Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 Bouldry: 18.Chytil 10025 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 Hory: 15.Dörfl 3442 16. 3376 17.Abt 3287
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Certifikat 02.10.2023 Na normálním serveru je to záležitost na 30 sekund. Z Lezce mám ale dojem, že to "neopravuj, co
    Re: Certifikat 03.10.2023 Takže - je to úplně v pohodě.
(Osobně nemám s designem Lezce sebemenší problém.)
      Re: Certifikat 03.10.2023 V pohodě to není, protože se na server nelze často normálně připojit, protože má "dětský"
    Re: Certifikat 11.10.2023 A proto také existují reverzní proxy, kam můžeš ten certifikát posadit a nerozbít to co tam je za tí
Cesty na smetanove vyhlidce 01.10.2023 Ahoj, neznáte někdo popisy cest pod Smetanovou vyhlídkou? Byli jsme tam lodickou a nebylo to úplně špatný lezení, navíc některý věci vypadají i nově(?) možná je to jen priejisteny. Zajímalo by mě co jsme lezly ze kdy a od koho to bylo. Na chs a skalnich o
  Re: Cesty na smetanove vyhlidce 01.10.2023 A zase ona tajná zakázaná problematická skála :-)
    Re: Cesty na smetanove vyhlidce 03.10.2023 Co je na ni zakazanyho? Jako neda se tam jit shora pac si to tam ten clhapik co tam ma tu chalupu op
      Re: Cesty na smetanove vyhlidce 03.10.2023 to je velmi zajímavý problém. v katastru jsou ony svahy "neplodná půda" a nad nimi trvalé
        Re: Cesty na smetanove vyhlidce 03.10.2023 Lukinku, ty zas meleš sračky... prej tereziánský volný průchod krajinou :-D žiješ asi v 19. století
          Re: Cesty na smetanove vyhlidce 03.10.2023 di do prdele vole
          Re: Cesty na smetanove vyhlidce 03.10.2023 §63 zákona 114/1992 Sb (o ochraně přírody a krajiny)
            Re: Cesty na smetanove vyhlidce 03.10.2023 jinak na tu otázku jestli žiji v 19. století - ne, ale žiji v právním státě s kontinuitou práva a le
              Re: Cesty na smetanove vyhlidce 03.10.2023 Pekne sis ho vychutnal. Davam vysmatej like. Jinak mas samozrejme pravdu, ze ty zakony si z anglosas
                Re: Cesty na smetanove vyhlidce 03.10.2023 Jen borci zapomínáte taky na vyjímky ...
Lesní zákon umožňuje oplocení lesa na zákla
                  Re: Cesty na smetanove vyhlidce 04.10.2023 díky, ten odkaz to vysvětluje vyčerpávajícím způsobem, stručně a srozumitelně.
            Re: Cesty na smetanove vyhlidce 23.10.2023 Ono je to (jako vždy) maličko, resp. daleko složitější. Mimo jiné tedy: Léta zažité pěšiny, cesty ap
              Re: Cesty na smetanove vyhlidce 23.10.2023 Všechno, co jsi vyjmenoval, je podle zákona volně průchodné pro kohokoliv. Od naší královny Mařenky
        Re: Cesty na smetanove vyhlidce 03.10.2023 Me je prustup krajinou v tomhle pripade celkem fuk, nemas detaily k tem cestam? Od koho to tam je? J
          Re: Cesty na smetanove vyhlidce 03.10.2023 Jardo, po dohodě s chatařema nám "povolili" tam navrtat pár cest z našich koupených nýtů a
            Re: Cesty na smetanove vyhlidce 03.10.2023 Ony ty skaly jsou na soukromym pozemku tech chataru? Pokud ne tak co maji komu co povolovat?
              Re: Cesty na smetanove vyhlidce 04.10.2023 Ono je to tam takové nešťastné celkově. Zhruba je situace taková:
Ty chaty nahoře jso
                Re: Cesty na smetanove vyhlidce 04.10.2023 dovolím si opravit či upřesnit a glosovat (zdroje: nahlížení do katastru, osobní zkušenosti z více j
                  Re: Cesty na smetanove vyhlidce 04.10.2023 ještě k tomu co je zastavěné a nezastavěné území: rozhodující je územní plán obce, v tomto případě v
                    Re: Cesty na smetanove vyhlidce 04.10.2023 no, a protože jsem sráč i já a nechci se rozhádat se svými sousedy, sousedy mých blízkých a sousedy
                  Re: Cesty na smetanove vyhlidce 04.10.2023 Díky hlavně za za tu "legalizaci".
            Re: Cesty na smetanove vyhlidce 04.10.2023 Honzo a mas nejake detaily k tem puvodnim cestam co tam byly?
              Re: Cesty na smetanove vyhlidce 04.10.2023 Jardo, vše tam je od nás, ta skála se musela hodně očistit, po tom lízt nešlo. Plus než někdo napíše
                Re: Cesty na smetanove vyhlidce 04.10.2023 Jsem jeden ze spoluvlastníků onoho pozemku, klidně si tam lezte, říkam to i lidem které potkám a pta
                Re: Cesty na smetanove vyhlidce 04.10.2023 Minimalne jedna stara cesta tam byla, tak jaky pak "vsechno je to od nas"?!
                  Re: Cesty na smetanove vyhlidce 04.10.2023 Bavíme se o cestách nad vodou, tam jsi určitě nevrtal. V jiné části stráně možná jo, ale o tom tu ne
                Vzkaz z Facebooku 04.10.2023 Ahoj Kubo, než něco začneš psát na Lezce, ověř si informace, pak vypadáš jak lhář. Od začátku bylo v
                  Re: Vzkaz z Facebooku 04.10.2023 Tak nejdrvi je tam vsechno od nej, pak je tam teda neco od nekoho a vi od koho to je, pak k tomu ten
                Re: Cesty na smetanove vyhlidce 04.10.2023 Vrtal jsem tam. Koho jsem se mel ptat? Pošukanejch chatařů, kterých to není? Tebe? Jaký povolení Kar
                  Re: Cesty na smetanove vyhlidce 05.10.2023 chatařů ten pozemek pochopitelně je. ale to pro volný průchod lesem neznamená vůbec nic (viz čl. 11
  A zase vim hovno 05.10.2023 Tak jsem se zase dozvedel hovno. No nic, dik.
    Re: A zase vim hovno 05.10.2023 Kdyby jsi nebyl anonym.... plus víš, kde nás téměř každou sobotu najdeš;-) To má každý z něčeho stra
      Re: A zase vim hovno 05.10.2023 Honzo a co ti pomuze, ze ti reknu, ze se jmenuju Klindera? Zmeni to neco?
Mimochodem my se os
  A co na to oblastní vrcholová komise? 05.10.2023 Co kdyby se k tomu vyjádřil někdo z OVK a vnesl do toho trochu světla? Udělal si tam Kareš,, údajně
    Re: A co na to oblastní vrcholová komise? 06.10.2023 Pořiď si pravici rybářskou a jed si tam zalizt. Tak jsem to pochopil já, Zasrantrustra 107.
      Re: A co na to oblastní vrcholová komise? 06.10.2023 No hlavně ty rybářský pravice nezvedat moc vysoko woe...!
    Re: A co na to oblastní vrcholová komise? 06.10.2023 Dobrá otázka. Předseda nedávno prodělal intenzivní výcvik s flexou.
    Re: A co na to oblastní vrcholová komise? 06.10.2023 Přesně, to je cíl každého boktera jako jsem já. Udělat si "soukromé hřiště" , to je přesný
      Re: A co na to oblastní vrcholová komise? 08.10.2023 Honzo, promiň, ale to je pro jednu cestu takových informací, že je problém hodit to sem do diskuze,
      Re: A co na to oblastní vrcholová komise? 08.10.2023 Jsem zvyklý řešit veřejné záležitosti veřejně.
        Re: A co na to oblastní vrcholová komise? 09.10.2023 Pro tebe jsou veřejná věc i debaty, které by normální lidi řešili soukromě, třeba v hospodě u piva n
          Re: A co na to oblastní vrcholová komise? 10.10.2023 Jestli se ti dělá špatně, obrať se prosím na jakéhosi Jardu. Ten tuto debatu rozpoutal.
            Re: A co na to oblastní vrcholová komise? 10.10.2023 ať čtu jak čtu, tak se Jarda úplně normálně zeptal, jistě netuše o temném pozadí a tajemnosti tvořen
              Re: A co na to oblastní vrcholová komise? 10.10.2023 A co teprve přísně tajný dodatek smlouvy, pro případ, že by Karešák narazil při vrtání cest na ropu
                Re: A co na to oblastní vrcholová komise? 10.10.2023 navrtání ropy je celkem reálné v té Davli.
                  Re: A co na to oblastní vrcholová komise? 10.10.2023 Nafta tam přece samovolně teče do Vltavy.
              Re: A co na to oblastní vrcholová komise? 10.10.2023 Kdo chce tajnost uchovati,musí v tajnosti skrýti, že vlastní tajnost k uchování.
              Re: A co na to oblastní vrcholová komise? 10.10.2023 Lukáši B. Tahle diskuze tady už byla jednou, a nejen ty už určitě víš vše, tak nechápu, proč takovýc
                Re: A co na to oblastní vrcholová komise? 10.10.2023 diskuse už jednou byla. je samozřejmě otázkou, jestli na Jardu, který se normálně slušně zeptal nere
                  Re: A co na to oblastní vrcholová komise? 10.10.2023 a jinak samozřejmě souhlasím s tím, že "dělat oblast" pajcrováním a nýtováním tam, kde nej
            Kauza 11.10.2023 Kdybych věděl, jaká shitstorm z toho bude, tak jsem se snad ani radši neptal, jsem netušil, že je to
          Re: A co na to oblastní vrcholová komise? 10.10.2023 Přesně, mě se z Kuby Turka dělá špatně už roky. Jeho způsob vyjadřování, překrucování, manipulace...
            Re: A co na to oblastní vrcholová komise? 10.10.2023 To jsem rád, že zajímám anonyma, jako jsi Ty. Gratulky!
            Re: A co na to oblastní vrcholová komise? 10.10.2023 Alespoň se podepíše, na druhy straně jestli je to upřímné nebo z důvodu sledovanosti nehodnotím. Co
              Re: A co na to oblastní vrcholová komise? 10.10.2023 Z důvodu sledovanosti? Jakože si užije svojí minutu slávy, když si někdo přečte ty jeho dvě slavně p
  Re: Ztracené lezečky Ludvíkov 15.09.2023 Jako sice lezu v 42 a salticy nemám rád ale na bouldrovce je ponosím :) dík
    Re: Ztracené lezečky Ludvíkov 15.09.2023 Ten smrad z nich ti amputuje nohy, ale jak chceš:) ty je máš?
      Re: Ztracené lezečky Ludvíkov 15.09.2023 Mám je já! Ale nedám, na smrad sem zvyklý mám na ten fetiš mám rád ;-). Mňam :-*
        Re: Ztracené lezečky Ludvíkov 15.09.2023 Tak mi je to jedno, koho uvidím mít je na nohou, toho prostě zmlátím, násilí je zase můj fetiš :-*
          Re: Ztracené lezečky Ludvíkov 17.09.2023 Dobře, ale nejezdi na Martinku, tam by sme se mohli srazit, to by zůstal po nás jen pot, krev a smra
  Re: Ztracené lezečky Ludvíkov 17.09.2023 Minulý týden jsme na parkále jedny lezky našli...teď nevím, co byly za značku, ale dali jsme je na k
    Re: Ztracené lezečky Ludvíkov 17.09.2023 Díky za info. Byl jsem tam teď v úterý, ale lezky už tam nebyly..
Cernolice 11.09.2023 Vite nekdo o jakou cestu se jedna mezi Kulisou a Kominem, pres tri borhaky? Kdo a kdy delal?
      Re: Cernolice 22.09.2023 MOŠNIČKA 4+, Martin Mašát, Adam De Gree, 29.9.2019. Po hraně nalevo od Komínku přes 3 bh n.t.
        Re: Cernolice 22.09.2023 osmimetrová cesta v Černolicích přes 3 borháky??
          Re: Cernolice 23.09.2023 Bohužel... Jinak se to samozřejmě lezlo už na začátku devadesátek, kdy jsem Černolice oblézal já, a
        Re: Cernolice 23.09.2023 Super, to odpovida. Dik
  Re: Sicilia 20.10.2023 Počasí bývá méně stabilní, ale na lezení je tam skvěle. Dokonce hodně lezců přijíždí v období vánoc.
  Re: Sicilia 20.10.2023 Už na nějaké koupání to nebude, ale na lezení super.
ad Pískaři 07.09.2023 chudák Pavel, nějak mu to "i" v příjmení ztvrdlo...
  Re: ad Pískaři 07.09.2023 tak nevim, kliknu na odkaz a píšete, že je to vyprodané.
    Bodejť by ne, 07.09.2023 dyž to skupujou spekulanti...
    Re: ad Pískaři 07.09.2023 mě to normalně funguje
  Re: ad Pískaři 07.09.2023 Horší by byl překlep Pískaři - Pejskaři.
    A největší peklo by bylo 09.09.2023 rozbalit pod stromečkem klasiky Piskoři nebo Pyskaři...
Kozinec 04.09.2023 Ahoj, neznáte někdo kontakt na majitele pozemku skalních věží a stěn zvaných Kozinec, který se nalézá v jižním svahu nad koupalištěm v Železném Brodě. Díky Jitka
  Re: Kozinec 05.09.2023 Mrkni na katastralni mapu. Tam mas jmeno vlastnika pozemku.
České Švýcarsko chybí? 01.09.2023 Zdá se mi to, nebo na lezci chybí komplet České Švýcarsko (Kyjov, Hřensko, Jetřichovice, atd.)? Chtěl jsem si zapsat pár cest a nemůžu to najít.
  Re: České Švýcarsko chybí? 01.09.2023 Ono tu moc lidí neleze :-) "oblast" je rovnou Jetřichovice / Hřensko / Kyjov a ne České Šv
nízká lezečka 29.08.2023 Ahoj,
máte někdo tip na lezečku, terá by byla šetrná na achilovky? Napadá mě něco nízkého na patě, ale klidně i "anatomicky tvarovaného". Budu kupovat nové a protože mám trochu problémy s achilovkami, chtěl bych pořídit něco, co mi bude t
  Re: nízká lezečka 07.09.2023 Obávám se, že neexistuje kompromis - ještě jsem nenašla dostatečně "útočnou" lezečku, kter
    Re: nízká lezečka 10.09.2023 Díky, určitě vyzkouším i něco neagresivního...
  Re: nízká lezečka 08.09.2023 Na překližku bych se vůbec netrápil a koupil si prostě pohodlné lezačky a tedy klidně relativně velk
    Re: nízká lezečka 08.09.2023 Přesně tak, na překližce se dá na rozdíl od skal lézt prakticky v čemkoliv i v těžších cestách. Měkk
      Re: nízká lezečka 10.09.2023 hala nebo rači lazačke
    Re: nízká lezečka 08.09.2023 Já si koupil jednou místo lezeček (terminus technicus) lezačky a najednou to bylo všechno na hovno.
    Re: nízká lezečka 10.09.2023 no, právě že bych řekl, že mini stupů je na překližce dost... Ale trápi se nechci, raději polezu něc
      Re: nízká lezečka 11.09.2023 Ty mini stupy na překližce nejsou tak mini jako na skále a hlavně jsou (kromě děr) prakticky všechny
  Re: nízká lezečka 08.09.2023 jeden známý se stejným problémem přestal hledat vhodnou obuv a zcela obyčejně vzadu botu rozřízl a u
    Re: nízká lezečka 10.09.2023 JJ na bolave achylovky je dobra Triop kotva ;-)
  Re: nízká lezečka 12.09.2023 Ahoj, resil jsem to samé neb jsem si utrh achilovku 2* letos...
drive, pred zranenim
    Re: nízká lezečka 13.09.2023 La Sportiva Mythos by mohly mít normální patu. Alespoň podle obrázku. Nelepší jsou staré lezečky s p
    Re: nízká lezečka 13.09.2023 La Sportiva Mythos by mohly mít normální patu. Alespoň podle obrázku. Nelepší jsou staré lezečky s p
  Re: nízká lezečka 14.09.2023 Ocun Nitro maj poměrně maličkou/nízkou patu. A jsou super pohodlný, i když na to na první pohled nev
  Re: nízká lezečka 30.09.2023 LS mythos, jsou to pohodlny baletky…
1
...
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
...
2263
  Re: Certifikat Na normálním serveru je to záležitost na 30 sekund. Z Lezce mám ale dojem, že to "neopravuj, co není rozbité". Úplně rozbité. :D Řekl bych, že pavouci to svými pavučinami drží pohromadě a i sám autor se bojí toho dotknout. (Nic ve zlém, také jsem měl pár takových projektů) 09:22:51 02.10.2023odpovědět
    Re: Certifikat Takže - je to úplně v pohodě.
(Osobně nemám s designem Lezce sebemenší problém.) D. 00:12:43 03.10.2023odpovědět
      Re: Certifikat V pohodě to není, protože se na server nelze často normálně připojit, protože má "dětský" certifikát. 09:41:32 03.10.2023odpovědět
    Re: Certifikat A proto také existují reverzní proxy, kam můžeš ten certifikát posadit a nerozbít to co tam je za tím. Petr 12:41:38 11.10.2023odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: