Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
7.Nespoutaný 11494
8.Suchan 11187
9.H2 11019
Bouldry:
7.Popovský 10475
8.Danda 10403
9.Stráník 10400
Hory:
9.Nešťák 5095
10.Hess 4095
11.Zvonková 4029

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231384 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Nová venkovní lezecká stěna Cibulka - Praha 5
RAJČE - Brno
Lanové centrum DDM hl. m. Prahy - Praha 8

Prodejny
HUDYsport - Praha 1
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Ta3 - podmínky19.11.2014
Nevíte jaké jsou teď sněhové podmínky v Tatrách?
díky. Že to bude stát za h.vn. vím, jen se mi nechce bručet doma. Díky. 
 Re: Ta3 - podmínky20.11.2014
regulerni zasnezena zima

 Balkna - jakou?19.11.2014
Ahojte, prosim o radu. Chci priteli koupit balknu na posilovani a rozhoduju se mezi Ocunem http://www.ocun.cz/en/product
 Re: Balkna - jakou?19.11.2014
Tady máš něco o deskách "
 Re: Balkna - jakou?19.11.2014
beastmaker
 Re: Balkna - jakou?19.11.2014
beastmaker
  Re: Balkna - jakou?19.11.2014
Aix mám a nijak mě neuchvátil, je to pro mě hodně oblé a přijde mi, že to hodně klouže. V obchodě se
 Re: Balkna - jakou?19.11.2014
Pořád je to ještě Transgression.
 Re: Balkna - jakou?20.11.2014
mně nejvíc sedí makak 04, je to základní typ, ale má krásný zaplouváky po stranách vhodný na shyby i
 Re: Balkna - jakou?20.11.2014
Kluci, tak jeste jednou, jelikoz resim krome balkny i prachy, tak mam na vyber z tehle dvou z druhy
  Re: Balkna - jakou?20.11.2014
Ahoj, nevim, mně se nelíbí ani jedna. Na domácí visení mi přijde nejlepší dřevo (viz i odkaz výše).
  Re: Balkna - jakou?20.11.2014
Ahoj,
mám tu žíhanou balknu a vyhovuje mi množství "chytů" i jejich odsazení. Jsou
 Re: Balkna - jakou?20.11.2014
není lepší si něco nakonfigurovat podle potřeb? příklad tady
  Re: Balkna - jakou?20.11.2014
Diky, ale on prave drevenou nechce...
   Re: Balkna - jakou?20.11.2014
to je chyba ty jsou nejlepsi

 peakclimber - výzvy19.11.2014
Ahoj,
dáváme dohromady nový webovky http://cs.peakclimber.com a docela rychle jsme vyčerpali všechny možné horské výzvy, které jsme znali
 Re: peakclimber - výzvy19.11.2014
To tedy opravdu začínáte. Chybí např. Říp, České Středohoří vůbec, i spousta menších vrcholů, kam se
  Re: peakclimber - výzvy20.11.2014
No mě se to líbí, dobrý nápad. Jen koukám, že těch účastníků máte málo, až budu mít trošku času, tak
 Re: peakclimber - výzvy20.11.2014
 Re: peakclimber - výzvy20.11.2014
Všechny věže v Saských pískovcích

 softmoverský pásy19.11.2014
tak jsem čekoval před zimou vybavení, a zjistil jsem, že tulení kůže je po letech zteřelá a mírně lysá, myší ouška zpuchřelá a vůbec že už má nejlepší léta za sebou. no a páč nechci aby se mi báby s nůší posmívaly, tak nechci už pásy oldskůlově rovné, ale
 Re: softmoverský pásy19.11.2014
1. Ořezat tak, aby byla vidět jen ocelová hrana
2. Koupit dle nejširšího rozměru a ořezat
  Re: softmoverský pásy20.11.2014
Naprosty souhlas se vsemi body. Z hlediska zivotnosti doporucuji koupit neco jineho nez jen moher.
 Re: softmoverský pásy19.11.2014
způsob oříznutí je v návodu k použití, ale vychází to tak, že to kryje skluznici a koukají hrany, ta
  Re: softmoverský pásy19.11.2014
jo a můžu srovnávat rovné a vykrojené pásy a pokud to nechceš na carvy, stačí rovné. Já teda příště
   Re: softmoverský pásy19.11.2014
Tak to nevíš, o čem mluvíš, v těžkých podmínkách je obrovský rozdíl mezi kompletně a částečně (rovný
    Re: softmoverský pásy19.11.2014
On má pravdu, v těžkých podmínkách dáš stejně harše. Používal jsem rovný pásy na carvových lyžích pá
     Re: softmoverský pásy19.11.2014
no, popravdě, dětem občas na kopec uteču. ne že bych snad byl nějaké tuzemské eso, to spíš bych dal
      Re: softmoverský pásy19.11.2014
Taky jsme napřed vojeli rovné pásy, ale teď se nám chodí o moc lépe na voříznutejch. Nechal jsme si
    Re: softmoverský pásy19.11.2014
hele, na 40 stupňovém skleněném svahu stejně hodím lyže na batoh a šlapu na mačkách. A ty vykrojene
 Re: softmoverský pásy19.11.2014
Ovšem kdybys trošku hledal, tak najdeš:
 Re: softmoverský pásy19.11.2014
Gecko bez lepidla, přestanou lepit, umyješ vodou, upevnění vzadu být nemusí, seřízneš do oblouku 20
  Re: softmoverský pásy19.11.2014
díky všem za rozumy.
na upevnění vzadu konzervativně trvám (možná je to pitomost?), bo konzer
   Re: softmoverský pásy19.11.2014
Ty Gecko upevnění dozadu mají, jen na twintipech to nedrželo. Mě se nechtělo upravovat lyži, nebo do
   Re: softmoverský pásy19.11.2014
Dopredu normalne pevnou hrazdicku bez gumicuku, hacek vzadu ufiknout. Provozuju to tak uz leta a bez
 Re: softmoverský pásy19.11.2014
Co lyžník to názor, a každej by šel za svou pravdu na hranici. Tak taky přidám svůj:

  Re: softmoverský pásy19.11.2014
Koukám na pásy G3 a jejich upínací systém
   Re: softmoverský pásy19.11.2014
Princip je stejnej, ale ďábel se ukrývá v detailech. Poloha patky u G3 je vymezena dírama, takže nem
    Re: softmoverský pásy20.11.2014
Nejsem žádný zastánce Colttex, ale nemohlo to být tím, že jsi pásy říznul dlouhé, (Camlock byl tím p
     Re: softmoverský pásy21.11.2014
Hele ne, pásy byly akorát. A s tou patkou G3 - ta co mám já vypadá univerzálně.
  Re: softmoverský pásy20.11.2014
Kdyz ti pasy prestanou lepit uplne, nepomuze ani dvojite upevneni. Haky vzadu jsou pro lemply :), te
   Re: softmoverský pásy20.11.2014
háky vzadu jsou dobrý nejen pro lemply, ale i na situaci když potřebuješ sundat lyži a píchnout do s
    Re: softmoverský pásy20.11.2014
jo ještě jsem dříve občas vídával takovou věc - nevím jestli fabrické nebo bastl - pás o 5 cm delší
     Re: softmoverský pásy20.11.2014
Moc neušetříš, co ušetříš za Camlock, utratíš za delší pás :-)
      Re: softmoverský pásy20.11.2014
Ale bastlíř je spokojen...
     Re: softmoverský pásy21.11.2014
No tak pak je otázka zda nejít ke kořenům a nestáhnout toulavýho psa z kůže.
  Re: softmoverský pásy20.11.2014
Opakuji - Gecko v pohodě sundáš a nandáš 4x za den i za komplikovaných podmínek a drží to i bez upev
   Re: softmoverský pásy21.11.2014
Kolik hm máš pls na těch geckách nastoupanejch?
   Re: softmoverský pásy21.11.2014
No, myslim, ze mas stesti, ze Ti Gecka dobre funguji, kvuli komentarum zde (
   Re: softmoverský pásy21.11.2014
Jo a jeste, kdo vladne nemcinou, muze si zde

   Re: softmoverský pásy21.11.2014
Já mám Gecka několikátou sezónu, ze začátku nadšení veliký, ale poslední dobou mi po odlepení zůstáv
    Re: softmoverský pásy21.11.2014
Pěkná diskuse před sezónou, dobře se to čte. Díky :)
    Re: softmoverský pásy25.11.2014
Moje Gecka vydržely jen sezonu. Dostal se mi snih mezi pas a lyži. Vodrbal tu polymerovou vrstvu a m

 ZAMBERLAN 760 STEEP GTX18.11.2014
Co si myslíte o těchto botech? Docela se mi líbí, ale zaráží mě, že nemají gumovou obsázku. Byly by hlavně na VHT, ale občas možná i na firn. Pokud Máte nějakou alternativu- sem s ní.(zvažuji ještě Mammut manaslu-ale moc se mi nelíbí)
Dík.
 Re: ZAMBERLAN 760 STEEP GTX18.11.2014
Tyhle Zamberlany bych na firn nebral a s Mammutem, co se týče bot mám jen špatnou osobní zkušenost.
  Re: ZAMBERLAN 760 STEEP GTX18.11.2014
Jo a známý jedny použitý prodává, kdybys měl náhodou nohu cca 29,5- 30 cm :D
 Re: ZAMBERLAN 760 STEEP GTX18.11.2014
mamuty nebrat!
 Re: ZAMBERLAN 760 STEEP GTX19.11.2014
Mám tyhle boty krátce a použil jsem je jednou asi 4 dny při podzimním výstupu na alpské 4tisícovky.B
  Re: ZAMBERLAN 760 STEEP GTX20.11.2014
dík za odpověď. mám ještě jeden dotaz. ta lišta vzádu, je použitelná na poloautomatický mačky? nikde
   Re: ZAMBERLAN 760 STEEP GTX21.11.2014
Já bych řekl,že určitě ne.Já na to mám mačky s košíčkem vepředu i vzadu.Na rychloupínací patu je spí

 žulové vícedélky18.11.2014
Hledám oblast se (sportovně) zajištěnými žulovými vícedélky ne moc daleko od ČR. Obtížnost preferuji 5-7, když by byli vyloženě sportovně odjištěné tak klidně i do 9-.
 Re: žulové vícedélky18.11.2014
Zillertal
  Re: žulové vícedélky18.11.2014
JIZERKY!!
  Re: žulové vícedélky18.11.2014
V Zillertalu je většinou rula a další metamorfity (třeba svory). Podle toho odkud ale z mnoha míst v
   Re: žulové vícedélky18.11.2014
Tatry ale taky nejsou cista zula, ne? Proti "ostatni" zule jsou docela rozrachtany.
   Re: žulové vícedélky19.11.2014
kterou sportovně odjištěnou cestu v jiz. myslíš? Nos? Dík
 Re: žulové vícedélky18.11.2014
Wachau
  Re: žulové vícedélky18.11.2014
wachau není žula
  Re: žulové vícedélky19.11.2014
Wachau nejsou vícedélky, pár jich tam teoreticky je, ale prakticky jsou tam jen jednodýlky.
   Re: žulové vícedélky19.11.2014
jsou tam několikadélkové hřebenovky
 Re: žulové vícedélky18.11.2014
Orco
  Re: žulové vícedélky18.11.2014
Orco je ortorula.
 Re: žulové vícedélky18.11.2014
Pokud jsi schopen upustit od té blíkosti, tak Bergell (podle mě blíž hezčí žula není) no a pokud bys
  Re: žulové vícedélky18.11.2014
pokud to není na druhé straně Evropy tak to nevadí
   Re: žulové vícedélky18.11.2014
nevadí mi ani rula a to, co je žule podobné (nechci vápenec)
    Re: žulové vícedélky18.11.2014
jednoznačně doporučuji Louky, je to sice mírně z ruky, ale lepší žulu jsem neviděl (a to ani v Jizer
     Re: žulové vícedélky18.11.2014
kde to je? v životě jsem to neslyšel
      Re: žulové vícedélky18.11.2014
Taková pseudooblast v rámci Kulifornic. Místňáci jim laškovně říkaj taky "Medouz".
 Re: žulové vícedélky18.11.2014
Za zuloidnim lezenim se jezdi...za barakem to fakt neni...sorry. Takze Vysoke Tatry, Bergell, Ecrins
  Re: žulové vícedélky18.11.2014
ZA ŽULOIDNÍM LEZENÍM SE TAKY LÉTÁ,.... NO PARNÍKEM BY TO BYLO NA DLOUHO
   Re: žulové vícedélky19.11.2014
nejrychlejsi lezeni na zule je v Bulharsku, letadlem do Sofie, MHD busem asi 10 zastavek k dolni sta
    Re: žulové vícedélky19.11.2014
to je nejaka blbost. u sofie nic neni.
     Re: žulové vícedélky20.11.2014
vitoša je předměstí Sofie, má dva a půl tisíce a je to žula a ty průvodčíky najdeš na netu, kámo
      Re: žulové vícedélky20.11.2014
a z Prahy jsi pod nástupem sakumprdum za 2,5 hodiny

 sedák17.11.2014
Ahoj sice taky trochu mimo ale mám zkušenost stejnou jako jeden z diskutérů. Lezla jsem v normálním sedáku do 5.-6. a pak už to pro mě  nemělo cenu. Matky, které znám, používaly normální celotělák taky bez jakýchkoliv problémů i déle. Ten člověk, co

 Cesty na Černé skále ve Třebáni?17.11.2014
Zdar,
segra videla tedka nedavno nejaky pohyb lezcu a videla i vrtani na Cerne skale v Třebáni. Vznika tam neco noveho, nejake cesty? Díky
 Re: Cesty na Černé skále ve Třebáni?18.11.2014
Tom je ta skála nad silnicí, jak tam vedly klasické cesty od Pletánka a spol. zajištěné skobami a ja
  Re: Cesty na Černé skále ve Třebáni?18.11.2014
nene, je to kousek odtamtud, to ano, ale tohle je skala hned u vody. Je to pomerne maly, vedle je ps
 Re: Cesty na Černé skále ve Třebáni?18.11.2014
Pro autory, nic proti vrtani, ba naopak. Ale nechte prosim taky neco pro budouci mozne tvurce, kteri
 Re: Cesty na Černé skále ve Třebáni?19.11.2014
Koukám na to každej den z vlaku, taky by mě to zajímalo, ale taky souhlasím s dalším komentářem níže

 úvazek pro těhotné 16.11.2014
Ahoj lezkyně mamky nebo těhule, máte některá zkušenost se sedákem Mountain mama speciálně vyvinutým pro těhotné lezkyně? Zajímalo by mě hlavně srovnání s klasickým celotělákem. Uvažuji totiž o něm, ale netuším, jestli to opravdu stojí za to, vzhledem k dv
 Re: úvazek pro těhotné 17.11.2014
Zkusenost s timto sedakem sice nemam, nicmene na nekterych lezeckych videich americke vyroby jsem vi
  Re: úvazek pro těhotné 17.11.2014
Pokud nemáš zkušenost a nemůžeš mi tedy poradit v tom, na co se ptám, tak se, prosím, k tématu ani n
   Re: úvazek pro těhotné 17.11.2014
Milá Johanko,
pokud máš dost peněz, kup si úvazek pro těhotné. Je to z jůesej a tudíž to bude
    Re: úvazek pro těhotné 17.11.2014
No, tak ti děkuji za další ne-zkušenost :-)
Mimochodem, jestli sis toho nevšiml, oslovila jse
     Re: úvazek pro těhotné - Ty VO.E17.11.2014
Fakt dobrý Johanko :-D :-D znám dobrého psychiatra
      Re: úvazek pro těhotné - Ty VO.E17.11.2014
Tak si k němu zajdi ;-)
      Re: úvazek pro těhotné - Ty VO.E17.11.2014
Rozumíš otázce, nebo máš problém s psaným slovem? Samej kokot tady, klasika lezec...
       Re: úvazek pro těhotné - Ty VO.E17.11.2014
Jenom mimo téma, se zastanu Lezce.cz. Ten přeci nemůže za ty kokoty co sem píšou, psali by kamkoli.
        Re: úvazek pro těhotné - Ty VO.E19.11.2014
Šlo to ... ale stačila jediná neopatrnost a byl bys bez potomka. To je to tvoje "šlo to" ?
         Re: úvazek pro těhotné - Ty VO.E19.11.2014
stacila jedna neopatrnost a mas potomka :)
          Re: úvazek pro těhotné - Ty VO.E21.11.2014
S timhle zkus prijit za nejakym parem, kde si zena prosla neplanovanym potratem... Vole.
           Re: úvazek pro těhotné - Ty VO.E22.11.2014
Co to vole meles? To je proste fakt s kterym se nezbyva, nez smirit. Kolik takhle vzniklo deti?
            Re: úvazek pro těhotné - Ty VO.E23.11.2014
Tohle nikdo nezpochybnuje. Zkus si nejdriv precist diskuzi a zacit trochu premyslet.
             Re: úvazek pro těhotné - Ty VO.E23.11.2014
zkus byt trochu min sebestrednej a zamyslet se... staci kapka a je z tebe tatka. Potrat na to nema v
              Re: úvazek pro těhotné - Ty VO.E24.11.2014
Samozrejme, ze potrat vliv na budouci poceti mit muze.. To, ze ty o tom nic nevis, neznamena, ze to
               Re: úvazek pro těhotné - Ty VO.E25.11.2014
nevim, nechci vedet a je mi to jedno... ja uz sukam pro radost a ty se treba poser :)
                Re: úvazek pro těhotné - Ty VO.E25.11.2014
Tak proc proboha tu o tom diskutujes, kdyz o tom nic nevis a nechces vedet? :D Jinak me je docela pu
     Re: úvazek pro těhotné 17.11.2014
Ahoj sice taky trochu mimo ale mám zkušenost stejnou jako jeden z diskutérů. Lezla jsem v normálním
      Re: úvazek pro těhotné 17.11.2014
Ok,děkuju :-)
Zatím jsem taky s normálním sedákem v pohodě, ale myslím, že za chvíli to už ne
       Re: úvazek pro těhotné 18.11.2014
Tak lez TR ale nejisti imho. (To mi přijde ostatně rozumné)
     Re: úvazek pro těhotné 17.11.2014
Děkuji za zopakování toho, na co jsi se neptala. Chtěl jsem jen oklikou napsat, že Tvůj dotaz na dra
      Re: úvazek pro těhotné 18.11.2014
Šlo to klidně napsat i třemi větami a hlavně bez toho trapného sarkasmu...manželka napsala jednoduch
       Re: úvazek pro těhotné 19.11.2014
Na agrasivní styl tvé manželky je to velice slušná odpověď, řekl bych.
       výbušná témata na lezci21.11.2014
Kdo se zde v diskusi na lezci pohybuje déle tak ví, že jsou zde určitá výbušná témata, resp. témata
      Re: úvazek pro těhotné 18.11.2014
Milý ABL,
jsem ráda, že jste se s manželkou pobavili. Já se narozdíl od vás nebavím.
       Re: úvazek pro těhotné 18.11.2014
Lezeni v tehotenstvi se na tehle strance cas od casu objevi a je to porad stejny, dokolecka, dokola
        Re: úvazek pro těhotné 18.11.2014
Klobouk dolu. Pekne!
        Re: úvazek pro těhotné 19.11.2014
Hezke. Taky mam ten pocit, ze se sem Johanka prisla primarne pohadat a hledat v kazde vete negativa,
       Re: úvazek pro těhotné 18.11.2014
Ahoj, mohla by si sem prosim hodit odkaz na ty odborne studie z kterych vychazis?
Docela by
        Re: úvazek pro těhotné 18.11.2014
Prosím tě a neměl bys také odkazy na výzkumy, jak a kdy otěhotnět, už jsem o tom dost č e t l a, ale
         Re: úvazek pro těhotné 18.11.2014
Sama Johanka psala, ze ma nastudovano mnoho, i odborneho textu, o rizicich spojenych s lezenim v pru
         Re: úvazek pro těhotné 12.08.2018
Hele, když zabřezneš teď a vrhneš na jaře, tak je sezóna v pohodě. Jednu zimu ve Špánu oželíš.
        Re: úvazek pro těhotné 18.11.2014
Jediny skutecne relevantni zdroj v teto veci je biomedicinska databaze Pubmed, ktera je spravovana n
         Re: úvazek pro těhotné 18.11.2014
pregnancy/climbing/mountaineering/risks taky nic ...
         Re: úvazek pro těhotné 22.11.2014
nakolik je neeticke testovat leky v gravidite (ktore su mnohdy potrebne) tak bych chcela videt toho
          Re: úvazek pro těhotné 22.11.2014
Lezení tr lehkých cest není risk ty hovado....
           Re: úvazek pro těhotné 22.11.2014
Re - Slovenka bez nicku
Takze jsme vlastne ve shode. ne? jo - viz. vyse v diskuzi autorciny m
            Re: úvazek pro těhotné 22.11.2014
Opravdu nehodlám jezdit sto kiláků kvůli blbým kecům, tím spíš, když se mě to ani netýká....
             Re: úvazek pro těhotné 22.11.2014
ja si to tak nejak myslel ...
              Re: úvazek pro těhotné 22.11.2014
A to já zase jo, máme to za rohem a zajímá mě, co z tebe vypadne za moudra :-) třeba poslechneme teb
               Re: úvazek pro těhotné 23.11.2014
Pavle,
v bodech.

1. moje argumentace v tehle debate je smerem k Tve zene (Joha
                Re: úvazek pro těhotné 23.11.2014
Týý jo. Kládo, tohle by se mělo tesat. Z mé strany - poklona až na zem. Chtěl bych vládnout slovem j
                Re: úvazek pro těhotné 24.11.2014
Já si to tak nějak myslel...k tvé slohovce, zatím pořád mi nikdo nevysvětlil, co je na lezení tr leh
                 Re: úvazek pro těhotné - pro Pavla a Johana24.11.2014
Poslední msice tehotenstvi se stejne lezt neda, pokud je tedy Johanka cca ve 4tém měsící, bavíme se
                  Re: úvazek pro těhotné - pro Pavla a Johanku24.11.2014
Asi tak. Palec nahoru!
                   Re: úvazek pro těhotné - pro Pavla a Johanku24.11.2014
A lezení na stěně je také lezení?? :-)
                  Re: úvazek pro těhotné - pro Pavla a Johana24.11.2014
Ano, mami :-)
                  Re: úvazek pro těhotné - pro Pavla a Johana10.08.2018
Jo, tak v prvním těhotenství jsem lezla ještě v 9. měsíci (v kolmicích i 8-), v druhém pravda jen do
                   Pikaču !?!10.08.2018
nebo jedna bezohledna <|> matka..pikaču !?!
                   Re: úvazek pro těhotné - pro Pavla a Johana11.08.2018
Gratuluju k oběma zdravejm dětem. Podle datumu tý plamenný diskuse už by pomalu mohly lézt samy a vz
                    Re: úvazek pro těhotné - pro Pavla a Johana11.08.2018
Jojo, malej již leze od roka a půl a sedák jsme nekoupili.
                   Re: úvazek pro těhotné - pro Pavla a Johana11.08.2018
No a ten sedák sis tehdy koupila?
                   Re: úvazek pro těhotné - pro Pavla a Johana12.08.2018
Jo, to ma logiku! Uz jsem nekolikrat letel letadlem, tak je jasny, ze ho narozdil od tech co jeste n
                 Re: úvazek pro těhotné 25.11.2014
Pavle,
nemohu Tobe a Tve pani nez poprat nekomplikovany prubeh tehotenstvi a porod zdraveho d
                  Re: úvazek pro těhotné 25.11.2014
Kládo, prď na to. Udělal jsi maximum. Bylo to pěkné počtení, povedená diskuze a spousta podnětů k za
                 Re: úvazek pro těhotné 27.11.2014
No. Pokud jsi, Pavle, z té slohovky (zcela stačí jen z toho, jak je to napsáno) nepochopil, že Kláda
          Re: úvazek pro těhotné 22.11.2014
Není mi příjemné, že tu musím stále opakovat, že jsem sem nepřišla řešit zda lézt či nelézt v těhote
           Re: úvazek pro těhotné 25.11.2014
Nevidíš, neslyšíš, nepřemýšlíš...
Ano, sport je v těhotenství jistě vhodný, to nikdo nerozpor
       Re: úvazek pro těhotné - samičky a selský rozum18.11.2014
Johanko, ty budeš asi patřit k té skupině samiček, co řeší, jestli je lepší vak, nebo šátek nebo koč
        Re: úvazek pro těhotné - samičky a selský rozum18.11.2014
Chlapečku to ses netrefil, Johanka nezapadá ani do jedné z tvých možností, to možná tak tvoje stará.
         Re: úvazek pro těhotné - samičky a selský rozum19.11.2014
Myslim, ze ma naprostou pravdu. Johanka se muze dozvedet pouze lezla jsem s nim a nepotratila/ lezla
          Re: úvazek pro těhotné - samičky a selský rozum20.11.2014
Naprostej souhlas :)
          Re: úvazek pro těhotné - samičky a selský rozum24.11.2014
no co myslíš - chtěla slyšet něco jako:
- tééédddááá - ty jsi úúúžžasnááá - na to bych já ne
           Re: úvazek pro těhotné - samičky a selský rozum25.11.2014
přesně tak!
        Re: úvazek pro těhotné - samičky a selský rozum21.11.2014
Nechci vypadat jako feminista, ale chlapi zas podobně stupidníma a zacyklenejma nekonečnejma diskuse
     Re: úvazek pro těhotné 11.08.2018
jak to čtu, tak jsi fakt nosná dojnice a naprosto nic nebereš z jiný ho názoru, jenom já já já....
   Re: úvazek pro těhotné 18.11.2014
Pokud nerozumis psanemu textu, radeji necti. Dekuji, Johanko.
    Re: úvazek pro těhotné 18.11.2014
Rozumím psanému textu a taky se, narozdíl od jiných, dokážu pod každý svůj příspěvek podepsat ;-)
     Re: úvazek pro těhotné 18.11.2014
Ahoj Johanko, má žena lezla do 6. měsíce v normálním sedáku (ale na druhém konci). Vidím tady dvě ot
      Re: úvazek pro těhotné 18.11.2014
Fakt uplne vypatlanej, ne? Nevidis, ze Johanka chce odpovedi jen zen? Jine neuznava, protoze s tim p
     Re: úvazek pro těhotné 18.11.2014
Johanko, ABL píše se sarkasmem ale já se u toho vždy zachechtám. Pravda, čtu to třeba dvakrát abych
     Re: úvazek pro těhotné 18.11.2014
Podepsat se pod prispevkem umi kazdy blb. A naopak, vykaslat se na podpis vyzaduje urcitou davku int
 Re: úvazek pro těhotné 18.11.2014
Dokud to šlo, tak s normálním sedákem. A pak už to nešlo, takže pohoda.
 Re: úvazek pro těhotné 18.11.2014
Ahoj, já lezla v celotěláku a dost mě vadilo, že je bez polstrování,na druhou stranu, už jsem to ke
  Re: úvazek pro těhotné 18.11.2014
U nás to dvakrát bylo stejné. Žádné speciality, jenom pohodlný "horský" sedák se širokými
   Re: úvazek pro těhotné 18.11.2014
Několikrát vlastně taky jenom v prsáku, ale to jen v prvních měsících. Hlubočepy, Železniční od 3:05
 Re: úvazek pro těhotné 18.11.2014
Děkuju moc všem (holkám i klukům) za odpovědi týkající se úvazků a zkušeností s nimi :-)
  Re: úvazek pro těhotné 19.11.2014
Johanko, zajimalo by me, co vlastne cekas za odpoved. Bezpecnost nikdo posoudit nedokaze a vlastne t
   Re: úvazek pro těhotné 19.11.2014
většina (nejen) lezců si to mateřství/fotrovství představuje jako Hurvínek válku. ano, občas se asi
   Re: úvazek pro těhotné 19.11.2014
No, i když si to tady většina diskutujících asi nemyslí, tak mám úplně stejné instinkty, jako všechn
    Re: úvazek pro těhotné 19.11.2014
Ahoj Johanko. Nemohu ti odpovědět na tvůj původní dotaz, ale pokud tě zajímá téma lezení v těhotenst
     Re: úvazek pro těhotné 19.11.2014
K čemu je zkušenost jedné ženské?? Myslíš, že naprosto stejnou zkušenost nabude každá další? To jako
     Re: úvazek pro těhotné 19.11.2014
Zase jeden, co ho to děsně žere. :-D Kdyby sis to přečetl pořádně, nebo se třeba na ty stránky podív
      Re: úvazek pro těhotné 22.11.2014
No a mimoto, nebude zkušenost jedné těhotné lezkyně přínosnější, než blbý kecy nějakýho chlapa, kter
       Re: úvazek pro těhotné 22.11.2014
Takze genokologa ci gynokolazku, ktera jeste nemela deti, nepovazujes za plnohodnotne doktory? Proc
        Re: úvazek pro těhotné 22.11.2014
Proč bych je neměla považovat za plnohodnotné doktory? Nechápu kde vidíš souvislosti. Plnohodnotní d
         Re: úvazek pro těhotné 23.11.2014
Asi si v tech prispevcich naleznes to co zrovna chces slyset.. Prispevky tu nejsou vubec tak ofenziv
         Re: úvazek pro těhotné 26.11.2014
No já teda nevím ... příroda to zařídila tak, že dítě je chráněné ve vodě, aby byly eliminovány vněj
          Re: úvazek pro těhotné 26.11.2014
Ty aktivity nejsou nebezpečné jen pro plod, ale i pro toho sportovce, někdy i pro jeho okolí.
    Re: úvazek pro těhotné 21.11.2014
Každému člověku znalému lezce a alespoň se sociální inteligencí včely, musí být jasné, že jakýkoli d
  Re: úvazek pro těhotné 19.11.2014
Johanko, posledni rada (snad dobra), reakci, podobne jako Ty, necekam. V prvni rade by ses mela pora
   Re: úvazek pro těhotné 19.11.2014
Ahoj,
   Re: úvazek pro těhotné 20.11.2014
Není to tak dlouho a mamka se mě ptala na můj názor na něco z politiky. Nevěděla jsem o té věci zhol
    Re: úvazek pro těhotné 21.11.2014
Tak nemas nazor, ale mas stanovisko. Stanovisko, ze te neco nezajima. Proc se tak pohorsovat, kdyz t
 Re: úvazek pro těhotné 20.11.2014
Ahoj, s tím konkrétním úvazkem zkušenosti nemám (a asi málokdo v ČR ano), ale od pohledu mi to přijd
 Re: úvazek pro těhotné 21.11.2014
Mám jeden doma. Je na něm napsáno ma.ma. A je k tomu maglajzák stjného názvu...
  Re: úvazek pro těhotné 21.11.2014
Do třech vět to asi nadám ale zkusím napsat ještě jednu věc. Teda dvě.

1.Taky mě zará
   Re: úvazek pro těhotné 23.11.2014
klobouk dolů, hezká odpověď...
ale máš to marný, stejnak tě Johanka pošle do pryč, protože js
    Re: úvazek pro těhotné 23.11.2014
Ano, samej odborník tady, včetně tebe :-D fakt jsme sem nedávali otázku, jestli lézt, nebo ne, nemus
     Re: úvazek pro těhotné 23.11.2014
jj, když si nezaujatej člověk přečte tuhle diskuzi, tak má ohledně toho kdo se může a nemůže pos...
     Re: úvazek pro těhotné 23.11.2014
Ctete vubec ty prispevky tu nebo je rovnou povazujete za osobni utok a aniz byste si je precetli, ta
     Re: úvazek pro těhotné 23.11.2014
Bych netrpel takovou sebestrednosti. Vsem u p.dele, jestli lezete nebo ne ;). Zcela jiste i cloveku,
    Re: úvazek pro těhotné 23.11.2014
Asi tak. Uz jsem v okoli videl tehotny zensky a zensky na materske resit pekny blbosti, ale sedak pr
     Re: úvazek pro těhotné 23.11.2014
Tak asi ten její chlap vaří, pere, žehlí, uklízí a chodí na kurzy dýchání. No a Johana má čas řešit
      Re: úvazek pro těhotné 24.11.2014
Z tebe musí mít žena- přítelkyně, radost :-)
       Re: úvazek pro těhotné 24.11.2014
To lze poznat z jedne vety v diskuzi? :)
     Re: úvazek pro těhotné 24.11.2014
Tak já už jen čekám otázku když se leze do pokročileho těhotenství, zda je lepší porodit na štandu n
 Re: úvazek pro těhotné-už jsem viděl i jiné krávy24.11.2014
Jednou jsem byl na koncertě Ready Kirken a asi 15m od pódia se pohupovala ženská, a v nosičce (šátku
  Re: úvazek pro těhotné-už jsem viděl i jiné krávy24.11.2014
Johanka není nezodpovědná kráva, ona NIKDY nepadá!
   Re: úvazek pro těhotné-už jsem viděl i jiné krávy24.11.2014
A NIKDY nepadá ani prvolezec kterýho jistí...
    Re: úvazek pro těhotné-už jsem viděl i jiné krávy24.11.2014
Když Johanka nepadá a nepadá ani prvolezec, kterého jistí. Tak nechápu proč potřebuje sedák? Lano, j
 Re: úvazek pro těhotné 26.11.2014
Johano, mne muj gynekolog vynadal když mne videl jezdit na toboganu.... Ten tvuj ti nejspíše rekne a
  Re: úvazek pro těhotné 12.08.2018
vyměň kynekologa..
 Re: úvazek pro těhotné 11.08.2018
Všechny ženský, který lezou v těhotenství jsou nezodpovědný krávy. Toho ještě nenarozeného dítěte mi
  Re: úvazek pro těhotné 12.08.2018
taky to vidim kriticky, ale svůj názor bych dokázal říct, aniž bych ze sebe udělal nevychovanýho srá
   Re: úvazek pro těhotné 12.08.2018
tak sorry, ale tvůj předřečník byl ještě mírnej... -
  Re: úvazek pro těhotné 12.08.2018
Souhlasím.
  Re: úvazek pro těhotné 12.08.2018
Přesně. To nevadí, že mu ublížím, upeču si jiné :-(
 Re: úvazek pro těhotné 12.08.2018
No, co k Johance dodat?
Je sympatické, že by lezla pořád. Ale jako otec 2 dětí říkám, že nem
  Re: úvazek pro těhotné 12.08.2018
Já bych jí to jako otec dítěte také nedovolil. Šílená nezodpovědnost a sobeckost. Bohužel také hloup
   Re: úvazek pro těhotné 12.08.2018
Pánové, sice mám na lezení v těhotenství stejný názor, ale diskuze je 4 roky stará a jestli se nemýl

 kras v pondělí?15.11.2014
Můžete mi prosím poradit, zda se bude dát lézt v pondělí v krase? Nikdy jsem tam nebyl a blíž to mám spíše na slovensko, ale ta předpověď je na pytel, tak bych chtěl vyzkoušet ten pověstný kras. Hlásí tam sice taky nějaké srážky, ale podle obtížnosti douf
 Re: kras v pondělí?16.11.2014
Nekde urcite lezt pujde (pulka indie, vaousy, rorejsy, kostelik, jachymka), ale jestli jsi tam nikdy
  Re: kras v pondělí?16.11.2014
Celkem v pohodě si vybereš ve všech oblastech, záleží, co chceš za obtížnost. Dokonce i ve Žlebech j
 Re: kras v pondělí?16.11.2014
Jet 150 km kvůli Krasu se moc nevyplatí ani v ideálních podmínkách, natož tady v tom podzimním sychr
  Re: kras v pondělí?17.11.2014
tyhle kecy fakt nesnasim... v krase se opravdu da lezt temer vzdy. my si vcera i dnes paradne zalezl
   Re: kras v pondělí?17.11.2014
Nesnášíš? A co má být jako? Proč tu obtěžuješ svými emocemi? Já se tu pokud možno vyjadřuji k rozumn
    Re: kras v pondělí?17.11.2014
když se ti tam nelíbí, tak tam nejezdi a neotravuj tím ostatní. podle mě je to jedna z mála oblastí,
     Re: kras v pondělí?18.11.2014
nejsem zadny propagator krasu, ale myslim, ze to EE trochu moc hroti. nevim, kde se v CR da lip zale
      Re: kras v pondělí?18.11.2014
EE má pravdu, Kras vůbec nestojí za to, nedá se tam kloudně zalézt, počasí je taky nepřející a pokud
       Re: kras v pondělí?18.11.2014
Svata pravda, do Krasu bych nejel ani ze Sloupu tech 10 metru.

1   ...   390   391   392   393   394   395   396   397   398   399   400   401   402   403   404   405   406   407   408   409   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Ta3 - podmínky
Nevíte jaké jsou teď sněhové podmínky v Tatrách?
díky. Že to bude stát za h.vn. vím, jen se mi nechce bručet doma. Díky. 
Broněc20:30:27 19.11.2014
odpovědět 
 Re: Ta3 - podmínky
regulerni zasnezena zima
09:56:28 20.11.2014
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192434)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Úžeh 5A Zvůle
Výcviková 5 Choustník
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1285 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1465 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1436 
 Neřeším to – lezu vše 
 1136 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi