Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 9.H2 11019 10.Klapal 10984 11.Stráník 10977 Bouldry: 9.Stráník 10400 10.Pařík 10350 11.Novák 10350 Hory: 17.Dörfl 3442 18. 3376 19.Sukačová 3238
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English "drytool" aneb prasotereny ve strednich Cechach 02.03.2017 Mam velkou prosbu, shanim se po jakekoliv hromade kameni rekneme do 100km v okoli praglu, skala by byla super ale staci cokoliv co pripomina alespon 1-2 teren a ma aspon 5m na vysku, kde je koser cupitat v mackach a dotknout se sutru cepinem, abych si tro
  Re: drytool aneb prasotereny ve strednich Ce 02.03.2017 nejaký (i starý) lom u prahy se nenajde?
  Re: drytool aneb prasotereny ve strednich Ce 02.03.2017 Miliony starých lomů? Třeba Velká a Malá Amerika, Pusťák, Soví, Jižní kříž, Damil, Na Požárech v Čes
    Re: drytool aneb prasotereny ve stre 03.03.2017 turku!
drytool v CHKO? ses posr...
obecně na dotaz - nedovedu si představit sm
      Re: drytool aneb prasotereny 03.03.2017 Pokud chceš být právně korektní, tak je jistý rozdíl mezi CHKO a NPR a PR a PP. Koukni se do mapy, k
        Re: drytool aneb prasotereny 03.03.2017 Kubo, diky!
Lomy me prave napadlli, ale uprimne az na ty pouzivany na sportovkovy zad
          Re: drytool aneb prasotereny 03.03.2017 Tak v těch lezecky nekultivovanych lomech bych byl opatrný. Abys na sebe někde nevyvalil tunu šutrů.
            Re: drytool aneb prasotereny 03.03.2017 Ať vyvalí. HoryBlesky budou mít alespoň další matroš do Černé vdovy a KT to okecá, že to bylo úplně
      Re: drytool aneb prasotereny ve stre 03.03.2017 Smysl je jednoduchej.. chci ziskat zakladni cit pro to jak macka pripadne pikl na sutru drzi driv ne
        Re: drytool aneb prasotereny ve stre 03.03.2017 Jestli Ti jde opravdu spíš o VHT než o lezení, tak doporučuji vrcholy Babka a Plešivec v Brdech. Tam
          Re: drytool aneb prasotereny ve stre 07.03.2017 Kubo,
jeste jednou diky!
  Re: "drytool" aneb prasotereny ve strednich Ce 03.03.2017 Drajtulovat se jezdi zasadne na Hrubici. Jinde to nema cenu.
    Re: "drytool" aneb prasotereny ve stre 03.03.2017 Tak to byl nejlepší a nejoriginálnější vtip v historii lezce. Gratuluji.
    Re: "drytool" aneb prasotereny ve stre 03.03.2017 Tak to byl nejlepší a nejoriginálnější vtip v historii lezce. Gratuluji.
    Re: "drytool" aneb prasotereny ve stre 03.03.2017 Tvl, Hrubice je na me moc tvrdy matro. Mozna tak kdyz bude na severu sucho.
Takovej a
    Re: "drytool" aneb prasotereny ve stre 03.03.2017 Náhodou, na Hrubici ma drytool dávnou historii - někde u Draček byl dávný prvovýstup "Výstup by
Ocun Diamond 02.03.2017 Cau. Predminulou sezonu jsem si poridil modre Diamondy, tehdy jeste Rock Pillars. Padly mi skvele a lezlo se s nimi vyborne, ted jsem je podrazil a porad spokojenost, jsou uz mekci a pohodlnejsi a pouzivam je i na kratsi a tezsi vicedelky. Byl jsem a jsem
  Re: Ocun Diamond 10.03.2017 Ptáš se na blbém webu. Tady všichni lezou v LS Miura, protože si myslí, že to je nadlidská bota. A p
  Re: Ocun Diamond 10.03.2017 Cus, ja od Scarp nakonec konvertoval k La Sportive, ale uz je to tak osm let :)) tak nevim jak ted..
mayerlrampe za týden 28.02.2017 Hoj. připadá vám rozumné jít druhej březnovej víkend do Mayerlrampe? Vím. normálně se leze o dost později, ale vzhledem k celkově mizerné zimě by už na nástupu i na hřebínku nemuselo být moc sněhu, ne? Přivítal bych především odpovědi k věci od lidí
  Re: mayerlrampe za týden 28.02.2017 mizerna zima? myslis ty 3meisce mrazu a snezeni? :)
    Re: mayerlrampe za týden 28.02.2017 asi tě mate, že celý leden byl sníh i "před Muzeem". Ale třeba na Stubai je to se sněhem h
  Re: mayerlrampe za týden 01.03.2017 Minulý týden jsem se pohyboval ve Vysokých Taurech a v cca 2500-2600 pokud není nafoukáno v ďolíku,
    Re: mayerlrampe za týden 02.03.2017 Pokud vím je zavřená hochalpenstrase
  Re: mayerlrampe za týden 02.03.2017 Cau, cesta bude zavrena, takze vas ceka fakt dlouhy nastup. Posledni info co mam je z listopadu/pros
    Re: mayerlrampe za týden 02.03.2017 Jo a zapomnel jsem napsat, ostrante mezery v tech odkazech!
  Re: mayerlrampe za týden 03.03.2017 Do rakouských středisek spolu s březnem přišla i hromada nového sněhu. V Salcbursku a v Korutanech s
Boulderovka Trenčín 27.02.2017 Ahoj, prosím o aktuální info. Chystám se na služební cestu do Trenčína a večer bych si rád zašel na stěnu. Je nějaká v provozu?
Arco apartmán 27.02.2017 Prosím o typ na apartmán v okolí Arca vhodný pro rodinu s dětmi. Díky.
  Re: Prochladlá záda 28.02.2017 nakrmte mě! :D
  Re: Prochladlá záda 28.02.2017 kurkumový sprej nebo šaolinový olej
    Re: Prochladlá záda 28.02.2017 Jeste lepsi je kung-fu olej.
      Re: Prochladlá záda 28.02.2017 ten si vyměň v tom co nosíš na krku
  Re: Prochladlá záda 28.02.2017 zkus soustružné pohyby
  Re: Prochladlá záda 28.02.2017 zkus se dotázat na e-mimino.cz
    Re: Prochladlá záda 01.03.2017 Savo interne nekolikrat denne (nezaleknout se krvave stolice, to se jen telo zbavuje nezadoucich jev
  Re: Prochladlá záda 01.03.2017 Jestli je to lokalniho charakteru (houser apod.), tak si na to nalep hrejivou capsaicinovou naplast.
  Re: Prochladlá záda 01.03.2017 ledovat bederní oblast zad, 3x denně 20-30 minut, zabírá spolehlivě
  Re: Prochladlá záda 01.03.2017 Ojíždět záda 2-3 x denně letlampou, cca 20 min. Zabírá spolehlivě.
    Re: Prochladlá záda 01.03.2017 Vraž si kolík do anusu.Bolest zad ihned ustoupí.
      Re: Prochladlá záda 01.03.2017 Díky za rady, borci. Vše jsem aplikoval, led, lampu, soustružné pohyby, savo i anální kolík a bolest
        Re: Prochladlá záda 01.03.2017 Letlampa není led lampa (nezaměňovat s čelovkou).
10 boy Brno 25.02.2017 To Brno je teda marné. Nějaký report nebude?
  Re: 10 boy Brno 25.02.2017 spis proc bylo tak malo listku:(
    Re: 10 boy Brno 25.02.2017 To je škoda, protože to je vážně zážitek vidět Adama a bratry v akci.
      Re: 10 boy Brno 25.02.2017 Report se připravuje, fotky také. Příští ročník bude již s větší kapacitou lístků.
        Re: 10 boy Brno 26.02.2017 neco ještě bude
    Re: 10 boy Brno 26.02.2017 Je to tam male...
      Re: 10 boy Brno 27.02.2017 vim ze ej to tam maly. Ale stejne - koukal sem na predprodej jak ostriz a stejne sem nemel sanci...
        Re: 10 boy Brno 27.02.2017 Sledujes je na fejsu? Nevim jak to bylo v realu ale nabidku na listky jsem videl :).
  Re: Dobrá bouldrovka v Praze 24.02.2017 A na jak dlouho jsi v Praze? Dobrých boulderovek je tu plno. Je zde Boulder Bar, Big wall, 13tka, Lo
REKLAMACE V HUDY 23.02.2017 Zdravím, jak jste spokojeni s vyřízením reklamace?Zajímá mě i postoj dovozce k reklamaci.
  Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017 Před mnoha lety jsem reklamoval v Hudáči ve Slezský hadrový pohory, který jsem měl na půlročním vand
  Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017 Jednou jsem se musel hádat, když mi hrany lyží nařízly poutka, která i podle návodu k použití měla t
    Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017 Co když tam návod na použití není, u drahých věcí na 10 tis.?
  Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017 Jak kdy. Pár věcí jsem tam už musel reklamovat. Někdy to bylo v pohodě, zboží si vzali a během 30 dn
  Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017 Kdysi jsem tam reklamoval běžky, resp. vázání - kus se mi samovolně odlomil během jízdy. Prodavač mi
  Re: REKLAMACE V HUDY 23.02.2017 kdysi jsem tam reklamoval batoh s rozpáraným švem, přes měsíc se nic nedělo a když sem tam přišel, v
  Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 Des a hruza koupil jsem v dejvicich benzinovy varic sigg, prvni vikend po nakupu, diky vyrobni vade,
    Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 1. sigg vařiče nevyrábí a nikdy nevyráběl
2. občanský zákoník umožňuje řešit vše pomocí rozho
      Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 ty jsi snad chytrolin z HUDY, zadej si v google stove fire jet sigg
        Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 Sigg varice nevyrabi a nevyrabel.
          Re: REKLAMACE V HUDY 26.02.2017 menzi.dk/archive/public/pdf/Sigg_FireJet_instructions.pdf
a tohle je co, hm?
E
            Re: REKLAMACE V HUDY 01.03.2017 Porad ti budu tvrdit, ze Sigg varice nikdy nevyrabel. Na googlu hledat umim. Narozdil od tebe, pravd
              Re: REKLAMACE V HUDY 01.03.2017 Chytrolín názorně predvedl průběh reklamace v HUDY.
                Re: REKLAMACE V HUDY 02.03.2017 Nebo ty prechytraleho zakaznika pri reklamaci?
                  Re: REKLAMACE V HUDY 02.03.2017 Jako pri reklamaci vyrobku, ktereho si u nich koupil a oni rikaji, ze vlastne neexistuje? :D
            Re: REKLAMACE V HUDY 01.03.2017 Porad ti budu tvrdit, ze Sigg varice nikdy nevyrabel. Na googlu hledat umim. Narozdil od tebe, pravd
              lhářovi z huby... 01.03.2017 Prodával, vyráběl.
Je možný najít návody, na outdoorových fórech se o těch výrobcích diskutuj
                Re: lhářovi z huby... 02.03.2017 ok ... Sigg si varice nechal delat u korejske firmy Kovea. Bohuzel je to tak stare, ze uz nejsem sch
                  Re: lhářovi z huby... 02.03.2017 Takže jsme se konečně shodli na tom, co tvrdil ROKO v původním příspěvku: reklamoval benzinový vařič
                    Re: lhářovi z huby... 02.03.2017 Smesne to je dost, ale mozna jen myslenkove pochody daneho typka proste takhle funguji. "Reklam
                      Re: lhářovi z huby... 02.03.2017 Pokud se dobře dívám, týpek nenapsal, že SIGG ty vařiče vyráběl. On napsal, že reklamoval vařič SIGG
                  Re: lhářovi z huby... 02.03.2017 Presne jsem cekal, ze z tebe vypadne tohle... SIGG vlastne nevyrabi ani hlinikove lahve, pouze odliv
          Re: REKLAMACE V HUDY 26.02.2017 He he, vzdy pobavi lide, kteri si ve sve jednoduchosti mysli, ze kdyz neco neznaji nebo nikdy nevide
            Re: REKLAMACE V HUDY 26.02.2017 Patri pod chytrolina "SIGG nevyrabi ..."
  Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 Nespokojenost. Jsou to hajzlové. Vykrucujou se. Výhrůžka soudem moc nepomáhá, páč jim je jasný, že u
  Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 Já jsem v Hudy nikdy nic nereklamoval, byl jsem se vším spokojen :-)
    hodnotný příspěvek 26.02.2017 Tedy body pro výrobce, ale téma diskuze je jiné, že? Jestli to nejsi schopen rozlišit, tak se příště
  Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 Ze 100% kladné vyřízení reklamace. Někdy ovšem se značnou nechutí a arogancí prodavačů. Asi nejhorší
    Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 Rock Empire je privátní značka HUDY. Většinou šlo o totální zmetky, kdy jen okopčili dopře prodávaný
      Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 Pozáruční oprava pípáku - nezájem. Zrovna žádná věc za pár kaček, takže smolík pro obě strany. Já s
      Re: REKLAMACE V HUDY 24.02.2017 Tak byl to spacák za 2500, drzel 5 let, po oprave stale pouzivam cca do -15. I po 7az8 mi letech a v
  Re: REKLAMACE V HUDY 26.02.2017 Osobně mám negativní zkušenost, kdy jsem se cítil podvedený. Soudního znalce, ani soud jsem platit n
  Re: REKLAMACE V HUDY 27.02.2017 Kdysi jsem reklamoval batoh (Deuter Guide 35+) - prasklá spona a několik menších dírek. Batoh mi do
    Re: REKLAMACE V HUDY 27.02.2017 Super :-/ Místo jednoho dobrýho batohu dva šitový. Do by mě teda fakt neuspokojilo...
    Re: REKLAMACE V HUDY 27.02.2017 A jak praskne spona a udělají se dírky aby to bylo na reklamaci? Mně přijde že se tady zaměňují rekl
  Re: REKLAMACE V HUDY 02.03.2017 Občas něco koupím v Hudy Pardubice. Jediná reklamace tam byla vyřízena bez problémů a personál je ta
1
...
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
...
2263
"drytool" aneb prasotereny ve strednich Cechach Mam velkou prosbu, shanim se po jakekoliv hromade kameni rekneme do 100km v okoli praglu, skala by byla super ale staci cokoliv co pripomina alespon 1-2 teren a ma aspon 5m na vysku, kde je koser cupitat v mackach a dotknout se sutru cepinem, abych si trochu zvyknul driv nez na horach.
Prasit skalky co dokazu najit mi ucta k prirode nedovoli a stena na drytool neexistuje s vyjimkou liberce... AdamB 15:55:49 02.03.2017odpovědět
  Re: drytool aneb prasotereny ve strednich Ce nejaký (i starý) lom u prahy se nenajde? 16:09:25 02.03.2017odpovědět
  Re: drytool aneb prasotereny ve strednich Ce Miliony starých lomů? Třeba Velká a Malá Amerika, Pusťák, Soví, Jižní kříž, Damil, Na Požárech v Českém krasu. Kuba Turek 23:16:05 02.03.2017odpovědět
    Re: drytool aneb prasotereny ve stre turku!
drytool v CHKO? ses posr...
obecně na dotaz - nedovedu si představit smysl "treningu" v terenu a na teren 1-2, ale když vlezeš na nějakou starší bouračku (rozvalenou stavbu), nebo skládku stavebního materiálu, bude to ten požadovaný terén, bude to v praze a žádný ochranář, ani lezec tě odtamtud nepožene 08:26:45 03.03.2017odpovědět
      Re: drytool aneb prasotereny Pokud chceš být právně korektní, tak je jistý rozdíl mezi CHKO a NPR a PR a PP. Koukni se do mapy, kudy přesně vedou hranice těchto chráněných území, a uvidíš, kde podle zákona na ochranu přírody můžeš lézt i v mých příkladech. Ovšem podle báňského zákona v žádném lomu lézt nesmíš.
Pokud tě to stresuje, pak doporučuji najít v Praze nejlépe u Vltavy, Botiče nebo Rokytky nějakou regulační zeď a po ní lézt. Vypadá to takhle: youtu.be/Kl_5ovL6LjM Kuba Turek 09:24:55 03.03.2017odpovědět
        Re: drytool aneb prasotereny Kubo, diky!
Lomy me prave napadlli, ale uprimne az na ty pouzivany na sportovkovy zadny neznam.
Pravni normy naseho eurosocialistickeho zrizeni mam tezce na haku, jde mi o vlastni svedomi.
Na poskrabani sutru v lomech nic spatnyho nevidim, prijde mi to jak plivnuti do more... AdamB 11:32:48 03.03.2017odpovědět
          Re: drytool aneb prasotereny Tak v těch lezecky nekultivovanych lomech bych byl opatrný. Abys na sebe někde nevyvalil tunu šutrů. Doslik 11:40:27 03.03.2017odpovědět
            Re: drytool aneb prasotereny Ať vyvalí. HoryBlesky budou mít alespoň další matroš do Černé vdovy a KT to okecá, že to bylo úplně jinak a právě on to tak vůbec nemyslel a za nic nemohl. 22:19:10 03.03.2017odpovědět
      Re: drytool aneb prasotereny ve stre Smysl je jednoduchej.. chci ziskat zakladni cit pro to jak macka pripadne pikl na sutru drzi driv nez nekde na napul zasnezenym I-II hrebenu s propasti pod nohama a krysou na zadech.
No a protoze nemam nikoho s kym vyjet na nejaky lehky mixy, coz uznavam by byla mnohem rozumnejsi varianta, resim kde stravit odpoledne v mackach a uvidim jestli je to vubec pro me aktualne realny takhle bez jisteni. AdamB 12:04:18 03.03.2017odpovědět
        Re: drytool aneb prasotereny ve stre Jestli Ti jde opravdu spíš o VHT než o lezení, tak doporučuji vrcholy Babka a Plešivec v Brdech. Tam turisti dřív pořádali (a možná stále pořádají) právě takové výcviky. Jsou tam kamenná moře, skalky, jednoduché skalnato-travnaté svahy i lehké stěnky. Na Plešivci jsou navíc okrajové skály, kde si můžeš hodit lano shora.
INFO: goo.gl/O56xAU + goo.gl/o2WwqB
Něco podobného, ale trošku vyššího a méně prozkoumaného je na Ralsku. Občas tam někdo udělá dlouhý a lehký výstup žlaby a skalami z kamenného moře přímo ke hradu. Vyzkoušíš si horský přístup, protože je to tam z Mimoně pekelně daleko, tedy aspoň se mi to tak vždycky zdálo.
INFO: goo.gl/klq87T
A dobré skalkaření s mačkami už na úrovni lezení je na mnoha skalkách na Hořovicku. Tam je problém s orientací, ale nakonec skalky snad najdeš. Tradičně se tam leze v mačkách buď v lezeckých terénech (např. Dehetník), protože buližník je opravdu tvrdý, anebo po bezejmenných skalkách roztroušených v lesích.
INFO: goo.gl/huwnZj + goo.gl/p827QC Kuba Turek 13:37:50 03.03.2017odpovědět
          Re: drytool aneb prasotereny ve stre Kubo,
jeste jednou diky! Adam 16:06:13 07.03.2017odpovědět
  Re: "drytool" aneb prasotereny ve strednich Ce Drajtulovat se jezdi zasadne na Hrubici. Jinde to nema cenu. 10:50:16 03.03.2017odpovědět
    Re: "drytool" aneb prasotereny ve stre Tak to byl nejlepší a nejoriginálnější vtip v historii lezce. Gratuluji. 11:23:14 03.03.2017odpovědět
    Re: "drytool" aneb prasotereny ve stre Tak to byl nejlepší a nejoriginálnější vtip v historii lezce. Gratuluji. 11:23:18 03.03.2017odpovědět
    Re: "drytool" aneb prasotereny ve stre Tvl, Hrubice je na me moc tvrdy matro. Mozna tak kdyz bude na severu sucho.
Takovej adr po desti je lepsi, motyku poradne zaseknes a drzi, skoro jak vodni led. AdamB 11:35:30 03.03.2017odpovědět
    Re: "drytool" aneb prasotereny ve stre Náhodou, na Hrubici ma drytool dávnou historii - někde u Draček byl dávný prvovýstup "Výstup byl proveden čistě, pouze za pomoci cepínu a sekání stupů" já 11:38:58 03.03.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: