Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Winterraum na Adamekhutte 12.10.2016 Ahoj rádi bychom jeli na Dachstein, rádi bychom přespali ve wintráči na Adámkovi, je třeba mít nějaký spešl Alpenverein klíč? Nebo je volně přístupný. Děkuji za info.
jake koupit prvni lano 11.10.2016 Zdarec,
lezu zatim jen na rybu v telocvicne, ale je cas nekam to posunout, jaky by melo byt prvni vlastni lano, na skalky nebo aspon na lead climb uvnitr?
jde mi o prumer a delku, znacka je asi vcelku jedno, dynamika a atest
  Re: jake koupit prvni lano 11.10.2016 délka 50 m. Pokud bys chtěl lano výhradně dovnitř a chodíš na jinou než některou z nejvyšších stěn,
    Re: jake koupit prvni lano 13.10.2016 Důležité je odkud jsi, ze začátku budeš objíždět bližší skály. Podle toho se odvíjí výška skal a dél
  Re: jake koupit prvni lano 11.10.2016 Já být tebou vezmu 60 m. Jestli začneš chodit i ven, bude ti 50 zřejmě málo dřív, než jí skončí živo
  Re: jake koupit prvni lano 11.10.2016 kup nejlevnější 60, nejlevnější kýbl do kterýho se vejde a nejlevnější HMS karabinu velkou tak aby s
    Re: jake koupit prvni lano 11.10.2016 jasně protože nejlepší je hlavně nejlevnější materiál....
Má dvě výhody:
1.je
      Re: jake koupit prvni lano 12.10.2016 jestli začíná, tak to lano dodrbe daleko dřív, než se to lano vůbec přiblíží nějaký svý životnosti.
  Re: jake koupit prvni lano 11.10.2016 Urcite ne min nez 80m. Treba v Labaku (coz je podle me nej lezeni u nas) je 50m uplne na prd :D
    Re: jake koupit prvni lano 11.10.2016 Hmm, ze stěny hned do Labáku? Třeba se fakt ptá začátečník. :-)
      Re: jake koupit prvni lano 12.10.2016 To byl jen joke :D
  Re: jake koupit prvni lano 11.10.2016 kup si jedno na stěnu a jedno na skály.
Jestli lezeš na vyšších stěnkách, kup jakoukoli dynam
  Re: jake koupit prvni lano 11.10.2016 Najdi partaka s lanem :).
Do jara neco nalezes, nactes, pokecas...
Ambition 9.8 a Mast
    Re: jake koupit prvni lano 12.10.2016 Kup 100m lano, když už nezalezeš, tak aspoň potrénuješ stěžkým batohem
  Re: jake koupit prvni lano 12.10.2016 Za prve si ujasni kam s nim budes chodit lézt:
1. sportovky u nás i v zahraničí nao A
  Re: jake koupit prvni lano 12.10.2016 Jak už psali jiní, je dobré mít lano na ven a lano na stěnu. Na stěnu většinou stačí zbytková metráž
  Re: jake koupit prvni lano 12.10.2016 rozhodně ne Mammut, ani Beal není dneska nějaký držák
koukni po akcích na Tendon kole
    Re: jake koupit prvni lano 12.10.2016 neviem, zrovna mammut infinity je napr. super :)
    Re: jake koupit prvni lano 13.10.2016 Tak zrovna Sterling přivezl kamarád ze Států a nijak mě ani jeho neohromilo. Asi proto se v ČR nepro
      Re: jake koupit prvni lano 13.10.2016 ještě štěstí, že se 90procent lidí shodlo aspoň na tom Tendonu 9něco
      Re: jake koupit prvni lano 13.10.2016 V CR se samozrejme prodava. Ma zkusenost i zkusenost lidi kolem me, kteri ho maji, je velmi slusna.
      Re: jake koupit prvni lano 14.10.2016 V CR neprodava :) ... v dobe globalizace odvazne trvzeni. V CR jde sehnat prakticky celosvetova nabi
  Re: jake koupit prvni lano 12.10.2016 Když jsem si před lety jako chudý student vybíral první lano, šel jsem samozřejmě po co nejnižší cen
    Re: jake koupit prvni lano 12.10.2016 Asi bych se přimlouval za 60m délku a průměr okolo 10mm (+- ty 3 desetiny). To je nejuniverzálnější.
  Re: jake koupit prvni lano 13.10.2016 Doporučuji pěkné červené lano.
  Re: jake koupit prvni lano 13.10.2016 pokud polezeš na prvním, jakože asi jo, kup si klidně 70m lano. já už dneska kratší nekupuju. za 2 r
    Re: jake koupit prvni lano 13.10.2016 no a průměr těch 9,8 nebo 9,7 nebo co se ted standartně dělá...
  Re: Veža na preukaze ČHS 10.10.2016 Prachovska jehla.
    Re: Veža na preukaze ČHS 10.10.2016 A neviete niekto, kde bych ju našiel?
      Re: Veža na preukaze ČHS 10.10.2016 Tak než tě tady ukamenujou: zkus Prachovské skály u Jičína
  Re: úzká helma 11.10.2016 Ahoj, zkus Petzl Picchu. Je to sice dětská helma, ale třeba na mojí malou makovici sedí nejlépe :) <
  Re: úzká helma 14.10.2016 Mrkni na CT Stark nebo Tendon Orbit. Pokud ti nebudou sedet ani tyto, tak vymenit hlavu :)
Kréta průvodce 09.10.2016 Ahoj, chystám se na trip na Krétu, kde bych mimo jiné rád polezl. Nemáte někdo průvodce na lezení na Krétě, případně nějakej rozumnej stažitelnej materiál. Samozřejmě jakékoliv rady jsou vítané.
Děkuji Kuba
    Re: Kréta průvodce 10.10.2016 Sorry jsem kreten vypadlo mi Crete - Climbing from North to South. ;)
Ultralehký sedák na skialp 07.10.2016 Ahoj, nemá někdo zkušenosti s jedním z těchto Ultralehkých sedáků, mandatorně pro skialp? Případně jiné doporučení? Dívala jsem se zatím na tyto: OCÚN EGO 3, Edelrid Huascaran night/oasis, Zephir Altitude a BLUE ICE CHOUCAS I,II,III (u jedničky byl možná
  Re: Ultralehký sedák na skialp 07.10.2016 Zdar, mám Flake od Singáče a spokojenost. Když jsem sedák kupoval, tak jsem měl jako kritéria minima
  Re: Ultralehký sedák na skialp 07.10.2016 Rock Empire Skialp, dneska model Ultraligh z materiálu dyneema. Mám minulou verzi /oranžovo šedá/ a
  Re: Ultralehký sedák na skialp 07.10.2016 BluIce Choucas III je pokud se nepletu mnou výše zmiňovaný RockEmpire Skialp, jen v jiné barvě. Když
  Re: Ultralehký sedák na skialp 07.10.2016 Jestli ultralehký a skialp, tak rozhodně Camp Alpracing. Sbalitleností a váhou nepřekonatelný.
  Re: Ultralehký sedák na skialp 07.10.2016 Mám Rock Empire Skialp a jsem s ním maximálně spokojený. Nosím ho nějaké tři roky v kombinaci skialp
    Re: Ultralehký sedák na skialp 07.10.2016 a padas do nej?
      Re: Ultralehký sedák na skialp 08.10.2016 Já jsem psal výše, já do něj padal minimálně tři roky pravidelně. vK
      Re: Ultralehký sedák na skialp 08.10.2016 Já jsem psal výše, já do něj padal minimálně tři roky pravidelně. vK
  Re: Ultralehký sedák na skialp 08.10.2016 Mám vyzkoušený francouzský Cilao, dobře se oblíká i přes boty. Velice dobrou řadu skialpových sedáků
    Re: Ultralehký sedák na skialp 14.10.2016 Fuj! Reklama!
  Re: Ultralehký sedák na skialp 10.10.2016 já bych bral ten Ocun Ego. Na rozdíl od těch ostatních má mnohem širší využití než skialp...
Chyba v DB 06.10.2016 Nejak vam chlapci predcasne mizi clanky z titulky. To je chyba, nebo vlastnost?
  Re: Chyba v DB 06.10.2016 Tak pardon, asi uz jsem jenom slepej.
přetížené mezilopatkové svaly 06.10.2016 zdar můžete prosím někdo doporučit protahovací cviky na přetížené mezilopatkové svaly? něco jsem na netu našel, ale obecně se dost špatně protahují. Navíc v nich mám několik bolavých bouliček a nemůžu se jich zbavit. díky
    Re: přetížené mezilopatkové svaly 06.10.2016 na youtube zadej heslo "rhomboid foamrolling", v něčem se najdeš
obecně vz
      Re: přetížené mezilopatkové svaly 06.10.2016 jo a taky je dobrej tenisovej míček, dát ho mezi zeď a záda nebo když to sneseš, tak větší tlak když
        Re: přetížené mezilopatkové svaly 07.10.2016 na masáž triggerpointů (bolavých bodů) často nejlepší volba, pokud není po ruce někdo ochotný, kdo b
          Re: přetížené mezilopatkové svaly 09.10.2016 Dnes zakoupena novodurová trubka, omotána starou karimatkou a funguje to skvěle! moc dík za tip. A k
            Re: přetížené mezilopatkové svaly 10.10.2016 Za málo, jsem rád že můžu předat dál co jsem se naučil. Nebudu dělat reklamu konkrétnímu gymu, jen p
Boty dotaz 06.10.2016 Zdravim vsechny. Rad bych se informoval jake dle vasich nazoru vyhovuji boty na Pik Lenin? La Sport. Nepal Evo GTX, nebo neco jineho? Ice cube?
  Re: Boty dotaz 09.10.2016 Ahoj, ani jedny z nich, pokud nechceš přijít k omrzlinám. Potřebuješ dobře zateplenou botu, což ti d
    Re: Boty dotaz 09.10.2016 Ok diky za info. Premyslel jsem jeste o LS batura 2, popr. Nejake od Saltic. Prece jen 15 000 za bot
    Re: Boty dotaz 09.10.2016 Ok diky za info. Premyslel jsem jeste o LS batura 2, popr. Nejake od Saltic. Prece jen 15 000 za bot
  Re: Boty dotaz 11.10.2016 Urcite ne! Mne presne v tech botach omrzly prsty v 3900 mnm. Urcite dvojitou botu.
1
...
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
280
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: