Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Parking Súlov - falešný výběrčí 25.05.2018 V Súlově na návsi se platí 2€ za celodenní parking, výběrčí jsou označeni a dávají potvrzení o platbě (mají je natištěná dopředu). Rozmohl se nám tu ale takový nešvar - černí "výběrčí". Požadujte potvzení o platbě než dáte peníze z ruky a nenech
  Re: Parking Súlov - falešný výběrčí 25.05.2018 jj sou tam, ono i když ti dají čtenku tak to nic moc neznamená...bohužel.
    Re: Parking Súlov - falešný výběrčí 26.05.2018 Parkujte až u Koliby pod Skalami,tam je to zdarma a přes louku jste pod skalama hned.
      Re: Parking Súlov - falešný výběrčí 28.05.2018 Parking pri kolibe je pre navstevnikov Koliby!
        Re: Parking Súlov - falešný výběrčí 28.05.2018 To se ozval falešný výběrčí?:-D Dám si tam polívečku a jdu lézt,no problem.A stejně je to z ruky,kdy
          Re: Parking Súlov - falešný výběrčí 28.05.2018 Tak to ti vsichni navstevnici a majitele Koliby za tohle celodenni blokovani mista asi nepodekuji.
            Re: Parking Súlov - falešný výběrčí 28.05.2018 kolik znas komunit Ferdo ? :) jen jestli ty nejsi takovej ten chytrej picus :)
              Re: Parking Súlov - falešný výběrčí 28.05.2018 Kdyz neni co rict, neni lepsi drzet hubu?
                Re: Parking Súlov - falešný výběrčí 28.05.2018 Tak se toho drz Ferdo :)
                Re: Parking Súlov - falešný výběrčí 28.05.2018 Tak se toho drz Ferdo :)
                  Re: Parking Súlov - falešný výběrčí 28.05.2018 Je to sukromny pozemok, napisal to spravne. Ale ved parkuj si kde chces, dovtedy sa chodi s dzbanom
                  Re: Parking Súlov - falešný výběrčí 28.05.2018 Jo takhle. Bylo napsano neco co se ti nelibi, tak to radeji povazujes za nulovy obsah a bojujes prot
                    Re: Parking Súlov - falešný výběrčí 29.05.2018 Presne tak. At si kazdejnparkuje kde chce a nese nasledky sam kdyz se treba nezepta. Ale picovat o l
                      Re: Parking Súlov - falešný výběrčí 29.05.2018 To ale kamarade neodnese sam. Tohle vzdy koncilo tim, ze se to zakazalo a zacalo hlidat u vsech..
                        Re: Parking Súlov - falešný výběrčí 30.05.2018 hovno, ja nepsal zesmestit, ale kdyz uz sme u toho byli a nekdo to tak nezval toz jak rikam nemam pr
                          Re: Parking Súlov - falešný výběrčí 30.05.2018 Ok. Kdy a kam mam zajet? Jak te poznam?
                            Re: Parking Súlov - falešný výběrčí 30.05.2018 Nech na sebe mail a ozvu se ti... Pa
                              Re: Parking Súlov - falešný výběrčí 05.06.2018 vykurmi@pero.cz
Nuselský most - stěna 24.05.2018 Nevíte, jak to vypadá s plánovanou umělou horolezeckou stěnou, která měla vyrůst na pilíři Nuselského mostu?
  Re: Nuselský most - stěna 24.05.2018 nevim, ale mam pocit, ze s tim pry jsou nejake problemy, ale nemam to z prvni ruky, ale snad to dopa
nález modré helmy 23.05.2018 V Jizerkách v sedle u Kozy se našla modrá helma už tam je asi déle tak snad si najde majitele kdyžtak dejte vědět
  Re: nález modré helmy 24.05.2018 Kdyby se nikdo neozval, tak Jaryn to jisti.
  Re: nález modré helmy 24.05.2018 Zavolej OSN...
    Re: nález modré helmy 24.05.2018 Prispevek dne :D
štand 23.05.2018 Co když mi o pár metrů nevyjde lano na slanění? .. dá se to řešit jinak než vyprusíkováním? .. Je běžné štandovat v borháku/ nýtu/kruhu .. nebo prostě mají všichni dost dlouhá lana. Jen jsem se zamyslel nad lezením se svojí 50tkou .. Dik
  Re: štand 23.05.2018 pár metrů se běžně skáče
    Re: štand 23.05.2018 Jasne, nejlepsi je to skocit, napruzene lano ti da pak facku a jeste ve vysledku nedosahnes ani na j
      Re: štand 23.05.2018 takhle to ale dela amater, normalne fixnes za silnejsi pazi, vyvliknes slanovaci osmu ci kybl atp, u
        Re: štand 23.05.2018 A takhle to dela idiot..
          Re: štand 24.05.2018 Presne, takhle to dela idiot. Chytrej lezec samozrejme vi, ze musi chytit ten pravej konec a ne leve
          Re: štand 24.05.2018 Presne, takhle to dela idiot. Chytrej lezec samozrejme vi, ze musi chytit ten pravej konec a ne leve
  Re: štand 23.05.2018 Pokud je tento dotaz myšlen vážně, tak se nedivím, že ze skupiny čtrnácti lidí jich šestnáct umrzne
    Re: štand 24.05.2018 Presne tak, takz me to napadlo
      Re: štand 24.05.2018 Me taky presne napadlo, ze by to tebe presne napadlo.
        Re: štand 25.05.2018 To by me nenapadlo, ze by te mohlo napadnout, ze me to taky napadne
  Re: štand 23.05.2018 na lepeným borháku není problém zaštandovat. do nýtu je dobrý dát majlonku nebo smyčku, ale pozor ab
    Re: štand 23.05.2018 A není ti málo, Antone Pavloviči?
  Re: štand 23.05.2018 Lepší mít dlouhé lano. 60. Nám se jednou stalo, že lano nevyšlo, tak jsem zaštandovala u nýtu trochu
    Re: štand 24.05.2018 ze zkušenosti tvrdím, že u delších abzajpist je zásadní (pokročile začátečnickou?) chybou družstev v
      Re: štand 24.05.2018 Tak asi zalezi, kde slanujes. V prudsich stenach je 60 m na pohodu, ale i v mirnejsim a clenitejsim
        Re: štand 24.05.2018 No tak pokud je ta pista po 25m, tak obvykle proto, ze se predpoklada, ze tam lidi polezou se singl
          Re: štand 24.05.2018 Bohužel to, že si to situace vyžádala, člověk často zjistí až ve chvíli, kdy se mu seklo lano. Bojím
        Re: štand 24.05.2018 ano, kompaktní hladké stěny, třeba jako pod hochkénygem při slanění z krásného života nebo popelky p
          Re: štand 25.05.2018 S delkou lan do hor je to trochu otazka preferenci: nekdo ma radsi jistotu dlouheho lana, nekdo rade
  Re: štand 23.05.2018 Jo jo, jedno slejzani ke standu tak trojkovym terenem par set metru nad zemi stacilo, od te doby do
    Re: štand 25.05.2018 Popotáhneš jeden konec, zafixuješ, první sjede na jednom fousu až na štand, pak sjede druhej kam doj
      Re: štand 25.05.2018 no jasně že jo. ale to prosím není žádná doporučeníhodná metodika kterou by měli pilovat frekventant
ubytování v okolí Losensteinu 22.05.2018 Neví náhodou někdo jaké jsou možnosti ubytování v okolí Losensteinu (Ennstal)? Našel jsem si že tam byl kemp, který už tam asi ale není. Nejbližší co jsem našel je v Maria Neustift ale to už je docela dáleko
  Re: ubytování v okolí Losensteinu 02.07.2018 Resim stejny problem. Narazil jsi nakonec na neco?
Material 21.05.2018 Prodam lezecky materiál, ruzne druhy vcetne mikin.
  Re: Material 21.05.2018 .ještě kontakt...jaryn@podzemi.com
  Re: Material 21.05.2018 Jaryne, nejsi z Uherskeho Brodu? Slysel sem ze je to tam samy chmatak!
    Re: Material 21.05.2018 vtipe, vylez!
  Re: Material 22.05.2018 Tak co bude s tym lanom co si mi slubil? Mas uz nieco pekne, zanovne, za babku?
    Re: Material 22.05.2018 Tvoji babku nechci, tu už sem měl, nevyhovuje mi. Už je prostě hodně jetá.... Nabídni něco lepšího ;
Wesshorn 21.05.2018 Ahoj, nevíte někdo, jak to teď vypadá ve Wallisu? Chtěl bych zkusit Weisshorn normálkou. Díky!
  Re: Wesshorn 22.05.2018 Vzal bych si sněžnice.
lezečky Modrý lom 20.05.2018 Ahoj, nenašel jste někdo prosím zelené la sportivy v Modráku prosím?
  Re: lezečky Modrý lom 21.05.2018 Jj, drzel sem je par hodin, ale uz jsem je strelil nejakemu typkovy na Smichove.
    Re: lezečky Modrý lom 21.05.2018 ten týpek je pěkně nasranej - střelil jsi mu obě levý !!!
      Re: lezečky Modrý lom 21.05.2018 Protoze ma nohy obe levy!
        Re: lezečky Modrý lom 29.05.2018 Jak jako obě levý?
Dáš mi na něj číslo prosím?
          Re: lezečky Modrý lom 29.05.2018 No tvl... :-)))
      Re: lezečky Modrý lom 29.05.2018 Za tu cenu super. Už mi v nich spí koťata a drtí bouldry podle pohybů tlapek i ve snech. Chtěl jsem
    Re: lezečky Modrý lom 07.06.2018 Jaryne, komu jsi je prodal prosím????
Svatý Jan 20.05.2018 Ahoj, chtěl jsem se zeptat zda se nemluví o opětovném otevření lezeckých stěn ve Svatém Janu pod Skalou? Jmenovitě Křížová stěna a Klášterní.
  Re: Svatý Jan 20.05.2018 Podle
        Re: Svatý Jan 21.05.2018 Ano. Vse se musi resit v absolutni tajnosti! Hlavne veci, ktere nesedi nebo by se nemusely nekomu li
          Re: Svatý Jan 21.05.2018 Výjimka pro NPR vypršela a ČHS požádal o novou. CHKO stále novou nevydalo, ale toleruje předchozí st
            Re: Svatý Jan 21.05.2018 Díky za odpověď :)
Supertramp 19.05.2018 Cau, lezl tu nekdo cestu Supertramp na Bockmattli? Jak resi druholezec ten klicovy traverz - "pendulum pitch"? Tahac se tam rozhoupe a pak neco chyti, to je OK, ale co druholezec? Da se to normalne odcvaknout a skocit nebo se tam dela yosemitsky
        Re: Supertramp 30.05.2018 Karabina bude lepsi, pokud ma clovek strach tak tam hold necha kus svoji reepky
          Re: Supertramp 30.05.2018 tuhle cestu konkrétně neznám, možná je můj názor mimo, ale těch pár kyvadel, co jsem lezl jako druho
1
...
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
...
2263
Parking Súlov - falešný výběrčí V Súlově na návsi se platí 2€ za celodenní parking, výběrčí jsou označeni a dávají potvrzení o platbě (mají je natištěná dopředu). Rozmohl se nám tu ale takový nešvar - černí "výběrčí". Požadujte potvzení o platbě než dáte peníze z ruky a nenechte se odbít tím, že tiskárna nefunguje, že vám donese potvrzení později... vonkreuz 15:18:17 25.05.2018odpovědět
  Re: Parking Súlov - falešný výběrčí jj sou tam, ono i když ti dají čtenku tak to nic moc neznamená...bohužel. Ztko 21:36:51 25.05.2018odpovědět
    Re: Parking Súlov - falešný výběrčí Parkujte až u Koliby pod Skalami,tam je to zdarma a přes louku jste pod skalama hned. 11:14:50 26.05.2018odpovědět
      Re: Parking Súlov - falešný výběrčí Parking pri kolibe je pre navstevnikov Koliby! . 08:15:06 28.05.2018odpovědět
        Re: Parking Súlov - falešný výběrčí To se ozval falešný výběrčí?:-D Dám si tam polívečku a jdu lézt,no problem.A stejně je to z ruky,když chci jít lézt do přísně zakázaných sektorů u Čierneho potoka.:-D 11:21:56 28.05.2018odpovědět
          Re: Parking Súlov - falešný výběrčí Tak to ti vsichni navstevnici a majitele Koliby za tohle celodenni blokovani mista asi nepodekuji.
Kazdpopadne, kdyz jdes lezt po tom, co sis dal polivcicku, uz navstevnikem nejsi. Slusnost by alespon vyzadovala se zeptat majitele ci provozovatele pozemku na kterem parkujes, zda to tam muzes nechat. To bychom ale nesmeli byt v lezecke komunite, ze? 13:18:12 28.05.2018odpovědět
            Re: Parking Súlov - falešný výběrčí kolik znas komunit Ferdo ? :) jen jestli ty nejsi takovej ten chytrej picus :) 13:51:39 28.05.2018odpovědět
              Re: Parking Súlov - falešný výběrčí Kdyz neni co rict, neni lepsi drzet hubu? 16:33:20 28.05.2018odpovědět
                Re: Parking Súlov - falešný výběrčí Tak se toho drz Ferdo :) 18:26:25 28.05.2018odpovědět
                Re: Parking Súlov - falešný výběrčí Tak se toho drz Ferdo :) 18:26:27 28.05.2018odpovědět
                  Re: Parking Súlov - falešný výběrčí Je to sukromny pozemok, napisal to spravne. Ale ved parkuj si kde chces, dovtedy sa chodi s dzbanom az sa dojebe... . 18:39:35 28.05.2018odpovědět
                  Re: Parking Súlov - falešný výběrčí Jo takhle. Bylo napsano neco co se ti nelibi, tak to radeji povazujes za nulovy obsah a bojujes proti tomu nesmyslnym textem (ktery se zoufale a neuspesne snazi o zemesneni) a to hned nekolikrat. Proti gustu... 20:26:27 28.05.2018odpovědět
                    Re: Parking Súlov - falešný výběrčí Presne tak. At si kazdejnparkuje kde chce a nese nasledky sam kdyz se treba nezepta. Ale picovat o lezecky komunite je male.. Takze at se Ferda probere ze :) jo klido ho zesmesnim i v tvari v tvar :) takovy ty typicky prizdisracovsky kecy o cesich slovacich a komunitach... Fuck u 11:00:55 29.05.2018odpovědět
                      Re: Parking Súlov - falešný výběrčí To ale kamarade neodnese sam. Tohle vzdy koncilo tim, ze se to zakazalo a zacalo hlidat u vsech..
Btw. to jako si vazne myslis, ze timhle pokusem nekoho zesmesnis? Trochu traged, ne? Spis zesmesnujes akorat tak sam sebe a to docela dost. 17:42:28 29.05.2018odpovědět
                        Re: Parking Súlov - falešný výběrčí hovno, ja nepsal zesmestit, ale kdyz uz sme u toho byli a nekdo to tak nezval toz jak rikam nemam problem pokecat f2f... tot cele... picusum zdar :) 15:20:53 30.05.2018odpovědět
                          Re: Parking Súlov - falešný výběrčí Ok. Kdy a kam mam zajet? Jak te poznam? 15:47:07 30.05.2018odpovědět
                            Re: Parking Súlov - falešný výběrčí Nech na sebe mail a ozvu se ti... Pa 22:51:39 30.05.2018odpovědět
                              Re: Parking Súlov - falešný výběrčí vykurmi@pero.cz 16:30:25 05.06.2018odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: