LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Parádní finta, takovýhle kroky jsem v přírodě ještě nedělal.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231466 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Venkovní stěna v areálu gymnázia Volgogradská, Ostrava Zábřeh - Ostrava
Ultra Ant Club - Týnská - Praha 1
Singing rock caffé - Vysoké Tatry

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Höllental tábořiště04.05.2018
Ahoj, nevíte jaká je aktuální situace s tábořištěm v Höllentalu? Psalo se, že bude zrušené... Díky!
 Re: Höllental tábořiště05.05.2018
Po tom co jsem tam viděl příjezd autobusu s lidmi toužících po zážitcích a "ubytovali" se

 Sucho ve skaláku04.05.2018
Na webu hruboskalsko cz svítí že je na hrubici sucho, ale příde mi že celkem pršelo. Je tam fakt sucho, byl ste tam teď někdo?

 Sloup, expreska BD04.05.2018
Ahoj, nenašel někdo ve Sloupu v Mor.Krase zlato-černou expresku,BD? Lozil jsem tam 26.4. Odcházeli jsme za tmy a buť mi vypadla nebo jsem ji přehléhnul ve steně při slaňovaní. Budu rád když se najde.Díky
 Re: Sloup, expreska BD05.05.2018
takovou sem koupil od Jaryna za pivo..

 Mikina03.05.2018
Ahoj, nenašel někdo o víkendu černou mikinu pod Drátníkem?
 Re: Mikina04.05.2018
Jaryn opět řádí... asi tam byl na výlet. Jaryna nech to už být a vrať to!
  Re: Mikina04.05.2018
Kurec palec, to byla tvoja? Tož to já sem nevěděl. Ležala tam, tak sem ju vzal a za dvě piva střelil
   Re: Mikina04.05.2018
Ked uz si tu - nezabudaj ze mam u teba najblizsie lano...
    Re: Mikina04.05.2018
Hmm, trochu privela som toho dnes fipil, oprava podpisu :)
   Re: Mikina08.05.2018
Hej Jaryne, videl sem na Srbaci nejake zapomenute BD trenky, nejaka mensi velikost nebo damske. Doce
    Re: Mikina08.05.2018
Jaryn z bazin,
skalama se řítí,
koho by to napadlo,
sebere i jistidlo,
j

 Mikina03.05.2018
Ahoj, nenašel někdo o víkendu černou mikinu pod Drátníkem?
 Re: Mikina04.05.2018
jaryn, ale ten uz ji prodal..

 opotřebení grigri?03.05.2018
Ahoj, dotaz do pléna. Jak poznáte opotřebení u grigriny? V tom smyslu, že by vám přišlo dobré jistítko vyřadit? Podle konstrukce mi ta hračka přijde poměrně nesmrtelná, ale nepoužívám ji, tak se ptám. Budu muset výhledově odepsat svého milého cinche, s ní
 Re: opotřebení grigri?03.05.2018
Hm, teď mi došlo, že nového cinche už asi neseženu. Ale i tak ocením reakci. Díky.
  Re: opotřebení grigri?03.05.2018
Cinche jsem myslím viděl prodávat třeba v Jablonci na stěně (Makak).
Trvanlivost grigri je as
   Re: opotřebení grigri?03.05.2018
Zvážil bych ještě click-up. Koupil jsem jej místo gri-gri protože: z hlediska levá-pravá je symetric
 Re: opotřebení grigri?03.05.2018
Gri gri je poměrně nesmrtelný, ani bych neřek že se obrušuje centrální blokující segment, ale spíš s
 Re: opotřebení grigri?03.05.2018
Nase GriGri je z roku 98, nalezem s nim tak 50 dni v roce a jedine viditelne opotrebeni je lehce obr
 Re: opotřebení grigri?04.05.2018
Po 20 letech jen kosmetické opotřebení.
 Re: opotřebení grigri?04.05.2018
Ahoj. Petlz jako většina výrobců udává opotřebení (úbytek materiálu) max 1 mm nebo 10%, poznáš to zm

 Spaní v labáku02.05.2018
Ahoj, poradíte někdo jak je to teď se spaní v labáku? byl jsem před Xlety a to se ještě mohlo na Labské stráni. Poradíte třeba nějaký fajn kempik, místo.
Díky
 Re: Spaní v labáku02.05.2018
Byly tam pry nejake problemy s mistnaky, obzvlast je srali lezci kempujici (sprchujici se, srajice a
  Re: Spaní v labáku04.05.2018
"Byly tam pry nejake problemy s mistnaky" no, spíš tam byly/jsou problémy s lidmi, kteří n
 Re: Spaní v labáku02.05.2018
střídačky v býnovci - jestli to ještě funguje
  Re: Spaní v labáku02.05.2018
Bohužel prozrazením místa se to rychle zlikviduje nájezdama, takže jsem pro utajování...
   Re: Spaní v labáku02.05.2018
Ano, mista by meli znat jen funkcionari od predsedu UV KSC vyse.
    Re: Spaní v labáku02.05.2018
Ne, místa by mělo znát pár "trempíků" o kterých místní ani neví a po kterých nezbyde borde
     Re: Spaní v labáku02.05.2018
Viz zminovana labska stran, kde k nevoli mistnich velkou merou prispeli i ti vyvoleni trempici.
   Re: Spaní v labáku03.05.2018
zjisti si co to "střídačky v Bynovci jsou" a jak fungujou - pak bys tohle nenapsal
 Re: Spaní v labáku02.05.2018
Už jsi byl někdy v lese? A neděkuj.
 Re: Spaní v labáku03.05.2018
doba se bohužel/bohudík mění, ty tam jsou doby, kdy se do skal jezdilo vlakem/autobusem/stopem a byl
  Re: Spaní v labáku03.05.2018
Presne tak, kdyby se mi tu banda hipiku sprchovala vedle hrbitova, tak bych je take hnal!
   Re: Spaní v labáku04.05.2018
ziju tady a teď, ostatní mě nezajímají, já si mužů dělat co chci- tohle mi řekl jeden prazskej emanc
    Re: Spaní v labáku04.05.2018
Zajimave. Me uplne to same rekl jeden vydlak v prazske hospode. Ale neletel, vyresili jsme to vcelku
     Re: Spaní v labáku05.05.2018
Je faktem, ze je v Pha celkem dost naplavy, takže typek říkajíci, ze žije v Praze, muže být klidně z
      Re: Spaní v labáku05.05.2018
V Praze je Prazaku docela malo :). Vicemene, kdyz ti nekdo neco rika o Prazacich, tak s nejvetsi pra
     Re: Spaní v labáku05.05.2018
si vymejslis. Kazdej spravnej vydlak je uzce spojenej s prirodou a ekosystemem (vydlema) takze bytos
  Re: Spaní v labáku04.05.2018
Mnohem lepší les než parkac. Mě ty zvuky aut a lidi docela vadí, jsem pořad ve střehu - v lese na sp
   Re: Spaní v labáku05.05.2018
+1
 Re: Spaní v labáku04.05.2018
Na Facebooku jsou stránky: Horolezecká chalupa v Dolním Žlebu a Ubytování U Kosti. Jinak ani Žleb ne
 Re: Spaní v labáku04.05.2018
Kempík v Tisý nebo v Ostrove není zas tak daleko, aby se do Labáku nedalo přejet.

 Dubské skály01.05.2018
Ahoj,
chodíte někdo do Roklice, Loubí? Že bych se někdy přidal.

Diky, Jarda.
775978645
 Re: Dubské skály01.05.2018
Ano. Ne.

 Zkameněly Zámek u Javoříčka27.04.2018
Ahoj, nedá se někde dohledat průvodčím na zkameněly Zámek u Javoříčka? Na goat.cz jsem našel, že tam vede pár čest v devátém stupni, ale to je tak všechno. Jako kvák to nevypadá když to má 25m, spíše kvůli přístupu to nebude tak navštěvované (cca 2,5km) s
 Re: Zkameněly Zámek u Javoříčka27.04.2018
Lézt se tam oficiálně nesmí, cesty očistil a dojistil K.N., lezení je dost krasové, v klenbě je open
  Re: Zkameněly Zámek u Javoříčka27.04.2018
Platí tam zákaz lezení a hodně dlouho, všechny cesty tam byly udělány v rozporu se zákonem. Je dobré
   Re: Zkameněly Zámek u Javoříčka27.04.2018
ok, tak nic... myslel jsem, že bych to měl blíže než do Krasu :-) Díky za info!
    Re: Zkameněly Zámek u Javoříčka27.04.2018
Trochu jsem tam lezl a nebyl problém. Bylo to mimo turistickou sezónu a to po večerech nebo naopak r

 Mrtnická skála - lano24.04.2018
15.4 jsme na Mrtnické skále zapomněli lano.
Prosime, jestli někdo zná pána, který lezl na skále po nás. Měl Škodu Octavii combi 3 hnědá metalíza. Lezl se synem.
Pokud ho nekdo znáte, prosíme o kontakt.
Děkuju.
 Re: Mrtnická skála - lano26.04.2018
Jo to byl Jaryn, ten už lano nedá...
  Re: Mrtnická skála - lano26.04.2018
At si každý hlida sve věci, ja to za ne hlidat nebudu. Co je na zemi , to je psovo...a to lano caste
   Re: Mrtnická skála - lano26.04.2018
dle zákona pokud najdeš nějakou věc, tak ji máš odevzdat na policií. Pokud víš čí je a neodevzdáš ji
    Re: Mrtnická skála - lano26.04.2018
Na to ti prdim!
     Re: Mrtnická skála - lano26.04.2018
Tož Jayne nebuď kurva! Tož vrať jim to. Vím že sů to pržáci, ale tož buď hodny (smutně koukam).
      Re: Mrtnická skála - lano26.04.2018
Jaryn není kua. Prodal mi ho za doooost dobrou cenu, skoro pakatel. Tak do něj nerejte.
       Re: Mrtnická skála - lano27.04.2018
Do frasa, ved som s nim bol dohodnuty, ze najblizsie lano preda mne!!
        Re: Mrtnická skála - lano27.04.2018
neboj, brzo zas nekdo nekde nejaky lano zapomene (a treba taky jeste nejakej jinej matros) a Jaryn o

1   ...   181   182   183   184   185   186   187   188   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Höllental tábořiště
Ahoj, nevíte jaká je aktuální situace s tábořištěm v Höllentalu? Psalo se, že bude zrušené... Díky!
Danny20:07:43 04.05.2018
odpovědět 
 Re: Höllental tábořiště
Po tom co jsem tam viděl příjezd autobusu s lidmi toužících po zážitcích a "ubytovali" se tam jako v ofiku kempu, jsem si řekl tohleto podporovat nebudu. Ten "kemp" je ostudou lezcu
07:59:08 05.05.2018
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192453)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
AW III Gebiet Der Steine
AW II Pfaffenstein
Pfeilerweg I Pfaffenstein
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1170 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1467 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1438 
 Neřeším to – lezu vše 
 1141 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi