Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Sušky - Vlajková věž 07.05.2017 Zdar, lezl jste někdo Štíhlou linii na Vlajkovou? Co byste řekli na klasu? Lezl jsem to jen na druhým a stejně mi to přišlo tak VIIIc - IXa a vykřičník k tomu... prvovýstupci slušnej oddíl!
  Re: Bor, parkování 07.05.2017 Jó to je smutný. Člověk by si myslel, že lezci jsou lidé schopní sebezáporu (přeci jen je to sport,
    Re: Bor, parkování 07.05.2017 no to já taky se rád vozím až pod skálu, ale když se to nesmí, tak to respektuju
      Re: Bor, parkování 07.05.2017 Ke studánce se nesmělo nikdy co si pamatuju...
        Re: Bor, parkování 08.05.2017 to chce asfaltku až k Monstru!
          Re: Bor, parkování 08.05.2017 Bez prdelek je to tak, taky mi o tom říkal člověk z CHKO a tu vyjímku udělujou voni, tak to zohledně
            Re: Bor, parkování 08.05.2017 Zakaz tam je asi jen 6 let, predtim se tam mohlo...nejezdej tam parkovat jen lezci ale i liny turis
Kybl vs. pullodni 05.05.2017 Ahoj, s lezením začínám a mám pár otázek ohledně jištění. jaké jsou rozdíly - výhody/nevýhody jištění kyblíkem a poloviční lodní smyčkou? .. přes kyblík je možné se slanit, jistit prvolezce i dobírat druholezce. Navíc jsem se dočetl že při použití p
  Re: Kybl vs. pullodni 05.05.2017 Na začátek je dobré naučit se pracovat s pullodním uzlem, který tě naučí vyšší pozornosti při jištěn
  Re: Kybl vs. pullodni 05.05.2017 Každé má své silnější s slabší stránky. Kýbl je vhodný na jištění prvolezce a slaňování. U dobírání
  Re: Kybl vs. pullodni 05.05.2017 jestli začínáš, tak se nauč s kýblem a na půlloďák se vyse..r. Stejně budeš chodit hlavně na stěnu a
    Re: Kybl vs. pullodni 06.05.2017 No, ale hlavne se ten pullodak nauc a nezapomen ho. Take ho obcas pouzivej tak aby jsi si navykl ze
      Re: Kybl vs. pullodni 06.05.2017 pochybuju, že se tazatel chystá do 20 délkové cesty v horách.
Taky nevim jestli jsi někdy sla
        Re: Kybl vs. pullodni 06.05.2017 Na takový to sportovkaření, kdy jistim zezdola a prvolezce spouštím zase dolů je jednoznačně lepší k
          Re: Kybl vs. pullodni 06.05.2017 Na pullodaku jsem slanil 8 delek a slo to. Verim ze i 20 bych dal. Mimo to, byla to necekana a nouzo
          Re: Kybl vs. pullodni 06.05.2017 Chtěl bych tě vidět na Dulfera ty hrdino...
          Re: Kybl vs. pullodni 08.05.2017 Samoblok normálně odblokujes další karabinou a druholezce pohodlne a kontrolovane spustis jak je pot
          Re: Kybl vs. pullodni 08.05.2017 Samoblok normálně odblokujes další karabinou a druholezce pohodlne a kontrolovane spustis jak je pot
            Re: Kybl vs. pullodni 08.05.2017 No jde to, ale souhlasim s Jenou, je to neuveritelna otrava. Asi se to da nacvicit do takove precizn
  Re: Kybl vs. pullodni 06.05.2017 Ja s kýblem jistím prvolezce a slaňuju, protože je to pohodlné a účinné. Druholezce od štandu jistím
  Re: Kybl vs. pullodni 08.05.2017 Pullodak ma oproti kyblu hlavni vyhodu v tom, ze nepotrebujes kybl. Treba kdyz si ho zapomenes a neb
Kybl vs. pullodni 05.05.2017 Ahoj, s lezením začínám a mám pár otázek ohledně jištění. jaké jsou rozdíly - výhody/nevýhody jištění kyblíkem a poloviční lodní smyčkou? .. přes kyblík je možné se slanit, jistit prvolezce i dobírat druholezce. Navíc jsem se dočetl že při použití p
Zapomenutý průvodce na Petráči 04.05.2017 Ahoj, v neděli 30.4. jsem zapomněla na Petráči průvodce, buď na parkovacím fleku u té staré lípy pod hradem nebo u šutru v sektoru Pod Hradem, jehož název nevím, neb nemám průvodce.. případnému nálezci odměna dle dohody.
moře, skály, mimino 04.05.2017 Nemáte nějaké tipy na lezeckou dovolenou u moře s miminkem (pláž z jedné strany moře a z druhé skály se sportovkama). Pls jen evropské destinace.
Díky.
  Re: moře, skály, mimino 04.05.2017 Sardinie by mohla splnovat
  Re: moře, skály, mimino 04.05.2017 Sperlonga? Ale nebyla jsem. Nevim jestli plaz neni zakekelena.
  Re: moře, skály, mimino 04.05.2017 Chorvatsko - Omiš
    Re: moře, skály, mimino 04.05.2017 V Omiši, pokud vím, se neleze na pláži. Leze se na parkáči u silničky asi kilák od moře.
  Re: moře, skály, mimino 04.05.2017 Míst bude spoustu. problém je, že ideální teplota na koupání je okolo 30°C :-).
    Re: moře, skály, mimino 04.05.2017 No nevim jak na Sardinii, ale treba na Mallorce (pominu-li DWS) je snad jen jedna lezecka oblast pri
      Re: moře, skály, mimino 04.05.2017 Malorca cala Magraner
        Re: moře, skály, mimino 05.05.2017 Jo to je presne ta oblast, ale s miminem to stejne neni idealni. Pristup je pres pole asi 3km a musi
  Re: moře, skály, mimino 04.05.2017 Kalanky, tam je dokonce čisto, i když je to předměstí Marseille - je to NP. Blavet. Olympos u Antaly
    Re: moře, skály, mimino 04.05.2017 Blavet je od moře třináct kilometrů. Ten sektor hned u vody je Cap Dramont.
      Re: moře, skály, mimino 04.05.2017 ten jsem měl na mysli
    Re: moře, skály, mimino 04.05.2017 Na Marseille bacha, je tam hodně bubáků :-(
      Re: moře, skály, mimino 05.05.2017 dá se bydlet vedle v Casis a dojíždět - krásný městečko cca 10 km
    Re: moře, skály, mimino 05.05.2017 Cliffbase jen pro jeste nelezouci mimino. Pristup jednak neni uplne bezpecnej (pro batole) a dokud d
  Re: moře, skály, mimino 04.05.2017 tak trochu i Malta goo.gl/U9P2lb
  Re: moře, skály, mimino 04.05.2017 Korsika. Třeba žulové skalky u pláží v zálivu Porto. Ale takových oblastí je tam hodně. escalade.cor
  Re: moře, skály, mimino 04.05.2017 Hvar (Sveta Nedelja); sice musíš mimčo donést pod skály (cca 15 minut chůze), pak je to v pohodě
  Re: moře, skály, mimino 04.05.2017 San Vito Lo Capo je tam super kemp a hned nad nim skaly. Ale v lete bude teplo a dráž a jak se zuzuj
  sex, drogy a rokenroll 04.05.2017 sex, drogy a rokenroll mi zni nejak vic pritazlive. Jed sam, zenu a mimino nech doma!
    Re: sex, drogy a rokenroll 05.05.2017 kalymnos
      Re: sex, drogy a rokenroll 05.05.2017 Na Kalymnu je sektoru primo u more pomalu a jsou to nejhorsi sektory z celeho ostrova.
  Re: moře, skály, mimino 05.05.2017 cala luna na sardinii je pisecna plaz, kde se leze primo na plazi u more. vetsinou kratsi previsly c
    Re: moře, skály, mimino 05.05.2017 Díky za tipy! Je mi jasný, že to s miminem a v letním vedru nebude lezecká hitparáda. Priorita je ca
      Re: moře, skály, mimino 05.05.2017 Z toho chápu, že není nutné, aby byla skála přímo na pláži ale stačí, aby byla v blízkém okolí.
      Re: moře, skály, mimino 05.05.2017 duro pesimismo. pokud nejste ultrapohodáři a nemáte ultrapohodové mimino, tak si na tu skálu stejně
        Re: moře, skály, mimino 05.05.2017 Pokud mate nekoho na stridani pri hlidani a neni potreba mit skalu nalepenou u plaze, pak i ta Mallo
          Re: moře, skály, mimino 05.05.2017 Jj, přesně jak říkáte, pláž spíše klidná a mírná pro cachtání. Je to primárně "nelezecká"
            Re: moře, skály, mimino 05.05.2017 tímhle jsme si taky prošli a je lepší nechat lezečky doma - je z toho mnohem víc kladných bodů než z
    Re: moře, skály, mimino 05.05.2017 Když jsem byla s miminem na Sardošce tak Cala Lunu jsme ani nenavštívili. Buď se tam jde daleko pěšk
  Re: moře, skály, mimino 05.05.2017 Ádr + koupání v pískovně...
    Re: moře, skály, mimino 05.05.2017 Srbarna + koupani v Berounce.
Nehoda smichOFF 02.05.2017 Ahoj, nevite nekdo, jak dopadl kluk vcera 1.5. po padu na smichoffe, popripade jak k tomu doslo? Dik, doufam, ze je ok.
    Re: Nehoda smichOFF 02.05.2017 a?
a z kolika to dal vlastne?
    Re: Nehoda smichOFF 02.05.2017 Text komentáře je pro vulgrání, urážlivý nebo nezákonný obsah skrytý.
  Re: Nehoda smichOFF 02.05.2017 Vlastně se divím že po těch 10+ letech co lezu na stěnách jsem neviděl na vlastní oči žádné zranění.
    Re: Nehoda smichOFF 02.05.2017 Na Smíchově je to už dlouho o život z hlediska účastníků. Tady je dost vystihující recenze na to, co
      Re: Nehoda smichOFF 02.05.2017 odkazovat na uzlarovy stranky neni metodicky vhodne
        Re: Nehoda smichOFF 02.05.2017 No ale pročpak ty vlhká fusko? I když je to magor,tak myslím,že to i celkem trefil :D
      Re: Nehoda smichOFF 03.05.2017 Popravde mi ty recenze neprijdou uplne vyvazene. Shodou okolnosti jsem ty nejvetsi sebevrahy potkal
  Re: Nehoda smichOFF 02.05.2017 podle mě nejhorší jsou všemožný kroužky pro děti a kurzy.
Kroužky proto, že je jich tam jak p
    Re: Nehoda smichOFF 02.05.2017 Jo, souhlas, bylo by fajn ceny vstupného majitelům stěn nějak nadiktovat. Ideálně vyhláškou minister
      Re: Nehoda smichOFF 02.05.2017 zase pivo.
kua, co jim všem brání si postavit vlastní stěnu (když je to takovej zlatej důl),
        Re: Nehoda smichOFF 03.05.2017 Toto je opravdu velmi plodna a poucna diskuze.Vsem dekuji za vas cas, podnety a pripominky. Ten co
          Re: Nehoda smichOFF 03.05.2017 Vítej na serveru lezec.cz! :DDD
          Re: Nehoda smichOFF 03.05.2017 Chi, chi, chi. Na lezce se už roky pro rozumy nebo články nechodí.
Maximálně tak někoho (neb
  Re: Nehoda smichOFF 03.05.2017 A co se tam teda stalo, at jsme v obraze zda šlo o jeho chybu nebo pokud ne, na co si dát ted v omez
    Re: Nehoda smichOFF 03.05.2017 Toto je jen podruzne, dulezita je diskuze o cene a prisliby piva. Uz to pochop!
Nalezená mikina 30.04.2017 Ahoj, dneska (30.5.) zůstala ve Zvíroticích městu po skalou v levé části sektoru Hospoda na keři pověšená modrá mikina Technopile. Majitel ať se ozve, rád předám... Případně pokud o někom víte, že tam byl dejte mu to vědět.
  Re: Nalezená mikina 30.04.2017 Oprava 30.4.
  Re: Jizerské maso 28.04.2017 A otočit fotku podle stromů do správné polohy :)
    Re: Jizerské maso 28.04.2017 Ne. Stromy i ty presa na sedaku jsou spravne. Jedna se o mistni anomalii.
      Re: Jizerské maso 29.04.2017 no, i tak to vyzera na solidnu cestu, 5+ by som ju uplne neohodnotil ;)
        Re: Jizerské maso 29.04.2017 A já myslel že Artie už jenom mastí karty.
      Re: Jizerské maso 29.04.2017 Noooo, pokud je to natočené, tak jen málo. Lezl jsme a k prvému a jedinému kruhu, který je ještě tak
        Re: Jizerské maso 29.04.2017 Podivej se na uhel stromu, voe :)
          Re: Jizerské maso 01.05.2017 Natočený to fakt není, nebo jen nepatrně. Mo-o-žná podle těch presek, rozhodně ne podle těch stromů,
            Re: Jizerské maso 01.05.2017 He he :) Jasne, vitr zpusobi, ze cely les roste pod urcitym uhlem. Takhle to fakt se stromy nefunguj
              Re: Jizerské maso 01.05.2017 Jestli roste les nakřivo nevim, ale expresku od frendů poznám...
                Re: Jizerské maso 01.05.2017 To musis na Roberta, ne na me ;). Kazdopadne co to meni na jejich uhlu?
              Re: Jizerské maso 01.05.2017 Hele, víš co? Tak si tam pojď dát někdy sraz a okouknem to. A jako doplněk bys to mohl cvičně přeběh
                Re: Jizerské maso 02.05.2017 Jakou toto ma proboha sovislost s natacenim fotografii??? Tenhle univerzalni argument asi moc nefung
                  Re: Jizerské maso 02.05.2017 Člověče a proč hned tak nepřátelsky? Mně to fakt přijde, že se to zas tak výrazně natáčet nemuselo.
                  Re: Jizerské maso 02.05.2017 můj dědeček, který měl po celý život koníčka kreslení a malování, se jednou na vrnisáži děsně zhádal
                    Re: Jizerské maso 03.05.2017 Vsak o tom pisu, ze pro me je rozhodne skousnutejsi vysvetleni perspektiva nez vliv vetru. Na fotce
                      Re: Jizerské maso 03.05.2017 vliv naklonění foťáku je proti perspektivě poměrně marginální. to je nejobtížnější možný úhel focení
                        Re: Jizerské maso 04.05.2017 jo, a levá ruka je mázlá, čili pohyb, expreska se rozhoupat může (oběma směry přirozeně)
                      Re: Jizerské maso 04.05.2017 Hele není aktuální foto zas nějak natočené?
                        Re: Jizerské maso 04.05.2017 Protože z hodin fyziky si pamatuji, že stín je přitahován gravitací směrem ke středu země.
                    Re: Jizerské maso 03.05.2017 Koukám že vy máte "spor jako hobby" v rodině...
  Re: Jizerské maso 02.05.2017 Koukám, slušná diskuze s mnoha kilogramy demence:) Původní příspěvek byl myšlen ironicky: jizerská V
    Re: Jizerské maso 02.05.2017 sem nevěděl, že tam Čihula dával kruh, nebylo to jinak???
      Re: Jizerské maso 02.05.2017 No jasně, že dával. Za mého prelezu před cca 25 lety to byla už takova zrzavá skoba s rezavym kroužk
        Re: Jizerské maso 02.05.2017 Nebyla náhodu i tak skobka s kroužkem (pro mě tehdy měla cenu zlata) přidaná později?
          Re: Jizerské maso 02.05.2017 Takové info nemám. Tedy nevyvracím ani nepotvrzuji :-)
  Re: Jizerské maso - foto 2 04.05.2017 No a ta dnešní fotka, to už je úplnej vrchol! Podle toho jak rostou Hlínovi šikmo vlasy je jasný, že
    Re: Jizerské maso - foto 2 04.05.2017 Navíc to neleze hranou, ale stěnou. To je za 4-.
    Re: Jizerské maso - foto 2 04.05.2017 No madla tam chybi... Ja bych v Jizerkach vypustil Sekace petrohradskeho, ten tam vytvori rychle obr
    Re: Jizerské maso - foto 2 04.05.2017 Chlapci, vy ale mate sakra problem prekousnout, ze nekomu tyhle cesty prijdou docela lehky a neni z
      Re: Jizerské maso - foto 2 04.05.2017 mě se opravdu ta diskuze okolo nahnutejch stromů strašně líbila, už jsem se dlouho tak nepobavil a t
        Re: Jizerské maso - foto 2 04.05.2017 Jediným smysluplným výsledkem této diskuze je přidání obou fotek do zdejší databáze cest.
1
...
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: