LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pokud nemáte v deníčku fotku a chcete jí tam mít, klidně ji pošlete emailem.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Nový boulder průvodce po Moravském krasu pokřtěn
Prachovské skály - vyšel nový lezecký průvodce
Sport climbing in Arco - nový průvodce na skalky v Arcu

Závody
SP Mnichov (17.08)
zrušeno - ČP bouldering Fesťák (25.08)
ME mládeže (31.08)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13900
2.Konečný 12675
3.Pail 11475
Bouldry:
1.Stráník 11625
2.Ondra 11100
3.Jungling 10875
Hory:
1.Skopec 5924
2.Fajkoš 5781
3.Zaoral 5597

Výsledky
SP Briancon (20.07)
SP Villars (06.07)
SP Vail (08.06)

Deníčky
4525 lezců
705299 cest
Nové přelezy:
Zamrzlý Te 7C
Trümmelbac 8b+
Teufelsküc 7c+
Bett Des F 8a+
Surfers Pa 8a+
Torrero 8a
This Is Af 7C+
Tea-arch H 7C
Zamrzlý Te 7C
Lež A Nená 9+

Stěny
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder bar Točna - Jihlava

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Ondra Adam (dipsy)9c PP, 9a+ flash, 9b PP, 5.15b PP, 9b PP, 9a+/9b PP, 5.14c OS, 5.15a PP, 9a+ PP, 9a+ PP13900
2.Konečný Jakub (konecnik)11/11+ PP, 9a PP, 9a PP, 9a PP, 11 PP, 8c+ PP, 11-/11 PP, 8b OS, 10 OS, 8c PP12675
3.Pail Denis (denis pail)8c+ PP, 8c PP, 8b+/8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 10 PP, 10 PP, 10 PP, 8b PP11475
4.Vopat Jan (Honzík)8b OS, 8a+ OS, 8a+ OS, 8b+ RP, 8b/8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 8b PP11433
5.Adamovska Elis (Elis)8c PP, 10+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8a+ flash, 10 PP, 8b PP, 10 PP, 10-/10 PP, 10- PP11184
6.Vejmolová Iva (16071995)8c PP, 11- PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 5.13d PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a flash11156
7.Fajkoš Lumír (Lumir9)5.13b OS, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 8b PP, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS11135
8.Vlk Vojta (vojta (vlčák))8b/8b+ PP, 10/10+ PP, 8b/8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 10 PP, 10 PP, 8b PP, 10 PP, 10 PP11103
9.Trojan Vojtěch (Trojeyy)8a+ OS, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 8a flash, 8a+ PP11059
10.Šindel Petr (PEN)8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 10 PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 8a+/8b PP11044
11.Jeliga Jan (burt)8b+ PP, 8b/8b+ PP, 10/10+ PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP10996
12.Jungling Martin (Džangli)10+ PP, XIc PP, 10+ PP, 10 PP, 10-/10 PP, 9+ OS, 10- PP, 10- PP, 10- PP, XIa PP10903
13.Mrázek Pavel (pajamrazek)8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a flash, 8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP10672
14.Reich Tomáš (killy)10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 9/9+ OS, 7c/7c+ OS10625
15.Novák Honzál (hans1996)10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP10531
16.Nyéki Richard (Rici)7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS10470
17.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)8b PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10450
18.Vopatová Edita (editka vopatová)8b PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 8a PP, 7b+/7c OS10419
19.Adamovský Adam (Adam.A)8b PP, 10 PP, 9+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP10397
20.Havlik Marek (markos)8b PP, 8b PP, 8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 8a PP10378
21.Šofránko Peter (kepko)10-/10 PP, 10-/10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 10- PP, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10372
22.Kalvas Michal (Kropáček)10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9/9+ OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9-/9 OS10369
23.Lautner Jiri (jiri lautner)10/10+ PP, 8a flash, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10278
24.Janošová Markéta (Maki15)10+ PP, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9-/9 OS10263
25.zedek martin (martin zedek)8b PP, 8a flash, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10249
26.Večeřová Sabina (sabinavecerova)7c+ OS, 7c+ OS, 10- PP, 8a+ PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS10238
27.Nosáľ Jozef (germ)10-/10 PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10237
28.Zaoral Filip (zaoralf)10 flash, 8a/8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS10194
29.Chejn Vilda (007)10- PP, 10- PP, 10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9-/9 OS10187
30.Hyžný Jozva (jozva)10- PP, 10- PP, 10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10172
31.Janovský Adam (AdamJanovsky)10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 7c+ flash, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP10165
32.Škvara Michal (Hošo)10/10+ PP, 10 PP, 10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP10159
33.Nosek Štěpán (Kokeš)10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP10156
34.Zedník Miloslav (Miláno Z)8a OS, 7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS10148
35.Paprsek Martin (tapir)8a OS, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS10088
36.Herman Jan (trumen)5.13d PP, 5.13d PP, 5.13b PP, 5.13b PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 5.13a PP, 5.13a PP10050
37.Pelikán Martin (Maartaas)10- PP, 9 OS, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 9- OS10044
37.Litochleb Richard (RL)7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS10044
39.gospoš martin (gospa)10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7c flash, 9+ PP10025
40.Duchoň Tomáš (BS540)10 PP, 10- PP, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 9 flash, 9 flash, 9+ PP10012
41.Burgr Lionel (Lionel)8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP9994
42.Slezák Ondřej (Karbous)8b PP, 7c+ OS, 8a flash, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7b OS9984
43.Brajer Radek (radous)8a+/8b PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7b OS9944
44.Votoček Radek (Radegast)8a+/8b PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS9913
45.Kotrbová Daniela (Danča)7c OS, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9-/9 OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9899
46.Lachman Vítek (Lachtan)7c OS, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 7b+ OS, Xa OS, Xa OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c+ PP9888
47.Jakubcova Monika (mo)9+ OS, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP9872
48.Kohout Honza (relic)5.13b PP, 5.12c OS, 5.12c OS, 5.13a PP, 5.12d flash, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 7b+ OS, 5.12c flash9869
49. (Blem)8a RP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash9859
50.Záplava Martin (alefff)8a+ PP, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash9841
51.Smetanová Michaela (Miška)7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP9832
52.Kupka Petr (Ory)9 OS, 9+ flash, 8a PP, 9-/9 OS, 9/9+ flash, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c flash, 9 flash9806
52.Volf Štěpán (stepanvolf1)11- PP, 8b/8b+ PP, 10- RP, 8a/8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+ PP, 9-/9 PP, 7 flash9806
54.Hronek Karel (Karlito)7c OS, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP9803
55.Nováček Jan (Cokin)10- PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 7c+ PP, 9- flash9797
56.Šimek Martin (orbit)10- PP, 5.13b PP, 5.12c OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 5.12b OS, 7b+ OS, 5.12c flash, 5.12d PP, 5.12a OS9791
57.Krupař Matěj (Variant)7c OS, 7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP9788
58.Keprt Pavel (Kepo)7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9-/9 OS, 7b+ OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9 flash, 7c+ PP9778
59.Abt Lukáš (asu)10- RP, 10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9 solo, 9 PP9768
60.Ondrášek Lukáš (ondrasl)7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9746
61.Bartoš Michal (Bárty92)7c OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP9738
62.Širůčková Tereza (terous)7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b OS, 7c PP, 7b+/7c PP9725
63.Kubíček Jan (honza k.)8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, Xc/XIa PP, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c+ PP, Xc PP, 9+ PP, 9/9+ PP9713
64.mikuš miroslav (mimi)8a PP, 9+/10- PP, 7b+/7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9694
65.Hovorka Tomáš (hovis)7c OS, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9682
66.A P (Andy)8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9675
67.Lebeda Kryštof (abvdah)10- PP, 8a/8a+ PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b+/7c flash, 9/9+ PP, 7c PP9671
67.Drbohlav Martin (drbic)9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP9671
69.Šimek Michal (Beedee)10- PP, 7c OS, 5.12b OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 5.12c flash, 9+ PP, 5.12d PP, 5.12d PP, 5.12d PP9666
70.Richter Tom (Schreiner)9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP9663
71.S R (Rschneider)9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP9656
72.Štalmach Jan (jan2)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS9644
73.Lank Zdenek (zdenda)9 OS, 7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, Xb PP9607
74.Jurča Lukáš (Lukaj)10- PP, 9 OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 RP9567
75.Havrlant Filip (FilipH)9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 9 PP, 9 PP9556
76.Genda Milan (Gendis)9 OS, 8a PP, 9+ flash, 7c+ PP, 7c+ PP, 9-/9 flash, 9/9+ PP, 7c RP, 7c RP, 9 PP9522
77.Janecek Michal (miskis)8a+ PP, 7c+ flash, 8a PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c/7c+ PP, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 7b flash9521
78.Maršík Jarda (jardamarsik)7c+ OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS9520
79.Čech Filip (filipcech)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9 flash, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9508
80.Pelíšek Václav (pelda)9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP9481
81.Mikosik Mateusz (Mikos)8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 7b OS, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 7b+ PP9478
82.Dzík Jan (Jan Dzík)8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP9472
83.Zíma Honza (honzazima)9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9-/9 flash, 9-/9 flash, 9/9+ PP, Xb PP, 9 PP9453
84.Bohuněk Pavel (PavelB)7c OS, 8a PP, 7c+/8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, Xb PP9441
85.Veselský Ondřej (PacesOV)8a flash, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 7b OS, 9 PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 9- flash, 7a+/7b OS9415
86.Šifra Martin (martinsifra)8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7c PP9396
87.Rychtrmoc Tomáš (rychtrmoc)10- PP, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9-/9 flash, 9/9+ PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9383
88.Štumpf Jaroslav (-Šakalík-)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP9382
88.Cottage George (tasmansky.cert)7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7c/7c+ PP, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9382
90.Mika Pavel (butcher)5.12c OS, 9+ PP, 5.12c flash, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 9 PP, 5.12c PP9381
91.Fiala Aleš (Aleš Fiala)9+/10- PP, 8a PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 5.12d PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP9344
92.Ulmonová Simona (sim)8a PP, 9+/10- PP, 7c flash, 9+ PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7b+ flash, 7b+ flash9333
93.Gendová Karolina (Karolinka)7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash, 9-/9 flash, 9/9+ PP, 7b OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP9318
94.Hrabec Lukáš (Gibous)9+/10- PP, 9- OS, 9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9- flash, 9- flash, 9- flash9312
95.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)9+/10- RP, 9- OS, 9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP9310
96.Procházková Barča (barcza)9- OS, 9- OS, 9+ PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7b+/7c PP9287
97.Sika Jirka (jirkas)8a PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 9- flash, 7c PP9284
98.Mrnka Pavel (PavelM)9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS9279
99.Horňák Lukáš (joHny237)7c OS, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b+/7c PP, 7a+ OS9254
100.Damašek Jan (Damajda)9+/10- RP, 7b+ OS, 9+ PP, 9 RP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP9235
101.Drahota Jakub (draKubas)7b+ OS, 9/9+ PP, 5.12a OS, 7b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12c PP, 5.12c PP, 5.12b flash9222
102.Skoupil Vojtěch (kvetak)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7b+ flash, 7c PP, 9 PP, 7c PP9166
103.Holík Rostislav (RosťaHolík)9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9- flash, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b PP9156
104.Drátek Marek (Drat3k)XIa PP, 7c OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9148
105.Griger David (Komíňák)7c flash, 7c/7c+ PP, 7b OS, 7b OS, Xb PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP9140
106.Franc Richard (Richard)9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7c PP, 7c PP, 9-/9 PP, 9- PP, Xa PP9131
107.Křivánek Jan (johndys)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, Xa PP, 7a OS9125
107.Šauer Max (max)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 8+/9- OS, 9- flash, 9-/9 PP, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS9125
109.Mrnuštík Jan (Mrnda)10- PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7c PP, 9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP9122
110.Hodeček Mirek (drtiMIR)9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9-/9 flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 9- RP9110
111.Šauli Vláďa (Laco Šaolin)9+ PP, 9+ PP, 9 RP, 9 PP, 9- flash, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP9104
112.Fejgl Michal (Mihal)9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7b+/7c PP9068
113.Slavíček Ondřej (Mican)7b+ OS, 9/9+ PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 RP, 9-/9 RP, 9-/9 PP9051
114.Kuprin Nikita (Nikita)9+/10- PP, 7b+ OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP9040
115.Valoušek Honza (rejtmon)9/9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 7b flash9037
116.Grečnár Jura (Jura)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 8+/9- flash, 9- PP9034
117.Horák Jan (Horákos)7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9032
118.Vrona Michael (Brepta)8a PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP9016
119.Ilenčíková Tina (Tínka)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 9 PP, 7a+ OS, 7a OS9013
120.Kocis Fero (Fero)9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 9- RP, 8+/9- flash, 7b flash9008
121.Nycz Aleš (animal)7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b+ flash, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS8991
122.Vašíček Martin (Martas)9+/10- PP, 9+ PP, 9 RP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP8985
123.Balabán Jakub (blabos)9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS8981
124.Kobrle Ondra (Ohne M)9-/9 flash, Xb PP, 9 PP, 9- flash, 9 PP, Xb PP, 9 PP, IXc OS, 8+ OS, 8+ OS8959
125.Groš Ján (Grošák)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS8948
126.Klemsa Martin (Martin)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c OS8920
127.Kopůnec Ivo (-Ivoš-)7c OS, 7b OS, 7c RP, 9 PP, 9 PP, 7b+ PP, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP8919
128.Burgoon Andrew (Andrew)5.13a PP, 5.12d PP, 5.12c RP, 9 PP, 5.12d PP, 5.11d OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8906
129.Berger Martin (macekt)7b OS, 8+/9- OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8900
130.Nevělíková Karolína (Karolína52)7c PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP8884
130.Chvojková Katka (antarctica)9+ PP, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+/9- flash, 7b+ PP, 9- PP8884
132.horáček vondřej (vondřej)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, Xa/Xb RP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP8873
133.Večeřa Jirka (Véča)7b OS, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 7b/7b+ flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS8860
134.Zdráhal Adam (AdamFS)9- OS, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP8854
135.Nyč Marek (majahukkataival)7b+ OS, 7b OS, Xb PP, Xb PP, 7b+ RP, Xa RP, Xa RP, Xa PP, Xa PP, 7b+ PP8840
136.Svítek Vladimír (siska)9- OS, 7b OS, 7c PP, 9- flash, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b flash8836
137.Jirásková Markéta (Markéta)7b OS, 7b OS, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b flash8822
137.Houška Martin (Feld)8a PP, 9+/10- PP, 9/9+ PP, 7c PP, 7c PP, 7b+/7c PP, 9- PP, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS8822
139.Stehlík Marek (Listy)9/9+ PP, 8+/9- OS, 9 PP, 7a+/7b OS, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8806
140.Kocián Kuba (kokuba)7b+ OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS8804
141.Rak Kuba (krab)Xc PP, 8+/9- OS, Xb PP, 9 PP, 8+ OS, Xa PP, Xa PP, Xa PP, 9- PP, Xa PP8794
142.Řezníček Martin (Řízek)8a PP, 7c+ PP, 7c PP, 9- RP, 7b+ PP, 7b flash, 7b flash, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b PP8778
143.Křivánek Ondra (Bivoj)7b OS, 7b+ flash, 7b+ flash, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7b+ PP, 7b+ PP, 5.12b PP8775
144.Marek Jakub (Fly)9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9-/9 RP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, Xa PP, 9- PP8772
144.Pintíř Miloš (milos)9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP8772
146.Lučanský Patrik (Jumper)7b OS, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8767
147.Vávra (Ramir)9 PP, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP8750
148.Heger Mikuláš (Mikundulas)9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS8744
149.Pavlu Petr (speed)7b+ OS, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 9- RP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP8739
150.Slavík Martin (Marczany)Xb RP, 9 PP, Xb PP, 8+ OS, Xa RP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- flash, 8+/9- flash, Xa PP8714
151.Dlabola Jiří (Dlabis)Xc PP, Xb PP, Xa flash, Xb PP, IXc OS, Xa RP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXc PP8713
152.henych ondra (andy90)7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8710
153.Janoušková Nikola (špagetaa)7c/7c+ PP, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 9- RP, 7b flash, 7b+ PP, 7a OS8708
154.Píchal Miroslav (Hvězdář)8+/9- OS, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP8697
155.Urbášek David (urbasekd)10- PP, 9+/10- PP, 8+/9- OS, 9 PP, 7b+ PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 7+/8- OS8682
156.ChK_ ChK (ChK)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS8660
157.Solanská Míša (Soli)9+ PP, 9-/9 flash, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 8+ flash, 7a+ flash8659
158.Vašková Jana (blondajzna)7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b PP8650
159.Semrád Ivo (ivoš)7b OS, 7b OS, 9-/9 RP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS8636
160.Čáň Vašek (Vasek)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b flash, 7b flash, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS8628
161.Hlávka Radim (králíík)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+/7c PP, 9- PP, 7a+ flash, 7b PP, 7a+ RP, 8+ PP, 8+ PP8606
162.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS8598
163.Plecháč Pavel (Plechy)7b+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, IXb OS, 7a OS, 8 OS8566
164.Burišin Michal (Buri)7b OS, 7c PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 8+/9- flash, 9- PP, 7a OS, 8+/9- PP, 7a+ flash8555
165.Sekyra Daniel (Danny)9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP8549
166.Hauznerová Terka (Erk)9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 8+/9- PP8540
167.Hostinský Josef (TujboPefa)9+/10- PP, 9+ PP, 9- flash, 9 PP, 9- PP, 8+ flash, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS8525
168.Rojko Andrej (stepnyvlk)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8522
169.Němec Zdeněk (Fábera)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8520
170.Švihálek Jiří (svihalek)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b/7b+ PP, 7a OS8484
171.Čížek Pavel (pavelll)9- flash, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS8441
172.Požár Michal (mifo)7c PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 7b PP8438
173.Heger Krystof (Gaga)9-/9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP8431
174.Kica Eda (Edynho)9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8428
175.Lukáš Honza (Luky)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8420
175.Kuba Ondra (ondras)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS8420
177.Křováček Martin (Křovák)9 PP, 7c PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP, 7a+ flash8401
178.Sýba Vašek (vaasyk)9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 8/8+ OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS8381
179.Chytil Martin (martinchytil)7c PP, 7c PP, 7c PP, 7b flash, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ PP, 7a+ PP8378
180.Jančáry Mylan (majlaan)7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8370
181.Habeš Dominik (petzlplast)8+/9- OS, 7a+ OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 7a+ flash, 7a+ flash8360
182.Průcha Šimon (kimulin)9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8/8+ RP, 8/8+ PP8338
183.Hlavová Veronika (ViviHl)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP8326
184.Šimandl Jiří (Šimi)7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+ flash, 7a+ flash8313
185.Grünwald Lukáš (LukasG)5.12c PP, 5.12a flash, 5.12a flash, 5.12b PP, 5.11c OS, 5.12a RP, 5.12a PP, 5.12a PP, 5.11d flash, 5.11d flash8310
186.Vlk Marian (Vlčák)7b+ flash, 9- flash, 9- flash, 7c PP, 7b flash, 8-/8 OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a flash, 8+ PP8306
187.K Petr (Kortys)9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS8304
188.Hazdra Ondrej (O-Jay)5.12a OS, 5.11d OS, 5.11d OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 5.11c OS, 7b RP, 5.12a RP, 5.11b OS, 5.11b OS8300
189.Olšarová Jana (Olše)9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ flash, 8+/9- PP8293
190.Šolc Jan (jeremy_jenda)9 PP, Xb PP, IXc OS, Xa RP, 9- PP, IXb/IXc OS, IXa OS, 8- OS, IXc PP, IXc PP8291
191.Zvěřina Petr (zve.pe)7c PP, 7b+ PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+/7a OS, 6c+ OS8272
192.Svoboda Daniel (DaněkS)8+/9- flash, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 8+ flash, 7b PP, 8+/9- PP8240
193.Kral Mirek (laurot)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 6c+ OS, 8+ PP, 8 flash8235
194.Domanský Jiří (dom)7c PP, 9 PP, Xa PP, 8 OS, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 6c+ OS8234
195.Šebestíková Anča (garbina)7c PP, 7a+ OS, 7b+ RP, 7b flash, 7b+ PP, 7b RP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP8223
196.Rabadová Lucka (LucyLoo)9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- flash, 8 OS, 8+/9- PP, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8+ PP8202
197.Tichý Aleš (Sumec)7b+ RP, Xa PP, 7a OS, 7a OS, IXb OS, 7a OS, 7a OS, IXc/Xa PP, IXc/Xa PP, IXa OS8196
198.Mangel Aleš (Alesh)7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS8182
199.Žítek Jakub "kub" (kub)5.12c OS, 5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12c PP, 5.12b PP, 5.12a flash, 5.12a PP8175
200.Týčr Břeťa (Bublina)9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP, 6c+ OS8166
201.Trkal Fanda (kaaak)9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS8151
202.Mlejnek Honza (Mlejnis)Xb RP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, Xa PP, IXb OS, IXa OS, IXc PP, IXb flash, VIIIa OS8145
203.Neuwirth Petr (Inža)9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8+ PP8144
203.Straka Ondřej (str.o)9- flash, 9-/9 PP, 7b+ PP, 8/8+ OS, IXb OS, 8+/9- PP, 8-/8 OS, IXa OS, IXb flash, 8/8+ PP8144
205.Kohout Milan (Mildak)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS8120
206.Poulding Leo (Polda JPPP)5.12a OS, 9-/9 PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8/8+ flash, 5.11d PP, IXb flash, 8+ PP8112
207.Prejza Zdeněk (FISA)7b+ PP, 7b flash, 7b flash, 7b+ PP, 9- PP, 7a+ flash, 8+ PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash8080
208.Vais Honza (Vaisik)7a+ OS, 7b+ PP, 8 OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS8054
209.Sobotka Ondřej (OS)9+ PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP8048
210.Jeliga Marek (Marin)9+/10- OS, 8b PP, 8b PP, 8a flash, 8a PP, 9/9+ PP, 9 PP, 8 OS8028
211.Záveský Radek (rxdek)9- PP, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 8+ flash, 8-/8 OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS8004
212.Vinklát Libor (Libor V)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS7985
213.Sosnová Petra (sosa)7a OS, 5.11c OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash7982
213.Duda Matej (matej.duda)7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS7982
215.Zachariášová Hanka (Hanka Zachariášová)7b flash, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 8+ flash, 8+ PP, 7a flash, 8 flash, 7a flash7968
216.Kobza Michal (Cend)9-/9 PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP7967
217.Kapitán Zdenek (Zalud)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, IXa OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, IXb RP7962
218.Nebeský Jan (Nebe)7a+ OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8 RP7958
219.Plhon Frantisek (Frap)7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b PP, 8- OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 7+/8- OS7948
220.Kulheim David (davu)9+ PP, 9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, IXa OS, IXa OS, IXa OS, 8 flash, IXb flash, IXb RP7942
221.Ženíšek David (Zendad)7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7b PP, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS7932
222.Jursa Petr (berťa)9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP7924
223.Klimešová Alena (AK)9- PP, 8 OS, 8+/9- RP, 8+ flash, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP7920
224.Hrabě Vojtěch (flexik)7a OS, 7b RP, 8+/9- PP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 7b PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash7919
225.Brich Milan (mibr)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP7898
226.Dočekalová Barča (Hujirek)7b+ PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 7a+/7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS7891
227.Saifrt Tomáš (Pilot)7c+ PP, 7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS7888
228.Maňourová Anna (annis)8 OS, 7b PP, 8+/9- PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP7862
229.Černý Adam (blacks)9-/9 RP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 7+/8- OS7859
230.Rohlíček Vítek (weer.climber)7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c+ flash, 6b+ OS7844
231.Jecelínová Verča (feu)9 PP, 9- PP, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8-/8 RP7819
232.Kliger ml. Petr (petr kliger)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, IXb RP, 7a RP7796
233.Turčani Miloš (Turky)9-/9 PP, 9- PP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ RP, 8+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 8 PP7789
234.Liškutin David (Liškut)7a+ OS, 8+/9- flash, 8+/9- PP, 8+ flash, 8+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 8+ PP, IXa flash, 6b OS7762
234.Kopecká Markéta (Maky)7a+ OS, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7a flash, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 8 PP7762
234.Sazimová Lidmila (Lidmila)9+ PP, 7b+ PP, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ flash, 7a flash, 7a+ PP, 8- flash, 6b+ OS, 6b+ OS7762
237.Dlask Pavel (dlaskp)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 7a RP, 7a PP7727
238.Samková Růža (Růža)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, IXb PP, 8- flash7725
239.Ganzar Vladimír (Ganzi)9 PP, 9 PP, 9- PP, 8+/9- RP, 8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS7718
240.Stuchlíková Šárka (SarkaStu)7a OS, 8-/8 OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 7a flash, 7a flash, 6c OS7707
241.Lenc Láďa (LadaL)8 OS, 8 OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS7704
242.H. Petr (hruši)7b flash, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP, 6c+ flash, 6c+ flash7693
243.Skopec Václav (VS)9+ PP, 7b OS, Xb PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ RP, 7b PP, IXc PP, 6c OS7682
244.Siegelová Eva (Kudrlinka89)9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8+ PP, 7a+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS7656
245.malinkej Votíšek (v)9-/9 PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 7a+ RP, 6c OS, 7a RP, 7a RP, 8 PP7634
246.Wefersova Marina (Marinka)9 PP, 9 PP, 9- PP, 8+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP7631
247.Patera Martin (Ru-XAc)7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a PP, 7a PP7611
248.Mikuš Rosťa (Rosťa)9- flash, 7c PP, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8 PP, 7 OS, 7- OS7597
249.Holec Milan (homijan)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a RP, 6c+ RP7592
250.Koudelka Honza (Honza Koudelka)9 PP, 8 OS, 7a+ flash, 8+/9- PP, 7b PP, 8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 6c+ PP, 6c flash7550
251.Sedlacek Jozef (juzek)8+/9- PP, 6c+ OS, 8- OS, 8+ PP, 7a flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 6c OS, 6c OS7547
252.Podušková Barča (Baru96)8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 6c OS, 8 PP, 8 PP7538
253.Kubiena Roman (fredos)7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP7528
254.Štěpán Václav (maroldo58)7b OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS7508
255.Lukášek Tomáš (tomas.lukasek)Xb PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXa OS, IXb RP7500
256.Pražák David (dejvi)7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7485
257.Brožová Veronika (verca)7b+ PP, 8 OS, 7a OS, 8+ PP, 7a PP, 7a PP, 8- flash, 6c+ flash, 8 PP, 8 PP7462
258.Trojanová Lucie (ilias)7b PP, 6c+ OS, 8+ PP, 8+ PP, 7a flash, 8+ PP, 8/8+ PP, 6c OS, 8 PP, 8- flash7449
259.Ladin Ladis (aladin)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS7448
260.Karko Jan (Karkoš)7b OS, 7b flash, 7b flash, 7b+ PP, IXa OS, IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS7438
261.Zímová Kateřina (KaczkaZ)9 RP, 9- PP, 8- OS, 8 flash, 8/8+ PP, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7429
262.Stehlík Petr (petan)7b PP, 6c+ OS, 8+ PP, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash7425
263.Šindelářová Eli (esindelarova)5.11c OS, 5.11d flash, 5.12a PP, 5.11b OS, 5.11b flash, 5.11b flash, 5.11b flash, 5.11b flash, 5.11b flash, 5.11b flash7415
264.Coubal Michal (Bobeš)7b OS, 6c+ OS, 8- OS, 8 flash, 6c OS, 6c OS, 8- flash, 8-/8 RP, 6b+ OS, 7+ OS7395
265.Zach Michael (misakcz)8- OS, 6c+ OS, 8+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP7376
266.Němec Petr (nemec.p)7b+/7c PP, 8 flash, 7a flash, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 7a PP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8- flash7370
267.Holec Standa (Standa)7c PP, 8- OS, 8+ RP, 7a+ PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 6b+ OS7363
268.Martikán Jiří (krtka chovatel)6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a RP7362
269.Smolka Marek (MáraS)7b PP, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8- flash, 8- flash, 8- flash7357
270.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 6c+ flash, 6c+ flash, 6c+ flash, 6c+ flash7318
271.Dörr Dominik (dorrdo)9- RP, 8 OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8- flash, 8-/8 RP, 7+ OS7304
272.Rybář Martin (rrr)9- RP, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8- flash, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP7301
273.F Radim (Kwikwi)8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7a+ PP, 7+/8- OS, 8 RP, IXb RP, 7a PP, 8 PP, 7a PP7298
274.drbohlav adam (kneedle)9-/9 PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP7297
275.Romanovský Jiří (Jirka)8b PP, 8a+/8b PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP7281
276.Marek Lukáš (photo)8 flash, 7a flash, 7a flash, 8+ PP, 7a+ PP, 7a RP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 7a PP7269
277.Melich Marián (majoo)7a OS, 7b PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7252
278.Ruso Filip (FreezBoy)8- OS, 8+ PP, 6c OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 PP, 8- flash7251
279.Štumpolt David (Dempsi)9 PP, 9 PP, 9- PP, 8 flash, 8-/8 flash, 8- flash, 7+ OS, 7 OS, 7+ flash, 7- flash7240
280.Polák Marek (marena)8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS7212
281.Trhlík Tomáš (Quikoliver)8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- RP, 8- flash, 8 PP, 6b+ OS, 7+ OS, 6b OS, 6b+ RP7209
282.Kočvara Petr ("Pítr")8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS7200
283.Vak Tomáš (Hadrburg)7a OS, 7b PP, 7a/7a+ flash, 6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 6c flash, 6c flash, 6b OS, 6b OS7197
283.Halas Zbyněk (Z.Hlalas)8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 7- OS7197
285.Kolomazník Vít (Rezo)8+/9- PP, 8 flash, 8+ PP, 8 RP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP7191
286.Ebrová Veronika (Hamnish)6c+ OS, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7a PP7178
287.Liška Martin (Gray)9-/9 RP, 9- PP, 8+/9- RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7- OS7153
288.Polčin Milan (tulipan)9- PP, 7b PP, 8+ PP, 7a+ PP, 7a PP, 8- flash, 7a PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS7143
289.Fišer Michal (majkl)Xa OS, 9- OS, 9- OS, 9 PP, Xb PP, Xa/Xb PP, Xa PP, IXa RP7123
290.Hampl Honza (honza7260)7a OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7116
291.Havlík Marek (wana)9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- flash, 7 flash, 7 flash, 7+ PP, 7+ PP7109
292.Flögel Tadeáš (Tade)7a+ PP, 5.11a OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 5.10d OS, 5.10d OS, 5.10d OS7104
293.Podškubka Radek (podskubkar)6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS7098
294.Marková Terka (Terrien)8- OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 7+/8- OS, 6c OS, 7+/8- OS, 8- PP, 8- PP, 6c flash, 7+/8- flash7092
295.Grasserová Alena (Alča)6c+ OS, 8 flash, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7091
296.Hroch Tomas (hrocht)8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS7064
297.Novák Josef (Newman)8 OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP7062
298.Pleticha Jeník (Jenik)7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8- flash, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7060
299.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
299.Michovský David (Ještěrka)7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS7054
301.Štefan Honza (stefic)7a OS, 5.11b OS, 6c+ OS, 7a flash, 5.11b flash, 6b+ OS, 6c flash, 6c flash, 6b OS, VIIIb OS7044
302.Sedlačík Jan (Jenys)9- PP, 9- PP, 7b PP, 8 flash, 8 PP, 6b+ OS, IXa PP, 7+ flash, 7- OS, VIIIa OS7040
303.Brzobohatý Tomáš (Rygar)8- OS, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, IXb PP, 7a PP, VIIIc OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS7032
304.B. Kuba (KubaB)8+ PP, 8+ PP, 8/8+ RP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- PP7030
305.Mayer Martin (mmayer)8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 8- flash, 8 PP, 6b+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS7029
306.Nešťák Matěj (Maaty)8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7 OS7013
307.Maryška Jiří (MrVergilius)7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 8- RP7008
307.Majtán Juraj (JuM)7b OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ AF7008
309.Rezna (eatme)7a OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6b+ OS, 8- PP, 7 OS, 6b OS, VIIIb OS7004
310.Exner Radek (exak)8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8- flash, 8- flash, 8-/8 RP, 8-/8 RP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7+ OS7003
311.Vlček Jakub (Jakub Vlček)8- OS, 8+ RP, 8+ RP, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP6986
312.Trojan Petr (pierre)8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6c flash6968
313.Podmela Karel (Kara)7b PP, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ RP, 6c+ PP, 6c+ PP6960
314.Líbalová Helena (zagorka)9+ PP, 9- flash, 9- flash, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 7b PP, 7b PP6956
315.Krejčí Václav (Kok)IXc PP, 6c OS, IXb RP, 8 RP, 8 PP, 7a PP, 8- RP, IXa RP, IXa RP, IXa RP6940
316.Koza Olda (ziege)8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6918
317.Špás David (Spasik)7a+ OS, 7a RP, 7a/7a+ RK, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6c+ PP, 6b OS6888
318.Soldán Pavel (sodík82)8+/9- PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 8- flash, 8-/8 PP, 8- RP, 7- OS, 7- OS6886
319.Kelnar Pavel (Dyk)7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b OS6885
320.Hatle Josef (darklord)7c+ PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6a OS6876
320.Lovecka Lucka (Lutzka)7a+ OS, 7b PP, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7+ OS, 6c+ PP, 7 OS, 7 OS, 7 RP6876
322.Kulajta Martin (Artie)7a+ OS, 6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6c flash, 6c flash, 7 OS, 7-/7 OS, VIIIa OS6857
323.Šajgal Štefan (Stewo)8+/9- PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 7 OS, 6b OS, 7- OS6856
324.- - (dede!)8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash6854
325.Karel Jaroslav (JaraK)IXa OS, IXc PP, IXc PP, IXb PP, VIIIc OS, IXa RP, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS6792
326.Čeřovský Jan (HONZA75)7b OS, 7a+ OS, 8+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 7a RP, 6b+ OS, 6b OS, 7 OS6790
327.Sučík Radko (Suco)8 OS, 8- OS, 8- flash, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS6789
328.Suchopár Martin (suchoš)8- OS, 8- OS, 8 PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 6b OS, 6b OS6785
329.Šp. Jirka (Špicál)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash, 5.10d OS, 5.11a flash, 7 OS, 5.10c OS, 5.10c OS6782
330.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)7b+ PP, 8- OS, 8 RP, 6b+ OS, 7+ OS, 8- RP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS6778
331.Drapová Hana (Ciganče)8+ RP, 8+ PP, 8/8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash6773
332.High Stay (Stay)6c OS, 6c OS, 7a RP, 8 RP, 8 PP, 8- RP, 6c+ PP, 7+/8- RP, 6c RP, 6b+ flash6715
333.Pavlíková Petra (Deetroit)8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 5.11b RP, 5.11a RP6713
334.Lotrek Tomáš (Oslik13)8- OS, 8 RP, 8- flash, 6c+/7a RP, 7+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS6702
335.belas jan (belina)8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS6698
336.Jiroušek Martin (Norwell)7a OS, 6c OS, 8- flash, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS6685
337.Hodoušek Matěj (pomalík)6c OS, 6c OS, 7+/8- OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS6670
338.Marek Lukáš (lukaz)8- OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 6c flash, 6c flash, 6b OS, 7+/8- PP6668
339.Štefela Pepa (skuc)8- OS, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6c flash, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS6615
340.Košatka Tomáš (KosatkaT)6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c RP6612
341.jester v (v.jester)6c+ OS, 7a+ RP, 6b+ OS, 6c+ RP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6596
342.Černý Tomáš (tomtom)8 RP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 7+ flash, 7- OS6579
343.Skřivan Filip (observer)7a PP, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b/6b+ OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS6573
344.Dušánková Martina (Martanka)8- OS, 8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS6536
345. Šnýdrová J. (Jahnina)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c RP6535
346.Toupal Jan (Toupis)8 OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, VIIIb OS6520
346.Filip Ondřej (Ryzek)8+/9- PP, 8+ PP, 8- flash, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7+ PP6520
346.Makuša Michal (tah-sha-tunga)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6520
349.kimi (kimi)8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6c+ PP, 6b OS, 7 OS, 7 OS6514
349.Novotný Pavel (Bobr6)9- PP, 8/8+ PP, IXb RP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 7 flash6514
351.Moravec Tomáš (TomášM.)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8- PP, 7+/8- RP, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 PP, 6+ OS6511
352.Leblochová Macek (kitie)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash6501
353.Krov Martin (polikrk)7a RP, 8 PP, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS6496
354.Pipiska Rastislav (eRPe)6c+ OS, 8 flash, 8 RP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ flash, 7+ flash, 7+ flash, 6b flash, 6b flash6494
355.Kramoliš Ondřej (Eda)7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 7a RK, 6b OS, 7 OS, 6c RP, 6c PP6473
356.Šimečková (Klára531)7a+ PP, 7a RP, 7a PP, 6c flash, 6c RP, 6c PP, 6c PP, 6c PP, 6c PP, 6c PP6467
357.Rozsypalová Katka (Kaca)8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6c flash, 6c flash, 8- PP, 7 OS, 6c PP, 6b+ flash6455
358.Kurasová Irena (Irena)7a+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6454
359.Przechowski Kryštof (gozon)8 OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8- flash, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 7- flash6453
360.Kučová Lucie (Kučka)7b PP, 6c OS, 7a PP, 6c+ PP, 6c RP, 6c PP, 6c PP, 6c PP, 6a+ OS, 7- OS6448
361.Hlaváč Michal (stromolezec)7a+ RP, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS6443
362.Hloušek Martin (Hluchonen)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, IXa PP, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS6429
363.8b Satya (Satya)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7+/8- RP, 7+/8- RP6400
364.Grepl Kuba (patapufa)7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIb flash6382
365.Čechová Jiřina (jirina)8+ PP, 8+ PP, 8-/8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP6379
366.Nešvera Jakub (Kuba86)8 RP, 6b+ OS, 6c/6c+ RP, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS6375
367.Kačmařík Michal (kaci)8-/8 PP, 8- PP, 8- PP, 6c+ PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6369
368.Sk Roman (romisak)7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- RP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6358
369.Rychlík Jakub (JakubRychlik)8 PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c RP, 6c RP, 7/7+ flash6357
370.Ondruška Jan (arny)6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash6351
371.Zajdová Hanka (Zajda Hanka)7a PP, 6c+ flash, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6b+ flash, 6c PP, 6b+ RP6348
372.rorschach (rorschach)7+/8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS6320
373.Křížová Eva (ᴇVᴀ)7c PP, 7a+ flash, 6c+ flash, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c PP, 6b flash6309
374.Plaček Michal (Vasekdegamma)Xa PP, Xa PP, Xa PP, 8 PP, IXb PP, IXa RP, 7- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS6308
375.Šrámek Jiří (Franky)7a OS, 7a RP, 6c+ PP, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b+ flash, 6b+ flash, 6c PP, 6b flash, 6b flash6300
376.Šramota Míla (Melman)7+/8- OS, 8 PP, 8- RP, 7+/8- flash, 7 OS, 7+/8- RP, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS6290
377.Edr Martin (Edros)7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8- RP, 8- PP, 7+/8- PP, 7/7+ flash, 7+ RP, 7 flash, 7 flash6288
378.Najbr Ondřej (ondrasek)6c OS, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS6273
379.Černý Aleš (xaos75)7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS6270
380.Gerža Pavel (Pa8age)8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7 flash, 6+/7- OS, 6+ OS6262
381.Barok Libor (liborbarok)8 PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 6b OS, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7+/8- PP6244
382.Kkk Sebastian (sebastian)7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6242
383.suk martin (martin suk)8- OS, 8- OS, 7+ OS, 7+ OS, VIIIb OS, 7- OS, VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIc PP, VIIc OS6236
384.D. Fanda (fana)7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS6208
385.Foltýn Květoslav (samyk)7c PP, 7a OS, 7a OS, IXa flash, VIIIc OS, IXa RP, VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash6207
386.Břicháček Libor (Bafik)9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS6197
387.Krejčí Filip (Filip_k)6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b OS, 6b OS, 7+ flash, 7+/8- PP, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS6179
388.Leskovjan Martin (Lesko)6c OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6170
389.Rauch Tom (fumac)8- PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 6a+ OS6135
390.Kranjc Tomaz (JC)8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS6129
391.mateju jakub (kubajs)7+/8- OS, 7+/8- OS, 8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS6126
391.Růžička Honza (ruza)IXc OS, IXb OS, IXa OS, IXa OS, IXa OS, IXb flash, IXa flash, IXa RP6126
393.Hlásek Vít (VH)8 OS, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 7 RP, 7 PP6123
393.Kubeček Jeňa (tatka)8+ RP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP, 7 flash6123
395.Cibulka Pavel (Ciba)IXa OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS6120
396.Vrtílek Luděk (loudys)7a+ PP, 7a PP, 8 PP, 8- RP, 6c+ PP, 8- PP, 6c PP, 6a+ OS, 6+/7- RP, 6+ flash6107
397.Malčík Zdeněk (zdenous)9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b+ PP, 8+/9- PP, 8/8+ PP, 9 PPo6100
397.Barochová Téra (EasyWay)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 6c PP, 6b+ flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS6100
399.Pavlík Radek (Jeff76)8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7- OS, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP6096
400.Janulíková Jana (Janulik)7+/8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash6093
401.Mahovsky Milan (Mahy)6c+ OS, 8 PP, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, 7+/8- PP, VIIIa OS, VIIIc PP, VIIIa flash, VIIIa flash6066
402.Novák Honza (novakja)10- PP, Xa flash, Xb PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXa PP6065
403.Bernard Michal (berny)8 RP, 8 PP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, VIIIb OS, 7+ flash, 7+ PP, 7 PP, VIIc OS6061
404.Fajstová Alena (alenie)8+ PP, 8- flash, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 7+ flash, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6 flash6059
405.Kruliš Jiří (Krulda)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, VIIIc flash, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS6051
406.Hůla Pavel (Pard)7+/8- OS, 8-/8 RP, 8- RP, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7/7+ PP6042
407.Urubčík Roman (Urukus)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS6032
408.Laciok Kryštof (Štofin)8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7- flash6031
409.Vitásek Tomáš (chemik)7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 6c PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ PP6022
410.Májsky Michal (Majcolo)6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS6020
411.Dichtlová Marie (eiram)7+ OS, 6c+ PP, 6b OS, 6c PP, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS6019
412.Nováková Peťa (Pietra)8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7+ flash, 7+ PP, 6b flash, 7 flash, 6b flash6014
413.Rais Jan (Johník)6c+ PP, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7+ flash, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS6004
414.Pavlovič Patrik (militant)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6001
415.Čechová Martina (Máťa)8- PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6b flash5997
416.Vyhlídal Martin (Marťas26)8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5986
417.Šťastný Daniel (Dany)7a+ OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8 flash, 8/8+ PP, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIb RP, VI OS5982
418.Skalicky Jakub (JS2000)IXa OS, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, VIIIa OS, 7 RP, VIIIa flash5977
419.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5970
419.Drozda Jiří (drozdik)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, VIIIa OS, 7- OS5970
421.Kynčl Jakub (3443)IXa OS, 6c flash, 6c flash, VIIIc flash, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIb RP, VIIIb PP5967
422.T J (jt)8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 7- OS, 7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 PP, 7- RP5952
423.Buček Dalibor (Bukr)6b+ OS, 6b OS, 7 OS, 6c RP, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6a OS5938
424.R. Venda (:-))6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5920
424.Tauchman Jan (draken)6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS5920
424.Chomová Mária (Majušidlo)6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a OS5920
427.F Petr (sun7dots)8- OS, 7+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5898
428.Eisler David (ajgl)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS5893
429.Čermák Martin (Čermy)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, VIIIb flash, VIIIb flash, 6b flash5875
430.Vrána Miloslav (havran)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5870
431.Vertikalni Rybanasutru (Rybanasutru)8 OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP5864
432.Hampejs David (Dejv)7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS5846
433.Száraz Erik (eppro)7 OS, 6b OS, 6b OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7 flash, 7 flash, 7+ PP5841
434.Roupec Jakub (kube951)8 PP, 7 OS, 7 OS, VIIIc flash, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, VIIIa flash5836
435.voves Tomáš (Soja)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5826
436.Maly Jiri (8b)5.12d PP, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12b PP, 5.12a PP, IXb PP5822
437.Brouček Michal (_brouk_)7b PP, 8+ PP, 8-/8 flash, 7a PP, 8- flash, 7+/8- PP, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash5814
438.Drobek Jan (drobo)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6a OS, 6a OS, 6a OS5808
439.Zembol Radim (Vendy)8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 7 RP, 7 PP5792
440.Matoušková Jana (matous)8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 6+/7- OS5791
441.Laňková Sabina (Sabinalanka)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS5770
442.Slezáková Lenka (LeňaS)8b PP, 8a PP, 8a PP, 7c PP, 7c PP, 7b flash5765
443.Chládková Karolína (Kája Chládková)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS5751
444.Sedláček Jiří (jsedl)7b OS, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 7a OS, 6c+ OS, VIIIc PP5716
445.Šplichal Milan (BikerM)6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6b flash, 6a OS5701
446.Orálek Petr (kletr)6b+ OS, 7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ RP, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS5686
447.Zahradnik Pavel (Vivaista)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS5679
448.Černý Jan (Cipis)6b+ OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5670
449.Kalamar Matus (flavour)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5657
450.Chyla Roman (peki)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ PP, 7+ PP, 6a OS, 6b RP5648
451.Šmíd Radim (Raadim)8 PP, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7-/7 flash, 6+/7- OS, 7 RP, 7 PP, 7 PP5638
452.Rotrekl Josef (galen)6c OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+/7- OS5620
453.Sedlák Martin (m.sedlakk)7+/8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, VIIIa OS, 7- flash, VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5601
454.Mašát Martin (Maso)7+ OS, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+/7- OS, 7 RP, 7 PP, 6+ OS5595
455.Konrádová Lucie (Luc_Ky)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6b flash, 6b flash, 7 flash, 6b flash, 6a OS, 6a OS5594
456.Cabalka Martin (CábaM)6b OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 flash, 6a OS, 6a OS, 6+ OS5589
457.schneider jan (plasi)8 flash, 8- flash, 8 PP, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7 flash, 6+/7- OS, 7- flash5562
457.Berry Loukast (loukast)7+ flash, 7+ flash, 6a+ OS, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7-/7 flash, 6a OS, 6a OS5562
459.tarwac bt (tarwac)8a PP, Xa RP, IXb OS, VIIIc OS, IXa PP, VIIIa OS, VIIIc PP, VIIb OS5548
460.Hirš Bořivoj (hirsb)7a PP, 8- PP, 7+ RP, 7+ PP, 7+ PP, 7+ PP, 7 RP, 7 PP, 7 PP, 6+ OS5542
461.Daniel Ondřej (Andy93)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b flash, 6a OS, 6b RP, 7- flash, 6a+ flash5539
462.Da climber Tom (glin)7+ flash, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 6a OS, 6a OS, 6+/7- OS, 6a OS5532
463.kacena ondra (okacena)7 OS, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6b PP, 6b PP, 6+ OS5522
464.Slunečková Karin (rusalkarin)7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 6b+ PP, 7+ PP, 6a OS, 7 PP, 6b PP, 7 PP5512
465.Boudova Misa (MisaB)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 7 flash, 6b+ PP, 7 RP, 6b PP, 6b PP5504
466.Najman Karel (najmankm)VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIb flash, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS5501
467.Zbranek Jan (JanZbranek)8b OS, 8b RP, 8b PP, 8a+ PP, 7c+ flash5491
468.Eliáš Petr (elicz)9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 8 flash, 8- flash, 8 PP, 7+/8- flash5487
469.Blšťák Adam (blstaka)6b OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS5470
469.Baláž Michal (Queek)7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS5470
469.homolka david (davidek)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5470
472.Svoboda Vlastimil (Svob)6b OS, 6c PP, 6c PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 7- flash5463
473.Paděra Martin (Paďas)VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa RP, VIIIa AF5437
474.Končírová Šárka (Sarkon)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6b+ PP, 6b flash, 6+/7- OS, 6b PP, 7- flash, 7 PP5428
475.Matoušková Jana (Jana)8- flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ flash5406
476.Klášterka Milan (klasterka)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 7- flash, 7- flash, 7 PP5398
477.motl dalibor (moták)VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6a OS, 6a OS, 7 RP, 7 RP5396
478.Polák Martin (Belgi)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 7- flash5393
479.S. Petr (Dědula)7+ OS, 7 OS, 7 OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 7- OS, VIIc OS, 6 OS, VIIb OS, 6 OS5370
479.Mothejzík Ondřej (mothy)8- OS, 7+/8- OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS5370
479.Polanský Štěpán (KrTTeK)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5370
482.Trčka Vojta (mag)7+/8- PP, 8- RK, 6a+ OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7+ RK, 7-/7 RP, 6+ OS5367
483.Tůmič Martin (bingosh)IXb OS, IXa flash, IXb PP, 8-/8 PP, IXa PP, IXa PP, VIIb OS, VIIa OS, VIIc RP5354
484.Vejvoda Ludvík (Budík01)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5351
485.Válek Martin (Valmar)7+/8- OS, 7+/8- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+/7- flash, 6+/7- flash, 6+/7- flash5341
486.Werbitzky Karel (Thorin)7+ OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5333
487.Kolek Martin (Kolčo)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS5319
488.Bayer Honza (bayer.honza)8-/8 RP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, VII OS, 6- OS5309
489.Urbánek Matouš (Choorbie)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS5308
490.Záhora Ondřej (Ondřejj)8 PP, 7 OS, 7+ flash, 7+ PP, 6a OS, 7 PP, 7- RP, 6a flash, 6a flash, 6 OS5291
491.Příjmení Jméno (ajislav)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS5286
492.Nocar Jiří (tuffgong1)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP5284
493.Hovorka Petr (Švejk)7 OS, VIIIb OS, 7- OS, VIIIa OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5258
494.Štěpánek Martin (Šwéd)7+/8- flash, 7 OS, 7 OS, 6+/7- OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6+/7- flash, 6+/7- flash, 6 OS5236
495.Fliegl Ondřej (fondra)7 OS, 7 OS, 7 flash, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS5201
496.Caha Lukáš (Scirocco)7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, VIIb OS, 6 OS, 6 OS, VIIb OS5162
497.Zámečník Pavel (Pájos)8- flash, 8 PP, 8- PP, 7+ flash, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS5151
498.Veselý (Maser)7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5148
499.Matoušková Inka (Inka)8+ flash, 8+/9- PP, 8- flash, 8 PP, 7 OS, 7+ RP, 7- flash, 6+/7- flash5144
500.Souček Jakub (Kubys88)VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIb RP, VIIc OS, VIIIa PP, VII OS, VIIb OS, VIIb OS5136
501.Vágner Hubert (Hugobert)7a+ PP, 6c+ flash, 8- PP, 6b OS, 7+/8- PP, 6a OS, 6+/7- flash, 6a flash, 5+ OS5112
502.Lazar Petr (Petricek)9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, VIIc OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS5110
503.Bílý Michael (Doom312)7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+/7- OS, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP5108
504.Koníček Jakub (Konev)VIIIa OS, 7- OS, 7 flash, VIIIb RP, VIIIa flash, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 7- RP, VIIIa RP5105
505.Zlámalík Radek (Jezkec)6a+ OS, 7- OS, 7 flash, 7 RP, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5101
506.Durník Ivo (ivod)8- PP, 8- PP, VIIIa OS, 7 PP, 7 PP, 6A flash, 7- PP, VIIb OS, 6 OS, VII OS5053
507.Dědek Vojtěch (vjato)9+ PP, 8+/9- OS, 9- flash, 8 OS, 8 OS, 7 OS5041
508.Slavik Ctirad (caliman)7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP5039
509.Hacura Lukáš (Lukas Hacura)8- PP, 6a+ OS, 7- OS, 7 flash, 6a OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5c OS5035
510.Homolka Pavel (Ufňa)7 OS, 7 OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS5004
511.Kuběnová Barbora (barboucha)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7+ flash4991
512.Horký Petr (para)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 7c RP4983
513.Štěpánek Jára (jari kuri)IXc PP, IXc PP, IXa RP, IXa PP, VIIIb flash, VIIIc PP, VIIIc PP, VIIIb RP4977
514.Nehasil Michal (tenis)7+ OS, 6a+ OS, 7- OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, 6+ OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS4970
515.Votrubec Vlastimil (vlasta)7- OS, 7- OS, 7+ RP, VIIIc RP, VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS, VIIb OS, VII OS, 6 OS4946
516.Tichý Jiří (Jirik)7a RP, 6b+ OS, 8- RP, 6b flash, VII OS, VII OS, VII OS, VIIa OS, 6- OS, 5 OS4927
517.Solanský Pavel (soliér)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+/7- RP, 6- OS4925
518.Běhounek Michal (Grenvy)8a+ PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 9 PP4924
519.Hošek Jan (Hoša)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4920
520.Šťastný Jiří (Happy)6b+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS4870
521.Péša Eman (Péša)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4862
521.Chochola Ondřej (arklee)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS4862
523.Dinda Heřman (H.Dinda)VIIIc RP, VIIIb flash, VIIIb/VIIIc RP, VIIIb PP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIIa PP, VII OS4860
524.Herodes Martin (herodes)7c PP, 7b+/7c PP, 7b+ PP, 7a OS, 6c OS, 6b+ OS4847
525.Preisler Eda (Exus)8 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- flash, 7- RP, 7- PP, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 4+ RP4831
526.Kadlec Honza (jan.kadlec)8+/9- PP, 8+/9- PP, 7+/8- flash, 6a+ OS, 6b flash, 6a+ flash, 7- flash, 6+ flash4787
527.jerry PM (jerrymyn)5.12b RP, 5.12b PP, 5.11b flash, 5.11b flash, 5.10d flash, 5.10d flash, 5.10d flash4775
528.Nováková Eva (Efka)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4770
529.Dražan Jaroslav (ChronicMan)8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4765
530.Nouzak Dan (None87)8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 6- OS, 6- OS4764
531.Hyr Filip (Filips)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6+ OS, 7- RP, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS4762
532.Šefl juráš (juras)8a OS, 7c OS, 7b+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS4760
533.Vaculová Lenka (Vacule)7- OS, 7- OS, 7 flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 6 flash4755
534.Blackhippo Cz (saxnot)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS4745
535.Novosad Roman (bloud)VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VII OS, VII OS, VIIa OS, VI OS, VI OS4720
536.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS4708
537.Suchá Eliška (eliskasucha)7- flash, 7- flash, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS4698
538.Malátová Karin (Karin)7 flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4682
539.Kubeček Václav (1603)7 OS, 7- OS, 7 RP, 7 PP, 7- RP, 7- PP, 7- PP, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4668
540.Spálenka Miloš (Smáža)6a OS, 6a OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 5c+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4662
540.Pelikánová Tereza (Tereza Pelikánová)8+/9- PP, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 7 flash, 7+ PP4662
542.Jurčík Adam (Adik)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS4636
543.Jiroutová Nikol (Nikol_92)7 OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6- OS4629
544.Zámečník Jan (Slymak)9 PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7- flash4627
545.Solar Milan (Milan94)7+ PP, 6+/7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 6- OS4621
546.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS4571
547.Václavík Jan (jvaclavik)6b OS, 6b OS, 7- flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 6+ flash, 6+ flash, 5b OS, 5b OS4551
548.Stejskal Roman (Stejsi)7a OS, 8+/9- PP, 7a+ PP, 8+ PP, IXb PP, 8 PP4534
549.Petrouš František (Freson)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS4520
549.Harašta Tomáš (HARY)VIIIc OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIa OS, VI OS4520
551.Saifrt Tomáš (tsaifrt)7b OS, 7c PP, 6c+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 7a AF, 7c+ AF4518
552.Štipl Daniel (stipld)8+ OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7+ flash, 7+/8- RK, 6+/7- flash4493
553.*** *** (t3mp)7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4461
554.Jandáček Ondřej (Slayer)8- RP, 8- RP, 8- RP, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7- RP, VIIb RP4454
555.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)VIIc OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4438
556.Brůna Aleš (Aldaa)7 RP, VIIc OS, VIIIa RP, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VII OS4434
557.Benešová Magdaléna (dagda_maja)7- OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6- OS4401
558.Ponomarev Jiří (George-JP)Xa PP, IXa OS, IXa RP, VIIIb OS, VIIIc RP, VIIIb RP, VIIb OS, VIIc AF, Xa RC4397
559.Jacob Trültzsch (Trylč_HOMH)7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS4395
560.Baryl Jan (Honz)8+ PP, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 7 PP, 6+ OS, 6 flash4391
561.M. Radka (ramos)6a OS, 6a OS, 6b PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5b OS4379
562.Hynk Dnaeil (Hnykda)7+/8- RP, 7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4377
563.Vít Honza (Honzís)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5 OS, 4 OS4346
563.Janda Petr (Jandee)VIIIa OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, VII OS, 6 OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP4346
565.Slavík Martin (Martin297)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS4308
566.Válka Vojtěch (Vojtik)7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 7- PP, VIIb OS, VIIc flash, VIIa OS, 6- OS, 6+ RP, VII flash4298
567.Kostelanský Peter (Zunio)8- RP, 7+/8- RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 solo, 7 solo, 7- RP4272
568.Reich Lukáš (Looky)6+ OS, 5c+ OS, 6 OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6- OS4270
569.Mlateček Martin (Marphy)7 flash, 7- flash, 7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, 5+ OS4269
570.Drobná Danča (Brouk_81)6+ OS, 6a+ PP, 6a+ PP, 6a+ PP, 6 OS, 6 OS, 6a PP, 6a PP, 6a PP, 6a PP4266
571.Bím Jan (honzabim)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, VIIb OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS4245
572.Tesárek Jan (tesil)7-/7 flash, 7-/7 flash, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+/7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 6 flash4239
573.Křovák Jakub (xixao)IXa OS, IXb flash, VIIIb OS, VIIIc flash, VIIIc flash, VIIIa flash, VIIb flash4209
574.Horský Vojtěch (horskyv)7+/8- RP, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS4208
575.Pešicová Anežka (Anežka )7- flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6- flash, 5+ flash4205
576.Tučka Martin (martan)6a OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+/7- PP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP4196
577.Pešák Petr (Wilda_CZ)7 PP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP4188
578.Bezděk David (bezda)8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS4181
579.Sekaninová Tereza (Sekate)8- PP, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ RP, 5c flash, 6+ PP, 5a OS, 5b RP4171
580.Klemsa Martin (M7)8 OS, 8- OS, 8- OS, 7 OS, 6 OS, 6+ flash, 6 flash4166
581.Smrčka Jan (wolfun)7b+ PP, 9- PP, Xa PP, Xa PP, 7a+ PP4156
582.Novotný Matěj (snilard)7 PP, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+/7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS4154
583.Anufrieva Tanya (Tanya)6a OS, 6a flash, 6+/7- flash, 7- PP, 5c OS, 5c OS, 6+ flash, 6 flash, 5+ OS, 5a OS4147
583.Žák Jaroslav (Yardič)7+ PP, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6+/7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS4147
585.Malý Pavel (Paffka)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS4120
586.Hruška Robert (Hruskarob)9- PP, 8 flash, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7- flash4106
587.Nepustilová Klára (Klárouš)8 PP, 8- PP, 6+ flash, 6+/7- PP, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 6 PP4103
588.Jelínek Jan (jelucha)7- OS, VIIIa OS, VIIIa flash, 6+ OS, VII OS, VII flash, VI OS, VIIa flash, 6- flash, V OS4094
589.Krček Majkl (RedBull)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS4076
590.Soukup Petr (sucky)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VII OS, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, VI OS4021
591.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIc OS, VIIIa RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS4008
592.Sadloňová Adriana (Adri)6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 6 OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 4+ OS, 5+ RP3983
593.Kárník Michal (sipas)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS3954
594.Bobek Aleš (boban)VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIb flash3951
595.Janosek Jiri (Janosek)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3945
596.Machatý Ondřej (machy)VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS3920
597.age Zor (Gimi)9- RP, 8- RP, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6- OS3918
598.Šilhán Standa (Kralsteny)VIIIc OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc RP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, V OS3914
599.Fukatko Petr (Fukorfin)6c+ OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b flash, 6a OS3909
600.Gola Vítězslav (Víťas Gola)VIIIa RP, VIIIa RP, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VII flash, VII flash, VI OS, VI OS3908
601.Růžičková Petra (P.)10-/10 PP, Xb RP, IXc flash, VIIIc RP, VIIIc PP3902
602.mareš mates (mates m.)7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c OS, 6c OS3891
603.Přech Aleš (alsoa)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 4- OS, 7 AF3883
604.Baráth Tomáš (tb)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP3872
605.Hulín Radek (hulinrad)6+/7- OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, 6 OS, VIIb OS, VIIa OS, 5 OS, V OS, VIIa RP3858
606.Krútek Petr (Krocan)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3845
607.šottník Lukáš (luso1)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5b flash3829
608.Rosová (Stock21)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3795
609.Ordelt Jaroslav (feferon)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+/7- RP, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS3783
610.PA Iv (IP)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 7- RP, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 4 OS3776
611.Valenta Lukáš (Atmelavza)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3770
612.Baroš Filip (Tunny)7- RP, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3758
613.Kovařík Radim (radimkov)9- PP, 7 OS, 7 OS, 7+ RP, 7+ PP, 7+ PP3754
614.Fuchsová Ivana (Coletta)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VI OS, V OS, IV OS, 6b+ AF3749
615.Kubečka Libor (nahatch)6+ OS, 6 OS, VIIa OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, VI OS, VI OS3745
616.markro (markro)VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VII flash, 5+ OS, VI OS, VI OS3726
617.Kremer Martin (kremca)9- OS, 9- OS, 7c PP, 9- PP3700
618.Nývltová Veronika (v.erca)6 OS, 5c OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3695
619.Háček Jan (hacekj)VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIia OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, VI OS3620
620.Krulišová Lenka (Leninn)7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, VI OS, 5- OS, 4+ OS, VI flash3582
621.Plaček Ladislav (placa)VII OS, VII OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS, V OS3570
622.kraťas petr (krta)6a OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 4+ OS, 4 OS3545
623.Mašek Petr (máša)5c+ OS, 5c OS, 6 OS, VIIa OS, VI OS, 5a OS, 5 OS, VI OS, 5- OS, VIIa RP3537
624.Krejčová Anežka (agnes k.)6+/7- OS, 6b RP, 6+ RP, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP, 6 RP, 5c RP, 4b OS3510
625.Krysta Michal (mishan)6c OS, 6b+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a RP3498
626.Kyselka Pavel (kiksa)7 RP, 7 RP, 7- RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 4 OS3462
627.Semerád Václav (SemeradVa)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS3454
628.Koudelka (Ulmewix)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 solo, 4 solo3450
629.Klicpera Jakub (hodny kuba)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, VII solo, VII solo, V OS, V OS, IV OS, VI solo3447
630.Hoffmann David (jerome)7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS3446
631.Kolářský Petr (PetrK)6+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4c OS, 4+ OS, 4 OS3445
632.Soukupová Tereza (soukuter)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS3432
633.Posekaný Lukáš (Lukýno)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS3420
634.Smejkal Petr (vrabcak01)7b PP, 7a PP, VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIc RP3416
635.Hrabě Daniel (Danhrabe)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, V OS, 7 AF, 8- AF3406
636.Bulandova Dorota (x_doris_s)8- RP, 8- PP, 8- PP, 6+ OS, 6+ flash, 6+ PP, 5 PP, 7- AF, 6- -, 6- -3402
637.ZORORO ZORORO (zorooo)9- PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7- OS3400
638.Holas David (David Holas)5c OS, 5c OS, VIIa OS, 5+ OS, 5 OS, 5a OS, 5 OS, 5a OS, 4+ OS, 4c OS3395
638.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5a OS3395
640.Urban Venca (amidi)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 5+ RP3385
641.Štipek Jan (Honzik13)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS3376
642.Černý Lukáš (Lukš)IXa OS, IXc PP, IXa flash, IXa PP, VIIc OS3359
643.Jelínek Petr (jelen)7+ flash, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, V OS, VI flash, III OS, II OS3355
644.Karásek Jarek (Tweete)6+ OS, 7- PP, 5+ OS, 6- flash, 6 PP, 6 PP, 6 PP, 6+ RK, 6+ RK, 5+ flash3354
645.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)7a PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS, VIIb OS, 7a+/7b RC, VIIb RC3350
646.Strnadová Alice (Alice.Strnadova)7 flash, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ PP, 5 OS3344
647.Ježek Tom (Jezza)7- OS, 6a+ OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6a+ PP, 5c OS, 6 RP3320
648.Strejc Jakub (Hukahonoruy)7 PP, 7-/7 RP, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 6- RP, 6- RP3303
649.Šimek Pavel (Pavsi)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4+ OS3295
650.M Ondra (Bat)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS3282
651.androsz anaxym (anaxym)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ RP, 6+ RP, 5+ OS, 5- OS3278
652.Hedgehog Mika (jez4)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS3260
653.Bezouska Martin (bezi33)6+/7- OS, 6+/7- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5 RP, 5- RP3259
654.Hlaváček Kuba (Lahvon)8b PP, 10 PP, XIa PP3256
655.Jánský Michal (MikeCZ)7+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3245
656.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
657.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- PP3197
658.Lavička Karel (Karel Lavička)9 PP, 8+ PP, 7+/8- flash, 7- flash, 6 flash3171
659.Šlechta Pavel (draco)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash3168
660.Korous Honza (HonzaKorous)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS3141
661.Hruban Ota (otahruban)9- PP, 8 OS, 8+ PP, 8 PP3140
662.Gray Dorian (Dorian)9- PP, 9- PP, 8- OS, 7/7+ OS3125
663.koman filip (filipkoman)Xa PP, IXa OS, IXc PP, IXc PP3122
664.Charvát Jakub (Ch0rvi)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5a OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 4 OS3095
665.# Miki (Miki)IXb OS, IXa OS, IXc PP, IXc PP3094
666.Calda Vladimír (Juha)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS3082
667.Žofka Pavel (zofin)6b OS, 6b OS, 6b flash, 5c OS, 5c OS, 5c OS3063
668.Přibil Jirous - Jiří (jirous)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP3056
669.Šauli Honza (Sup)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS, 4- OS3051
670.Pilka Tomáš (Pilkyn)8a+ PP, 8a PP, 8a PP3050
671.Kawecki Ondra (kavaaaa)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5 solo3038
672.vavřík jan (jankoUP)9-/9 PP, 8+ flash, 8+/9- PP, 7 flash3037
673.Davidová Vendula (Wendy)8-/8 PP, 7 OS, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash3015
674.jansa petr (jansen)6+/7- OS, 7 RP, 5 OS, 6 RP, VII RP, VIIb RP, 4 OS, 5- RP, 3+ OS, 3+ OS3005
675.Straka Jan (Stračena)10 PP, 9+/10- RP, 9-/9 RP2995
676.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
677.Tropp Marek (Nesportovněvysoký)8- flash, 7- solo, 6+ flash, 6- OS, 6+ solo, VII flash, 5+ OS2986
678.LEW PETR (MATTERHORN)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 4 OS2982
679.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5- OS2979
680. (Tucnak)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, V OS, V OS, V OS, V OS, V OS2976
681.Quaiser Jan (Trabky)VIIIb PP, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc PP, V OS, VI PP2970
682.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
683.Komárek Michal (MKomar)7 OS, 7 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4- OS2951
684.chrdle (chrdlic)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 10- AF2923
685.Vela Jakub (Koubič)5+ OS, 5+ OS, VI OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2920
686.Hanuš Karel (ViperaLaurenti)5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS2914
687.Künkel Sven (Sven)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 6- RP, 6- RP, 5+ RP, 4 OS, 4+ RP, 4 RP2910
688._ Honza (jeniknula)VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS2904
689.Novotná Eliška (Elík)7c+ flash, Xa PP, VIIIa OS, VIIc OS2897
690.Š Dino (Dino)7- flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 4+ OS, 5- flash, 5- flash, 4+ flash, 3+ OS2891
691.Dvoulety Jakub (Jakub Dvoulety)8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS2888
692.Ustohal Zdenek (mot0rka)8a PP, 7b+ OS, 7c PP2884
693.Košťálek Pavel (hobbit)7- OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP2834
694.Vaňous Lukáš (Casidy)7 flash, 6b RP, 6+ flash, 6 flash, 5c RP, 5b RP, 5a RP, 5a RP, 6- AF2830
695.Vidlak Tomas (tvidlak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS2829
696.Audes Šimon (Audi)8- flash, 7+ OS, 7- OS, 7- PP, 6 OS2819
697.Founě Michal (foune@seznam.cz)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 1 OS2814
697.Vitek Jan (sartori)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP2814
699.Burian Jarda (buracek)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 6c AF2811
700.Doleček Lukáš (Lukasdolecek)9+/10- PP, 9 PP, 9 PP2800
701.Libor Zajíček (Zajíček)8+ RP, 8 RP, 7 RP, 7 PP, 6 RP2790
702.Čermák Petr (citrus A)8a PP, 7c PP, 7a+ OS2784
703.Hapala Martin (Hapik)8+/9- PP, 8- RP, 6+/7- OS, 6 OS, 6- OS2780
704.Stejskalová Lenka (beruskaKju)7+ flash, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 flash2775
705.Imrich Kamil (kamil.imrich)6 OS, VIIa OS, 5 OS, VI OS, VIIb RP, VIIa flash, V OS, 4 OS, VI RP, 7 -2755
706.Šulgan Martin (sulgy)7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6 AF, 7- AF2738
707.mynar jakub (kapustnak)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2729
708.Schwarz Radek (Švara)8 OS, 8+ RP, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS2698
709.Valenta Jiří (mrclimber)8- OS, 7 OS, VII OS, 5+ OS, V OS, VI flash2688
710.+ Marek (mnicky)5 OS, 5- OS, 5- OS, 5+ flash, V OS, V OS, V OS, 5- flash, IV OS, IV OS2682
711.Hons Vojta (DarthCedr)7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6c PP2668
712.Zahradníková Barbora (Baarbucha)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 6 PP, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS2664
713.Beňadik Vláďa (vladabeny)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS2660
714.Chalupník Tomáš (wentsa)7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2657
715.:) R (shlosinka)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 5a OS, 5b PP, 5a RP, 6b+ AF, 6c+ AF, 6c+ AF2654
715.Papež Karel (žepap lerak)7 flash, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS, 4 RP, 3 flash, 5+ RC2654
717.Řitička Ondra (boreal)8a RK, Xa PP, Xa PP2649
718.Měřička Matěj (Měřák)8a PP, 8+ OS, IXa OS2644
719. (xciko)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 7 -2632
720.Královec Lukáš (kralis)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- RP, 5+ RP, 5- RP, 7/7+ AF2623
721.Riha Honza (Chuck)7- flash, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS, 6 flash, 5 OS, 5 flash2609
722.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)Xa PP, VIIIc OS, VIIIc RP, VIIIa flash2589
723.Černička Martin (dedo)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 flash2581
724.URBANEC ALEŠ (also)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2576
725.Malík Jiří (Malina)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS2573
726.Horák Michal (Horamicu)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS2570
727.Gejza Gano (ficugejza)7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 8 AF2568
728.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
729.Janata Petr (petr.vht)7- RP, VI OS, VI OS, V OS, 6- RP, IV OS, 5 RP, 5- RP, III OS, II OS2542
730.Novák Martin (handycraftsman)8- flash, 7+/8- flash, 7 OS, 7 flash2531
731.Ištvánek Jan (Jeník V.)9 PP, 9-/9 PP, 5.11b OS2522
732.Zlutak Petr (zlutak)7a+ OS, 6b+ OS, 6a OS, 6a+ solo2520
733.Špiller Petr (smelina)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP2512
734.Klinkovský Jiří (Jurda)9- PP, 9- PP, 8+/9- PP2500
734.Groulík Zdeněk (Zdendyš)9- PP, 8 OS, 8 OS2500
736.Stach Vašek (vasa)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash2497
737.Gálet Michal (Bratr Gal)9/9+ PP, 9- PP, 8 PP2475
738.Pekař Roman (zebro)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS2460
739.Feigl Stanislav (cb784953)9 PP, 9- PP, 8 solo2454
740.Patka Tomáš (Paťák)6b+ RP, 6a OS, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 5c OS2451
741.Tomsus (tomsus)7- OS, 7 RP, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 6 RP2446
742.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
743.Sukup Jaromír (yarrica)7a RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2426
744.Šuba Daniel (Oris)7a PP, 7a PP, 6b+ PP, 6a+ PP2424
745.Havel David (dhavel)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash2422
746.Doby Martin (matryks)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2415
747.Vilkus David (Davoš)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2410
748.Brokeš Tomáš (Brokboj)5.10a OS, 5.10a OS, 5.9 OS, 5.7 OS, 5.5 OS, 5.5 OS2407
749.s c (732253968)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6+ AF2406
750.Klempera Vojta (Klempi)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS2404
750.Mohyla Radim (Radas04)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, IV OS, 4 OS, VI -, V -, VI -2404
750.ano tomas (nuto.f)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 5 flash, 5 flash, 5+ RP, 5- flash, 4 OS2404
753.Kononov Martin (MartinK)7+ OS, 7/7+ RP, 7- RP, 5+ flash, 5 flash, 4+ flash2401
754.Resl Martin (Martin Resl)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS2388
755.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
756.Kučera Petr (Kučera1988)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2376
757.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
757.Stráník Martin (noo noo)10+ flash, 10- OS2375
759.Černý Patrik (Paprick)7 OS, 7+ PP, 7 PP, 6- OS, 5 OS2372
760.Trojan Miroslav (sensei)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS2363
761.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2357
762.K Jakub (Stuba)8 RP, 8- RP, 7 OS, 6+ RP2352
763.Müller Matěj (matesus)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4+ flash, 5- PP2343
764.Jungwirth Matěj (MaJung)8+ PP, 7+/8- RP, 7 RP, 6+ OS2342
765.Kříž Karel (bolek)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
766.Mazanec Daniel (n0x)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2332
767.Matějová Lenka (zoellka)6a PP, 5+ OS, 5- OS, 4 OS, 4b OS, 5a PP, 4a OS, 4c RP, 3+ OS, 3 OS2329
768.Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole)Xa PP, Xa PP, VIIIb OS2328
769.Korčák Štěpán (střep)9- PP, 8- OS, 8+ RK2327
770.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
771.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
772.ctor (ctor)7+ RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS2299
773.Nedbal Dalibor (Dalibor)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS2298
774.Tichý Jarda (Járin)7 OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS2294
775.Goll David (Okurka)IXc/Xa RP, IXc RP, IXb RP2280
776.Vávra Miloš (milky)7+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7- RP2272
777.Klement Tomáš (klemi)7a+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2266
778.Sinkule Petr (Kulík)8- flash, 7+/8- flash, 7+ flash, 6- flash2262
779.Horský Baron (M@ra)V OS, V OS, IV OS, IV OS, IV OS, IV OS, IV OS, IV OS, IV OS, V RP2258
780.Keller Mikuláš (topchord)9+ PP, 7+ OS, 7 OS2244
781.Uherek Michal (ex-man)8-/8 flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash2237
782.Fíla Jan (jfila)5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, IV RP, I RP2206
783.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
784.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7- flash, 7 PP, 7 RK, 6 OS, 5 OS2196
785.Macharáček Jan (Ozzy2013)7+ RP, 7 RP, 6+ PP, 6 RP, 5+ PP, 5 RP2193
786.Tegelhof Ján (Tegy)7 OS, 7 OS, 7- OS, 6- OS2188
787.Vaněček Michael (Michael)6 RP, 4+ OS, 4+ OS, 5 RP, 5 RP, 5- RP, 5- RP, 5- RP, 5- RP, 4- OS2186
788.Matějů Daniel (danmateju)8- PP, 7 OS, 7 RP, 6+ flash2185
789.Melichárek Tomáš (buda.tom)6+ OS, 6+/7- PP, 6- OS, 6 RP, 5- OS, 5- PP, 4+ PP2176
790.dejdar richard (elcapitan)8 PP, 7+ PP, 7- RP, 7 RK2175
791.Kozel Jan (jkozel)6A+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 7 PP2172
792.Rakovič Tomáš (Rak)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2166
793.Lapáček Tomáš (Tomek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS2162
794.Procházka Jan (easy)8 OS, 8+ RP, 7- OS2154
795.Vejmola Mirek (Míra.V)8- OS, 8 PP, 7+ OS2150
796.Bednar Mira (miroviny)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash2147
797.Žalud Štěpán (Zaludny)7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- flash2144
798.Klicnik Vaclav (Vach)8 PP, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS2141
799.Janků Tomáš (zip)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 flash, 6 RC2139
800.Hrůša Honza (Con5)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS2135
801.Stach Pepa (pepek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS, 7- AF2133
802.herman (adam34)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5- RK2119
803.Dostal Radek (dasty)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2116
804.Šlajer Petr (Šlojíř)7- OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, V AF2111
805.Capanda Filip (DDEX)8 RP, 8 PP, 8 PP2110
806.Zachariasova Hanka (hanka zachariasova)7b flash, 7a+ PP, 6a+ flash2106
807.Červenka Jakub (wormek)6c OS, 7a PP, 6b+ OS2100
808.Sokol Filip (sóča)6c+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5+ OS2097
809.Jebousková Eliška (elijeb)6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5 flash, 4 OS2091
810.Halbrštat Petr (petrh)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2088
811.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
812.Ondráčková Petra (pixyk)6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 5b AF2083
813.Žamberský Pavel (offwidth)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 RP, 5- RP, 5- RP, 4 RP, 3+ RP, 3 solo2082
814.Kudlík Prokop (kukin)6 OS, 6- OS, 5+ OS, VI OS, 5A OS, V OS, II solo2081
815.Bureš Martin (jackalpackal)8- PP, VIIIc PP, VIIIb PP, VIIa OS2072
816.Smrček Jakub (Snowi)7 flash, 6+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash2068
817.trvalac (trvalac)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS2066
818.Marášek Jan (j. Marášek)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ RP2061
819.Soural Adam (beano)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS2060
820.Osvald Jaroslav (ozzy)7+ PP, 7+ PP, 6- RP, 6- RP, 6- solo, 5- RP2059
820.Oliva Martin (Shivoo)8+ flash, 8- flash, 7 flash2059
822.Gombár Matúš (matus.gombar)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS2038
822.Kasse Tomas (sotek)5.11a OS, 5.10b OS, 5.8 OS, 5b OS2038
824.Voda Jirka (Selpok)8+/9- PP, 7 OS, 7+/8- PP2034
825.Kuta Jan (Kutik)7 OS, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 8- AF2032
826.Kadrnoška Matouš (_mata)VIIb OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS, V OS, III OS, VIIa AF, VI AF2031
827.Váchal Tomáš (Tomajko)5 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4+ RP, 3 OS, 2 OS2026
828.Kubák Roman (spilmer)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5b RP, 4b OS2020
829.D. Petr (pener_jack)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2016
830.L Jano (flying)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2010
831.Rovenský Milan (Milanomafiano)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
831.Martinovsky Vaclav (Nook preveliky)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
833.Pražan Martin (mprock)10- PP, 9+ PP2006
834.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
835.Aklámová Amálka (Amalka)7+ OS, 7 OS, 7 flash, 4+ solo2001
836.Růžička Michal (roseman)8 PP, 8- PP, 8- PP2000
836.Bradáč Jirka (nitro)9+/10- PP, 9+/10- PP2000
838.-_-_-_-_ Luba (albatros)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS1988
838.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
838.j Jarda (silent)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS1988
841.Greskovic Peter (grepe)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ PP1987
842.Štěpán Matěj (Kravator)7-/7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS1985
842.Beneš Jakub (JaFy)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1985
844.Smejkal Lukáš (smejkall)8a+ PP, 7c/7c+ PP1975
845.Drazdil Jindrich (dzindzich)5 OS, 6- flash, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4+ solo, 3 OS, 3 OS1971
846.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
847.Havlín Josef (pepehavlin)6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 6 -, 5 -1969
847.Mach Ondrej (Zarathustra)7- OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS1969
849.Rakovský Lukáš (Lukash)8- OS, 7 OS, 7- OS1966
849.Novak Daniel (Dandyn)6c OS, 6b OS, 6b OS1966
849.Žabenská Lada (Ladaque)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS1966
849.Vesely Jozef (jove)VIIIa OS, 7+ PP, VIIb OS, VIIb OS1966
853.Kozubík Vojtěch (voko)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1957
854.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
855.Skapa Jan (ing.jenik)5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 4a OS1932
856.Muránsky Kubko (Murko)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS1926
857.Hora Jiří (jiri.hora)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 5 OS, 4 OS1922
858.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
859.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
860.Bárta Jiří (Jiřík PH)6 RP, 6- RP, 5+ RP, 4 OS, 5 RP, 5 PP, 5- PP, 4 RP, 4 PP, 3 flash1905
861.Mázl Luboš (Majzlík)9 flash, 9+ PP1903
862.Berka Martin (malej džajl)6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 5+ OS1901
863.Sejk Jan (šejk)10- PP, 7b+ PP1900
864.Paštyka David (Pášťa)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
864.Protiva Jaroslav (Banks)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
864.Er David (David Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
864.Eret Lukáš (Lukáš Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
864.Maslák Tomáš (tomik123)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS1888
864.Bartoš Michal (bartom18)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS1888
870.Volf Štěpán (stepanvolf)8a RP, 7a+ OS1882
870.Húserka Ondro (Onndro)8+ PP, 7 OS, 7 RP1882
870.Růžička Milan (ruzmi)8- RP, 8- PP, 7- OS1882
873.Hermann Martin (hermish)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 6- RP1877
874.Polišenský Lubomír (Luba_P)9+/10- PP, 9-/9 PP1875
874.Pokorný Petr (foton)7a flash, 6a+ OS, 6b+ PP1875
876.Trlová Silvie (silvie)8- PP, 7 OS, 7+/8- PP1872
876.Mašek Karel (Musado)7c+ PP, 7b OS1872
878.Bahenský Petr (Koloťuk)6- OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, V RP1867
879.k. jakub (1785)7+ OS, 7 OS, 7- OS1866
880.Šalanský Ondřej (Sayid)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1865
881.J. Michal (shatterhand)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS1863
882.Kocián Jirka (Mr.Freezer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1860
882.Cejp Jan (Kayakero)6a+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5A OS1860
884.F. V. (V.F.)IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash1859
885.Choutka Jan (chouťák)8- RP, 6b OS, 6a+ OS1858
886.Janda Pavel (ing.rizek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- RP, 5 flash1845
887.robert (aiix)7c OS, 7a OS1844
887.güttner ondra (gitti)7+/8- flash, 7-/7 RP, 6+ flash, 6- flash1844
887.Zdebski Vilém (Vilas)7b OS, 7b OS1844
890.Remeš Jan (siovni)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, VI OS, 7+/8- AF, 7+/8- AF1840
891.Maggi Tomáš (maggi)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1838
892.Hejdanek Ondra (Hejdanek)VIIb OS, VIIb OS, VI OS, V OS, IV OS, III OS, III solo1836
893.Horych Ondřej (Bobr_747)7- OS, 6+ flash, 6 flash, 6- flash, 4+ flash1834
894.Smrž Michal (Rocco)8a PP, 7b/7b+ PP1831
895.Beger Michal (miklez)6- OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1826
896.Bláha Lukáš (Luky:-))9+/10- PP, 8 OS1822
897.Votoček Zbyněk (ZV)7 OS, 7 OS, 7- OS1816
897.Margetín Jakub (crazy.chaz)6b OS, 6b OS, 6a+ OS1816
899.Katka Švecová (Švecová)6a RP, 6a RP, 5b OS, 5c RP, 5c RP1812
900.Svatoň Tomáš (cmtom)VIIIa OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc RP1804
901.Štencl David (Daaava)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 4+ flash, 5+ AF1801
902.Pražská Katka (Mauricea)5 OS, 4 OS, 4- OS, 4+ RP, 4+ RP, 3+ OS, 3 OS, 3 OS, 3- OS, 2 OS1786
903.Ježek Jaroslav (JAR.)7+ OS, 7+ flash, 7 RP1785
904.Sháněl Tomáš (ts)5 OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 5 PP, 5- RP, 3 OS1778
905.Michalčuk Vladimirek (ladyk)7+ OS, 7+ OS, 6 OS1766
906.Veselý Martin (Martin Vesely)7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 7 RC, 7+ RC, 7 RC1764
907.Jánský Ivan (Jai)7+ OS, 6+ OS, 5 OS, 5- OS1763
908.Fanderlik Tomáš (fanderlik)7+ OS, 7- OS, VIIIb RP1758
909.Jakubčiak Ján (yanco)7 OS, 7 OS, 7 RP1754
910.Lameček Blbeček (Alby)7 OS, 7 OS, 7- flash1747
911.Černošek Martin (coko182)7b OS, 7a OS1744
911.Doskočil Vilém (Vidla)IXc OS, IXc OS1744
911.čáp Lukáš (čápik)7a+ OS, 7a+ OS1744
914.Šedivec Petr (Šéďa)7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS1738
914.Dvořák Marek (EdDy1647)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS1738
916.Stalmach Tomáš (Disaurus)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1735
917.Hořák Matěj (Matty Hořák)9- PP, 7 RP, 6- OS1732
918.Michal Zbyněk (bibin)7b+ flash, 7a OS1725
918.Zahrádecký Jan (Zahrádka)6c+ PP, 6b OS, 6a flash1725
920.Šarapatka zdenek (zdenal.sary)7 RP, 6 OS, 6- OS, 5+ RP, 5- RP1724
921.Muráň Dalibor (Dalas)7c PP, 7a OS1722
922.Talavašek Kamil (panda)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
923.Tichy Jaroslav (Krema)8- PP, 7 flash, 7- flash1712
924.t milan (blondacek)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF1711
924.Krejčí Lenka (Krejčí Lenka)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ PP1711
924.Bouša Daniel (Oušis)6- OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6+ AF1711
927.Trojan Filip (f.trojan)7 OS, 7- OS, 7 RP1708
928.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)7b+/7c PP, 7a OS1703
929.Jurečka Jan (Grommet)9- PP, 9- PP1700
930.Steininger Honza (HonzaS.)6+/7- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 5+ RP, 7- -, 7- -1699
931.Belas Martin (mbe)7- OS, 7 PP, 6- OS, 6- PP1694
932.Vermach Josef (pepan)7- OS, 7 PP, 5 OS, 5- OS, 7- AF, 6 AF1693
933.Durr Daniel (apachedan)7+ RK, 6 OS, 7- RK, 6- OS1692
934.Czerny Pavel (Jespak)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS1691
935.Vejvara Daniel (Danda vejvara)6 RP, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 4 OS, 5 RK, 4 RP, 6 AF, IV AF, II AF1689
936.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
937.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
938.T Sváťa (sved)7- PP, 6- OS, 6 RP, 4+ OS, 4+ OS1676
939.Padůče Květoslav (kvepad)8/8+ OS, 8 OS1669
939.Pechačová Blanka (Blandulinka)4b OS, 5a PP, 4a OS, 3+ OS, 3+ OS, 4 flash, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS1669
941.Lapacek Tomas (Tomko)7 OS, 7- OS, 6+ OS1666
942.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
943.Svoboda Radek (26,11)9 PP, 8+ PP1662
944.Páteček Tomáš (Friday)8- flash, 7+ flash, 6 flash1659
945.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
946.Mikanová Marta (martamikanova)7b flash, 7a+ flash1656
947.Huang I-Chiau (algclimber)7- flash, 7-/7 PP, 6- OS, 5- OS1653
947.Kutín Ondra (AcmE)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash1653
947.Daňa Drnek (René Daňa)7b flash, 7b PP1653
950.Gelová Emilie (emča)9- PP, 8+/9- PP1650
951.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
952.Jiroušek Adam (osma)5.10a OS, 6- OS, 5.8 OS, 6- OS1638
953.Sec Filip (PhilipLeSec)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1632
954.Pešík Marek (marekpesik)7b+ PP, 6c+ OS1628
954.Szentesi Martin (FSH)7- OS, 7 flash, 7- flash1628
954.Němeček Jiří (Něma)VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash1628
954.Vodrážka Ondra (ondr vodr)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP1628
958.Mec Milan (kimiczech)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP1627
959.Liner Lukáš (Coyot)8 PP, 7- OS, 5+ OS1619
960.Gaudl Lukáš (Guláš)7- flash, 7- PP, 6+ RP, 6 PP1613
961.Beneš Tomáš (tříska)7c PP, 7a PP1612
962.Vlach Pavel (Fagol)6b+ flash, 6b flash, 6a flash1609
963.Beran Jan (Ram77)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 4 RP1607
964.macek kuba (8410045325)7 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 9- AF1606
964.Elster Petr (Peťř)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
964.Špeta Pavel (spetapavel)5 OS, 5- OS, 6 RK, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 2 OS, 5 RC, 6 RC1606
967.Pecharová Aneta (Gallardo)V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS1604
968.Pátík Marek (Páťa)7b+ PP, 7a flash1603
969.Musil Jirka (JirkaM)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- RP1601
969.Hartman Tomáš (sovaaa)7- flash, 6+ OS, 6 flash, 4+ OS, 6+/7- AF1601
971.Pavlíček Radek (Radjo)9 PP, 8 PP1600
972.Faltus Jakub (woodag)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1598
973.Müller Petr (Inja)7a OS, 6c+ OS1594
973.Loučím Jarda (jardal)8 OS, 8- OS1594
975.Kudrna Tomáš (Tom Brko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5 RP1577
975.Daehne Tomáš (tdaehne)VIIb PP, VIIa flash, VIIa PP, VI flash, VI flash, VI PP1577
977.Mišejka Andrej (andrejmis)5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS1575
977.C Jirka (jiricz)8 OS, 8 flash1575
979.Binter Tomáš ml. (ca366359)8a PP, 6a+ OS1572
979.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
981.Kolinger Vojtěch (Wiki)6- flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 flash1568
982.Pirkl Martin (MartasCT)8+/9- flash, 8 RP1567
983.Belza Jiří (Steebe)8- OS, 6+ OS, 5 OS1566
983.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
983.Šedivý Roman (krys)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
983.Poláčková Alžběta (polackovabety)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
987.Eš Martin (tiburo)5+ solo, 5 solo, 5 solo, 5- solo, 5- solo, 4+ solo, 4+ solo, 4 solo, 4 solo, 4- solo1565
988.Novák František (frenkee)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
989.Primasová Hedvika (Hedu)6+/7- PP, 6- OS, 5 OS, 5+ PP, 5+ PP1562
989.Malý Jakub (Kuubig1)7+ PP, 7 flash, 6+/7- flash1562
991.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
991.Štenclová Lenka (LenkaS)6b flash, 6a+ flash, 6a+ flash1559
993.Dvořák Michal (Michal.D)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS, II OS, III solo1556
993.Hlaváček Radek (RH74)7b PP, 7a+ PP1556
995.Novák Michal (Enemy007)IXc flash, IXc PP1553
995.Pacult Tom (Tom Pacult)9+ PP, 7+ flash1553
997.Fichna Jakub (Mamlas91)VIIa OS, 6+ RP, 5 OS, VIIa RP, IV RP, IV solo, II solo, VIIc RC1552
998.Kováčik Matúš (Kvakoo)7+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1551
999.Scerba Tomas (matej)Xa PP, IXb PP1550
1000.Hradil Tomáš (Yanya)8-/8 OS, 8+ PP1547
1001.France Lubos (milos777)6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5- RP, 6+ RC, 6+ RC, 6 RC, 6- RC1535
1001.TKLP Jirka (masrecht)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1535
1003.Štambachr Honza (860622)8 PP, 7 flash, 4+ OS1531
1004.Šístek Václav (Pisek)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP1527
1005.Chrástek Jiří (chrasjir)IXb OS, IXa flash1525
1006.Wolfik (Wolfik)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 flash, 4 solo1523
1006.Kuna Alois (Alois88)7- PP, 6+ flash, 6+ RP, 6 RP1523
1008.Havlíček Svata (jezek)9b OS1522
1008.Pražák Zbyňa (Gragen)9- PP, 7+ OS1522
1010.Dračice Velká (Baletkaskal)IXc RP, IXc RP1520
1010.P. P. (Simča)IXa RP, VIIIc PP, VIIb RP1520
1012.Cudzik Polda (biggles)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1516
1012.Pícha Tomáš (piki)7 OS, 6+ OS, 6 OS1516
1012.Proft David (profator)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS1516
1012.Wikouš Wik (Wik)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
1012.Lencová Simona (SimčaL)6+ flash, 5 OS, 5+ flash, 5+ flash, 5+ RP, VI RC, VIIb RC, V RC, VI RC1516
1017.Homola Michal (mihomola)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1513
1017.Podařil Eugen (Eugenius)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS1513
1017.Hock Aleš (Makak)7- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS1513
1020.Haken Tomáš (haky)VII OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS1510
1020.kovar Jiri (JiriKovar)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1510
1020.Šimůnek Jirka (SimunekJirka)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1510
1023.Hlaváček Matěj (M Lahvon)8+/9- PP, 8- flash1509
1024.Fiala Ondra (ondra fiala)7b PP, 6c+ flash1503
1025.Jandík Petr (skritek)7- PP, 7- PP, 6 PP, 6 PP, 7 AF1501
1025.Šafařík Jan (Safik)6a+ OS, 6a OS, 6a PP, 6b AF1501
1027.chudacek jan (choodi)9- PP, 8- PP1500
1027.bures vojta (atjoV)7 OS, 6 OS, 6- flash, 3 OS, 6+ AF1500
1029.Štilip Jan (Jéňa)IXa PP, VIIc OS, VIIa OS1494
1030.Bernard Tomáš (SirBerný)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1488
1030.Vaněčková Běla (Běla)5 RP, 5- RP, 4- OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 2 OS, 3 solo1488
1030.Šibor Jakub (sibu33)7 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1488
1033.Mihola Ondrej (miholak)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 RC1485
1033.Martinko Jakub (jake.endel)6+ flash, 5 OS, 6- flash, 5+ RP, 4 OS1485
1035.Novák Jiří (Novakos)8+ PP, 7+/8- OS1478
1035.Procházka Mates (ProchyM)8- OS, 8 PP1478
1037.Kratochvil michal (krupson)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP1475
1038.dsgdg asdasd (Ed0us)7+ RP, 7 flash, 6+ RP1473
1039.novák (Hajzl)9a+ OS1472
1039.Ja Jakub (ja)7b PP, 6b+ OS1472
1039. (Lenkas2000)8 OS, 8- PP1472
1042.R P (PR)8-/8 OS, VIIIc OS1469
1043.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
1044.Chmelířová Petra (Petkapetule)7b PP, 6c+ RP1464
1045.Hráský Zdeněk (biko)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 7 RC1463
1046.Králová Markéta (Market01)4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 5 flash, 3 OS, 3 OS, 3+ flash1461
1047.Bojar Petr (Feldathor)6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 flash, 5 RP1459
1048.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
1048.uzlik uzel (uzlicek)8+ PP, 8 PP1456
1050.Vondráček Lukáš (wondris009)6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 6 AF1455
1051.Koska Jan (H0NZIK)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5- OS, 6- AF1445
1052.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
1053.Brázda Jan (Edy123)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1438
1053.Černocká Míša (micubishi)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS1438
1053.Kocian Jan (kozell)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VI OS1438
1056.Orel Jan (kureci)7 RP, 6 flash, 5+ OS, 4 OS1436
1057.Mareček Martin (GapiCZa)6b OS, 6b flash, 5a flash, 7b+ AF1429
1058.Lev Jan (JiiLii)11 OS1422
1059.Košťál Tomáš (Kosta)IXb RP, IXa flash1417
1060.Uhlíř Jan (Janeg)7- OS, 6+ OS, 6- OS1416
1060.Pulpitel Martin (roland)7- OS, 6 OS, 6 OS, 7+ -1416
1060.Holan Ondřej (gumaczek)6b OS, 5c OS, 5b OS1416
1060.Bílková Jája (Jajka)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
1060.Šancová Lucie (Lucca)6a+ OS, 5c OS, 5c OS1416
1060.Pintar David (badboy)7- OS, 6 OS, 6 OS1416
1066.Bereščák Vojtěch (Berescak)VII flash, VII flash, VIIa flash, VI flash, IV flash1415
1067.holy jakub (holykuba)6 OS, 6 OS, 6 RP, 6- RP1414
1067.Šimko Miroslav (mat3s)7- RP, 6+ PP, 6+ PP, 6- PP1414
1069.Brouzdova Katerina (punkaca)7a+ flash, 6b+ flash1406
1069.Soldan Johanes (johanes)8+ PP, 8- PP1406
1071.Kučera Petr (anonym)9b PP1400
1072.Mika Tomáš (timony)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS1397
1073.Majer Jirka (Georgeos)6c OS, 6b+ OS1394
1074.Spaß liebend (Trottel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS1388
1075.llaenka L (llaenka)5 OS, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 5 flash1384
1076.Rác Josef (JosefRac)VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, IV RP1380
1076.Obermann David (obrvapno)IXb RP, VIIc RP, VII RP1380
1078.Šilha Daniel (Wofer357)6 flash, 6 flash, 5- OS, 4 OS, 4 flash1378
1079.Bernášek Jan (Jendík)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 solo, 5+ RC1376
1080.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
1080.Karhánek Jan (hany.info)8- flash, 7+ OS1375
1082.buhak (coho)11-/11 OS1372
1083.Dupalová Dominika (Dominika)7+ RP, 7 RP, 6 PP1370
1084.Vojtík Lukáš (djim)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
1084.Novotný Milan (Milan_1966)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1084.Azoramyšová Maruška (Azorka)7- OS, 6 OS, 6- OS1366
1084.Macourek Lukas (Maca21)7 OS, 6- OS, 6- OS1366
1088.Meluzín Vojtech (jungledmnc)6 OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ RP1358
1089.Verdy Verda (Verda)8- flash, 8- PP1353
1090.Kaštovský Ondřej (koumik)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5- OS1351
1090.hanak pavel (hanny)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1351
1092.Havelka Jan (ianwight)8 PP, 8- PP1350
1093.Hladík Tomáš (tomashladik)6c OS, 6b OS1344
1093.Dušátko Jan (dusa)7+/8- OS, 7 OS1344
1093.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
1093.konečný jakub (kony)8- OS, 7- OS1344
1093.Jarník Jonáš (frudgy)8- OS, 7- OS1344
1098.Dara (Dara)7 RP, 6+ OS, 6+ RP1342
1099.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
1099.Halaš Jakub (Natural)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS1341
1101.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
1102.mrtvý tomáš (climbadr)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1338
1102.Vařeka Martin (archeropterix)6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1338
1102.Jirak Ales (Ajaj)6 OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS1338
1105.Soldát Milan (soldatm)6+ OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 2 OS1335
1105.Kalous Jiří (HD1903)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1335
1107.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
1108.Louda Petr (loudin)6c OS, 6c RP1332
1109.Dobrovský Pavel (ashnobe)7 PP, 5+ OS, 4+ OS, 5 PP1331
1110.Jouja Tomáš (Joujík)6- OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS, 4 flash, 6+ AF, 5 AF, 6 AF, 6 AF, 7- AF1327
1111.Hruška Tomáš (lomazga)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP1326
1111.D David (DavidD)5c OS, 5b OS, 4c OS, 5b RP1326
1113.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
1113.Korčák Tomáš (tomkor)8- OS, 7 flash1325
1115.Winter Lukáš (gomez)9 PP, VIIb OS1322
1116.Trantina Marek (rahab15)VIIIb OS, VIIa OS, VI OS1316
1116.Vlk Mikuláš (Deravabota)6+ OS, 6 OS, 6 OS1316
1118.Šlapák Josef (Pepa)8 flash, 7 flash1306
1119.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
1120.urban jakub (buba)VII OS, VII RP, VII RP, VIIa RP1302
1121.Uher Radek (Radošek)6+ RP, 5+ OS, 5- OS, 5- OS1301
1122.Gálet Tomáš (Galos)8- PP, 8- PP1300
1122.Jindřich Petr (Peca go)Xa PP, 7- PP1300
1124.Moc Martin (Mocík)7- OS, 6+/7- OS, 4+ flash1297
1125.Olšan Petr (pepeolsi)7+/8- OS, 7- OS1294
1125.Knedla Dalibor (DaK)7+ OS, 7 OS1294
1125.člověk cizí (Kubš)6c OS, 6a+ OS1294
1128.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
1128.Patik Tom (trik)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS1288
1130.Mrázek Jiří (Jiriskooo)8- RP, 7 OS1282
1131.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
1132.Novák Jiří (Viking)5 OS, 4 OS, 3+ OS, 4 flash, 3 OS, 3 OS, 3+ flash, 3 solo1280
1133.Souralová (Laděnka)7- flash, 6+ flash, 6- OS1278
1134.Elis Luděk (elda)7- flash, 6 OS, 6+ PP1275
1135.Holko (Ondra H)6c+ PP, 6b OS1272
1135.Nečas Petr (neca)6c OS, 7+ PP1272
1137.Gregora Jakub (gregoraja)8 RP, 7+ RP1270
1138.Němec Miroslav (Mikeš)VIIb OS, VII OS, VIIa OS, III solo, II solo1269
1139.Šťastný Daniel (Dan!el)6+ OS, 6+ OS, 5 OS, 7 AF1267
1140.Vavruša Marek (vavrusa)6+ OS, 6 OS, 6- OS1266
1140.Zeman Jan (Honza)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 3 RC1266
1142.Lukeš Martin (Martin Lukeš)VIIb OS, VI OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF1265
1143.Hermann Pavel (Hermi)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1263
1143.Hrubec Přema (evilFace)6 OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1263
1145.Zumr Vladek (jeckill)7a PP, 6b+ PP1262
1146.Laňková Kateřina (Katkalanka)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1260
1147.Tesař Filip (Hilfák)8- PP, 7+ flash1259
1148.Preiningerová Gabriela (Gabriela)4+ OS, 5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 5 AF, 5 RC1254
1149.Váňa Robert (rob76)6 OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 6 AF, 6 AF1252
1150.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 5 flash1250
1150.Zapatero Jan (Jan Zapatero)8c+ PP1250
1152.Paseka Miloš (nec)VI OS, VI OS, V OS, IV RP, IV RP, IV RP1246
1153.Hančil Lukáš (sakullic)7 OS, 6b OS1244
1153.Nevrlý Leoš (Nevy)7 OS, 7 OS1244
1153.Kroupa Michal (Michal Kroupa)7 OS, 7 OS1244
1153.Žambera Jan (honza.z)6b OS, 6b OS1244
1153.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
1153.Wloch Přemysl (Přemo)7 OS, 7 OS1244
1153.Grabska Gosia (Gosia)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1160.Veselý Ondra (Olly)6+ solo, 6+ solo, 6 solo, 5+ solo1241
1161.Blahnik Miroslav (Mira)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS, 5+ RC, 6+ RC, 6- RC, 5+ RC, 5+ RC1240
1162.Fiala Roman (Redman)6- OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1238
1162.Barak Michal (ripp)VI OS, 5 OS, VI OS, 4+ OS1238
1164.Pánek Karel (Karlik)6 RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 7- -1235
1165.Šváb Karel (karelsv)VIIIc OS, VIIIc RP1232
1165.Barchánek Michal (michbar)8- RP, 7- OS1232
1167.vystavel (jara)6- flash, 5+ flash, 5+ PP, 4 flash, 4 PP, 3+ flash, 3 flash1230
1167.Jirásek Roman (rm.jirasek)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP1230
1169.Jaskal Evzen (Eugen)7+/8- RP, 7+/8- RP1228
1170.Michalka Radek (radekmichalka)5b OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP1226
1171.Mastik Honza (flashstorm)7+ OS, 7 flash1225
1172.Blisa Adam (manniax)7- OS, 6- OS, 4+ OS1216
1172.Siffel (koudelník)6+ OS, 6 OS, 5 OS1216
1174.orel jan (xorel)7 RP, 6 flash, 5+ OS1214
1174.XXX Andrea (špajda)5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6+/7- AF1214
1176.Plhák Marek (marda)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1213
1176.Karlík Petr (Karlipet3)8 flash, 7- RP1213
1178.Havlicek Martin (x00x)8- flash, 7- flash1206
1178.Wick Thor (Wikkthor)6 flash, 5 OS, 5+ flash, 5 flash1206
1180.Kaňa Vojtěch (kanour)8 PP, 7- flash1203
1181.Martinec Petr (Peters)VIIb OS, VIIb RP, VIIa RP, VI RP1202
1182.Repčík Juraj (JuroR)8c PP1200
1182.Eichmeier Aleš (Kala)11- PP1200
1184.Vostal Lukáš (vosty)6 OS, 6- OS, 5 flash, 3 OS1199
1185.Tesař Jirka (megalodon)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 3 OS1195
1185.Žákovský Petr (zakys)7 OS, 7- OS, 8 AF1195
1187.Procházka Jirka (prochy)6b OS, 6a+ OS1194
1187.Bozdech Petr (maka)7 OS, 7- OS1194
1187.a a (a)7 OS, 7- OS1194
1187.kura jura (jurakura)7 OS, 7- OS1194
1187.Bartošek Stanislav (sttanda)6b OS, 6a+ OS1194
1187.Maroldo Maroldo (maroldo)6b OS, 6a+ OS1194
1187.Rouspetr David (Adventure)7+ OS, 6+/7- OS1194
1194.Marko Kuba (Umpalumpa)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1194.Studeny Petr (Apex)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1194.Zahálka Karel (brucháček)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1197.Přemyslovský Martin (martinekx)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1188
1198.Vosecky Ondra (kazishuk)7 OS, 7+ RP1182
1199.vychlopen tomas (tomasek)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 3 OS, 3 solo, 4 RC, 5a RC, 5- RC, 5- RC1180
1199.Mareš Jan (JanMar)5 OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS1180
1201.Říha Ondřej (Pytlák)5 OS, 5- OS, 6- RP, 3 OS, 2 OS1177
1202.Procházka Lukáš (proch008)8- flash, 6+ OS1175
1203.Mrázek Tomáš (tmrazek)8a+ OS1172
1203. (SPIDERRICO)10- OS1172
1203.Karešová Eliška (elis.kar)8a+ OS1172
1206.Hora Pavel (Kopecek)6 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1170
1206.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
1208.Franc Tomas (baryk2003)VIIb OS, VIIb OS, VI OS1166
1208.Angrešt David (Angrešt)VIIc OS, VIIa OS, VI OS1166
1208.sobros (j.sobros)6 OS, 6 OS, 5 OS1166
1208.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)5c OS, 5c OS, 5A OS1166
1208.Pištěcký David (Pisti)6a+ OS, 5c OS, 4a OS1166
1208.Jedlička Marek (tulak)VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa RC1166
1214.Ćmiel Standa (Gorol)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1163
1214.Pražáková Marťa (Marťucha)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 6b RC, 6a RC, 6a+ RC1163
1216.Lochman Petr (Jojo)7 flash, 6- OS, 5+ RP1160
1216.Šišák Mira (MiraUH)8- PP, 7 RP1160
1216.Drahota Jan Jiří (Draajea)VI OS, VI OS, IV OS, III OS, III OS1160
1219.Štěpán Matěj (votchi)6+ OS, 7- RP, 4 OS1158
1220.Kunt Pavel (LOBO)6- PP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP1155
1221.Resch Petr (Petr Resch ml.)8b+ PP1150
1221.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
1221.Tytková Marie (Maru)5c OS, 6a RP, 5c RP1150
1224.Noremberczyk Adam (anorcik)7 OS, V OS, VI flash, VIIa -1147
1225.BELIAL (Belial)7- OS, 7- OS1144
1225.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1225.Bergrová Zuzana (zua)6+ OS, 6 OS, 6- PP1144
1225. Schliková Rita (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
1225.Mazouch Stanislav (mazouchs)7 OS, 6+/7- OS1144
1225.Lochman Zdeněk (-beda-)6a+ OS, 6a+ OS1144
1225.Macek Ondřej (om)7- OS, 7- OS1144
1225.Wondráček Ivo (Ádr)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1225.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
1225.Opice Plešatá (lysoop)6a+ OS, 6a+ OS1144
1225.J. Zuzka (zuzaa)6b OS, 6a OS1144
1225.xxx xxx (tomike)7- OS, 7- OS1144
1225.Dvořák Richard (spinard)8- OS, VIIa OS1144
1238.Žižkovský Jiří (Robin)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1238.Kruty Kraken (qkwe)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1238.Turzík Vladimír (laco)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1241.Hosek Lukas (LukaDolar)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP, 4- RP1135
1242.vyšata libor (lumir)VIIIb OS, VIIIb RP1132
1242.Macharacek Tomas (sushi)7 PP, 5 OS, 6 RP1132
1244.Loula Jakub (jakee)6+ RP, 6- RP, 6- RP, 6- PP, 7+ AF1131
1245.Pašek Jan (Honza.p)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1245.byrtus filip (filipbyrtus)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1245.Scháňka Martin (Konja)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1248.Štěpánek Michal (Joshka)7 OS, 7 PP1128
1249.Blass Martin (Joe_Pike)6 OS, 4+ OS, 6- RP, 4- OS1126
1250.janák dušan (stoupa)8b/8b+ PP1125
1250.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
1250.Matúš Eduard (edo)6+ PP, 6+ PP, 5+ PP, 5 PP1125
1250.Oliva Jirka (Oliváč)10/10+ PP1125
1250.Gofroj Petr (goffy007)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4+ flash1125
1250.Stinca Nicu (niku84)7+/8- flash, 6+ OS1125
1250.Šimková Verča (veruŠ)8b/8b+ PP1125
1257.Hanáček Roman (Hany)IXa PP, VIIc OS1122
1257.vítkovič boris (boris)8a OS1122
1257.kotas petr (kotik)7- OS, 7+ PP1122
1257.Svojtka Matěj (Riky Brož)8a OS1122
1261.Šnýdr Jirka (georg)6c RP, 6b RP1120
1261.Maryška Jiří (Jiží)7+ RP, 7+ RP1120
1263.Uherek Tomáš (UHETOM)4 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 5a RK, 5a RK, 4 AF, 5a AF, 3- RK, 3 RK1118
1264.Dezort Jan (cert)6b+ RP, 6b flash1117
1264.Svoboda Ondřej (svoboďák)VIIb OS, VII OS, V OS, VIIIa AF1117
1266.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
1266.Novotný Jakub (lechugino)6 OS, 6- OS, 5 OS1116
1266.Šedivý Michal (Koumák)6+ OS, 5 OS, 5 OS1116
1269.Silvička Martin (Silvis)6+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP1114
1270.Keclík Zdeněk (Sitcom)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1270.Myslivec Marek (Tremolos)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1272.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
1273.Solnický Petr (solnac)8b RP1110
1273.Hroza Libor (liborh)8b RP1110
1275.Laštovka Jakub (Lašty)VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIIb AF1105
1275.Dancisak Erik (Erik-irbis)7 RP, 6+ RP, 5+ RP1105
1277.Kekrt Lukáš (Lukas K)6a RP, 5b OS, 5a OS1104
1278.Mika Dominik (dodo)5+ OS, 6 PP, 5 flash, 4+ flash1103
1278._ _ (Matik)6+ flash, 6 flash, 5+ OS1103
1280.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)10 PP1100
1280.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
1280.Sharma Chris (Chris)8b PP1100
1280.Vítek Ondra (Viki)10 PP1100
1280.Cihlář Vojtěch (Cihla)10 PP1100
1280.Rydval Tomáš (*tom*)10 PP1100
1280.Spilka Martin (mat)8b PP1100
1287.Raška David (Postman)5.13a OS1097
1288.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
1288.Medvídek a Sluníčko (slunicko)6b+ OS, 5c OS1094
1288.ahepjuk ivan (kml)7 OS, 6+ OS1094
1291.Kejst Jíří (jiri.kejst)6+ RP, 6+ RP, 6+ RP1092
1292.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
1292.Mašek Michal (Medy)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1292.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1295. (SPIDERMANPAVOUK)10-/10 RP1089
1296.. . (zlobr)7- OS, 7 RP1086
1297.Zderadíček Tomáš (Tomaso)6 OS, 6 OS, 5+ RP1083
1298.Skuhravý Martin (skuhra)6b+ RP, 6a OS1082
1298.Moravec David (T-Dave)7- OS, 7 RP1082
1300. Lachman Pavel (durbagh)6 RP, 5- OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP1079
1301.Jambor Lukáš (lukas.jambor)VI OS, VI OS, V OS, V RP1076
1302.kašpárek Kašpik (ivo)10-/10 PP1075
1302.Vodička Václav (wasser)XIa/XIb PP1075
1302.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
1302.Šáňa Jiří (Šanis)6b flash, 6a OS1075
1302.Jeřábek Lukáš (Luky:o))10-/10 PP1075
1302.Strnad Tomáš (foxR)8a+/8b PP1075
1308.Vostřel Petr (jericho)VIIIb RP, VI solo, VI solo, V solo, VIIb AF1073
1309.Šulc Jakub (Jakub Šulc)7- OS, 7 PP1072
1309.Salaš Milan (Sally)8- PP, 6 OS1072
1309.Kalenda Ondřej (Ondřej Kalenda)8 PP, 6- OS1072
1312.Mrázek (Jirisko)7 RP, 5- OS, 6- RP, 7- AF1068
1312.Korunka Petr (Diabolusss)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3 OS1068
1314.Dvořák Ondra (Ondra.D)6+ flash, 6 flash, 6- flash1059
1315.Dus Milan (midus)7+ flash, 7- PP1053
1316.Frič Jakub (cuba)8a+ PP1050
1316.Klinger Tomáš (skafundr)10- PP1050
1316.Zeman Michal (Majki)8a+ PP1050
1316.Procházka Ondra (Kuna)10- PP1050
1316.Ličko (Velkej Vojta)10- PP1050
1316.Rákosníček ondra (křemílek)8a+ PP1050
1316.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
1316.Novák Víťa (ViNo)7+ PP, 7 PP1050
1316.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)8a+ PP1050
1316.Štefánek Rosťa (RostaS)10- PP1050
1316.Rottenborn Marek (Azbest)10- PP1050
1316.kašpárek ivo (ivo kašpárek)10- PP1050
1316.Janačík Petr (janis)10- PP1050
1329.Procházka Dominik (Prochazka127)4+ OS, 5 flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RK1049
1330.Šatanek Dávid (meny)7c/7c+ OS1047
1331.Míša Dalibor (Dalis)6a OS, 6a OS1044
1331.Křížek Jenik (Jeňýk)VIIIb OS, VIIb OS1044
1331.Bílková Karina (Karina)VIIIb OS, VIIb OS1044
1334.H Vojta (hrassek)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1335.Hľadaj Juraj (kecupko)7 OS, 6+/7- RP1032
1336.Beneš Ondra (ondra benes)5.13b PP1031
1337.Černošek Jakub (jakubcernosel)7- PP, 5+ OS, 5+ PP1028
1338.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
1338.Jumbo Tomáš (jum6o)6a OS, 6a+ flash1025
1338.Fait Petr (Taifun)7 OS, 6+ flash1025
1341.S J (Maskara)7 RP, 7 RP1020
1342.Tomsik Libor (yeckel)6+ RP, 5+ OS, 6 RP1017
1342.Vondra Kuba (Jcop)VIIb OS, VI OS, V OS, VII AF1017
1344.Chotěborský Jan (Jcht)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1344. (Radovan Martiš)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1344.Králík David (westige1)5+ OS, 5+ OS, 5 OS1016
1347.Papiez Problemovy (Papiez)8a RP1014
1348.Polívka Ondřej (smoljacek)5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1013
1349.Pírek Jirka (Leff)6 OS, 5 OS, 6- RP1008
1350.. . (Wondas)8a PP1006
1350.Cáder Peter (kmeto)8a PP1006
1350.Sládek Tomáš (sladic)9+/10- PP1006
1350.Chvála Jan (zabicka)9+/10- PP1006
1350.Buzák Filip (buzo)9+/10- PP1006
1355.Kučírek Václav (PD)8a solo1004
1356.Cimprich Vladimír (Ladis)8- PP, 6 flash1003
1356.Kratochvíl Vláďa (WoKo)7c+ flash1003
1358.Daněk Radek (R.Daněk)VI OS, VIIb RP, VIIa RP, IV RP1002
1359.Kostka Matúš (kuko)9+/10- PP1000
1359.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
1359.Šofránko Ján (Janko)9+/10- PP1000
1359.Zachariáš Jan (Zacharda ml.)9+/10- PP1000
1359.Cmunt Aleš (mesiiash)5+ flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 3+ flash1000
1359.černý daniel (osman)9+/10- PP1000
1359.Ondrová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
1359.Smrek Dávid (fejsis)9+/10- PP1000
1359.Plevko Tomáš (samoT)8a PP1000
1359.DEJDAR RICHARD (SPIDERRD)9+/10- PP1000
1359.Vlček Antonín (Tonny)8a PP1000
1359.Svobodová Tereza (terasv)8a PP1000
1359.Fiala Adam (fialka)8a PP1000
1359.Ondřejová Jana (xjano)8a PP1000
1359.Jančar Dalibor (Lepra)8a PP1000
1359.Hobzová Eliška (Eliška)8a PP1000
1375.Peťo Miroslav (Miro)10- RK999
1376.Kadleček Honza (krotitel)VIIIa OS, VIIb OS994
1376.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
1376.Karel Michal (miguel)7 OS, 6- OS994
1376.Vacek Radek (RadekV)5+ OS, 5+ OS, 6 PP994
1380.Polasek (Michapo)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3 OS993
1380.Šanca Marek (maaara)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6a AF, 6a+ AF993
1382.Štěpán (S.v.T)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ AF992
1382.Janků Igor (IJ)6a RP, 5b OS, 5a RP992
1384.Jasko Samo (sjasko)6- OS, 5a OS, 5- OS991
1385.Kvapil Radek (Radek Kvapil)7 solo, 6 RP, 5+ RK988
1386.Trtilek Martin (Maserius)5.13a RP985
1387.David Petr (davidp)7 RP, 6+ OS982
1388.Dolejš Martin (norek.no)6- OS, 6- flash, 6- flash978
1388.Belko Miroslav (MiroBelko)5c OS, 5c+ flash, 4b flash978
1390.Hekrle Pavel (Heki)6- RP, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 solo976
1391.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
1391.Dzúr Ondrej (Zrzavec)7 flash, 6 OS975
1391.Pekárek Ondra (pekoš)7 OS, 6 flash975
1394.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)8a/8a+ RK974
1395.oddil horolezecky (Jawarath)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS973
1395.Kudlacek Martin (mkudlacek)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
1397. (karelwimmer)7b+ OS972
1397.Bareš Josef (JosefBareš)6 PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS972
1397.Havlíček Jakub (havlj)5+ OS, 5 OS, 6- flash972
1400.Gromus Tomáš (tgromus)7 RP, 7- RP970
1401.nemo (NEMO)7 OS, 5+ OS969
1402.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
1402.Michálek Jakub (kubalek)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS966
1402.Miklošová Gabriela (Brusla)5 OS, 5 OS, 5 OS966
1405.Kobolka (ROKO)6+ RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP965
1406.mládek ivan (zzz_zdeněk)9+ RP964
1407.Horvath Marian (Hormar)7- flash, 7- RP963
1408.b tomas (01021981)9+ RP960
1408.Jelínek Šimon (JelenS)7c+ RP960
1408.Švec Martin (Martin.S)9+ RP960
1408.Marik Libor (libormarik)V OS, V OS, II OS, 2 OS, 1 OS960
1412.Flegl Timoty (timoty)5.10b flash, 5.10a flash, 5.10d AF957
1412.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
1414.Hůrka Michal (brouk)6+ RP, 5 OS, 4+ OS, 7- AF, 7-/7 AF956
1414.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
1414.Schaffer Mára (Shappy)9+ PP956
1414.J. Vojta (miteka)7 flash, 6+ flash956
1414.Calda Vladimír (caldic)7c+ PP956
1419.Stráník Štěpán (Š Stráník)7C+ solo954
1419.budinsky richard (korba)7C+ solo954
1419.Šárnik Michal (mysiak)5b OS, 5c RP, 4c OS954
1422.Střílek Vladimír (LArock)9 flash953
1423.Leher Vít (Ležák)VIIa OS, VIIa flash, V OS, VIIc AF, VIIb AF, VIIc AF, VIIb AF951
1424.Kandrík Mojmír (Cyril)9+ PP950
1424.Peltrám Václav (Venca)9+ PP950
1424.IF Ivana (reziva)9+ PP950
1424.Jalč Vláďa (Ladan25)7c+ PP950
1424.Pekárek Stanislav (peky)7c+ PP950
1424.Skřejpek Lukáš (ukasek)9+ PP950
1424.Stanislav Kvak (Kvak)9+ PP950
1424.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
1424.Bláha Jindřich (zewl)9+ PP950
1424.Kotera Honza (Hook)9+ PP950
1424.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
1424.Hladík David (david94)9+ PP950
1436.Říha Jirka (Atuin)6+ flash, 5 OS, 4 OS947
1436. (brecka6)VIIa OS, VI OS, VI flash947
1436.Minchev Ivan (ivanbg)6 flash, 5- OS, 5- OS947
1439.Vrzal Ondra (Guruondra)6+ OS, 6+ OS, 7+ AF, 7 AF946
1440.vicik rudolf (rudys)VIIb OS, VI OS, VI PP944
1440.Kupský Pavel (pavel K.)6+ OS, 6+ OS944
1440.Šilar Jan (Speedy)6a OS, 5c OS944
1440.Ešler Ondřej (esler)6a OS, 5c OS944
1444.Parkan Jiří (Parkis)6+ OS, 6- RP, 5 RP, 6+ RC942
1444.Svoboda Viktor (Vikýsek)6+ RP, 6 RP, 4+ OS942
1446.Merunka Michal (Michal161)5- flash, 4+ flash, 4+ flash, 4 flash, 4 flash940
1447.Pelant Radim (rapel)7 OS, 6 RP, 7+/8- AF, 6+ AF938
1448.Škrobák Jakub (jakubs)7 RP, 6 OS, 7- AF937
1449.Kalman Petr (Petis)9/9+ RP935
1449.john martin (johnny)9/9+ RP935
1449.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
1452.Vrbka Tomas (teo)6+ OS, 7- RP932
1452.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
1454.Matoušek David (dejf)9/9+ PP931
1454.Polasek Pavel (e-nomad)5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 flash931
1456.Holan Aleš (kkkralik)6+ RP, 6 RP, 6- RP930
1457.Kokavec Dominik (Dominik Kokavec)6- OS, 5+ flash, 5+ flash928
1457.Lucza Viktor (vyktor)7- flash, 5 OS, 4- flash928
1457.Mlýnek Petr (Petr Vašek)6- OS, 6- flash, 5 flash928
1460.Bílek Miroslav (Stařec)5+ RP, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS927
1461.Janhuba Petr (pjh)7- PP, 4+ OS, 5 solo926
1462.ZORORO ZORORO (zororo)9/9+ PP925
1462.Obst Petr (Ptí)9/9+ PP925
1462.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
1462.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
1462.Vrtik Pavel (baca)9/9+ PP925
1462.Dvořák Tomáš (Tomáš Dv.)9/9+ PP925
1468.Medved (ursus)7- RP, 7- RP924
1469.Jirouš Oldřich (oldak)7- RP, 5a flash, 5 RP923
1470.Němý Miloš (milo)8+/9- OS922
1470.Pýcha Tomas (pychin)7b OS922
1470.Sedláček Vojtěch (climberx8)7b OS922
1470.Košťál Miroslav (mira.k)7b OS922
1474.Štěpánek Michal (BuckTheBug)6a+ OS, 5+ OS919
1474.Gazdarica Miloš (epiraten)7- OS, 5+ OS919
1474.Homolka Václav (vhomolka)7- OS, 5+ OS919
1474.moldřik miroslav (miroslav78)5- OS, 4+ OS, 6- PP, 4 PP919
1478.Čermák Tomáš (Eric)5 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS918
1479.Sudík Jiří (sudajs)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1479.Kotrč Matěj (peacman)VIIa OS, V OS, V OS916
1481.Březina (Splash)V flash, V flash, V flash, IV flash, IV flash, VI RC915
1482.Faltus Lukáš (lukyfa)7+ PP, 5 RP, 3 OS912
1483.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
1483.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
1483.Šomvársky Jan (Johny11)9 RP910
1483.schneider jan (honzac)7- RP, 7- PP910
1483.Černohous Zbyšek (Zbyšek)9 RP910
1488.Kaniak Jan (Hassan)V flash, V RP, V RP, IV flash, III OS, III flash909
1489.Černý Tomáš (Jerry)5+ OS, 5 OS, 5+ RP908
1490.Mílek Michal (misak)9 PP906
1490.Ďoubal Ondřej (doubalík)Xb PP906
1490.Petečel Jaroslav (jarda)Xb PP906
1490.Woki Woki (Woki)9 PP906
1490.Havelka Lukáš (luctramp)7c PP906
1490.Vittek Michal (Belda)V OS, V OS, II OS, IV RP, IV RP906
1490.Ulrich Pavel (Kulda)7c PP906
1490.Šimek Janýs (Janýs)9 PP906
1490.Prikryl Lukas (lukula)9 PP906
1490.Vašek Otakar (Otik)7c PP906
1500.hammerschmied Lukáš (Luky1992)9 solo904
1501.Volf Jakub (ganja)9- flash903
1501.Bláha Jakub (kejbynator)9- flash903
1501.Žák martin (martin žák)9- flash903
1501.Šimečková Klárka (kkkk531)6b flash, 6+ PP903
1505.Petula Libor (Libi)9 PP900
1505.Gajdošík Patrik (gajdosik)9 PP900
1505.Barjak Patrik (Patrik)7c PP900
1505.Budík Honza (climber.men)9 PP900
1505.náchodský tomáš (Bublifuk)9 PP900
1505.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9 PP900
1505.Kovaříková Nina (ninka)9 PP900
1505.Culek Honza (hclimb)Xb PP900
1505.Gunda Maťo (MG)7c PP900
1505.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
1505.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)7c PP900
1505.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
1505.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)9 PP900
1505.Výšek Honza (Malej bejk)Xb PP900
1505.Brodský Břéťa (BB)9 PP900
1505.Pavlata Marek (titanhead)Xb PP900
1505.Za Hon (sHerpa)9 PP900
1505.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)7c PP900
1505.Kozic Pavel (Mejby)9 PP900
1505.kukolová pavla (kukolka)9 PP900
1505.gendová alexandra (saša)7c PP900
1505.Klíma Petr (želvička)9 PP900
1505.orlik martin (orlici martin)9 PP900
1505. (EvaK)9 PP900
1505.Malina Vašek (VaclavMalina)9 PP900
1505.Wolf Tobias (Tobias_Wolf)Xb PP900
1505.Lukášová Jana (Janiluk)9 PP900
1505.Novacek Honza (coko)7c PP900
1505.Hanzlik Ales (cegon)7c PP900
1534.Kment Martin (mrkm)5+ OS, 5 PP, 4+ PP, 4 PP, 4 PP897
1534.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5a OS, 5b flash, 4c OS897
1536.Killa Masta (šimon)6+ RP, 6 PP, 5+ RP895
1536.Nováková Alena (alena)6a OS, 5b OS, 6a AF895
1538.Holas Ondřej (Cool)6+ OS, 6 OS894
1538.Holas Ondra (Holasek)6a OS, 5b OS894
1538.Synková Petra (PetaPeta)6+ OS, 6 OS894
1538.Suchý Ctirad (dryson)VIIc OS, VIIb OS894
1542.Konečný David (orlík)6- OS, 6 RP, 5 RP892
1543.Buchal Petr (Busa)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1544.Fak Luky (841205)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RC, 6 RC, 4+ RC, 4+ RC, 6 RC888
1544.Engel Michal (MajklE)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS888
1546.Šneiberg Ignác (igislav)7+ OS, 5 RP886
1547.Zahrádka Jakub (Kubaz92)5+ PP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5+ -, 6+ -, 6- -, 5 RC, 5 -885
1548.xxx zuzana (sue)7- OS, 6 RP882
1549.Vraný Honza (vraňas)9-/9 PP881
1549.KočKa (3k)7b+/7c PP881
1549.Galušková Johanka (Johy)7b+/7c PP881
1552.crhan josef (josef crhan)6 RP, 6 RP, 6- RP880
1553.Šťastný Mikuláš (Miky)5+ OS, 5 OS, 5 RP879
1554.Cap David (becquerel)7- PP, 6 OS878
1555.Chlup Roman (MG.3)9-/9 PP875
1555.Smitková Zuzana (zuza)6a OS, 5c flash875
1555.vích pavel (smrtak)9-/9 PP875
1555.Štikarovský Jakub (Štika)9-/9 PP875
1555.Kika Kristina (Kika)9-/9 PP875
1555.Rysová Jana (Bejby)9-/9 PP875
1555.Procházková Tereza (Rezi)6a OS, 5c flash875
1555.Částek Ondra (ondrej.castek)9-/9 PP875
1555.Hrdličková Jana (Ozvěna)7 flash, 5 OS875
1555.Čuma Honza (Mek)9-/9 PP875
1565.Kučera Roman (Kůča)8+ OS872
1565.Klapal Olin (Olin)IXc OS872
1565.Machů Vlasta (chrocht)7a+ OS872
1565.Mestek Michal (spooker)8+ OS872
1569.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870
1570.Addamsová Oriana (Foxy)5 flash, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 flash867
1571.Brož Radek (Brozik)Xa RP864
1571.Macharáček Jan (machar006)9- RP864
1571.Křivinka Filip (Papouš)V OS, V OS, VI RP, IV RP864
1574. (Gabriela Vrablíková)Xa RP860
1574.jiracek pavel (paliczaak)7b+ RP860
1574.Mázlová Jitka (JIŤA)Xa RP860
1577.Štverák Jakub (pida cb)9- PP856
1577.Pokorný Matouš (Mattesson)9- PP856
1577.Janda Pavel (Mark27)9- PP856
1577.Hejbal Pavel (pH)VIIIa flash, VIIb flash856
1577.nosál noso (nos)9- PP856
1577.Berka Martin (Berťas)Xa PP856
1583.Balihar Jakub (balihjak)6 RP, 6 RP, 5+ RP855
1584.Wohlleben Michael (MichaelW)9- solo854
1584.Kratochvíl Jan (Kraťas)5 OS, 5 OS, 5 RP854
1586.Bažant Jiří (jíra)8+/9- flash853
1586.Šafář Martin (safi)8+/9- flash853
1586.liskova klára (klarus)7- PP, 6+ flash853
1586.F P (peutetre)7b flash853
1590.Goga Brano (Brano Goga)7b+ PP850
1590.Nagy Vladislav (vladislavnagy)9- PP850
1590. Jára (EDÚ)9- PP850
1590.Růžičková Pavla (paflinka)9- PP850
1590.Ludvik O (ludes)9- PP850
1590.Štekl Jiří (Freegeorge)9- PP850
1590.Černá Lenka (trnka)Xa PP850
1590.Macháč Martin (spike)9- PP850
1590.peklo (peklo)7b+ PP850
1590.Švihálek Ondřej (ondrejek)9- PP850
1590.Ipon judista (Radis)Xa PP850
1590.Kuhn - Gaberová Monika (monca)5.12b PP850
1590.Horáček Zdeněk (Pajout)9- PP850
1590.Kala Matěj (Majek)9- PP850
1590.Folwarczný Bronislav (Bruno)7b+ PP850
1590.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- PP850
1590.Kirchner Filip (Moare)9- PP850
1590.Bardas Tomáš (bambus)Xa PP850
1590.a a (lMartinl)9- PP850
1590.Klívar Marek (Manrong)9- PP850
1590.Budinská Eva (chimenea)9- PP850
1590.Pokorný Michal (Mihel)9- PP850
1612.Kolář Adam (ada)6+ OS, 6- OS844
1612.Manufactory Flower (flowerman)6 OS, 6 OS844
1612.Borovička Erik (Žeryk)6+ OS, 6- OS844
1612.Krempaský Lukáš (vaajko)6+ OS, 6- OS844
1612.Skotálek Jan (honzaskotalek)6 OS, 6 OS844
1612.Bedřich Tomáš (ricoo)6+ OS, 6- OS844
1612.Záleský Dominik (zalesdom)6 OS, 6 OS844
1612.Andrejko Pavel (pinpaan)6 OS, 6 OS844
1612.Podgorny Radek (rpodgorny)6+ OS, 6- OS844
1621.Tic Pavel (paveltic)6 RP, 5- OS, 5+ RP842
1622.Kurdiovský Tomáš (kurdiovsky)5- OS, 4+ OS, 4+ OS841
1622.Vančura Jiří (Yuler)5 OS, 5- OS, 4 OS841
1624.Chládek Roman (longin)6+ PP, 5+ flash, 5 PP840
1625.Prokop Šimon (schimon)6+ OS, 6+ RP836
1625.Šilar Adam (A.Šilar)VIIa OS, VI OS, II OS836
1627.Skapa Ondřej (xixitt)7- OS, 6- RP832
1627.Kohut Lukáš (LukasKo)5c OS, 6a RP832
1627.Pokorný Jan (Krutor)7- RP, 6- OS832
1630.Bláha Jakub (Jakub.Bláha.bufo)7b/7b+ solo829
1631.Byrtus Ales (ajk)7- RP, 6+ RP828
1632.- - - marek (maslak)6 RP, 5 RP, II OS, 4 RP, 3 RP824
1633.Strnad Michal (Kuře)8 OS822
1633.Vykydal Radek (rada)8 OS822
1633.Gaida Aleš (al-gaida)7a OS822
1633.Louka Louka (Louka)7a OS822
1633.Hrozová Lucie (Lůca)8 OS822
1633.Suchý Zdeněk (iceclimber)IXb OS822
1633.Žákovský Martin (Jacques)7a OS822
1633.Korytář Václav (biry.)7a OS822
1633.Rozsypal Aleš (le big zloba mac)8 OS822
1633.Matějec Mirek (Horomirek)8 OS822
1633.Bahník Michal (Bahno)7a OS822
1633.Žák Radek (zakra)7a OS822
1633.B Honza (oual)7a OS822
1633.Stránský David (davson)6+ OS, 6+ PP822
1633.Švácha Jirka (sandokan)8 OS822
1648.Teichman Cestmir (adrrock)VIIIb RP, VIIb RP820
1648.cendula peter (cendp1am)VI OS, VII RK, VIIb RK820
1648.Hulata Alexandr (Sasin)7- RP, 6+ RP820
1648.Vrabko (Vlades)7- RP, 6+ RP820
1652.Janíček Oto (2319)6+ OS, 5+ OS819
1652.lhota kuba (jakubb)6+ OS, 5+ OS819
1652.Čermák Tomáš (Tomš)6+ OS, 5+ OS819
1652.Badea Andrei (andrei)6+ OS, 5+ OS819
1652.Sikora Jiri (Siky)6+ OS, 5+ OS819
1657.Žahourek Martin (lenin)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 8- -816
1657.Valkoun Míša (Misanek)5- OS, 5- OS, 4 OS, 5 RC816
1657.Nehasil Ondřej (ardno)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 -, 5+ -816
1657.Spilka jan (jenspl)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1657.nebeský václav (glock19)5 OS, 4+ OS, 4 OS816
1657.Jandáková (Nathalie)5a OS, 4c OS, 4 OS816
1663.Maděra Michal (Myšák)7b RP814
1663.Foltánek Martin (Mauglan)8+/9- RP814
1663.Šedivec Vratislav (vratislav)8+/9- RP814
1666.Čambula Jarda (cambejk)7- RP, 5+ OS811
1667.Huhulák Radovan (RadovanHUHU)8+/9- RP810
1667.ajjajaja jdfjsdkgffdklg (shaman)7b RP810
1667.Zapal Jan (zapal)8+/9- RP810
1670.Švestka Jiří (Qido)8+/9- PP806
1670.Vančura Vašek (Šampon)7b PP806
1670.Šimandl Jiří (šimi.j)8+/9- PP806
1673.Lukavská Kateřina (Kača)6 RP, 6- RP, 5+ RP805
1673.Ředina Tomáš (tom.redina)5+ PP, 5 RP, 4+ PP, 4 RP, 4 RP805
1675.Žáček Vašek (véna)5- OS, 5- OS, 5 RP804
1675.Maralík Marek (Marek)6 OS, 4 OS, 4+ RP, 5+ RC804
1675.Nedas Jiří (nanaki)5 OS, 5 OS, 4+ RP804
1678.Turek Tomáš (tarci)7a+ flash803
1678.Pavelka Filip (filippavelka)8+ flash803
1678.Bartoník Petr (Piterx)7a+ flash803
1678.Kreisinger Jan (654321)8+ flash803
1678.Janoušková Nikola (špageta)7a+ flash803
1678.??? xxx (SandRei)IXc flash803
1678.Kužel Jirka (Zajda)7a+ flash803
1685.Homola Ľuboš (lubos)8+/9- PP800
1685.kubicek jakub (kubas)8+/9- PP800
1685.Černý Rostislav (rostinek)8+/9- PP800
1685.McBurza (McFrantišek)7b PP800
1685.Bzirská Anežka (agnes)5.12a PP800
1685.Vincourková Jana (vinjan)7b PP800
1685.Houdová Gábina (Gabča)8+/9- PP800
1685.Rozsypal Tomáš (Torouš)7b PP800
1685.Mikušová Klára (Karlosík)8+/9- PP800
1685.Kaprál Tomáš (Kapr)7b PP800
1685.Jarolík Václav (washa)8+/9- PP800
1696.R Z (Z.Resch)8-/8 OS797
1696.Kosikova (erca)8-/8 OS797
1696.Pokorná Maťa (Mata Durga)8-/8 OS797
1696.Drnec Honza (sperou)8-/8 OS797
1700.Dankova Kristyna (Tyna)5.9 OS, 5.8 OS, 5.10b AF795
1701.Zounkova Radka (R411)6+ OS, 5 OS794
1701.plocek honza (honzaplocek)6 OS, 6- OS794
1701.Švec Michal (Michal)6 OS, 6- OS794
1704.Jícha Radek (rjicha)VI OS, VIIa RP, VI RP792
1705.Hála Kamil (Kejma_je_Král)5- OS, 4+ OS, 4 OS791
1705.Merenda Lukáš (lmerenda)5+ OS, 4 OS, 4 OS791
1707.Charvát František (FERY)VIIa RP, VI RP, V RP, V RP, VIIa RC790
1708.Cvrček Matouš (Matouch)6 OS, 6+ RP782
1709.Drbohlav Lukáš (Knedlajs)8/8+ flash778
1709.Kubíček Tomáš (TomasKubicek)6+ OS, 4 flash, 4 flash778
1711.XXX Špajda (Andrea)6 OS, 6 flash, 6+ AF, 5+ AF777
1712.Jilek Vojtech (Krojcek)6a flash, 5 OS775
1713.Bláha Jindřich (Jindřich)8- OS772
1713.Švigler Lucian (Biciste)8- OS772
1713.VO Sten (sten vo)5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 PP772
1713.Jedlička Jakub (jedlija6)8- OS772
1713.Bartoň Tomáš (tommz9)6c+ OS772
1713.Kučera Petr (Frips)IXa OS772
1713.Zelvap (zelvap)8- OS772
1713.Vaňkát Adam (Vankadam)8- OS772
1713.Čepička Martin (cepec)IXa OS772
1713.Havlíček Jakub (Havlis5)8- OS772
1713.Pelikán Leoš (Leošák)8- OS772
1724.Reinoldová Kateřina (kreinoldova)5+ flash, 5 flash, 5+ RP770
1725.Kassak Petr (Pavouk)6 OS, 5+ OS769
1725.Kalábová Tereza (sya)6 OS, 5+ OS769
1725.Tony An (atropyn)6 OS, 5+ OS769
1728.Blast (NuclearBlast)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1728.Fučíková Alena (fufina)5 OS, 4 OS, 4 OS766
1730.Hartmann Petr (Petr93)8+ RP764
1730.Karlík Petr (Karlipet)IXc RP764
1732.Čermák Miloš (losolos)7 RK, 6 RP759
1732.Šourek Radek (rsourek)5+ flash, 5+ flash, 4+ flash759
1732.Hraba Martin (Martin 77)5 flash, 5 flash, 5 flash759
1735.Janda Jan (Hondzik)7- OS, 5- RP757
1736....... ..... (Jarovit)8+ PP756
1736.Holas Petr (holas.p)VIIc flash, VII flash756
1736.Pavelcová Tereza (Teriér)7a+ PP756
1736.Fialová Bára (Baru Fialova)7a+ PP756
1736.Fousek Jindra (jindro)6+ flash, 6 flash756
1736.Szentesi Martin (sentik)8+ PP756
1742.Kašpar Martin (Derib)7- RP, 5+ RP, 4- RP755
1743.Slováček Mirek (MirdaS)5 OS, 4 OS, 5 RP754
1743.krulisova gabriela (gabinka.12)VII RP, VI RP, VI RP, II solo754
1743.Pavlů Karel (karlos.p)7A+ solo754
1743.Jelínek Martin (alfi4)8+ solo754
1743.Šindelář Ondřej (o.sindelar)V OS, V OS, VI RP754
1743.Novy Peter (Pioter)6- OS, 4 OS, 4+ RP754
1749.Budík Honza (budik)8 flash753
1749.Čapliar Radovan (Climber)8 flash753
1749.Velfl Lukáš (Fik)8 flash753
1749.Prassassin (Prassassin)7A flash753
1749.Fojtík Víťa (Fojtas)7a flash753
1749.Vrzba Vojtěch (Salamandra)8 flash753
1749.Eger Tomáš (tomaseg)6+ flash, 6+ PP753
1756.martulka martulka (martulka)5 flash, 5- flash, 4+ RP, 4 RP751
1757.Šimonek Jirka (jirka.simonek)7a+ PP750
1757.Kremla Jan (Honza-Coach)7a+ PP750
1757.Budik Honza (hanys_havirov)8+ PP750
1757.Trnková Lenka (ltrnkova)IXc PP750
1757.Bufka Ondra (BUF)8+ PP750
1757.Sedláčková Eva (EliskaS)8+ PP750
1757.Sušina Tomáš (Echis)8+ PP750
1757.Egan Egan (egan)8+ PP750
1757.Bezděk Jakub (gramla)7a+ PP750
1757.Sikora Jakub (Siki 007)8+ PP750
1757.Rys František (piskar108)IXc PP750
1757.Jehlička Miloš (Jehla)IXc PP750
1757.Pohořelský Emil (Em)8+ PP750
1757.Judista (Waza-ari)IXc PP750
1757.Winnfield Jules (Ezechiel 25,17)8+ PP750
1757.Netík Martin (Martinnetik)8+ PP750
1757.Nachtigal Jakub (JNachtigal)IXc PP750
1757.Sýkora Jan (sejček)IXc PP750
1775.Stejskal Jakub (States)7+ RK, 6 RK748
1776.Lukeš Martin (sadboy)VI OS, V OS, IV flash747
1777.Hron Adam (hadam)VIIa OS, VIIa OS, VIIb AF745
1778.sikora jakub (siki)6 OS, 5 OS744
1778.klečka jirka (kAkAsHi)6 OS, 5 OS744
1778.Gregor Ondřej (Gregi)6 OS, 5 OS, 6- -744
1778.Svobodova (Elif)VII OS, VI OS744
1778.Novotný František (Nakkor)5 OS, 4 OS, 5 PP744
1778.sparky Honza (sparky)6- OS, 6- OS744
1784.Strelec Martin (Gandhi)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1784.Slouka Petr (Petrsl)5+ OS, 4 OS, 4- OS741
1784.H. Radek (Radeg)VIIa OS, IV OS, III OS, IV RC, VIIa RC741
1784.Dvoracek Dan (cpt_pickard)5- OS, 4+ OS, 4- OS741
1788.Novotný Petr (petasn)IV OS, IV OS, III OS, III OS738
1789.Gygal Radek (gyga)VI OS, V OS, II OS, VI AF737
1790.Slánská Veronika (Bikerka)5c OS, 5c RP736
1790.Zavřel Michal (zavirak)VIIb OS, VIIb RP736
1790.Gildorr (Gildorr)5 OS, 5 RP, 5 solo736
1793.Hnízdo Jirka (Jirka H.)8/8+ RP735
1793.Vysloužil Aleš (Alda) (Aliosa)8/8+ RP735
1795.Poliček Petr (qetr)6+ OS, 6- RP, 7 AF733
1795.Čeleda Michal (misace)5 OS, 5- flash, 4 flash, 2 RP, 5+ RC, 6- RC733
1797.Šikola Jakub (Cubeer)6- OS, 6+ RP732
1798.Blaťák Jan (xblatak)7- flash, 5- flash731
1799.Klofáč Petr (Klofi)6c+/7a flash728
1800.Snopko David (Kojak)6+ flash, 5 OS725
1800.Hartmann Petr (spider93)8/8+ PP725
1800.Mokrý Jan (mokros1981)8/8+ PP725
1800.Lněnička Tomáš (tomaslnena)8/8+ PP725
1800.Groh Radosalv (Radar)VIIa OS, VIIb flash725
1800.Hefnerová Hana (Hafina)8/8+ PP725
1806.Hruš Tomáš (_Tom)IV OS, IV OS, III OS, 1 OS723
1806.Kováčik Juraj (Jury)7+/8- OS, 7 AF723
1808.pady zzz (zzz)6c OS722
1808.Bajus Adam (Adam.b)6c OS722
1808.rajcan pavol (daben)6c OS722
1808.grolmus jiří (jirmi)6c OS722
1808.Hudak Martin (lef)6c OS722
1808.Vondrášek Štěpán (wondrs)7+/8- OS722
1814.Koudelka Franta (Franta Koudelka)7 RP, 5 RP720
1814.Bobková Lulu (Lulu)6a RP, 5c RP720
1814.Nový Richard (richi)6+ RP, 6+ RP720
1814.Hajek Ludvik (luda)7- RP, 6- RP720
1814.Roupa Lukáš (Roupíno)VIIIb RP, VI RP720
1819.Novak Jiri (jirinov)6 OS, 5- OS719
1819.Džugašvili Emil (HY.man)6 OS, 5- OS719
1819.Bočan Josef (Joe002)5C OS, 5- OS719
1819.Krmenčíková Jana (dzejna)6- OS, 5+ OS719
1819.B Radim (Suxik)5.8 OS, 5.7 OS719
1824.Krejčí Jan (Krejca)4+ OS, 4 OS, 4 OS716
1824.Krasa Lukas (Lukas23)4c OS, 4c OS, 4a OS716
1826.XPetr XPetr (petrdolejsi)6+ OS, 5+ RP, 7+/8- AF, 6+ AF, 6 AF, 7 AF715
1827.Vojtek Lukáš (Lukáš)8 RP714
1827.- - (Správce)8 RP714
1827.Uřídil Martin (plantaznik)8 RP714
1830.Novosad Roman (Stary)7- PP, 6- PP712
1831.Pilarcik Lukas (pilo)6+ RP, 5+ OS711
1831.Švehlík Matej (Sid)6+ RP, 5+ OS711
1833.Kaňová Klára (Kajka)8 RP710
1833.- - (stepantomas)7a RP710
1833.Dostál Slávek (dosi)7a RP710
1833.Janata Marek (marek.j)IXb RP710
1833.Klempera Vojtěch (Klempy)7a RP710
1833.Na pobřeží Kafka (Kafka na pobřeží)7a RP710
1833.Vařeka Martin (martin13)7a RP710
1833.baca (jergus)7a RP710
1833.kardhordo ladislav (Lacopaco)6+ RP, 6+ PP710
1833.y x (Peut)8 RP710
1833.Cerny Michal (Muycle)8 RP710
1833.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 RP710
1833.Bauše Rudolf Otto (Ondra)IXb RP710
1846.Řehák Milan (Monroe)7a PP706
1846.Vyhnal Michal (Mik)IXb PP706
1846.Polák Petr (ppolak)7a PP706
1846.cho ri (Piškot)IXb PP706
1846.Hodek Michal (Jorn)8 PP706
1851.Prokop Jiří (Spy.Dr)V OS, V OS, V RP704
1852.Bunk Marek (MáraB)8- flash703
1852.Handlíř Petr (celvinix)8- flash703
1852.ličko vojta (vojta)8- flash703
1852.Ženíšek Michal (michalcz)8- flash703
1852.Adámek Petr (Sol)5.11b flash703
1852.hammerschmied Lukáš (Lukáš15)8- flash703
1852.Švecová Kateřina (katus111)8- flash703
1852. (rocky721698791)8- flash703
1852.chovan (smooloo)IXa flash703
1852.Bieláková Michaela (Misa)8- flash703
1852.Češpivo Jan (beer)6 flash, 6+ PP703
1863.kammie (kammie)4+ OS, 4+ OS, 3+ OS701
1864.Černý Aleš (mikes)8 PP700
1864.Kadlec Miroslav (m.k.)8 PP700
1864.Cásková Kateřina (keitina)7a PP700
1864.Šálek Jan (čaj)8 PP700
1864.Dvořáček Milan (joker)8 PP700
1864.Brejníková Lucka (Lucík)8 PP700
1864.Harna Filip (Fufa)8 PP700
1864.Bradáč Matouš (Mabra)8 PP700
1864.Petečelová Blanka (Blančák)7a PP700
1864.Kejdanova Tereza (Terkakejdanova)7a PP700
1864.Stehlík Tomáš (stehlik.tomas32)6+ PP, 6+ PP700
1864.Nakládalová Lucka (Naky)IXb PP700
1864.Tichá Dita (Dita)8 PP700
1864.J. Rudolf (Rudolf)8 PP700
1864.Dvořák Ondra (zelva_ninja)7a PP700
1864.T J (jirka.tesar)8 PP700
1864.Štambachr Jakub (stambik)8 PP700
1864.Jurečka Jiří (cistokrevnypes)7a PP700
1864.Katrňák Tomáš (TomasKa)8 PP700
1864.Bačuvčík David (DBaca)8 PP700
1884.Pfeifer Honza (kur.e)IXc RK699
1885.Kubín Zdenek (Stylgar)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1885.Doležal Jan (doza102)5 OS, 4 OS, 3 OS696
1887.Pich Petr (matyy)VIIa OS, VI OS694
1887.Hanuš David (DavidH)VIIa OS, VI OS694
1887.Jehla (Matt)6- OS, 5 OS694
1887.Pavlov Martin (vlasycz)6+ OS, 4 OS694
1887.Konečná Veronika (flea)5b OS, 5a OS694
1887.Seqi Ludek (Seqi)5b OS, 5a OS694
1893.ká abdul (abdul ká)5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP690
1894.orac maros (maclimber)8-/8 RP685
1895.Jezkova Jana (glenalbyn)5a OS, 5 RP, 4 RP, 3 RP, 6b+ RC, 6b RC, 6a RC682
1896.Kaštánek Petr (Simatteo)6- RP, 5+ RP, 5- RP680
1897.Ondra Ondra (OndraProjekt2007)VIIc RP, VII RP678
1898.Chovanová Nikol (mountainini)8-/8 PP675
1898.Gutt Petr (gutnecht)VIIb flash, VI OS675
1900.Miroslav Guttner (Gíťa)VIIc RP, VIIb RP674
1900.Říha David (Dejviii)7- RP, 5 RP674
1902.Sobek Pepa (Pepé)6b+ OS672
1902.Moravcová Eliška (Eliz)7+ OS672
1902.Kotrla Pavel (Rocko)7+ OS672
1902.Pokorný Čestmír (Cesta)6b+ OS672
1902.Neskudla Jan (JanBan)6b+ OS672
1902.Machar Honza (Machar)6b+ OS672
1902.Hák Zdeněk (haxon)VIIIc OS672
1902.Hazuková Veronika (Veru)6b+ OS672
1902.Langer Petr (Longer)VIIIc OS672
1902.Šťastný Roman (Roumes)7+ OS672
1902.Novák Jan (HonzaJan)7+ OS672
1902.Buchta Jaroslav (jemba)7+ OS672
1902.M vlada (vláďa!)7+ OS672
1902.Čiviš michal (cbl)6b+ OS672
1902.otta vojta (wocas)VIIIc OS672
1902.Korelusová Jana (mandelinka)6b+ OS672
1902.Kowalski Filip (Fkey7)6b+ OS672
1902.Kimitin Timi (myky)7+ OS672
1902.chlebo (leziempredennicek)7+ OS672
1902.Jamrich Tomáš (dejvid)7+ OS672
1902.Sedliský Martin (matha)7+ OS672
1902.asfdkk Buejja (Kostička)7+ OS672
1924.Claussova Katharina (SantaClauss)5- OS, 4 OS, 3 OS671
1925.Fraenkl Max (Macek)VIIc RP, VIIb RP670
1925.Kabourek Martin (m.kabourek)6+ RP, 6 RP670
1925.Mikuláš Bořek (Borek)5+ OS, 5 OS, 6 AF670
1928.Bárta Aleš (Alimer)5+ OS, 5 OS669
1928.Marcin Tomáš (t.marcin)5+ OS, 5 OS669
1928.Babiář Josef (Nell)5+ OS, 5 OS669
1928.stára ruda (ruda)6- OS, 5- OS669
1932.Olbert Jan (Moula)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1932.Hujíček Matouš (matouš)4 OS, 4 OS, 4 OS666
1934.Kos Zdeněk (turd)8- RP664
1935.Valcek Mirek (Mrázek)IXa RP660
1935.knybel ondrej (kybl)8- RP660
1935.Pospíšilová Radka (Komi)8- RP660
1935.Novák Jan (Novy)IXa RP660
1935.Kelinkova Alenka (alenka)8- RP660
1935.Altman Petr (petalt)8- RP660
1935.Czermak Damian (Czermuh)IXa RP660
1935.