1838.Břeská Lenka (Lena_up)7+/8- PP600
1838.Kugler Ondřej (kugli)6+ PP, 6- PP600
1842.Holeček Michal (mikina)IXa RK599
1842.Tvrdík Libor (libor)5- RP, 4- OS, 3 OS, 3+ RP, 3+ RP599
1844.Škorňoková Veronika (sskorna)5 OS, 4+ OS, 5+ AF, 5+ AF596
1845.Andreuová Adriana (Adrouš)5 PP, 5 PP, 5- PP, 2 PP595
1845.skala ondra (ower)6+/7- RP, 5- RP595
1847.P. H. (Bert)5- OS, 5- OS, 6 -, 5- -594
1847.Fojt Tomáš (samanlezec)5 OS, 4+ OS594
1847.Vašata Daniel (svetrman)VI OS, V OS594
1847.Sytářová Monika (syty)5 OS, 4+ OS, 6+ RC, 6- RC594
1847.Samková Hana (Hanče)5 OS, 4+ OS594
1847.Přecechtěl Pavel (Přecy)5 OS, 4+ OS, 6- -, 7+ -, 7+ -594
1847.Macek Jan (Ghost)6- OS, 4 OS594
1847.Mikloš Martin (basama)5 OS, 4+ OS594
1847.Gregorová Monika (moncagre)5a OS, 4c OS594
1847.Klajban Michal (Klajbič)5 OS, 4+ OS594
1847.Hančilová Rut (Růťa)5a OS, 4c OS, 5c -, 4b -, 6a+ -, 4b -, 5c -594
1858.Haades Petr (Haades)IV OS, VI RP, V PP592
1858.Schrödlová Nicola (Nici)5 RP, 5 RP, 4+ RP592
1860.Dékány Michal (Mr.FrAnTA)5- PP, 4- OS, 3 OS, 3 flash, 5+ AF583
1861.shaama (shaama)VI OS, VIIa RP582
1862.Kabrhelová Kateřina (kaci_bunny)5+ RP, 5- flash, 4 RP581
1862.Stejskalová Lenka (beruskaKju)6- flash, 5+ flash581
1864.K Martina (*Martina*)VII PP, V OS578
1864.Svoboda Jiří (gedzik.jes)4+ flash, 4+ flash, 4- OS578
1866.juřina hanys (hanys92)5 OS, 5 flash, 5 AF576
1867.Vystavěl Jarda (j.lezec)5 OS, 5 flash575
1867.Čermák Petr (Cermis)V RP, V RP, IV RP, IV RP, III RP575
1869.Jehla Martin (Mat1)6 RP, 6- RP574
1870.Buďárek Tomáš (Pepin)7- OS572
1870.kollar stano (onsajt)7- OS572
1870.Pliska Jiri (plizi)VIIIa OS572
1870.Maršíček Jiří (jiricek)7- OS572
1870.Mrkus Michal (majkl.six)7- OS572
1870.Slupský Vítek (Wítek)7- OS572
1870.Zapletal Petr (Ninjaa)7- OS572
1870.brix0 brix0 (coccinelle.k)7- OS572
1870.Foldyna David (Dadlena)7- OS572
1870.almaranka (almaranka)7- OS572
1870.Marschik Jan (johny25)7- OS572
1870.Kříž Libor (Křižák)6a+ OS572
1870.Bartas Jan (Bárt)6a+ OS572
1870.Motl Dalibor (datl)7- OS572
1870.Pátková Iva (ifka)6a+ OS572
1870.Lukes Pavel (Paulld)6+ PP, 4 OS572
1870. (F.Halas)VIIIa OS572
1870.Strnad Michal (raster)6a+ OS572
1870.Větrovská Eva (Kuki)6a+ OS572
1870.Larysz Jakub (Lery)7- OS572
1870.Dušková Pavlína (Pájislaf)6a+ OS572
1870.Hlinka David (Xsmudge)7- OS572
1870.Nondek Michal (Bobr)7- OS572
1870.A.D.Bláha (D.a.n.d.y)6a+ OS572
1870.Pompe Patrik (pompis)VIIIa OS572
1870.Hynková Bára (Jacki)6a+ OS572
1870.Vavrova Z. (*Z*)6a+ OS572
1870.Kilian Michal (mkili)6a+ OS572
1870.Krous Adam (Beťák)VIIIa OS572
1870.Janďa (janda)7- OS572
1870.Blažek (Bláža)7- OS572
1870.Minárik Peter (54542)7- OS572
1870.Tůmová Jana (janina)7- OS572
1870.Mec Jaromír (ukko)5.10b OS572
1870.Zikmundová Monika (Moni)7- OS572
1870.Klofáč Petr (Klofi)7- OS572
1870.Mužík (Olaf)6a+ OS572
1870.Hale Lindsay (Lindsay)5.10b OS572
1908.Šenk Ondřej (Šenkos)6 RP, 6- RP570
1908.Janos Filip (FilipJ)6 RP, 6- RP570
1908.Fic Jiří (YuriMaster)6 RP, 6- RP570
1908.Urbánek Matouš (Čurbas)6+ RP, 5 RP570
1912.Urbánek Štěpán (Stepan2)5+ OS, 4 OS569
1912.Kollarčík peter (3pko1987)5+ RP, 5+ RP, V RK569
1912.Byrtusová Nikol (Nikol Byrtusová)5+ OS, 4 OS569
1912.Maľová Anna (adikeite)5+ OS, IV OS569
1916.Eisler David (ajgl)VI RP, VI RP, III OS, III RC567
1917.Perlovský Martin (+Venelin+)4 OS, 4 RP, 4 RP, 4 RP564
1917.Teply Robin (rob)7+ RP564
1917.Aceves Miguel (spidermike76@yahoo.com)7+ RP564
1920.Kadrnoška Matouš (_mata)VIIb RP, VI flash563
1921.Poddany Standa (Kanec)5 OS, 5+ RP561
1922.007 . (Carlos)7+ RP560
1922.Pivodová Terka (terulinek10)6b+ RP560
1922.Claussova Katharina (SantaClauss)7+ RP560
1922.Leitnerova Zuzka (zuzinka)7+ RP560
1922.Šrejma Pavel (PaaVeel)VIIIc RP560
1922.Hornych Tomáš (Gromas)VIIIc RP560
1928.Branšovský Pavel (Dhjest)5 OS, 5+ RP557
1929.Janák Petr (Pitrs)7+ PP556
1929.Malinka Ondřej (ondra993)7+ PP556
1929.Vantuchová Renáta (R.vantuchova)6- flash, 5 flash