Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 33. 10255 34.Kubíček 10215 35.Chejn 10208 Bouldry: 33.Stadtherrová 9550 34.Stribrny 9534 35.Kollár 9503 Hory: 19.Petr 3142 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Grossglockner studlgrat 08.11.2015 Ahoj neporadil by někdo jaká je aktuálně podmínka na grossglockner studlgrat..
Děkuji za zpětnou vazbu
    Re: Grossglockner studlgrat 09.11.2015 děkuji za info Jendo
Nove oblasti, Pruvodce 08.11.2015 Ahoj, uz nekolik let jsem v USA, cestuju, lezu, atd. Chtel bych pridat do databaze spoustu novych oblasti a cest, ktere jsem navstivil, ale vubec netusim jak to udelat. Nemohl by mi nekdo poradit
Pallavicini na Grossglockner 07.11.2015 Ahoj lezci, rád bych jel na začátku příštího týdne na Pallaviciniho kuloár. Nechci ale nic podcenit, viděl jsem videa, četl články. Můj dotaz je k posledním desítkám metrů, kde je skalní lezení. Je to opravdu 3 UIAA? Nebo je to těžší? Jsou tam někde štand
  Re: Pallavicini na Grossglockner 07.11.2015 Ahoj. Nejspíš to víš, ale vybral sis asi nejméně vhodné období. Přeci jenom zvaž, jestli nepočkat na
    Re: Pallavicini na Grossglockner 07.11.2015 A to jako proč? Zahraniční fora lezou Mayerlrampe i Palačinku jako o závod.
      Re: Pallavicini na Grossglockner 09.11.2015 No obecně se říká, že nejlepší kondici mají firnové svahy v Alpách v květnu a červnu, jestli je tomu
  Re: Pallavicini na Grossglockner 07.11.2015 V hornich mixovych dylkach jsou vrtany standy.
Jestli je to za 3, tezko rict. Kdyz to
    Re: Pallavicini na Grossglockner 07.11.2015 Gula, podmínka, jo? Ty jsi ale nějaký suterén...
      Re: Pallavicini na Grossglockner 08.11.2015 Jako štábní kultura je fajn, ale zase ten post je jednak k věci, jednak asi tazateli i docela pomohl
  Re: Pallavicini na Grossglockner 07.11.2015 Trochu problém bude jen to, že silnice na Kaiser-Franc Josef Höhe bude již zavřená a čeká vás pěkná
    Re: Pallavicini na Grossglockner 07.11.2015 kde se to dá zjistit? Našel jsem jen nejistou informaci- 16 September until end of October/beginning
      Re: Pallavicini na Grossglockner 07.11.2015 Silnice má být otevřená do neděle 8.listopadu. Info na
  Re: Pallavicini na Grossglockner 08.11.2015 Je to trojka. Dost rozlámaná. Friendy netřeba, stačí středně velká sada vklíněnců. Štandy vrtané.
  Re: Pallavicini na Grossglockner 09.11.2015 Byl jsem na Glockneru v sobotu, pravdou je, že Palavicini i Mayerlampe se lezou dost. Po dvou sněhov
  Re: Foto dne - 6.11. 06.11.2015 Jj, taky me to hned bouchlo do oči.
Horoškola v Praze 06.11.2015 Ahoj, chtěla bych poradit s nějakým začátečnickým kurzem v Praze, který by začínal v dohledné době? Ráda bych začala s lezením a viděla bych to na nějaký systematický kurz....je lepší komerční či nekomerční horoškola? Kterou byste doporučili? Ráda bych i
  Re: Horoškola v Praze 06.11.2015 Za sebe můžu doporučit
  Re: Horoškola v Praze 06.11.2015 Kamarády najdeš v oddílu.
    Re: Horoškola v Praze 06.11.2015 To sic jo, ale přijde mi, že začátečníky skoro nikde nechtějí, nehledě na to, že jsem ještě lezení
      Re: Horoškola v Praze 06.11.2015 záleží co ti vyhovuje. jestli ti nevadí platit a "mít to instantní", potom je dobrá volba
      Re: Horoškola v Praze 07.11.2015 Já nevím jak v Praze, ale jinde to funguje normálně, většinou fajn kolktiv co v pohodě příjmají i no
        Re: Horoškola v Praze 07.11.2015 Nevim jak jsi přišel na to že zrovna v Brně to funguje..
  Re: Horoškola v Praze 08.11.2015 na tvym miste bych zkusil (pokud to jeste tak funguje) na Smichove Jarku Posledni, na Ruzyni Katku n
ryba 05.11.2015 Proč dáváte jako foto dne rybáře? Myslel jsem, že jsem na stránkách lezec.cz, né rybář.cz XD
  Re: ryba 05.11.2015 páč-než ses stal kritikem také jsi lezl na rybu.
    Re: ryba 05.11.2015 To jo, lezl, ale styděl jsem se...
      Re: ryba 05.11.2015 a všimnul sis, že tahle ryba na fotce skálu nijak nenarušuje oproti situaci, kdy by prvolezec dobíra
        Re: ryba 06.11.2015 na to jsi přišel jak?
Každá ryba je špatná :)
          Re: ryba 06.11.2015 Podle koho, ceho? V cem je horsi nez OS, RP, PP, AF?
          Re: ryba 06.11.2015 právě že každá ne, některá je ke skále šetrnější než dobírání shora. Ale chce to myslet, to uznávám
            Re: ryba 06.11.2015 hele a co je jako na dobírání nahoru nešetrnýho, když pak oba slaní nebo sejdou, že je šetrnější léz
              Re: ryba 06.11.2015 že by zenovej kóan na dobrou noc? Neboj, však ono to docvakne...a nebo taky ne, ale i s tim se dá ží
              Re: ryba 07.11.2015 Tak zkus vice lezt po vsech moznych svetovych lokalitach od sportovky po ryze tradicni cesty a treba
        Re: ryba 06.11.2015 Myslíš to, jak v horní části neměli prodlouženo, takže je vidět, jak se lano láme o skálu, tudíž ská
  Re: ryba 05.11.2015 Co hůř, občas tu jsou fotky jen krajiny. Myslel jsem, že jsem na lezec.cz a ne krajinomalba.cz XD
  Re: ryba 05.11.2015 No a na vic to mago na pisku...hnus...
    Re: ryba 05.11.2015 Si vem, ze i v USA lezou s Mg na pisku... Prasata.... Fuuuj.
      Re: ryba 05.11.2015 :) koukam, že je tady samej zkušenej pískař.. to je zase úroveň..
        Re: ryba 06.11.2015 pekna fotka, zajimava vezicka ani nevim kde....nepochopim jak to muze nekomu vadit, lezeni na rybu j
          Re: ryba 06.11.2015 Co si takhle odpovědět sám martas :)
Bunda 05.11.2015 Prosím o radu, jakou vybrat bundu do vyšších hor, 4.000 -5.000 m . chtěl bych něco, co bude dobře fungovat a vydrží, počítám s tím, že bude dražší.
díky za námět.
  Re: Bunda 05.11.2015 Izolační? Membránovou? Trochu to specifikuj:)
    Re: Bunda 05.11.2015 omlouvám se za neúplné info. Chci membránovou nezateplenou bundu.Pro
  Re: Bunda 05.11.2015 Jestli jsi fakt ochoten do toho něco dát, tak tilak (např evolution). nejen že mají dobré zpracování
  Re: Bunda 05.11.2015 neco s goracem od zavedenych znacek co ti bude sedet :)
  Re: Bunda 06.11.2015 Doporučuju High Point Protector, je dobře zpracovaná, pozáruční servis samozřejmostí, cena oproti Ti
Těsné lezečky 04.11.2015 Ahoj,
Chci se vás zeptat na radu ohledně lezek. Mám jedny cca rok, vel. je tuším 41,5 a já mám nohu 43,5-44.
Vydržím v nich tak 20 minut a pak mě začne tlačit palec, ostatní prsty jsou jakž takž v cajku. Chci se zeptat jestli má cenu pořizov
  Re: Těsné lezečky 04.11.2015 Další dotaz na nejvíce odpovědí? :-)
  Re: Těsné lezečky 04.11.2015 Daruj, vyhoď, prodej a pořiď ještě menší.. bolest se rozdělí na všechny prsty a máš vyhráno..
  Re: Těsné lezečky 04.11.2015 a co lezes za uroven ?
  Re: Těsné lezečky 04.11.2015 co holku, máš?
  Re: Těsné lezečky 04.11.2015 palec přibrousit a pohoda.
Ale vážně: pokud po 20 minutách, tak na boulder furt dobrý a na vě
  Re: Těsné lezečky 05.11.2015 Omotání palce tejpkou nebo vycpání si lezačky, aby tě bota netlačila je hloupost. Nebudeš mít cit. P
  Re: Těsné lezečky 05.11.2015 dle toho co píšeš si spíše začátečník. nekupuj si tak těsné lezky. zatím.
tyto nevyhazuj, pou
    Re: Těsné lezečky 05.11.2015 No když jsem si je kupoval tak mi byli akorát jenže mi rychle vyrostla noha....
    Re: Těsné lezečky 05.11.2015 No když jsem si je kupoval tak mi byli akorát jenže mi rychle vyrostla noha....
Partner - lezec? 04.11.2015 Je váš partner/ka lezec/kyně? Kde jste ho případně potkali? Rád bych holčinu lezkyni, ale momentálně nějak nejsou na skladě....anebo myslíte že je lepší mít partnera nelezce???:D
  Re: Partner - lezec? 05.11.2015 jak tu nedavno probehlo... lezci jsou do sebe zahledeni magori a vubec nejhorsi jsou denickari, takz
  Re: Partner - lezec? 05.11.2015 ty smiseny partnerstvi nebo manzelstvi, tj chlap se zenskou, nikdy nemuzou dobre dopadnout. Lezec ne
  Re: Partner - lezec? 05.11.2015 Nevím, jak je to se životním partnerem, ale kdejaký lezec hledá holku při lezení!!! Abych podotkla,
    Re: Partner - lezec? 05.11.2015 A vo tom to je, smíšený manželství je na nic. Nejlepší je sbalit chlapa, ten má pochopení pro blbý k
      Re: Partner - lezec? 08.11.2015 Popravdě, já bych brala taky nějakého lezce :)... Jen najít toho správného :)...
        Re: Partner - lezec? 08.11.2015 Tak to budem asi ja.
          Re: Partner - lezec? 08.11.2015 A uz se zase ritej do nestesti, dalsi smisenej par. Ze si ty lidi nedaj poradit...
  Re: Partner - lezec? 06.11.2015 Žena leze. Potkali jsme se na stěně. Jestli mít, nemít partnera lezce, asi záleží jak to který lidi
  Re: Partner - lezec? 09.11.2015 Měl jsem pár partnerek se kterýma jsem lezl ale akorát mě s nima přestalo bavit lezení. Aby to fungo
  Re: Nehoda v Jizerkách v neděli 03.11.2015 to víš, že podrobnosti jsou známé, ale určitě nepatří sem
    Re: Nehoda v Jizerkách v neděli 03.11.2015 A co se třeba z chyb ponaučit? :-D
  Re: Nehoda v Jizerkách v neděli 03.11.2015 Byl to pád druholezkyně od slaňáku navázané na prostředek lana. V podstatě omyl a momentální zatmění
    Re: Nehoda v Jizerkách v neděli 03.11.2015 Přeju brzké uzdravení bez následků, podobná věc se může stát každému...
    Re: Nehoda v Jizerkách v neděli 03.11.2015 Díky za jeden z mála smysluplných komentů!
      Re: Nehoda v Jizerkách v neděli 04.11.2015 Zase nebuď zbytečně moc přecitlivělý! Nevidím tu žádné výrazně nesmyslné komenty a též mi ta žádost
        Re: Nehoda v Jizerkách v neděli 04.11.2015 V Schubertovi je popsano, ze nekdo si pri delani chyby vzpomnel, ze o stejne chybe cetl, takze psat
          Re: Nehoda v Jizerkách v neděli 04.11.2015 Smysl psat o chybach rozhodne je. I ja jsem pred par lety jednu takovou udelala, po 15cti letech lez
            Re: Nehoda v Jizerkách v neděli 05.11.2015 Ahoj, smysl dělit se o zkušenosti má určitě a jestli nevadí že si trochu zaagituju, tak ideálně vypl
          Re: Nehoda v Jizerkách v neděli 05.11.2015 Schubert, ale, byl velmi přecitlivělý!
        Re: Nehoda v Jizerkách v neděli 04.11.2015 Ona minimálně jedna odpověď byla zjevně odstraněna..
          Re: Nehoda v Jizerkách v neděli 05.11.2015 ?
1
...
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: