Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Höllental tábořiště 04.05.2018 Ahoj, nevíte jaká je aktuální situace s tábořištěm v Höllentalu? Psalo se, že bude zrušené... Díky!
  Re: Höllental tábořiště 05.05.2018 Po tom co jsem tam viděl příjezd autobusu s lidmi toužících po zážitcích a "ubytovali" se
Sucho ve skaláku 04.05.2018 Na webu hruboskalsko cz svítí že je na hrubici sucho, ale příde mi že celkem pršelo. Je tam fakt sucho, byl ste tam teď někdo?
Sloup, expreska BD 04.05.2018 Ahoj, nenašel někdo ve Sloupu v Mor.Krase zlato-černou expresku,BD? Lozil jsem tam 26.4. Odcházeli jsme za tmy a buť mi vypadla nebo jsem ji přehléhnul ve steně při slaňovaní. Budu rád když se najde.Díky
  Re: Sloup, expreska BD 05.05.2018 takovou sem koupil od Jaryna za pivo..
Mikina 03.05.2018 Ahoj, nenašel někdo o víkendu černou mikinu pod Drátníkem?
  Re: Mikina 04.05.2018 Jaryn opět řádí... asi tam byl na výlet. Jaryna nech to už být a vrať to!
    Re: Mikina 04.05.2018 Kurec palec, to byla tvoja? Tož to já sem nevěděl. Ležala tam, tak sem ju vzal a za dvě piva střelil
      Re: Mikina 04.05.2018 Ked uz si tu - nezabudaj ze mam u teba najblizsie lano...
        Re: Mikina 04.05.2018 Hmm, trochu privela som toho dnes fipil, oprava podpisu :)
      Re: Mikina 08.05.2018 Hej Jaryne, videl sem na Srbaci nejake zapomenute BD trenky, nejaka mensi velikost nebo damske. Doce
        Re: Mikina 08.05.2018 Jaryn z bazin,
skalama se řítí,
koho by to napadlo,
sebere i jistidlo,
j
Mikina 03.05.2018 Ahoj, nenašel někdo o víkendu černou mikinu pod Drátníkem?
  Re: Mikina 04.05.2018 jaryn, ale ten uz ji prodal..
opotřebení grigri? 03.05.2018 Ahoj, dotaz do pléna. Jak poznáte opotřebení u grigriny? V tom smyslu, že by vám přišlo dobré jistítko vyřadit? Podle konstrukce mi ta hračka přijde poměrně nesmrtelná, ale nepoužívám ji, tak se ptám. Budu muset výhledově odepsat svého milého cinche, s ní
  Re: opotřebení grigri? 03.05.2018 Hm, teď mi došlo, že nového cinche už asi neseženu. Ale i tak ocením reakci. Díky.
    Re: opotřebení grigri? 03.05.2018 Cinche jsem myslím viděl prodávat třeba v Jablonci na stěně (Makak).
Trvanlivost grigri je as
      Re: opotřebení grigri? 03.05.2018 Zvážil bych ještě click-up. Koupil jsem jej místo gri-gri protože: z hlediska levá-pravá je symetric
  Re: opotřebení grigri? 03.05.2018 Gri gri je poměrně nesmrtelný, ani bych neřek že se obrušuje centrální blokující segment, ale spíš s
  Re: opotřebení grigri? 03.05.2018 Nase GriGri je z roku 98, nalezem s nim tak 50 dni v roce a jedine viditelne opotrebeni je lehce obr
  Re: opotřebení grigri? 04.05.2018 Po 20 letech jen kosmetické opotřebení.
  Re: opotřebení grigri? 04.05.2018 Ahoj. Petlz jako většina výrobců udává opotřebení (úbytek materiálu) max 1 mm nebo 10%, poznáš to zm
Spaní v labáku 02.05.2018 Ahoj, poradíte někdo jak je to teď se spaní v labáku? byl jsem před Xlety a to se ještě mohlo na Labské stráni. Poradíte třeba nějaký fajn kempik, místo.
Díky
  Re: Spaní v labáku 02.05.2018 Byly tam pry nejake problemy s mistnaky, obzvlast je srali lezci kempujici (sprchujici se, srajice a
    Re: Spaní v labáku 04.05.2018 "Byly tam pry nejake problemy s mistnaky" no, spíš tam byly/jsou problémy s lidmi, kteří n
  Re: Spaní v labáku 02.05.2018 střídačky v býnovci - jestli to ještě funguje
    Re: Spaní v labáku 02.05.2018 Bohužel prozrazením místa se to rychle zlikviduje nájezdama, takže jsem pro utajování...
      Re: Spaní v labáku 02.05.2018 Ano, mista by meli znat jen funkcionari od predsedu UV KSC vyse.
        Re: Spaní v labáku 02.05.2018 Ne, místa by mělo znát pár "trempíků" o kterých místní ani neví a po kterých nezbyde borde
          Re: Spaní v labáku 02.05.2018 Viz zminovana labska stran, kde k nevoli mistnich velkou merou prispeli i ti vyvoleni trempici.
      Re: Spaní v labáku 03.05.2018 zjisti si co to "střídačky v Bynovci jsou" a jak fungujou - pak bys tohle nenapsal
  Re: Spaní v labáku 02.05.2018 Už jsi byl někdy v lese? A neděkuj.
  Re: Spaní v labáku 03.05.2018 doba se bohužel/bohudík mění, ty tam jsou doby, kdy se do skal jezdilo vlakem/autobusem/stopem a byl
    Re: Spaní v labáku 03.05.2018 Presne tak, kdyby se mi tu banda hipiku sprchovala vedle hrbitova, tak bych je take hnal!
      Re: Spaní v labáku 04.05.2018 ziju tady a teď, ostatní mě nezajímají, já si mužů dělat co chci- tohle mi řekl jeden prazskej emanc
        Re: Spaní v labáku 04.05.2018 Zajimave. Me uplne to same rekl jeden vydlak v prazske hospode. Ale neletel, vyresili jsme to vcelku
          Re: Spaní v labáku 05.05.2018 Je faktem, ze je v Pha celkem dost naplavy, takže typek říkajíci, ze žije v Praze, muže být klidně z
            Re: Spaní v labáku 05.05.2018 V Praze je Prazaku docela malo :). Vicemene, kdyz ti nekdo neco rika o Prazacich, tak s nejvetsi pra
          Re: Spaní v labáku 05.05.2018 si vymejslis. Kazdej spravnej vydlak je uzce spojenej s prirodou a ekosystemem (vydlema) takze bytos
    Re: Spaní v labáku 04.05.2018 Mnohem lepší les než parkac. Mě ty zvuky aut a lidi docela vadí, jsem pořad ve střehu - v lese na sp
      Re: Spaní v labáku 05.05.2018 +1
  Re: Spaní v labáku 04.05.2018 Na Facebooku jsou stránky: Horolezecká chalupa v Dolním Žlebu a Ubytování U Kosti. Jinak ani Žleb ne
  Re: Spaní v labáku 04.05.2018 Kempík v Tisý nebo v Ostrove není zas tak daleko, aby se do Labáku nedalo přejet.
Dubské skály 01.05.2018 Ahoj,
chodíte někdo do Roklice, Loubí? Že bych se někdy přidal.
Diky, Jarda.
775978645
  Re: Dubské skály 01.05.2018 Ano. Ne.
Zkameněly Zámek u Javoříčka 27.04.2018 Ahoj, nedá se někde dohledat průvodčím na zkameněly Zámek u Javoříčka? Na goat.cz jsem našel, že tam vede pár čest v devátém stupni, ale to je tak všechno. Jako kvák to nevypadá když to má 25m, spíše kvůli přístupu to nebude tak navštěvované (cca 2,5km) s
  Re: Zkameněly Zámek u Javoříčka 27.04.2018 Lézt se tam oficiálně nesmí, cesty očistil a dojistil K.N., lezení je dost krasové, v klenbě je open
    Re: Zkameněly Zámek u Javoříčka 27.04.2018 Platí tam zákaz lezení a hodně dlouho, všechny cesty tam byly udělány v rozporu se zákonem. Je dobré
      Re: Zkameněly Zámek u Javoříčka 27.04.2018 ok, tak nic... myslel jsem, že bych to měl blíže než do Krasu :-) Díky za info!
        Re: Zkameněly Zámek u Javoříčka 27.04.2018 Trochu jsem tam lezl a nebyl problém. Bylo to mimo turistickou sezónu a to po večerech nebo naopak r
Mrtnická skála - lano 24.04.2018 15.4 jsme na Mrtnické skále zapomněli lano.
Prosime, jestli někdo zná pána, který lezl na skále po nás. Měl Škodu Octavii combi 3 hnědá metalíza. Lezl se synem.
Pokud ho nekdo znáte, prosíme o kontakt.
Děkuju.
  Re: Mrtnická skála - lano 26.04.2018 Jo to byl Jaryn, ten už lano nedá...
    Re: Mrtnická skála - lano 26.04.2018 At si každý hlida sve věci, ja to za ne hlidat nebudu. Co je na zemi , to je psovo...a to lano caste
      Re: Mrtnická skála - lano 26.04.2018 dle zákona pokud najdeš nějakou věc, tak ji máš odevzdat na policií. Pokud víš čí je a neodevzdáš ji
        Re: Mrtnická skála - lano 26.04.2018 Na to ti prdim!
          Re: Mrtnická skála - lano 26.04.2018 Tož Jayne nebuď kurva! Tož vrať jim to. Vím že sů to pržáci, ale tož buď hodny (smutně koukam).
            Re: Mrtnická skála - lano 26.04.2018 Jaryn není kua. Prodal mi ho za doooost dobrou cenu, skoro pakatel. Tak do něj nerejte.
              Re: Mrtnická skála - lano 27.04.2018 Do frasa, ved som s nim bol dohodnuty, ze najblizsie lano preda mne!!
                Re: Mrtnická skála - lano 27.04.2018 neboj, brzo zas nekdo nekde nejaky lano zapomene (a treba taky jeste nejakej jinej matros) a Jaryn o
1
...
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
...
2263
Höllental tábořiště Ahoj, nevíte jaká je aktuální situace s tábořištěm v Höllentalu? Psalo se, že bude zrušené... Díky! Danny 20:07:43 04.05.2018odpovědět
  Re: Höllental tábořiště Po tom co jsem tam viděl příjezd autobusu s lidmi toužících po zážitcích a "ubytovali" se tam jako v ofiku kempu, jsem si řekl tohleto podporovat nebudu. Ten "kemp" je ostudou lezcu 07:59:08 05.05.2018odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: