Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231516 cest
Nové přelezy:
Spielwiese 9-/9
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9

Stěny
Boulder v síti - Praha 3
Sportareál Klíny vnitřní stěna - Klíny 210
KLAJDA - lezecké centrum Brno - Brno - Maloměřice

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
HUDYsport - Strakonice
HUDYsport - Praha 9

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Bor, parkování07.05.2017
Ahoj, kdo jezdíte na Bor a parkujete dole u studánky, tak by bylo dobré tam neparkovat, ale nechat auto v Machově. Říkal mi zelenej pán, že myslivcům se to nelíbí (ani zeleným) a jak teď svaz projednává vyjímkuy, aby se mohlo ofiko lézt na Boru, tak to ji
 Re: Bor, parkování07.05.2017
Jó to je smutný. Člověk by si myslel, že lezci jsou lidé schopní sebezáporu (přeci jen je to sport,
  Re: Bor, parkování07.05.2017
no to já taky se rád vozím až pod skálu, ale když se to nesmí, tak to respektuju
   Re: Bor, parkování07.05.2017
Ke studánce se nesmělo nikdy co si pamatuju...
    Re: Bor, parkování08.05.2017
to chce asfaltku až k Monstru!
     Re: Bor, parkování08.05.2017
Bez prdelek je to tak, taky mi o tom říkal člověk z CHKO a tu vyjímku udělujou voni, tak to zohledně
      Re: Bor, parkování08.05.2017
Zakaz tam je asi jen 6 let, predtim se tam mohlo...nejezdej tam parkovat jen lezci ale i liny turis

 Kybl vs. pullodni05.05.2017
Ahoj, s lezením začínám a mám pár otázek ohledně jištění. jaké jsou rozdíly - výhody/nevýhody jištění kyblíkem  a poloviční lodní smyčkou? .. přes kyblík je možné se slanit, jistit prvolezce i dobírat druholezce. Navíc jsem se dočetl že při použití p
 Re: Kybl vs. pullodni05.05.2017
Na začátek je dobré naučit se pracovat s pullodním uzlem, který tě naučí vyšší pozornosti při jištěn
 Re: Kybl vs. pullodni05.05.2017
Každé má své silnější s slabší stránky. Kýbl je vhodný na jištění prvolezce a slaňování. U dobírání
 Re: Kybl vs. pullodni05.05.2017
jestli začínáš, tak se nauč s kýblem a na půlloďák se vyse..r. Stejně budeš chodit hlavně na stěnu a
  Re: Kybl vs. pullodni06.05.2017
No, ale hlavne se ten pullodak nauc a nezapomen ho. Take ho obcas pouzivej tak aby jsi si navykl ze
   Re: Kybl vs. pullodni06.05.2017
pochybuju, že se tazatel chystá do 20 délkové cesty v horách.
Taky nevim jestli jsi někdy sla
    Re: Kybl vs. pullodni06.05.2017
Na takový to sportovkaření, kdy jistim zezdola a prvolezce spouštím zase dolů je jednoznačně lepší k
     Re: Kybl vs. pullodni06.05.2017
Na pullodaku jsem slanil 8 delek a slo to. Verim ze i 20 bych dal. Mimo to, byla to necekana a nouzo
     Re: Kybl vs. pullodni06.05.2017
Chtěl bych tě vidět na Dulfera ty hrdino...
     Re: Kybl vs. pullodni08.05.2017
Samoblok normálně odblokujes další karabinou a druholezce pohodlne a kontrolovane spustis jak je pot
     Re: Kybl vs. pullodni08.05.2017
Samoblok normálně odblokujes další karabinou a druholezce pohodlne a kontrolovane spustis jak je pot
      Re: Kybl vs. pullodni08.05.2017
No jde to, ale souhlasim s Jenou, je to neuveritelna otrava. Asi se to da nacvicit do takove precizn
 Re: Kybl vs. pullodni06.05.2017
Ja s kýblem jistím prvolezce a slaňuju, protože je to pohodlné a účinné. Druholezce od štandu jistím
 Re: Kybl vs. pullodni08.05.2017
Pullodak ma oproti kyblu hlavni vyhodu v tom, ze nepotrebujes kybl. Treba kdyz si ho zapomenes a neb

 Kybl vs. pullodni05.05.2017
Ahoj, s lezením začínám a mám pár otázek ohledně jištění. jaké jsou rozdíly - výhody/nevýhody jištění kyblíkem  a poloviční lodní smyčkou? .. přes kyblík je možné se slanit, jistit prvolezce i dobírat druholezce. Navíc jsem se dočetl že při použití p

 Zapomenutý průvodce na Petráči04.05.2017
Ahoj, v neděli 30.4. jsem zapomněla na Petráči průvodce, buď na parkovacím fleku u té staré lípy pod hradem nebo u šutru v sektoru Pod Hradem, jehož název nevím, neb nemám průvodce.. případnému nálezci odměna dle dohody.

 moře, skály, mimino04.05.2017
Nemáte nějaké tipy na lezeckou dovolenou u moře s miminkem (pláž z jedné strany moře a z druhé skály se sportovkama). Pls jen evropské destinace.
Díky.
 Re: moře, skály, mimino04.05.2017
Sardinie by mohla splnovat
 Re: moře, skály, mimino04.05.2017
Sperlonga? Ale nebyla jsem. Nevim jestli plaz neni zakekelena.
 Re: moře, skály, mimino04.05.2017
Chorvatsko - Omiš
  Re: moře, skály, mimino04.05.2017
V Omiši, pokud vím, se neleze na pláži. Leze se na parkáči u silničky asi kilák od moře.
 Re: moře, skály, mimino04.05.2017
Míst bude spoustu. problém je, že ideální teplota na koupání je okolo 30°C :-).
  Re: moře, skály, mimino04.05.2017
No nevim jak na Sardinii, ale treba na Mallorce (pominu-li DWS) je snad jen jedna lezecka oblast pri
   Re: moře, skály, mimino04.05.2017
Malorca cala Magraner
    Re: moře, skály, mimino05.05.2017
Jo to je presne ta oblast, ale s miminem to stejne neni idealni. Pristup je pres pole asi 3km a musi
 Re: moře, skály, mimino04.05.2017
Kalanky, tam je dokonce čisto, i když je to předměstí Marseille - je to NP. Blavet. Olympos u Antaly
  Re: moře, skály, mimino04.05.2017
Blavet je od moře třináct kilometrů. Ten sektor hned u vody je Cap Dramont.
   Re: moře, skály, mimino04.05.2017
ten jsem měl na mysli
  Re: moře, skály, mimino04.05.2017
Na Marseille bacha, je tam hodně bubáků :-(
   Re: moře, skály, mimino05.05.2017
dá se bydlet vedle v Casis a dojíždět - krásný městečko cca 10 km
  Re: moře, skály, mimino05.05.2017
Cliffbase jen pro jeste nelezouci mimino. Pristup jednak neni uplne bezpecnej (pro batole) a dokud d
 Re: moře, skály, mimino04.05.2017
tak trochu i Malta goo.gl/U9P2lb
 Re: moře, skály, mimino04.05.2017
Korsika. Třeba žulové skalky u pláží v zálivu Porto. Ale takových oblastí je tam hodně. escalade.cor
 Re: moře, skály, mimino04.05.2017
Hvar (Sveta Nedelja); sice musíš mimčo donést pod skály (cca 15 minut chůze), pak je to v pohodě
 Re: moře, skály, mimino04.05.2017
San Vito Lo Capo je tam super kemp a hned nad nim skaly. Ale v lete bude teplo a dráž a jak se zuzuj
 sex, drogy a rokenroll04.05.2017
sex, drogy a rokenroll mi zni nejak vic pritazlive. Jed sam, zenu a mimino nech doma!
  Re: sex, drogy a rokenroll05.05.2017
kalymnos
   Re: sex, drogy a rokenroll05.05.2017
Na Kalymnu je sektoru primo u more pomalu a jsou to nejhorsi sektory z celeho ostrova.
 Re: moře, skály, mimino05.05.2017
Lofoty
 Re: moře, skály, mimino05.05.2017
cala luna na sardinii je pisecna plaz, kde se leze primo na plazi u more. vetsinou kratsi previsly c
  Re: moře, skály, mimino05.05.2017
Díky za tipy! Je mi jasný, že to s miminem a v letním vedru nebude lezecká hitparáda. Priorita je ca
   Re: moře, skály, mimino05.05.2017
Z toho chápu, že není nutné, aby byla skála přímo na pláži ale stačí, aby byla v blízkém okolí.
   Re: moře, skály, mimino05.05.2017
duro pesimismo. pokud nejste ultrapohodáři a nemáte ultrapohodové mimino, tak si na tu skálu stejně
    Re: moře, skály, mimino05.05.2017
Pokud mate nekoho na stridani pri hlidani a neni potreba mit skalu nalepenou u plaze, pak i ta Mallo
     Re: moře, skály, mimino05.05.2017
Jj, přesně jak říkáte, pláž spíše klidná a mírná pro cachtání. Je to primárně "nelezecká"
      Re: moře, skály, mimino05.05.2017
tímhle jsme si taky prošli a je lepší nechat lezečky doma - je z toho mnohem víc kladných bodů než z
  Re: moře, skály, mimino05.05.2017
Když jsem byla s miminem na Sardošce tak Cala Lunu jsme ani nenavštívili. Buď se tam jde daleko pěšk
 Re: moře, skály, mimino05.05.2017
Ádr + koupání v pískovně...
  Re: moře, skály, mimino05.05.2017
Srbarna + koupani v Berounce.

 Nehoda smichOFF02.05.2017
Ahoj, nevite nekdo, jak dopadl kluk vcera 1.5. po padu na smichoffe, popripade jak k tomu doslo? Dik, doufam, ze je ok.
 Re: Nehoda smichOFF02.05.2017
vim
  Re: Nehoda smichOFF02.05.2017
a?

a z kolika to dal vlastne?
  Re: Nehoda smichOFF02.05.2017
Text komentáře je pro vulgrání, urážlivý nebo nezákonný obsah skrytý.
 Re: Nehoda smichOFF02.05.2017
Vlastně se divím že po těch 10+ letech co lezu na stěnách jsem neviděl na vlastní oči žádné zranění.
  Re: Nehoda smichOFF02.05.2017
Na Smíchově je to už dlouho o život z hlediska účastníků. Tady je dost vystihující recenze na to, co
   Re: Nehoda smichOFF02.05.2017
odkazovat na uzlarovy stranky neni metodicky vhodne
    Re: Nehoda smichOFF02.05.2017
No ale pročpak ty vlhká fusko? I když je to magor,tak myslím,že to i celkem trefil :D
   Re: Nehoda smichOFF03.05.2017
Popravde mi ty recenze neprijdou uplne vyvazene. Shodou okolnosti jsem ty nejvetsi sebevrahy potkal
 Re: Nehoda smichOFF02.05.2017
podle mě nejhorší jsou všemožný kroužky pro děti a kurzy.
Kroužky proto, že je jich tam jak p
  Re: Nehoda smichOFF02.05.2017
Jo, souhlas, bylo by fajn ceny vstupného majitelům stěn nějak nadiktovat. Ideálně vyhláškou minister
   Re: Nehoda smichOFF02.05.2017
zase pivo.
kua, co jim všem brání si postavit vlastní stěnu (když je to takovej zlatej důl),
    Re: Nehoda smichOFF03.05.2017
Toto je opravdu velmi plodna a poucna diskuze.Vsem dekuji za vas cas, podnety a pripominky. Ten co
     Re: Nehoda smichOFF03.05.2017
Vítej na serveru lezec.cz! :DDD
     Re: Nehoda smichOFF03.05.2017
Chi, chi, chi. Na lezce se už roky pro rozumy nebo články nechodí.
Maximálně tak někoho (neb
 Re: Nehoda smichOFF03.05.2017
A co se tam teda stalo, at jsme v obraze zda šlo o jeho chybu nebo pokud ne, na co si dát ted v omez
  Re: Nehoda smichOFF03.05.2017
Toto je jen podruzne, dulezita je diskuze o cene a prisliby piva. Uz to pochop!

 Nalezená mikina30.04.2017
Ahoj, dneska (30.5.) zůstala ve Zvíroticích městu po skalou v levé části sektoru Hospoda na keři pověšená modrá mikina Technopile. Majitel ať se ozve, rád předám... Případně pokud o někom víte, že tam byl dejte mu to vědět.
 Re: Nalezená mikina30.04.2017
Oprava 30.4.

 Ueli Steck died30.04.2017
goo.gl/JvKo7c

 Jizerské maso28.04.2017
Trochu přidat na výrazu v tý pětce!!
 Re: Jizerské maso28.04.2017
A otočit fotku podle stromů do správné polohy :)
  Re: Jizerské maso28.04.2017
Ne. Stromy i ty presa na sedaku jsou spravne. Jedna se o mistni anomalii.
   Re: Jizerské maso29.04.2017
no, i tak to vyzera na solidnu cestu, 5+ by som ju uplne neohodnotil ;)
    Re: Jizerské maso29.04.2017
A já myslel že Artie už jenom mastí karty.
   Re: Jizerské maso29.04.2017
Noooo, pokud je to natočené, tak jen málo. Lezl jsme a k prvému a jedinému kruhu, který je ještě tak
    Re: Jizerské maso29.04.2017
Podivej se na uhel stromu, voe :)
     Re: Jizerské maso01.05.2017
Natočený to fakt není, nebo jen nepatrně. Mo-o-žná podle těch presek, rozhodně ne podle těch stromů,
      Re: Jizerské maso01.05.2017
He he :) Jasne, vitr zpusobi, ze cely les roste pod urcitym uhlem. Takhle to fakt se stromy nefunguj
       Re: Jizerské maso01.05.2017
Jestli roste les nakřivo nevim, ale expresku od frendů poznám...
        Re: Jizerské maso01.05.2017
To musis na Roberta, ne na me ;). Kazdopadne co to meni na jejich uhlu?
       Re: Jizerské maso01.05.2017
Hele, víš co? Tak si tam pojď dát někdy sraz a okouknem to. A jako doplněk bys to mohl cvičně přeběh
        Re: Jizerské maso02.05.2017
Jakou toto ma proboha sovislost s natacenim fotografii??? Tenhle univerzalni argument asi moc nefung
         Re: Jizerské maso02.05.2017
Člověče a proč hned tak nepřátelsky? Mně to fakt přijde, že se to zas tak výrazně natáčet nemuselo.
         Re: Jizerské maso02.05.2017
můj dědeček, který měl po celý život koníčka kreslení a malování, se jednou na vrnisáži děsně zhádal
          Re: Jizerské maso03.05.2017
Vsak o tom pisu, ze pro me je rozhodne skousnutejsi vysvetleni perspektiva nez vliv vetru. Na fotce
           Re: Jizerské maso03.05.2017
vliv naklonění foťáku je proti perspektivě poměrně marginální. to je nejobtížnější možný úhel focení
            Re: Jizerské maso04.05.2017
jo, a levá ruka je mázlá, čili pohyb, expreska se rozhoupat může (oběma směry přirozeně)
           Re: Jizerské maso04.05.2017
Hele není aktuální foto zas nějak natočené?
            Re: Jizerské maso04.05.2017
Protože z hodin fyziky si pamatuji, že stín je přitahován gravitací směrem ke středu země.
          Re: Jizerské maso03.05.2017
Koukám že vy máte "spor jako hobby" v rodině...
 Re: Jizerské maso02.05.2017
Koukám, slušná diskuze s mnoha kilogramy demence:) Původní příspěvek byl myšlen ironicky: jizerská V
  Re: Jizerské maso02.05.2017
sem nevěděl, že tam Čihula dával kruh, nebylo to jinak???
   Re: Jizerské maso02.05.2017
No jasně, že dával. Za mého prelezu před cca 25 lety to byla už takova zrzavá skoba s rezavym kroužk
    Re: Jizerské maso02.05.2017
Nebyla náhodu i tak skobka s kroužkem (pro mě tehdy měla cenu zlata) přidaná později?
     Re: Jizerské maso02.05.2017
Takové info nemám. Tedy nevyvracím ani nepotvrzuji :-)
 Re: Jizerské maso - foto 204.05.2017
No a ta dnešní fotka, to už je úplnej vrchol! Podle toho jak rostou Hlínovi šikmo vlasy je jasný, že
  Re: Jizerské maso - foto 204.05.2017
Navíc to neleze hranou, ale stěnou. To je za 4-.
  Re: Jizerské maso - foto 204.05.2017
No madla tam chybi... Ja bych v Jizerkach vypustil Sekace petrohradskeho, ten tam vytvori rychle obr
  Re: Jizerské maso - foto 204.05.2017
Chlapci, vy ale mate sakra problem prekousnout, ze nekomu tyhle cesty prijdou docela lehky a neni z
   Re: Jizerské maso - foto 204.05.2017
mě se opravdu ta diskuze okolo nahnutejch stromů strašně líbila, už jsem se dlouho tak nepobavil a t
    Re: Jizerské maso - foto 204.05.2017
Jediným smysluplným výsledkem této diskuze je přidání obou fotek do zdejší databáze cest.

 Přilba Petzl Sirocco27.04.2017
Zdar máte někdo zkušenosti s touto přilbou? Třeba trvanlivost vypadá dost křehce, zato super lehce. Popřípadě když kvedláte o převis jestli tam jsou potom vydilené poruchy atd. Díky moc.
 Re: Přilba Petzl Sirocco27.04.2017
Mám jí od května 2013. Předtím jsem měl Petzl Ecrin Rock a Petzl Elios (bez větracích žaluzií). Siro
  Re: Přilba Petzl Sirocco27.04.2017
No jo, je to strasnej kakac...
 Re: Přilba Petzl Sirocco27.04.2017
Ani při nárazu hlavou v převisu není problém a nezanechává to poškození. Je to extrudovaný polypropy
  Re: Přilba Petzl Sirocco27.04.2017
Jeste doporucuji mrknout na helmu Wall Rider od mammuta, je to stená technologie, ale má navíc tak k
   Re: Přilba Petzl Sirocco28.04.2017
Wall Ridera jsem zkoušel a nekoupil bych si ho. Ta nižší cena je tam poznat. WallR. mi přijde mělčí
    Re: Přilba Petzl Sirocco28.04.2017
Máš pravdu. Je to přilba výrazně víc nahovno. Navíc Sirocco se bude prodávat myslímod podzimu 2017 n
     Re: Přilba Petzl Sirocco28.04.2017
Sirroco se prodava uz asi tri roky ;-), od druhe pulky roku bude dostupna nova verze.
      Re: Přilba Petzl Sirocco28.04.2017
Pro mene chapave. Takto jsem to myslel.
 Re: Přilba Petzl Sirocco27.04.2017
Sirocco má novou verzi
  Re: Přilba Petzl Sirocco27.04.2017
Mno jako ještě stejně není k sehnání, až od čevence ;-), jinak bych ji asi bral ...
   Re: Přilba Petzl Sirocco28.04.2017
Od července spíš ne.
    Re: Přilba Petzl Sirocco04.05.2017
Já ji mám už asi pět let a slouží suprově. Jen mi teď nedávno praskla přeska, ale tu jsem za tři pět

1   ...   232   233   234   235   236   237   238   239   240   241   242   243   244   245   246   247   248   249   250   251   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Bor, parkování
Ahoj, kdo jezdíte na Bor a parkujete dole u studánky, tak by bylo dobré tam neparkovat, ale nechat auto v Machově. Říkal mi zelenej pán, že myslivcům se to nelíbí (ani zeleným) a jak teď svaz projednává vyjímkuy, aby se mohlo ofiko lézt na Boru, tak to jistě bude také jedna z podmínek, tak by bylo dobré tak činiti již nyní...
honza k.16:02:56 07.05.2017
odpovědět 
 Re: Bor, parkování
Jó to je smutný. Člověk by si myslel, že lezci jsou lidé schopní sebezáporu (přeci jen je to sport, který občas trochu bolí a občas je trochu o hubu) a ono houby. Všichni si vozí zadky co nejblíž pod skálu co to de.
vašek k.19:28:52 07.05.2017
odpovědět 
  Re: Bor, parkování
no to já taky se rád vozím až pod skálu, ale když se to nesmí, tak to respektuju
honza k.20:04:28 07.05.2017
odpovědět 
   Re: Bor, parkování
Ke studánce se nesmělo nikdy co si pamatuju...
23:07:43 07.05.2017
odpovědět 
    Re: Bor, parkování
to chce asfaltku až k Monstru!
12:08:57 08.05.2017
odpovědět 
     Re: Bor, parkování
Bez prdelek je to tak, taky mi o tom říkal člověk z CHKO a tu vyjímku udělujou voni, tak to zohledněte !
george-jp14:55:44 08.05.2017
odpovědět 
      Re: Bor, parkování
Zakaz tam je asi jen 6 let, predtim se tam mohlo...nejezdej tam parkovat jen lezci ale i liny turisti, ktery to chtej mit ke studance 20metru...takze tak
Knapa23:02:54 08.05.2017
odpovědět 
 Foto dne:

Pukliny, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (192459)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Plaisir immediat 6c Petit Clocher Du Portalet
Le Retour en Afrique 7a Aiguilles Dorées
La Croisiere S'amuse 6b Aiguilles Dorées
Laskání žlábku III Adršpach
Kappa O 6c Crepe De Oucera
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (42)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1470 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1442 
 Neřeším to – lezu vše 
 1142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi