Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231467 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Lezecká stěna - Tábor
Sokolovna - Lomnice nad Popelkou
ZŠ TGM Otrokovice - Otrokovice

Prodejny
HUDYsport - Praha 6
HUDYsport - Hradec Králové
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Lezečky Ocun Ozone QC05.09.2016
Ahoj,
jelikož přemýšlím o koupení lezeček Ocun Ozone QC, chtěl bych se zeptat jaké s nimi máte zkušenosti (nejlépe na písku). Díky za odpověď
 Re: Lezečky Ocun Ozone QC07.09.2016
do spár nic moc (v širočinách jsou každé nízké naprd, u sucháčů navíc rychle prodřeš pásky se zapíná
 Re: Lezečky Ocun Ozone QC07.09.2016
Neleze v nich na pisku Ondra Benes? Ja je teda na noze ani nikdy nemel, ale dle popisu bych to spis
  Re: Lezečky Ocun Ozone QC11.09.2016
Pochybuju že by Beneš lezl v Ocun lezkách. Ten spíš fasuje La Sportivu...
Jinak záleží co př
   Re: Lezečky Ocun Ozone QC11.09.2016
Leze v Ocun lezkach, Ocun ho sponzoruje...
    Re: Lezečky Ocun Ozone QC11.09.2016
ten teda dopadnul...
     Re: Lezečky Ocun Ozone QC11.09.2016
Nespustis ted, doufam, tu o tech Triopech ..
   Re: Lezečky Ocun Ozone QC12.09.2016
Leze v Ocúnech už cca 1 rok a pochvaluje si je.
    Re: Lezečky Ocun Ozone QC13.09.2016
to teda moc nechápu když před tím lozil La Sportivy... :-O
     Re: Lezečky Ocun Ozone QC14.09.2016
Jestli není na čase si přestat nechat blbnout hlavy v Hudysportech o vyzkoušet Ozone, Oxi, Diamondy.
      Re: Lezečky Ocun Ozone QC14.09.2016
Jj, diamondy si na sportovky na vapne nemuzu vynachvalit. Jen my teda vic sedely ty modre od RP.
  Re: Lezečky Ocun Ozone QC11.09.2016
Měl jsem je jednou a klidně bych si je koupil zase. Na malý stupy dobrá, na písek chce trochu rozléz
 Re: Lezečky Ocun Ozone QC11.09.2016
Jsou to velmi tvrde lezecky. Na pisku vice nez ustavani malych jebek budes resit ustavani rajbasu a
 Re: Lezečky Ocun Ozone QC11.09.2016
Po tom co sa rozlezu su dobre aj na rajbaky, nove su hodne tvrde. Skrceny palec v sparach nic moc, z

 foto dne - prenaseni vahy05.09.2016
Na to prenaseni vahy v VIIb rajbu by to chtelo spis premagovat lezecky, ne? Tak snad s pristim fotem...
 otázka WEBMASTERůM05.09.2016
To máte tak málo fotek, že musíte na fotku dne dávat mágistu co leze toprope v oblasti, kde je obojí
  Re: otázka WEBMASTERůM05.09.2016
Ja nevim, ale top rope imho neleze a kdovi, co v tom pytliku ma. Moc bile ruce nema a skala kolem vy
   Re: otázka WEBMASTERůM05.09.2016
Asi tak ;). Nekdo holt pri kydani hnoje radeji zavre oci aby mu nahodou neco to kydani nepokazilo.
   Re: otázka WEBMASTERůM05.09.2016
Brát si mágo do VIIb může fakt jen někdo, kdo zatím leze prd a ještě to nemá v hlavě srovnaný.
    Re: otázka WEBMASTERůM06.09.2016
He he... Pokud si nekdy lezl na pisku, tak asi vis, ze neni od veci si obcas do nejakyho kruhu dat n
     Re: otázka WEBMASTERůM06.09.2016
Máš pravdu. Mluví ze mě alergie na to, když vidim lidi prášit v klasikách, specielně v lehkejch klas
      Re: otázka WEBMASTERůM06.09.2016
Nerekl bych, ze jde o zlehcovani. Spis jde o nechut odsuzovat na zaklade nepodlozenych domnenek. U s
       Re: otázka WEBMASTERůM07.09.2016
Zlehčováním jsem měl na mysli usnadňování lezeckého pohybu mágem a dalšími věcmi, které degradují ce
    Re: otázka WEBMASTERůM06.09.2016
Na TR na 100% neleze, cesta traverzuje přes ty kyzy doleva ke kruhu, který tam je vidět ... Velmi zá
    Re: otázka WEBMASTERůM06.09.2016
Nevim proč by to neměl mít srovnaný, třeba to má srovnaný až až a proto leze s mágem :) Ale každopád
  Re: otázka WEBMASTERůM05.09.2016
Co maga a TR... Ale mazec je, ze si pri tom jeste vysekava stupy a chyty. Prase jedno!
  Re: otázka WEBMASTERůM06.09.2016
tak to radši nejezdi do Tisý - na Pevnosti (ta VI v pravo) a Vyhlídce (asi Glum) někdo řádil jak bíl
  Jak to víš?06.09.2016
Hele, jak víš, že v tom dotyčný má mágo? Co když tam má třeba jen trochu prachového písku?
  Re: otázka06.09.2016
Jo pošli.
   Re: otázka07.09.2016
až ji smáznete, pošlu :-)
    Re: otázka08.09.2016
Jsem rad, ze lezec nevychazi vstric pozadavkum lidi, kteri se vsem snazi vnutit to sve.
     Re: otázka08.09.2016
On tu někdo něco nutil? Jen nabídka, na kterou přišla dobrovolná reakce...ale klukům je nějaká filos
      Re: otázka08.09.2016
No nejlepe se etika a filosofie hodnoti od stolu pohledem na fotku.. :)
       Re: otázka08.09.2016
mluvis trochu stereotypne o necem jinem, uz nereaguju.
        Re: otázka08.09.2016
Ha ha, rika clovek, co tu porad dokola mele tu samou pisnicku..
 Re: foto dne - prenaseni vahy05.09.2016
Mě by spíš zajímalo co je to za cestu, než ty blbý kecy okolo...
  Re: foto dne - prenaseni vahy05.09.2016
  Re: foto dne - prenaseni vahy06.09.2016
Je to v Zaječí rokli v Broumovkách a cesta Večerní mejdan na Orlí hnízdo.
 Re: foto dne - prenaseni vahy06.09.2016
doost lidi nosi pytel a mago v nem nema... ma tam treba pisek... nekdo lahvace... Lamo :D
  Re: foto dne - prenaseni vahy06.09.2016
nekdo jo, ale moc jich neni, neboj
   Re: foto dne - prenaseni vahy06.09.2016
asi tak...
    Re: foto dne - prenaseni vahy06.09.2016
to nevíte že je to nejlepší kapsička na cigarety, ach ty nekuřáci :-)
     Re: foto dne - prenaseni vahy08.09.2016
Zakladatel diskuse je zas další blb, co potřebuje rozvádět téma jako je mágo na písku... už to tu by
      Re: foto dne - prenaseni vahy08.09.2016
rikat to lidem u skaly je jedna vec a resit to verejne je vec druha. Oboji ma smysl, ale samozrejme
       Re: foto dne - prenaseni vahy08.09.2016
A chces debatovat o TR do pulky steny v ceste ktera traverzuje ci o tom magu, ktere nikde neni videt
        Re: foto dne - prenaseni vahy08.09.2016
Nechci debatovat o nicem. Vlakno jsem nezalozil, nabidku webmasterum jsem ucinil a tim to pro me kon
         Re: foto dne - prenaseni vahy08.09.2016
Nejlepsi cesta proti balastu je prestat ho sam vytvaret..

 Ostaš - UFO05.09.2016
Čau,
po inventuře vybavení po víkendovém (3.-4.9.) lezení na Ostaši sem zjistil, že mi chybí ufo.
Tuším, že zůstalo v sobotu někde v Dolním labyryntu v okolí Kočičího hradu.
Nepotkal ste ho někdo?

kontakt: 732 673 316
 Re: Ostaš - UFO05.09.2016
nedá mi to, ale
UFO prý letělo ve výšce 100m nad Kočičákem a blikalo :-)

sorr

 Princezny Guvernantka04.09.2016
V pátek jsme se snažili vylézt Rozporuprázdnou cestu na Princezny (Adršpach, Království, hned pod Králem). Vylezli jsme na východní vrchol souvěží.  Ve vrcholovce vedené německy bylo napsáno "Gouvernante". V průvodci ani na webech které mě
 Re: Princezny Guvernantka05.09.2016
Guvernantka (Komorná) je skutečně poměrně nově pojmenovaný vedlejší vrchol Princezen. Takových novýc

 Expresky03.09.2016
Zdar,
v úterý zůstaly po kamarádově pádu v Kubáskově cestě v Josefovském údolí v Krase viset dvě presa. Kdyby se našla dobrá duše která by mi je vrátila budu vděčnej a odměna je samozřejmě jistá! ;)
tel: 731276227
Dík!
 Re: Expresky03.09.2016
Pád v Kubáskovi? Snad to nebylo v horních plotnách, kde jsou velké odlezy a vše dobře dopadlo.

 Trenér03.09.2016
Ahoj, jak tak koukam po lezci a diskuzich... Venuje se v CR nekdo treninku a trenovani opravdu profi? Tzn ma vysledky a je v tom dobrej? Mate nekdo osobni zkusenost reknu na urovni 8b a vys?
 Re: Trenér03.09.2016
se podívej kdo je u nás nejlepší a kdo má cesty za 8b a výš. takový tu jsou, tak ti asi tu zkušenost
  Re: Trenér03.09.2016
8b a výš už není žádná prcka, jedno, max. 2 má pár lidí, těch, co by to lezli opakovaně bohužel u ná
   Re: Trenér03.09.2016
Většina lidí co lezou 8b a výš pravidelně se trénují sami, možná za občasné konzultace.
  Re: Trenér03.09.2016
Ja se ptal na trenera.. ne na lidi co lezou 8b.. Jestli je to dotaz jak od petiletyho nevim. Fakt go
   Re: Trenér03.09.2016
Myslím,respektive jsem zaslechl,že plzeňáci co letos zbombili nějáký 10 a 10-/10 v Juře měli v zimě
    Re: Trenér03.09.2016
Já znám minimálně dva lidi co pravidlně "bombí" 8c a na trenéry zvysoka...
    Re: Trenér05.09.2016
Bez pochyb. Skoda, ze tak taky nevyradil reprezentaci ;).
   Re: Trenér04.09.2016
Asi by se dalo vyjít i z toho, kdo trénuje lidi kteří mají nějaký slušný výsledky na závodech. Což j
   Re: Trenér04.09.2016
ještě trénuje honza kareš, eliška karešová, čaj...trenéři se najdou
 Re: Trenér04.09.2016
Hele, spokoj se s tim ze lezeni zatim nastesti neni jako fotbal nebo hokej, zajed nekam na stenu neb
  Re: Trenér04.09.2016
A to fakt jako stačí jenom je na skály? Nevěřím!
   Re: Trenér04.09.2016
Delas dobre. Rady jako ta vyse vetsinou davaji lidi, kteri lezou total hovno ...
    Re: Trenér04.09.2016
Ahoj, no na českým písečku to asi není nijak slavné. Představ si nějakou kvalitní dvojici vzdělaných
     Re: Trenér04.09.2016
Popsal jsi to hezky, to je přesně to, proč by každý, kdo uvažuje o tréninku, měl nejdříve nastudovat
  Re: Trenér04.09.2016
6a? Chlapce ja se ptal na 8b a 8c.. vim, ze pro urcitej typ lidi je od 7a nahoru vsecko stejne tezky
   Re: Trenér04.09.2016
Ty jsi vtipálek. Nemyslíš si, že kdyby někdo takový byl, tak že by se o něm obecně vědělo a byl by z
    Re: Trenér04.09.2016
Pár dalších jmen už tu padlo. A zcela obecně, kdo má práce dost a času málo (nejen v trenérství, v j
     Re: Trenér04.09.2016
To určitě ano, ale pokud by někdo byl tak dobrý, že připravuje lezce tak, že získávají medaile, tak
      Re: Trenér04.09.2016
Stejne mam dojem, ze lezeckymu treninku za ucelem obzivy se v CR venuje pouze sablonova Helena Lipen
       Re: Trenér05.09.2016
Toť otázka. Podívej se na výsledkové listiny a poptej se, kde dotyční trénují a s kým. Lidé z týmu L
        Re: Trenér05.09.2016
Toto je přesné. Není totiž umění udělat z talentovaného děcka 8ačkaře. Umění je udělat z naprostého
       Re: Trenér05.09.2016
Výsledky na úrovni ČR nevypovídají o ničem. Soustavně se na Lezci omílá, jak dopadá stávající česká
        Re: Trenér05.09.2016
Jeden z lidí,který má dost slušný povědomí a zároveň výsledky je Andrej Chrastina.Akorát ho živí výr

 závody03.09.2016
Ahoj,chtěl bych začít lízt zavodně a chci se zeptat jestli mám šanci na nějáké solidní výsleky(samozřejmě bych začal intenzivněji trénovat).Je mi 15 let,lezu 2 roky tak jednou týdně,obtížnost okolo 7 UIAA a strašně mě to baví :D.Díky moc za odpovědi
 Re: závody03.09.2016
Na českou scénu to stačí, klidně začni, medaile z ČP/MČR budou. Ale s úspěchy na poli mezinárodním m
  Re: závody03.09.2016
Jdi do toho. Kecy ze uz jsi na to starej jsou pitomosti. Uspech zalezi na mnoha okolnostech. Ale zar
   Re: závody03.09.2016
Jdi do toho, naše repre jezdí na svěťáky pro poslední místa(ne všichni jen ti vyvolení) a svaz jim p
    Re: závody03.09.2016
Sice to s tím nesouvisí, ale je to pravda. Ve tvém věku řada lidí kvůli přístupu ČHS a chybějící pod
     Re: závody03.09.2016
Podle mého názoru bez šance. Nepomůže ti ani Lipenská.
      Re: závody04.09.2016
Boha jeho, jen podle věku se to nedá říct. Přesně jak píše lrh (a pokud je to Hroza, tak ten ví, o č
 Re: závody03.09.2016
Ahoj Honzo, jsi z Prahy? kdyztak napis na mail mattyasurban@gmail.com (jo, dve t) nebo si me radsi p
  Re: závody04.09.2016
Kontaktuj Kubu Konečného.Leze teprve 4 roky a už je mistr Evropy a leze 8c!A zmákl to i bez trenéra
   Re: závody06.09.2016
Asi tak...:-)
   Re: závody07.09.2016
Kuba Konecny to nema "jen z lezeni" ...
   Re: závody08.09.2016
Při této porci lezení by sis s rozumnými výkony ani neškrtnul.
 Re: závody07.09.2016
Tak s obtížností 7 asi moc ne :D Jinak jestli tě to baví, není pro tebe problém lézt 3x - 4x týdně.

 Finale ligure02.09.2016
Ahoj, nevíte někdo jak to teď vypadá ve Finale? jestli je vše při starém a kemp pod monte Cucco funguje? Díky 
 Re: Finale ligure02.09.2016
jjj
  Re: Finale ligure12.09.2016
Od 31.8. probiha v kempu rekonstrukce parkoviste a dalsich casti (socialni zarizeni), takze netece v

 Našla se HMSka02.09.2016
Ahoj lezci a lezkyně, včera 1.9. jsme s přítelem našli na Branických skalách (Dolní plotna) v topu jedné cesty HMSku, která zjevně někomu patři a asi ji tam zapomněl. Vzali jsme ji s sebou...doufám, že se o ni někdo přihlásí :) vypadá, že tam byla jen krá

 Kreta02.09.2016
Ahoj,
nevíte o nějakém ubytování či spaní i ve stanu
(kemp) na Krétě blízko Heraklionu, Kapetanii a Agiofarangu? A popřípadě Plakias. Dík
 Re: Kreta02.09.2016
Ahoj,
v Plakiasu je super Hostel "
 Re: Kreta02.09.2016
V Plakiasu je i kemp. Dá se spát i pod stanem kus od Plakiasu na pláži Aumoudi. Před dvěma lety tam
 Re: Kreta02.09.2016
V Plakiasu je i kemp. Dá se spát i pod stanem kus od Plakiasu na pláži Aumoudi. Před dvěma lety tam

1   ...   267   268   269   270   271   272   273   274   275   276   277   278   279   280   281   282   283   284   285   286   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Lezečky Ocun Ozone QC
Ahoj,
jelikož přemýšlím o koupení lezeček Ocun Ozone QC, chtěl bych se zeptat jaké s nimi máte zkušenosti (nejlépe na písku). Díky za odpověď
Vojta19:52:12 05.09.2016
odpovědět 
 Re: Lezečky Ocun Ozone QC
do spár nic moc (v širočinách jsou každé nízké naprd, u sucháčů navíc rychle prodřeš pásky se zapínáním, v ručních spárách ti skrčené prsty moc nepomohou - spíš naopak), na rajbasy je musíš nejdřív rozlézt, aby změkly, ale to netrvá zas tak dlouho


ocun píše: "moderní zbraň soutěžního a výkonnostního lezce" a výkonnostní lezec moc na písek nejezdí, pro toho je Jura, max. Labák
08:57:42 07.09.2016
odpovědět 
 Re: Lezečky Ocun Ozone QC
Neleze v nich na pisku Ondra Benes? Ja je teda na noze ani nikdy nemel, ale dle popisu bych to spis bral na bouldry a na kratke cesty na vapno. Pokud chces neco co se na pisek fakt hodi a nevadi ti vyhodit prachy, tak mne se osvedcila Scarpa Furia (lezu v nich v Pfalzu). Paradni mekka a citliva lezecka, na pisek podle me idealni. Pokud v nich polezes fakt jen na pisku tak by mely i nejakou dobu vydrzet. Ja sice moc spary nelezu, ale podle me se hodi i do spar vzhledem k tomu ze jsou cele pogumovane. Ale kotniky s i v nich podres take :D Pokud chces neco levnejsiho nebo si stojis za ceskou firmou, tak od Ocunu se podle me hodi model Rebel, ale asi bych radeji snurky.
Radek11:53:11 07.09.2016
odpovědět 
  Re: Lezečky Ocun Ozone QC
Pochybuju že by Beneš lezl v Ocun lezkách. Ten spíš fasuje La Sportivu...
Jinak záleží co přesně chceš na tom písku lézt. Od Ocunu/Rock Pillarsu se mi na písku pro lezení na ření osvědčili takový měkký nazouvací. Jen nevím jestli je ještě vyrábějí...
Eman00:40:56 11.09.2016
odpovědět 
   Re: Lezečky Ocun Ozone QC
Leze v Ocun lezkach, Ocun ho sponzoruje...
07:18:10 11.09.2016
odpovědět 
    Re: Lezečky Ocun Ozone QC
ten teda dopadnul...
..21:31:01 11.09.2016
odpovědět 
     Re: Lezečky Ocun Ozone QC
Nespustis ted, doufam, tu o tech Triopech ..
21:47:43 11.09.2016
odpovědět 
   Re: Lezečky Ocun Ozone QC
Leze v Ocúnech už cca 1 rok a pochvaluje si je.
07:20:19 12.09.2016
odpovědět 
    Re: Lezečky Ocun Ozone QC
to teda moc nechápu když před tím lozil La Sportivy... :-O
Kemal23:03:03 13.09.2016
odpovědět 
     Re: Lezečky Ocun Ozone QC
Jestli není na čase si přestat nechat blbnout hlavy v Hudysportech o vyzkoušet Ozone, Oxi, Diamondy. Pak třeba budeš objektivnější.
07:49:10 14.09.2016
odpovědět 
      Re: Lezečky Ocun Ozone QC
Jj, diamondy si na sportovky na vapne nemuzu vynachvalit. Jen my teda vic sedely ty modre od RP.
12:24:58 14.09.2016
odpovědět 
  Re: Lezečky Ocun Ozone QC
Měl jsem je jednou a klidně bych si je koupil zase. Na malý stupy dobrá, na písek chce trochu rozlézt, ale pak změkne. Celkově je to ale spíš tužší bota. Někdo má radši větší flexibilitu chodidla a to jsem já. Takže na lezení beru měkčí boty, jako jsou Kobry, Pythony atd.
Steve09:37:23 11.09.2016
odpovědět 
 Re: Lezečky Ocun Ozone QC
Jsou to velmi tvrde lezecky. Na pisku vice nez ustavani malych jebek budes resit ustavani rajbasu a urcite se hodi citlivejsi lezecky. Sel bych do mekcich.
09:45:23 11.09.2016
odpovědět 
 Re: Lezečky Ocun Ozone QC
Po tom co sa rozlezu su dobre aj na rajbaky, nove su hodne tvrde. Skrceny palec v sparach nic moc, zabovice idu, spis pata-spicka v sirocinach dost boli.
jove23:08:15 11.09.2016
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192453)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
AW III Gebiet Der Steine
AW II Pfaffenstein
Pfeilerweg I Pfaffenstein
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (41)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1172 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1469 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1440 
 Neřeším to – lezu vše 
 1141 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi