Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Marmoláda 19.09.2015 Ahoj, nevíte jaké jsou momentální podmínky pro výstup na Marmoládu? Díky
  Re: Marmoláda 22.09.2015 Podle předpovědi to vypadá že ve středu něco málo nasněží, ve čtvrtek roztaje, v pátek oschne a od s
New Zealand 19.09.2015 Hoooj, za měsíc vyjíždím. Pomožte prosím se zabalením batohu (co se hodí a co ne)...A kam se mám podívat, co stojí za to??? Taky hledám parťáka ... Fb : Michal Kuba
  Re: New Zealand 20.09.2015 Hlavně nezapomeň lezečky a mágo! Castle hill jako perfektní boulderování v úžasný scenerii (jde i be
  Re: New Zealand 20.09.2015 Nezapomeň pas! ;-)
  Re: New Zealand 21.09.2015 Vyser se na Lonely Planet a cestuj jen na divoko, spi kam dojedes bo kde se ti to libi, z NZ automap
Finale - kemp 17.09.2015 Z neoficiálních zdrojů jsem slyšel, že lezeckej kemp ve Finale pod Monte Cucco je přeplněnej uprchlíkama a nedá se používat, byl jste tam někdo v poslední době? Je to pravda?
  Re: Finale - kemp 17.09.2015 a safra. dodnes jsem zil v blahove nadeji, ze se uprchlicka krize s lezenim nesouvisi.
    Re: Finale - kemp 17.09.2015 Neeeeee, uz jsem jich par videl i na Smichoffce!
      Re: Finale - kemp 17.09.2015 No vždy tu bylo plno uprchlíků kteří prchají za pohodou včetně mě. Ale POZOR!!!, tihle už jedí i lid
        Re: Finale - kemp 18.09.2015 jaky vtip? kdyz tam bude 500 arabu, tak se tam proste nezaparkuje. tak shani info, jestli nejet jina
          Re: Finale - kemp 18.09.2015 Je to tak, díky za podporu. Jde mi zcela o věcné info, jestli je kemp použitelnej, pokud ne, budu to
  Re: Finale - kemp 18.09.2015 Já už je viděl i Arcu...
    Re: Finale - kemp 18.09.2015 Teda nechápu o čem byla moje odpověď nevěcná . Nevím ,jestli bych chtel byti v tvé situaci a rozhodo
      Re: Finale - kemp 18.09.2015 Asi nejde o to, jestli tam jet nebo nejet, ale jestli spát nebo nespát v tom kempu, resp. jestli spá
      Re: Finale - kemp 18.09.2015 Tak na rovinu:
Nejsem hrdina jako Václav, kterej je fakt asi frajer.
Pokud jsou uprchl
        Re: Finale - kemp 18.09.2015 Tak Já teda opravdu nevím. Hrdinou nechci byt od malička, většinou umírají . Na cuccu se sem tam kra
        Re: Finale - kemp 19.09.2015 Kdo se bojí nesmí do lesa, musí do města
  Re: Finale - kemp 20.11.2015 Někdo prosím aktuální info, jak to tam vypadá?
    Re: Finale - kemp 20.11.2015 zeptej se Václava
      Re: Finale - kemp 20.11.2015 Jakýho Václava? BTW taky by ě to zajímalo...
        Re: Finale - kemp 21.11.2015 kamarad tam byl pred nec měs.bez problémů..
Les Calanques 16.09.2015 Ahoj, jak je to dnes s bivakováním poblíž Les Calanques? Konkrétně někde kolem Cap Canaille a mimo sezonu (říjen)? Dá se? Nedá se? Rady, doporučení, zkušenosti?? Dík
  Re: Severní Eiger, Mt Blanc - podmínka 17.09.2015 Cca před týdnem jsem byl v těsné bízkosti Eigeru :-)
A ve stěně byl čerstvě napadaný sníh :
Ubytování s miminem Český ráj 16.09.2015 Ahoj, můžete někdo doporučit nějaké ubytování v Českém ráji pro rodinu s miminkem, tak aby se tam odtud dalo jezdit dobře do skal? Míněno na podzim, takže ideálně asi nějaká chata nebo penzion. Díky, Roman
  Re: Ubytování s miminem Český ráj 19.09.2015 Jestli jste jen dva + mimino, na písek snad vyjma Panťáku zapomeň.
kolení spára v olomouci 15.09.2015 Ahoj,
Nevíte někdo o nějaké spáře v Olomouci velikosti koleno/dvojžába/rameno. Chtěl bych přes zimu trénovat turnovskou nohu a při studiich není kde. (jen tak mimochodem: pár hezkých žab a jedna fingerlocková spára jsou u nemocnice v panelovém plot
Vilémov 15.09.2015 Ahoj, kousek od vesničky Vilémov (na pomezí Jizerek a Krkonoš) je malá skalka cca. 10m ,,vysoká,, ale nějáký cesty tam jsou. Po novejch nejtech. Tak mě zajmá jestli někdo (autor?) nemáte k dispozici schéma s názvy cest a obtížností. Na lezci v mapě to nen
  Re: Vilémov 15.09.2015 Na pomezí Krkonoš a Jizerek je třeba Šulíkova skála u Tanvaldu. Břidlicové terény v údolí Kamenice..
    Re: Vilémov 20.11.2015 Máte někdo info ke skalkám na Kynastu a u Jindřichovic u Jablonce nad Nisou?
      Re: Vilémov 15.09.2015 Ale né... zase ten Lukáš B., který do všeho kecá a všechno ví. Že by závislost?
        Re: Vilémov 15.09.2015 hm, a věcná hodnota tvého příspěvku? já jsem trochu odpověděl (pro ty co umí gůglovat je to myslím d
          Re: Vilémov 15.09.2015 Ze zrovna ty budes sermovat vecnou hodnotou prispevku :D. Na co ze si to odpovedel?
            Re: Vilémov 15.09.2015 na otázku kde hledat informace o nějaké vynýtované skalce u Vilémova (ty jeden ošklivý hloupý anonym
              Re: Vilémov 15.09.2015 No tak to za vecnou informaci, ktera dotycnemu rekne neco, co predtim netusil, povazujeme oba uplne
                Re: Vilémov 15.09.2015 to, že ty neumíš vygůglit schémátko je opravdu jen tvůj problém. pic!
                  Re: Vilémov 15.09.2015 Krasny myslenkovy konstrukt.. :)
    Re: Vilémov 15.09.2015 Tohle je spatne propagovani databaze. Mozna by si pred tim mel autor overit, zda tam zadane informac
  Re: Vilémov 15.09.2015 Cau, u Vilémova jsou skály dve.Jedna je za bývalou samoobsluhou(naproti hospode u zapadlejch vlasten
  Re: Vilémov 15.09.2015 Pokud už budeš lézt v Pasekách, tak je ještě pěkná skála nad Rokytnicí, blízko rozvody a přes údolí
    Re: Vilémov 20.11.2015 Wow, koukám že tu je nějaký znalec! Poradil bys prosím ještě další skalky (klidně i pidi) na pomezí
parkování Brnčálka 15.09.2015 Ahojte,
potřebuji poradit. Jedeme na 4 noci na chatu Brnčálka (alias Chata při Zelenom plese) a jelikož se nedá parkovat přímo u chaty, tak se chci optat vás co s tím máte zkušenost, kde je nejlepší parkovat auto, tak aby se mu nic nestalo.
  Re: parkování Brnčálka 15.09.2015 Zdar, parkovat se dá na placeném parkovišti v Bielej Vodě. Nevím kolik to přesně na den stojí... Něc
    Re: parkování Brnčálka 15.09.2015 Když na to přijde, tak ti to očešou i na tom placeném v Bielej, jako se to už mnohokrát stalo. Platí
      Re: parkování Brnčálka 15.09.2015 Očesat ti to můžou asi všude, proto parkuju u kámoše v Lomnici. Nebo jezdím vlakem :) Ale kdo nemá t
      Re: parkování Brnčálka 15.09.2015 presne tak, hlidac nam sam rikal ze pres den to pohlida ale v noci tam nikdo neni a vicemene nam roz
    Re: parkování Brnčálka 15.09.2015 U lanovky na Skalnaty je to v lete zadarmo, zatim mi tam nikdo nic neukradl.
  Re: parkování Brnčálka 15.09.2015 Na Biele vode se parkuje za 6 Eur/den. Bez dokladu 3 dny za 15Eur. Pokud chceš ušetřit trochu peněz
    Re: parkování Brnčálka 15.09.2015 U hotelu Hutník je parkoviště realitvně bezpečné páč je to u frekventovaného hotelu a lze tam zapark
      Re: parkování Brnčálka 15.09.2015 a bývala tam kamera .. je to ale taky placené.
        Re: parkování Brnčálka 15.09.2015 Není.
          Re: parkování Brnčálka 15.09.2015 Zatim neni, ale za chvili s tim zacnou, kdyz jim to budeme plnit. Taky to tam nechavam .-) Zatim bez
          Re: parkování Brnčálka 16.09.2015 Tak to se bavime o necem jinem. Ja jsem dostal vzdycky klic a auto jsem nechaval za takovym retezem.
            Re: parkování Brnčálka 16.09.2015 Tak to není Hutník ale středisko až za Hutníkem po cestě. Kdysi myslím nějaká vojenská ozdravovna. U
1
...
329
330
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
341
342
343
344
345
346
347
348
...
2263
Marmoláda Ahoj, nevíte jaké jsou momentální podmínky pro výstup na Marmoládu? Díky Péťa 22:39:00 19.09.2015odpovědět
  Re: Marmoláda Podle předpovědi to vypadá že ve středu něco málo nasněží, ve čtvrtek roztaje, v pátek oschne a od soboty to bude ok. Don Quijote myslím např. rychle schne. honza 22:45:23 22.09.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: