Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 13.Smetanová 10887 14.Novák 10787 15.Lebloch 10647 Bouldry: 13.Břicháček 10175 14.Vaňous 10103 15.Šípek 10075 Hory: 10.Hess 4095 11.Zvonková 4029 12.Černý 3878
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Salzburg. 03.07.2017 Ahoj. Chtel bych poprosit i tip na nejake lezeni v okoli Salzburgu, nejlepe jednodelky ale i vicedelky, tak 6-8. Odkaz na net a radeji ve stinu. Diky!
  Re: rokoko 03.07.2017 Je to myslím VIIIc od Oty Srovnala, dle mého názoru to trochu dojišťuje Taekwondo. Název je napsán v
Boulder Malmo 02.07.2017 Cau, nevite jestli je v Malmo nejaka dobra boulderovka? Neco jsem nasel na netu, ale zajima me spis zkusenost, jestli maji nejaky treningovy koutek s beastmakerem... Nebo je lepsi si zajet do Kodane? Take je to v Malmo pry sama cerna huba, "little Mo
Foto dne - Hochkonig 01.07.2017 Prosím máte někdo podrobnější info k fotu dne - Hochkonig? Cesta? Oblast přesněji? Odkaz na bergsteigen? Díky!
  Re: Foto dne - Hochkonig 01.07.2017 Tipuji Das Leben ist schon. Hezka cesta.
    Re: Foto dne - Hochkonig 01.07.2017 Ostlicher Schoberplatte (to je takový vypouklý pancíř vpravo od Teufelskirche) a 11 délka Das Leben
      Re: Foto dne - Hochkonig 02.07.2017 Zajímavý, jak se to dobraný lano v tak kolmý skále lepí ke stěně :)
Fotka pěkná, taková až re
        Re: Foto dne - Hochkonig 02.07.2017 Tyhle zlabky jsou za cca 5+ a kolme to rozhodne neni ;). I kdyz hlavne prvni polovina prvni delky s
          Re: Foto dne - Hochkonig 02.07.2017 jo jo, tak bych to viděl na Život je krásný; v odkazu je popis a najdeš tam i super topo. Jinak na H
          Re: Foto dne - Hochkonig 03.07.2017 Zlabkum se rika wasserlinen a pokud by nekdo chtel typ na cestu, kde se tyhle struktury lezou v kolm
            Re: Foto dne - Hochkonig 03.07.2017 Jen bych doplnil, že těm wasserrillen (žlábkům) se říká škrapy
            Re: Foto dne - Hochkonig 03.07.2017 taky jsem se na žlábky vždy těšil, ale zpětně musím říct, že mě ty dvě dýlky příjdou dycky akorát ta
Stěna v okolí Trutnova 30.06.2017 Ahoj,nevíte o nějáké slušné stěně v okolí Trutnova kde bych mohl pravidelně trénovat?Díky :D
    Re: Stěna v okolí Trutnova 30.06.2017 No ten je zrovna trochu z ruky :D
    Re: Stěna v okolí Trutnova 02.07.2017 Bohužel je to tak, z Trutnova se na stěnu jezdí buď do Jablonce nebo na bigwall.
    Re: Stěna v okolí Trutnova 02.07.2017 Jj, tam take chodim, hlavne kdyz chcije nebo kdyz je 2-3 dny po desti. A hlavne ty mirne previsle ce
      Re: Stěna v okolí Trutnova 02.07.2017 Tohle všechno tam ale je :))
        Re: Stěna v okolí Trutnova 03.07.2017 chrámovky
  Re: Stěna v okolí Trutnova 04.07.2017 Dvůr Králové, Hořice, Vrchlabí, Police nad Metují, Černožice, Hradec Králové, délka není všechno. Tr
Pojištění přes ČHS 30.06.2017 Ahoj,
Nevíte, jak to je s prokazováním délky pobytu v zahraničí pro cestovní pojištění vyřízené u UNIQA přes ČHS, když se dnes už nedává razítko do pasu?
Díky
Katka
Výstup Triglav, Krn 30.06.2017 Ahoj Všichni, je tu někdo kdo by poradil info k výstupům na Triglav a Krn? Je potřeba speciální vybavení? Jak je to s bivaky (jsou volně přístupné)? Apod. Chystáme se udělat okruh cca 130 km Triglavským NP s dvěma výstupy na zmíněné vrcholy. Máme na to čt
  Re: Výstup Triglav, Krn 30.06.2017 Na KRn sem nebyl.
Triglava a spol - urcite si vem plny feratovy vybaveni. Doporucuji
    Re: Výstup Triglav, Krn 30.06.2017 a bacha na bourky, Na triglavu kazdorocne par lidi vezmou.... Ale kdyz sem tma videl ten provoz (za
    Re: Výstup Triglav, Krn 30.06.2017 na některých bivacích voda je, ale je to vždy dešťovka chytaná z plechové střechy, když čtrnáct dníá
Pojištění na pár dní? 29.06.2017 Ahoj, nemá někdo tip na pojištění výjezdu do Alp za lezením na několik dní? Nemyslím celoroční, Alpenverein i ČHS samozřejmě znám, leč nevedu. Procházení podmínek jednotlivých pojišťoven, aby pak člověk zjistil, že lezení nepojišťují vůbec, mě moc neba...
  Re: Pojištění na pár dní? 30.06.2017 Jedine, co ma smysl ve vetsine zemi pojistovat jsou prave jen naklady na zachranu, protoze samotnou
  Re: Pojištění na pár dní? 30.06.2017 Mám vyzkoušeno
    Re: Pojištění na pár dní? 30.06.2017 vyskusane akoze prebehlo poistne plnenie a nemali s lezenim problem, hej?
    Re: Pojištění na pár dní? 03.07.2017 Díky, vypadá to na dobrý tip! Pojištění na všechny sporty, záchranka v ceně a ani to není kdovíjak d
      Re: Pojištění na pár dní? 03.07.2017 taky na to koukám...blbý je, že když nemáš alpenverein a chceš přespat nějakou tu noc na chatě, tak
  Re: Pojištění na pár dní? 03.07.2017 Rizikové sporty včetně lezení má třeba AXA.
DWS ve Splitu 29.06.2017 Nechtěl by někdo jet se mnou v září zkusit DWS ve Splitu?
  Re: DWS ve Splitu 29.06.2017 zenska, 3ky kozy, max 60kilo a lezes aspon za 7? Nee.. lizt nemusis...
  Re: DWS ve Splitu 02.07.2017 Jed na Mallorcu, tam si uzijes vic :) A jestli mas ty trojky, tak nekoho urcite sbalis i na miste :D
  Re: DWS ve Splitu 02.07.2017 DWS ve Splitu je blízko centra, blízko hospy, ale skála je tam srandovní. Na půldenní zablbnutí to a
Klasifikace stěna vs skála 29.06.2017 Zdar místní lezecká komunito.
Chtěl bych se zeptat na názor rozdílu klasifikace stěnových a skalkových obtížností.
Lze to vůbec srovnávat?
Díky za slušné odpovědi.
  Re: Klasifikace stěna vs skála 29.06.2017 Ale jo, srovnavat se to da, plus minus autobus to sedi.
Obecne ale pocitej s tim ze n
    Re: Klasifikace stěna vs skála 29.06.2017 Je to stěna od stěny, někde jsou ta čísla vcelku přiměřená. Zrovna Smíchoff ale obvykle podhodnocuje
      Re: Klasifikace stěna vs skála 29.06.2017 ...pardon, tahle poznámka patří o kousek níže...
  Re: Klasifikace stěna vs skála 29.06.2017 Na Smichově polovinu osem dám OS, v Juře polovinu sedem prosedím, rozhodně to srovnatelné není. Na p
    Re: Klasifikace stěna vs skála 29.06.2017 To víš - repre centrum :-D
    Re: Klasifikace stěna vs skála 29.06.2017 Tak to asi máte sílu, ale neumíte lézt. Možná i morálek není, co?
    Re: Klasifikace stěna vs skála 29.06.2017 Off je měkej. To je známej fakt...
    Re: Klasifikace stěna vs skála 30.06.2017 Tohle nebude problem klasifikace:) Malokterou osmu dam na Offu na OS, zvlast pokud je to silove, al
  Re: Klasifikace stěna vs skála 29.06.2017 stena od steny, skaly od skal se lisi velmi. nekde das osm na OS jinde sedis v sestce.
  Re: Klasifikace stěna vs skála 29.06.2017 nelze srovnávat tělocvičnu s realitou. navíc klasa je vždy subjektivní, lezec od lezce, oblast od ob
  Re: Klasifikace stěna vs skála 29.06.2017 Divochu proč si nejdeš zalízt a nevyzkoušíš si to.
    Re: Klasifikace stěna vs skála 29.06.2017 Jako vyzkoušené to celkem mám, zajímal mě jen názor ostatních. Na stěně lezu kolem 8 momentálně a ve
      Re: Klasifikace stěna vs skála 29.06.2017 Důvod je jednoduchý - na stěně nemusíš přemýšlet a hledat správnou cestu.
        Re: Klasifikace stěna vs skála 29.06.2017 No tak vzhledem k tomu, jak je u nás řada linií obílených od mága, tak se hlava moc nenadře ani venk
          Re: Klasifikace stěna vs skála 29.06.2017 Furt je to ale tak, že na překližce v podstatě lezeš tak, jak to postavil stavěč a po povinných chyt
      Re: Klasifikace stěna vs skála 29.06.2017 Vidíš,já to mám opačně, na skále sem tam 8 a na stěně nikdy ;) asi špatná stěna či co
      Re: Klasifikace stěna vs skála 29.06.2017 Vidíš,já to mám opačně, na skále sem tam 8 a na stěně nikdy ;) asi špatná stěna či co
      Re: Klasifikace stěna vs skála 30.06.2017 V pohode, to je celkem normal, pokud jsi zacinal lezt na preklizce. Tam vidis sekvenci kroku takrka
        Re: Klasifikace stěna vs skála 30.06.2017 přelezl jsem toho venku už fakt hodně, ale když nemáš sílu v prstech, tak jsi (v našich oblastech) b
  Re: Klasifikace stěna vs skála 29.06.2017 Hrozně záleží jaké skály.
Obecně mi přijde lehčí lézt venku než na stěně, ale třeba Vysočina,
  Re: Klasifikace stěna vs skála 30.06.2017 Srovnávat se ty klasy daj. Maj jedno společný, čím vyšší číslo, tím většinou těžší cesta. Další spol
  Re: Klasifikace stěna vs skála 30.06.2017 Podle mě je velký rozdíl, jestli jde o oblast řekněmež "klasickou" (Skalák, Ádr, Jizerky..
    Re: Klasifikace stěna vs skála 02.07.2017 Tuším že v posledním Světě outdooru je rozhovor s Džanglim, kde jasně říká, že na stěnách je obecně
  Re: Klasifikace stěna vs skála 03.07.2017 Myslim ze maximalne muzes srovnavat dobre omagovanou cestu na skale, jejiz kroky uz navic nejak znas
    Re: Klasifikace stěna vs skála 03.07.2017 No jo, to asi mluvis o Jure. Tam totiz leze kazdej vykonostni lezec o stupen nebo dva vis nez na ste
      Re: Klasifikace stěna vs skála 07.07.2017 Ehm :-) jestli ty plne denicky nebudou spis tim, ze do jury jde jet z prahy kazdej vikend, zatimco n
  Re: Klasifikace stěna vs skála 11.07.2017 Sice na stěnu s lanem zavítám jen zřídka ale dle mě je to na stěně od dost přísnější a BigWallu obvz
  Re: Klasifikace stěna vs skála 11.07.2017 na umělce mi to připadá jednodušší, důvodem je asi to o kravaťácích plus to, že cestu tam máš nalajn
1
...
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
...
2263
Salzburg. Ahoj. Chtel bych poprosit i tip na nejake lezeni v okoli Salzburgu, nejlepe jednodelky ale i vicedelky, tak 6-8. Odkaz na net a radeji ve stinu. Diky! Martas. 17:51:23 03.07.2017odpovědět
  Re: Salzburg. Čus,
tady máš tipy na vícedélky
http://www . bergsteigen. com/klettern/suche?f[0]=field_land%3A8
(vymaž mezery) Krocan 21:43:44 03.07.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: