Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 5. 11697 6.Stribrny 11506 7.Nespoutaný 11494 Bouldry: 5.Mokroluský 10950 6.Kopecký 10675 7.Popovský 10475 Hory: 14.Abt 3757 15.Veselá 3698 16.Dörfl 3442
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English ledik 09.03.2015 ve stolpichu minulou sobotu jeste dobrej.
  Re: ledik 09.03.2015 Labák taky dobrý.
Destičková brzda na Ferraty 08.03.2015 Čus všem scháním destičkovou brzdu na Ferratový set . Bohužel se již nedělají tak je problém je docela sehnat pokud je má někdo a nepoužívá ,rád odkoupím třeba i dva . S pozdravem Piškot
  Re: Destičková brzda na Ferraty 09.03.2015 Sice patří poptávka do inzerce, ale když už jsme v diskusi, teď byly nějaké sety na aukru, jen špatn
    Re: Destičková brzda na Ferraty 09.03.2015 Dík a omlouvám se za špatné zařazení mého příspěvku .
  Re: Destičková brzda na Ferraty 09.03.2015 A na co ji sháníš, na ferraty nebo jiné - specifické použití?
    Re: Destičková brzda na Ferraty 09.03.2015 že by jištěné solo?
      Re: Destičková brzda na Ferraty 10.03.2015 Potřebuji ji ke své potřebě a ferraty to až tak nějak nejsou. Spíš mně zajmá jestli jí někdo nemáte
        Re: Destičková brzda na Ferraty 10.03.2015 Ahoj,
pošli mi svoji mailovou adresu na 604297745, večer ti pošlu fotku toho co mám.
zacatecnicke lezeni u Prahy? 08.03.2015 Zdravim, mohl bych poprosit o tip na pekne zacatecnicke lezeni pobliz Prahy? Predstavoval bych si neco perfektne odjisteneho, kompaktniho, zdokumentovaneho a s vyberem rekneme 3-5 UIAA. Prikladem budiz treba Hohe Wand nebo Frankenjura, kterezto oblasti js
  Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 08.03.2015 Např. Bráník, Hlubočepy, lomy u Velké.
  Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 08.03.2015 Jestli si chceš fajn zalézt, jeď do té Frankenjury. Sice je to o kousek dál, ale zase ne o moc, a za
    Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 08.03.2015 Kulový tam vylezeš, že?
      Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 08.03.2015 Jak to myslíš? Cesty 3-5 se nelezou, vždyť je to taková těžší chůze v prudkém svahu. Jestli tedy máš
        Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 08.03.2015 To je fakt...
          Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 11.03.2015 Co fakt, je to svatá a jediná pravda! :D
  Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 08.03.2015 braník chrastí, zkus srbsko nebo hlubočepy. pěkná je i řež nebo šárka, ale zhusta po vlastním.
    Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 08.03.2015 Bych byl proti. Tréning je daleko lepší napřed venku. Tam se naučíš lézt a jistit, kdežto uvnitř jen
      Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 09.03.2015 Borová skála na konci Prokopského údolí. Starý průvodce na to dávno nesedí, ale lezení je tam nádher
      Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 10.03.2015 kde je na Pupku lezeni za 3-5?
        Pupek 10.03.2015 No dobře, Stará a Halina 5+.
          Re: Pupek 10.03.2015 Ale nééé Halina, Helenčina přece. Jsem hňup.
            Re: Pupek 10.03.2015 Souhlas ;).
              Re: Pupek 11.03.2015 taky souhlas
  Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 08.03.2015 Trojky a čtyřky nikde v okolí Prahy dobře odjištěný nejsou. Pětky jsou ještě např. na Zubákovi v Rad
    Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 10.03.2015 mraky francouzsky odjištěných trojek jsou v Braníku, jištěné pětky jsou v Hlubočepích, Srbsko už byl
      Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 10.03.2015 Tak ani jedna z tech oblasti urcite v lehkych cestach nema jisteni tak jak to je na zahranicnim vapn
        Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 10.03.2015 chvalabohu ze nie je... na zahranicnom vapne som liezol cesty kde som z jednej polohy cvakol tri exp
          Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 10.03.2015 Ne že bych chtěl rýpat, ale proč jsi cvakol tři expresky? Nestačilo cvaknout jen jednu?
        Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 11.03.2015 pokud ti žádná z mnou vyjmenovaných oblastí nepřijde dobře vynýtovaná, tak ti holt nezbyde, než si
      Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 10.03.2015 Braník, Poříčí a Řež rozhodně nejsou přejištěný oblasti. A Braník navíc není pěknej.
        Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 10.03.2015 Prachov,Hrubice,Drábky,Příhrazy....je toho fůra.
          Re: zacatecnicke lezeni u Prahy? 10.03.2015 Do Českého ráje už konečně jezdí TGV?
  Re: drytool? 08.03.2015 za pár let tam bude převis jak svina.
  Re: drytool? 08.03.2015 Jako chápu, že se tam asi jinak než na TR lízt nedá, ale nechápu, proč se takovou akcí prezentuje Re
    Re: drytool? 09.03.2015 Na křídových útesech v Anglii se normálně leze se spodním jištěním.
  Re: drytool? 09.03.2015 no tak to je ale čurá.ovina
red vůl se rok od roku stává anti značkou. budování umělých trail
    Re: drytool? 09.03.2015 Ta skála spadne tak jako tak. Takže je to jedno.
      Re: drytool? 09.03.2015 dyt je to uplna ptakovina :))))
dojedu autem, postavim si leseni na TR a budu jebat d
        Re: drytool? 09.03.2015 Už mě ani nepřekvapují negativní reakce.Ať se tu píše o jakémkoli druhu lezení, je to podle větší čá
          Re: drytool? 09.03.2015 Tak ona diskusní fóra jsou často využívána k zanadávání si, to je běžné a není to specialita lezce.
            Re: drytool? 09.03.2015 Všimli jste si že to je lezení na rychlost a vůbec nejde o nějakou obtížnost? Ono taky se v tom hrab
    Re: Slaňák 08.03.2015 Nezda se mi, tak jsem se zeptal. Diky za duchaplnou odpoved.
      Re: Slaňák 09.03.2015 Slaňák na fotce je v pohodě, není na výměnu. Rozhodně nic akutního.
        Re: Slaňák 09.03.2015 S tim "v pohodě" opatrně, tohle s někym v Juře upadlo (rupnul závit).
          Re: Slaňák 09.03.2015 ...jinak byla to jen dokumentační fotka, podobné a různé materiály se používaly i jinde, třeba před
            Re: Slaňák 10.03.2015 Píšeš že ten na fotce je v pohodě - na to jsi přišel jak? U něj jde o namáhání šroubu kombinací tah+
              Re: Slaňák 10.03.2015 Prisel na to od pohledu, jak jinak :). Taky si obcas rikam, ze lidem co osazuji cesty by trochu tech
                Re: Slaňák 11.03.2015 Občas si říkám, že je fajn podobný teorie vypnout a že je dobře, že jsem šel něco udělat ven :)
                  Re: Slaňák 11.03.2015 To asi nikdo nepopira, pokud teda to neco je udelane dobre..
              Re: Slaňák 11.03.2015 ať čumím jak čumím, trhlinu od mnohacyklového namáhání nevidím. vidím nějakej černej (nebo deset mik
  Re: Slaňák 09.03.2015 To je zase nějakej pozůstatek po Algenovo šílenství zajistit všechno možný a pokud možno zadarmo. To
    Re: Slaňák 10.03.2015 na Rovisti je tohle taky v par cestach... skoda ze misto vytvareni novych divokych rozchrast linii s
  Re: Slaňák 10.03.2015 Vic než tenhle případ mě děsí nýty na Velký. Tohle u mě budí jen mírnou nedůvěru, tam se vyloženě bo
    Re: Slaňák 10.03.2015 no záleží. pokud je závitovka zalepená (a nikoli kotva s plechovou objímkou a protiklínkem), tak ku
        Re: Slaňák 11.03.2015 Jen takový detail, že na Tvém obrázku je prasklý jiný výrobek, než byl v galerii na Lezci.
          Re: Slaňák 11.03.2015 Jiný výrobek, ale stejnýho typu - konstrukce na tah v ose. OK je pokud je dobře usazený, ale pokud s
            Re: Slaňák 11.03.2015 V cestách na Vltavě a nejen tam používali kluci z velké většiny velmi kvalitní materiál, ten nejlepš
              Re: Slaňák 11.03.2015 vlepenejma závitovkama a maticema s okem přejistil asi před patnácti lety Winkler okolí Voisthallerh
                Re: Slaňák 11.03.2015 Problém je jedinej. Že tady ani jinde nikdo na plnou hubu neřekne, že třeba na Rovišti by se mu konk
                  Re: Slaňák 11.03.2015 Už se těším na dobu, kdy lezcům dojde, že železa do skal jsme už narvali až moc a zmiňovaný šrot zač
                  Re: Slaňák 11.03.2015 Tak treba slanak Ave Cesar (C. Faraonu) a Imrvere v lihu ma tento singl spunto krouzek. Ja netvrdim
                  Re: Slaňák 11.03.2015 tak prrr more! pilku mám pěknou zelenou zavírací a nebojím se jí použít. tuhle jsem řádil, ééé, to
                    akáty a šípky 11.03.2015 Neboj Lukáš, to nebylo na Tebe, Ty víš co se dělá s náletovými dřevinami :) Myslím úplně jiný lidi,
    Re: Slaňák 10.03.2015 Jo ty ohly plisky prichyceny necim hodne zrezlym jsou (uz tak 2 roky jsem tam nebyl, tak treba uz js
      Re: Slaňák 11.03.2015 Dejte si par cest nad vodou, na Rovisti jako treba pozdrav do labaku a pak neco povidejte o jisteni.
Ztráty a nálezy - Panťák 7.3. 07.03.2015 Jestli někdo z dnes lezoucích na Panťáku postrádá lano, a někdo další expresky, pokud ten popleta nebyl dokonce jeden a ten samej, tak nechť se mi ozvou (ozve). Dejf, tel 605297360
PS - nebude to zadarmo, pěkně si to hošánkové odmakáte, je potřeba
  Re: Ztráty a nálezy - Panťák 7.3. 07.03.2015 Jeden z těch popletů jsem já :-/ Nechal jsem tam asi 5 expresek.
Bohužel jsem tam nechal i m
    Re: Ztráty a nálezy - Panťák 7.3. 08.03.2015 Tak už zbývá jen to lano ...
foto dne 07.03.2015 Ta Alex Puccio je mašina!
  Re: foto dne 07.03.2015 bohužel plochodrážní..
    Re: foto dne 08.03.2015 Sto lidí sto chutí, mě se to líbí....
Hlubočepy lezba 06.03.2015 Zdar, můžete někdo poskytnout info o mokrosti/suchosti na hlubočepských plotnách? má být o víkendu pěkně, ale nemám ponětí, jestli tam bývá zatečeno... Díky :-)
  Re: Hlubočepy lezba 06.03.2015 v Hlubočepech je to jednoduchý, tam není zatečeno nikdy, bo nejsou převisy a odlučnost šutru je po s
Labak - hospoda 06.03.2015 Ahoj, kam chodite do hospody nekde blizko Labaku (pravej breh)? Je tam nejaka "lezecka"? Co by byla otevrena uz ted? Vime jen te u Belvederu a pak jedna kus autem... Diky!
  Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Na labsky strani mnv naproti altanu,hasicarna dole u rybnika.na belveder chodej jenom pitomci je to
    Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Posledních pár let na Belvedér nepravidelně zajdem a přijde mi to tam fajn, nezdá se mi to nějaký dr
      Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Tak pitomci snad nejsme, jen je to nejbliz, tak jsme skoncili tam :) Diky moc za tipy!
      Re: Labak - hospoda 06.03.2015 V kerý vesnici byla ta dobrá česká hospoda se zvěřinou a oky?
        Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Kámen
          Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Kámen je už docela daleko, ale ten Belveder vůbec není špatnej. Nějakou lezeckou atmosféru tam taky
            Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Tak uvidime, my tam byli akorat v lete a to venku na zahradce, to je jiny. Ani nevim, jak to vevnitr
              Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Když jsem byl na Labský posledně, tak to tam bylo šílený. Ale je to tak 3 roky. Uvnitř podivný exist
  Re: Labak - hospoda 06.03.2015 A jestli chceš zažít nejlevnější pívo a klidnou atmosféru, mrkněte do hasičárny ;-).
Jinak je
    Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Za prve po lezeni jsou vsecky putyky v pohode, za druhé zakomplexovani jsme všichni,takze hospa u al
    Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Jo, jo, Hasičárna má atmosféru. Když jsme tam byli naposledy, tak se tam odehrála úžasná pračka lezc
      Re: Labak - hospoda 06.03.2015 Alespoň máš na co vzpomínat Andersene! :D
      Re: Labak - hospoda 07.03.2015 Tak to zni dobre ;) Doufam, ze vyhrali lezci!
    Re: Labak - hospoda 07.03.2015 nevím kdo to má teď, ale pravá hospoda na labský stráni u mě skončila s koncem babiček ve škodovce :
      Re: Labak - hospoda 07.03.2015 A jejich kuřecích řízků.
        Re: Labak - hospoda 07.03.2015 jj, dík, hned je mi o něco hůř .... :)
zlatý časy ....
1
...
370
371
372
373
374
375
376
377
378
379
380
381
382
383
384
385
386
387
388
389
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: