Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English AO v aktualním reflexu 21.11.2014 Ahoj, nemohl by prosim nekdo, kdo si koupil aktualni cislo reflexu ofotit rozhovor s Adamem Ondrou..? díky!
  Re: AO v aktualním reflexu 21.11.2014 Já si ho koupím :-)
  Re: AO v aktualním reflexu 22.11.2014 pošli mi číslo účtu, pošlu ti dvacku, ať si ho můžeš koupit. jsem sice bez práce, ale s náma sockama
    Re: AO v aktualním reflexu 22.11.2014 :-) ja poslu taky dvacku, at si borec muze k tomu poctenicku otevrit lahvace!
    Re: AO v aktualním reflexu 22.11.2014 treba je hv v zahranici..
      Re: AO v aktualním reflexu 22.11.2014 a sirotek:(
  Re: AO v aktualním reflexu 25.11.2014 Zbytecna utrata. Rozhovor o obecne znamych zalezitostech. Tedy pro toho, kdo trochu sleduje sportovn
    Re: AO v aktualním reflexu 25.11.2014 Vnímám to stejně. Přečtené za pár minut a nic moc nového.
      Re: AO v aktualním reflexu 25.11.2014 článek pro mudly bývá pro zainteresované méně zajímavý...
Otázka na Skalaky 21.11.2014 Ahoj,
Určitě z Vás někdo ví, jestli ma cesta Pulp Fiction(Xb) od Špeka ve Skalaku na Dračí vez RP přelez ? Popřípadě Kdo a kdy ? Díky za info... (P.S. - máme s kamarádem spor)
  Re: Otázka na Skalaky 21.11.2014 Já si myslím, ale nevím to jistě, že má přelez Marcel Toman (ten z toho hodně diskutovaného videa).
  Re: Otázka na Skalaky 21.11.2014 No tak teď se na to určitě budou stát fronty :-)
Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Mám v plánu si pořídit nové cepíny a rozhoduji se mezi těmito.
Podělte se prosím o osobní zkušenosti s nimi. Díky
  Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Ahoj Pavle,
Nomicy
+ plusy.. nastavitelná rukojeť podle velikosti úchopu navíc se sk
    Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Ahoj Aggy,
díky za vyčerpávající odpověď. Chci to i do hor a ty Nomicy mi také přijdou pro op
      Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Nomic do hor je blbost, na to jsou Quarky. Ty jsou i dobré na ledy.
      Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Je to na tom, co ti vyhovuje lépe, ale také si myslím, že Nomicy pro účel "i do hor" nejso
      Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 21.11.2014 Když do hor, tak Grivel Light Machine.
      Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 21.11.2014 A jakou lezeš v horách obtížnost? Podle ní se vhodný typ cepínů může značně lišit.
    Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Neni pravdou, ze by Fusion nemely stavitelnou rukojet. Je to jine nez Nomicu, ale trochu se velikost
      Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 čerpal jsem u Fusionu jen z fotek, v rukou jsem je neměl. Na kladivo to vypadá :)
        Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Podle obrázků se radí celkem blbě.
          Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Ještě že si velmi zásadně přispěl do diskuze.. nepodepsaný jedinče.
            Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Hlavně, že jsi se podepsal. To tě velmi zhmotňuje a zároveň zvýší kvalitu tvého názoru.
    Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Novej Fusion? Kde jsi ho videl? Ani na BD stránkách nic takovýho není ...
      Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 21.11.2014 "Novej" Fusion je ten zelenej. Fusion 1 byl oranzovej.
    Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Máš nějaký konkrétnější postřeh k těm Trangům, když píšeš, že jsou úžasný? Nelezl jsem s nima, tak b
      Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Fuel, ale donedávna tom říkali Fusion 2
    Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 21.11.2014 Ahoj!
Napsal by si něco k těm Trangům? Dost se mi líbí, ale zatím jsem je viděl jen na fotce
  Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Já to vyřešil Nomiky na ledy, Quarky na alpské lezení.
Mají shodné hroty a tak se dají i při
    Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion 21.11.2014 Šel bych do Petzlu. A asi Quark. Mám tři roky a maximální spokojenost.
Petzl Nomic vs. BD Fusion 20.11.2014 Mám v plánu si pořídit nové cepíny a rozhoduji se mezi těmito.
Podělte se prosím o osobní zkušenosti s nimi. Díky
Španielsko prosinec leden 20.11.2014 Ahojte. Sme dvaja a hladame niekoho kto by sa chcel pridat do auta na lezecky vylet do Spanielska v termine od 18teho decembra(prosince) do cca plus minus polky januara(ledna) :-). Podla pocasia a dohody skusit nieco po ceste vo Fancuzku pripadne na sever
Srajda lano 20.11.2014 ahoj, beal i tendon po nějakým čase měknou, sračkovatí. máte někdo zkušenost s lanem, co si zachová tvar ale zároveń neskončí jako drát?
  Re: Srajda lano 20.11.2014 edelweis, edelrid
  Re: Srajda lano 20.11.2014 edelweis, edelrid
    Re: Srajda lano 20.11.2014 Edelweiss = 90% Beal. Obojí stejný majitel. Beal a tendon velký rozdíl.
  Re: Srajda lano 20.11.2014 A myslíš, že existuje lano, které budeš mít na věky? P.S. S Bealem mám velmi dobré zkušenosti, horší
    Re: Srajda lano 20.11.2014 na věky ne, ale přijde mi škoda by lano který ještě ani nechlupatí tak už zevnitř žvejkačkovatělo. o
      Re: Srajda lano 20.11.2014 Tendon mi taky u středu rozměknul - lezu na něm zatím jenom rok... máte někdo zkušenosti, jak velký
      Re: Srajda lano 21.11.2014 Zvejkačkujou ty levné modely, např. Edlinger. Kup si vyšší řadu: Booster, Stinger.
        Re: Srajda lano 21.11.2014 ale booster a stingáč jsou tenký, já lezu tak na desítkách, aby to hned enšlo do háje. a taky jsem t
        Re: Srajda lano 21.11.2014 tendon hattrick mi úplně levnej nepřijde, přesto měkne. master jakbymet
          Re: Srajda lano 21.11.2014 Tendon je horší než Beal, jestli nechceš tenký, lehký lano (ač nechápu důvod a nedůvěru za důvod nep
            Re: Srajda lano 22.11.2014 jeden top gun doma mám, lezem na parťákovým, kde se po odrbání konců krásně povolil oplet po celý dý
            Re: Srajda lano 26.11.2014 Ale jo, top gun dobrej, ale jen když s ním lezeš tak jednou za měsíc, pak ti opravdu vydrží dlouho..
  Re: Srajda lano 21.11.2014 Po bealech, tendonech a mamutech už jen sterling...
    Re: Srajda lano 25.11.2014 Lezl jsem snad na všech zmiňovaných značkách a jednoznačně největší životnost jsem zaznamenal u ster
  Re: Srajda lano 26.11.2014 Ono je těžký si vybrat - měkká lana se hadrovatí a rozpadá se u nich oplet. Dělá to třeba Tnedon Mas
1
...
389
390
391
392
393
394
395
396
397
398
399
400
401
402
403
404
405
406
407
408
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: