Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
Lezecká stěna Polička - Polička
Vertigo lezecké centrum - Bratislava
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Ksport - Třinec
Popina = nejlevnější v ČR ! - Bruntál
HUDYsport - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Široké boty na zimní lezení24.02.2025
Ahoj, chci poprosit o typ na široké boty (mám širší nohu) na zimní lezení, na které bych mohl dát rámové mačky. Typicky mixy a ledy v zimních Tatrách. Nesháním nic super odlehčeného/závodního - preferuju teplo. Díky za vaše zkušenosti.
 Re: Široké boty na zimní lezení24.02.2025
nějaký tradiční německý/rakouský výrobce. já mám zase extrémně ouzké nohy, a tak musím jít po botách
  Re: Široké boty na zimní lezení24.02.2025
Já bych doporučil Scarpa Phantom Tech. Pro širokou nohu, celkem teplé, manžeta dobře chrání před vni
 Re: Široké boty na zimní lezení24.02.2025
Řešil jsem stejný problém a nakonec jsem se spokojil s LS G2 o číslo větší. Funguje to i přes to že
 Re: Široké boty na zimní lezení24.02.2025
Saltic Hurricane. Určitě je zkus, taky mám širokou nohu a bylo to jediné, co mi sedlo. A jako boty j
 Re: Široké boty na zimní lezení25.02.2025
Taky mám nestandardní nohu. Mně pomohly boty s vyjímací botičkou, která má prostor se vyšlápnout. Já
 Re: Široké boty na zimní lezení25.02.2025
Anebo staré LS Spantiky, ty jsou široké dost. Čas od času je někdo tady v inzerci nabízí.

 sanmartino - "stěny naproti"24.02.2025
každej přece ví, že se v Sanmartinu (di Castrozza) leze po bílejch stěnách dolomit, a z gůglu na první dobrou vypadne tipů co tam lézt na dva měsíce každej den. jemomže na druhé straně údolí je nějaký žule podobný gnajs (ortolula), a vypadá to (při pohled
 Tongaza25.02.2025
Viz Topoguide Luzar-Roth díl I. a II. a Velký kout je popsán v Dolomiten vertikal Band Sud - klasick
 Tognazza25.02.2025
Ahoj Lukasi,

mame o tom clanek u Petra, hledej pod spravnym jmenem "Tognazza&quo
  Re: Tognazza25.02.2025
  Re: Tognazza26.02.2025
díky! právě Tognazza byla jediné, co jsem trochu našel. asi to bude skvělé, když už tam jeden je a n
   Re: Tognazza27.02.2025
Aha.

Je na to pruvodce od Versante Sud, kde je i Tognazza, ale krome Tognazzy (a jest

 nejlepsi stena v CR trochu jinak11.02.2025
Me se na tom veselem threadu "Nejkvalitnější stěna v ČR?" líbily poznamky "na vylet" a "brno".

Byl jsem na hodne stenach v CR, i na nekolika velkych v Rakousku, a je to secko prast jak uhod - na prd pokud zrovn

 Nejkvalitnější stěna v ČR?07.02.2025
Jaká je podle vašich zkušeností "nejlepší" stěna v ČR? Ideální jsou odpovědi od lidí, co navštívili opakovaně "skoro všechny větší" stěny. Třeba já mám zkušenosti jen se všemi Brněnskými a Ostravou...

Možné hlavní parame
 Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?07.02.2025
Zajímá mě to, protože lezením žiju a rád bych si zašel na "dobrou stěnu" - klidně jako výl
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?07.02.2025
Možná bych začal tím, že toto smažeš a pokusíš se napsat text, který bude srozumitelný hlavně smyslu
   Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?07.02.2025
(-: a taky jsem to přečetl po sobě blbě ha ha
    Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?07.02.2025
Stěnař: nesmažu, protože nejsem lognutý. Takže vysvětlení (hlavně pro Stěnaře), jak by kvalitní stěn
     Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?07.02.2025
4 mas vsude protoze regule
7 mas taky skoro vsude, teda pokud nejsi AO, ale nekdy jen mene ce
   Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?07.02.2025
Text od Martina mi přijde naprosto srozumitelný. Možná by ses mohl zamyslet, k čemu ti je chodit na
    Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?07.02.2025
Áááá...feministka! Text již je upraven, jazyky ovládám pro mé potřeby dostatečně, naopak když už je
     Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?08.02.2025
Feministky nemusím, ale v něčem má pravdu. Dnes totiž základní verbální morálka jaksi vymizela a kaž
      Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?09.02.2025
No, už jen to, že by měla být feministka se zakládá na vyloženém žblebtu...
      Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?09.02.2025
"Už nejen tu na Lezci?" Aha, takže tady to všechno začalo a rozšířilo se to do zbytku svět
       Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?09.02.2025
Pardon, vidím, že tam nebylo "už" moje chyba.
    Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?08.02.2025
vůbec s tebou, Karolíno, nesouhlasim. Kdo podobný text není schopen pochopit jako prdel z toho, že n
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?07.02.2025
:D
 Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?07.02.2025
Znam jen prazsky steny a neco malo na severu. Ale mrtvyho Mamuta zatim nic neprekonalo, byl sice niz
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?07.02.2025
Vydělíme-li vstup lezeckou plochou, bude nejkvalitnější stěna ta, co má nejdražší 1 metr čtvereční.
   Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?07.02.2025
Budky? 😃😃
   Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?07.02.2025
Nechám se podat, co je to za město...
    Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?08.02.2025
Vlastne nechapu, proc v Budejcich jeste nikdo nepostavil stenu na lano. Nejblizsi je Pisek (60km), L
     Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?08.02.2025
Zkus to navrhnout klukům z Flashwallu, mají s podobně výhodnou investicí v jiném krajském městě boha
      Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?11.02.2025
Jako, nevím na jaké krajské město narážíš, ale pokud to kde má Flashwall stěnu U Panelárny, tak teda
       Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?11.02.2025
Má poznámka byla míněna zcela jinak. Neboť mi komentář předřečníka připadal jako jisté deja vu.
        Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?12.02.2025
Která stěna v Praze je postavená z dotací?
Napovím ti = ani jedna :)
         Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?12.02.2025
já slyšel před i po dostavění FreeSola na Chodově, že ta měla dotací dost. Ne že by to snad bylo pod
        Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?13.02.2025
Kdyby byla ale kvalitní tak by lidi neměli potřebu jezdit za překližkou do Brna Zlína nebo Ovy, stěn
 Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?07.02.2025
Smichoff
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?07.02.2025
To ne čepují hnusný pivo
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?07.02.2025
Tak to ani náhodou. Půlka stavěčů je nic moc. Cesty se obměňují tak, že ve stejné linii se postaví z
   Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?08.02.2025
To s obměňováním cest na 1 místě je mínus, ale i tak nevidim v Praze stěnu, kde by měli lepší cesty.
    Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?08.02.2025
Třináctka na tom vůbec neni zle...konec konců spadá pod TR walls
     Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?09.02.2025
Škoda, že tam není trochu víc prostoru pro lezení na laně (a trochu víc rozmanitosti u profilů a ces
    Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?10.02.2025
Lepší cesty mají všude tam kde staví lidi jako Viktor, Vilda, Denis a spol. Takže BW, Jungle, Třinác
   Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?08.02.2025
Jo, nechat cestu a jen otočit pár chytu. Koukám, že se tam za rok a půl co jsem tam byl naposledy ni
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?13.02.2025
Smíchoff pro mě přestavuje hnus svrab a neštovice. Začíná to v nechutných, špinavých, stísněných a d
   Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?17.02.2025
V zisku :-)
 Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?08.02.2025
Žilinská LaSkala. A že to není v ČR? Žilina je plná Čechů, mají tam i čtvrť Malá Praha.
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?09.02.2025
Tak někdo tam musí být, když snad všichni Slováci jsou tady v ČR :D. Přitom tam je tak krásně a nádh
 Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?08.02.2025
Jak už plyne z některých příspěvků, tak jde o to, k čemu ji zájemce užívá. Hlavně tedy v současnosti
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?08.02.2025
Nejlepsi stena na svete je preci Happy Holds v Dolny Kubin. To vi preci kazdy
 Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?08.02.2025
Hloupá a nezodpověditelná otázka, protože pro každého může být nejlepší stěna jiná. K čemu mi je, že
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?08.02.2025
Ještě dodám - vím, že ses ptal na nejkvalitnější, ne na nejlepší, ale to s tím souvisí. Je kvalitní
   Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?08.02.2025
Presne. Kazda stena ma plusy, minusy.
Skoro vsude je co zlepsovat.
Za nejmin kritil
    Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?08.02.2025
A jsme u toho... za nejmíň kritiky. Jungle je hodně dobrá, ale je tam lezení jako takové opravdu le
     Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?09.02.2025
Nojo. Pro některé týpky je důležité spíše to zázemí a bistro, kde se dá navíc posedět a pokecat, i k
     Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?09.02.2025
Jako proč se vůbec bavíme o Praze???
Nejlepší na lano je hudy v Brně, i ty bouldry tam budou
      Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?13.02.2025
Nejlepší pražský boulder je Třináctka.
 Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?09.02.2025
Pro Moraváky Kletterhalle Wien. Indoor: 3000m2 stěna (lead, toprope, navijáky, položené, převisy, ko
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?10.02.2025
A z Čech na bouldery do Drážďan do Mandaly. A je to.
 Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?10.02.2025
Tezko vybrat "nejlepsi" kdyz dobra pulka kriterii je dosti subjektivni a celkove neni jasn
 Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?10.02.2025
Martine, navštívil jsem mnoho stěn a jedny z nejlepších cest mají Trutnově.
 Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?12.02.2025
User 1: Ahoj, může mi někdo pomoct? Potřebuji prodloužit zahradní hadici. Jak to nejlíp udělám?
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?12.02.2025
Jak se zdá, tak úroveň zdejších diskutujících bohužel odpovídá stavu a rozhádanosti v národě.
   Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?12.02.2025
Ty tomu moc nepřidáváš, děde všivěde...
    Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?13.02.2025
Hmm - když to říká nějaká utajená soudružka....
 Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?13.02.2025
Martine, promiň, ale pokud svůj dotaz (a jeho účel) myslíš orpavdu vážně, nebylo by lepší si ty &quo
  Horkej tip pro Martina!13.02.2025
V Rožnově pod Radhoštěm se otevřela další lezecká stěna pro veřejnost. Je zde 6 lezeckých linií, 9 c
   Re: Horkej tip pro Martina!13.02.2025
Někde jsou rádi i za to málo. Všude nejsou lezci rozmazleni přehršlí velkých stěn jako v Praglu či B
 Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?13.02.2025
to je jasny ne! ruzyn!!!!
 Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?13.02.2025
to je jasny ne! ruzyn!!!!
 Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?14.02.2025
Toť otázka. Pamatuju doby, kdy se stěny v Čechách či na Moravě daly spočítat na prstech. A my, jako
  Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?14.02.2025
Myslíš jako jestli se lezení někde nevyučuje v rámci tělocviku? Možná Francie, ale nevím to jistě.
   Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?14.02.2025
Minimálně dvě vejsky v Praze mají lezení v rámci tlaku, když si ho zapíšes
    Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?14.02.2025
Nejhorsi stena v praze je smichoff
     Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?15.02.2025
Přesně, hlavně vedení žejo XD
      Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?15.02.2025
Jsi kokutok
     Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?17.02.2025
Tak na tom se asi shodneme, ale tady se hleda nejlepsi :)
    Re: Nejkvalitnější stěna v ČR?15.02.2025
Liberecká peďárna také.

 Zapomenuté heslo do Deničku06.02.2025
Prosím nevíte jak obnovit zapomenuté heslo do lezeckeho deníčku..Díky za odpověď.
 Re: Zapomenuté heslo do Deničku06.02.2025
Napis adminovi :)
Ale mozna je cas presunout denicek ke konkurenci.
  Re: Zapomenuté heslo do Deničku06.02.2025
Ano, už mi napsal a už jsme to vyřešili, díky!

 admine, anketa k prdu03.02.2025
Bez možnosti hlasovat pro více možností je anketa k prdu, vypovídací hodnota nulová.
 Re: admine, anketa k prdu04.02.2025
Stejně tak mi tam chybí typ odpovědi: Žádné. Ten kdo nepoužívá nic vlastně ani nemůže hlasovat, nemá

 Sedák XXXXXL ?31.01.2025
Ahoj
Mam jednu rozměrnější kamarádku, která mi tvrdí, že pro ní sedák neexistuje a zhubnout se jí nedaří.
Takže se ptám na tipy, kde pro ni sehnat co největší sedák?

Že by opět začala lézt, už moc nedoufám, těch kil nabrala fa
 Re: Sedák XXXXXL ?31.01.2025
Ty vole to je zase dotaz. Kdybys aspoň napsal jaký má míry, tak by ti možná někdo poradil. Takle ji
  Re: Sedák XXXXXL ?31.01.2025
100-180-220. Stehno 111. Napadli mě dobrovolní hasiči, určitě by měli nějaký starý hadice.
   Re: Sedák XXXXXL ?01.02.2025
nebo normalni autopasy, ke koupeni za par korun.
   Re: Sedák XXXXXL ?03.02.2025
Pri pohledu na ty exaktni miry a pri vizualizaci jak asi dana dama vypada me chytil tak strasny zach
 Re: Sedák XXXXXL ?01.02.2025
Jistit může pres smyci kolem pasu a mezi kejtami. Skialpinisticka klasika
  Re: Sedák XXXXXL ?01.02.2025
Ale nejlepší rada, co ti můžu dát: vykašli se na ni. Jednou jsem vzal podobnou bachyni po stejném že
  Re: Sedák XXXXXL ?01.02.2025
Ale nejlepší rada, co ti můžu dát: vykašli se na ni. Jednou jsem vzal podobnou bachyni po stejném že
   Re: Sedák XXXXXL ?01.02.2025
dost vostrej masochismus dát sem na lezce takovejdle dotaz. takže sklízíš, cos zasel.
  Re: Sedák XXXXXL ?01.02.2025
Spíše celotělový úvazek z lana. Viděl jsem takhle uvázaného podobného lezce co zkoušel lozit, ale an
 Re: Sedák XXXXXL ?01.02.2025
Dáša není takle tlustá ty hajzle!!!
  Re: Sedák XXXXXL ?01.02.2025
Myslis slavnou dasu z lezeni kdy a kde?
   Re: Tlustá Dáša 02.02.2025
Ale ta sedák má!
    Re: Tlustá Dáša 12.02.2025
Tak co, dopadlo to, vlyezla, vodjistila nebo jak?
 Re: Sedák XXXXXL ?03.02.2025
sedák atypických rozměrů určitě ušije některý z tuzemských výrobců, ale nebude to na počkání a cena
  Re: Sedák XXXXXL ?06.02.2025
Tlustá čubka stejně nikam nevleze....

 Bouldry Velá, Držková 30.01.2025
Nevíte jak jsou na tom skalky na Velé a Držkové s vlhkostí?

Dekuji
 Re: Bouldry Velá, Držková 30.01.2025
Zajeď a uvidíš.
  Re: Bouldry Velá, Držková 30.01.2025
do podrobna sem to nestudoval, ale dycky jak pršelo, tak byly mokrý
  Re: Bouldry Velá, Držková 30.01.2025
to musí bejt IQ, rozdávat takovýhle "rady" ;-)
   Re: Bouldry Velá, Držková 30.01.2025
Bavim se o tom, ze do nedavna byly tyto instantni rady mimo. Mozna jsi jen instantni boulderista z p
    Re: Bouldry Velá, Držková 31.01.2025
Bavis? To jsi vskutku hlavicka!
    Re: Bouldry Velá, Držková 01.02.2025
schopnější na rozdíl od tebe poradit uměl, takže asi tak
 Re: Bouldry Velá, Držková 30.01.2025
tam záleží jak dlouho je po dešti a jak moc fouká, Držková - Hlavní masiv/Jižní strana vysychá hodně
  Re: Bouldry Velá, Držková 30.01.2025
Super, díky moc
   Re: Bouldry Velá, Držková 30.01.2025
Všude mokro půjde to až v pondělí
 Re: Bouldry Velá, Držková 07.02.2025
Držková zadní skály-jižní strana schne celkem rychle,na druhý den lezitelná.Ze severu nic moc,tam až

 Lezci28.01.2025
Neviete, kde skoncili ruski lezci?
 Re: Lezci29.01.2025
Na fronte

 Betlehemi 27.01.2025
Ahoj nemáte někdo povědomost nebo zkušenost jestli je nějaká možnost úkrytu na Betlehemi hute v Gruzii, v polovině února?
 Re: Betlehemi 29.01.2025
Myslim že vnitřní prostor je otevřenej celoročně. Určitě to půjde ověřit whatsappem na AltiHut: +995
  Re: Betlehemi 29.01.2025
..ale chápu tvý obavy že by to mohlo bejt zavřený, protože je jasný, že v únoru, kdy je na vrcholu K

1   ...   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Široké boty na zimní lezení
Ahoj, chci poprosit o typ na široké boty (mám širší nohu) na zimní lezení, na které bych mohl dát rámové mačky. Typicky mixy a ledy v zimních Tatrách. Nesháním nic super odlehčeného/závodního - preferuju teplo. Díky za vaše zkušenosti.
 Jeňa15:10:28 24.02.2025
odpovědět 
 Re: Široké boty na zimní lezení
nějaký tradiční německý/rakouský výrobce. já mám zase extrémně ouzké nohy, a tak musím jít po botách italských/francouzkých.
pro mě naprosto nepoužitelní (a tedy asi pro tebe budou vhodní) například salewa, hanwag, meinl, pfanner a je úplně jedno jestli fyzicky šijí doma, v rumunsku nebo v číně, důležité je, kde byly boty navrhované.

pozor, někteří výrobci dělají stejné modely ve více šířkových variantách a pak označují boty stejně jako lyžáky šířkou. průšvih je, že málokde to drží skladem a těžko si vyzkoušíš...
Lukas B.15:18:14 24.02.2025
odpovědět 
  Re: Široké boty na zimní lezení
Já bych doporučil Scarpa Phantom Tech. Pro širokou nohu, celkem teplé, manžeta dobře chrání před vniknutím sněhu. Mám pár sezón a jsem spokojený.
LW15:51:27 24.02.2025
odpovědět 
 Re: Široké boty na zimní lezení
Řešil jsem stejný problém a nakonec jsem se spokojil s LS G2 o číslo větší. Funguje to i přes to že la sportivy jsou opravdu úzké, jak se říká. Jinak souhlas že scarpy mají pověst širších kopit. Potvrdilo se mi to u lyžáků na Skialp (maestrale).
Kok19:12:59 24.02.2025
odpovědět 
 Re: Široké boty na zimní lezení
Saltic Hurricane. Určitě je zkus, taky mám širokou nohu a bylo to jediné, co mi sedlo. A jako boty jsou bezvadný, mám je víc než pět let.
23:09:24 24.02.2025
odpovědět 
 Re: Široké boty na zimní lezení
Taky mám nestandardní nohu. Mně pomohly boty s vyjímací botičkou, která má prostor se vyšlápnout. Já bych zkusil, jestli vůbec existuje c Čechách nějaká možnost zimní Borealy. --- navíc takhle vysychají boty rychleji
17:04:50 25.02.2025
odpovědět 
 Re: Široké boty na zimní lezení
Anebo staré LS Spantiky, ty jsou široké dost. Čas od času je někdo tady v inzerci nabízí.
E.18:56:53 25.02.2025
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1462 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi