Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Panský les - Pod hradem 13.01.2020 Ahoj. Nenašel by se někdo, kdo by mi poradil kde najít kameny u Humpolce, sektor Pod hradem? Panský les znám, ale tohle jsem nenašel. Díky Petr
  Re: us army jde, ostatní uhněte... 13.01.2020 ...kokotí promo nic víc
Maltatal 13.01.2020 ahoj, netušíte někdo jaké jsou aktuální podmínky v Matatalu?
  Re: Maltatal 14.01.2020 Téměř žádný led a když tak jen tenká glazura. Zhruba do výšky 1500m je to všude jinde v Rakousku ste
  Re: Maltatal 20.01.2020
  Re: Anketa - Anketa: Pokousalo vás při lezení nějaké zvíře? 10.01.2020 Spis pes mi tam chybi...tech je u skal casto dost a ne vzdy jde jen o svacinu.
  Re: Anketa - Anketa: Pokousalo vás při lezení nějaké zvíře? 11.01.2020 Mě jednou dost krutě hryznul při lezení šnek. Asi si mě spletl se salátem.
    Re: Anketa - Anketa: Pokousalo vás při lezení nějaké zvíře? 11.01.2020 Jo a jindy zase hovnivál. S kým si mě spletl teda nevím. Asi měl v hlavě samý sračky, že ho to vůbec
  Re: Anketa - Anketa: Pokousalo vás při lezení nějaké zvíře? 11.01.2020 Me pravidelne v jedne oblasti na podzim kousou berusky!!!
    Re: Anketa - Anketa: Pokousalo vás při lezení nějaké zvíře? 11.01.2020 Me spis sere, jak litaji ty berusky do pusy :D
      Re: Anketa - Anketa: Pokousalo vás při lezení nějaké zvíře? 12.01.2020 Škoda,že v anketě nejsou sršně nebo vosy, protože to je při lezení asi nejčastější nepřítel, tedy al
        Re: Anketa - Anketa: Pokousalo vás při lezení nějaké zvíře? 12.01.2020 Jeste takovy smradlavy plostice nebo co to je. To je teprv humac, kdyz to treba clovku vleti do huby
    Re: Anketa - Anketa: Pokousalo vás při lezení nějaké zvíře? 12.01.2020 boli to domáce = sedembodkové, alebo tie ázijské beštie ?
        Re: Anketa - Anketa: Pokousalo vás při lezení nějaké zvíře? 13.01.2020 ty sou ze vsech nejhorsi, ty vam vlezou vsude
      Re: Anketa - Anketa: Pokousalo vás při lezení nějaké zvíře? 12.01.2020 je to v krasu kousek od Brna, tak asi spis ty asijske svine
Parkoviště 08.01.2020 Ahoj, rád bych zeptal, jestli někdo nevíte kde zaparkovat v blízkosti Dubských skal - Roklice?
(co nejblíže např. Zlému bratrovi )
Díky
  Re: Parkoviště 09.01.2020 Nejlíp zajet až do lesa pod skálu. Je tam i potok, taj můžeš umejt káru.
Strážců se neboj, si
    Re: Parkoviště 09.01.2020 Cca kilometr za Holanama je křižovatka na Pavlovice.
Pár desítek metrů za ní je sjezd doleva
      Re: Parkoviště 09.01.2020 Zaparkovat chytré u zastávky a pak přes kopec
  Re: Parkoviště 09.01.2020 To "nejblíže" myšleno cca tak do 3 km
    Re: Parkoviště 09.01.2020 Tak zkus použít mapy nb navigaci. 3 km to je i z Holan.
Minuta hledání...
      Re: Parkoviště 20 minut procházka je moc! 10.01.2020 :-D to jako fakt někdo řeší 20 minut přístup ke skalam? ... svět se fakt zbláznil
        Re: Parkoviště 20 minut procházka je moc! 10.01.2020 Znáš to tam? Pokud ne, tak asi zbytečný koment
          Re: Parkoviště 20 minut procházka je moc! 10.01.2020 ... ano znám, takže asi zbytečný koment... :-D
            Re: Parkoviště 20 minut procházka je moc! 10.01.2020 Takže v H. by jsi neparkoval. :)
Ledy Maltatal 06.01.2020 Ahoj, nevíte někdo jaké podmínky jsou na ledech v Maltatalu?
Díky.
  Re: Ledy Maltatal 06.01.2020 Byli jsme tam přes Silvesra na skialpech a dole v údolí bylo zeleno a na silnici vse talo, takze byc
    Re: Ledy Maltatal 07.01.2020 To je článek z loňského ledna, ne?
      Re: Ledy Maltatal 07.01.2020
      Re: Ledy Maltatal 07.01.2020 yes, očekávám update na 2020...
boulder sklep na Jižáku 03.01.2020 To je nějakej interní lezec.cz vtip nebo realita?
z jižáku jsem a nějaká alternativa k freesolu by se hodila.
Dik za info
  Re: boulder sklep na Jižáku 03.01.2020 Mně se líbí Bob
a hlavo moudrá
zlob se, zlob.
Ta láska to je síla
mám ji
        Re: boulder sklep na Jižáku 07.01.2020 A co na to otec Fura?
Pruvodce Long Dong (Taiwan) 28.12.2019 Ahoj, jedeme na prelomu brezna a dubna na Taiwan a koukame po lezeni v Long Dong. Nemate nekdo prosim nahodou pruvodce na pujceni? Diky!
  Re: Pruvodce Long Dong (Taiwan) 28.12.2019 V Plzni by jeden byl. Musel by se pro něj někdo stavit. JirkaS
    Re: Pruvodce Long Dong (Taiwan) 28.12.2019 Napises mi prosim na mail kontakt, at se nejak domluvime? Bud bych vyrazil sam, nebo poslu kolegu, k
pik lenina 26.12.2019 zdravím vás všechny,nenašel by se tu ochotník na diskuzi se zkušenostmi s výstupem na pik lenina.Posezení u kafe či piva a předání pár informací
  Re: pik lenina 07.01.2020 Ahoj,
jestli ještě potřebuješ info nějaký, tak mi napiš. Byl jsem tam dvakrát.
    Re: pik lenina 23.01.2020 Ahoj, měl bych zájem o nějaké to info k Pik Lenin.
Nejlepší bouldrovka v Praze? 25.12.2019 Doporučte mi prosím nejlepší bouldrovku v Praze? V blízký době se tam musím pár dní pohybovat a bylo by fajn se někde protáhnout. Lezu V4 až V6 když se povede :D. Ideálně něco kde mají i dobrý kafe a čisto :) :) děkujuuuu :P
    Re: Nejlepší bouldrovka v Praze? 25.12.2019 Freesolo Nuselák
  Re: Nejlepší bouldrovka v Praze? 25.12.2019 Já mám nejradši Třináctku (Stodůlky),co se lezení týče,ale na kafe musíš trošku mimo lezeckou halu.S
  Re: Nejlepší bouldrovka v Praze? 26.12.2019 Nejlepší bouldrovka je sklep na Jižáku. Moc lidí ji nezná, ale bouldry super, čisto jak na operačním
  Re: Nejlepší bouldrovka v Praze? 26.12.2019 Nejlepší bouldrovka je sklep na Jižáku. Moc lidí ji nezná, ale bouldry super, čisto jak na operačním
    Re: Nejlepší bouldrovka v Praze? 28.12.2019 To je ten slavný sklep, jak tam ze Smíchova ujeli 2 mistři světa v lezení na obtížnost? Ten slavný s
      Re: Nejlepší bouldrovka v Praze? 28.12.2019 Taky jsem neco zaslechla.. pry se ve sklepe trenuje vic jak 30 let..( jestli je to.pravda, je to moz
  Re: Nejlepší bouldrovka v Praze? 30.12.2019 Záleží na vkusu a lokaci. Třináctka dobrá boulderovka, ale poněkud impotentní atomosféra. Big wall t
  Re: Nejlepší bouldrovka v Praze? 31.12.2019 Nejlepší Boulder v Praze je přeci HANGAR!!! :-D
V dosahu metra to je pro mě OFFka neb
    Re: Nejlepší bouldrovka v Praze? 31.12.2019 Ale nezapomeň zmínit, že na OFFu se nenamáhají s čištěním chytů ani stěny, takže to tam vypadá dost
      Re: Nejlepší bouldrovka v Praze? 02.01.2020 Njn slabej lezec, stupy dobrý!
        Re: Nejlepší bouldrovka v Praze? 02.01.2020 Přesně ojetý stupy jsou nejlepší na trenink imitace skalnich omrdlin
          Re: Nejlepší bouldrovka v Praze? 02.01.2020 Ale většina lidí nechce trénovat na skalní chyty, ale normálně si zalézt. Na trénink není OFF dobrý
            Re: Nejlepší bouldrovka v Praze? 02.01.2020 Off je boulderova tragedie.Jedine 13,Bw a mozna BB.I kdyz i tam je to o tom kdo to nasroubuje.A bohu
              Re: Nejlepší bouldrovka v Praze? 02.01.2020 Korčák je hrozný do té doby, než přestaneš řešit čísla. Bouldery jako takové nemá úplně špatné, ale
1
...
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
...
2263
Panský les - Pod hradem Ahoj. Nenašel by se někdo, kdo by mi poradil kde najít kameny u Humpolce, sektor Pod hradem? Panský les znám, ale tohle jsem nenašel. Díky Petr Petr 14:29:42 13.01.2020odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: