Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 42.Podstata 10107 43.Výšek 10077 44.Hyžný 10069 Bouldry: 42.F 9228 43.Jeliga 9203 44.Ježek 9200 Hory: 9.Nešťák 5095 10.Hess 4095 11.Zvonková 4029
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Pieps DSP SPORT 30.01.2017 Máte někdo tušení, proč pieps u svých vyhledávačů má v továrním nastavení vypnutou funkci automatického přepnutí z vyhledávání na vysílání v případě pádu druhé laviny? Tuto funkci je možné zapnout pouze v autorizovaném servisu.
Je to na zák
Weberovka až nahoru 30.01.2017 Zdar, nelezli jste někdo Weberovku v zimě až na vršek? Jak je to těžké a dlouhé - druhá půlka? Orientace? Nešlo by někde výše nad Žebříkem přechrupnout, nebo jen na Žebříku? Topo? Díky Bobr
  Re: Weberovka až nahoru 30.01.2017 nad rebrikom su pomerne velke police/lavky, da sa pohodlene prespat ak nestihate
ked som to l
  Re: Weberovka až nahoru 31.01.2017 v pripade ze si nenasiel mozno pomozu:
-
    Re: Weberovka až nahoru 31.01.2017 Díky, to uklidní co píšeš. Dali jste to za den?
      Re: Weberovka až nahoru 31.01.2017 za den, cca 3.5-4 hod na rebrik potom obed na rebriku,
z rebrika vyssie sme chvilu hladali ka
        Re: Weberovka až nahoru 31.01.2017 My jsme onehdá vršek oprasili Szczepanským a myslím, že by to na zimu byla taky docela vhodná varian
          Re: Weberovka až nahoru 01.02.2017 Jak se tu už psalo - dá se to celé stihnout za jeden den. Vršek je opravdu bludiště, ale není to už
            Re: Weberovka až nahoru 06.10.2025 vím, že píšu do osmileté diskuse (ovšem o cestě, která je 93 let stará, tam už je to jedno), a nevál
                  Re: Weberovka až nahoru 07.10.2025 Text je pravděpodobně převzatej z Kroutilových průvodců. Kroutilovy věštby se mají ke krokům nebohéh
              Re: Weberovka až nahoru 07.10.2025 Já jsem to teda lezl v létě(podzim) a ne v zimě a co si vzpomínám, tak to bylo tak, jak popisuje kol
                Re: Weberovka až nahoru 07.10.2025 Lezli jsme to před cca 5 lety - ráno z nočního vlaku rovnou na nástup s plnou polní nám dal docela z
              Re: Weberovka až nahoru 08.10.2025 LukášiB,
měl jsem za to, že Weberovku máš už dávno vylezenou.
Nevím, jestli si tě s ně
                Re: Weberovka až nahoru 10.10.2025 mám už asi 30 let vylezenou spodní weberovku, čili jen na žebřík, čili to, co leze 95% lidí a vydává
                  Re: Weberovka až nahoru 10.10.2025 a ano, vymezoval jsem se proti nýtovým štandům v této cestě. byl jsem jednak o čtvrtstoletí mladší (
Maroko- Caiat / Akchour 27.01.2017 Ahoj, máte někdo prosím osobní nebo skoro-osobní tip jestli do Caiatu povinně brát helmu a cajky?
  Re: Maroko- Caiat / Akchour 01.02.2017 Hooi byli jme tam dva nebo tři roky zpátky a helmu berte určitě. Ve sportovních sektorech to není za
    Re: Maroko- Caiat / Akchour 02.02.2017 Moc děkuju za info! Tož jsem zesílil vklíňáky a friendy zůstanou doma :-) Zatial!
      Re: Maroko- Caiat / Akchour 02.02.2017 :D klidně si ty friendy vezmi, taky jsme je požívali, ale jak říkám, moooc se jim v tom držeti nechc
        Re: Maroko- Caiat / Akchour 02.02.2017 Super, cestůvku určitě pošli: hohohojaho zavinac seznam tecka cz Díky!
Ledy Švajc 27.01.2017 Ahoj,
kdybyste někdo hledal nateklé ledy, tak doporučuji Brunnital ve Švajcu. Lezli jsme Linker Lisslerenfall cca 200 m (dáli jsme pravou stranau i levou (zde jsou štandy ve skále) a Rechter Lisslerenfall cca 150 m. Oba za 5. (737362865)
Chimtarga 27.01.2017 Ahoj, letos se chystám do Tádžiku do Fanek. Chtěli bychom se pokusit o vrchol Chimtarga. Na netu k samotnému vrcholu nic není. Byl tam někdo, kdo by mi poradil/podělil se o své zkušenosti? Klidně se i sejít a pokecat osobně - pivko platím. :-)
  Re: Chimtarga 27.01.2017 Ahoj Pavle, něco málo informací ti posílám do maila. Zkoušeli jsme Chimtargu v roce 2011. Třeba ti t
    Re: Chimtarga 27.01.2017 Dej mejla, ozvu se. Můj smejkal.pavel.cz@gmail.com
Singing rock edge 27.01.2017 Čau. Co říkáte na poloturistické cepíny Edge. Myslím na jejich použití na nějaké ty kuloáry a cesty kde ještě nebude terén na vyloženě lezecké zbraně typu Bandit. Má smysl do nich jít? Nebo je to hovadina? Přijde mi že třeba ty Bandity by se jen zbytečně
  Re: Singing rock edge 27.01.2017 Nevím, mě připadají celkem na nic. U banditů sice něco připlatíš, ale máš mnohem univerzálnější věc
    Re: Singing rock edge 29.01.2017 Díky za info. Ty Grively mi přijdou podobné těm SR Edge ale chápu že kvalita zpracování a hlavně věh
  Re: Singing rock edge 04.02.2017 Je to dost obecná otázka, asi by bylo lepší uvést co chceš s nima lézt. Na těžší turistiku jsou Band
    Re: Singing rock edge 11.02.2017 Šlo mi o ,,turistiku,, ala video hra na hřebeni 2. Tam ho měli, takže myslím že nakonec to špatná vo
ubytování rocklands 26.01.2017 Někdo zkušenost s ubytováním v Rocklands(JAR). Budeme mít v únoru cestu kolem a chceme tam strávit jen 1-2 noci. Takže fakt jen na kukačku.
Otázka jestli je třeba rezervovat dopředu nebo jestli se dá v klidu pořešit na místě nebo jestli se tam dá p
Grivel X-Monster 26.01.2017 Ahoj, máte někdo zkušenost s těmahle cepama? Jak se s nima lezou ledy/mixy? Jak se s nima pracuje v ledu, když nejsou vyvážené do hlavy? A co tloušťka, nepruží příliš? Jde mi o reálné zkušenosti. Cena je dobrá a grivel by taky měl být zárukou jisté kvalit
  Re: Grivel X-Monster 26.01.2017 Mám ho, používám ho v levé ruce. Lehká hlava mi nevadí, zasekává se dobře, drží taky dobře.
N
    Re: Grivel X-Monster 26.01.2017 Na druhou stranu třeba ty qarky nebo bandity, pokud mají přišroubovanou opěrku na tom s tím spodním
      Re: Grivel X-Monster 26.01.2017 Jo, s tou opěrkou se to nebude moc lišit. Docela mne v Tatrách překvapilo, jak je to o držku. Do hod
        Re: Grivel X-Monster 26.01.2017 ... do hor...
  Re: Grivel X-Monster 26.01.2017 Mrkni jeste na Bandity od Singing Rock (nejlevneji asi tady):
    Re: Grivel X-Monster 29.01.2017 Když něco doporučuješ, je dobré si o produktu něco zjistit. Bandity narozdíl od Quarků mají závaží s
    Re: Grivel X-Monster 29.01.2017 Zajímavější cena je asi zde:
  Re: Grivel X-Monster 27.01.2017 Mám je a jsem spokojenej, drobný rozdíly jsou asi mezi všema cepínama, vše je o zvyku. Nechápu jak n
    Re: Grivel X-Monster 27.01.2017 Treba protoze gram ke gramu a jsou z toho kila?
Tohle zpatecnicky mysleni fakt nechap
      Re: Grivel X-Monster 27.01.2017 A nez zacnes resit proc setrit deset kilo za tezky penize a o neco mene odolny matro .. dej si na za
      Re: Grivel X-Monster 30.01.2017 napis clanek o tom jak to delas, co lezes, technika, taktika.... myslim ze by to mohlo byt inspirati
  Re: Grivel X-Monster 27.01.2017 jsou to dobre cepiny. na ledy paradni. hrot je fakt super a v teto cenove relaci bezkonkurencni. ja
    Re: Grivel X-Monster 27.01.2017 Pokud už jsi zvyklej a máš to zapichování rukojeti natrénovaný, tak to snad tolik nevadí.
  Re: Grivel X-Monster 29.01.2017 S X-monster se leze dobře, ale pokud jsi zvyklý na Quark nebo Bandit, tak je to jiné. Ale ne špatné.
    Re: Grivel X-Monster 29.01.2017 Podobně by mohly posloužit i levnější Grivel quantum light či grivel quantum tech (oba taky karbon,
          Re: Grivel X-Monster 30.01.2017 Všem moc děkuji za podnětnou diskuzi, rozhodně je o čem přemýšlet:) Momentálně mám aztary, se kterým
Triop Genus 25.01.2017 Nemáte zkušenosti z lezečkami Triop Genus? Na pohled vypadají dost agresivně a povedeně. Jsou spíš měkčí nebo jsou to tvrdší kopyta. Díky.
  Re: Triop Genus 25.01.2017 Jak se da od pohledu poznat, ze neco vypada povedene? :)
S kvalitou, funkcnosti, designem to
    Re: Triop Genus 25.01.2017 Super bota. Maximální spokojenost.
    Re: Triop Genus 25.01.2017 Tj. nejlepší jako výplň popelnice??
      Re: Triop Genus 26.01.2017 Genusy jso OK osobně mi více sedly Triop Phet Maaky, to jsou super dohodlene lezky. K roztaženi... m
        Re: Triop Genus 26.01.2017 Mily Ztko (nebo Zavisi ;) ), jedes anonymnim hejtem proti nazorum, ktere se ti nelibi. Taky dobre..
          Re: Triop Genus 26.01.2017 Doufám že ti nerupla cévka, když sem ti tak pohnul s žlučí. :-D
            Re: Triop Genus 26.01.2017 Neboj, zluci si mi nepohnul (jak se to da vubec zjistit z prispevku?). Naopak me naramne bavis ;)
              Re: Triop Genus 26.01.2017 My patrioti jsme s Triopem ouplně v pohodě. Nevím, co se tady pořád řeší. Každý má možnost volby. Ch
  Re: Triop Genus 25.01.2017 v poslednej montane bol nejaky test - montana.cz/archiv/montana-2016-6/article/test-lezecek - ak by
  Re: Triop Genus 25.01.2017 agrasivně? :D :D
    Re: Triop Genus 25.01.2017 velmi, ale opravdu velmi... agresivně! :-D
      Re: Triop Genus 26.01.2017 Kluci jste fakt borci, vaše příspěvky byly ohromě přínosné. Fakt je to, že to je nejradikálnější bot
        Re: Triop Genus 26.01.2017 Ahoj. Borci... No to teda jsme. :-))))
Pokud to je stejnej Genus jako se vyráběl před cca 17
        Re: Triop Genus 26.01.2017 Zaplatbanbuh za Stoupu, bez nej bys byl v techto castych diskuzich, ktere snad sam i zacinas, ztrace
              Re: Triop Genus 26.01.2017 Ony Triopy můžou být už hodně v pohodě, tuhle se v rámci "výzkumu" testovaly aj kuchaly tř
                Re: Triop Genus 26.01.2017 Jisteze muzou. Inspirovat se u ostatni produkce jim docela jde.
Jen jsou zabavne tyhle disku
              Re: Triop Genus 26.01.2017 Stoupa je, pokud se nepletu v horské repre, takže zas takový nýmand to nebude, navíc s vylezenou 11
                Re: Triop Genus 26.01.2017 Nekdo tu o tebou jmenovanych lezeckach tvrdi, ze jiny nazor o nich nez "jsou nejlepsi" je
                  Re: Triop Genus 26.01.2017 nerozumim?
tys pouze řekl, že je něco špatné, protože v tom někdo neleze. a já ti vyj
                    Re: Triop Genus 26.01.2017 V tom pripade by ses mel naucit cist a premyslet ;)
                Re: Triop Genus 26.01.2017 Mimochodem, co myslis tou "horskou reprezentaci"? :)
          Re: Triop Genus 26.01.2017 Já tu diskuzi nezačal. Tady máš podpis. Jinak uznávám, že Triopy mám rád. Lezu s Triop pheet Maak (n
            Re: Triop Genus 26.01.2017 Jaký máš do spár?
              Re: Triop Genus 26.01.2017 Všelicos. Pokud očekávám, že budu hodně odšlapávat (typicky převislé, koutové spáry, sokolíky, rozm
                Re: Triop Genus 29.01.2017 Super, dik.
            Re: Triop Genus 26.01.2017 a me bavi tyhle kecy o lezeckach obecne... vic lezte a min testujte lezecky... kdyby kdysi byl inter
            Re: Triop Genus 26.01.2017 Co furt vsichni mate s tim Stoupou? Nejzminovanejsi jmeno v diskuzich o lezeckach.. :D
              Re: Triop Genus 30.01.2017 Esli to nebude tím, že má teď každou lezečku jinou :-D
Ledy 23.01.2017 Čauky, nevíte někdo, jak vypadá Maltatal? Nebo něco v okolí? Díky
      Re: Ledy 30.01.2017 Zkus tohle:
1
...
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
265
...
2263
Pieps DSP SPORT Máte někdo tušení, proč pieps u svých vyhledávačů má v továrním nastavení vypnutou funkci automatického přepnutí z vyhledávání na vysílání v případě pádu druhé laviny? Tuto funkci je možné zapnout pouze v autorizovaném servisu.
Je to na základě nějaké statistiky, že v případě pádu druhé laviny dochází ke ztrátě vyhledávače a záchranář plýtvá zbytečně čas hledáním ztraceného pípáku? Honza 20:25:57 30.01.2017odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: