LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   “Nejdřív je climbing a potom polibek tvůj!” Jiří Korn.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231488 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
HK Ostaš - Police Nad Metují
Bouldrovka Hrušovany u Brna - Hrušovany u Brna
Škoda Sport Park - Plzeň

Prodejny
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8
Dap Sport - Hradec Králové
HUDYsport - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 původce Lago di Ledro09.03.2018

Nemáte prosím někdo odkaz na lezeckého průvodce na skály okolo Lago di Ledro? Budu vděčný za odkaz na elektronického průvodce, stejně jako případného papírového. Díky moc.
 Re: původce Lago di Ledro09.03.2018
  Re: původce Lago di Ledro09.03.2018
Díky, to jsem našel. Doufal jsem, že by někde mohlo být ještě něco dalšího. Podle některých fotek se
   Re: původce Lago di Ledro11.03.2018
Myslím, že je to v úpně normálním průvodci na Arco, ale touto dobou tam bude asi hodně zima.

 Shivling06.03.2018
Se skupinou VHT budu trekovat pod Shivling. Resp. spát na Tapovanu (4460 m). Nemá někdo skušenost jestli se dá kousek popojít vejš ? Myslím ne lezení:-), na to nebude čas ani výbava.
 Re: Shivling07.03.2018
Taky byl plán bouldrovat na Topavanu před 9 lety, nakonec sme přespaly u paty ledovce, tedy pramene

 Shivling06.03.2018
Se skupinou VHT budu trekovat pod Shivling. Resp. spát na Tapovanu (4460 m). Nemá někdo skušenost jestli se dá kousek popojít vejš ? Myslím ne lezení:-), na to nebude čas ani výbava.

 Průvodce Ostrov06.03.2018
Neví někdo jak to vypadá s novým průvodcem na Ostrov? který už je asi 15let v plánu ;)
 Re: Průvodce Ostrov06.03.2018
tento rok mal zarucene vyjst, nie? ;)
 Re: Průvodce Ostrov07.03.2018
mel jsem stejny dotaz nekdy v zari a misto noveho se mi podarilo sehnat uplne noveho stareho pruvodc
 Re: Průvodce Ostrov08.03.2018
Zatím žádná fundovaná odpověď... Mě by taky stačil starej. Nebo udělat dotisk.
  Re: Průvodce Ostrov08.03.2018
pokial staci elektronicka verzia, staci vyhladat tu spravnu frazu na najznamejsom cesko-slovenskom s
   Re: Průvodce Ostrov08.03.2018
Pino ma plny ruce padaku a na pruvodce mrska.. Moula..
   Re: Průvodce Ostrov08.03.2018
Pino ma plny ruce padaku a na pruvodce mrska.. Moula..

 Rozhovor s atamanem ČHS05.03.2018
Mě by zajímalo, jestli to vopravdu psal Jindra Křenek? Mezi PR pracovníkama ČHS jsem ho doposaváde nezaregistroval :-)
 Re: Rozhovor s atamanem ČHS05.03.2018
Náhodou, ten rozhovor je geniální. Krásně si se všema vytřel zadek. A máte po srandičkách.
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS05.03.2018
Proč jsou pod článkem zakázány i komentáře registrovaných? Čeho se předseda bojí, když je tak úspěšn
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS05.03.2018
Je to jak říkáš, tím že zakázali komentáře, si s námi vytřel zadek. Není možnost se vyjádřit a komen
   Reklama - Rozhovor s atamanem ČHS05.03.2018
Rekl bych, ze to je jen reklama. Skoda, ze to tak lezec.cz neoznacil.. Bylo by to fer, protoze ostat
 Re: Rozhovor s atamanem ČHS05.03.2018
A neptal se náhodou Roman Šmíd, instruktor a trenér licence C klubu HO Alpíci a zároveň zaměstnanec
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS05.03.2018
Podle slov účastníků se kurz vyvedl: „Pro mě jako pro lajka to byl obrovský přínos. Spoustu jsem toh
   Re: Rozhovor s atamanem ČHS05.03.2018
jsi loajalni, dostanes prachy, jsi kverulant, dostanes prd.
 Re: Rozhovor s atamanem ČHS05.03.2018
On Bloudek koupil lezec.cz podobně jako Babiš idnes?
  Babiš, Fico, Bloudek...05.03.2018
Protě žijeme v době kdy se Babišům, Vondráčkům,Zemanům, Ficům a Bloudkům daří. Umění lhát a manipulo
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS05.03.2018
On ten text asi neni psan primarne pro lezce. Rekl bych, ze jeste bude nejak pouzit. Na nejakych jin
   Re: Rozhovor s atamanem ČHS05.03.2018
1url.cz/stP6C
   Re: Rozhovor s atamanem ČHS05.03.2018
No ano. Ten text mi takto dnes poslali ke zveřejnění na Lezci bez povolené diskuse. Přemýšlel jsem,
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS05.03.2018
Bloudek, resp. CHS si kupuje lezec.cz už hodně dlouho.....
 Re: Rozhovor s atamanem ČHS05.03.2018
Né že bych chtěl vyvolávat plamennou válku, ale dobrá zpráva je, že se ČHS dle rozhovoru chystá na p
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS05.03.2018
Ano, CHS planuje pokracovat v bohate podpore, kterou temto odvetvim venovala doposavad.
   Re: Rozhovor s atamanem ČHS06.03.2018
Vy takové články i čtete? Mně stačí se podívat jen na upoutávku na stránce a už to ani nerozkliknu,
    Re: Rozhovor s atamanem ČHS06.03.2018
Oproti účasti v diskusi na lezci je přečtení jednoho interview časově docela nenáročný a užitek je
 Re: Rozhovor s atamanem ČHS06.03.2018
Mýmu parťákovi a mně ten rozhovor přijde jako přesná kopie Týdnu s prezidentem z TV Soukupov :)
 Re: Rozhovor s atamanem ČHS06.03.2018
Přijde mi zvláštní, že se předseda oddílu, který má tolik členů do 18 let, nezeptal předsedy ČHS, pr
  Re: Rozhovor s atamanem ČHS06.03.2018
Mě děsně baví, jak všichni remcají, reptají a nadávají a nakonec stejně zaplatí příspěvky :D
   Re: Rozhovor s atamanem ČHS06.03.2018
Příspěvky neplatím kvůli Bloudkovi, ale abych přispěl na údržbu skal a jištění, když ho opotřebovává
   Re: Rozhovor s atamanem ČHS06.03.2018
Prispevky par let neplatim. Prave z podobnych duvodu. Treba to tak zacne delat vice nespokojenych li
 Re: Rozhovor s atamanem ČHS06.03.2018
top team ČOV je top team čistírny odpadních vod?

 Ledy04.03.2018
Ahoj,
chtěl bych jet 13.3. lézt ledy do Rakouska (okolí Salzburgu a Insbrucku), ale hodně se oteplilo. Tak prosím někoho zkušeného o radu zda se dá ještě lézt, nebo jak se pozná jestli jsou ledy ještě bezpečné.
Předem díky Martin.
 Re: Ledy05.03.2018
Každá rada drahá...Sleduj počasí v oblasti kde chceš jet, ale pravděpodobně, pokud předpovědi vyjdou
 Re: Ledy05.03.2018
Každá rada drahá...Sleduj počasí v oblasti kde chceš jet, ale pravděpodobně, pokud předpovědi vyjdou
  Re: Ledy05.03.2018
OK, díky.
 Re: Ledy05.03.2018
Pitztal - aktuální stav komentuje A.D.
  Re: Ledy05.03.2018
JJ, díky za info.

 ledy kolem Prahy-Vrané a pod.03.03.2018
Ahoj, nevíte někdo jak to vypadá s ledy v okolí Vraného případně i s ledy u Semil?

 leonidio01.03.2018
Ahoj,
zakrátko se chystam do Leonidia. Mohl by mi někdo doporucit par cest kolem 6c a 7a? Samozrejme jde mi o ty nejlehci,nejlepe vytrvalostni, totiz rad si pohonim ego v udajne mekci oblasti. Dekuji Vam vrele.
 Re: leonidio02.03.2018
:DD už sem se lekl, že lezec.cz už je uplně v prdeli, ale toto mna pobavilo :))

 Plicni onemocneni26.02.2018
Nemate nekdo prehled nebo nejaka data o vlivu magnezia (prachovych castic) na plicni onemocneni?
 Re: Plicni onemocneni26.02.2018
Mágo v pohodě, bordel z čištění chytů drátěnými kartáči asi o dost horší -> guma a obrus ze starš
 Re: Plicni onemocneni26.02.2018
Ne. Asi to ovlivnuje jen mentalni vykonnost, dle toho co na stenech slycham.
 Re: Plicni onemocneni26.02.2018
Ještě doplním - s mágem mám problém jen s mágem Metolius, které má nějakou chemickou přísadu, ale js
  Re: Plicni onemocneni26.02.2018
tak to je bída
 Re: Plicni onemocneni26.02.2018
Prašnost obecně pro plíce určitě nejsou plus, ale pokud lezeš s mágem venku, tak bych si s tím hlavu
 Re: Plicni onemocneni27.02.2018
Někde jsem četl, že prašnost na Smíchovce cca 10x převyšuje obsah prachu dole u tunelů na okruhu pod
  Re: Plicni onemocneni27.02.2018
To, ze ma vicemene nevetranej a relativne vytizenej prostor vetsi prasnost nez super odvetravanej tu
   Re: Plicni onemocneni28.02.2018
jenže ten super odvětranej tunel je taky věčně v červených číslech a nikdo ti pobyt v něm nedoporučí
    Re: Plicni onemocneni04.03.2018
To by asi nedoporucil ani pobyt na Smichovce ve vecernich hodinach.
 Re: Plicni onemocneni27.02.2018
Nechapu proc steny nevyzaduji lezeni s tekutym magem. Jasne, to prasi ve vysledku take, ale urcite m
  Re: Plicni onemocneni27.02.2018
treba protoze tekuty nevydrzi az do topu a navic dost intenzivne zapatlava chyty, po kterych se pak
  Re: Plicni onemocneni27.02.2018
snad bílé ne? ty vole , běž lézt na písek , tam se nepráší..
   Re: Plicni onemocneni27.02.2018
On se na to nachyta i ostatni prach a dalsi sajrat z rukou lezce, tak moc bile nebudou.
    Re: Plicni onemocneni27.02.2018
pravdu máš!
   Re: Plicni onemocneni03.03.2018
to byses divil kolikrát máš čumák v bílejch ptačích hovnech a ještě seš za to rád a zhluboka je inha
  Re: Plicni onemocneni04.03.2018
nechápu proč stěny nezajistí, řádnou ventilaci. protože to stojí moc peněz. ale fungovalo by to. ve
 Re: Plicni onemocneni03.03.2018
  Re: Plicni onemocneni03.03.2018
Škoda, že je ta jedna studie v němčině, výsledky vypadají zajímavě. Používání tekutého mg. má velmi
 Re: Plicni onemocneni03.03.2018
mě se líbí ty ekomatky, očkovat dítě nenechaj, ale do toho sajrajtu ty děti tahaj několikrát týdně,
  Re: Plicni onemocneni03.03.2018
jo, to jsou dobrý vyhrábla - a že jich sem pár chodí...
  Re: Plicni onemocneni04.03.2018
pro dítě to musí být mňamka, pravda
 Re: Plicni onemocneni28.03.2018
Zkus tohle, je to francouzsky, ale google to přeloží docela pochopitelně: 1url.cz/Ztnqi

 Smrtelny uraz na stene.26.02.2018
Před týdnem doslo dle sdilene informace na FB ke smrtelnému urazu na bratislavske stene K2. Stalo se to na samonavijaku a dosud jsem nenasel k tomu zadne konkretni vyjadreni. Na 99% se uživatel spatne pripoutal mimo jistici oko a nahore odsedl, presto byc
 Re: Smrtelny uraz na stene.26.02.2018
Tak to by me take zajimalo. Na samonavijak obcas v ramci treninku zabrousim.
  Re: Smrtelny uraz na stene.27.02.2018
Prej se pripnul správně selhal naviják
   Re: Smrtelny uraz na stene.27.02.2018
Prosim anonymni jedince aby pokud už o nehodě na bratislavské stěně nic neví, tak alespoň nefabulova
    Re: Smrtelny uraz na stene.27.02.2018
Podívej, za spekulace si může stěna sama. U podobné záležitosti má okamžitě vydat tiskovou zprávu a
     Re: Smrtelny uraz na stene.27.02.2018
když tam můžou vraždit novináře, nějakej naviják už asi nikoho nepřekvapí
    Re: Smrtelny uraz na stene.27.02.2018
Tak i to co tu zatim pises ty je jen spekulace.
 ADMINOVÉ27.02.2018
pro tenhle typ dotazu by bylo více než vhodné, aby zadavatel mohl povolit odpovědi jen přihlášeným,
  Re: ADMINOVÉ27.02.2018
Ty nepodepsané fabulace mažu. Kdo by chtěl k tomu případu něco dalšího relevantního sdělit, ať mi na
   Re: ADMINOVÉ27.02.2018
Takže konečně došlo na cenzuru v diskuzi? Je to váš weh, ale nepřijde mi to korektní.
    Re: ADMINOVÉ27.02.2018
Ad necenzurovaná diskuse bych chtěl znovu upozornit, že komentáře, ale i další uživatelský obsah, ze
 Re: Smrtelny uraz na stene.27.02.2018
Mily znepokojeny 'M.',
keby si si dal trochu namahy, vsetky dostupne podrobnosti zistis. O ne
  Re: Smrtelny uraz na stene.27.02.2018
O tom jsem take hodne premyslela, a nejde mi na mysl ze by člověk dostal tu velkou karabinu jinam ne
   Re: Smrtelny uraz na stene.27.02.2018
akoze to bol nejaky testovaci model navijaku, ktory sa potom nezacal pouzivat?
   Re: Smrtelny uraz na stene.27.02.2018
O tom co je možné a co ne bych moc nepolemizoval. Ostatně i velmi zkušení lezci zemřeli právě na ned
    Re: Smrtelny uraz na stene.27.02.2018
Presne, muze se to stat kazdemu a nema cenu nic zpochybnovat. Mohla se cvaknout klidne do snurky od
     Re: Smrtelny uraz na stene.27.02.2018
To se mě stalo i po 40 letech praxe :(((
     Re: Smrtelny uraz na stene.28.02.2018
tiez sa mi to nedavno stalo. zacal som odvtedy po naviazani naozaj dokladne dodrzovat partner check
   Re: Smrtelny uraz na stene.27.02.2018
Myslím, že by základních informací v tomto případě mohlo být více a určitě by případně rozptýlily ob
   Re: Smrtelny uraz na stene.28.02.2018
Bouhužel to není zase až tak ojedinělé, nehod (i smrtelných) z důvodu špatného zacvaknutí, nebo doko
  Re: Smrtelny uraz na stene.27.02.2018
Spravne Miro! I dotaz je nebezpecny, jen do nej!

Za me tedy jsem rad, ze dotaz zaznel
   Re: Smrtelny uraz na stene.28.02.2018
Tvl, otvor lahvac a daj sa do kludu, blbecka si nechaj v nohaviciach, svoj povysenecky ton si nechaj
    Re: Smrtelny uraz na stene.28.02.2018
"svoj povysenecky ton si nechaj pre tie decka a neutoc bez priciny."
rika clovek, k
    Re: Smrtelny uraz na stene.23.05.2019
Tvl, otvor lahvac a daj sa do kludu, blbecka si nechaj v nohaviciach, svoj povysenecky ton si nechaj
  Re: Smrtelny uraz na stene.27.02.2018
Ja vůbec nejsem znepokojeny, ale sleduji vse kolem urazu v lezeni, protože lezu 35 let, zatím bez za
 Re: Smrtelny uraz na stene.27.02.2018
Je mi líto té nešťastné ženy i jejích blízkých.

Nebulvárně je to, co se stalo, popsán
  Re: Smrtelny uraz na stene.28.02.2018
Me prave desi to slovo expertiza.

Vzdyt kdyby se blbe cvakla, tak zustane lezet dole
   Re: Smrtelny uraz na stene.28.02.2018
Na K2 maji jiny typ samojistu nez TRUE BLUE.
Pokud se vam nelibi slovo expertiza, tak klidne
    Re: Smrtelny uraz na stene.28.02.2018
prepač, nemalo by byť:
"To ze na pad nemel na 99,9% samonavijak vliv neznamena, ze v ram
   Re: Smrtelny uraz na stene.28.02.2018
Přesně, to museli svědkové vidět. Buď dole ležela cvaknutá nebo ne. Pokud doletěla až dolů s karabin
    Re: Smrtelny uraz na stene.28.02.2018
Naviják zůstal namotaný po pádu nahoře, to se ví 100%
otazkou je jak ho mela cvakly do uvazku
     Re: Smrtelny uraz na stene.28.02.2018
Kazdopadne i pro vyrobce to muze byt dobry podnet k tomu, vymyslet jak delat ty karabiny jeste vice
      Re: Smrtelny uraz na stene.28.02.2018
hm, dalsie "kurvitko ? ".
naco ?
Pit Schubert publikoval r.2000 odporucani
       Re: Smrtelny uraz na stene.28.02.2018
Podivej se někdy u nás na HUDY stěně Brno, jak jsou udělané karabiny u měněných popruhů. postupně ta
        Re: Smrtelny uraz na stene.01.03.2018
k tym dvom karabinam zamkami proti sebe : rozum sa mi zastavuje, ze "lidsky faktor" na st
        Re: Smrtelny uraz na stene.01.03.2018
Zrovna na brněnskou Hudy stěnu mě nedávno zavál osud, tak si, lehce offtopic, dovolím cílenou zpětno
         Re: Smrtelny uraz na stene.01.03.2018
To je stejné jako v každé jiné cestě. Než začnu lézt, musím zkontrolovat jestli se má linie nekříží
          Re: Smrtelny uraz na stene.01.03.2018
Tak samozřejmě. Ale stěna by tomu měla jít naproti nějakým chytrým designem prostoru a cest. Už jsem
           Re: Smrtelny uraz na stene.03.10.2019
Přátelé, stále tu píšete, stěna musí, výrobce musí. Já si naopak myslím, že zodpovědnost má lezec. L
            Re: Smrtelny uraz na stene.04.10.2019
dávám si závazek, že až půjdu na stěnu sám "na naviják", že se každého dalšího přítomného
             Re: Smrtelny uraz na stene.07.10.2019
Jenže si nesmíš zapomenout lano... :-))) Taky se dá dobře navíjet na baru. Nebo navýjet!
     Re: Smrtelny uraz na stene.01.03.2018
Dekuji za odpoved.
   Re: Smrtelny uraz na stene.28.02.2018
Ahoj.. Odpoveď na tvoju otázku je že žena bola dole bez lana a navijak bol navinutý hore. Preto je t
 Re: Smrtelny uraz na stene.28.02.2018
Už jsem slyšel o podobné nehodě na navijáku i v Čechách, nevím jak moc byly následky fatální, ale pr
  Re: Smrtelny uraz na stene.28.02.2018
Přijde mi, že při sportovním lezení násobně častěji selhá lidský faktor (obsluha) než materiál. Tam
   Re: Smrtelny uraz na stene.28.02.2018
Otázkou je jestli se to týká tohoto konkrétního tragického případu, asi spíše ne. Ale ve hře může bý
   Re: Smrtelny uraz na stene.28.02.2018
taky myslím že příčina bývá nejčastěji lidské selhání. jednou jsem byl při navazování přerušen nějak
    Re: Smrtelny uraz na stene.01.03.2018
Souhlas - člověk váže uzel na sedák, uvidí kamaráda, pozdraví, podá mu ruku... a druhou půlku osmy u
  Re: Smrtelny uraz na stene.28.02.2018
Až po tejto smutnej udalosti som sa dozvedel, že na umelých stenách existuje nejaký naviják. Vyslovu
   Re: Smrtelny uraz na stene.28.02.2018
Před nějakou dobou spousta lidí vyjadřovala údiv třeba nad tím, jak někdo může být tak nerozumný a l
    Re: Smrtelny uraz na stene.28.02.2018
no tak to pozor: auto má poruchu, v zásade zostane stáť. Porucha bŕzd - máš dva nezávislé okruhy a p
     Re: Smrtelny uraz na stene.28.02.2018
Zastav se, ukážu ti revize. Má to na starosti jeden ze zaměstnaců a každé dva týdnu komplet kontrola
      Re: Smrtelny uraz na stene.01.03.2018
Asi máš predstavu ako to chodí s týmito rutinnými činnosťami: nastúpi stereotyp a vznikne tendencia
       Re: Smrtelny uraz na stene.03.10.2019
Tvoje volba zda tomu věříš nebo ne. Vždy máš možnost si udělat svojí kontrolu (bez rutiny) předtím n
     Re: Smrtelny uraz na stene.28.02.2018
Nechci se za každou cenu přít. Na stěnu chodím málo. Ale všiml jsem si, že navijáky bývají dost čast
      Re: Smrtelny uraz na stene.01.03.2018
Bylo by zajimave znat statistiky. Zda vubec nekdy doslo k prokazanemu selhani samonavijaku. V cizine
       Re: Smrtelny uraz na stene.01.03.2018
domnívám se, že elektromagnetický naviják selhat prakticky nemůže. tedy ten samotný brzdný mechanism
        Re: Smrtelny uraz na stene. Konkrétní příklad selhání.23.05.2019
domníváš se špatně.

Osobní zkušenost:
Zhruba 4 roky nazpět jsem coby instrukt
         Re: Smrtelny uraz na stene. Konkrétní příklad selhání.30.09.2019
ano, vyjádřil jsem se nepřesně. navíjení selhat může, brždění selhat z principu (prakticky) nemůže.
     Re: Smrtelny uraz na stene.01.03.2018
iný Mareku vždy takto mluvíš z cesty? Zamysli se trosku nad svými argumenty. Napr. v aute Ti staci r
      Re: Smrtelny uraz na stene.01.03.2018
Jaky smysl ma ho za jeho nazor urazet a zatahovat do toho argumenty v osobni rovine? Proc proste jen
      Re: Smrtelny uraz na stene.02.03.2018
"každý provozovatel atrakce honi jenom peníze a na zakazniky kasle"? V Česku to chodí tak,
     Re: Smrtelny uraz na stene.01.03.2018
Na to, ze si o navijacich doted nic nevedel, tak mas az moc jasno :).
Souhlas s P., je to typ
   Re: Smrtelny uraz na stene.22.05.2019
Osobně navijáku důvěřuji rozhodně více, než lidskému faktoru, jističi, který velmi často nedává pozo
    Re: Smrtelny uraz na stene.23.05.2019
Gratuluju k oziveni rok stareho vlakna. Bohuzel rutina je svine a ac mas vse hezky naucene a kontrol
    Re: Smrtelny uraz na stene.23.05.2019
boha jeho, další onanista.

Bych navijáky uplně zakázal, minimálně ve frekventovaný č
     Re: Smrtelny uraz na stene.30.09.2019
Hmm, to je zase moudro. Ono to neni az tak o navijaku, ale o provozovateli steny. Jsou totiz steny,
    Re: Smrtelny uraz na stene.30.09.2019
že někdo oživí rok starý vlákno tím, že obhajuje lezení TR oproti RP, to by mě nenapadlo ani ve snu
     Re: Smrtelny uraz na stene.01.10.2019
A jak teda dopadla ta expertiza?
      Re: Smrtelny uraz na stene.02.10.2019
To by mě taky zajímalo. Vždycky se to jen řeší, ale nikdo už neřekne, co bylo výsledkem šetření. Ne
       Re: Smrtelny uraz na stene.03.10.2019
Jo, podobně jak lano na kobyle, výsledek už se taky nikdy nedozvíme :(
        Re: Smrtelny uraz na stene.03.10.2019
Nepozornost lezce, cvaknutý maglaz pytlik...
         Re: Smrtelny uraz na stene.03.10.2019
To reagujes na to slovensko nebo na Kobylu? Protoze na Kobyle se pretrhlo lano.
          Re: Smrtelny uraz na stene.05.10.2019
Znas nejake detaily? Bylo to stare lano, ktere melo byt vyrazene nebo normalni lano? Nekde jsem slys
           Re: Smrtelny uraz na stene.06.10.2019
Ano, je to tento případ, ale ten drik byl jen JPP, to lano bylo prakticky nové. No, údajně se do kon
      Re: Smrtelny uraz na stene.03.10.2019
Tak klasika ne? Vsechny dotazy, komentare atd. se na zacatku potlacuji tim, ze jde jen o spekulace a
       Re: Smrtelny uraz na stene.08.10.2019
Je to tak...

1   ...   189   190   191   192   193   194   195   196   197   198   199   200   201   202   203   204   205   206   207   208   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 původce Lago di Ledro

Nemáte prosím někdo odkaz na lezeckého průvodce na skály okolo Lago di Ledro? Budu vděčný za odkaz na elektronického průvodce, stejně jako případného papírového. Díky moc.
JD09:00:47 09.03.2018
odpovědět 
 Re: původce Lago di Ledro
http://www.ledroclimbing.it/drupal/en
09:47:46 09.03.2018
odpovědět 
  Re: původce Lago di Ledro
Díky, to jsem našel. Doufal jsem, že by někde mohlo být ještě něco dalšího. Podle některých fotek se mi zdálo, že by měly být nějaké cesty/oblasti přímo okolo jezera.
JD13:25:06 09.03.2018
odpovědět 
   Re: původce Lago di Ledro
Myslím, že je to v úpně normálním průvodci na Arco, ale touto dobou tam bude asi hodně zima.
09:22:17 11.03.2018
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192456)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Laskání žlábku III Adršpach
Kappa O 6c Crepe De Oucera
Finta di niente 6a+ Crepe De Oucera
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (42)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1469 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1441 
 Neřeším to – lezu vše 
 1142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi