Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 13.Smetanová 10887 14.Novák 10787 15.Lebloch 10647 Bouldry: 13.Břicháček 10175 14.Vaňous 10103 15.Šípek 10075 Hory: 10.Hess 4095 11.Zvonková 4029 12.Černý 3878
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Ztracené lezečky 27.08.2023 Ahoj, v úterý nebo ve středu minulého týdne dcera zapomněla lezečky Evolve Geshida velikost 34, které byly společně s černým maglajz-pytlíkem v černém síťovaném pytlíku. Bylo to zřejmě v oblasti Adršpach (lezli v úterý v Království) nebo ve st
  Re: Ztracené lezečky 29.08.2023 čau, nechali ste to u řezníka. Lezečky i pytlík sme nachali na místě, jen jsme je vložili do díry ve
    Re: Ztracené lezečky 29.08.2023 Tak to teda klobouk dolů, já bych to nedokázal. Máš můj obdiv.
      Re: Ztracené lezečky 29.08.2023 34 hned tak nekdo neobuje...
  Re: Ztracené lezečky 29.08.2023 čau, nechali ste to u řezníka. Lezečky i pytlík sme nachali na místě, jen jsme je vložili do díry ve
    Re: Ztracené lezečky 30.08.2023 Dik moc.
  Re: Nová ferrata v Č. Kamenici - Uchem jehly C 26.08.2023 Bělina má už místo mozku nas...
Když tak vidím všechny ty fotky, na tomhle místě se u
    Re: Nová ferrata v Č. Kamenici - Uchem jehly C 26.08.2023 Jak si stojí Frýdlantské cimbuří? Neví někdo? Kdysi se tam na severu nějaký Němec a Čokař chovali ja
      Re: Nová ferrata v Č. Kamenici - Uchem jehly C 26.08.2023 Za mě je ferrata na Cimbr chladná mrtvola...
Pernstejn - orientace a slunko 26.08.2023 Ahoj, jak moc muze ted v srpnu svitit na Pernstejne v Linem sektoru a na Velke plotne? Je to dobre zastinene, nebo je tam na zdechnuti vzhledem k prevazne JV orientaci?
  Re: Pernstejn - orientace a slunko 26.08.2023 Byli jsme tam před 14ti dny, teplota okolo 30ti, a šlo to, je tam dost stromů. Po deštích může být d
Foto dne 24.08.2023 Ahoj,
neví někdo, prosím, co je to za věž na dnešním fotu dne?
  Re: Foto dne 24.08.2023 Arnsteiner Turm, Bielatal cesta W-Wand. 1. kruh je až u těch děr nahoře.
    Re: Foto dne 24.08.2023 Děkuju.
      Re: Foto dne 24.08.2023 Z druhé strany tam jako nejjednodušší cesta vede Alter Weg za VIIa s poměrně na tento stupeň těžkým
        Re: Foto dne 25.08.2023 kdo to leze, nevite?
          Re: Foto dne 25.08.2023 No to fakt nevíme... :-)))
          Re: Foto dne 25.08.2023 Je to v nadpisu, spíše se sluší doplnit, že to fotil Honza Bloudek
            Re: Foto dne 25.08.2023 to se ti to leze s převahou skoro deseti písmenek. ale je pravda, že v sasku jsou často i čtyřky (a
          Re: Foto dne 25.08.2023 Identita toho lezce je zahalená tajemstvím. Někdo tvrdí že ho vytvořila umělá inteligence podle zadá
            Re: Foto dne 25.08.2023 Albus Percifal Wulfrick Brumbal!
              Re: Foto dne 25.08.2023 Chybí ti tam Brian!
                Re: Foto dne 25.08.2023 Life of Brian
Klimatizované stěny Praha 22.08.2023 Čau. Máte představu, které pražské stěny (nejen zázemí, ale přímo stěny) jsou klimatizované a které určitě ne? Fakt bych si potřeboval zalézt, ale v tom vedru to nedávám.
    Re: Klimatizované stěny Praha 22.08.2023 Ti to v tom vedru moc nemyslí. Spočítej si kubické metry vzduchu na stěně a pod se koukni kolik doká
      Re: Klimatizované stěny Praha 23.08.2023 Milý O., s odpovědí psanou tímto tónem, běž prosím k šípku. Pochopil jsem tvoji úvahu, je zajímavá a
        Re: Klimatizované stěny Praha 23.08.2023 Gejzo jdi do prdele…
Odpověděl ti moc hezky tak se neposer !
          Re: Klimatizované stěny Praha 25.08.2023 přesný
        Re: Klimatizované stěny Praha 23.08.2023 Souhlasím, že nebyl důvod psát to tak podrážděným tónem. Navíc náklady jsou jenom půlka problému, re
          Re: Klimatizované stěny Praha 23.08.2023 No ten ropecult.cz co měl být už na jaře bude na zelený louce, ale zatím to vypadá, že je tam jen dí
            Re: Klimatizované stěny Praha 23.08.2023 Ropecult bude asi stěna, jakou svět neviděl :D
            Re: Klimatizované stěny Praha 25.08.2023 Ty jo ropecult fakt zajimavy projekt. Napsal jsem nim, jestli nam sem nechteji prispet s aktualnimi
            Re: Klimatizované stěny Praha 25.08.2023 Ty jo ropecult fakt zajimavy projekt. Napsal jsem nim, jestli nam sem nechteji prispet s aktualnimi
              Re: Klimatizované stěny Praha 26.08.2023 Jelikoz chteli otevirat letos na jare a nepostavili jeste nic, cekam, ze z toho nic nebude:/
                Re: Klimatizované stěny Praha 28.08.2023 Uz je tam dira v zemi, to tam v lednu jeste nebylo. Ale jinak mi prijde, ze se porad nic nedeje.
                  Ropecult 28.08.2023 Nějakou dobu už tam je i barg, takže něco se skutečně děje.
                    Re: Ropecult 29.08.2023 Ta díra v zemi je na bytový dům.
                    Re: Ropecult 29.08.2023 Bytovej dum takle hnusne u silnice? Teda nic moc!
A na Ropecult tam nekde dira je nebo porad
                      Re: Ropecult 30.08.2023 Díra tam není, ale developer má v podmínce, postavit sportoviště a pivovar. Kdy, to už nevím.
                        Re: Ropecult 30.08.2023 Oprava. V podmínce mají podzemní garáže, pivovar chtějí a stěnu slibili. Tak nejspíš nebude nic, neh
                          Re: Ropecult kdo vi 11.12.2023 Z 1Q2023 tam ted maji
Kdy bude lezecká stěna ropecult otevřená?
Snad
                          Re: Ropecult - mozna 11.12.2023 Z 1Q2023 tam ted maji
Kdy bude lezecká stěna ropecult otevřená?
Snad
                            Re: Ropecult - mozna 11.12.2023 Ja slysel tak koncem 2024 nejdriv a to je optimistickej scenar. Tohle zni, ze to mozna nebude ani 20
  Re: Klimatizované stěny Praha 22.08.2023 Žádná, ale jsou i jiné metody výměny/chlazení vzduchu, bohužel v Praze nikde není uvedeno do praxe.<
      Re: Klimatizované stěny Praha 23.08.2023 Pravda, tam jsem nebyl, je to tam dost mrnavy a ještě se tam různě nesmí.
  Re: Klimatizované stěny Praha 22.08.2023 Pokud je to jeste aktualni, tak v podzemi v bunkru na Parukarce byla lezecka stena, ktera klimu nepo
    Re: Klimatizované stěny Praha 23.08.2023 Díky za věcnou odpověď. O tom jsem vůbec nevěděl, a je to tak atypické, že to za jednu návštěvu urči
      Re: Klimatizované stěny Praha 27.08.2023 Nechoď tam, to není pro lidi jako ty.
Proč?? 21.08.2023 mohl by mi tu někdo napsat, co to bylo za mantáka, co vymyslel přejmenování sektorů na Srbsku? A proč se k něčemu takovému přistoupilo? Původní levý a pravý Alkazar, dolní střední a horní etáž už neexistuje a teď je z toho 15 nějakých nepřehledných názvů
  Re: Proč?? 20.10.2023 Ten manták budu já a Petr - autoři průvodce. Alkazár je, dalo by se říci, jen jeden sektor, ale hodn
izobutan v gilgitu 17.08.2023 Zdar, prosím o radu, kde koupit v Gilgitu bomby s izobutanem. Díky
  Re: izobutan v gilgitu 18.08.2023 new hunza tourist equipment, hnedle u letiště, Airport Road, Gilgit, +92 344 950 7301 (tedy tvrdí st
    Re: izobutan v gilgitu 18.08.2023 no a když najdu fotku krámku, tak na vývěsním štítu nad výlohou je obrázek bundy, tří batohů, páru p
      Re: izobutan v gilgitu 18.08.2023 V Northern climbingu mi týpek buknul aspoň normální plyn, New Hunza nebere tlf., ale díky!
    Re: izobutan v gilgitu 19.08.2023 BSE - to myslíš nemoc šílených krav?
      Re: izobutan v gilgitu 19.08.2023 :-))))))))))))))
      Re: izobutan v gilgitu 20.08.2023 Bad Simple english
        Re: izobutan v gilgitu 20.08.2023 Neboli BaltiStan English
  Re: izobutan v gilgitu 19.08.2023 TVL za tejden Fesťák a Ty se flákáš v Gilgitu?! Já myslel, že tam se topí sušenejma kravincema. Podl
    Re: izobutan v gilgitu 19.08.2023 Izobutan v gilgitu, to bude dle názvu poctivé VIIC někde na Prachově, s nástupem přes klesti a kopři
      Re: izobutan v gilgitu 21.08.2023 Ty kruhy jsou uz po dvaceti metrech, takze presne jsi to popsal :-)
Zbraslav skály 17.08.2023 Ahoj, víte někdo něco o borhacich na skále nad Zbraslavskem nádraží? Dle vzdálenosti bhů a kvality skály bych tipoval na Marťanovo dílo. Zajímalo by mě kolik tam ma byt cest nebo kdy bude hotovo?
  Re: Zbraslav skály 20.08.2023 Ano take jsem si vsiml. Pokud vim neni to nahlasene?
  Re: Zbraslav skály 21.08.2023 A nejsou to kotvy pro rekonstrukci tratě?
    Re: Zbraslav skály 22.08.2023 S Bhy se smyčkou a nápisem jmena cesty na skale, si dovolim tvrdit že ne :D
foto dne 15.08.2023 Koukám na foto dne, a přijde mi, že je to pohled od Rauschensteinu, resp. od těch věžiček pod ním u Rauschentoru, přes Rauschentor směrem k Teufelsturmu. To všechno je ale přece Schmilka, ne Schrammsteine.
  Re: foto dne 16.08.2023 Ne, je to Belvedere, Itálie.
  Re: foto dne 16.08.2023 i ten tojfl tam vzadu kouká. samozřejmě překlep v popisku.
  Re: foto dne 16.08.2023 Díky, opraveno.
FLASH!!! 11.08.2023 Jak je to s tím "FLASHEM.."
  Re: FLASH!!! 11.08.2023 Karča má dneska volno.......?!
    Re: FLASH!!! 11.08.2023 "Tomu se říká "DROP"..!
      Re: FLASH!!! 13.08.2023 Tak určitě
1
...
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
...
2263
Ztracené lezečky Ahoj, v úterý nebo ve středu minulého týdne dcera zapomněla lezečky Evolve Geshida velikost 34, které byly společně s černým maglajz-pytlíkem v černém síťovaném pytlíku. Bylo to zřejmě v oblasti Adršpach (lezli v úterý v Království) nebo ve středu Ostaši. Případný nálezce má mě láhev dobrého vína. Tel. 737267611. Děkuji. Petr Vaculík Petr Vaculík 09:01:35 27.08.2023odpovědět
  Re: Ztracené lezečky čau, nechali ste to u řezníka. Lezečky i pytlík sme nachali na místě, jen jsme je vložili do díry ve skále v nástupu cesty Fašírka.
Pivas 06:33:44 29.08.2023odpovědět
    Re: Ztracené lezečky Tak to teda klobouk dolů, já bych to nedokázal. Máš můj obdiv. Jaryn 07:48:18 29.08.2023odpovědět
      Re: Ztracené lezečky 34 hned tak nekdo neobuje... 14:18:49 29.08.2023odpovědět
  Re: Ztracené lezečky čau, nechali ste to u řezníka. Lezečky i pytlík sme nachali na místě, jen jsme je vložili do díry ve skále v nástupu cesty Fašírka.
Pivas 10:11:10 29.08.2023odpovědět
    Re: Ztracené lezečky Dik moc. Petr Vaculík 07:29:58 30.08.2023odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: