LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ty stromy musí pryč, chci se tu pořádně rozhlídnout.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231527 cest
Nové přelezy:
Spielwiese 9-/9
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9

Stěny
Boulder v síti - Praha 3
Městská stěna Vyškov - Vyškov
BASE CAMP BAR - Přerov

Prodejny
Mapis - mapové informační středisko - Praha 5
HUDYsport - Ostrava
BIVAK SPORT - BERKNER - KRNOV

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 ve skalach07.04.2020
https://tinyurl.com/yx6o35vo

 ve skalách06.04.2020
https://1url.cz/MzoXn

 legalni lezeni venku06.04.2020
Tak od zitrka mame lezeni legalni, ne?
 Re: legalni lezeni venku06.04.2020
Přesně tak. Bylo by trestuhodné následující týden ideálního počasí nevyužít. Ať to leze.
  Re: legalni lezeni venku06.04.2020
Pokroucená mysl jede, kdo chce, pokroutí realitu za každé situace. Och prosťáčku hloupý, buď ti to o
   Re: legalni lezeni venku07.04.2020
Nebylo to zakázáno ani teď. Je to pobytu přírodě? Je. O víkendu mě dokonce říkal jeden z policistu c
    Re: legalni lezeni venku07.04.2020
Pokroucená mysl jede, kdo chce, pokroutí realitu za každé situace. Och prosťáčku hloupý, buď ti to o
     Re: legalni lezeni venku07.04.2020
kopirovat text uz umis... ted k veci. Pokud muzu jit hrat ve dvou tenis, ve dvou golf, muzu zcela v
      Re: legalni lezeni venku07.04.2020
A co rozestupy?
V golfu ok jeden počká druhý hraje.

Tenis ok, jeden na jedné
       Re: legalni lezeni venku07.04.2020
bezne na standu zaznamenavam tlacenku, obycejne nas tam visi tak deset, patnact. Kdyz vylezu na vez,
       Re: legalni lezeni venku07.04.2020
nemel, čtyřhry JSOU povoleny! ;-))
        Re: legalni lezeni venku08.04.2020
Nejdriv si to precti, a pak odpovez presne. To ze nekdo v televizi neco placne, neznamena, ze to je
         Re: legalni lezeni venku08.04.2020
A v cem si to odporuje s lezenim? Jakoze to pockani v golfu, ktere zminujes, se pri lezeni z nejakeh
    Re: legalni lezeni venku - diky07.04.2020
Byl povolen pobyt v prirode coz neni to same jako provozovani vykonostniho venkovniho sportu, to ze
     Re: legalni lezeni venku - diky07.04.2020
Do včerejška jsem provozoval rekreační sport. Od poslední tiskové konference vlády už jedu výkonnost
     Re: legalni lezeni venku - diky07.04.2020
Joo poplacej se po zádech ,že jsi zůstal doma. Než začneš blábolit nesmysly tak prosím nejdříve vyst
      Re: legalni lezeni venku - diky07.04.2020
A ty si tohle vsechno vystudovals? Vis taky houno... odborniku je ted vsude mraky ale kdyz vidim ty
       Re: legalni lezeni venku - diky07.04.2020
Jak říká klasik: "Historia magistra vitae", akorát my lidé jsme pořád nepoučitelní:-).
      Prymula a debilové okolo07.04.2020
Hele, a proč by měl tohle všechno studovat? Koukni na Prymulu. Zavedl karanténu a všude se o něm mlu
       Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
obecně prostý lid zmatený rychlou dobou vnímá jako uklidňující, když na něj nastoupí nějaký orgán a
        Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Děkuji za přínosnou informaci.
       Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Stát neřídí odborník, ale sociální sítě. Jakmile je na nich nevole, Andrej mění názor a bohužel s ní
        Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
ano, probíhá permanentní volební kampaň, a nás to sere, protože nejsme cílovka. jinak samozřejmě klo
         Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
To je těch telešopingovejch vesnickejch důchodců tolik?

To jsem nevěděl.
          Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
průměrný věk dožití je 76 muži, 82 ženy, tedy dohromady 79. protože počet obyvatelstva tak nějak nej
           Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
samozřejmě netvrdím, že je každý důchodce je telešopingový, to rozhodně ne. ale telešopingoví důchod
            Re: Prymula a debilové okolo10.04.2020
To je krásně řečené.
         Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
To si nemyslím, že to jsou jen důchodci z vesnice. Naopak si myslím, že hodně s FB pracujou. Cílí na
       Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Promin, ale jsi dalsi ovecka, ktera se chyta lakavych a stavnatych titulku medii. Prymula nerekl nic
        Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Co takhle psát k věci? Lezení venku ANO - NE
        Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Nemáš pravdu. Popisuješ to zpětně a tak, aby ti to sedělo. Takto to nebylo. Prymula říkal, že to dos
         Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Jiste zajimavy pohled na vec, ale nijak nevyvraci to, co jsem psal. Totiz, ohanis se pojmy a jeste m
          Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Já s tebou souhlasím a právě proto si myslím, že většina věcí je zbytečných. A jestli sleduješ média
        Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Co takhle psát k věci? Lezení venku ANO - NE
         Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
lezení venku ano. pokud možno neprofláklé oblasti, ke skalám pěšky nebo na kole, a zbytečně nenasíra
         Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Martine, nějaké lezení venku vůbec není podstatné. Podstatné je, jak se situace bude dál řešit a v j
          Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Zde je na místě opět des již jedna klasická hláška z Ropáků:-).
          Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Terazky se ukáže, jak nám tu ten ujo bačuje.
         Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Andrey říkal: "lezt a neblábolit"
          Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Kterej? Aix?
           Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Tak určitěěěěě.Ten by řekl něco o chujích a v klidu usušil něco okolo XI bflm.
           Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Kterej asi. Bylo to na tapetě někde v Brně někdy před volbama :D
         Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Tot otazka. :) vezmu-li si zo z pohledu opatreni, neni to jasne. Analogicky, sportovni lezeni neni m
          Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Ještě jsem zapoměl aspekt toho, že když se zrakvíš pod skalou, tak se aktuálně nyní dost stěžuje tvo
           Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Souhlasil bych, ale ty jsi vynechal jednu důležitou věc - souhlas s celospolečenským pohledem na věc
            Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Samozřejmě, že to takhle Babiš plánuje a už i dělá.

Samozřejmě že nechal zbytečně um
             Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
A mi je ta masa lidí u prdele. Ať klidně umřou. Bránit jim v tom nebudu. Tak ať oni nebrání mi v poh
            Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Také v podstatě souhlas. Jen.. :)
Dost se motám kolem škodovky, aktuálně tam jedeme projekt n
             Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
S tebou i Turkem souhlasím. Problém ale vidím jednak v té rovnováze a jedna v té druhé vlně. Třeba s
              Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
ono je tam parametrů mnoho. záchrana životů je obecně ušlechtilá věc a nikdo příčetnej proti ní asi
               Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Je to tak Lukasi. Bohuzel ale tak daleko volic Babise nevidi a o ty tady hlavne jde.
               Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Vám chlapi fakt už hrká v kebuli … holt ty karanténní opatření mají i své vedlejší efekty.
Že
                Jaká karanténa?08.04.2020
Tak za prvé je potřeba si uvědomit, že tu více méně žádná karanténní opatření nejsou. Doma chodíme d
                 Re: Jaká karanténa?09.04.2020
Mě Andrej zavřel zaměstnání od té doby na mě ukazuje prostředníček. Takže ty důsledky karantény doce
                Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
když v sousední vesnici hoří chalupa, tak si tam před tu hořící chalupu nejedu přeparkovat auto, to
                 Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
abych se nevopakoval, si stojím za svým komentářem dneska 7:46; mimochodem, taky jsi přestal odpovíd
                Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Už je tu zase. Virolog, epidemiolog a znalec všeho myslitelného pan JiB. Mimochodem, ty jsi tam byl
                 Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Mé poznatky jsou zásadně vícezdrojové.
Přičemž zde se jen bavím čtením těch vašich konspiračn
                  Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Ok. Máš pravdu.
                  Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Tak fakta kámo.

Andrej zaklekl na laboratoř, která vyhodnocovala vzorky za 1300 a Agr
                   Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Jen lary fáry starý báby. Nic co by z toho byla skutečná realita. Jen hodně pokroucené a vyfabulovan
                    Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
A to jsi četl v blesku nebo marketingovém slintu čau lidi?
                     Odpovídání JiBovi09.04.2020
Nechte ho, on za to nemůže. I tato konspirace klasicky nabízí vysvětlení, proč se zlo děje dobrým li
                      Odpovědi zbabělému anonymovi09.04.2020
No zatím tady osnujete konspirační a dehonestační slinty jen ty a tobě podobní zofalci… stejně jako
                       Re: Odpovědi zbabělému anonymovi09.04.2020
Ano, máš pravdu, souhlasím s tebou.
                       Re: Odpovědi zbabělému anonymovi09.04.2020
Nejvetsi konspirator osocuje ostatni z konspiraci... Klasika.
                        Re: Odpovědi zbabělému anonymovi09.04.2020
Zatím se tu jako banda konspirátorů projevila jen ta vaše partička. Viz celé vlákno výše…
Pro
                         Re: Odpovědi zbabělému anonymovi09.04.2020
Ano Jirko, prokoukl jsi to.
                         Re: Odpovědi zbabělému anonymovi09.04.2020
Chytrej kluk je ten JIB.
                  Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Takze to mas pouze z medii, ale neustale delas chytryho.
                   Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Ještěže ty jsi přímo v epicentru dění …
Pepo, někdy je ta míra vaší arogance střižená s obyče
                    Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Máš pravdu, spletli jsme se, zkusíme se polepšit.
                    Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Zatím největší aroganci kombinovanou s lidskou blbostí tu už pár let předvádíš ty.
                     Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
(:-(
                      Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Samozřejmě máš pravdu, vem si prášek. Bude zase dobře.
                       Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Děkuji!
                       haleluja09.04.2020
zjevně nejsem sám, kdo pochopil, že Babača neni partner pro diskuzi. Ale aspoň se v týhle diskuzi po
                        Re: haleluja10.04.2020
Nelži, anonymní smrade!
                         Re: haleluja10.04.2020
Máš pravdu Jirko, samozřejmě.
                         Re: haleluja10.04.2020
tak tak, není to partner, jeho články nemá cenu číst, odpovídat v diskuzi taky ne. Nikdy jsem to neu
             Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
ja teda taky nejdu.
             Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Po dlouhe dobe zavitam na lezce a koukam porad stejne. Vzdy je tu nejaky lidovy filosof se svym jedi
              Re: Prymula a debilové okolo08.04.2020
Ty woe. Já +é piv ačumím jak piuk. co to řeschite.
               Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Nevědí o čem mluví, jedou si svoji realitu. V momentě 200.000 nakažených v jeden moment ti to lehne.
               Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Nevědí o čem mluví, jedou si svoji realitu. V momentě 200.000 nakažených v jeden moment ti to lehne.
                Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Ty jsi ale smísil několik věcí dohromady, které by společně nenastaly. Tedy nastaly, ale právě jen j
                 RE. Zhroucení systému09.04.2020
Nesmisil, podívej se na NY, jaký mají problémy při 100.000. 2x více exponenciálně neutáhneš přes lid
                 Re: Prymula a debilové okolo09.04.2020
Smísil, psal jsi o vyčerpaných lékařích a sestrách, což je výsledek mnoha nemocných, tedy free příst
 Jen Pro Pražáky08.04.2020
apod. havěť: Buďte tak hodný a lezte si teď v Šárce n. na Strahově atd. (je tam taky hezky) a neoxid
  Re: Jen Pro Pražáky08.04.2020
To musí být ironie, protože pochybuju, že jsi tak blbej.
   Realita08.04.2020
Prostě fakt. Doplácíme na vás a teď ještě budete roznášet Liův virus. Bouldřete si na náplavce...
    Re: Realita09.04.2020
Jen pro zamyšlení - všiml sis někdy, kolik lidí v Praze je místních a kolik se jich do Prahy každý d
     Re: Realita09.04.2020
neztrácej s nim čas, otři si boty a jdi dál. Tohle je přesně ten povahovej typ, kterej ještě od bolš
      Re: Realita10.04.2020
Názvosloví:

Pražan - je člověk narozen v Praze.

Pražák - je vesměs náp
       Re: Realita10.04.2020
Mluvil jsem o tuposti a reagoval na předchozí příspěvek. Neříkám, že nemáš recht, jen mi uniká point
     Re: Realita11.04.2020
Možná by bylo fajn zmínit i ty důvody - někdo jezdí za práci, někdo za zábavou. Další rozměr, ze ten
      Re: Realita11.04.2020
Vidlák, který maká v Práglu, si zdůvodňuje svoji touhu po lepších prachách v kanclu?
       Re: Realita13.04.2020
Ne, vidlak pracující v kanclu má pro společnost mnohem větší hodnotu, než lezecka socka, která ojeba
      Re: Realita13.04.2020
hele, plkejte si jak chcete, ale hlavně neházejte do jednoho pytle. Většina pražáků i venkovanů jsou

 Český ráj se uzavírá03.04.2020
Nehodlám se kvůli tomu registrovat, ale tohle by mělo být na titulce...
(uzávěra Ráje)
https://ceskymrajem.cz/magazin-ce

 Víkend 02.04.2020
Tak kdo se chystá o víkendu k nám do Skaláku?
 Re: Víkend 02.04.2020
chceš rozjet flejm? mám za to, že bydlíš někde 15 kilometrů od skaláku, z lesa se skálama ti nepatří
  Re: Víkend 02.04.2020
:D uklidni se Pražáčku ;). Čistě průzkum se zajímavosti. A taky jestli si zalezu na něčem normálním
   Re: Víkend 02.04.2020
ještě se dopustím další spekulace: nejsi náhodou ze zlatokopské rodiny, nastěhované v šesta-sedmačty
    Re: Víkend 02.04.2020
co to meleš ty náplavo
     Re: Víkend 02.04.2020
co takhle podpis, ty neobyčejně odvážný podvečerní místní hrdino bez bázně a hany?
      Re: Víkend 02.04.2020
Ssry, ale útočit jsi tu začal ty. Já se fakt jen normálně ptám kolik tu bude lidi. Toť vše. Nikoho n
       Re: Víkend 02.04.2020
tak chtěls rozjet flejm nebo ne? kolik bude lidí, to záleží na počasí. takoví jako já, co ctí svatéh
        Re: Víkend 03.04.2020
Pořád skáčete tomu trollovi na špek...
        Re: Víkend 03.04.2020
tohle je nejaky divny, asi fakt troll. Lukas B zdal se vzdy byti hlasem rozumu, tlumicem vasni.. a t
         Re: Víkend 04.04.2020
Hlas rozumu :). Spíš chytrolín, co vždycky ke všemu má co říct, pacient, kterýmu postupem času víc
          Re: Víkend 04.04.2020
ano, ano, jen do nej. perte se a zerte se ;-)))
   Re: Víkend 02.04.2020
Co porad mate s tema "Prazackama"? Nejaky mindrak? Zajimave, ze o Lukasi B. naznacujes, ze
 Re: Víkend 02.04.2020
Budu v nedeli tak doufam ze se nepotkame
  Re: Víkend 02.04.2020
Celá parta z Ostravy se chystá do Skaláku, všichni z TENDON Bloku a z Tendon Hlubiny.
 Re: Víkend 03.04.2020
Vzhledem k tomu, že návštěvnost skalních oblastí v době "pandemie" je asi ta 4x vyšší než
  Re: Víkend 03.04.2020
Tak kazdy asi interpretuje deni dle sveho naturelu.. Ale nenapadlo te treba, ze ti lide ted jezdi vi
   Re: Víkend 03.04.2020
Myslíš jako hospody a nákupáče? Ono je vůbec otázkou, jestli není odepřeno i lezení, a lze to považo
    Re: Víkend 03.04.2020
Pominu-li otazku svedomi, tak je to samozrejme nedovolene. Ten vyklad toho opatreni je ja jasny: Zak
    Re: Víkend 05.04.2020
Pročpak tě napadla zrovna hospoda nebo nákupáč? A jak vlastně víš, že ty skály jsou tak plný, když o
 Re: Víkend 03.04.2020
Nepotkáme páč veřejné parkoviště v Libereckém kraji u turistických cílů budou zavřena :
  Re: Víkend 03.04.2020
Na webu kraje se nepise, ktera parkoviste zavrou, ale Sedmihorky a Hruba skala jsou asi jasny. Nicme
  Re: Víkend 03.04.2020
viz Jandákův web HI.
   Re: Víkend 03.04.2020
Ja zabavne sledovat, jakou pakarnu ze strachu z Prazaku jsou si vidlaci schopni sami vytvorit. :-)
    Re: Víkend 04.04.2020
Moc si fandíš...je to prostší a pražáci v tom roli nehrají
 Re: Víkend - hoši nikam!03.04.2020
  Re: Víkend - hoši nikam!03.04.2020
Nad těma zbytečnejma mezerama v odkzu snad onanuješ ne?
   Re: Víkend - hoši nikam!03.04.2020
jedna mezera, ti mrda?
    Re: Víkend - hoši nikam!04.04.2020
My jedeme nekam na bouldry
    Re: Víkend - hoši nikam!04.04.2020
My jedeme nekam na bouldry
     Re: Víkend - hoši nikam!04.04.2020
my si jedem normálně zalízt.

 Barbarstvi - ferrata Vrabinec31.03.2020
https://www.emontana.cz/ilegalni-ferrata-vrabinec-kozi-vrch/
 Re: Barbarstvi - ferrata Vrabinec31.03.2020
Dokud nedostane Čokař, nebo Bělina (o těch se už ví) za své ilegální výtvory třeba 100.000 pokuty, v
  Re: Barbarstvi - ferrata Vrabinec01.04.2020
bělina mě nasral.. věděl sem, že to je magor a maniak, ale že se dá na feraty a navíc na písku, mě h
   Re: Barbarstvi - ferrata Vrabinec01.04.2020
Hlavně by to chtělo to ocelové lano rychle sundat a uložit u Policie. Majitel se pak o něj může přih

 Lom Černotín - Hluzov: The END30.03.2020
Od neděle 29. 3. 2020 je vstup do lomu natvrdo a nadobro zakázán. Poslední kapkou byla sobotní (28.) demonstrace lezců (a jejich rodinných příslušníků a domácích mazlíčků). Nešlo o demonstraci proti něčemu, byla to demonstrace něčeho ...
Nicméně po
 Re: Lom Černotín - Hluzov: The END30.03.2020
Jo, jo, to se dalo čekat. Když jsem tam byl naposled, tak jsem se slušně zeptal, jestli je možný tam
 Re: Lom Černotín - Hluzov: The END30.03.2020
Bohužel střílet kokotům brokovnicí sůl do zadku se nesmí, tak je kolektivní vina a zákaz vstupu jedi
  Re: Lom Černotín - Hluzov: The END30.03.2020
v karantene lezou jen kokoti, takze pokud tam bylo prekokotovano tak to ani nemohlo dopadnout jinak.
   Re: Lom Černotín - Hluzov: The END30.03.2020
Přesně, proto to tak dopadlo právě ten den.
 Re: Lom Černotín - Hluzov: The END31.03.2020
Není se čemu divit, lezci jsou dnes odrazem vzorku společnosti, nemá cenu si tuto skupinu nějak idea
  Re: Lom Černotín - Hluzov: The END31.03.2020
Soudě podle tebe to ani kdysi nebylo nic moc...

 Všem Vlko Davům Českého národa30.03.2020
https://www.novinky.cz/diskuze/40318523
 Pandemie Uber Alles Europa30.03.2020
 Re: Všem Vlko Davům Českého národa30.03.2020
Za to je přímo odpovědný Andrejko, po týdny není schopný zajistit zakladní pracovní vybavení pro zdr

 Saske Svycarsko29.03.2020
Ahoj, prosim Vas, chtel bych jet lezt do Saskeho Svycarska na pisky, ale nevim kterou z oblasti konkretne zacit, nebo jeste lepe ktereho z tech X dilu pruvodce doporucujete. Pri te cene nechci vsechny, urcite jsou lepsi a horsi oblasti Saskych pisku. Diky
 Re: Saske Svycarsko29.03.2020
Není to Německo?
 Re: Saske Svycarsko29.03.2020
Taky bych tam chtěl jet a jezdit. Ale mám pocit, že to teď nejde a nevím, kdy to půjde. Asi by to šl
 Re: Saske Svycarsko30.03.2020
Docela vhodný je Bieletal. Je podobný Ostrovu.
 Re: Saske Svycarsko30.03.2020
Tady si lze udělat představu a pak si dle toho vybrat prvního průvodce do sbírky.
  Re: Saske Svycarsko30.03.2020
 Re: Saske Svycarsko30.03.2020
na sandsteinklettern.de najdeš databázi cest (spolu s komentáři) i mapky, takže pro prvních pár výje
  Re: Saske Svycarsko30.03.2020
Na Sasko v dohledné době zapomeň.Když tě chytí strážci tak se nedoplatíš.V ostrově to hlídají grenz
   Re: Saske Svycarsko30.03.2020
Uvedl bys prosím zdroj Tvé informace?
    Re: Saske Svycarsko30.03.2020
V současné době si to němci hlídají,až to pomine bude zase všechno v poho.

 Domácí bouldrovka29.03.2020
Zdravím spolulezci, Mám v plánu si udělat svůj vlastní boulder v garáži, ale řeším jestli by bouldrovgka byla funkční i při menších rozměrech (cca 220cm výška, 230cm šířka) a malinkém převisu (předběžně zhruba 2-3 stupně). Máte někdo něco takového postave
 Re: Domácí bouldrovka29.03.2020
Vyvaroval bych se hlavně tomu sklonu, jestli to není chyba. Spíš 20-30°, ne?
 Re: Domácí bouldrovka29.03.2020
urcitě by to šlo. musel bys použít malé a špatné chyty. jestli chceš větší nebo madla měly by byt sp
 Re: Domácí bouldrovka29.03.2020
Já teď stavěl doma v garáži, výška 250, šířka 250+200. I na té jedné polovině se dá maximalka odtren
 Re: Domácí bouldrovka29.03.2020
Jak uz nekdo psal, vyska uplne na klid, ale ten sklon.. Ja mel kdysi takovou bouldrovou mistnost - v
 Re: Domácí bouldrovka06.04.2020
mam 14st a pohoda

1   ...   108   109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119   120   121   122   123   124   125   126   127   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Foto dne:

Pukliny, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (192459)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Plaisir immediat 6c Petit Clocher Du Portalet
Le Retour en Afrique 7a Aiguilles Dorées
La Croisiere S'amuse 6b Aiguilles Dorées
Laskání žlábku III Adršpach
Kappa O 6c Crepe De Oucera
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (42)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1470 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1442 
 Neřeším to – lezu vše 
 1143 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi