Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231491 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
LSD - Lezecká Stěna Dufek - Kuřim
Eset Centrum - Praha 2
AK T.J. Sokol Mšeno - Mšeno u Mělníka

Prodejny
HANIBAL - Praha 2
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7
Green sport - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 AO v aktualním reflexu21.11.2014
Ahoj, nemohl by prosim nekdo, kdo si koupil aktualni cislo reflexu ofotit rozhovor s Adamem Ondrou..? díky!
 Re: AO v aktualním reflexu21.11.2014
Já si ho koupím :-)
 Re: AO v aktualním reflexu21.11.2014
  Re: AO v aktualním reflexu21.11.2014
jj, prave proto jsem sem napsal..;) to jsou bonusove otazky, na papiru toho ma byt vic.. :)
 Re: AO v aktualním reflexu22.11.2014
pošli mi číslo účtu, pošlu ti dvacku, ať si ho můžeš koupit. jsem sice bez práce, ale s náma sockama
  Re: AO v aktualním reflexu22.11.2014
:-) ja poslu taky dvacku, at si borec muze k tomu poctenicku otevrit lahvace!
  Re: AO v aktualním reflexu22.11.2014
treba je hv v zahranici..
   Re: AO v aktualním reflexu22.11.2014
a sirotek:(
 Re: AO v aktualním reflexu25.11.2014
Zbytecna utrata. Rozhovor o obecne znamych zalezitostech. Tedy pro toho, kdo trochu sleduje sportovn
  Re: AO v aktualním reflexu25.11.2014
Vnímám to stejně. Přečtené za pár minut a nic moc nového.
   Re: AO v aktualním reflexu25.11.2014
článek pro mudly bývá pro zainteresované méně zajímavý...

 Otázka na Skalaky 21.11.2014
Ahoj,
Určitě z Vás někdo ví, jestli ma cesta Pulp Fiction(Xb) od Špeka ve Skalaku na Dračí vez RP přelez ? Popřípadě Kdo a kdy ? Díky za info... (P.S. - máme s kamarádem spor)


 Re: Otázka na Skalaky 21.11.2014
Já si myslím, ale nevím to jistě, že má přelez Marcel Toman (ten z toho hodně diskutovaného videa).
 Re: Otázka na Skalaky 21.11.2014
No tak teď se na to určitě budou stát fronty :-)
 Re: Otázka na Skalaky 21.11.2014
Viz
 Philippe Ribière v česku?20.11.2014
Zdravíčko,

chtěl bych se zeptat, zda se pořádají nějaké akce, kde můžu vidět horolezecké špičky, viz Philippe Ribière, rád bych se s ním osobně setkal a možná i udělal krásnou památeční fotku. Je to můj oblibenec, ale nejen on, i

 vlastina stěna kde zmizelo topo z lezce?20.11.2014
kam zmizelo prosím schéma Vlastičky??
dík
 Re: vlastina stěna kde zmizelo topo z lezce?21.11.2014
?

 Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Mám v plánu si pořídit nové cepíny a rozhoduji se mezi těmito.
Podělte se prosím o osobní zkušenosti s nimi. Díky
 Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Ahoj Pavle,
Nomicy
+ plusy.. nastavitelná rukojeť podle velikosti úchopu navíc se sk
  Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Ahoj Aggy,
díky za vyčerpávající odpověď. Chci to i do hor a ty Nomicy mi také přijdou pro op
   Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Nomic do hor je blbost, na to jsou Quarky. Ty jsou i dobré na ledy.
   Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Je to na tom, co ti vyhovuje lépe, ale také si myslím, že Nomicy pro účel "i do hor" nejso
   Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion21.11.2014
Když do hor, tak Grivel Light Machine.
   Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion21.11.2014
A jakou lezeš v horách obtížnost? Podle ní se vhodný typ cepínů může značně lišit.
  Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Neni pravdou, ze by Fusion nemely stavitelnou rukojet. Je to jine nez Nomicu, ale trochu se velikost
   Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
čerpal jsem u Fusionu jen z fotek, v rukou jsem je neměl. Na kladivo to vypadá :)
    Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Podle obrázků se radí celkem blbě.
     Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Ještě že si velmi zásadně přispěl do diskuze.. nepodepsaný jedinče.
      Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Hlavně, že jsi se podepsal. To tě velmi zhmotňuje a zároveň zvýší kvalitu tvého názoru.
  Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Novej Fusion? Kde jsi ho videl? Ani na BD stránkách nic takovýho není ...
   Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion21.11.2014
"Novej" Fusion je ten zelenej. Fusion 1 byl oranzovej.
  Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Máš nějaký konkrétnější postřeh k těm Trangům, když píšeš, že jsou úžasný? Nelezl jsem s nima, tak b
   Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Fuel, ale donedávna tom říkali Fusion 2
   Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion21.11.2014
  Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion21.11.2014
Ahoj!
Napsal by si něco k těm Trangům? Dost se mi líbí, ale zatím jsem je viděl jen na fotce
 Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Já to vyřešil Nomiky na ledy, Quarky na alpské lezení.
Mají shodné hroty a tak se dají i při
  Re: Petzl Nomic vs. BD Fusion21.11.2014
Šel bych do Petzlu. A asi Quark. Mám tři roky a maximální spokojenost.

 Petzl Nomic vs. BD Fusion20.11.2014
Mám v plánu si pořídit nové cepíny a rozhoduji se mezi těmito.
Podělte se prosím o osobní zkušenosti s nimi. Díky

 Španielsko prosinec leden20.11.2014
Ahojte. Sme dvaja a hladame niekoho kto by sa chcel pridat do auta na lezecky vylet do Spanielska v termine od 18teho decembra(prosince) do cca plus minus polky januara(ledna) :-). Podla pocasia a dohody skusit nieco po ceste vo Fancuzku pripadne na sever

 Balkna podruhe - diky za postrehy!20.11.2014
Kluci, tak jeste jednou, jelikoz resim krome balkny i prachy, tak mam na vyber z tehle dvou z druhy ruky: http://www.pinterest.com/han

 Srajda lano20.11.2014
ahoj, beal i tendon po nějakým čase měknou, sračkovatí. máte někdo zkušenost s lanem, co si zachová tvar ale zároveń neskončí jako drát?
 Re: Srajda lano20.11.2014
edelweis, edelrid
 Re: Srajda lano20.11.2014
edelweis, edelrid
  Re: Srajda lano20.11.2014
Edelweiss = 90% Beal. Obojí stejný majitel. Beal a tendon velký rozdíl.
 Re: Srajda lano20.11.2014
A myslíš, že existuje lano, které budeš mít na věky? P.S. S Bealem mám velmi dobré zkušenosti, horší
  Re: Srajda lano20.11.2014
na věky ne, ale přijde mi škoda by lano který ještě ani nechlupatí tak už zevnitř žvejkačkovatělo. o
   Re: Srajda lano20.11.2014
Tendon mi taky u středu rozměknul - lezu na něm zatím jenom rok... máte někdo zkušenosti, jak velký
   Re: Srajda lano21.11.2014
Zvejkačkujou ty levné modely, např. Edlinger. Kup si vyšší řadu: Booster, Stinger.
    Re: Srajda lano21.11.2014
ale booster a stingáč jsou tenký, já lezu tak na desítkách, aby to hned enšlo do háje. a taky jsem t
    Re: Srajda lano21.11.2014
tendon hattrick mi úplně levnej nepřijde, přesto měkne. master jakbymet
     Re: Srajda lano21.11.2014
Tendon je horší než Beal, jestli nechceš tenký, lehký lano (ač nechápu důvod a nedůvěru za důvod nep
      Re: Srajda lano22.11.2014
jeden top gun doma mám, lezem na parťákovým, kde se po odrbání konců krásně povolil oplet po celý dý
      Re: Srajda lano26.11.2014
Ale jo, top gun dobrej, ale jen když s ním lezeš tak jednou za měsíc, pak ti opravdu vydrží dlouho..
 Re: Srajda lano21.11.2014
Po bealech, tendonech a mamutech už jen sterling...
  Re: Srajda lano25.11.2014
Lezl jsem snad na všech zmiňovaných značkách a jednoznačně největší životnost jsem zaznamenal u ster
 Re: Srajda lano26.11.2014
Ono je těžký si vybrat - měkká lana se hadrovatí a rozpadá se u nich oplet. Dělá to třeba Tnedon Mas

 stáhnutí filmů19.11.2014
Stáhnout ldejaký film se dá na stránce http://www.filmycz.cz/ . Snad ti to pomůže!

1   ...   389   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 AO v aktualním reflexu
Ahoj, nemohl by prosim nekdo, kdo si koupil aktualni cislo reflexu ofotit rozhovor s Adamem Ondrou..? díky!
Hv.20:40:15 21.11.2014
odpovědět 
 Re: AO v aktualním reflexu
Já si ho koupím :-)
20:47:07 21.11.2014
odpovědět 
 Re: AO v aktualním reflexu
http://bit.ly/14YwDoA ;)
Honza21:04:11 21.11.2014
odpovědět 
  Re: AO v aktualním reflexu
jj, prave proto jsem sem napsal..;) to jsou bonusove otazky, na papiru toho ma byt vic.. :)
hv.21:31:23 21.11.2014
odpovědět 
 Re: AO v aktualním reflexu
pošli mi číslo účtu, pošlu ti dvacku, ať si ho můžeš koupit. jsem sice bez práce, ale s náma sockama mám soudržnost..
Socan07:32:46 22.11.2014
odpovědět 
  Re: AO v aktualním reflexu
:-) ja poslu taky dvacku, at si borec muze k tomu poctenicku otevrit lahvace!
p13:17:56 22.11.2014
odpovědět 
  Re: AO v aktualním reflexu
treba je hv v zahranici..
22:27:59 22.11.2014
odpovědět 
   Re: AO v aktualním reflexu
a sirotek:(
23:35:12 22.11.2014
odpovědět 
 Re: AO v aktualním reflexu
Zbytecna utrata. Rozhovor o obecne znamych zalezitostech. Tedy pro toho, kdo trochu sleduje sportovni lezeni.
El escalador hermoso09:37:24 25.11.2014
odpovědět 
  Re: AO v aktualním reflexu
Vnímám to stejně. Přečtené za pár minut a nic moc nového.
bretacr10:44:49 25.11.2014
odpovědět 
   Re: AO v aktualním reflexu
článek pro mudly bývá pro zainteresované méně zajímavý...
jan21:27:33 25.11.2014
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192456)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Laskání žlábku III Adršpach
Kappa O 6c Crepe De Oucera
Finta di niente 6a+ Crepe De Oucera
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (42)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1469 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1441 
 Neřeším to – lezu vše 
 1142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi