Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: legalni lezeni venku 06.04.2020 Přesně tak. Bylo by trestuhodné následující týden ideálního počasí nevyužít. Ať to leze.
    Re: legalni lezeni venku 06.04.2020 Pokroucená mysl jede, kdo chce, pokroutí realitu za každé situace. Och prosťáčku hloupý, buď ti to o
      Re: legalni lezeni venku 07.04.2020 Nebylo to zakázáno ani teď. Je to pobytu přírodě? Je. O víkendu mě dokonce říkal jeden z policistu c
        Re: legalni lezeni venku 07.04.2020 Pokroucená mysl jede, kdo chce, pokroutí realitu za každé situace. Och prosťáčku hloupý, buď ti to o
          Re: legalni lezeni venku 07.04.2020 kopirovat text uz umis... ted k veci. Pokud muzu jit hrat ve dvou tenis, ve dvou golf, muzu zcela v
            Re: legalni lezeni venku 07.04.2020 A co rozestupy?
V golfu ok jeden počká druhý hraje.
Tenis ok, jeden na jedné
              Re: legalni lezeni venku 07.04.2020 bezne na standu zaznamenavam tlacenku, obycejne nas tam visi tak deset, patnact. Kdyz vylezu na vez,
              Re: legalni lezeni venku 07.04.2020 nemel, čtyřhry JSOU povoleny! ;-))
                Re: legalni lezeni venku 08.04.2020 Nejdriv si to precti, a pak odpovez presne. To ze nekdo v televizi neco placne, neznamena, ze to je
                  Re: legalni lezeni venku 08.04.2020 A v cem si to odporuje s lezenim? Jakoze to pockani v golfu, ktere zminujes, se pri lezeni z nejakeh
        Re: legalni lezeni venku - diky 07.04.2020 Byl povolen pobyt v prirode coz neni to same jako provozovani vykonostniho venkovniho sportu, to ze
          Re: legalni lezeni venku - diky 07.04.2020 Do včerejška jsem provozoval rekreační sport. Od poslední tiskové konference vlády už jedu výkonnost
          Re: legalni lezeni venku - diky 07.04.2020 Joo poplacej se po zádech ,že jsi zůstal doma. Než začneš blábolit nesmysly tak prosím nejdříve vyst
            Re: legalni lezeni venku - diky 07.04.2020 A ty si tohle vsechno vystudovals? Vis taky houno... odborniku je ted vsude mraky ale kdyz vidim ty
              Re: legalni lezeni venku - diky 07.04.2020 Jak říká klasik: "Historia magistra vitae", akorát my lidé jsme pořád nepoučitelní:-).
            Prymula a debilové okolo 07.04.2020 Hele, a proč by měl tohle všechno studovat? Koukni na Prymulu. Zavedl karanténu a všude se o něm mlu
              Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 obecně prostý lid zmatený rychlou dobou vnímá jako uklidňující, když na něj nastoupí nějaký orgán a
                Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Děkuji za přínosnou informaci.
              Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Stát neřídí odborník, ale sociální sítě. Jakmile je na nich nevole, Andrej mění názor a bohužel s ní
                Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 ano, probíhá permanentní volební kampaň, a nás to sere, protože nejsme cílovka. jinak samozřejmě klo
                  Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 To je těch telešopingovejch vesnickejch důchodců tolik?
To jsem nevěděl.
                    Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 průměrný věk dožití je 76 muži, 82 ženy, tedy dohromady 79. protože počet obyvatelstva tak nějak nej
                      Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 samozřejmě netvrdím, že je každý důchodce je telešopingový, to rozhodně ne. ale telešopingoví důchod
                        Re: Prymula a debilové okolo 10.04.2020 To je krásně řečené.
                  Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 To si nemyslím, že to jsou jen důchodci z vesnice. Naopak si myslím, že hodně s FB pracujou. Cílí na
              Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Promin, ale jsi dalsi ovecka, ktera se chyta lakavych a stavnatych titulku medii. Prymula nerekl nic
                Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Co takhle psát k věci? Lezení venku ANO - NE
                Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Nemáš pravdu. Popisuješ to zpětně a tak, aby ti to sedělo. Takto to nebylo. Prymula říkal, že to dos
                  Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Jiste zajimavy pohled na vec, ale nijak nevyvraci to, co jsem psal. Totiz, ohanis se pojmy a jeste m
                    Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Já s tebou souhlasím a právě proto si myslím, že většina věcí je zbytečných. A jestli sleduješ média
                Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Co takhle psát k věci? Lezení venku ANO - NE
                  Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 lezení venku ano. pokud možno neprofláklé oblasti, ke skalám pěšky nebo na kole, a zbytečně nenasíra
                  Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Martine, nějaké lezení venku vůbec není podstatné. Podstatné je, jak se situace bude dál řešit a v j
                    Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Zde je na místě opět des již jedna klasická hláška z Ropáků:-).
                    Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Terazky se ukáže, jak nám tu ten ujo bačuje.
                  Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Andrey říkal: "lezt a neblábolit"
                    Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Kterej? Aix?
                      Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Tak určitěěěěě.Ten by řekl něco o chujích a v klidu usušil něco okolo XI bflm.
                      Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Kterej asi. Bylo to na tapetě někde v Brně někdy před volbama :D
                  Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Tot otazka. :) vezmu-li si zo z pohledu opatreni, neni to jasne. Analogicky, sportovni lezeni neni m
                    Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Ještě jsem zapoměl aspekt toho, že když se zrakvíš pod skalou, tak se aktuálně nyní dost stěžuje tvo
                      Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Souhlasil bych, ale ty jsi vynechal jednu důležitou věc - souhlas s celospolečenským pohledem na věc
                        Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Samozřejmě, že to takhle Babiš plánuje a už i dělá.
Samozřejmě že nechal zbytečně um
                          Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 A mi je ta masa lidí u prdele. Ať klidně umřou. Bránit jim v tom nebudu. Tak ať oni nebrání mi v poh
                        Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Také v podstatě souhlas. Jen.. :)
Dost se motám kolem škodovky, aktuálně tam jedeme projekt n
                          Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 S tebou i Turkem souhlasím. Problém ale vidím jednak v té rovnováze a jedna v té druhé vlně. Třeba s
                            Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 ono je tam parametrů mnoho. záchrana životů je obecně ušlechtilá věc a nikdo příčetnej proti ní asi
                              Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Je to tak Lukasi. Bohuzel ale tak daleko volic Babise nevidi a o ty tady hlavne jde.
                              Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Vám chlapi fakt už hrká v kebuli … holt ty karanténní opatření mají i své vedlejší efekty.
Že
                                Jaká karanténa? 08.04.2020 Tak za prvé je potřeba si uvědomit, že tu více méně žádná karanténní opatření nejsou. Doma chodíme d
                                  Re: Jaká karanténa? 09.04.2020 Mě Andrej zavřel zaměstnání od té doby na mě ukazuje prostředníček. Takže ty důsledky karantény doce
                                Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 když v sousední vesnici hoří chalupa, tak si tam před tu hořící chalupu nejedu přeparkovat auto, to
                                  Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 abych se nevopakoval, si stojím za svým komentářem dneska 7:46; mimochodem, taky jsi přestal odpovíd
                                Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Už je tu zase. Virolog, epidemiolog a znalec všeho myslitelného pan JiB. Mimochodem, ty jsi tam byl
                                  Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Mé poznatky jsou zásadně vícezdrojové.
Přičemž zde se jen bavím čtením těch vašich konspiračn
                                    Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Ok. Máš pravdu.
                                    Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Tak fakta kámo.
Andrej zaklekl na laboratoř, která vyhodnocovala vzorky za 1300 a Agr
                                      Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Jen lary fáry starý báby. Nic co by z toho byla skutečná realita. Jen hodně pokroucené a vyfabulovan
                                        Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 A to jsi četl v blesku nebo marketingovém slintu čau lidi?
                                          Odpovídání JiBovi 09.04.2020 Nechte ho, on za to nemůže. I tato konspirace klasicky nabízí vysvětlení, proč se zlo děje dobrým li
                                            Odpovědi zbabělému anonymovi 09.04.2020 No zatím tady osnujete konspirační a dehonestační slinty jen ty a tobě podobní zofalci… stejně jako
                                              Re: Odpovědi zbabělému anonymovi 09.04.2020 Ano, máš pravdu, souhlasím s tebou.
                                              Re: Odpovědi zbabělému anonymovi 09.04.2020 Nejvetsi konspirator osocuje ostatni z konspiraci... Klasika.
                                                Re: Odpovědi zbabělému anonymovi 09.04.2020 Zatím se tu jako banda konspirátorů projevila jen ta vaše partička. Viz celé vlákno výše…
Pro
                                                  Re: Odpovědi zbabělému anonymovi 09.04.2020 Ano Jirko, prokoukl jsi to.
                                                  Re: Odpovědi zbabělému anonymovi 09.04.2020 Chytrej kluk je ten JIB.
                                    Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Takze to mas pouze z medii, ale neustale delas chytryho.
                                      Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Ještěže ty jsi přímo v epicentru dění …
Pepo, někdy je ta míra vaší arogance střižená s obyče
                                        Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Máš pravdu, spletli jsme se, zkusíme se polepšit.
                                        Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Zatím největší aroganci kombinovanou s lidskou blbostí tu už pár let předvádíš ty.
                                          Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 (:-(
                                            Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Samozřejmě máš pravdu, vem si prášek. Bude zase dobře.
                                              Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Děkuji!
                                              haleluja 09.04.2020 zjevně nejsem sám, kdo pochopil, že Babača neni partner pro diskuzi. Ale aspoň se v týhle diskuzi po
                                                Re: haleluja 10.04.2020 Nelži, anonymní smrade!
                                                  Re: haleluja 10.04.2020 Máš pravdu Jirko, samozřejmě.
                                                  Re: haleluja 10.04.2020 tak tak, není to partner, jeho články nemá cenu číst, odpovídat v diskuzi taky ne. Nikdy jsem to neu
                          Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 ja teda taky nejdu.
                          Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Po dlouhe dobe zavitam na lezce a koukam porad stejne. Vzdy je tu nejaky lidovy filosof se svym jedi
                            Re: Prymula a debilové okolo 08.04.2020 Ty woe. Já +é piv ačumím jak piuk. co to řeschite.
                              Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Nevědí o čem mluví, jedou si svoji realitu. V momentě 200.000 nakažených v jeden moment ti to lehne.
                              Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Nevědí o čem mluví, jedou si svoji realitu. V momentě 200.000 nakažených v jeden moment ti to lehne.
                                Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Ty jsi ale smísil několik věcí dohromady, které by společně nenastaly. Tedy nastaly, ale právě jen j
                                  RE. Zhroucení systému 09.04.2020 Nesmisil, podívej se na NY, jaký mají problémy při 100.000. 2x více exponenciálně neutáhneš přes lid
                                  Re: Prymula a debilové okolo 09.04.2020 Smísil, psal jsi o vyčerpaných lékařích a sestrách, což je výsledek mnoha nemocných, tedy free příst
  Jen Pro Pražáky 08.04.2020 apod. havěť: Buďte tak hodný a lezte si teď v Šárce n. na Strahově atd. (je tam taky hezky) a neoxid
    Re: Jen Pro Pražáky 08.04.2020 To musí být ironie, protože pochybuju, že jsi tak blbej.
      Realita 08.04.2020 Prostě fakt. Doplácíme na vás a teď ještě budete roznášet Liův virus. Bouldřete si na náplavce...
        Re: Realita 09.04.2020 Jen pro zamyšlení - všiml sis někdy, kolik lidí v Praze je místních a kolik se jich do Prahy každý d
          Re: Realita 09.04.2020 neztrácej s nim čas, otři si boty a jdi dál. Tohle je přesně ten povahovej typ, kterej ještě od bolš
            Re: Realita 10.04.2020 Názvosloví:
Pražan - je člověk narozen v Praze.
Pražák - je vesměs náp
              Re: Realita 10.04.2020 Mluvil jsem o tuposti a reagoval na předchozí příspěvek. Neříkám, že nemáš recht, jen mi uniká point
          Re: Realita 11.04.2020 Možná by bylo fajn zmínit i ty důvody - někdo jezdí za práci, někdo za zábavou. Další rozměr, ze ten
            Re: Realita 11.04.2020 Vidlák, který maká v Práglu, si zdůvodňuje svoji touhu po lepších prachách v kanclu?
              Re: Realita 13.04.2020 Ne, vidlak pracující v kanclu má pro společnost mnohem větší hodnotu, než lezecka socka, která ojeba
            Re: Realita 13.04.2020 hele, plkejte si jak chcete, ale hlavně neházejte do jednoho pytle. Většina pražáků i venkovanů jsou
Víkend 02.04.2020 Tak kdo se chystá o víkendu k nám do Skaláku?
  Re: Víkend 02.04.2020 chceš rozjet flejm? mám za to, že bydlíš někde 15 kilometrů od skaláku, z lesa se skálama ti nepatří
    Re: Víkend 02.04.2020 :D uklidni se Pražáčku ;). Čistě průzkum se zajímavosti. A taky jestli si zalezu na něčem normálním
      Re: Víkend 02.04.2020 ještě se dopustím další spekulace: nejsi náhodou ze zlatokopské rodiny, nastěhované v šesta-sedmačty
        Re: Víkend 02.04.2020 co to meleš ty náplavo
          Re: Víkend 02.04.2020 co takhle podpis, ty neobyčejně odvážný podvečerní místní hrdino bez bázně a hany?
            Re: Víkend 02.04.2020 Ssry, ale útočit jsi tu začal ty. Já se fakt jen normálně ptám kolik tu bude lidi. Toť vše. Nikoho n
              Re: Víkend 02.04.2020 tak chtěls rozjet flejm nebo ne? kolik bude lidí, to záleží na počasí. takoví jako já, co ctí svatéh
                Re: Víkend 03.04.2020 Pořád skáčete tomu trollovi na špek...
                Re: Víkend 03.04.2020 tohle je nejaky divny, asi fakt troll. Lukas B zdal se vzdy byti hlasem rozumu, tlumicem vasni.. a t
                  Re: Víkend 04.04.2020 Hlas rozumu :). Spíš chytrolín, co vždycky ke všemu má co říct, pacient, kterýmu postupem času víc
                    Re: Víkend 04.04.2020 ano, ano, jen do nej. perte se a zerte se ;-)))
      Re: Víkend 02.04.2020 Co porad mate s tema "Prazackama"? Nejaky mindrak? Zajimave, ze o Lukasi B. naznacujes, ze
  Re: Víkend 02.04.2020 Budu v nedeli tak doufam ze se nepotkame
    Re: Víkend 02.04.2020 Celá parta z Ostravy se chystá do Skaláku, všichni z TENDON Bloku a z Tendon Hlubiny.
  Re: Víkend 03.04.2020 Vzhledem k tomu, že návštěvnost skalních oblastí v době "pandemie" je asi ta 4x vyšší než
    Re: Víkend 03.04.2020 Tak kazdy asi interpretuje deni dle sveho naturelu.. Ale nenapadlo te treba, ze ti lide ted jezdi vi
      Re: Víkend 03.04.2020 Myslíš jako hospody a nákupáče? Ono je vůbec otázkou, jestli není odepřeno i lezení, a lze to považo
        Re: Víkend 03.04.2020 Pominu-li otazku svedomi, tak je to samozrejme nedovolene. Ten vyklad toho opatreni je ja jasny: Zak
        Re: Víkend 05.04.2020 Pročpak tě napadla zrovna hospoda nebo nákupáč? A jak vlastně víš, že ty skály jsou tak plný, když o
  Re: Víkend 03.04.2020 Nepotkáme páč veřejné parkoviště v Libereckém kraji u turistických cílů budou zavřena :
    Re: Víkend 03.04.2020 Na webu kraje se nepise, ktera parkoviste zavrou, ale Sedmihorky a Hruba skala jsou asi jasny. Nicme
    Re: Víkend 03.04.2020 viz Jandákův web HI.
      Re: Víkend 03.04.2020 Ja zabavne sledovat, jakou pakarnu ze strachu z Prazaku jsou si vidlaci schopni sami vytvorit. :-)
        Re: Víkend 04.04.2020 Moc si fandíš...je to prostší a pražáci v tom roli nehrají
        Re: Víkend - hoši nikam! 04.04.2020 My jedeme nekam na bouldry
        Re: Víkend - hoši nikam! 04.04.2020 My jedeme nekam na bouldry
          Re: Víkend - hoši nikam! 04.04.2020 my si jedem normálně zalízt.
  Re: Barbarstvi - ferrata Vrabinec 31.03.2020 Dokud nedostane Čokař, nebo Bělina (o těch se už ví) za své ilegální výtvory třeba 100.000 pokuty, v
    Re: Barbarstvi - ferrata Vrabinec 01.04.2020 bělina mě nasral.. věděl sem, že to je magor a maniak, ale že se dá na feraty a navíc na písku, mě h
      Re: Barbarstvi - ferrata Vrabinec 01.04.2020 Hlavně by to chtělo to ocelové lano rychle sundat a uložit u Policie. Majitel se pak o něj může přih
Lom Černotín - Hluzov: The END 30.03.2020 Od neděle 29. 3. 2020 je vstup do lomu natvrdo a nadobro zakázán. Poslední kapkou byla sobotní (28.) demonstrace lezců (a jejich rodinných příslušníků a domácích mazlíčků). Nešlo o demonstraci proti něčemu, byla to demonstrace něčeho ...
Nicméně po
  Re: Lom Černotín - Hluzov: The END 30.03.2020 Jo, jo, to se dalo čekat. Když jsem tam byl naposled, tak jsem se slušně zeptal, jestli je možný tam
  Re: Lom Černotín - Hluzov: The END 30.03.2020 Bohužel střílet kokotům brokovnicí sůl do zadku se nesmí, tak je kolektivní vina a zákaz vstupu jedi
    Re: Lom Černotín - Hluzov: The END 30.03.2020 v karantene lezou jen kokoti, takze pokud tam bylo prekokotovano tak to ani nemohlo dopadnout jinak.
      Re: Lom Černotín - Hluzov: The END 30.03.2020 Přesně, proto to tak dopadlo právě ten den.
  Re: Lom Černotín - Hluzov: The END 31.03.2020 Není se čemu divit, lezci jsou dnes odrazem vzorku společnosti, nemá cenu si tuto skupinu nějak idea
    Re: Lom Černotín - Hluzov: The END 31.03.2020 Soudě podle tebe to ani kdysi nebylo nic moc...
Saske Svycarsko 29.03.2020 Ahoj, prosim Vas, chtel bych jet lezt do Saskeho Svycarska na pisky, ale nevim kterou z oblasti konkretne zacit, nebo jeste lepe ktereho z tech X dilu pruvodce doporucujete. Pri te cene nechci vsechny, urcite jsou lepsi a horsi oblasti Saskych pisku. Diky
  Re: Saske Svycarsko 29.03.2020 Není to Německo?
  Re: Saske Svycarsko 29.03.2020 Taky bych tam chtěl jet a jezdit. Ale mám pocit, že to teď nejde a nevím, kdy to půjde. Asi by to šl
  Re: Saske Svycarsko 30.03.2020 Docela vhodný je Bieletal. Je podobný Ostrovu.
  Re: Saske Svycarsko 30.03.2020 Tady si lze udělat představu a pak si dle toho vybrat prvního průvodce do sbírky.
    Re: Saske Svycarsko 30.03.2020 Na Sasko v dohledné době zapomeň.Když tě chytí strážci tak se nedoplatíš.V ostrově to hlídají grenz
      Re: Saske Svycarsko 30.03.2020 Uvedl bys prosím zdroj Tvé informace?
        Re: Saske Svycarsko 30.03.2020 V současné době si to němci hlídají,až to pomine bude zase všechno v poho.
Domácí bouldrovka 29.03.2020 Zdravím spolulezci, Mám v plánu si udělat svůj vlastní boulder v garáži, ale řeším jestli by bouldrovgka byla funkční i při menších rozměrech (cca 220cm výška, 230cm šířka) a malinkém převisu (předběžně zhruba 2-3 stupně). Máte někdo něco takového postave
  Re: Domácí bouldrovka 29.03.2020 Vyvaroval bych se hlavně tomu sklonu, jestli to není chyba. Spíš 20-30°, ne?
  Re: Domácí bouldrovka 29.03.2020 urcitě by to šlo. musel bys použít malé a špatné chyty. jestli chceš větší nebo madla měly by byt sp
  Re: Domácí bouldrovka 29.03.2020 Já teď stavěl doma v garáži, výška 250, šířka 250+200. I na té jedné polovině se dá maximalka odtren
  Re: Domácí bouldrovka 29.03.2020 Jak uz nekdo psal, vyska uplne na klid, ale ten sklon.. Ja mel kdysi takovou bouldrovou mistnost - v
  Re: Domácí bouldrovka 06.04.2020 mam 14st a pohoda
1
...
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: