Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Zkušenosti se Salomonem? 24.04.2015 jestli ti jde o léto, stačí sandály, jestli ti jde o sníh, cokoli lehkého je na úkor sucha.
Vzpomínka na Alfréda Helleparta 22.04.2015 Chci vám poděkovat za článek o mém příbuzném Alfrédu Hellepartovi, který se podílel na záchraně
Claudia Cortiho v roce 1957. Bohužel z celé rodiny žije pouze jeho sestra a moje sestřenice Helga v Mnichově. Jsem už také paní v určitém věku a na člán
Slovensko kuloary, firn, žlaby 22.04.2015 Ahoj, rádi bychom vyrazili do hor lézt nějaké severní stěny, žlaby nebo kuloary v období od 30.4. do 3.5. bohužel s předpovědí pro Rakousko to vypadá děsně, bude padat sněhu nejméně po koule týden v kuse. Napadlo nás jét do Vysokých Tater, ale nevíme jaké
  Re: Slovensko kuloary, firn, žlaby 23.04.2015 sak. bude prasan. hura na posledni skialpy sezony :)
    Re: Slovensko kuloary, firn, žlaby 23.04.2015 včera se předpověď o dost změnila
oprava lezeček 21.04.2015 Zdar, mohl by mi někdio poradit, jakou zvolit podrážku na opravované lezečky? nebo k čemu je: tvrdší, měkčí atd.... ? mockrát dík
  Re: oprava lezeček 21.04.2015 Pokud jsi byl spokojenej s dosavadní funkcí, dej stejnou. Měkčí a tenčí dobře drží na tření a máš v
Oblasti pro pískovcového začátečníka 20.04.2015 Ahoj, omylem jsem si objednal špatného průvodce a přišel mi průvodce Skály na Mužském. Na pískovích jsem byl lézt zatím jen dvakrát, z jiných skal mám zkušeností dostatek i na prvního. Jsou cesty v uvedených oblastech vhodné pokud chci začít tahat pískovc
  Re: Oblasti pro pískovcového začátečníka 20.04.2015 Tuhle oblast neznam, ale pridam tipy na prvni seznameni s piskem:
Bielatal, Ostrov, Ostas...a
    Re: Oblasti pro pískovcového začátečníka 20.04.2015 Ostaš je celkem dobrá, ale víc jednoduchých cest pohromadě je na Křížovém vrchu (hlavně jižní věže).
      Re: Oblasti pro pískovcového začátečníka 20.04.2015 Hodně lidí doporučuje i Sušky, s nimi ale osobní zkušenost nemám.
        Re: Oblasti pro pískovcového začátečníka 20.04.2015 Sušky sou velmi specifický, oproti ostatním pískům sou tvrdý a sou na nich chyty ale cest pro uplnýh
  Re: Oblasti pro pískovcového začátečníka 20.04.2015 Skály na Mužském jsou vhodné i pro začátečníky, ale bude si to chtít vybírat jednodušší cesty (budeš
  Re: Oblasti pro pískovcového začátečníka 20.04.2015 No to jsou Příhrazy a Drápky. Myslím, že jsou tedy vhodnější oblasti na učení. Ale můj typ je: najdi
  Re: Průvodce Labák 20.04.2015 Snad začátkem května do tiskárny.
Kdy končí jaro?
    Re: Průvodce Labák 21.04.2015 Komplet nebo jenom pravej, jak jsem zaslechl?
      Re: Průvodce Labák 21.04.2015 Zaslechl jsi dobře, jenom pravej. 448 stran.
        Re: Průvodce Labák 21.04.2015 takže bude jeden díl levej a jeden pravej? :)
          Re: Průvodce Labák 21.04.2015 :-D
          Re: Průvodce Labák 21.04.2015 ale cesty tam budou popisovaný diagonálně odzadu napřeskáčku!
            Re: Průvodce Labák 21.04.2015 Tak. A bude to vzhůru nohama, a některý stránky i zrcadlově. Do skal s sebou kromě průvodce i zrcátk
              Re: Průvodce Labák 21.04.2015 Už se těším ;-)
        Re: Průvodce Labák 22.04.2015 Piškote, ja som zas pre zmenu počul, že keď si zistil, koľko s tým je práce, tak do ľavého brehu sa
          Re: Průvodce Labák 22.04.2015 Ponechám s dovolením bez komentáře. Nechci být osobní ani se rozčilovat.
            Re: Průvodce Labák 22.04.2015 ""Ano, já jsem to celé pozorně vyslechl a vyvodil jsem z toho pro svou další práci ten záv
            Re: Průvodce Labák 23.04.2015 Hm... asi mám málo zákulisných informácií na správne dešifrovanie Tvojej odpovede :/ Každopádne, moj
              Re: Průvodce Labák 24.04.2015 Možná nemusí jít ani tak o množství zákulisních informací jako spíš o posouzení kvality jejich zdroj
        Re: Průvodce Labák 24.04.2015 Muzeme se tesit v dohledne dobe i na pruvodce na levy breh?
          Re: Průvodce Labák 24.04.2015 Jak to bude s Levým se asi teprve uvidí, zatím není hotový Pravý.
armaid 19.04.2015 ahoj mate nekdo zkusenosti s armaidem, popripade kde se da sehnat, diky ondrej
  Re: armaid 21.04.2015 S aramidem zkušenosti nemám, ale kdyby ti stačil obyčejnej polyamid, tak můžu nabídnout v drti, plně
  Re: armaid 21.04.2015 Jo kurva, to je nějaký hejble. Myslel jsem že to je překlep, tak to pardon.
  Re: armaid 21.04.2015 No je to skvela vec, ale chce to predtim trochu podusit a pridat cesnek. Zvazil bych taky vhodnou vo
Matterhorn 19.04.2015 Ahoj,
Je mi 15 let. Chci se zeptat, zda bych zvládl vylézt Matterhorn, když mám 5 let zkušenost s lezením na stěně a vylezl jsem v rakousku horu cca 3600 m.n.m....
S nadm. výškou problém nemám.
  Re: Matterhorn 19.04.2015 Na zaklade dosavadni zkusenosti nemuzes tvrdit, ze nemas problem s vyskou... Matterhorn je jeste o
  Re: Matterhorn 19.04.2015 Ano, můžeš to vylézt, taky se můžeš zabít...vyber si...otázka je opravdu absurdní
  Re: Matterhorn 19.04.2015 Asi tě tady všichni rozcupujou za takhle položenou otázku, tak se na to připrav a nic si z hrubýho z
  Re: Matterhorn 19.04.2015 V lete ..mozna, v idealnich podminkach, s nekym kdo by na sebe vzal veskere riziko.
(vudce..?
  Re: Matterhorn 20.04.2015 zvládl
  Re: Matterhorn 20.04.2015 Ahoj, je mi 36 a mam pocit, ze se muj zivot ubira spatnym smerem.Myslite si ze s tim muzu jeste neco
    Re: Matterhorn 20.04.2015 Ano.
P.S. čerpám z vlastní zkušenosti.
    Re: Matterhorn 20.04.2015 Vim o čem mluvim a pomáhá jedině chlast, nebo lehčí drogy.
      Re: Matterhorn 20.04.2015 Přesně tak :-)
P.S. Je to asi mimo téma, ale tohle už tady bylo a admini seriozní odpovědi ma
  Re: Matterhorn 20.04.2015 nejde ani tak o lezecké zkušenosti na laně, jako o zkušenosti s pohybem v horském terénu + celkovou
  Re: Matterhorn 20.04.2015 Pane Lorenz, uvezu to?
Matterhorn - asi ještě 10 lehčích kopců a až potom. Teď evidentně neví
  Re: Matterhorn 21.04.2015 Ahoj, co se týče nadmořské výšky, doporučuji nejdřív zkusit třeba Monte Rosa na Italsko - Švýcarskýc
  Re: Matterhorn 22.04.2015 Čau, Matterhorn není těžký, podle toho co píšeš bys neměl mít problém. Každopádně ale doporučuju něk
Průvodce Havran u Jítravy 18.04.2015 Zdarec, je někde k dispozici průvodčík na Havrana u Jítravy? Zajímaly by mě jak cesty, tak i ty bouldry, co jich je tady v databázi takovej kotel. Díky!
  Re: Roviště 18.04.2015 Za chvili vyjde supr pruvodcik.
    Re: Roviště 18.04.2015 Chci tam ject zítra :)
      Re: Roviště 18.04.2015 Ject?...no tak to pak jo...
  Re: Roviště 18.04.2015 Na Lezci jsou cesty seřazeny zleva doprava. Místy lze rozluštit název napsaný na skále a tím se zori
    Re: Roviště 19.04.2015 Ok.. dík za info.
1
...
359
360
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
371
372
373
374
375
376
377
378
...
2263
Zkušenosti se Salomonem? Máte někdo zkušenost s novými boty od Salomonu (http://goo.gl/UhdMeJ ) pro lezení v Alpách? Uvažuju o nich kvůli dlouhých nástupů, kde mě těžké Garmonty dost serou. Zkoušel jsem je v obchodě, jsou pohodlné, jsou lehké a vypadají dobře, ale zajímá mě, zda v nich není zima a jak sedí mačky...? Příp. jakékoli další info, dík! Martin 20:52:45 22.04.2015odpovědět
  Re: Zkušenosti se Salomonem? jestli ti jde o léto, stačí sandály, jestli ti jde o sníh, cokoli lehkého je na úkor sucha.
Jinak na salomony musíš mít nohu, šijou na divná kopyta. já bych si druhé nekoupil. Ani ta výdrž nic moc. 3/4 roku více méně ve městě a na vyhození. Proti tomu jsou adidasky, nebo la sportivy několikaleté držáky 11:38:19 24.04.2015odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: